Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה איך לשפר את סיכויי הקבלה?

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • AL12
    חבר
    מספר הפוסטים: 4
    היי,
    השאלה שלי היא כזאת – אני לומד תואר במשפטים וחשבונאות באחת מהאוניברסיטאות הגדולות.
    הבעיה היא שהתואר עמוס מאוד כך שאין לי הרבה זמן פנוי לעבוד ולצבור ניסיון. הדבר היחיד שאני עושה זה להתנדב בתחום המשפטי במרכז כלשהו פעם בשבוע אבל חוץ מזה אין לי יותר מדי זמן.
    השאלה שלי היא איך אני יכול לשפר את סיכויי הקבלה שלי? (מעריך שיכול להוציא את 700 ב-gmat).
    אני מתנדב מזה שנתיים וקצת. כמובן שאמשיך.
    אני מחפש בנרות fellowships כלשהם, לנסות לצאת לstudent exchange, אבל בכל מקום הבעיה היא שאני לא יכול לצאת / להשתתף בגלל שאני לומד גם חשבונאות וגם משפטים (זה תואר משולב, בעייתי יותר לצאת).
    פרט לכך, כל עצה שתהיה בנושא של איך לשפר את סיכויי הקבלה שלי ולהעשיר את קורות החיים שלי יהיה מעולה.
    שוב, אני לא יכול לעבוד בתחום כרגע… אז פרט לכך כל דבר מתקבל.

תודה.

shishtin
    חבר
    מספר הפוסטים: 4
    שלום לכולם.
    כבר הרבה זמן שאני חושב על MBA בארה"ב, אני בשנה האחרונה לתואר הראשון ומתחיל להכין את עצמי לקראת האפליקשיין. מעניינות אותי תוכניות ואונברסיטאות שקרובות לעולם הטכנולוגיה (כמו MIT, סטנפורד).
    בקרוב אהיה בן 26, אני לומד באוניברסיטת לה סאפיאנצה (רומא) כלכלה וניהול (שנה אחרונה) באיטלקית, צפוי לסיים בממוצע 87-88.
    בצבא שירתתי ביחידה מיוחדת בתפקיד לוחם, לאחר מכן כמ"כ ולאחר מכן בתקן קצין (אני לא קצין) פיתוח אמל"ח (אחראי על אפיון, פיתוח ובדיקת אמל"ח ייעודי בשיתוף עם חברות ביטחוניות מובילות בארץ).
    במהלך השנתיים הראשונות של התואר עבדתי במשרד ביטחוני גדול ומוכר (מהשניים הגדולים בארץ) בו קודמתי וגם הייתי אחראי על עובד נוסף.
    בשנה האחרונה אני מוביל סטארטאפ (צוות של 4 אנשים), ומלווה ע"י מנהל בכיר מהמשק (בוגר קורס EXECUTIVES מהארוורד). עוד לא גוייס הון.

אשמח לקבל נקודות שעלי לחזק לקראת האפליקשיין ובנוסף, איך עלי להציג את העבודה שלי בטארטאפ בשנה האחרונה וכמו כן השנתיים שבהם עבדתי במשרד הביטחוני (למרבה הצער אני לא יכול לפרט מה עשיתי וגם לא להביא המלצות משם).
    תודה מראש !!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.