Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה עברת 700? תרום טיפ!

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 332 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

To: vshlomi

שלום לכולם,

ניגשתי למבחן בתחילת השבוע וקיבלתי 770 (Q50,V44). למבחן ניגשתי אחרי קורס במיטב שאני ממליץ עליו מכל הלב.

אני מניח שעל השאלה אם לעשות קורס או לא התשובה תלויה בצורך של אותו אדם ללמוד במסגרת. לי באופן אישי נוח ללמוד בצורה כזאת כאשר מנחים אותי בכל צעד.

מבחינת החומר הלימודי שאני ממליץ להשתמש:

GMAT PREP – כמובן, מאד משקף את המבחן האמיתי.

Real Test On line – (מבחנים על נייר) – המתמטיקה לא משקפת אבל רמת האנגלית די דומה.

SC 1000 Real GMAT Questions – לתרגל כמה שיותר כי זה התחום שהכי הרבה ניתן לשפר.

ועצה אחרונה, אני דווקא לא ממליץ להתשמש בKaplan, למרות שהשאלות קשות יותר זה לא דומה למבחן האמיתי (גם בסגנון) אז חבל. באותה מידה אפשר לחזור על מתמטיקה בדידה כי זה משפר את רמת המתמטיקה שלך.

זהו. בהצלחה לשאר הנבחנים.

אייל

tomerco
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

To: אייל

שלום לכולם,

אני ניגשתי למבחן לפני פחות משבוע, ורציתי לתרום ב debrief קצר משלי.

במבחן קיבלתי 710 ( Q-50, V-37), כך שניתן לראות שגם עם מילולי סביר זה אפשרי לעבור את ה700.

כמה טיפים ללמידה:

– אל תתיחסו לציונים ממבחנים שונים. הם נותנים תרגול טוב, אבל הערכה כללית שגויה. לצורך דוגמא, הציון שלי בבחינה היה הרבה יותר גבוה מהציונים בבחינות האחרות. הבחינה הדיאגנוסטית האמיתית שמשקפת היא ה GMAT PREP, קיבלתי את אותו ציון בדיוק כמו בבחינה. ניתן לעשות אותה מספר פעמים על מנת למצות את כל סוגי השאלות, אבל רק ה2 הראשונות הם יותר משקפות.

– אם החולשה שלכם היא SC , כמו רובינו, אני ממליץ לחזור שוב ושוב על ה Official Guide , כיוון שהוא משקף את צורת החשיבה האמיתית של המחברים. שאר התרגולים יכולים קצת להסיט אותכם מהמסלול. להשקיע מאמץ להבין את ההסברים ב OG, יש הסבר לכל תשובה, כולל טעויות וזה יכול לעזור משמעותית.

– תבואו רגועים ככל האפשר, הבחינה עובדת בעיקר על הלחץ האישי שלכם. אני הייתי בטוח שהלך לי לא טוב בבחינה והייתי די מופתע מן הציון.

זהו, שיהיה בהצלחה לכולם

תומר

benny
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: All

שלום לכולם,

אני מעוניין לקחת קורס GMAT ומתלבט בין קידום למיטב (מועדון 700). אני אשמח לדעת מהן הסיבות שבחרתם אחד על פני השני וכמובן האם זה עמד בציפיות…

תודה מראש,

בני

mb3
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

To: benny

הי,

אני יכול להמליץ רק על מה שלקחתי וזה קורס במיטב (עוד לא עשיתי את המבחן).

אירין מלמדת את המילולי. יש לה ספר מיוחד שהיא כתבה ושיטות לימוד טובות מאוד. היא כנראה מספר אחת בארץ בתחום הזה.

את הכמותי צחי מלמד גם הוא מורה מצויין. הם מקדישים זמן לכל אחד בנפרד (אם נדרש) והם אלופים בשיחזורים. צחי למשל מקיים כבר כמה שבועות תרגול כל שבוע וזה מאוד עוזר.

לסיום אני לא יכול להשוות לאחרים, אבל הקורס במיטב הוא אחד ממהוצאות הכספיות היותר מוצלחות שעשיתי.

משה.

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

מה שחשוב להבין לגבי החלק המילולי במיטב זה שאיירין שמה דגש רוב הקורס על תיקון שגיאות שזה החלק שהכי ניתן להשתפר בו. אני לא יודע איך בתי ספר אחרים מלמדים את זה, אבל איתה אתה ממש משתפר בתחום הזה (שדרך אגב, תופס את רוב השאלות בחלק המילולי…)

בהצלחה,

איתי.

shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

שלום בני,

אם אתה לא מתכנן להתחיל ללמוד ב 2007, יש לך משמעת עצמית ואתה בעל יכולות אקדמיות טובות, וסביר להניח שיש לך אותן, אחרת לא היית מסיים במדמ"ח בטכניון עם כזה ציון, אני הייתי ממליץ לך לנסות לעשות את הבחינה לבד.

