Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה חדשות MBA בארץ!

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  ברוכים הבאים לבלוג "חדשות MBA בארץ"!

  לכל המתלבטים לא רק לגבי הארץ והמוסד היוקרתי בו תלמדו, אלא גם בשאלה "האם כדאי לי לצאת מהארץ בשביל לימודי ה- MBA?" – זה המקום בו תוכלו למצוא עדכונים, חדשות, ומידע כללי בנושא לימודי ה- MBA בארץ. כך תוכלו להפוך את מערכת השיקולים שלכם למלאה יותר לפני שתקבלו את ההחלטה החשובה.

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  השוואת מחירי קורסי GMAT:
  הצעד הראשון בדרך ל-MBA הוא מבחן ה-GMAT.
  רוב האוניברסיטאות והמכללות בארץ (פרט לאוניברסיטת חיפה ולטכניון) מסתפקות בציון בפרק הכמותי, וחוסכות מאיתנו את הצורך לעבור גם את הפרק המילולי (אנגלית). לעומת זאת אם תרצו ללמוד בחו"ל, אין ברירה אלא לעשות את המבחן המלא…
  לצורך העניין, מקובצים כאן מחיריהם של קורסי ה- GMAT המוצעים על ידי 5 חברות מובילות בארץ: קידום GMAT, High-Q, Gmax, Princeton Review ומכללת "מיטב".
  שימו לב להבדלים בכמות השעות הניתנות ובאפשרויות לימוד ותרגול בבית, המהוות ערך מוסף חיוני בקורס שכזה!!
  לחצו על שם החברה בכדי להגיע לאתר שלה, בו תמצאו פרטים נוספים, תרגולים לדוגמא ועוד.

  כמותי מלא הערות
  קידום מה בקורס 11 מפגשים של 4.5 שעות 17 מפגשים של 4.5 שעות שעות הלימוד כוללות 2 סימולציות. ספרי הלימוד כוללים חומרים של קפלן וקידום
  מחירים 3600 / 3240 4950 / 4208 המחירים עם/בלי הנחת סטודנט
  High-q מה בקורס 9 מפגשים 18 מפגשים בנוסף 4 סימולציות ותרגולים באינטרנט
  מחירים 2389 / 3465 / 2707 4550 / 3868 / 3413 המחירים: מחיר מלא/מחיר לסטודנט/מחיר לסטודנט אוניברסיטת תל אביב
  Princeton Review מה בקורס 8 מפגשים של 4 שעות 16 מפגשים של 4 שעות כולל ספר ההדרכה של Pearson View
  מחירים 2500 / 3000 3500 / 4500 המחירים עם/בלי הנחת סטודנט
  Gmax מה בקורס 20 מפגשים של 4 שעות 13 מפגשים של 6 שעות בנוסף 4 שעות תרגול פעם בשבוע לכמותי + 1 שעה למילולי + חומרים נוספים + DVD
  מחירים 3450 4829 10% הנחה לסטודנטים, 5% הנחה בתשלום במזומן
  מכללת מיטב מה בקורס 20 שעות 32 שעות בנוסף סימולציות ותרגולים ללא הגבלה
  מחירים 3100 4500

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  מעט מידע לגבי אוניברסיטת תל אביב:
  תוכניות ה- MBA השונות נפתחות גם בסמסטר א' וגם בסמסטר ב' (אך לא בקיץ).
  להלן מועדי הרישום האחרונים לשנה"ל תשס"ז/תשס"ח:

  סמסטר א' תשס"ז סמסטר ב' תשס"ז סמסטר א' תשס"ח
  מועד רישום 1.1-23.4.06 1.11-21.11.06 1.1-30.4.07
  מועד אחרון לבחינת ה- GMAT 23.4.06 21.11.06 30.4.07
  מועד אחרון להגשת אישור זכאות לתואר 31.7.06 3.12.06

  31.7.07
  מודע תחילת הלימודים 22.10.06 25.2.07 14.10.07


  בנוסף, ישנו הבדל משמעותי בין התוכניות השונות שמציעה האוניברסיטה:
  > תוכנית מוסמך אוניברסיטה במנהל עסקים (MBA): זוהי תוכנית המנע"ס הבסיסית, שבה בנוסף ללימודי הבסיס, ניתן להתמחות באחת מהקטגוריות הבאות:
  ניהול והתנהגות ארגונית, מימון-חשבונאות, ניהול השיווק, ניהול טכנולוגיה ומערכות מידע, אסטרטגיה ויזמות, חקר ביצועים והחלטות.
  > תוכנית מוסמך אוניברסיטה במנהל עסקים עם התמחות בניהול פיננסי (MBA): מיועדת לבעלי תואר בחשבונאות אשר התלמידים בה לומדים כקבוצה אחת. מערכת הקורסים חופפת לזו של התוכנית לעיל אך ללא בחירה, כלומר המערכת מובנית ובנויה לשנה אחת של לימודים בימי ה' ו-ו'.

