Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה סיימת קורס GMAT? איך היה?

מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 61 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • DLevkovi
  חבר
  מספר הפוסטים: 2

  בתור מי שמתלבט כרגע, אודה לכל מי שסיים קורס GMAT ויכול לספר איך היה לו הקורס.

  izaak
  חבר
  מספר הפוסטים: 11

  To: DLevkovi


  האם מישהו סיים את קורס ה-700 של קידום ויכול להמליץ עליו? האם כדאי

  Roy Ben-Ami
  חבר
  מספר הפוסטים: 82

  To: All


  אני עשיתי קורס ב-HIGH Q.

  לדעתי הקורס טוב מאוד מכיוון שיש שימוש נרחב במחשב שמכין אותך לבחינה עצמה (כל התרגילים כמעט נעשים מול המחשב פלוס שתי בחינות מלאות אדפטיביות לא קלות).

  יש לי במקביל שני חברים שעשו במיטב.

  עד כמה שאני יודע מנסיוני ומנסיון חברי, מיטב נחשבים הכי טוב כרגע.
  אני הייתי ממליץ על מיטב או HIGH Q אם אתה רוצה.

  כמו כן, אני ממליץ על קורס כלשהו באופן כללי שכן זה עוזר מאוד ומכין אותך לבחינה עצמה.

  Guy k
  חבר
  מספר הפוסטים: 14

  To: Roy Ben-Ami


  הי רועי, שמעת על GMAX? יש לך מושג אם הם טובים?
  תודה, גיא
  SB
  חבר
  מספר הפוסטים: 10

  To: DLevkovi  אני ממליץ על קורס ה-700 של קידום. אחלה מדריכים, שיעשו בשבילכם הרבה מעבר למה שנדרש מהם.

  מעבר לזה, הספרים של הקורס נשארים אצלכם, וזה חשוב אם רוצים לעשות עוד מבחן אח"כ בלי לקחת קורס.. בחלק מבתי הספר רק משאילים לכם את הספרים.

  Guy k
  חבר
  מספר הפוסטים: 14

  To: DLevkovi


  הי,

  אני מבין שיש את קידום ויש את GMAX. האם יש שחקן נוסף שאינני מכיר והוא טוב?

  אלו פרמטרים נוספים כדאי לי לבדוק לפני הרשמה (מלבד עניין הספרות)?

  בתודה, גיא

  Roy Ben-Ami
  חבר
  מספר הפוסטים: 82

  To: All


  אני לא מכיר את GMAX ואת קידום יותר מדי אבל כמו שאתה רואה יש אנשים שמרוצים מהם :)

  אני חושב שחוץ מספרות חשוב גם הישיבה מול מחשב כדי להכין אותך למבחן.

  בסופו של גבר, לא משנה איזה קורס תבחר, תשקיע בלימודים במהלך הקורס, תחרוש על כמה שיותר מבחנים ויהיה בסדר :)

  epony
  חבר
  מספר הפוסטים: 785

  To: Guy k


  גיא,

  יש גם את מיטב, שלעניות דעתי מחזיקים את המורה הטובה ביותר בארץ בתחום ה-Verbal – איירין אורלאנסקי.

  כעיקרון, המובילים בהדרכת GMAT הם מיטב וקידום. אחריהם יש את GMAX ו-Princeton Review, ואולי עוד כמה מורים פרטיים או מכונים קטנים יותר. אני מבסס את ה-"דירוג הזה" על חות דעת חברי האתר, חברים שלי וחוות דעתי האישית.

  באשר לפרמטרים רלוונטיים פרט לספרות: גודל כיתה, רמת התלמידים, רמת המרצים (תבקש להשתתף בשיעור ניסיון), רמת המתרגלים, תאריכי פתיחת קורסים, מועדי קורסים, דד-ליין להגשת ציון לבתיה"ס להם אתה מעוניין להגיש מועמדות, מדיניות קורס חוזר במידה וחס וחלילה תזדקק לכך, וכו' וכו'…

  גילוי נאות: אני נעזרתי במיטב, וקיבלתי 770 בבחינה. לפני שהתחלתי ללמוד לבחינה הוצאתי ציון של 710 במבחן הראשון של ה-GMATPrep, כך שבהחלט שיפרתי את הציון שלי תודות למיטב…

  בהצלחה!!!

  lererer
  חבר
  מספר הפוסטים: 2

  To: All


  היי לכולם. למישהו יש מושג איפה טוב יותר לעשות קורס

  gmat

  מלא, במיטב או בקידום (מועדון 700) ?

