Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה אני ב-waitlist. מה עכשיו?

מוצגות 17 תגובות – 1 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • jhammer
    חבר
    מספר הפוסטים: 68
    הגשתי אפליקיישן, עברתי ראיון, וקיבלתי תשובה – לא ממש זו שציפיתי לה: אני ברשימת המתנה.במקרה שלי זה בלונדון.
    האם למישהו יש עצות מה עושים עכשיו? האם ניתן לשפר את סיכויי להתקבל מתוך רשימת ההמתנה? או שהסיכויים קלושים וכדאי להתמקד בבתי ספר אחרים?
    dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: All

*לדעתי הלא מוסמכת* מה שאתה בעיקר יכול לעשות הוא להמשיך להיות בקשר עם האדקום, להראות שאתה באמת באמת באמת בעניין של הבי"ס (אבל לעשות את זה בחכמה ובעדינות). לנסות לקבל מכתבי תמיכה מבוגרים / סטודנטים נוכחיים (לפחות בלונדון יש לזה הרבה משמעות), ולהתפלל ולקוות לטוב.

בהצלחה!

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

To: jhammer

היי J

עוד משהו שכדאי לחשוב עליו – אני שלחתי מייל לעדכן את המראיין שלי שהתקבלתי, ואז out of nowhere הוא נתן לי פידבק מדהים על הראיון שהיה לי אצלו. אני לא יודעת אם זה נהוג ו/או איך היה לך עם המראיין שלך אבל אולי שווה לך לעדכן אותו במצב ולשאול אותו מה לדעתו היה חסר וכו'… הרי פידבק מהאדקום לא ניתן לקבל, בטח שלא בשלב הזה, אז זה הכי קרוב שתוכל להגיע לאיזשהו סוג של משוב על איך LBS ונציגיו רואים אותך, ואולי יעזור לך למצוא כיוונים להמשך.

אולי כדאי שדלית ו/או גיל יחוו את דעתם על הראיון הזה לפני שאתה מנסה אותו, אבל אני חושבת שבמקומך זה מה שהייתי חושבת לעשות.

בנוסף כמו שדלית אמרה – זה הזמן להפעיל את כל התותחים שעוד נשארו: אני מלכתחילה שלחתי המלצה נוספת (וגם הסברתי בחיבור האופציונאלי למה), ומראש ניסיתי לחשוב על כל מיני מנהלים בכירים שיצא לי לעבוד קרוב אליהם שיוכלו לשלוח איזה support letter אם יהיה צורך וכו'…

מחזיקה לך אצבעות! בהצלחה!!!

jhammer
    חבר

To: Limch, dalit

כל המצב מבאס לאללה. שלחו במייל: We do not require any additional information from you. אז אני קצת חושש להרגיז אותם בשליחת עוד דברים לגביי.
    לימץ', אהבתי את הרעיון שלך לגבי יצירת קשר עם המראיין. חשבתי שהיה לי ראיון ממש מוצלח אז אולי זה יתרום.
    epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

jhammer,

מה שיפה ש-support emails הוא שהם לא באים ממך, אלא מאנשים הקרובים אליך שבאמת ובתמים מאמינים שמגיע לך להיות ב-LBS…

jhammer
    חבר

To: epony

תודה על העצות חברים.
    epony, הבנתי . האם מישהו מוכן לעזור בעניין ה-support emails?
    עוד עצות יתקבלו בברכה. אני בטוח שאני לא היחיד במצב הזה.
    odedp
    חבר
    מספר הפוסטים: 61

לעניות דעתי זה שהם לא "צריכים" מידע נוסף לא אומר "אל תשלח" מידע נוסף. אתה יכול לבקש מממליצים נוספים (מלבד אלו כבר כתבו לך המלצה רשמית) לכתוב מכתבי המלצה בני עמוד אחד המפרטים צדדים נוספים שאולי לא נחשפו בהמלצות הרשמיות. כמו-כן במידה ולא הדגשת מספיק עד כמה חשוב לך להתקבל דווקא לבה"ס הזה או מה הערך המוסף שאתה מביא איתך, לדעתי זה הזמן לעשות את זה. כמובן שמכתבי תמיכה מבוגרים וסטודנטים תמיד יכולים לעזור.

