Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 1: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 1,701 עד 1,750 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • ofek
    חבר
    מספר הפוסטים: 121

To: IDO100

Ahalan Ido,

I saw your question regarding Simon just now…
    I actually can provide you with lots of information on Rochester Univ. (my aunt and uncle are both Prof. there). I know that there are good scholarships there, and I believe it is within the top-30 ranking.

Lets talk on Tuesday…

Ofek

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

To: רונית

Hi Ronit,

I think you are a bit confused regarding what is an LLM, JSD degrees and what are MBA degrees.

MBA is only a business degree where the others are Law degrees.

you need to understand what exactly are you looking for:)

Assaf

PS- you can always do a duel degree

IDO100
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

To: ofek

hi ofek

we'll do that

thanks

רונית
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: Assaf Wand

Dear Assaf

i am interested in academic programs that includ law and business in europe. this is my goal. i know there is one in belgium but i would like to know if maybe there are others , if not in europe so maybe in the USA.

do you have anything in mind?

rona

kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

To: All

היי כולם, אני מפרסם כאן קבלת פנים של MIT בת"א, לדעתי זאת הזדמנות מצויינת למי שמעוניין להכיר את הנציגים ואפילו להציג את עצמו.

אם יש לכם שאלות אל תהססו לפנות (ליתר בטחון הייתי מוודא את היום והשעה כשהתאריך מתקרב).

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: kassifo, All

אתה מדבר על הכנס ב-9 וב-10 בספטמבר?

אגב, מה האי מייל שלך? אני מגיעה לביקור אצלכם …

gadishyoni
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

To: odrp

Hi,

To all the Europe applicants, there is an event of LBS soon:

"We would now like to invite you to a special event in your region, presented by
    the London Business School Israeli Student and Alumni Clubs.

Venue:
    Bank Hapoalim – Rubinstein Towers
    11 Hanegev St
    Tel Aviv

Date:
    Thursday 23 September, 2004

Time:
    18.00 – 20.00

The event will include a presentation and a Q&A session. It is a great
    opportunity for you to meet some of our current Israeli students and alumni, and
    to ask them about their experiences at London Business School.

Please register online at color=#800080http://interact.london.edu/event006.asp and follow the
    link to International Information Sessions. "

Best regards,
    yoni

gadishyoni
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

Hi Ronit,

I don't about law schools, but about b-schools in Europe, the answer is that there is no question about the top 3 : INSEAD (France), IMD (Switzerland) and LBS (London) – still in the top 10-15 in the world.

then there is IESE, ESAD and IMPRESA in Spain, HEC in Paris, RSM in the Netherlands, BUCCONI in Milano which are ranked in the top 10 in Europe (top 50 in the world).

There are a few more but i found those were the important ones.

Hope i answered your question.

Yoni

AlanO
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:

I'm a first year MBA student at Tuck.

למדתי… סיימתי בממוצע
    Economics. Hey grades aren't everything!

בצבא הייתי ב… בתפקיד
    totchanim- tzevet tomat

Just here to help anyone out if I can.

אז בהצלחה לכולם,

AlanO

Kniajer
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: gadishyoni

Hi,

Regarding the LBS information session, please register for the event by sending an e-mail to Ms Emma Bond at ebond@london.edu

Hope to see you there,

Yaron Kniajer

London Business School – MBA 2005

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

To: kassifo

Hi Oren,

What's up? How is it going for you in MIT?

I'm coming to visit some schools soon (but not MIT)

Ronnie.

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

Hi All

I'm looking for current Israeli students in Fuqua. Can anybody help with their e-mail addresses?

Thanks

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

To: AlanO

hi Alan,

could you contact me at [email protected], i'm considering tuck one of my favorite programs.

thanks

ofir

dudy
    חבר
    מספר הפוסטים: 88

To: AlanO

Hi Alan,

Thanks for helping. I am considering applying to Tuck so I wondered if I could contact you.

If possible, just notify me at: [email protected]

AlanO
    חבר

To: ofirr

Ofir, not a prob at all. you can email me at [email protected]

Alan

IDO100
    חבר

To: ronit

hi ronit,

Like you i've tought of LLM +Mba prllel studies (Even Got admited to LLM on one of the top 5 in the U.S):

The best thing you can ,in my mind,do is to apply to a school to both programes(Joint degree) Mba + Law school (you need to apply to each school separately ) There are dozens of programs in Europe cros-content -for example Try : University of Westminster , UCL, London School of Economics,Cambridge,NIMBAS- Graduate School of Management,Rotterdam,Instituto de EmpresaESADE-Facultades Universitarias(madrid),,IMADEC University(Austria),Aberdeen Business School[Scotland]……..