  בעז גרנות
  חבר
  מספר הפוסטים: 16

  To: lererer


  אהלן,

  אז נכון – אני טיפה משוחד (מדריך בקידום), אבל עדיין נראה לי שאוכל לשתף אותך בכמה דברים חשובים בקורס:

  1. בסופו של דבר – הכי חשוב זו מידת ההשקעה שלך. לכן אחד השיקולים שלדעתי חשובים הם היכן אתה גר והיכן נמצא הקורס הקרוב אלייך. נכון שלנסוע חצי שעה זה לא קריטי – אבל לנסוע שעתיים לכל מפגש זה משהו שקצת מקשה על יכולת הריכוז וההצלחה – ומכאן על מידת הנכונות שלך להשקיע.

  2. המשך ישיר לסעיף הקודם זה כמובן זמינות הקורסים מבחינת ימים בשבוע והתאמה לתאריך הבחינה המיוחל שלך.

  3. החומרים בקורסים עצמם (גם שלנו וגם של אחרים) הם חומרים טובים – הייתי מוודא כי הספרים שתקבל ישארו אצלך (מסיבות שכבר פורטו בהודעות אחרות בפורום), ושיהיו עדכניים ככל הניתן (לדוגמה official guide מהדורה 11 ולא מהדורה 10).

  4. מבחינת היקף המבחנים האדפטיביים ואיכותם – הייתי מברר כמה מבחנים יעמדו לרשותך, מבחן אחד או שניים כמובן לא יעשו הבדל משמעותי – אך 5 מבחנים זה כבר די קריטי (כמובן שזה גם תלוי באיכות המבחנים).

  5. המדריכים – אני רושם את הסעיף הזה מאוחר כי כאן אני כמובן הכי משוחד – הייתי מתעקש על דיעור לדוגמה במכון שבו תבחר – תשווה בעצמך. אני יכול רק לומר כי כדי להדריך GMAT צריך הרבה נסיון והרבה הבנה, המבחן לא מבוסס על הכרת חוקים אלא על רעיונות שעומדים מאחרוי שאלה. אם הקורס לא יכין אותך לרעיון – מספיק שישנו קצת את השאלה ולא תדע לפתור אותה.

  6. התאמת הרמה – אני לא מכיר קורס מלבד מועדון 700 של קידום שמותאם לרמה מסויימת ומכוון לתלמידים ששואפים להתקבל לפקולטות היוקרתיות – אבל יכול להיות שקיים משהו כזה (אם כן – סליחה אם פגעתי במישהו), מן הסתם קורס שמותאם לרמתך יכול להביא אותך למיצוי הפוטנציאל שלך בצורה טובה יותר מקורס הטרוגני.

  בקיצור – אלו נקודות שבעיני חשובות, אשמח כמובן לראות אותך אצלנו בקידום – קודם בשיעור לדוגמה ואח"כ בקורס – אבל במידה ולא אני מקווה שתצליח בכל מקום בו תבחר…

  nir.ofry
  חבר
  מספר הפוסטים: 17

  To: All


  הי בועז!

  תודה על התשובה המלאה.

  בהתיחס לסעיף 1, רציתי לשאול מדוע לא פותחים קורס של קידום 700 בחיפה.

  איזור חיפה שבו יש קיימים שתי מוסדות להשכלה גבוהה, ומרכז טכנולוגיות. בוודאי ניתן למצוא מספר מתאים של משתתפים שיענו על הקריטריונים.

  תודה
  ניר

  May_be
  חבר
  מספר הפוסטים: 34

  To: nir.ofry


  האם ישנו קורס gmat של מילולי בלבד?

  ואם לא, אילו מהקורסי gmat הקיימים שמים דגש מיוחד על החלק המילולי?

  בעז גרנות
  חבר
  מספר הפוסטים: 16

  To: All


  הי ניר,

  כפי שאתה בוודאי מתאר לעצמך – היצע הקורסים שלנו עומד ביחס ישר לביקוש.
  קורסי מועדון 700 הם קורסים עם דרישות קבלה מסויימות, ולמרות שהביקוש רב – לפעמים אין מספיק תלמידים כדי לפתוח קורס.
  קורסים בתל אביב משרתים למעשה את כל רחבי הארץ מבחינה זו – מתוך נקודת המוצא שאנו יכולים להבטיח כי כמעט כל חודש יפתח קורס 700 למרות הדרישות.
  אנו בהחלט לא פוסלים על הסף קורס 700 בחיפה (או בירושלים או בבאר שבע…) אך לצערי לרוב מדובר על תלמיד אחד (גג שניים) המעוניינים בקורס – ולכן אין אפשרות לפתוח אותם.
  אני יכול לומר (לכתוב) שכמו שקורה בפסיכומטרי (מועדון 700 פסיכומטרי) כאשר יש ביקוש מספיק אנחנו בהחלט פותחים קורסי 700 גם בכל הערים שציינתי קודם.