אם לא תהיה מרוצה מהתוצאות תמיד תוכל לעשות קורס אח"כ ולשפר. להבנתי חלק מבתי הספר היותר מכובדים אפילו מעריכים מישהו שעשה את הבחינה שוב ושיפר משמעותית (מראה על התמדה),אבל אני לא מומחה בתחום.

רוב האנשים זקוקים לקורס בשביל שייתן להם מסגרת, אם רמת האנגלית שלך טובה בסה"כ ויש לך משמעת עצמית לימוד עצמי יכול לחסוך לך כמה אלפי שקלים מבלי לפגוע בתוצאות.אם אתה חושש שעקב לחץ בעובדה או סיבות אחרות אתה זקוק למסגרת "רשמית" עשה קורס. (אני לא יכול להמליץ לך איפה…)

בכל מקרה שיהיה בהצלחה

שי

Itair
    חבר

המלצה נוספת: אם אתה בא מרקע מתמטי כלשהו, הייתי ממליץ לך לקחת קורס רק לחלק המילולי. אני די מצטער שלא עשיתי את זה – סתם חבל על הכסף :)

ylange
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

Hi all,

just a quick tip for those of you who might be in a similiar situation as me:

I took the GMAT thinking only about MBA in Israel and so didn't take the AWT part, yes I know – not very foreseeing.

Anyway since I got a really good grade (760) I really didn't want to take it again in order to apply for abroad. What I did is sent an email tothe two admission offices I was interested in – INSEAD and Oxford (will send to IMD too) and asked if they would insist on this, a few emails later I got an official response from both that they wouldn't.

Since I got the idea from a friend of mine I thought I'd share it.

Enjoy,

Yuval.

Laker
    חבר
    מספר הפוסטים: 60

To: אייל

היי אייל,

אני מתעתד לגשת לבחינה בקרוב ויש לי מספר שאלות אלייך. האם ניתן ליצור איתך קשר דרך המייל?

תודה

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

To: Laker

בכיף:

[email protected]

אייל

mb3
    חבר

To: asaf_sagy

הי אסף,

ראשית כל הכבוד על הציון (אני חושב שהייתי אתך בקורס).

האם ה – 11 הסטים החדשים נמצאים בחומר שקיבלת בקורס?

תודה,

משה.

nivster
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

ניגשתי ביוני, הוצאתי 730 (V44/Q47). עשיתי קורס ב-GMAX.

כספית, אני לא ממליץ על GMAX. התמורה לא כ"כ שווה את הכסף, בעיקר בכל הנוגע לאיכות הכיתות, והעובדה שצריך להחזיר חוברות קטנות ומצולמות (ואסור לכתוב בשום חוברת עזר – גם במצולמות).

הצוות אחלה, לעומת זאת. המרצה ל-Verbal (יעל) מעולה, וגם המרצה לQ סבבה (למרות יציאות מוזרות פה ושם), גם שאר הצוות נחמד חביב אדיב ויעיל.

yos_vex
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

To: yoavsch

יואב שלום,

ראשית כל רציתי לומר לך ממש תודה על ההודעה המפורטת והעניינית שפרסמת.

שמי יוסי ואני מתעניין לגבי תואר בחו"ל ולצורך כך גם ב GMAT.

קראתי בשקיקה את הטיפים שפרסמת שמאוד כיוונו אותי במיוחד לאור התחושה שאני בא מרקע דומה לשלך כפי שכתבת בהודעה.

רציתי לשאול אותך האם אפשר ליצור איתך קשר כדי לדבר ולשמוע ממך פרטים יותר מעמיקים ומפורטים?..

תודה רבה מראש,

יוסי.

Laker
    חבר

היי,

מישהו מוכר חומר לימוד שימושי ל-GMAT?

אני בייחוד מעוניין ב-OG. כמובן שכל חומר אחר שהיה שימושי (בדגש על החלק הכמותי) גם כן יכול להיות מעניין.

ניתן לפנות למייל:

MBA1111

@

gmail.com

TalBaby
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

I took the course at Kidum and got 700, which does not really reflect on my full potential. Regarding the exams you mentioned taking when preparing for the GMAT, I would add and recommend that it's worth taking the GMAT PREP several times, not only twice. Although the adaptive grade will not be totally accurate, as some questions will reappear, there are MANY new questions you will encounter every time you retake these tests.

Good luck!

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

מישהו יודע אם החומר/ספרים שיש לי מה-GMAT של קידום משנה שעברה שווה משהו למישהו או אם אני יכולה פשוט לזרוק את זה?

תודה מראש

לימור

shaysp
    חבר

To: Limch

חבל לזרוק…

אני למדתי עם חומר בן יותר מ 4 ועדיין היה רלבנטי.

ממה שהבנתי אין גם הבדל גדול בין OG10 ו OG11. שאר החומר די רלבנטי.

