ב- ARINGO תפקידנו לעזור לשפר את האפליקיישן שלך ככל שניתן. עקוב אחר טיפים אלה כדי לתת לחיבור שלך את הדחיפה שהוא צריך.

תכנן מראש:

חשוב להדגיש כי בעת הכנת האפליקיישן ל-MBA אתה צריך להקדיש זמן מספיק לתכנן קדימה, במיוחד מבחינת החיבורים. צור מתווה לחיבור שלך, ארגן את כל המחשבות והרעיון שלך וציין כל מה שלא תרצה לשכוח לכלול בו. לפני שתתחיל לכתוב, וודא שאתה עונה בבירור על השאלה העומדת בפניך. למרות שזה נשמע מטופש, בכל שנה ועדות הקבלה קוראות עשרות חיבורים שלא נצמדו לנושא או שלא ענו על חלקים מהשאלה. זה יכול לגרום לך להיראות עצלן וחסר תשומת לב לפרטים.

הדגש נסיון בינלאומי:

ועדות הקבלה רוצות לוודא כי מועמדים בינלאומיים יוכלו להתמודד עם שינוי הסביבה. הם רוצים לראות שאתה גמיש במצבים חדשים וכי אתה יכול להתמודד היטב עם שינוי. אם יש לך ניסיון בעבודה או בנסיעות בינלאומיות, זו הזדמנות נהדרת להודיע ​​לועדת הקבלה על כך. הם יהיו בטוחים בך יותר כמועמד כי הם יודעים שזו לא תהיה חוויה מאיימת עבורך. אם אין לך ניסיון בנסיעות בינלאומיות, אין זה אומר שהמועמדות שלך נתפסת כפחות אמינה. השתמש בהזדמנות זו כדי לתאר תקופה בה התמודדת עם שינוי בסביבה. זה יכול להיות במהלך התואר הראשון, בעבודה או אפילו חברתית. הראה שאתה פתוח לשינוי. כל זה תקף רק אם שאלת החיבור מאפשרת זאת. חשוב יותר לוודא שאתה עונה על השאלה, אם אתה יכול להתאים את החוויה שלך, זה נהדר.

חפש דוגמאות חיבורים של בית הספר שאליו אתה פונה:

באתר ארינגו תוכלו לבדוק דוגמאות חיבורים של מועמדים אמיתיים שהתקבלו לכל בית ספר. כל בית ספר נוטה להשתמש בשאלות חיבורים זהות או דומות בכל שנה. על מנת להתכונן, הקדש זמן לקרוא את דוגמאות החיבורים הללו. זכור כי יש להשתמש בחיבורים אלה רק כהנחיה והשראה, לא להעתקה. השתמש בהם רק כדרך להבנת המבנה והסגנון אותו ועדת הקבלה מחפשת.