  בקיצור – זה לא מרוע לב, אלא משילוב של רצון לרווחיות (בכל זאת קידום רוצה להרוויח כסף) ורצון כי תלמיד יקבל קורס שבאמת יפתח – ולא שיאלץ להמתין חצי שנה רק כדי שבסוך יגידו לו – תיסע לת"א…

  במאמר מוסגר – אני בהחלט מכיר את מוסדות הלימוד בחיפה (בוגר טכניון) ולא מזלזל כלל ביכולת התלמידים שם או רצינותם…

  בעז גרנות
  מנהל אתר קידום GMAT
  gmat.kidum.com

  בעז גרנות
  חבר
  מספר הפוסטים: 16

  To: All


  שלום may_be,

  עד כמה שידוע לי אין קורסים מילוליים בלבד בשוק (שוב – אם אני טועה כמובן אשמח אם מישהו יתקן אותי).
  מבחינת ההוראה של החלק המילולי – אני מאמין שכל אחד מהמכונים הגדולים יכין אותך היטב לחלק זה (כמובן שאני מאמין שקידום יכינו אותך הכי טוב – אבל זה כבר משהו אחר).
  נשאלת השאלה מדוע אתה זקוק למילולי גבוה – לשם קבלה לחו"ל או לשם פטורים מהאוניברסיטה…
  אם לקבלה בחו"ל – הייתי ממליץ לך לעשות קורס מלא בכל מקרה – אל תשכח שחלק מהאוניברסיטאות בחו"ל יסתכלו על מבחנים קודמים שלך וישוו תוצאות – רצוי להראות שיפור בכל הפרמטרים.
  אל תשכח שהסקאלה החדשה של הציונים מאפשרת שיפור בשני התחומים (עכשיו הם מגיעים עד לציון מקסימלי של 52 כל אחד).

  מעבר לכך – אני בהחלט מאמין כי קורס 700 שלנו הוא קורס מעולה למתכוונים ללמוד בחו"ל.

  Anchor
  חבר
  מספר הפוסטים: 8

  To: All


  לפני כשבוע סיימתי עם ה- GMAT, ורציתי לספר לכם על הקורס ההכנה במיטב. אמנם קיבלתי ציון נחמד – 710, אבל אני חושב שהקורס לא תרם לכך.

  מכללת מיטב מצויידת בשני כשרונות – צחי (המדריך לכמותי) ואיירין (המדריכה למילולי).

  למרות המדריכים המוכשרים, התאכזבתי מרמתו של הקורס בשל המחסור בחומר תרגול איכותי לאחר סיום הקורס (מתרגלים מחומר של Top Score שאינו מכיל הסברים), ומנגישות המדריכים בשלבים הקריטיים לפני המבחן.

  איירין אף נעדרה במהלך חודש יולי כולו, ולא היתה כתובת לשאלות בתחום המילולי. בעקבות זאת נותרו לי שאלות פתוחות רבות טרם המבחן.

  כמו כן, אני מאמין שההכנה המנטלית למבחן חשובה לא פחות מהלימוד העיוני, ולכן דרוש תרגול רב של סימולציות לקראת המבחן (כדאי להתנסות לפחות ב- 5-6), דבר אשר מיטב לא סיפקו.

