Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון: לחברים בלבד

מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 994 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Bat Aviv
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

To: eladho

הי אלעד

קודם כל תודה רבה,

!לא חשבתי שאני צריכה לעשות את המבחן המיוחל היום – בשביל ספט' 2006

טיפ חשוב, אזדרז

ומה מעשיך כאן?

שוב תודה

בת-אביב

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

To: Bat Aviv

אני מכוון לספטמבר 2006. בשאיפה לכיוון ניו יורק- Columbia ו- NYU, אף על פי שכנראה אגיש גם לכמה אופציות באירופה. האמת, אני רק בהתחלה, וכבר גיליתי שאי אפשר להיכנס לנושא בחצי רגל: הכל עוטף אותי: ההחלטות שצריך לקבל בתוך הממשפחה, ה- GMAT, השאלות לגבי מה נכון לעשות עם העבודה בתקופה שלפני ה- Application, המחשבה על ממליצים רלוונטים, וכל זה עוד לפני שהתחלנו לדבר על החיבורים והריאיונות שרק יבואו עלינו לטובה. חתיכת תהליך. חתיכת שינוי בחיים. מורט עצבים.

udiro76
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    אני בן 28 , גר בתל אביב

היום אני עובד בחברת היי טק שעוסקת במט"ח,בחדר העסקאות.

למדתי באוניברסיטה העברית כלכלה ופילוסופיה

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי בבה"ד 11 .

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל ומתחיל ללמוד ל-GMAT .

מבקש לחלוק את ניסיוני וחוויותי בתהליך הקבלה ואחרי ולקרוא על ניסיונם וחוויותיהם של אחרים באותו תהליך.

אז בהצלחה לכולם,

udiro76

another_day
    חבר

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    בן 26 מחיפה, בוגר הנדסת מחשבים

היום אני ממתין להתחיל לעבוד בחברה בצפון

למדתי בטכניון

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי ביחידת בקרה, בחה"א

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

another_day

ihalpert
    חבר
    מספר הפוסטים: 93

כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד

elielyas
    חבר

שמי אלי ואני בן 25 מרחובות

היום אני סטודנט במשרה מלאה ואיני עובד

אני מסיים תואר ראשון בפיסיקה-מטמטיקה באוניברסיטת ת"א בממוצע 80+

טרם עשיתי GMAT

לוחם ביחידת מודיעין

אני עדיין לא נמצא בתהליך הקבלה, כי פשוט לא יודע לאן. אני מעוניין כבר בשנת הלימודים הקרובה לא לבזבז זמן ולהתחיל ללמוד תןאר שני במנהל עסקים בארץ או בחו"ל

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי: אני מאוד מעוניין לדעת אילו הן האוניברסיטאות בעולם שבהם שווה ללמוד מנהל עסקים (רצוי בתחומי טכנולוגיה) ואיך להתקבל לשם (עד מתי ניתן להגיש מועמדות)? כמו האם כל האוניברסיטאות דורשות GMAT ואם כן מהו בממוצע הציון המתקבל?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

elielyas

dan309
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

To: elielyas

עשר התוכניות המובילות בטכנולוגיה לפי הביזנס וויק הן:

mit, סטנפורד, קרנגי מלון, הרוורד, קלוג, וורטון, שיקגו, דיוק, קורנל וברקלי.

התשובות לשאר השאלות שלך: gmat הכרחי בכל תכנית אם כי לא נדרש ציון מינימלי, הציון הממוצע בתוכניות הנ"ל הוא 700, נרשמים לפי סבבים – הראשון בד"כ באוקטובר, השני בינואר והשלישי במרץ ויש יתרון להרשמה מוקדמת.