כל הקורסים והספרים ילמדו אותך להציב מספרים לעשות אלימינציה והדברים הידועים האחרים. אני בטוח שתמצאי מישהו שישמח לקחת אותם

asaf_sagy
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

To: mb3

היי וסורי על העיכוב בתשובה, אני בסוף הצו 8 שלי.

הסטים החדשים אינם נמצאים בתכני הקורס. חוצמזה, גם הסטים הישנים לא שווים הרבה אם אין לך את ה-Thread של כל שאלה, כי יש הרבה תשובות לא נכונות בסט, וגם אין הסברים.

זה מה שהאתר נותן בנוסף.

mb3
    חבר

תארתי לעצמי (לגבי צו 8)

תודה על התשובה.

משה

oferva
    חבר
    מספר הפוסטים: 48

שלום לכולם,

אמנם לא עברתי את מחסום ה – 700 אבל הוצאתי ציון די קרוב אליו (680), לאחר שבנסיון הראשון הוצאתי ציון נמוך יותר (620). סה"כ למדתי למבחן הזה כ-חמישה חודשים, כאשר החודשים האחרונים היו מאד אינטנסיבים. יש לי מספר תובנות שברצוני לשתף, היות ואני חושב שהן עשויות להיות מועילות ביותר:

1. GMAT Prep אכן משקף מאד את רמת המבחן האמיתי. א – ב – ל!, גם אם הוצאתם ציונים גבוהים בשני המבחנים הראשונים שעשיתם, אל תגיעו למבחן בתחושה של "אוקי, אני אהיה בסדר כי הוצאתי ציון גבוה ב – GMAT Prep". המבחן האמיתי מעניש על ירידה ברמת הריכוז.

2. אין תחליף למה שה – GMAT Prep נותן. שום מבחן סימולציה אינו משקף את ההרגשה שתרגישו כשתעשו לראשונה את המבחנים הנ"ל. יש לעשות אותם שוב, ושוב ושוב ושוב ושוב… בכל פעם אחרי הפעם הראשונה שתעשו אותם, תופענה לכם כ – 30 שאלות חדשות לפחות בכל פרק. התעלמו מהציון שאתם מקבלים בפעם הראשונה, ושמרו לקובץ כל שאלה שנראתה לכם מעניינת, שהיה לה עיקרון מיוחד וכו. המבחן האמיתי חוזר על אותם העקורונות אחד לאחד! לכן, ככל שתראו יותר שאלות, מצבכם יהיה טוב יותר.

3. דברו עם כמה שיותר אנשים שניגשו באותו החודש כמוכם. ככל שתדברו עם יותר אנשים, הסיכוי שתופענה לכם שאלות שהופיעו לאנשים אחרים גבוה יותר.

4. אל תגיעו מותשים למבחן. אני לקחתי שבוע חופש מהעבודה לפני המבחן הראשון ועשיתי כל יום מבחן. בפועל, הגעתי מותש למבחן הראשון שעשיתי וזהו אחד הגורמים לכך שקיבלתי בו ציון נמוך. אני ממליץ על הלו"ז הבא בימים האחרונים לפני המבחן:

3 ימים לפני – עשו את מבחן הסימולציה (GMAT Prep) האחרון שלכם.

יומיים לפני – עיברו היטב על שאלות מודיעין של אנשים שניגשו באותו החודש בו אתם נבחנים, ועל קבצי השאלות המעניינות שהוצאתם מה – gmat prep.

יום לפני – אל תיגעו בכלום!!!

ביום המבחן – לאחר שחניתם, לפני שאתם עולים לכיתת המבחן – עברו ברפרוף מהיר על שאלות נבחרות, לחימום המוח.

5. אני אישית ממליץ על שתיית רד בול בהפסקה בין הכמותי למילולי. זה יחזיק אתכם ברמת ריכוז גבוהה ולא ייתן לכם ליפול.

זהו, שהיה לכולם בהצלחה.

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 7

עברתי GMAT לפני כמה חודשים (קיבלתי 760) וחשבתי לחלוק קצת מניסיוני בתחום:

• אל תתייאשו מהציון הראשוני של בחינת הדיאגנוסטיקה. הציונים משתפרים ברגע שמפנימים את העקרונות של ה-GMAT (למשל, לא לפתור עד הסוף).
    • לא עשיתי בחינות נייר, נראה לי קצת נוגד את הקונספט של Computer Adaptive Test.
    • לא עשיתי קורס, אז אני לא יודע עד כמה הקורסים עוזרים. נראה לי שהם יכולים ללמד (למרות שהדיסקים למיניהם עושים עבודה לא רעה), אבל מילת המפתח היא משמעת עצמית.
    • גם אם אתם לא חושבים בהכרח על לימודים בחו"ל, תעשו את החיבורים. סה"כ שעה מהחיים, ויכול להיות שהציון יפתיע אתכם עד שתתחילו פתאום לחשוב "למה לא חו"ל?".

בהצלחה לכולם.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: agolan

עמית,

דבר ראשון, סחתיין על הציון!