  בקיצור, אני ממליץ לשקול לפנות לקורס הכנה של מכון שיגלה מחויבות גדולה יותר כלפי לקוחותיו, ויספק סימולציות וחומר איכותי לתרגול.

  nyaniv
  חבר
  מספר הפוסטים: 76

  To: בעז גרנות


  Hi,

  I wanted to ask what are the results of the graduates of the 700 GMAT KIdum club in the real test? i mean, does the course helps the students in a way the regular course cant?

  i read that the requirements for entry are 670+ in the psychometric exam, which is quite low if you consider the fact that the GMAT is more difficult for most Israelis (so they say…) than the psycometric exam. how does that entering requirement hold up in the class's so called high ability?

  i am asking because historically speaking, i took the psycometric exam twice, once in High school with a kidum course and once after the army to which i studied by myself. the first one was awful and the course was pathetic, i mean really pathetic, the class was very hetrogenic with people asking the dumbest questions i had heard in years… when i studied by myself i managed to get my desired grade (726) and i think i could have done better if i had putten more than a 3 weeks effort into it.

  the moral of the story is that i was burned once by Kidum simply because it dominates the market and i felt its primary goal was filling up a class regardless of the entering exam's grade. i am considering a course now for the GMAT due to the fact that i need a steady work frame since i am working now as opposed to the post army few months. if the club is indeed comprised of people who wont hold me back but push me forward i think it will have a good value for money, but if the 670+ requirment is really the average class's psycometric score, i sincerely doubt i will see a good return on investment.

  by the way, how many real life adaptive tests does the course offer?

  thanks for your help

  whisky
  חבר
  מספר הפוסטים: 30

  To: nyaniv


  Hi Yaniv,

  I did the course at Kidum and yielded 630 – a disappointment from my point of view as my entering exam grade was 610.

  My weak point is the verbal part, and I can tell you the verbal teaching part in Kidum is not the strongest in the market (I had 3 different teachers in my course, all of them fell way back behind the level of the quant part teacher).

  The course is good as it obligates you to sit down to your studies, and if you hold a daily job I doubt if you can also have the 700 club course (too demanding in terms of daily time investment).

  I recommend that if you have the discipline to sit down alone and study – to take the first chance alone – there is plenty of practicing material on the web and buy one of the strategic books + OG which is a must have and try your luck, you can always take the course right after the exam if you are not satisfied with your grade.

  These are my two cents to the debate.

  Good Luck

  Whisky.

  nyaniv
  חבר
  מספר הפוסטים: 76

  To: whisky


  Hi whisky,

  i hear you… i also read in the other forum here (about guys who passed 700) and i starting to consider doing it on my own….

  i will use the OG11 and GMATPrep and that 1000 something… i have friends that took the exam with a course so i might use their material.

  thanks for the reply

  nir.ofry
  חבר
  מספר הפוסטים: 17

  To: whisky


  הי whisky!

  האם עשית את הקורס הרגיל או 700?

  אני בכלל תוהה, מאחר ואני חיפאי האם קורס 700 שווה את הנסיעה או הקורס הרגיל יספיק.

  nyaniv
  חבר
  מספר הפוסטים: 76

  To: nir.ofry


  I from Haifa too….

  the 700 course starts at 17:30 which means i will have to be on the train

  on 16:30, thus leave work very early. my two cents are that its very important for you and i to think it through (the 700 club) because it is not something a boss will like (not the leaving early nor the GMAT in general)

  so unless they open one in Haifa (and they wont) for me its not very realistic and another reason to study by myself….

  i worked for a year in Hertzelia while living in Haifa, you better think it real well before you enrol… that kind of commuting can drive you mad

  just giving you a heads up

  by the way, i looked in your profile….. i shouldn't talk to you via the forum, it will be easier dropping by your office (-: i am in 113 by the way

  בעז גרנות
  חבר
  מספר הפוסטים: 16

  To: All


  הי יניב,

  לגבי קורס 700 של קידום, אני לא כל כך מסכים איתך לגבי העובדה שציון 670 פסיכומטרי הוא נמוך – אבל לא נתווכח על כך.
  כיתות 700 כוללות אוכלוסיה יותר הומוגנית מכיתה רגילה, ומאפשרות התמקדות שונה מאשר בכיתה רגילה. מכסים כמובן את כל החומר הרגיל, אך יש יותר חופש למדריך לתת יותר שאלות שליפה עדכניות וקשות.
  עיקר הדגש בקורס הופך מפתרון שאלות למבט על הרעיונות בבסיסן – וזה הדבר המשמעותי ביותר בבחינה לטעמי.
  קראתי קצת את ההודעות בחלק של "עברת 700" ובגדול אני מסכים עם מה שנכתב שם – המטרה לא צריכה להיות לפתור מיליון שאלות אלא התמקדות בהבנת הרעיונות בבסיס השאלות ודרכי התמודדות איתם.
  מבחינת החומרים שעומדים לרשותך בקורס – ספר הקורס של קידום, הספר של קפלן, 800 של קפלן (שקיבל המלצות בפורום), וכ 25 מבחנים.
  ההמלצה שלי לכל מי שמעוניין לגשת לבחינה (גם ללא קורס) היא לחפש בכל תרגיל את העקרון. לכן לדוגמה הייתי ממליץ להשתמש בחומרים עד כמה שניתן עדכניים ורלוונטיים לבחינה (קראתי הרבה על score top – ועד היום מה שראיתי משאלות כמותיות "קשות" שלהם היה מיותר לחלוטין לבחינת ה GMAT).
  ולסיכום – התוצאות של תלמידי הקורס גבוהות – וממוצע הציונים מעל 650. אבל אישית לא הייתי מסתכל על ממוצע הציונים של אחרים כנקודת העניין שלי.