You can also think of taking Only the LLM in focus on Buisness Law.-International Master of Law and Economics (MLE)

As for me i've decided to try and do a MBa and then complete My LLM ( the LLm in most school is 8 month neto)

hope it helps in some way

I

רונית
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: IDO100, All

Dear ido

thank you so much for your answer. do you have any idea if the programs in the universities in europe, which are not in england, are in english or are there any international programs of law and mba?

may i also ask you what are you doing these days? what kind of job did you find with your studies?

thanks

ronit

dalit
    חבר

To: rl_7

Hi Ronnie,

When you see me online in the messenger ask me about the Fuqua students. i have some adresses.

Dalit

mbaq
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

שלום אופק

אני מתנצל שלקח לי הרבה זמן לענות לשאלתך, התכנית אצלנו התחילה לפני כמה שבועות- אוריינטציה- והתקופה הייתה עמוסה למדי.

לגבי

Goizueta, הביה"ס מתמקד מאוד חזק במנהיגות ופיתוח כישורים רלבנטים (soft skills באנגלית זה נשמע יותר טוב :-), הביה"ס חזק מאוד גם בתחום של שיווק, אסטרטגיה ופיננסים.

נקודה חשובה לדעת היא שהביה"ס שם דגש שהתלמידים יקבלו משהו מעבר לתעודה. לפעמים אנחנו כישראלים שבוחנים בתי ספר מרחוק, נוטים לשים דגש רק לדירוג של הביה"ס בטבלה (שזה חשוב מאוד כשלעצמו) אבל לא בוחנים את מה שהתכנית באמת מציעה ואת התמונה הכללית. אני הבנתי את זה לגמרי רק כשהגעתי לכאן ואני חושב היום שזה נקודה שחשוב מאוד לבחון. למשל מה כוללת התכנית מעבר ללימודים הרגילים, מה גודל הכיתה, מה הגישה לתלמידים וכו' (לפעמים צריך לקרוא בין השורות או להשוות לבתי ספר אחרים).

נקודה נוספת היא מציאת העבודה לאחר הלימודים- שגם על זה הביה"ס שם דגש חזק מאוד ונותן לתלמידים כלים (מעבר לסטנדרט) למציאת עבודה. בשנתיים האחרונות לביה"ס יש 100% תלמידים שמצאו Internship, ובשנה האחרונה 91%מצאו עבודה לאחר שלושה חודשים.

שיקול חשוב נוסף ששיחק תפקיד מבחינתי הוא העובדה שהתכנית עולה בדירוג בצורה עקבית ומשמעותית בשנים האחרונות (כיום הוא מדורג ב- top 20 בניוזוייק כאשר רק לפני מס' שנים הוא היה ב- Second Tier), השינוי הזה קשור בין השאר לעובדה שהביה"ס נקשר חזק מאוד לקוקה קולה שהמשרדיםהראשיים שלה יושבים באטלנטה (הוא נקרא על שמו של הנשיא והמנכ"ל האגדי של קוקה קולה Roberto C. Goizueta מאז 1994). ככה שבזכות הנתונים הגבוהים שהיו לי (בין השאר GMAT 720) הציעו לי מילגה גבוה ועדיין ידעתי שאני הולך לביה"ס מצויין שהולך ועולה בדירוג.

אז אלו רק מקצת השיקולים שהנחו אותי (קצה הקרחון באמת). אני חושב שכדאי מאוד לבחון את הביה"ס. אני ממליץ לגשת לביתן של הביה"ס במידה ואתה הולך ליריד של פולברייט, שם תוכל לפגוש בוגרים ישראלים, וב- 9 בספטמבר בשעה 7 תערך שיחת וידאו עם נציגים מכאן ואיתנו, הישראלים שלומדים בביה"ס.

אני אשמח להרחיב ולענות על שאלות נוספות לגבי הביה"ס וגם אחרות שיהיו לך(או לכל משתתף אחר בפורום)

אוהד

kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

To: kassifo

MIT Sloan Admissions event.

Margaret Andrews, Executive Director of the MBA Program and MIT Sloan Marketing and Alumni Relations, will be traveling to Tel Aviv early next month. She will represent MIT Sloan at the Fulbright Fair, and she will also host an Alumni Breakfast. We hope that you will be able to join Margaret for these events.

