Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה זומנת לראיון? אנא עדכן

מוצגות 25 תגובות – 601 עד 625 (מתוך 625 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • JR13
    חבר
    מספר הפוסטים: 52

To: marcs

תוכל/י לספר קצת על הפרופיל שלך ?

marcs
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

To: JR13

you are welcome to email me

[email protected]

and please specify what exactly you want to know about my profile.

knfevg
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

To: marcs

Last week I was invited for an interview in IMD. Applied in RD1
    Ella
    חבר
    מספר הפוסטים: 26

To: All

קיבלתי הזמנה לראיון מקורנל (הגשתי סיבוב 2)
    קצת מאוחר בהתחשב שהם אמורים לתת תשובה סופית ב23 לחודש-אבל אני לא מתלוננת :)
    knfevg
    חבר

To: Ella

You probably mean you applied in Round 3…. I also did and still no invite/ding…. when did your application went under review and how did you get the invitation (email or phone?)
    Ella
    חבר

To: knfevg

hey
    youre right- round 3…
    i got the email saying the application is under review on Feb 17th
    the invite was emailed to me
    hope to update with good news:)

knfevg
    חבר

How did the interview went? Were you interviewed on the phone?
    Ella
    חבר

אני חושבת שהלך לא רע, אם כי היה שונה ממה שציפיתי (שאלות פחות אורתודוקסיות). נגלה בקרוב :)
    העדפתי שלא להתראיין בטלפון והם נענו לבקשה שלי להתראיין עם בוגר ישראלי כאן בארץ. תודיע לנו אם וכשתתראיין!
    knfevg
    חבר

את מאמינה שעדיין יש סיכוי שיראנו מישהו?
    Ella
    חבר

הם מקיימים ראיונות טלפוניים עד ה19 למרץ- זה אולי קצת לחוץ, אבל עדיין יש סיכוי.
    knfevg
    חבר

Just got an email inviting me for an interview at Cornell :)

Ella
    חבר

told ya :) when's the interview? (i'm guessing phone?)
    knfevg
    חבר

I can do it either way (phone or alumni). What would you recommend?
    Ella
    חבר

קטונתי מלומר לך- בינתיים אני רק מתראיינת לבתי ספר- עדיין לא שמעתי כן:)
    אני העדפתי להתראיין אצל בוגר כי אני מאמינה שאני עושה רושם חזק יותר בשיחה פנים מול פנים, אבל זה כבר עניין אישי שלך.מצד שני, שאלות הראיון הטלפוני עשויות להיות יותר צפויות (אני הופתעתי בראיון עם הבוגר).
    הם מדגישים שאין יתרון לראיון מסוג זה או אחר אז לך על מה שנוח לך.
    היות שההחלטה הסופית ניתנת ב23 אתה צריך להזדרז ולא בטוח שתמצא מראיין בהתראה ככ קצרה. מה אמרו לך כשהתקשרת? לא הגבילו אותך עם תאריכים?
    אם תרצה תוכל לכתוב לי ל [email protected], כי נראה לי שהפסקנו לעניין את כל הפורום….
    Ella
    חבר

קיבלתי הזמנה לראיון מברקלי
    (אפ' הוגש בסיבוב שלישי)

בהצלחה לכולם!
    אלה

knfevg
    חבר

To: 100%Cotton

הייתי שם במרץ, אבל לצערי לא התקבלתי :( אשמח לחלוק את המדיע שיש לי (גם לגבי פידבקים שקבלתי מהאדקום).
    המייל שלי: [email protected]
    epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

100%,

כדאי שתתכונן לתקופת המתנה קצת יותר ארוכה מהשבועיים שעברו עד עכשיו – INSEAD לא משחררת החלטות יותר מכמה ימים ספורים לפני התאריך המוצהר של הדדליין להחלטה על ראיון או קבלה.

במקרה שלך, התאריך הרשמי לקבלת החלטה בנוגע לראיון ב-INSEAD למגישים ב-R2 לתכנית שמתחילה בינואר 2011 הוא ה-16 ביולי, כך שיש עוד כשלושה שבועות לפני שתשמע מ-INSEAD…

בהצלחה!

אור

נ.ב. איך היה בפונטי?

epony
    חבר

100%,

תודה על הדיווח – נשמע שהייתה חוויה טובה עבורך!

רק כדי לתת לך תמונה קצת פחות מוטה של החוויה ב-INSEAD: המוטו של INSEAD – והם אפילו מפרסמים את זה באופן גלוי באתר האינטרנט שלהם – הוא
    Work Hard, Play Hard.