  האם ההשקעה "תניב" רווח – אני מאמין שכן. מנסיוני גם בקורסי ה 700 של ה GMAT וגם של הפסיכומטרי השיפור המושג בקורס הוא לא משהו שניתן היה להשיג עצמאית.
  אבל – כפי שכבר כתבתי בעבר – האם אתה חייב להגיע (נניח) ל 780 בזכות הקורס או שתסתפק ב 700 בלימוד עצמאי – תלוי רק בך וביכולת שלך.

  בכל מקרה – שיהיה לך הרבה בהצלחה, אני בטוח שאם תעבוד נכון בלימודים תגיע לציונים יפים

  Or.R
  חבר
  מספר הפוסטים: 45

  To: All


  I think the biggest mistake people make regarding GMAT and specifically GMAT prep courses is that they put too much emphasis on the course itself and not enough on simply doing hundreds (if not thousands) of questions.
  The biggest benefit of a course is having a study structure and motivation from people around you that share the same goal, unless you’re some kind of prodigy (and we have some on the forum) you will need to practice a lot.

  My approach to GMAT prep course is:
  a. Find the course with the best schedule for you (Friday mornings? weekdays?)
  b. Try to do course with a friend or someone you know. It really helps for motivation.
  c. Try to find a course that is closest to work. I believe that most of you work and study for the GMAT together so if you need to battle traffic for 45 minutes to get to a GMAT class your learning ability wont be as good as it could be. If you work at Ramat hayal – go to Meitav, if you work around Azreily – go to Kidum….
  d. No one invented the wheel. There are thousands of GMAT tutors around the world and hundreds of books were written to help people prepare for the test (and make a small fortune on the way). It is nearly impossible that one course will be far superior to another. The math is the same math and English logic is the same. We are living in small country and if one course would be "magical" in allowing people to receive unusually high score we will all know about it.
  e. Practice, practice, practice. (and when you think you are done, take another week off and practice more.)

  whisky
  חבר
  מספר הפוסטים: 30

  To: nir.ofry


  Hi Nir,

  I am from the Haifa Bay area, so I took the regular course in Haifa.

  I saw Or's post above this answer and I agree with every word written.

  Practice is the key for success.

  Whisky

  בעז גרנות
  חבר
  מספר הפוסטים: 16

  To: All


  הי לכולם,

  קראתי את ההודעות של ויסקי ושל אור.
  למרות שאני מסכים בגדול עם מרבית מה שנאמר שם – אני חייב להתעקש על משהו (סליחה על העקשנות הטבעית שלי…):
  לא צריך לתרגל מליון שאלות!!!
  התוצר הישיר הוא שאנשם לוקחים עוד ועוד ספרים, ועוד ועוד מקורות ובתמורה איכות החומר בו הם משתמשים הולכת ויורדת.
  בסוף אני מוצא אנשים מתרגלים שאלות בחדו"א רק כדי שיהיה להם מה לתרגל…
  בקיצור – כל מה שנכתב לגבי מיקום הקורס וכדומה – מסכים – ולראיה גם כתבתי את זה בהודעה הראשונה שלי.
  לגבי "תרגול תרגול ועוד תרגול" – רק בתנאי שהחומר ממנו אתה מתרגל נשאר רלוונטי לבחינה (ושוב – זה לא הצהרה שקידום היא היחידה שעדכנית – כל המכונים משתמשים בחומרים טובים – טיפה יותר או פחות).

  בקיצור – עשה קורס שנוח לך, תשקיע במה שהקורס מציע לך, הכנס לפורומים וראה עם יש עוד חומר שמוסכם על כולם כמצויין (רק במידה וחסר לך חומר – שלא ממש ברור לי איך זה קורה בקורס), אבל אל תתחיל להוריד כל דבר שקיים על ה GMAT מ emule אחרת לא תצא מזה שפוי.