Day 1: Thursday, September 9, 2004, from 16:00 – 21:00
    Day 2: Friday, September 10, 2004, from 9:00 – 13:00
    Location: Sheraton Hotel Tel Aviv, 115 Ha-Yarkon Street, Tel Aviv, Israel

kobim
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום רק היום תוך כדי חיפוש מידע על MBA בחו"ל
    אני בן 25, גר בגבעתיים עם החברה.
    עובד בחברת מחשבים כמנהל פרוייקטים מזה 4 שנים.
    אני רוצה מאוד ללמוד תואר שני בחו"ל – גם בגלל שהתואר הראשון שלי הוא מחו"ל
    וקשה לי להתקבל איתו בארץ לתואר שני וגם בשביל החוויה והחלום.

היום אני עובד בחברת מחשבים בתפקיד מנהל פרויקטים

למדתי ב- Mercy College NY תואר ראשון במדעי המחשב

אני בוגר ממר"מ בהפעלת מערכות מחשב למרות שהתעסקתי יותר בתכנות

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל
    למרות שהגשתי מספר בקשות לאונ' שונות באירופה.

איפה כדאי לעשות MBA באירופה ואיך לעשות את ולא לקרוע את הכיס בצורה
    הרסנית

מקווה לקבל מידע ולהשתתף בלבטים דומים של חברים אחריםץ

בהצלחה לכולנו,
    קובי.

kobim
    חבר

To: adamferman

היי אדם,

גם אני סיימתי במרסי קולג'

וגם אני חושב על MBA בחו"ל

הספקת כבר לברר פרטים בקשר לנושא? אתה למדת במרסי במסגרת הלימודים מרחוק ?

בארץ אין סיכוי כל כך להתקבל לתואר שני עם התואר של מרסי לצערי. ובחו"ל העסק נורא יקר, האמת שמרוב יאוש התחלתי ללמוד תואר ראשון "שוב" פה בארץ כדי שאוכל ללמוד תואר שני באוני' בארץ. עכשיו כשעברה שנה (סיימתי שנה ראשונה) אני לא בטוח כל כך שזה היה רעיון טוב ואני שוקל את צעדיי שוב.

אשמח לשמוע מה מתקדם אצלך בכיוון בגלל ששנינו פחות או יותר באותו צד :)

קובי.

IDO100
    חבר

To: רונית, All

Hi ronit,

No idea what the language in the schools in Europe ,but you can check it easlly at the schools web sites.

As for myself-i'm today a vice Ceo at a NGO's +consulting to a major investment firm here in Israel.

bye

I

compactus
    חבר

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:

אני בן 27, גר בת"א, כרגע מתמחה בעריכת דין, כצפוי לא סובל את זה אך הבסיס הלאה הוא טוב. אני אוהב מאד איגרוף, בישול, צלילה ושירה במקהלה!!!(באמת)

היום אני עובד במשרד עורכי דין, מהגדולים בארץ כמתמחה במשפט מסחרי, חברות וניירות ערך. האמת היא שאחרי 12-13 שעות עבודה אין לי כל כך הרבה במה להתעסק מלבד מעט שירה ואיגרוף

למדתי באוניברסיטת ת"א       סיימתי בממוצע 82

בצבא הייתי קצין ביחידת מודיעין כ-4.5 שנים

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

האם השקעה של 100,000 דולר ויותר היום, תשתלם בעוד מס' שנים?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

compactus

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: compactus

היי וברוכים הבאים לפורום,

השאלה של "האם ה-100,000 שווים את זה" (או במילים אחרות, ה-ROI של MBA בחו"ל), מזינה פורומים שלמים וגם פה היו כמה threads כאלה.

בשורה התחתונה, מבין מסיימי התואר, יש תמימות דעים שהתואר מחזיר את עצמו. אני מכיר רק בודדים שלא סבורים כך, ובמקרה שלהם הם החליטו לשוב לישראל מיד לאחר סיום הלימודים ולאחר החזר ההשקעה היה בעייתי מעט יותר.

צריך לזכור שלפני השאלה "האם זה שווה את זה", כדאי שתשאל את עצמך מדוע אתה מתעניין ב-MBA מלכתחילה.

liorat
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום היום והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:שמי ליאור וימלאו לי 28 שנים בנובמבר הקרוב.אני רווק ומתגורר בשכונת כרמל מערבי שבחיפה.