שנית, אני מתכנן לגשת ל-GMAT ללא קורס, ואשמח מאוד אם תוכל לחלוק איתי (ועם שאר הפורום) כמה תובנות נוספות:

• באילו חומרים השתמשת כדי להתכונן למבחן?
    • מהחומרים בהם השתמשת – מהם המומלצים ביותר?
    • כמה זמן למדת למבחן?
    • מה היה הלו"ז היומי שלך בזמן הלימודים ל-GMAT?

תודה מראש על כל תגובה להודעה זו :-)

אלמוני
    לא פעיל

To: epony

היי,

כדי ללמוד ל- GMAT עברתי על החומרים של GMATPrep, Kaplan, The Princeton Review, Cambridge Ed. בנוסף, עשיתי חיפוש מקיף על בחינות נוספות, התוצאות להלן:

http://businessmajors.aboutWBR.com/gi/dynamic/offsite.htm?ziWBR=1/XJ&sdn=businessmajors&zuWBR=http%3A%2F%2Fwww.princetonreviWBRew.com%2Fmba%2FtestprepWBR%2Ftestprep.asp%3FTPRPAGE%3D79WBR%26TYPE%3DGMAT

http://www.sofotex.com/downloadWBR/Education/Teaching_Tools/

http://www.petersons.comWBR/testprep/code/Welcome.asp

http://www.kaptest.com/myhomeWBR.jhtml;jsessionid=CJBHJNBP2251VWBRLA3AQJHBNNMDUCBG2HB?_requestidWBR=269579

http://www.west.net/~stewartWBR/ style=BACKGROUND-COLOR: #ffff88">gmat/gmtestq.htm

http://www.mba-center.netWBR/index.php?site=www&sectionWBR=testprep&page=diagnostictestinWBRg&action=login#1

http://www.crack- style=BACKGROUND-COLOR: #ffff88">gmat.com/ style=BACKGROUND-COLOR: #ffff88">gmatWBR.htm

חלק מהנ"ל טובים יותר, חלק טובים פחות, אבל שווה לתרגל אותם. אחד מהם (אני לא בטוח איזה) אפילו נתן לי את אותה תוצאה בכמותי כמו ה- GMAT עצמו בסופו של דבר. בגדול, הדיסק של Kaplan טוב מאוד לדעתי – עובר על כל החומר ויש בו מבחר עשיר יחסית של בחינות. את עיקר הלמידה עשיתי איתו. למדתי במשך שבועיים אינטנסיביים, כשכל יום עברתי על קבוצת חומרים אחרת ועשיתי מבחנים עליה. חזרתי על רוב המבחנים יותר מפעם אחת כדי לראות את השיפור. בימים האחרונים עשיתי רק בחינות.

מקווה שעניתי, תודיע לי אם החסרתי משהו.

עמית

LK
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: ylange

this is a very good idea but bear in mind that this migh not work (most probably will not work) in the US.
    epony
    חבר

To: agolan

וואו – תודה!

יש סיכוי שאתה מחזיק עדיין בחומרים של Cambridge? השמועה אומרת שהם הטובים ביותר ל-Verbal…

עוד משהו קטן: שמעתי הרבה צ'יזבטים לגבי השינויים בבחינה מאז השינוי בגוף הבוחן (VUE במקום ETS) – מה דעתך על הנושא? הרגשת שרמת הקושי גבוהה יותר מהחומרים שאיתם התכוננת, או שאתה רואה שאלות בבחינה האמיתית שלא ראית בשום מקום אחר?

שוב תודה על כל הלינקים – אני כבר מתחיל להיכנס לכולם ;)

אלמוני
    לא פעיל

העברתי את החומר שלי לחברה, אבל אם לא תצליח להשיג אותו אחרת תודיע לי ונראה איך נארגן את זה.

בנוגע לגוף הבוחן, אני לא יכול לומר שחשתי שינוי משמעותי, אבל האמת שגם אין לי מושג מתי עברה האחריות, כך שיכול להיות שהחומרים שלמדתי איתם כבר היו מסונכרנים.

בהצלחה!

epony
    חבר

שלום לכולם,

מישהו פה עשה/עושה קורס GMAT במיטב?

Itair
    חבר

כן

epony
    חבר

To: Itair

תודה על ההיענות – האם אתה מרגיש שהחומרים שלימדו במיטב (הדגש על "שאלות חמות" למשל…) שיפרו את המוכנות שלך למבחן, או שבסופו של דבר אין חדש תחת השמש ואין הרבה הבדלים בין החומרים "המיוחדים" למיטב (שאלות חמות, דיסק עם בחינות "תוצרת בית" וכו') לבין החומרים "הרגילים" (ספרים ודיסקים שזמינים בשוק לכולם)?