  תוכניות נוספות שניתן למצוא הן: מוסמך אוניברסיטה במנהל מערכות בריאות (ממ"ב – MHA), ומוסמך אוניברסיטה במדעי הניהול (מלמ"ן – M.Sc in Management Sciences). שתי תוכניות אלה מיועדות לקהלי יעד ספציפיים יותר, בעלי רקע ו/או בעלי שאיפות לתחומי עיסוק מסויימים.

  מידע נוסף ניתן למצוא באתר הפקולטה לניהול באוניברסיטה: http://recanati.tau.ac.il.

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  לימודי MBA בטכניון:
  התואר השני במנהל עסקים בטכניון מביא את כל תלמידיו לרמת הבנה בסיסית גם בניהול וגם בטכנולוגיה. התואר מחולק לשלושה מסלולים, שאליהם תשתייך לפי הרקע האקדמי ממנו באת: מהנדסים ילמדו קורסי בסיס בכלכלה ואילו בעלי תואר בכלכלה ודומיו ילמדו יותר קורסים מתמטיים וסטטיסטיים.
  כמוכן, מתוך מטרה לייעד את בוגריה לתפקידי מפתח בחברות היי-טק, ומתוך ההבנה כי ישנה חשיבות רבה ליכולת עבודת צוות גבוהה, עוברים תלמידי התוכנית סמינר באוריינטציה של בניית צות ועבודה בו, וצוות זה משולב לתוך הלימודים בסמסטר הראשון.
  בתוכנית ה- MBA של הטכניון ניתן ללמוד בקמפוס הטכניון בחיפה או בקמפוס גוש דן. ההבדל העיקרי בין לימודים בחיפה לבין לימודים בתל אביב הוא משך הלימודים:
  פעמיים בשבוע במשך שבעה מיני-סמסטרים (7 שבועות כל אחד) בחיפה, לעומת פעם בשבוע במשך 9 מיני-סמסטרים בתל אביב.

  דרישות הבסיס לקבלה לתוכנית ה- MBA בטכניון הם ממוצע תואר ראשון של לפחות 80, לא פחות מ-550 ב-GMAT (גם מילולי וגם כמותי), וכן להיות מעל האחוזון ה-80 בפרק הכמותי. זאת פרט לבעלי תואר שני מדעי/כלכלי עם ממוצע של לפחות 85, הפטורים ממבחן ה-GMAT. כמוכן, נדרש נסיון עבודה של לפחות 3 שנים. ההרשמה בגדול היא עד אפריל, אולם נכון להיום נשארו 3 מקומות בתל אביב!!

  אם לסכם בקצרה, MBA בטכניון נשמע כמו האופציה הנכונה עבור כל מי שרוצה לעשות MBA אך להשאר, או להכנס, לתחום ההיי-טק.

  לפרטים נוספים, הכנסו ל-http://iew3.technion.ac.il/MBA/

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  תוכנית MBA בינלאומית במכללה למנהל!
  תוכנית ה- MBA של המכללה למנהל מותאמת במיוחד למנהלים ואנשים שאינם יכולים או רוצים להשתלב בתוכניות לימוד רגילות ומאפשרת שילוב של הלימודים עם עבודה.

  התוכנית היא תוכנית של The Maastricht School of Management (MSM), ולכן התואר שמתקבל הוא תואר אירופי ומוכר על ידי ארגונים בינלאומיים, וכן על ידי משרד החינוך ההולנדי.
  את הקורסים בתוכנית מעבירים מרצים של MSM וכן מרצים של IIBI – המכון לעסקים בינלאומיים וחדשנות, המתמחה בניהול עסקים בינלאומיים, חדשנות ואסטרטגיה שיווקית.

  התוכנית היא תוכנית MBA בגלובליזציה ומנתחת נושאים המעסיקים מנהלים במרחב הגלובלי. כמוכן, התוכנית מחייבת התמקדות במזרח התיכון והתהליכים העסקיים בו.