כיום אני מועסק בחברת סלקום כנציג שרות טלפוני (*123), מאז שהשתחחרתי ועד היוםהספקתי לשרת חצי שנה בצבא קבע,לעבוד בשני מלונות באילת במחלקת מזון ומשקאות,לעבוד במשך שנה כנציג מכירות שטח בחברת הכבלים מתב.כן, כמו כולם גם הספקתי לעבוד בעבודות מלצרות שונות בעיר תמורת טיפים זעומים..

למדתי…תקשורת במכללת עמק יזרעאל עם חטיבה מצומצמת אבל מאוד איכות של כלכלת עסקים       סיימתי בממוצע: לא חישבתי עדיין אבל לדעתי זה נע סביב ה88-90 משהו כזה, אולי קצת יותר..

בצבא הייתי בחיל היםבתפקיד ימאי סטיל בחצי השנה הראשונה ולאחר מכן מדריך ימאים בבה"ד חיל הים במשך שנתיים וחצי. הספקתי גם לעשות חצי שנת קבע כאחראי על כמה קורסים ימיים.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל, עם רצון כן לממש את זה בסופו של דבר.

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא:איך מתחילים עם זה בכלל?הרעיון נולד ממש לפני יומיים בהמלצת הרפקסולוגית שלי,חשבתי על כיוון של ארה"ב או קנדה

מנסה לקבל מידע ראשוני מאנשים שיש להם כבר נסיון בתחום, שלמדו או שעדיין לומדים במדינה זרה.מעונין לשמוע את הפלוסים והמינוסים שבלמידה בחו"ל,ולהעזאר בהם בכדעי לקבל את ההחלטה הסופית.

אז בהצלחה לכולם,

liorat

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

Lets put a stop on all the messages containing the question "does it worth it?"!!!!!

I agree with odrp that people who pose this question have no clue about what is an MBA, what is the value of an MBA from a top school in the US or even what they would do with an MBA.

No one comes back to Israel immidately after their MBA because the idea is to gain valuable experience in the states that they could then leverage if they decide to return home.

The only way to is to work for a company with a good solid reputation. To acehieve that, people need to go to top schools who attract those companies.

Yes, someone can go to a school that would offer them a full scholarship, but they would be left (on the most part) without a good job at the end.

To sum – ask question that show you have put some thought behind the decision. Learn what is an MBA. Don't concentrate on the $100,000 so much, but more so on getting into a school (even without a scholarship) that will gurantee a good, well paying job.

Most importantly – THINK, READ and only then ask.

emardix
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

Elad Mardix, a second year student at Darden Business School (University of Virginia), will be happy to answer any questions.

Elad had worked as a portfolio manager in Migdal Capital Markets at Israel prior to his MBA studies. He compelted his undergraduate studies in Economics & Accounting at Bar-Ilan University.

He served 4 years in the IDF as an intelligence officer and tank commander.

Elad currently lives in Charlottesville, VA with his fiance Yael, who is working as a pre-school teacher in Charlottesville. He focuses his studies on the Finance and Strategy areas and intends to pursue a career in investment banking post graduation.

Elad spent his summer internship working for JPMorgan at NY as an investment banker in the Technology, Media & Telecom group.

igert
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

שלום לכולם,

הצטרפתי לפורום לפני כמה חודשים אך טרם הצגתי את עצמי, אבל כידוע better late' אז – שמי אירה, מתעניינת ב-MBA בחו"ל, שוקלת ברצינות את אופצית קנדה מסיבות אישיות. אני בת 25, גרה בת"א, בוגרת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים בבר-אילן, ניסיון בתחום של כ-4 שנים, היום עובדת בסלקום בתור כלכלנית.

בסוף החודש אני מתכננת נסיעה לקנדה שבמסגרתה אני מתכננת ביקור באונ' Queens וב-Rotman. רציתי להתעניין האם יש משהו שביקר / לומד / מכיר / מתעניין גם? אשמח לקבל תגובות או המלצות.

Ranfr
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

שלום לכולם

מישהו יכול להמליץ לי על מישהו שיוכל לעזור לי בליטוש החיבורים שלי

כתבתי כבר טיוטות ראשונות אבל אני מרגיש צורך ביד מכוונת

תודה רבה ויום טוב

odrp
    חבר

To: emardix

Funny, I thought OdRP was the only one referring to himself in third person.