הסיבה שאני שואל היא מכיוון שאני מתלבט אם לעשות קורס בכלל – אני מנסה להבין מה היתרונות של קורס (מלבד מסגרת, שיעורי בית ותרגולים), ובפרט זה של מיטב…

shaysp
    חבר

הכל שאלה של זמן ומשמעת,

אם אתה מתכנן להגיש רק בעוד שנה שווה לך ללמוד לבד. מקסימום תיקח קורס אח"כ ותנסה לשפר.

אם אתה מעריך שיש לך את המשמעת העצמית ללמידה יעילה לא צריך את הקורס לדעתי.

זה קצת כמו פסיכומטרי… אם אתה לא מפחד מקצת חשבון ואנגלית ויש משמעת לא צריך קורס. אם עבר הרבה זמן מאז שהתעסקת עם מספרים, או רמת האנגלית שלך נמוכה יכול להיות ששווה לעשות קורס על ההתחלה.

Itair
    חבר

תראה, יש חשיבות לקורס, אך לדעתי עם ארגון נכון של הדברים והרבה משמעת עצמית אפשר בכיף לחסוך את הבלאגן.

אני באופן אישי לא נגעתי בשאלות החמות (זה המקום לציין שאני די פולש לפורום הזה…) וממש לא הצטערתי על זה. לדעתי זה ממש מיותר.

הייחוד של מיטב זה בלימוד לחלק של תיקון משפטים. לא מעבר לזה לדעתי.

בהצלחה.

epony
    חבר

To: Itair

תודה רבה לכולם – ייתכן וחסכתם לי הרבה מאוד כסף ;-)

rocksrabbit
    חבר
    מספר הפוסטים: 70

היי בני וכל מי שמתחבט בשאלה שימו לב להמלצה בסוף

קוראים לי איציק קצב לפני כשנה עשיתי קורס מלא בקידום, מהרמה הכמותית הייתי מאוד מרוצה אבל לא ממש הייתה לי בעיה בנושא. בקטע המילולי (וכדאי שתבדוק אם זו עדיין שיטת הלימוד) שיטת הלימוד לא ממש דיברה אלי. הם עובדים בשיטה שנקראת נקודות אזהרה, זאת אומרת שלפחות איך שאני הבנתי אתה עונה מתוך חיפוש אחר אותן נקודות אזהזה ולא מתוך ידע טהור. הרבה יגידו לך שלא צריך ידע טהור בשביל לענות על השאלות האלו, אבל בשבילי זה לא עבד.

קיבלתי במבחן הראשון 660 50 כמותי 30 מילולי

החלטתי לגשת שוב ולקחת את המורה ממיטב לשיעורים פרטיים, אני לא יודע איך הקורס במיטב אבל איירין פשוט מיקדה את שיטת הלימוד שלה בהענקת הידע המתאים בשביל לענות על השאלות היא שיפרה לי את הציון בצורה דרסטית.

קיבלתי במבחן השני 710 כמותי עדיין 50 ומילולי שיפרתי ל 37 [אם אני זוכר נכון]

מה שלמדתי בתהליך וזה מה שחשוב.

כשבאים להבחין בין שני בתי הספר הנ"ל זה לא ממש משנה מה רמת הציונים של בוגרי הקורס. וזה גם לא ממש משנה מה טיב המדריכים. כי הנתונים ואיכות המדריכים די אותו דבר. מה שחשוב זה רמת התאימות אליך, כלומר האם צורת הלימוד מדברת אליך. המלצה שלי לך ולכל מי שמתחבט בשאלה זו הכנסו לשיעורים של קורסים שרצים. ולא שיעור אחד אולי אפילו שניים או שלושה. אם אני הייתי עושה את זה הייתי חוסך קרוב ל 4000 ש"ח.

המון הצלחה

איציק

oska
    חבר

שלום לכולם,

תודה רבה על כל המידע שאתם חולקים עם כולם, זה ממש עוזר.

אני רוצה להתחיל ללמוד לבד לבחינה, ורציתי לשאול מספר שאלות:

1. איפה קונים את כל הספרים? הדיסקים?

2. איך נרשמים לבחינה? כמה זמן כדאי להרשם מראש?

3. האם הספרים נותנים רק תרגילים או גם נותנים מידע לגבי צורת הלימוד הנכונה?

תודה,

אסנת

shaysp
    חבר

To: oska

שלום אסנת,

המקום ממנו מתחילים הוא http://www.mba.com שם תמצאי את כל המידע היבש על ה GMAT ודרכו גם נרשמים לבחינה.

את הספרים אפשר לקנות בחנויות הספרים הגדולות בד"כ באלו שבאוניברסיטאות יש. ניתן גם להזמין דרך האתר הרשמי את הספרים. אני בטוח שגם תמצאי חברים שעשו מתישהו את הבחינה וימסרו לך ספרים וחומר, (מצטער שלי כבר הועבר).

ספרים ותוכנות של גופי לימוד כמו קפלן ופרינסטון ריוויו נותנים גם טכניקות פתרון. הספר הרשמי OG11 לא נותן טכניקות "פסיכומטריות" מכיוון שהוא מפורסם על ידי נותני הבחינה. לדעתי זה הספר הכי חשוב שיש, הוא מכיל שאלות שהיו בבחינות קודמות ומדמה ברמה הטובה ביותר את השאלות שהיו בבחינה.