בהצלחה

dimdim
    חבר
    מספר הפוסטים: 16

כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך
    שלום לכולם
    שמי משה, אני בן 28, שוכר דירה ברמת גן.
    תחביביי: קריאה, שוק ההון, פוליטיקה, מעורבות חברתית, מחשבים.
    בוגר הפקולטה למשפטים של בר אילן (LLMּLLB).
    בנעוריי למדתי בישיבה תיכונית, אולם אימצתי לעצמי אורח חיים אחר במהלך הזמן.
    מאז ומתמיד האמנתי שרצון טוב, אהבה ומסירות, יכולים להוביל גם אדם מהפרובינציה להצלחה.
    בסה"כ אני אדם סקרן ורציני, חקרן שאוהב לעבוד קשה ולהתקדם.
    בעידן הנוכחי אני מאמין שרובנו חייבים להיות אינטרדיסציפלינריים ולהבין את השוק ברמת המאקרו והמיקרו, כי העולם כפר גלובאלי.
    מבחינתי, תואר במנהל עסקים הוא בגדר חלום, ובמדינה אחרת, על אחת כמה וכמה.
    למען האמת טרם עזבתי את ישראל, למעט שירות צבאי בתוככי לבנון…, וזו מבחינתי הזדמנות פז להיחשף לתובנות חדשות ובוודאי לאנשים אחרים.
    דעתי האישית, כי ע"מ להיות מצויין עליך לרצות במצויינות, עליך להתחכך במצויינות, עליך לחשוב מצויינות, עליך לחבור למצויינים וללמוד מהטובים ביותר

היום אני עובד בתל אביב בתפקיד עו"ד במשרד
    וגם מתעסק בפעילות חברתית, מעורבות פוליטית, הרצאות וכיוב'

למדתי משפטים לתואר ראשון ושני למצטיינים סיימתי בממוצע כ 84-85

ציון ה- GMAT שלי: עוד לא עשיתי GMAT
    אשמח לדעת אם לצורך תואר בחו"ל יש צורך בכל הגי-מאט או שהציון הכמותי מספק דיו.

בצבא הייתי בחיל התותחנים בתפקיד לוחם וכן אחראי על מערך גיוס מלשבי"ם לחיל.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל, בתקווה שיודעי ח"ן בפורום יוכלו לנתב אותי בצורה נכונה, מפוכחת וריאלית.

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:
    לגבי כל תוכנית ריאלית, בהתאם לנתונים שנמסרו לעיל.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה, בכל תחום שיגע לליבי או בתחום שבו אני בעל ידיעה.
    אני מקווה ללמוד מהפורום כיצד אוכל לשפר את סיכויי הקבלה שלי וכמובן להחליף מידע עם אילו שחוו חוויה זו.

אז בהצלחה לכולם,

dimdim

robertok
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

To: dimdim

משה,

1. כל אוניברסיטה שאני שמעתי עליה דורשת GMAT מלא, ורובן גם "טופל".

2. האם אתה שוקל להשאר לעבוד בחו"ל אחרי הלימודים? מה חשוב לך בלימודים בחו"ל ומה אתה רוצה להשיג דרך זה?

השאלות האלו יעזרו לאחרים להבין מה מתאים לך.

בהצלחה,

Roberto Klein

IMD MBA

ihalpert
    חבר

אהלן משה,

כמה דברים.

א. אתה חייב לעשות גימט כדי להתקבל בחול כמו גם בארץ – וחשוב מאוד שהוא יהיה גבוה. אני ממליץ לך לעשות את הקורס של קידום – יעלה לך בסביבות ה 4000 שח אבל שווה כל גרוש

ב. איך האנגלית שלך ? אם היא לא טובה – תתחיל לעבוד עליה חזק כי אנגלית רעה תדפוק לך את הגימט וגם את הטופל

ג. הטופל זו בחינה של אנגלית, גם אותה יש לעשות. העניין הוא שאם עשיתה גימט טוב, הטופל זה סתם טרדה ולא ממש בעיה. אם עשיתה גימט טוב בחשבון אבל רע באנגלית סביר להניח שציון הגימט הכולל שלך עדיין יהיה בעייתי, ושעדיין תהיה לך בעיה עם הטופל. בשורה התחתונה – אנגלית שפה חשובה !!!

ד. ציון היעד שלך בגימט הוא לפחות 670+ בשביל התוכניות הטובות, טופול צריך להיות מעל 250 אם אני זוכר נכון

ה.הליך הגשת הקבלה הוא מורכב וארוך – אל תעשה את הטעות שאני עשיתי ותחשוב שאפשר להתחיל בקיץ ! תתחיל לעבוד על הגימט והאפליקשון עוד באביב – כלומר עכשיו פחות או יותר – אם אתה רוצה להגיש אפליקשיון בסוף שנה זו לקראת לימודים שיתחילו בסוף 2006.

ו.האפליקשיון כולל המון פרטים – אבל העיקר זה לכתוב חיבורים שונים ומשונים.