Yanivus
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

שלום לכולם,

יש לי שאלה בנוגע לדיווח על ציונים ב-application. בנוסף לשליחת גליון הציונים, כמעט כל האוניברסיטאות מבקשות לקבל את הדירוג במחזור. היום הייתי בטכניון כדי לחלץ משם את הגליון ציונים שלי, והסתבר לי שהם לא מוכנים בכלל למלא או לחתום על הטופס שהאוניברסיטאות נותנות, רק לתת מעטפה חתומה עם גליון הציונים. בנוגע לדירוג במחזור, המצב עוד יותר בעייתי.

מישהו נתקל בבעיה הזאת? אני אהיה חריג אם אני רק אשלח להם את גליון הציונים במעטפה סגורה מהטכניון בלי הטפסים המקוריים של ה-application מלאים?

תודה.

pilpelet
    חבר
    מספר הפוסטים: 50

To: Yanivus

Hi,

I don't think that universities in Israel (I myself attended Tel Aviv University) release (or even have) such class ranking data. I think you'd be fine with the plain grades sheet but I'm a fellow applicant like you so I'm definitely no expert on the matter.

I am using the self reported transcript (excel template) – why are you submitting a hard copy?

odrp
    חבר

המידע לגבי דירוג במחזור אינו required, אם האוניברסיטה שלך אינה משחררת אותו. אני סיימתי באוניברסיטה העברית והמידע היחיד שהיא משחררת הוא האם סיימת בהצטיינות יתרה (2%) או הצטיינות.

לא נתקלתי בבעיה של חתימה על הטופס שהאוניברסיטאות נותנות, אבל לקח לי קצת זמן לגלות מי בדיוק במזכירות הפקולטה מכירה את ה-drill של רישום לאוניברסיטאות בחו"ל. ברגע שמצאתי אותה הסתבר לי שהיא היחידה שמכירה את הנושא הזה, על מה לחתום וכן הלאה. בכל מקרה הדפסתי לה את קבצי ה-pdf של גיליונות הציונים והיא פשוט חתמה עליהם, אחרי שאיימתי שאם לא אני שורט לה את האוטו.

נדמה לי שזה יהיה קצת בעייתי אם לא תשלח להם את ההעתקים של הטפסים שלהם. הייתי מנסה לדבר עם מישהו בפקולטה כי אני משער שאתה לא הראשון מהטכניון שמנסה להתקבל ללימודים בחו"ל. מקסימום תנסה את האיום של האוטו, אבל בעדינות.

yaelg2003
    חבר

No need to scratch any cars – the Technion never fills in the forms that the schools ask for, and it's not a problem. Rest assured that Technion grads can be found in the top business schools regardless (I am a Technion grad and made it into Wharton without the forms).

Either ask the Technion to explicitly write that they do not fill in such forms or make a note in the optional essay.

Ranfr
    חבר

שמי רן פרידמן אני בן שלושים וגר במושב צופית , אני מתכנן ללמוד MBAבאחת מהאוניברסיטאות המובילות בארה"ב

היום אני עובד בSEABRIDGE A SIEMENS COMPANYבתפקיד PRE SALES ENGINEER
    וגם מתעסק ב BUSINESS DEVELOPMENT-החחדרת קו המוצרים החדש של החברה לשווקי המזרח הרחוק

למדתימדעי המחשב במכללה האקדמית תל אביב יפו סיימתי בממוצע 84

בצבא הייתי בצנחנים בתפקיד מ"פ

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של BERKLEY , DUKE, STANFORD

אז בהצלחה לכולם,

Ranfr

dalit
    חבר

A question for the chicago guys…

Does any of you know a nice hotel, not too expensive, in a good location?

I am coming for 4 days (yes, i am going to visit you too).

please help!

Toda

Ranfr
    חבר

אה ועוד משהו , גילעם מארינגו מלא לסיבוב הראשון אז זה צריך להיות מישהו אחר

רן

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: Ranfr

גילעם לוי (יש לו צ'ט בעמודה משמאל)

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

שלום לכולם,

רציתי לעדכן אתכם שבימי חמישי ושישי 9-10 בספטמבר יש יריד לימודים MBA

היריד הוא במלון שרתון עם כניסה ללא תשלום ונערך מטעם FULLBRIGHT

קרן חינוך ארה"ב ישראל

נראה לי שלמי שמתעניין בנושא שווה להגיע

הביקור ביריד הוא ללא תשלום אך מחייב הרשמה מוקדמת בטל' 03-5172131 שלוחה 207

alonati
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

בן 31, גר בתל אביב, מתכוון ללמוד MBA בהרווארד/סטנפורד או טאק

היום אני עובד באלביט בתפקיד ראש צוות תוכנה
    וגם מתעסק באבטחת מידע כתחביב

למדתי במכללת ת"א סיימתי בממוצע 90~

בצבא הייתי בממר"ם בתפקיד ראש צוות תוכנת שיבוצים

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA בהרווארד/סטנפורד או טאק

אז בהצלחה לכולם,

alonati

IDO100
    חבר

To: danteleman2002, All

I agree with every word…..

