Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה קורס עזר בGMAT

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • mickeyme
    חבר
    מספר הפוסטים: 14
    שלום לכולם,

אני מתעתד לעשות את מבחן הGMAT בסביבות מרץ אפריל כדי להגיש אפליקיישן בסוף 2013 כדי להתחיל ללמוד באוקטובר 2014.
    רציתי לשמוע האם יש לכם המלצות על איך להתכונן למבחן הGMAT?
    האם לקחת קורס עזר?
    אם כן איזה קורס עזר? מי קיים בשוק, מחירים, מי איכותי יותר ומי פחות?
    כמה זמן לפי דעתכם כדאי וצריך להשקיע בהתכוננות למבחן הזה כשאתה עובד במשרה מלאה או חלקית.
    בעיקרון אשמח לכל עזרה או המלצה שיש לכם לגבי קורס הGMAT.

רציתי להעלות את הנושא כאן ולשמוע מה יש לכם להגיד על זה.

תודה רבה לכולכם

astronaut
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: mickeyme

אני עוד לא עשיתי, אבל אני ממליץ לך קודם כל להבין עם עצמך אם אתה טיפוס שאוהב/יכול ללמוד לבד או מעדיף שילמדו אותך, תנסה להיזכר בתקופת ביה"ס או האוניברסיטה…
    אגב, אני רואה כאן בפורום עוד כמה שיחות בנושאי ג'ימט אז אולי תנסה להסתכל שם ולראות אם יש מידע רלבנטי. שיהיה בהצלחה בכל מקרה!
    Mati1119
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: mickeyme

היי,
    אני חושב השאלה החשובה היא מה הרקע שלך. זוהי דעתי והחוויה שלי מהמבחן ומהתכוננות אליו.
    אני בחרתי קורס של קידום, למדתי בכיתת ה-700, שעד כמה שאני יודע לא היתה שונה מהותית מהכיתה הרגילה. ההבדל היחיד שרוב החבר'ה היו ברמה גבוהה (רובם מהנדסים) וכך לא היה צריך להתעכב על כל שלב במשוואה. החומר שלומדים וספר הקורס הם זהים.

95% מהחומר הנלמד מתיחחס ל פרקים הכמותי והמילולי, החיבור ו-IR כמעט לא נידונים. אתייחס לארבעת חלקי הבחינה כדי שתוכל לבחור מה רלוונטי עבורך:

* כמותי – באם אתה בא מרקע כמותי (מהנדס, מדעי המחשב, חשבונאות) אין סיבה לקחת את הקורס. מירב הזמן עוסקים בהסרת חלודה, עבור מישהו שעסק במספרים מאז סוף התיכון בכל מסגרת שהיא, כמעט אין צורך שכן המתמטיקה עצמה היא לא ברמה גבוהה כלל.
    * מילולי – אני אישית לא כל כך באתי ללמוד אנגלית. ציפיתי שיהיו המון טריקים של פסיכומטרי, ואין כל כך בג'ימט. עוברים בצורה די שטחית על המון חוקי דקדוק. אם רמת האנגלית שלך נמוכה, אז אולי שווה. הייתי רואה פרק (יש המון דוגמאות באינרנט) ובודק איך אתה מתמודד איתו.
    * חיבור – החיבור הוא שבלוני. תקרא בכל אתר אינרנט שעוזר להתכונן לבחינה איך הוא נראה ומהן הדרישות. פשוט נותנים לך פורמט ואתה צריך לשנן אותו ולמלא את החלקים באופן טכני. כל חבר שעשה קורס בעבר יכול לספק לך את השבלונה.
    * IR – זהו פרק חדש שמשמעות, לכאורה, נמוכה יותר בקבלה. בגדול הוא מבוסס על שני הפרקים לעיל. בקידום כל ההתיחסות אליו הינה שיש שיעור בחירה שבו עוברים על החומר ושיעור באינטרנט.

אני בדיעבד, הייתי מוותר. הדבר העיקרי שהכין אותי זה שעות על שעות של פתירת תרגילים. כשאתה מכיר מראש כל סוג תרגיל, קשה יותר להפתיע אותך.
    הייתי ממליץ על קורס באינטרנט. יש כמה חברות גדולות, אני נחשפתי לקפלן (הבעלים של קידום). יש להם בנק שאלות אדיר ושיעורים מוסרטים עם מדריכים ברמה גבוהה מאד. לחילופין אני יודע שמנהטן לא רעים.

מקווה שעשיתי קצת סדר, בהצלחה,
    מתי

mickeyme
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: Mati1119

תודה רבה מתי,

בהחלט נתת לי הרבה חומר למחשבה.
    מאוד מעריך את עזרתך.

מיקי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.