ז.אני מאוד מאוד מאוד מאוד ממליץ לך ליצור קשר עם גילעם מארינגו – לפי דעתי הם יוכלו לעזור לך מאוד בכל ההליך. הם לא זולים, אבל שווים את הכסף אם אתה באמת רוצה.

ח. לגבי עלויות – מהרגע שאתה מתחיל ללמוד, כל התוכניות המובילות מעניקות הלוואות לסטודנטים, ולפעמים גם מלגות. אם תתקבל – כסף לא יהיה הבעיה שלך בכל הקשור למימון הלימודים. אחרי שתגמור ללמוד אומנם יש שעבוד של כמה שנים לצורך החזר ההלואות – אבל אתה צריך לזכור שהמערכת בארה"ב בנויה ככה שהמשכורות אחרי התואר מאפשרות להחזיק הלוואות (במילים אחרות – הם לרוב דיי גבוהות)

ט.תחשוב טוב טוב אם זה מה שאתה באמת רוצה – התהליך ארוך ומייגע, כרוך בהמון מתח נפשי והוא לא זול (קורס גימט, יעוץ מגילעם, עלויות האפליקשיון ועוד) מצד שני…

י. תזכור שאם אתה מתקבל, רוב הסיכויים שההרפתקאה היא לתקופה של יותר משנתיים, כי אחרי התואר אתה תרצה להשאר לעבוד בארה"ב על מנת להרוויח משכורת שתאפשר לך להחזיר הלוואות.

אני חושב זה מספיק לעת עתה.

בהצלחה.

ihalpert
    חבר

כרטיס החבר עודכן

kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

אני לא מאמין שאתה עו"ד…

dimdim
    חבר

To: kassifo

שלום

פשר ההודעה שלך, אינו ברור לי.

מסתמא, זכותך להביע דעה ואני מכבד אותה.

מכל מקום ועל כל פנים, בהצלחה בדרכך

משה

נ.ב, אם חפצה נפשך בייעוץ משפטי אשמח,וכן תוכל לחפש באתר של מרטינדייל-האבל פרטים

י.פ.
    חבר

שמי ישי ואני בן 29.
    גר תל אביב.

היום אני עובד בחברת שירותים פיננסיים בתפקיד עו"ד המתמחה בעיקר בהון סיכון

למדתי תואר ראשון ושני במשפטים ותואר ראשון בחשבונאות – הכל באוניברסיטת תל אביב.

בצבא הייתי במודיעין חיל אויר

כבר הגשתי בקשות לתוכניות ה-MBA של קלוג שיקגו MIT ו- HBS

אז בהצלחה לכולם,

ישי

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

ידידי משה,

בעניין הזמנתך ליתן שירותים משפטיים, אפנה את חברי לסעיף 56 לחוק לשכת עורכי-הדין…

dimdim
    חבר

To: greenfeld

ידידי,

מלבד העובדה, שתשובה זו נועדה להקהות את התגובה הצינית והיהירה של המגיב, שכתב שאינו מאמין שאני עו"ד(למען האמת אין זה עניינו כלל ועיקר),

תנוח דעתך, שסעיף 56 לחוק עוסק ב"איסור שידול" לקוחות למסירת עבודה, וידגש, שידול+מסירת עבודה.

שני התנאים הללו לא מתקיימים, באשר אין איסור על מתן ייעוץ חינם באינטרנט או על מתן ייעוץ חינם כלל, שהוא בגדר המלצה בלבד. (ראה עט ואתיקה-גליון 70).

אין הסעיף אוסר על מתן ייעוץ חינם, והדגש חינם, שלא לצורך רכישת לקוחות

זאת ועוד, שאינך מכירני בשמי , ועל כן אין כאן ייעוך ספציפי, אשר נכלל בגדר יחסי עו"ד-לקוח.

רצוי שלפני שאתה זורה חול בעיני הקוראים ומנסה לפגוע בי שאדוני יקרא את הסעיף עד תומו.

סתם נקודה לציון: אני ממש לא מבין את פשר התוקפנות והרשעות של חלק מהמגיבים. מן הסתם לא הייתה כוונתו של עורך האתר להוביל להתנצחויות מיותרות ומטופשות מעין אלו, אבל כנראה שהיבריס היא תכונה שקיימת במינון מאוד גבוה, אצל מקצת האנשים בפורום, וחבל.

אני חונכתי לא לבקר אחרים ועל "הצנע לכת".