  ושוב – אשמח לראות אותך בשיעור לדוגמה – תנסה ותראה לבד. בלי לסמוך על אף אחד למעט עצמך…

  May_be
  חבר
  מספר הפוסטים: 34

  To: בעז גרנות


  בועז : "אל תתחיל להוריד כל דבר שקיים על ה GMAT מ emule אחרת לא תצא מזה שפוי.".

  ניסיתי, עשיתי,הורדתי, בדקתי…

  ובסוף הזמנתי את הספרים מ amazon…. :)

  (ספרים = official verbal/math review, manhattan sc… אמור להגיע מחר…)

  gileyal
  חבר
  מספר הפוסטים: 279

  To: rash733


  איך מקבלים מהם הנחה?:)

  אם אתה צריך עזרה בעבודה מולם/הרשמה, אל תהסס לדבר איתי.

  rash733
  חבר
  מספר הפוסטים: 274

  To: All


  לפי מה שכתוב באימייל ששלחו לי עם השאלון
  אם מפנים שני חברים מקבלים החזר אבל זה מתיחס ל prep
  אז אני לא בטוח שזה תופס אבל אולי אפשר לבדוק

  (אם כן נארגן פרמידה
  )

  רן

  rash733
  חבר
  מספר הפוסטים: 274

  To: gileyal


  בעודי לומד ל GMAT

  נזכרתי גם בחלק היותר שכוח של המבחן ה AWA

  אמנם מלמדים בקורס איך לכתוב אבל לא מסבירים הרבה מעבר לזה

  לטובת הפסיכולוגיה של העניין

  צרפתי לינק

  http://gradschool.about.com/od/gmat/a/gmatawa.htm

  ושימו לב להמלצות בסוף

  בלי חוש הומור ובלי יצירתיות

  בהצלחה

  רן

  gileyal
  חבר
  מספר הפוסטים: 279

  To: rash733


  הצרות לא נגמרות…

  rash733
  חבר
  מספר הפוסטים: 274

  To: All


  כן הכוונה כנראה לתירגול בקומבינטוריקה

  עוד באותו עניין

  http://www.mbamission.com/blog/2008/08/24/mission-admission-i-have-a-700-gmat-score-but-my-awa%E2%80%A6-don%E2%80%99t-ask/

  kotuk
  חבר
  מספר הפוסטים: 4

  To: rash733


  Hi,
  If somebody needs a preparatory books fro GMAT (from Prinstone review), feel free to contuct me.
  Yuri
  ykalish
  חבר
  מספר הפוסטים: 5

  To: All


  למסיימי המבחן שלום,

  אני אשמח אם מישהוא שעבר או ניסה לעבור את תהליך הבקשה לתוספת זמן ייצור איתי קשר.

  תודה,

  יניב

  mba_hopeful
  חבר
  מספר הפוסטים: 4

  To: All


  Dear All,

  I would like to know if there is someone who can recommend a good teacher for the verbal part of the GMAT?
  you can also send a private email.

  Zahi
  חבר
  מספר הפוסטים: 38

  To: All


  Hi,

  Sure

  what's your mail ?

  Z

  mba_hopeful
  חבר
  מספר הפוסטים: 4

  To: All


  I am at vermo[email protected]
  Maorf
  חבר
  מספר הפוסטים: 9

  To: All


  היי כולם,

  פנו אלי ללמוד קורס GMAT בבית ספר שנקרא Master Gmat. (אופן הלמידה היא דרך תוכנה)

  רציתי לשאול האם מישהו מכם מכיר אותו?

  תודה מראש

  מאור

  itayle7
  חבר
  מספר הפוסטים: 28

  To: Maorf, All


  היי מאור,

  גם אני קיבלתי פנייה כזו וכמוך אני לא מכיר מישהו שעשה את הקורס…

  הצלחת למצוא אנשים שבאמת עשו את הקורס? או שאולי עשית אותו בעצמך?