  הלימודים מתקיימים כל יום חמישי ושישי במשך שנה קלנדרית אחת, במרכז ההשתלמויות של בית ההארחה של קיבוץ שפיים. המחיר: 11,000$ בשלושה תשלומים…

  לפרטים: http://www.college.org.il

  תוכנית זו אינה חלק מתוכניות ה- MBA הרגילות של המסלול האקדמי המכללה למנהל – עליהן נפרט בהמשך…

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  התמחויות מגוונות ב- MBA במרכז הבינתחומי הרצליה:
  בית הספר למנהל עסקים על שם אריסון במרכז הבינתחומי הרצליה מציע MBA שהייחוד שלו הוא ההתמחויות הרבות שהוא מציע, שמטרתן לאפשר השתלבות בעבודה מיד עם תום הלימודים, בנוסף לאפשרות לעבוד בזמן הלימודים.
  לדברי הדיקן, "תכנית ה-MBA במרכז הבינתחומי הרצליה פותחה כדי לענות על הצורך הדחוף שנוצר בארץ ללימודי ניהול מתקדמים, המשלבים רמה אקדמית גבוהה עם יישומיות".
  תוכנית הלימודים משלבת מרצים מהארץ ומחו"ל, חלקם מנהלים בתעשייה. כמוכן התוכנית משלבת נסיעת לימודים לביה"ס The Wharton School.
  הלימודים הם במשך 18 חודשים בימי חמישי ושישי, במבנה של תשעה מיני-סמסטרים שבסוף כל אחד תהיה תקופת בחינות. הלימודים בעברית ובאנגלית.

  התמחויות:
  ההתמחויות העסקיות כוללות התמחות במימון (במטרה להגיע לתפקידים פיננסיים או בנקאיים), שיווק (הבנת השיווק המודרני תוך ניתוח שווקים וצרכים), יזמות (הקניית כלים להקים, לפתח ולנהל חברות יזמיות) או התמחות משנה בטכנולוגיות מידע (הכשרה לניהול בחברות שעיסוקן טכנולוגיות מידע).
  התמחויות נוספות הן ייעוץ עסקי, והתמחות במנהיגות ציבורית, המתמקדת במאפיינים השונים של המנהל והמדיניות הציבורית בראייה רב תחומית.
  בנוסף, התמחות במימון מאפשרת השתתפות בתוכנית קיסריה לניהול מוסדות פיננסים – תוכנית מתקדמת ללימודים פיננסים, המשלבת לימוד בבית הספר STERN למנה"ע שב- NYU.

  בבית הספר קיים גם מרכז ריץ' למחקר ולימוד השווקים הפיננסים, שהוא בעצם סימולטור שעליו ניתן להתנסות בעבודה בחדר עסקאות, בסחר בשוק המניות והמעו"ף בבורסה.

  לפרטים נוספים: http://www.idc.ac.il/business/

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  MBA בבן גוריון:

  אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע מאפשרת שני מסלולי MBA: עם עבודת גמר (48 נקודות זכות) וללא עבודת גמר (42 נקודות זכות). תכנית הלימודים כוללת מקצועות השלמה שאינם מזכים בנקודות זכות, מקצועות חובה ומקצועות חובה מתקדמים, מקצועות בחירה ועבודת גמר (לתלמידי מחקר בלבד).

  הן במסלול המחקרי והן במסלול ללא עבודת גמר ניתן לבחור באחת ממגוון המגמות המוצעות: מגמה בין-תחומית, מימון, שיווק, מדעי התנהגות בניהול, אסטרטגיה וניהול בינלאומי, ניהול ויזמות היי-טק, ניהול במגזר השלישי. לכל מגמה תכנית לימודים ייחודית, בנוסף למבנה היסודי המשותף לכל המגמות. כמוכן כל תלמיד מחוייב בקורסי השלמה על פי הרקע האקדמי שלו.
  משך התוכנית שנתיים במבנה של סמסטרים רגילים (אך ניתן למשוך את הלימודים עד ארבע שנים).

  בנוסף, ישנה בבן גוריון תוכנית MBA למצטיינים. תכנית הלימודים מקבילה למתכונת תכניות הקיימות באוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארה"ב. היא מתקיימת תוך שיתוף פעולה עם חברי סגל בכירים מבית הספר לניהול של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק.
  משך הלימודים הוא 4 סמסטרים במתכונת של full-time. המתקבלים לתוכנית יזכו במלגת כר לימוד מלא. התכנית מלווה על-ידי ועדה מייעצת בין-לאומית המורכבת ממיטב אנשי העסקים והאקדמיה בארץ ובעולם. הניסיון המעשי והאקדמי של חברי הוועדה מהווה תרומה מרכזית לעיצובה של התכנית.