בדיעבד, אני מתחרט שנכנסתי לפורום, כי בסה"כ כל כוונתי הייתה לקבל ייעוץ ואינפורמציה בנוגע לתואר שני ולא להתנגח עם אנשים יהירים, מנופחים מעצמם, משל היו מלאכי שרת בכבודם ובעצמם.

מכל מקום, אני מאחל לכל אחד מכם בהצלחה בדרכו הוא, והפעם מי שהנוכחות של אדם כזה או אחר(כמוני, למשל) מפריעה לו שלא יגיב, זה ממש נמאס.

,.

dan309
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

גדול אתה. כמעט כמו אדי השוטר.

eddie
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

To: dan309

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

אני כבר לא יודע אם ענית לי ברצינות כי חשבת שאני כותב ברצינות, או שענית במלתא דבדיחותא, כי הבנת שכך נכתבו דברי. הסמיילי הקורץ, ואזכור הסעיף בלבד יעידו!

צר לי שאתה מתחרט כי הצטרפת לפורום. פורום זה מעניק עזרה קונקרטית בתשובות, הכוונה וייעוץ, עזרה נפשית בשיתוף אחרים בצרות משותפות, ועוזר להתגבר על השעמום בשעות קשות של כתיבת חיבורים או הכנה לריאיונות.

אין לי אלא לאחל לחברי בריאות, אושר ובנים זכרים. בבנין ירושלים תנוחם!

dimdim
    חבר

To: greenfeld

היי

קיבלתי את תשובתך. אני מצטער שהבנתי אותך לא נכון ושהדברים נאמרו בציניות.

לגבי הפורום, מתחילה חשבתי שאכן הוא נועד לשיתוף הדדי ופורה במשימה הקשה, אולם מס' תגובות הפכו אותו לעוקצני, קנטרני, טרחני, צר עין ואני בטוח שלא לכך הוא נועד

בסה"כ הצעתי את עזרתי, כפי שאני מקווה לקבל גם מאחרים בפורום.

מכל מקום תבורך בבריאות גם אתה, ובבניין ציון לא הייתי משתמש כי הוא נועד בדר"כ לנחם את האבל

ברכות והצלחה

משה, .

ihalpert
    חבר

משה,

אל תיקח קשה כמה הערות עוקצניות, גם אם הן לא נראות לך ברוח טובה.

חוץ מזה.הפורום הזה הוא באמת על מנת לעזור לאנשים, כמו גם כדי לחלוק מתחים/הצלחות/כשלונות

אני מקווה שמה שכתבתי לך לפני יומיים עזר, ואם יש לך עוד שאלות – אז קדימה

אני בטוח שכולם פה ישמחו לעזור לך בתשובות ובפרטים

שבוע טוב :-)

aviramka
    חבר

שמי אבירם, אני בן 28 מתל אביב

אני לומד כרגע בתכנית ה-MBA באוניברסיטת HEC,Paris

בצבא הייתי קצין בחיל האויר

אני צפוי לסיים את לימודי ה-MBA ב-2006

כסטודנט ישראלי ב-HEC, Paris, אשמח לענות על כל שאלה שמענינת את חברי הפורום בנוגע לתהליך הקבלה, התכנית עצמה, יתרונות וחסרונות או כל שאלה רלוונטית בנוגע לאוניברסיטה הנפלאה הזו.

אז בהצלחה לכולם,

אבירם

aviv23
    חבר

שלום. אני אביב, בן 27 ומתכנן להתחיל MBA השנה. נחשפתי לאתר מאוד מאוחר בתהליך ההרשמה, ואני מתאר לעצמי שהרבה שעות היו נחסכות.

היום אני עובד בחברת סטארט-אפ באינטרנט.

למדתי מדעי המחשב במרכז הבינתחומי בהרצליה.

ציון ה- GMAT המזהיר שלי הוא 640.

בצבא הייתי בממר"ם כראש צוות בחיל האוויר בתפקיד פיתוח ביחידת Real Time.

התקבלתי ל-Darden.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה, מכל אוניברסיטה בה אהיה.

אז בהצלחה לכולם,

aviv23

Eze_Nyc
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

שמי איזי, אני בן 26 גר ועובד בניו יורק.

עבדתי בתור רש"צ בחברת היי טק והקמתי מיזם תוכנה למכשירים ניידים.
    כיום עובד בתוכנה בחברה בתחום השירותים הפיננסיים.