כמה זמן להרשם מראש? תלוי בעיקר בך. האם תאריך יעד מוגדר יכניס אותך למסגרת למידה טובה? מתי את מתכננת לעשות את הבחינה? יש חודשים שנחשבים ליותר לחוצים (נדמה לי אפריל ויוני אבל ממש לא בטוח). אני נרשמתי חודש מראש ולא היו לי בעיות למצוא תאריך.

שיהיה בהצלחה

אני חוזר לכתוב איך אני אתרום לסטודנטים ב Kellogg

שי

Laker
    חבר

To: shaysp

היי אסנת,

אני חושב ששי תרם מידע שימושי בהחלט.

נקודה אחת שרציתי לחדד בנוסף: כן כדאי להירשם מראש.

אני די "נתקעתי" עם התאריך מאחר ובסוף לא נשארו מקומות פנויים מתי שרציתי. לכן, אני ממליץ להזמין לפחות שבועיים מראש בכדי לא להגיע למצב כזה.

בהצלחה!

shaysp
    חבר

To: Laker, oska

הבהרה קטנה,

אני חושב שלהרשם שבועיים מראש זה זמן קצר מידי. אני נרשמתי חודש מראש ורוב התאריכים היו פנויים (אך לא כולם). כוונתי היתה שאין צורך להרשם כבר עכשיו כשמתחילים את תהליך הלמידה. אפשר לחכות ולהרגיש את הדופק ואיך דברים מתקדמים.

הבחינה אינה מתקיימת בכל יום אלא רק במספר ימים בשבוע (נדמה לי שני ורביעי אבל לבדוק)

ההרשמה נעשית די בקלות דרך האתר ויש אפשרות לראות זמינות של תאריכים ולהרשם און-ליין

בהצלחה

asaf_sagy
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

דבר אחד חשוב.

שאלות חמות זה דבר שמתעדכן באתרי אינטרנט על בסיס יומי. צאו מתוך הנחה שהרבה אמשים נעזרים בהן ולכן זה יהיה בזבוז לא להעזר בהן גם כן.

מיטב הרימו את הככפה בעניין הזה, אבל הבעייה היא שביום המבחן מופיעות שאלות שהופיעו בשבוע האחרון בלבדץ לכן עדכון חודשי אינו מספק.

בהצלחה

Rov
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

מודעין שלום רב
    כללי
    עשיתי את הבחינה ב3.10.06 אחרי קורס מועדון 700 של קידום סך הכל קיבלתי 730 (49Q ו40V). הרגשתי פספוס ואני יודע שיכולתי להוציא יותר, הייתי ניגש שוב מבלי להסס אם הייתי מקבל פחות. לפי דעתי זה מבחן שאפשר להוציא בו ציון גובהה במיוחד אם עושים אותו שוב כי כבר נלחצים פחות . בתחילת החלק הכמותי הייתי קצת בשוק ופתחתי פיגור אבל אז סגרתי אותו ונשארו לי 5 דקות בשאלה האחרונה (תכנון זמנים די לקוי אין מה להגיד) אגב ב GMAT PREP קיבלתי פעמיים 720 פעם עם 50 כמותי ופעם עם 48.
    הכתב שלי גרוע ואפילו עט רגיל נמרח לי אבל הטושים היו בסדר גמור. אין מה לחשוש זה לא מה שיפיל.יש גם אוזניות שאפשר לשים למי שמפריע הרעש.
    הכנות
    אני מצטרף להמלצות של שגיא על GMAT PREP היחיד שמשקף את הרמה האמיתי במבחן. KAPLAN האמיתי (ולא האיטנרנטי) גם לא רע בכלל. כל יתר הבחינות לא ממש משקפות ואולי טובות רק להיתרגל לעבדוה ממושכת מול מחשב ופיתרון מבחן שלם.
    אני לקחתי חופש לשבוע מהעבודה (יצא לי שבועיים עם החגים). בכל יום פרט ליום האחרון טחנתי מבחן מלא, הווה אומר השקמה בשעה שהייתי אמור לקום ביום המבחן, ארוחה ותחילת מבחן בשעה האמיתית אחרי שני חיברים. לפי דעתי חשוב במיוחד עם עושים את הבחינה בבוקר, מכניס אותך למתכונת צבאית נחמדה וממקדת אותך במטרה. אחרי המבחן תחקור מעמיק, סך הכל כ 8-9 שעות עם ארוחת צוהריים באמצע. בשבוע האחרון הייתי עושה עוד מבחן בערב בלי החיברורים רק כדי לראות עוד ועוד שאלות חדשות ולהספיק עוד מבחנים.
    ארבע ימים אחרונים לטחון את GMAT PREP כמה שיותר, יום אחרון לא ללמוד.