  לפרטים נוספים: http://www.bgu.ac.il.

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  איפה לא חייבים ציון GMAT כדי להתקבל ל- MBA??

  ישנן מספר מכללות בארץ שבשביל להתקבל אליהן, אם אתה עומד בדרישות סף מסויימות, אינך חייב להציג ציון GMAT.

  1. הקריה האקדמית קרית אונו: אם אתה בעל ממוצע תואר ראשון מעל 80 ויש לך המלצה ממקום העבודה, או בעל ממוצע מעל 75 עם המלצות ונסיון של מעל 3 שנים, אין צורך להציג ציון GMAT. יש צורך, לעומת זאת, לעבור ראיון וועדת קבלה המשקללת את הנתונים היבשים עם תוצאות הראיון. בחלק מהמחזורים נפתח מחזור חדש באפריל 2007!!

  2. המכללה האקדמית נתניה: כל מה שצריך זה ממוצע 83 בתואר ראשון, ולחסרי רקע ציון 80 לפחות בקורסי השלמה רלוונטים.

  3. מכללת רמת גן: מפעילה תוכנית MBA של אוניברסיטת Heriot-Watt ב-Edinburgh. תנאי הקבלה היחיד הוא ממוצע תואר ראשון מעל 70 (!!!) והתואר שמקבלים הוא מהאוניברסיטה האנגלית, שמתמחה בצם במחקר מדעי אך מפעילה גם תוכנית זו.

  4. מכללת רחובות: תנאי הקבלה הם ממוצע תואר ראשון של מעל 80, או נמוך יותר אך עם נסיון עבדוה של 3 שנים לפחות, ידע באנגלית ובהפעלת PC, וכמובן ראיון אישי.

  5. מכללת רעננה: מפעילה MBA של האוניברסיטה הפתוחה, ולכן תנאי הקבלה הם של האוניברסיטה הפתוחה: ממוצע מעל 80 בתואר ראשון וקורסי השלמה רלוונטים. ניתן להגיש מועמדות עם ממוצע נמוך יותר ולהגיע לודת קבלה ואולי ראיון.

  6. האוניברסיטה העברית: למי שסיים תואר ראשון בממוצע מעל 90!!!

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  תוכנית "MBA ירוק" של מכון ערבה ללימודי הסביבה:

  זוהי יוזמה חדשה של מכון ערבה ללימודי הסביבה ושל קמפוס אילת של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. במסגרתה ניתן לקבל MBA של אוניברסיטת בן-גוריון, כאשר הלימודים בפועל הם בשני המוסדות.כמוכן ישנם קורסים מיוחדים לתוכנים שנבנו על ידי היוזמה המשותפת.
  המטרה: לאפשר למנהלים ראייה "ירוקה" ושילוב של שיקולים סביבתיים לתהליכי עבודה, ולתת רקע עסקי לפעילי איכות הסביבה.

  המגורים הם בקמפוס ערבה שבקיבוץ קטורה (ליד אילת). משך הלימודים שנתיים אקדמיות, והקורסים נלמדים גם בקמפוס ערבה וגם בקמפוס אילת של אונ' בן-גוריון.
  רוב הלימודים הם באנגלית, ובדגש בין לאומי (בשילוב סטודנטים מחו"ל).

  ההרשמה לסמסטר אביב עד ה- 1 בדצמבר ולסמסטר חורף עד ה- 1 ביולי.
  עלות התואר: $27,000 לשנתיים.

  לפרטים נוספים: http://www.arava.org/new/

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  פתיחת תוכניות שונות באוניברסיטת חיפה:

  • באביב 2007 נפתח מחזור י"ב של תוכנית MBA המנהלים הכללית בחיפה. ההרשמה בתאריכים: 01.11.06 – 31.01.07!!!
  • כמוכן נפתח מחזור חדש של תוכנית MBA בהתמחות בניהול מוסדות חינוך ב- 03.05.07 – אחת ההתמחויות הייחודיות בארץ.
  • תוכנית MBA חדשה בהתמחות בניהול נדל"ן ושמאות מקרקעין – מחזור ראשון נפתח ב-19.12.06 – אוטוטו(!!) – וניתן עדיין להרשם!
  • MBA בהתמחות בניהול ארגונים ללא מטרות רווח – המחזור הבא נפתח ב- 01.05.07 וההרשמה בתאריכים 01.11.06 – 31.01.07!