למדתי מנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה.התמחתי במערכות מידע ויזמות וסיימתי בהצטיינות.

עוד לא עשיתי GMAT. שוקל אם לקחת קורס או ללמוד לבד.

בצבא הייתי קצין בתפקיד קרבי.

אני מתלבט בין תוכניות של שנה ושנתיים. הייתי רוצה לשמוע ממשהו שעשה תוכנית של שנה (אני במיוחד מתעניין בתוכניות בינלאומיות שכוללות סמסטר בחו"ל (לא ארה"ב). כמו כן, הייתי רוצה לדעת איך לכתוב את החיבורים בצורה הכי טובה. האם יש אתר עם תבניות או עצות מועילות?

אז בהצלחה לכולם,
    ותודה על הטרחה.
    Eze_Nyc

ihalpert
    חבר

To: Eze_Nyc

אהלן איזי,

תכנס לחנות ספרים בעיר ותחפש את

How to Get Into the Top MBA Programs

הספר עזר לי מאוד בתהליך, ואני ממליץ עליו בחום. הוא כולל שלל דוגמאות לחיבורים שונים ויעזור לך להכנס לעניינים. נחשב לתנכ בתחום.

חוץ מזה שווה לך גם לקנות את הספר של ביזנסוויק כדי ללמוד על התוכניות השונות (מהדורה 8 היא העדכנית)

בהצלחה

ישראל.

Eze_Nyc
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: ihalpert

תודה ישראל… בהצלחה בוורטון.

avioren
    חבר

שלום שמי אבי, אני בן 26, שנה אחרונה לתואר הנדסת מערכות מידע בבאר שבע.
    אני מתעניין דבר ראשון לבקחת את הבחינה של ה-GMAT, את כולה לפחות כך אני מעריך, בכדי ללמוד בחו"ל מנהל עסקים בשלב זה או אחר.

היום אני עובד בתור יועץ אבטחת מידע בחברה בארץ.
    עבדתי בעבר בתור System adminstrator בבית תוכנה במשך שנה.

מסיים תואר ראשון הנדסת מערכות מידע באוניברסיטת בן גוריון.

עוד לא עשיתי את הבחינה, צריך לברר ומברר בקשר אליה.

תותחנים בתפקיד מפקד צוות

אני כרגע מתחיל לגשש את הנושא

איך מתחילים את הבירורים והתהליכים, אשמח לכל עיצה בנושא, כמה זמן לוקח התהליך, אני מתכוון להחיל ללמוד בעוד כשנתיים, כי עד אז אני מחוייב לעבודה.

אני מעוניין להיות פעיל בפורום הזה.

תודה מראש, מקרב לב, על כל עזרה שאזכה לה,

אבי

RAND
    חבר

הנני בן 30, עו"ד במקצועי בעל תואר נוסף במנע"ס. כיום הנני עומד לצאת ללימודי תואר שני ב- Babson .

עו"ד עצמאי בנושא חברות ותאגידים

בינתוחמי הרצליה

סמפל"ג לוחמים

הגשתי מועמדות למס' אוניברסיטאות והנני מתחיל ללמוד באוגסט

אני מתעניין בפרטים ומעוניין לתרום מנסיוני.

אז בהצלחה לכולם,

RAND

yaniv_ma
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

קוראים לי יניב, בן 26 מחיפה. מתעניין מאוד לגבי MBA שמתחיל בספטמבר 2006.

עובד באינטל בחיפה במחקת פיתוח רכיבי תקשורת אלחוטיים.

בוגר הנדסת מחשבים (הנדסת חשמל) בטכניון ממוצע 94

מתכנן לעשות GMAT בעוד חודשיים.

שירתתי בחיל מודיעין בפרוייקט: "חמן תלפיות"

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל, ומתעניין לגבי האוניברסיטאות המדורגות בעשרים הראשונות.

יש לי שאלה לגבי מכתבי ההמלצה.
    איך בדיוק מתבצעת ההגשה שלהם ע"י הממליץ? האם הוא צריך להיכנס לאתרים של האוניברסיטאות ולהגיש, או שאני יכול להיכנס במקומו, ופשוט להגיש את המכתב?

כרגע יש לי המון שאלות, אני מקווה ומניח שעם הזמן גם אוכל לתרום מניסיוני.