Rov
    חבר

To: Rov

מי שרוצה לשאול עוד שאלות מזומן לפנות ל face=Times New Roman mariash1@netsivion.net.il
    בהמשך להודעה הקודמת

oska
    חבר

זאת שוב אסנת

תודה על כל התשובות…

כבר הצלחתי להשיג 2 ספרים:

1. Princeton Review

2. OG 11th edition

נראה לי די מספיק בשביל להתחיל, לא?

רק 2 שאלות אליכם:

אני רוצה לגשת לבחינה לקראת סוף נובמבר. לפי לוח הזמנים, כמה לדעתכם כדאי להשקיע בלימוד עצמו (הסרת חלודה – ויש חלודה) וכמה להשאיר למבחנים?

כולם מזכירים את מבחני GMATPREP, אבל למיטב הבנתי יש רק 2 הניתנים חינם דרך האתר. איך משיגים מבחנים נוספים? כמה מבחנים כדאי לעשות בכלל?

אני עובדת משרה מלאה ומנסה להבין לאיזו מסגרת זמן עלי להכנס. כמה שעות יספיקו ביום לדעתכם?

המון המון תודה

אסנת

Rov
    חבר

To: oska

Hi Oska

I believe that you should take two weeks off from your full time job to do the tests two weeks before the test. I takes the whole day to write a full test and to check it, maybe you would even like to do another one in the same day(but without the essays) a week before the real GMAT. Anyhow, you must concetrate on the preparation for two weeks and before that period you have to review the material (if you did a prep course). So, I advise you to spend the free time from now on to cover the material and then (two weeks before the exam ) take a vacation and do the preparation tests. As for the additional exams find out on the mba.com website if you can buy more exams

That's my advise ,my whole rigorous approach to the GMAT is described in my message from the page before,

Good luck

Uri Mariash

felix2
    חבר

To: Rov

שלום לכולם. הייתי מעוניין לקבל את התייחסותכם בעניין "קורס – בעד ונגד". המלצות לקורסים יתקבלו בברכה.

תודה!

shaysp
    חבר

To: felix2

אני חושב שכתובות על זה לפחות עשר פעמים בשרשור הזה בלבד…

בקצרה

בעד- נותן מסגרת לימודית טובה, אם פעם אחרונה שהתעסקת עם פעולות חשבון כמו חזקה ושורש היתה בתיכון, מתקשה בלמידה עצמית, קיימים קורסים שנוחים לך ומתאימים ללו"ז שלך.

נגד-יקר, אפשר ללמוד את הכל לבד אם יש משמעת. יש לך תואר ראשון בהנדסה/מדע או משהו שגרם לך לא לפחד ממספרים, רמת אנגלית טובה, מתעכבים בגלל תלמידים אחרים.

זה על קצה המזלג, כבר טחנו את הנושא הזה פה, ואין לי כח לעשות כרגע חיפוש….

Rov
    חבר

To: shaysp

I support Shaysp opinion ,though you can try the club700 ciurse in Kidum that I did. The students there are have a very high level and you won't feel bored there for sure.

I think a course is a good thing if you want to finish it in one blast and you don't have time to do it again. That's why I did a course.

felix2
    חבר

שאלה לגבי קורסי הכנה ל- GMAT: אני מתלבט כרגע בין קידום לבין GMAX. יש מי שלקח את הקורסים של החברות הנ"ל ויכול להמליץ (או שלא להמליץ) על אחת מהן? אולי רעיון לחברה אחרת? תודה.

the_s_man
    חבר

מה העניינים?
    אומנם לקחתי את הקורס רק ב- GMAX ככה שחוות דעתי לא ממש מלאה, אבל אני יכול לציין שהמורים שלהם ממש טובים, הכיתות יחסית קטנות (שווה לבדוק מראש – אנחנו היינו 4 בקורס המלא), אבל וזה גם שיקול, הם מאורגנים די רע והלימוד הוא בעירוני ה' בכיתות בית ספר מהמאה הקודמת (לא ממש נוח ולא ממש נעים).
    בקיצור ברמת המקצועיות של המורים – ממליץ מאוד.
    ברמת המקצועיות של הבצפר – יש הרבה מקום לשיפור.
    אגב, אני חושב שאיפה עושים את הקורס לא ממש דרמטי אלא בעיקר כמה תשקיע בזה.
    כלים תקבל בכל מקום והם די דומים בין בתי הספר.
    מקווה שעזרתי – ואתה מוזמן לחזור עם שאלות (אצלי אגב זה הסתיים ב- 720 )
    בריאות
    S-Man
    epony
    חבר

אחרי לבטים רבים והתנסויות שונות, אני אישית החלטתי ללכת על מיטב בהכנה ל-GMAT.