במילים אחרות, בעוד שחוויית הלימודים ב-INSEAD היא בהחלט אינטנסיבית (תכלס, אין שום דרך אחרת להעביר את החומר בעשרה חודשים קצרצרים…), המטרה היא לטפח את אותה תחושה של אינטנסיביות בכל מה שעושים, והבנה אמיתית שבסופו של יום, הלימודים הם רק נדבך אחד מחוויית ה-MBA, ושהחיים האמיתיים מורכבים מהרבה יותר מאשר רק עבודה ולימודים.
    כך יוצא שבמקום ללמוד רק להעריך אנשים באופן אקדמי ומקצועי דרך למידה אינטנסיבית, הסטודנטים ב-INSEAD למודים להכיר אנשים לעומק גם דרך חוויות משותפות שלובשות צורה של בילוי – כמו למשל לצאת לסופ"ש של סקי באלפים בקבוצה של כמה עשרות אם לא מאות סטודנטים…

בסופו של דבר, אני גיליתי שזאת הכנה בכלל לא רעה לחיים האמיתיים, בהם צריך גם לעבוד קשה, גם ללמוד דברים חדשים כל הזמן, וגם למצוא זמן למשפחה, חברים ואנשים חדשים ;-)

בהצלחה!

אור

goldberg19
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: epony

מישהו קיבל זימון למישיגן?

DaniShovevani
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: goldberg19

לא מישיגן, אבל כן ראיון. אשמח לשותף בהכנה!

borabora(at)list.ru

DaniShovevani
    חבר

To: Omer Sommerich

היי עומר,
    תשובה מ-MIT לא צפויה לפני דצמבר.

בן.

OK
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

נפרסם גם פה, אולי מישהו יראה את ההודעה שלי – גם ככה עד עכשיו לא בדיוק הבנתי את מבנה השרשורים באתר הזה מתוך Google Chrome…

לענייננו: שלום לכולם, ובמיוחד למביני דבר.

קיבלתי (עכשיו בלילה, השינה כמובן ממני והלאה) זימון לראיון לדיוק (אני מועמד סיבוב 2) – אבל בלי שום פרטים – מי, מתי, איפה.

יש עוד ישראלים שקיבלו הזמנה?

האם הראיונות נעשים בארץ, עם בוגרים, כמו לגבי אוניברסיטאות אחרות?

וכמובן שאלת הקיטבג הצפויה: אני רוצה לקוות שזה סימן טוב, שהרי דיוק היא אוניברסיטה די סלקטיבית – האם הזימון אומר שאם אני לא דופק את עצמי בצורה מחרידה בראיון, אני בפנים?

בהצלחה לכולנו!

epony
    חבר

To: LLMBA

LLMBA,

דבר ראשון, מברוכ על הזימון!

לפי הבלוג "עדכוני Top MBA מאתר ארינגו", עושה רושם שנשלחו לפחות 3 זימונים לראיונות לישראלים מ-Duke בסיבוב השני – יכו ללהיות שזה כולל גם אותך, ויכול להיות שאנשים שעבדו עם יועצים אחרים גם קיבלו זימון…

אני מניח שאת הפרטים לגבי הראיון (טלפוני מול חו"ל או פנים אל פנים עם בוגר ישראלי) תקבל כבר מביה"ס.

לגבי הקיטבג, אני אוהב לחשוב שהסיכוי של כל מועמד להתקבל לתכנית מובילה אחרי ראיון הוא בערך 50%. זה כמובן משתנה מתכנית לתכנית ומשנה לשנה, אבל זה נתון סטטיסטי שיחסית קל "לעבוד" איתו, והוא כנראה לא מאוד רחוק מהמציאות.
    המשמעות של 50% היא שאתה לא יכול להתייחס לראיון כחותמת גומי, או לצפות שככה דיוק (או כל תכנית אחרת) מתייחסים לשלב זה של האפליקיישן.
    במילים אחרות, זה לא מספיק לכוון רק לציון "עובר" בראיון – אתה צריך להביא את האימפקט שלך למקסימום בראיון, בדיוק כמו שניסית לעשות זאת באפליקיישן!

בהצלחה!

אור

mastermind
    חבר

מישהו מחברי הפורום קיבל לאחרונה הזמנה לראיון ורוצה לשתף?
    איך הולכים הראיונות השנה- עדיין מראיינים בישראל? שמעתי שכמה תוכניות הפסיקו עם זה ולא נעזרות יותר בבוגרי התוכנית בתור מראיינים. יש תוכניות שמחייבות נסיעה לחו"ל?

Guests
    חבר
    מספר הפוסטים: 59
    שמעתי שהרוורג לא מראיינים בישראל. נראה לי שהשאר כאן
    (אני מתראיין ללונדון ביזנס סקול ולאינסיאד בישראל…)

בהצלחה לכולם
מוצגות 25 תגובות – 601 עד 625 (מתוך 625 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.