אז בהצלחה לכולם,

yaniv_ma

tabash
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

בן 33, שייט חובבת נשוי טרי

היום, ובמשך 10 השנים האחרונות אני משרת בחיל האויר

סיימתי ב-95 תואר ראשון בפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון

כאמור, בצבא אני משרת עדיין

התקבלתי לקורנל ו-MIT
    רשימת המתנה ל-TUCK

מקווה לתרום למצטרפים חדשים בשאלות בהן גם אני התחבטתי לפני לא הרבה זמן

אז בהצלחה לכולנו,

tabash

ymcm
    חבר

כרטיס החבר עודכן

ayelletbig
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

שמי איילת, אני בת 29, וכרגע גרה בתל אביב. בנוסף ללימודים ועבודה, הייתי מאד פעילה במסגרות רבות כל חיי, החל מהצופים, משלחות לארה"ב, משלחות מטעם הטכניון לגיוס כספים ולעבודה, ומאד פעילה באגודת הסטודנטים בתור יו"ר ועד הפקולטה בהנהלת האגודה ודוברת האגודה.

בחמש השנים האחרונות אני עובדת במעבדות המחקר של IBM בחיפה. בתחילה בתפקידי פיתוח בעיקר, ובשנתיים האחרונות בתפקידים שקשורים לשווק המוצר, קשר עם לקוחות, אינטגרציה, וניהול מוצר.

למדתי בטכניון לתואר ראשון בהנדסת מערכות מידע. סיימתי בממוצע 84.5
    אני כרגע סטודנטית לתואר שני במערכות מידע, ונותרה לי רק כתיבת התזה. אני מניחה שאסיים עד לספטמבר 2006

ציון GMAT 670

בצבא הייתי במודיעין 

אני מתעניינת להתחיל ללמוד בספטמבר 2006 בתוכנית מובילה בארה"ב (רצוי NY) או בLBS.

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי: פרטים על קולומביה, NYU, LBS – צורת הלימוד (Use cases, frontal, study groups, involvement in the business world), חיי הקמפוס, המלצות לגבי חיבורים – מה כדאי להדגיש?
    בנוסף, לאחר הלימודים, הייתי רוצה לעסוק בBusiness Consulting או Marketing. איזה מהמקומות נותן דגש לתחומים אלה?

אני מתכוונת להשתתף באופן פעיל בפורום – בהתחלה לשאול הרבה, ולאחר מכן לתרום ממה שאלמד בתהליך הארוך והמיידע הזה.

אז בהצלחה לכולם,

איילת

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: ayelletbig

הי איילת,

ברוכה הבאה

אשמח לענות על שאלות הנוגעות ל-LBS.

צרי איתי קשר במייל:

dtalmor.mba2007@london.edu

(אני כ"כ גאה שיש לי את הכתובת הזו סוף סוף…(

בהצלחה

נ.ב:

נראה לי שלמדנו ביחד בטכניון…

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

הי איילת,

אשמח אם תעלי לפורום פיסות מידע שתאספי לאורך הדרך, שכן אני מתעניין באותו הכיוון בדיוק- ניו יורק (NYU או COLUMBIA) ו- LBS.

אלעד.

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

איילת,

נראה לי שלהשוות את לונדון לבתי הספר האמריקאיים לא יהיה רציני כיוון שכל אחד מכוון לתחום גיאוגרפי אחר. כלומר הכלל הוא שאם את רוצה לעבוד אחרי התואר בארה"ב תלמדי בארה"ב ולהיפך.

לעניין עבודה פוסט לימודים בייעוץ או שיווק אני חושב שלקלומביה יש שם חזק יותר משל NYU ולכן גם בתחומים האלו שאינם אלו שמאפיינים את בית הספר תהיה ידו על העליונה.

אני מניח שהרוורד וקלוג יהיו פיט יותר טוב למקצועות בעלי אופי שיווקי. בייעוץ כל אחד מהשמות הגדולים (הרוורד, סטנפורד, וורטון, שיקגו, קלוג וקולמביה) יאפשר הזדמנות ראויה.

בהצלחה,

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

בגדול אני מסכימה עם כלל האצבע שהציג gbiron. אבל צריך לזכור שיש שיקולים נוספים, כמו העובדה (החשובה מאד בעיני) שבן זוג מקבל אישור עבודה אוטומטית בלונדון. כמו כן, התכנית של LBS הרבה יותר בין לאומית מהתכניות האמריקאיות (וזה אגב גם משהו שהם מחפשים אצל המועמדים – אנשים שראו עולם. טיילו, עבדו בחו"ל או עם אנשים מחו"ל).

ayelletbig
    חבר

To: All

Wow, thanks for the answers!!