   לפרטים נוספים – http://gsb.haifa.ac.il/
  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  דרישות ידע קודם באוניברסיטאות:

  אוניברסיטת תל אביב: יש להוכיח ידע קודם בשלושה נושאים: מבוא למערכות מידע, מבוא לכלכלה, ומתמטיקה למנהל עסקים. ניתן לעשות זאת על סמך לימודים קודמים או על סמך עמידה בהצלחה בבחינות בנושאים אלו (ניתן להירשם לקורסים ו/או רק לגשת לבחינה).

  אוניברסיטת בן-גוריון: יש להשלים את לימודי קורסי ההשלמה תוך שלושה סמסטרים מתחילת הלימודים. הקורסים הם: יישומי מחשב לניהול א' + ב', סטטיסטיקה בניהול, שיטות כמותיות בניהול, כלכלה ניהולית, מדעי ההתנהגות במנהל, מימון, ניהול השיווק וחשבונאות. ניתן לקבל פטורים על סמך לימודים קודמים או מעבר הבחינה (ניתן גם לא להירשם לקורס)

  האוניברסיטה העברית: לימודי ההשלמה מחולקים לשניים: לימודי תשתית, הכוללים מתמטיקה וסטטיסטיקה למנהל עסקים, כלכלת עסקים א' + ב' ומבוא למיקרו מחשבים, ולימוד יסודות הכוללים מבוא לחשבונאות, מבוא למימון, ניהול השיווק, התנהגות ארגונית ומנהל משאבי אנוש, מודלים כמותיים בניהול ומערכות מידע בניהול. ניתן לקבל פטורים על סמך לימודים קודמים, כאשר קורסי התשתית אינם מזכים בנקודות זכות ולימודי היסודות כן, כך שאם מקבלים פטור על קורס כלשהו יש לקחת קורס אחר (בחירה) באותו היקף נקודות זכות.

  הטכניון מנהיג 3 תוכניות על פי הרקע האקדמי של הסטודנט. המסלול לבוגרי הנדסה, מדעים מדוייקים ומדעי החיים הוא הקצר ביותר מבחינת נקודות זכות לתואר (וכולל בתוכו קורסי השלמה בנושאים כלכליים). המסלול השני מיועד לבוגרי כלכלה/מנהל עסקים/חשבונאות וכולל השלמות בנושאים מדעיים, והמסלול השני מיועד לבוגרי שאר התארים והוא הארוך ביותר משום שהוא כולל את שני סוגי קורסי ההשלמה.

  אוניברסיטת בר אילן: נדרשים קורסי השלמה בנושאים הבאים: מתמטיקה, סטטיסטיקה למינהל-עסקים, מבוא לכלכלה, כלכלת עסקים מיקרו, מקרו כלכלה. יש לסיימם בממוצע מעל 76 בשנה הראשונה ללימודים. ניתן לקבל פטור על סמך לימודים קודמים.

  הערה: במילים "פטור על סמך לימודים קודמים" הכוונה היא לכך שעם הגשת מסמכים המעידים על לימודי קורס זהה או דומה במוסד לימודים מוכר, ועדת הקבלה תשקול את נתינת הפטור, וכמובן כל מוסד לימודים עובד על פי אמות המידה המקובלות עליו.

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  MBA באוניברסיטה העברית:
  בשביל להתקבל למסלול המחקרי, המאפשר מעבר לדוקטורט לאחר מכן, יש לסיים את שנה א' של ה- MBA עם ממוצע 90 לפחות. ה- MBA בעברית מאפשר מגוון רחב של התמחויות – מאסטרטגיה עסקית ויזמות ועד חקר ביצועים, מימון, חשבונאות ואף מערכות מידע והתנהגות ארגונית.

  בביה"ס קיימים מתקני לימוד מיוחדים: חדר עסקאות המצויד בכל האמצעים להדמיית מסחר אמת בזמן אמת, מעבדת הדמיית קניות, ומערכת ERM של SAP המאפשרת התנסות במערכת ניהול מידע שקיימת אצל מרבית הארגונים.

  בביה"ס פרסומים רבים למלגות וקרנות המיועדות בעיקר לתלמידי מחקר בתואר שני ושלישי, כולל מלגות מחייה, פטור משכר לימוד ומלגות ללימודים בחו"ל (בעיקר לדוקטורט). שווה לבדוק!

