איך חברת יעוץ קבלה ל-MBA יכולה לעזור לך

שיעורי הקבלה כיום לתוכניות ה-MBA המובילות נעים בין 7% -21%. בשל סלקטיביות זו ותחרות בין מועמדים, מומלץ לשפר ולהעשיר את מועמדותך בצורה הטובה ביותר. שכירת חברת יעוץ קבלה מקצועית ומנוסה ל-MBA כמו ARINGO, יכולה לתת לך ולאפליקיישן שלך את היתרון בתהליך הקבלה התחרותי.

ראשית, ליועצי הקבלה ניסיון של שנים רבות, הם מכירים את הפרטים הקטנים של בתי הספר ואת מה שהם מחפשים. לרוב היועצים היסטוריה עמוקה בתחום ההשכלה הגבוהה, לעיתים קרובות יש להם רקע בוועדות הקבלה ולעיתים הם עובדים כמראייני קבלה עצמם. כישורי הכתיבה והעריכה שלהם יוכלו לעזור לך לקחת את החיבורים שלך לרמה גבוהה יותר.

במקרה שאין תחום ספציפי או אוניברסיטה שאתה מעוניין בהם, יועצי הקבלה יכולים להקדיש זמן כדי להכיר אותך ולסייע לך בבחירת תוכנית MBA מתאימה ומסלול אידיאלי עבורך. הם יעזרו לך ליצור אסטרטגיה אישית תוך התחשבות ביעדים לטווח הקצר והארוך, לדרישות האוניברסיטה ולאופי שלך.

בעקבות שנים של ייעוץ, היועצים מסוגלים לענות על כל שאלה שיש לך במהירות ובמיומנות. במהלך תהליך הבקשה שעשוי להיות לחוץ וקצר בזמן, היועצים יוכלו לסייע לכם בכל שאלה ולחסוך מכם את המחקר והבירור מול אתר ביה"ס או משרדי האוניברסיטה.

דרך נוספת בה יועצים יוכלו לעזור לך לנהל את זמנך ביעילות היא לגבי ארגון האפליקיישן שלך. תהליך הגשת הבקשה יכול להיות מפרך, במיוחד בגלל אילוצי זמן, ועל אחת כמה וכמה אם גם אתם לומדים או עובדים במהלך תקופה זו. הם יוכלו להצביע על האזורים החלשים יותר באפליקיישן שלך ולעזור לך לתעדף את זמנך על מנת להבטיח שההיבטים החשובים ביותר יטופלו במלואם.

כל בית ספר מפרסם את שיעורי הקבלה שלהם ואת ציון ה- GMAT הממוצע של התלמידים המתקבלים. אם אתה חושב שציון הGMAT שלך נמוך מהממוצע של ביה"ס, שכירת יועץ קבלה יכולה להיות הסיכוי הטוב ביותר שלך לקבלה לבית הספר הרצוי. הם יקדישו שעות כדי לעזור לך לשפר את כל ההיבטים האחרים באפליקיישן.

כדי להירשם לפגישת יעוץ בחינם צור קשר איתנו באתר.