You couldnt have put it better !

IG

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

To: dalit

Dalit,

I think most of the guys left the forum already, just by luck I wondered by. We are starting core tommorow so we won't have to much on our hands.

regarding the Hotel, I don't think cheap in Chicago go well together (although it's nots NY). I would definetly look for a hotel in the Gold Coast area, it's best for site seeing and for meeting most of the Israeli's, Lakeview would be my second option (great bars to hang out).

Write me offline, I might have an idea for you.

omri
    חבר
    מספר הפוסטים: 66

To: danteleman2002

Hi Dan,

I think most of us agree w every word you said. Still, once you chosse the several shcools u are most interested in, and say that while you ahve your favioutte, any one of them would do, would you not prefer a school that offers you 50% scholarship over one with nothing. Obviously, there are other consideration, but I am not sure that Darden or UCLA with some money is still much much worst than say, Columbia with no scholship whatsoever. After all I think that their placement is rougly the same,(assuming this is the same in the particular industry one is interested in)

What do u think?

Thank you.

omer

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

To: omri

Omer,
    You are absolutely right. There aren’t any major differences b/w top schools in terms of education or placement (although placement is industry specific). There are some other differences like cost of living and geography.

I was referring to the low ranking schools that offer a full scholarship just to attract students. What one saves in the short term at those schools doesn’t not worth the agony of the job search later.

More importantly, the point of my message was to make people realize that the decision to attend business school doesn’t hinge on the cost of the program. That just shows that they are not ready and have not done their research in terms of the MBA is all about.

pilpelet
    חבר

To: danteleman2002

The only problem with your comment is that people that didn't/don't bother to go through these boards in the first place won't see your post.

galanos
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

To: odrp

Hi,

reagrding the one year program… isn't this option open only for candidates which already have a business BA?

odrp
    חבר

To: galanos

I don't think so.

I suggest you get to their web-site and read about the admission criteria to find out.

pilpelet
    חבר

To: galanos

I think that it is designed for people that have completed a business undergraduate degree within the past 5 years.

mbaq
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

עמרי,

אני מסכים איתך במאה אחוז, אם ביה"ס ב– top20, מציע מילגה כדאי לשקול את האופציה הזו ברצינות. חשוב כמובן לבדוק נתונים נוספים לגבי הביה"ס כמו למשל placement stats, וכמו כן את ההיסטוריה והעתיד של הביה"ס מבחינת הדירוג. לא פחות חשוב זה לבדוק מה התכנית מציעה. אני למשל בחרתי ב-Goizueta Business School, שהציעו לי מילגה גבוה בגלל נתונים טובים שהיו לי. כמובן שהמילגה לא היתה השיקול היחידי. ה placement stats למשל היו מדהימים (91% מהכיתה של 04 מצאו עבודה בטווח של 3 חודשים ובשנתיים האחרונות 100% מהתלמידים מצאו Internships).בנוסף ראיתי את הכיוון של הביה"ס מבחינת הדירוג וראיתי שבשנים האחרונות הביה"ס עלה מאוד בדירוג, דבר שהעיד על הכיוון שבו הביה"ס צועד, וכמובן כמו שציינתי למדתי מה התכנית מציעה מעבר ללימודים הבסייסים והשוויתי את זה לבתי ספר אחרים. בדיעבד כשהתחלתי את הלימודים ראיתי שהניתוח שלי היה נכון – כלומר הביה"ס משקיע מאוד בכל נושא העבודה לאחר הלימודים, וכמו כן מאז החיבור של הביה"ס עם חברת קוקה קולה (שמשרדיה נמצאים באטלנטה) הביה"ס רק עולה בדירוג והפנים קדימה. ולכן חשוב מאוד להבין שבוחנים את התכניות השונות חשוב להסתכל על התמונה הכללית ולא רק הדירוג בטבלה (כשהוא נתון חושב כשלעצמו)

אוהד

מוצגות 50 תגובות – 1,701 עד 1,750 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.