  בנוסף, ביה"ס למנהל עסקים בעברית מציע שתי תוכניות למנהלים: התמחות בניהול אינטגרטיבי (EMBAIM), כולל שבוע לימודים בניו-יורק, והתמחות במימון, בנקאות, שוק ההון והנדסה פיננסית – למנהלים בתחום. בתוכניות אלה, הלימודים אינם במתכונת מלאה אלא פעמיים בשבוע במטרה לשלב עבודה עם הלימודים.
  רציניים בעברית!

  Galip
  חבר
  מספר הפוסטים: 13

  To: Galip


  לימודי MBA בהתמחות בין-לאומית

  בעידן בו כל העולם הופך להיות כפר גלובלי קטן אחד, מוסדות לימוד רבים מתחילים לשים דגש על מסלולים בעלי אוריינטציה בינלאומית. נדמה, כי הדבר רלוונטי במיוחד בתחום לימודי ה-MBA. להלן סקירה קצרה על תוכניות בינלאומיות במוסדות שונים:
  אוניברסיטת בן גוריון: תכנית MBA למצויינים מנוהלת בשיתוף פעולה עם סגל בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק. הלימודים נמשכים 13 חודשים ומחולקים ל- 4 סמסטרים אינטנסיביים בני 12 שבועות כל אחד, כאשר הלימודים מתקיימים 4 ימים בשבוע. צוות המרצים כולל מרצים אורחים מאוניברסיטאות מובילות בארה"ב ובעולם. השיעורים כולם ניתנים בשפה האנגלית.
  אוניברסיטת בר אילן: תכנית IMBA (International MBA), נבנתה על בסיס תכנית ה-MBA בעברית של האוניברסיטה, תוך שימת דגש על האתגרים שמציבים לנו הגלובליזציה והיזמות הבינלאומית. הלימודים נמשכים שנה, ומחולקים לחמישה מיני-סמסטרים בני 6-8 שבועות, ובנוסף מיני סמסטר של הכנה בן 4 שבועות. הלימודים מתקיימים יומיים בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב, וכן בימי שישי. השיעורים כולם ניתנים בשפה האנגלית.
  אוניברסיטת חיפה: תכנית International MBA in English היא תכנית המבוססת על תכניות הלימודים בבתי הספר למנהל עסקים הטובים בעולם. התכנית בעלת הסתכלות גלובלית עם דגש אזורי על המזרח התיכון והמזרח הרחוק (בעיקר יפן, סין והודו). הלימודים נמשכים שנה, ומחולקים לשבע יחידות בנות 9 שבועות ,פחות או יותר, כל אחת. הלימודים מתקיימים יום בשבוע בשעות הצהריים והערב, ובנוסף ימי שישי אחת לשבועיים. השיעורים כולם ניתנים בשפה האנגלית.
  אוניברסיטת תל-אביב: תכנית Kellogg-Recanati International Exclusive MBA נערכת בשיתוף עם בית הספר למנהל עסקים Kellogg שבאוניברסיטת Northwestern, ארה"ב. הלימודים נמשכים שנתיים, ומחולקים ל-14 יחידות. כמחצית מן היחידות הן בנות 5 שבועות כאשר הלימודים מתקיימים יום בשבוע אחר הצהריים וכן בימי שישי. כ-5 יחידות הן יחידות אינטנסיביות הנמשכות שבוע אחד בו מתקיימים לימודים במשך חמישה או שישה ימים. 2 יחידות נוספות נערכות במתכונת סמי-אינטנסיבית, הנמשכת שבועיים עבור כל יחידה במהלכם מתקיימים שלושה ימי לימודים. יצויין כי שתי יחידות הלימוד הראשונות בשנה השנייה נערכות בקמפוס ביה"ס למנהל עסקים Kellogg, בארה"ב.
  המכללה למנהל: תכנית התמחות MBA בניהול בינלאומי היא פיתוח של המכללה למנהל. לתכנית ניתן ייעוץ אקדמי של פרופ' סטיב קוברין מבית הספר למינהל עסקים ע"ש Wharton מאוניברסיטת פנסילבניה. הלימודים נמשכים 3 סמסטרים עוקבים (ללא סמסטר קיץ), כאשר הלימודים מתקיימים יום בשבוע אחר הצהריים וכן בימי שישי. בנוסף לפני תחילת לימודי התכנית יתקיימו לימודי השלמה במשך 6 שבועות, באותה מתכונת לימודים. חלק מן השיעורים ניתנים בשפה האנגלית.

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.