בשורה התחתונה הם מתלבטים לגביך – תראה להם (בעדינות אך בנחישות) שאין להם סיבה להתלבט.

מחזיק לך אצבעות. בהצלחה.

broadreach
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

אני באותה סירה. אני חושב שזה רעיון טוב ליצור קשר עם המראיין נראה לי שאנסה את זה בעצמי.

ilanvag
    חבר
    מספר הפוסטים: 157

גם אני באותו מצב, לגבי אוניברסיטה אחרת.

העצה שקיבלתי מהיועץ שלי היא לשלוח להם מכתב מאוד מתלהב, שאני מאוכזב מכך שאני ברשימת המתנה, ושאני עדיין מאוד מעוניין ללמוד אצלם.

במקרה שלי, אני לא חושב שמכתבים נוספים, שיישלחו על-ידי ממליצים נוספים ישירות לביה"ס, יעזרו בשלב הזה.

אם למישהו יש המלצות נוספות/אחרות, אשמח לשמוע. כבר שלחתי להם את המכתב "המתלהב", וכל רעיון נוסף יתקבל בברכה.

תודה מראש לכולם.

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

ורק לחדד את הנקודה הזו:

האנשים ששולחים את המכתב צריכים באמת להאמין ביכולות שלך.
    אז אמנם כתבתי כאן שמכתב כזה מבוגרים / סטודנטים יכול לעזור, הכוונה היא שעליהם להכיר אותך. אל תצפה מאף אחד לכתוב מכתב התומך בך רק כי אתה מבקש מהם (בלי הכרות מוקדמת).
    גם אנחנו צריכים להסביר לאד קום למה לדעתנו אתה מתאים.

austinpowers_2
    חבר
    מספר הפוסטים: 57

Hi J,

First of all I would like to to encourage you. People do come out of the waitlist. Two of my best friends this year got a last minute positive answer from the school.

About the support emails and all that – Admission is not rocket science and adcom officers are not waiting all they long "to be pissed off" by applicants. As long as you have tastefull things to say, don't hold your piece.

In your place I would:

1. Contact my interviewer. He should be familiar enough with your application to give you a hint on what was missing.

2. If you have what is missing but did not demonstrate it well enough in your application – find a way to get support emphasizing that point.

3. If you know someone that has done any kind of studying in the school (e.g.exchange students, executive trainings etc') contact them. School community is more than full time MBAs. The 'vote' of a school alumnus can always help.

4. Whatever you do – don't write LBS in your support emails – the school prefers to be called London Business School :-)

Good luck!

jhammer
    חבר

To: austinpowers_2

Thank you very much for your reply.
    I tried to conact my interviewer – I will see what happens.
    Thank you very much for the tip regarding LBS vs. London Business School – I did not know that and I will definitely take this into consideration.
    oferk
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

WL… במילה אחת – אכזבה!

בשתי מילים – לפחות זה. אין ברירה – צריך להתחיל לחכות מההתחלה (אני לא יודע איך אני אחזיק מעמד בלחץ של היומיים לפני התשובות… שוב!)

מי עוד ב- WL?

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

To: oferk

עופריה! אני מצטער בשבילך אבל לפחות התקווה לוורטון לא נגוזה ואני מקווה שבסופו של דבר תגיע לשם. אין לי ספק שזה מה שצריך לקרות.

ilanvag
    חבר
    מספר הפוסטים: 157

עופר – אני יודע שזו לא נחמה, אבל תאמין לי שזה יכול להיות יותר גרוע. אני קיבלתי תשובה שלילית, ודווקא חשבתי שהיה לי אפליקיישן מצוין וגם ריאיון טוב.

בקיצור, תתנחם ב-WL, הייתי מוכן להתחלף איתך…

kerenz
    חבר
    מספר הפוסטים: 74

הי עופר, גם אני… באסה. לא להאמין. אני אתקשר אליך (גיליתי מי אתה..). תשאל את עמית . חייבים להיות חזקים!!

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

לכל אלה שנתקעו ב-Waitlist כזה או אחר, כדאי לבדוק את הלינקים הבאים :

בהצלחה!!!

מוצגות 17 תגובות – 1 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.