Another winter in Chicago is out of the question! I love NY, and London has it's own advantages (close, etc.).

Truth is, I don't know where I want to work after graduating. I guess that this is too far ahead to decide now. I want to enjoy the studies and then see where the best place will be.

Is there no way for spuoses to work in the US? Or is it just not an "automatic" process?

Thanks for you email Dalit. I will write you.

Is the fact that one has travelled a lot in the world (south america, india, etc.) an advantage in the process?

erezm
    חבר

מסיים בקרוב תואר ראשון

סטודנט

לומד בימים אלה

עוד לא עשיתי ,מחפש המלצות

ח"א

וגם אני כרגע עובד על ה-GMAT המלצות בשנית?

אז בהצלחה לכולם,

erezm

_גל_
    חבר

בן 25, לומד בבר אילן במסלול הנדסת חשמל, כרגע באמצע שנה ב'.
    חולם על תפקיד ניהולי כבר די הרבה זמן, ורוצה להגיע ל top 20

היום אני עובד בסייפן בתפקיד סטודנט

עוד לא עשיתי GMAT, ולא יודע אם כדאי להתחיל בקרוב או בשנה הבאה

בצבא הייתי קצין, פיקדתי על 13 חיילים (ביניהם גם איש קבע וקצין נוסף)
    בתחום הטכני

ומברר לגבי GMAT ו/או TOFEL בחופשת הקיץ הקרובה

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

_גל_

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

לעניין אישור עבודה לבן / בת הזוג בארה"ב. הדבר אפשרי ולא מסובך מדי, למרות שישנם הבדלים שונים בין האוניברסיטאות (הבנתי שחלקן מקטינות את גודל ההלוואה בהתאם). לא שזה מדגם מייצג, אבל לרוב בנות הזוג של הישראלים בשיקגו יש אישור עבודה.

ayelletbig
    חבר

Thanks for the answer! I still have to see about NY….

I am planning to visit NYU and Columbia at the end of April (28th). First, I wanted to ask if anyone can recommend what to look for, what questions to ask, who to meet with….

Bottom line – How can I get most information about those places with limited time?

Thanks

Ayelet

rkaiser
    חבר

קוראים לי רונה ואני סטודנטית בטכניון שנה רביעית בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול. אני בת 26 ממבשרת ציון.

היום אני עובדת כמנהלת, עבודת סטודנטים, כמנהלת בפרק שעשועים. רב הרקע התעסוקתי שלי הוא בצבא…

עוד לא עשיתי GMAT,אני מתחילה קורס בקידום שבוע הבא ומקווה לעשות את המבחן בתחילת אוגוסט.

הייתי בצבא 4 שנים והיום אני ממשיכה לשרת את המולדת בלישכת קצין העיר בירושלים….

אני מתכננת להגיש מועמדות למספר אוניברסיטאות בארה"ב וכמה באירופה. אני כרגע עובדת על ה- GMAT אבל המטרה היא להיכנס בספטמבר 2006. האוניברסיטאות שהייתי רוצה לבחון קבלה אליהן הם: MIT, Harvard, Columbia, Northwestearn,LBS,INsead

למי שיש הערות או המלצות אשמח לשמוע!!!

בקיצור מקווה שיצליח לכולנו
    רונה.

yigalbw
    חבר

kfar-Saba, 29, accountent

היום אני עובד ב…PWC בתפקיד Senior Associate

למדתי…Economics & Accounting סיימתי בממוצע 82

ציון ה- GMAT שלי:685
    בצבא הייתי ב…Intelligence בתפקיד Head of Intelligence air-borne unit

Goizueta Busoness School

אז בהצלחה לכולם,

yigalbw

HDRLY
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

כרטיס החבר עודכן

Ohad Shperling
    חבר

אני גר במרכז תל אביב, בן 28, רווק, אוהב ספורט ים – גלישה וקייט, סקי וטאי צ'י

היום אני עובד כמהנדס מחשבים בחברת סטרט אפ בתחום האבטחה לפלפונים בהדור הבא.

למדתי בתכנית המשולבת להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב סיימתי בממוצע 90.