  YuvalP
  חבר
  מספר הפוסטים: 2
  מאור/איתי: אני שמעתי על הקורס הזה, זה האתר שלו:
  mastergmat.co.il

  מישהו שאני מכיר עשה אותו והיה מבסוט לאללה

  עדיין, זה מוזר שאין עליו כמעט כלום באינטרנט כנראה שזה משהו חדש…

  בנושא אחר:
  מישוה יכול להמליץ על מורה פרטי מעולה לכמותי באזור המרכז? כזה שיכול ללמד קבוצה קטנה בצורה אינטנסיבית

  avim
  חבר
  מספר הפוסטים: 48

  To: All


  למכירה ספרי ג'ימאט וטופל משומשים במצב מצוין:

  Kaplan GMAT 800

  Kaplan TOEFL iBT

  GMAT Official Guide Verbal

  Princeton Review Cracking the GMAT 2008

  GMAC Official Guide 11

  TOEFL Official Guide ETS

  MGMAT Sentence Correction 2007

  Kaplan GMAT Premier Program 2008

  המחיר לכל ספר הוא 50% מהמחיר הרשמי באמזון, צריך להגיע לבית שלי בהרצליה בשביל לאסוף אותם.

  אפשר ליצור קשר באימייל:

  overedge בג'ימייל

  Maorf
  חבר
  מספר הפוסטים: 9

  To: All


  היי איתי,

  בסופו של דבר נרשמתי לקורס. אמנם היו לי חששות בנוגע לחברה מכיוון שהם עדיין חדשים כחברה אך כשאתה מגיע אליהם אתה מגלה שאתה עומד מול צוות מנוסה והכי חשוב מסור לסטודנט ולהצלחתו (כך אני הרגשתי) והמחיר

  אני מבסוט משיטת הלימוד שלהם אשר מתבצעת ע"י מערכת מידע שהם פיתחו.

  בשבילי המערכת הזו יושבת כמו כפפה מכיוון שאני עובד רוב שעות היום ואני לא גמיש בשעות (להגיע לכיתה, לו"ז מדוייק….).

  בקיצור, זה אומנם המקום היחידי שלמדתי אז קצת קשה לי לעשות השוואה, אך אני מבסוט מחומר הלימוד ומצוות המדריכים. (דרך אגב עוד לא ניגשתי לבחינה!)

  Maorf
  חבר
  מספר הפוסטים: 9

  To: All


  היי איתי,

  הסתכלתי בפרופיל שלך ונראה לי שנפגשנו בכנס סטודנטים של Kellogg.

  נראה לי שאנחנו באותו מצב בתהליך.

  שלח לי מייל ואני יסביר לך בפירוט:

  maor dot franco at gmail dot com

  skydiver
  חבר
  מספר הפוסטים: 29

  To: All


  היי

  סיימתי קורס של מיטב לשני החלקים. המדריך בחלק המילולי יניב, ובכמותי, אבי
  לפני הקורס הוצאתי במבחן של מנהטן 670, והציון במבחן היה 730, כך שבהחלט יש שיפור אם כי לא מטורף.
  אני בא מרקע של הנדסה כך שהחלק הכמותי לא היה ממש קשה והוצאתי בו 50. אולי במבט לאחור הייתי עושה רק את החלק המילולי של הקורס (ניתן)

  הייתרונות של הקורס מבחינתי:

  • מורים סופר מקצועיים, מנוסים מאוד ושולטים בחומר, שוב לגביי זה היה רלוונטי בעיקר במילולי אבל יכולתי להתרשם גם מהמקצועיות הגבוהה של אבי. זמינות גבוהה מחוץ לכיתה -מייל/טלפון.
  • חומרי ההכנה הן של מיטב, והן החומרים הרשמיים שהם מחלקים (ספר צהוב וסגול)
  • הבחינות של מנהטן – והפילוחים המדוייקים של התוצאות וההסברים.
  • קבוצות ממש קטנות 6 בכמותי ו4 במילולי.
  • משוב אינטסיניבי על החיבורים מה שגרם לי להוציא ציון טוב מאוד בחיבורים מבחינתי – 5.0

  חסרונות

  • רוב החבר'ה לא היו בראש של "מועדון 700" נקרא לזה, כך שיש לעיתים עיכובים על שטויות (שטח של משולש, אחוזים וכו')

  זהו נראה לי

  מבחינת טיפים נוספים, אני מצטרף לדברים שנאמרו כאן קודם:

  • הרשמו לקורס שנוח לכם להגיע אליו מבחינת המיקום והזמן
  • שימו לב מה הביה"ס נותן מבחינת חומרי הכנה ומי המדריכים הספיציפיים לקורס.
  • בהקשר לסעיף הקודם, חומרי ההדרכה הרשמיים הם מצויינים ודומים מאוד לשאלות במבחן.
  • לתרגל הרבה זה חשוב אבל לא פחות חשוב לתחקר כל שאלה שנעשתה.
  • מספר תלמידים/אופי תלמידים בכיתה.
  • חיבורים, תקראו הרבה, אני לדוגמא עשיתי מנוי לטיים, ותעברו טוב טוב על המשוב שהמורים שלכם נותנים לכם
  • בחינה בשעה 12, אומנם זה אומר יום חופש מלא, אבל זה שווה את זה לדעתי.
  • ועוד דבר אל תתביישו לבקש (ולקבל) הנחה ברישום לקורס.