היה לי ניסיון טוב עם קידום בפסיכומטרי, אבל קיבלתי הרגשה שהם לא מספיק מקצועיים עם ה-GMAT כמו האחרים. בסופו של דבר היתרון היחסי שלהם על השאר הוא שת"פ אסטרטגי עם Kaplan, וגישה לעשרות בחינות ממוחשבות – אבל אם אתה צריך ללמוד ל-GMAT, אני לא חושב שתרוויח יותר מדי מהגימיקים האלה…

בדקתי גם את מיטב, GMAX ו-Princeton Review:

GMAX פשוט לא מספקים את הסחורה – יש לי חבר שלמד שם ודיברתי עם אחרים וכולם אומרים אותו דבר: הם פשוט לא ברמה של השאר.

Princeton Review גם די חפיפניקים, וממה שחוויתי, קשה להם לתת מענה ממוקד לבעיות ספציפיות של אנשים – אני מכיר מישהו שהגיע לשם עם כישורי אנגלית טובים, אבל נתקל בקשיים עם הצד הלוגי של החלק המילולי, ואחרי 3 חודשים של קורס מלא, תרגולים ושיעורים פרטיים הוציא במילולי בדיוק כמה שהוא הוציא בבחינת מיון שהם עושים (שהיא בחינת נייר משנת תרפפ"ו).

מיטב לעומת זאת הם היחידים שלא שמעתי עליהם שום מילה רעה. 2 חברים שלי למדו שם והמליצו בחום, ולמרות הרבה חיפושים ושאלות, באמת שלא מצאתי מישהו שמעביר עליהם ביקורת… בנוסף, זה די ידוע בחוגי ה-GMAT שאיירין היא מדריכת המילולי הכי טובה בארץ (היא גם כתבה ספרים מעולים שמקבלים חינם אם לוקחים את הקורס של מיטב). חוצמזה, גם במיטב מציעים כמה עשרות בחינות ממוחשבות, ולמרות שאין "מועדון 700" כמו בקידום, הם משקיעים המון באנשים שלוקחים את הקורס המלא…

לסיכום, המחקר הדי מקיף שלי הצביע על מיטב כמובילה בתחום הדרכת ה-GMAT, ולראיה נרשמתי בעצמי ללימודים שם לפני כחודש…

רק למען ההבהרה: כאמור, נרשמתי למיטב, ואני לא עובד או מקורב אליהם בשום צורה אחרת! כל מה שכתבתי הוא מנסיוני האישי, ובא לאחר מחקר שוק מעמיק, שכלל לא רק עדויות שמיעה, אלא גם התנסות אישית עם מרבית המקומות (היחיד שלא ביקרתי בו אישית הוא GMAX, וזה בעיקר בגלל שפשוט לא שמעתי אף אחד שאמר דברים טובים על המקום הזה!)

UPA
    חבר
    מספר הפוסטים: 42

היי,

מקווה שעדיין רלוונטי, פשוט עד עכשיו עם כל האפליקיישן האלה- לא ממש היה זמן..

ולעניינינו- אני עשיתי את הקורס הכנה שלי בקידום, יש להם קורס של מועדון 700. לומדים בצורה אינטנסיבית למדי. כל האנשים "במועדון" בערך באותה רמה. תמיד יש ויש, אבל בגדול לא הייתה הרגשה של שעמום או הרגשה שכולם מתעכבים בגלל מישהו אחד או הרגשה שרצים עם החומר יותר מידיי. כדי לא למצוא את עצמך בסוף הקורס עם כל השיעורי בית- באמת כדאי להשקיע במהלך הקורס, בכל יום ולא רק ביומיים של השיעורים.

דבר חשוב שיש לקידום הוא כיתת שיעורי הבית- לקראת סוף הקורס (לפחות ככה היה אצלנו) פעם בשבוע יש כמה שעות שאתה יכול לבוא ולשבת עם המדריך (איל) או המדריכה (תמי) והם יסבירו לך הכל. מה שהדהים אותי זה שהם תמיד ענו למיילים ולא הייתה להם בעיה להסביר דברים בטלפון, גם כשעברו כבר 3 חודשים מאז שסיימתי את הקורס.

שורה תחתונה לגבי קידום- מבחינתי היה חכם לקחת קורס, ממליצה בחום על קידום, אבל אין לי מידע מורחב על חברות אחרות.

לגבי בחינות ממוחשבות- של קפלן או של כל מוסד אחר- לדעתי צריך לפתור אותן רק במקרה ואתה יודע שיש לך בעיה לשבת 3 וחצי שעות ברצף ולעשות מבחן. כדאי לעשות 1-2-3 במהלך הקורס, אבל לא מעבר. הן לא משקפות בכלל! צריך לפתור את GMATPRER שוב ושוב ושוב.. ואגב- אולי זה מקרי בלבד, אבל אחרי שהתקנתי את אותה התוכנה על מחשב אחר, מסיבות אישיות, כשעשיתי את המבחן בפעם הראשונה על המחשב החדש- כל השאלות היו חדשות… שווה לנסות…

ב-ה-צ-ל-ח-ה!

felix2
    חבר

To: UPA

תודה!

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 332 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.