עוד לא עשיתי GMAT, לומד לבד

בצבא הייתי קצין ומפקד צוות ביחידה קרבית וטכנולוגית

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל, ולומד GMAT

שאלה ראשונה: מעבר ללימוד העצמי וקורס, מהי הדרך הטובה ביותר לשפר את רמת האנגלית שלי לקראת ה- GMAT?

אז בהצלחה לכולם,

Ohad Shperling

dmasika
    חבר

קוראים לי דודי, בן 24 מנהריה מעוניין לכנס לאחת מ50 התוכניות המובילות

לומד באוניברסיטת חיפה בחוג למדעי המדינה ממוצע 82 שנשאר לסיום התואר שנה וחצי

מעוניין לגשת לקורס בקיץ הקרוב

לוחם בתותחנים

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:1-איפה ללמוד לבחינה, איזה קורס לקחת?
    2-ידוע לי שיש בחינה מותאמת לדיסלקטים, ממה היא מורכבת?
    3-מי הם המראיינים?(בארץ ובחו"ל בועדות הקבלה)
    4-באיזה פרופיל סטודנט הם מעוניינים = מה צריך 'למכור' להם?
    5-תנאי קבלה מדויקים,ל50 התוכניות המובילות.
    6-עלות כללית(מגורים,לימודים,ציוד לימודי,מיסים וכו')לארה"ב שם אני מעונין ללמוד.
    7-תמיכה כספית: הלואות,מלגות ,חומר לימודים רלוונטי לmba בארה"ב וב50 התוכניות בפרט.
    8-תמיכה עזרה מסטודנט לשעבר (לפני, תוך כדי, אחרי הלימודים)?
    9-אפשרויות עבודה בזמן הלימודים?
    10-בחירת תחום התמחות ?
    11-האם יש צורך לקחת תרום קורסים, בכדי לכנס לאחת מהתוכניות?
    12-מה לומדים?קורסים פירוט….

מעוניין לקבל תשובות לשאלות בכדי להכין את עצמי יותר טוב לאפשרות ללמוד בחו"ל.

אז בהצלחה לכולם,

דודי

יריב
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

אני בן 31 מתל אביב,גדלתי בצפון, אני מתעתד לטוס עם חברתי שהינה ספורטאית ומתעתדת לקבל מלגת ספורט בארה"ב, ולכן גם אני "נאלץ" למצוא משהו.

היום אני עובד בעבור מדינת ישראל

למדתי במרכז הבינתחומי בהרצליה סיימתי בממוצע 80

בצבא הייתי בשמשון בתפקיד: קצין לוחמים

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של אוניברסיטת מישיגן

או: אני כרגע עובד על ה-GMAT

אודה על כל מידע הנוגע לאוניברסיטת מישיגן באן הרבור גם מבחינה אקדמית וגם מבחינת החיים שם.

אז בהצלחה לכולם,

יריב

ymgn
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

היי איילת,

אני מתחיל ללמוד בקולמביה בשנה הקרובה ואשמח לענות על שאלות אם יש לך.

יואב

[email protected]

yarona
    חבר

שלום, אני ובעלי מתכננים לנסוע לארהב ללמוד באחת האוניברסיטאות : סטנפורד, ברקלי, דיוק, UCLA

הייתי שמחה לקבל אינפורמציה לגבי חיי החברה שם, מה עושות נשות הסטודנטים?

?מה עושים עם הילדים

האם אפשר למצוא שם עבודה בקמפוס?

האם בעייתי לקבל אישור עבודה לאשת סטודנט ?

אודה לכם על כל מידע

תודה

ירונה

yarona
    חבר

בעלי ואני מתכננים לנסוע ללמוד בארהב, הוא ללמוד ואני לעבוד ולגדל את ילדנו הקט

אני מורה למחול ותנועה

בעלת תואר ראשון

אנחנו מבררים לגבי מספר אוניברסיטאות בארהב: סטנפורר, דיוק, ברקלי, וUCLA

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:לגביי חיי החברה
    שם, מה עושות נשות הסטודנטים, האם אפשר למצוא עבודה בקלות ומה לגבי אישורי עבודה, מה קורה עם הילדים, האם יש קהילה ישראלית חזקה שם.

מקווה למצוא עזרה ואינפורמציה.

אז בהצלחה לכולם,
    ותודה רבה
    yarona

מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 994 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.