  מקווה שעזרתי,

  סקיי,

  epony
  חבר
  מספר הפוסטים: 785

  To: skydiver, All


  מחזק את skydiver בקטע של לעשות את הבחינה ב-12. מבחינתי האישית, הפרט הזה בלבד – שולי ככל שהוא נראה – הוסיף לי כמה עשרות נקודות לציון הסופי!

  רק בשביל לוודא שכולם מכירים, הספר הצהוב הוא ה-Official Guide, והספר הסגול הוא ה-Official Verbal Review, שמכיל עוד 300 שאלות מילוליות מעבר לאלה שב-OG…

  בנוסף לבחינות של מנהטן, חשוב לעשות גם את הסימולציה הרשמית (GMATPrep) שנראית ומרגישה בדיוק כמו הדבר האמיתי.

  בהצלחה!

  Naama
  חבר
  מספר הפוסטים: 2

  To: All


  שלום,

  סיימתי קורס GMAT של קידום, מועדון 700 ויש לי ספרים למסירה.

  אם מישהו מעוניין שידבר איתי בהקדם

  054-9985761

  נעמה

  בתאל
  חבר
  מספר הפוסטים: 30

  To: All


  הי,

  אני מוכרת זיכוי לקורס GMAT מלא של ביה"ס האמריקאי שיושב בר"ג, 3500 במקום 3980

  בתאל

  054-2522955

  [email protected]

  itayle7
  חבר
  מספר הפוסטים: 28

  To: All


  שלום לכולם,

  אשמח לדעת אם מישהו מכיר את התהליך לקבלת הקלות בבחינת ה- GMAT בגלל הפרעות של קשב וריכוז (ADHD).

  אני כרגע מנסה לבדוק מה צריך לעשות בדיוק כדי לקבל את ההקלות הללו ואשמח אם מישהו ישתף אותי בניסיון שלו בנושא.

  תודה,

  איתי

  yanivdassa
  חבר
  מספר הפוסטים: 2

  To: All  שלום לכולם,
  אני מחפש קורס הכנה בקצב אישי עם שיעורים ותרגולים אונליין
  יש המלצות?

  erozion
  חבר
  מספר הפוסטים: 6

  To: All


  היי יניב
  אני התחלתי ללמוד עם MASTER GMAT, שמציעים קורס אדפטיבי אונליין – כלומר כזה שמסתגל לקצב שלך. בינתיים החומר שלהם נראה איכותי וגם הממשק נוח. אדווח על התוצאות אחרי שאגש לג'ימאט.
  אלי
  Shorty
  חבר
  מספר הפוסטים: 2

  To: All


  מאז אבי עזב את מיטב, ומלמד באופן פרטי. לבנאדם יש ראש וסבלנות מטורפים. הוא מלמד את כל שלושת החלקים – חיבורים, כמותי ומילולי. אפשר למצוא אותו בלוח מד"ס. מומלץ בחום.
  בתאל
  חבר
  מספר הפוסטים: 30

  To: Shorty


  אני עשיתי בקידום (קורס מלא רגיל).

  יתרונות: מדריכים מעולים, לימוד יסודי של שיטות עבודה, זמינות מדריכים.

  חסרונות: כיתה גדולה יחסית (20+), מחיר (כ 4000 ש"ח).

  כיוון שהציון לא היה משביע רצון, עשיתי שוב, אך הפעם בMASTERGMAT- קורס אינטרנטי.

  יתרונות: מחיר, יחס אישי, מערכת אדפטיבית (המע' מזהה את נק' החולשה ועליהן עובדת), אין הגבלה מבחינת שעות עבודה (ניתן ללמוד מכל מקום בו יש גישה לאינטרנט. כמו כן, שלא כמו בקורס קונבנציונאלי, אין הגבלת זמן לשימוש במערכת).

  חסרונות: אין

  שיפרתי ב 110 נק'…

מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 61 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.