Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 2: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 1,751 עד 1,800 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • nettak
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

To: Limch

שלום לכל ממלאי הapplication של Harvard,
    שתי שאלות:
    1) האם אתם מציינים בחלק של ה-extra curricular activities גם תחביבים פחות "רשמיים" (ריקודים, ספורט וכו') – כאלו שלא נעשו במסגרת רשמית אלא בחוג או לבד?
    ב-Wharton נותנים מקום ספציפי לתחביבים, וכאן לא.

2) בחלק של ה-awards and recognition הם מבקשים לציין את *כל* ה-awards שקיבלתי, ומצד שני יש מקום רק ל-4 – או שאני מפספסת משהו?

תודה!

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

To: אוריאל

אוריאל היקר, אם ברצונך לקבל תשובה מגלעם אנא פרסם את פנייתך ב"שאל את ארינגו". כאן תוכל לקבל רק את חוות דעתם של משתתפי הפורום. מה שאני יכולה לתרום לך זה מתוך הודעה שפורסמה ב-BW שתכננתי גם ככה לשים פה את הלינק אליה אז טוב שהעלת את הנושא

http://forums.businessweek.com/n/pfx/forum.aspx?nav=messages&tsn=1&tid=70320&webtag=bw-bschools

וספציפית לשאלתך:

[Entrepreneurship]
    1 IE Business School (Instituto de Empresa)
    2 The Wharton School, University of Pennsylvania
    3 Harvard Business School
    4 Stanford University Graduate School of Business
    5 Sloan School of Management, Massachusett Institute of Technology
    6 Babson College
    7 Haas School of Business, UC Berkeley
    8 The Fuqua School of Business, Duke University
    9 INSEAD
    10 The Kellogg School of Management, Northwestern University

*** אני בקטע של דיסקליימרים היום אז אני רק אזכיר ש – דירוגים זה משהו כללי, יחסי, לא סופי, שלא צריך להסתמך על זה, שזה לא תורה מסיני, שזה רק כלי עזר ולא שום דבר אחר… זהו :)

לקוח מתוך TopMBA.com Scorecard 2007 has just been updated.
    color=#33638dhttp://www.topmba.com/scorecard/index_scorecard.php?sess=exp

Limch
    חבר

To: nettak

היי

1. אני רשמתי רק דברים "רשמיים" כמו התנדבויות ופעילויות בקהילה או במסגרת העבודה, אם זכרוני אינו מטעני הם גם מבקשים לשים את זה בסדר של החשיבות עבורך (כלומר שיש פה עניין יותר אישי של להכיר אותך ומה חשוב לך) אז כל אחד ומה שקורה בחיים שלו

2. גם בחלק הזה מבקשים לפי סדר של חשיבות עבורך, וכן יש רק 4, אז צריך לבחור את ה-4 הכי משמעותיים וגם לדרג אותם. גם כאן יש פה עניין לראות מה חשוב לך, בעינייך, אז יש פה איזו אמירה אישית ואת צריכה לבחור את ה-4 שהכי חשובים לך

בהצלחה!

Tenzing
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

ה-Admissions של הרוורד מציינים במפורש שנסיון העבודה מתייחס רק לתקופה שאחרי האוניברסיטה.

הם רואים את השירות הצבאי ברזומה.

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

To: Tenzing

רבותי,

שלחתי את המייל בא לHarvard :
    Dear Admissions,

My name is Eyal; I'm currently applying (R1) for the MBA class of 2009. I have two questions with regards to the on-line application:

1. In the application (the self reported transcript), the date my undergraduate degree was conferred is requested. In Tel-Aviv University, where I studied, the graduation ceremony takes place almost one year after school ends. On my official record it states that I was entitled to a degree since xx/xx/xx (that is when I finished all my responsibilities), and that it was awarded on yy/yy/yy. Which one should I use?
    2. In the full time work experience section, it is requested to fill in only those positions which are post graduation. Does that apply also to military? (I was in the military for 3 years before I went to the University).
    התשובה של Harvard:
    Eyal,
    Please report information as it appears in your official transcript.
    Also, please report any work experience, and particularly military experience.
    MBA Admissions
    Harvard Business School
    Boston, MA 02163
    Limch
    חבר

To: אייל

אייל, כל הכבוד על היוזמה לפתור את הדילמות אחת ולתמיד, אך דומה שהם לא ממש ענו על השאלה הראשונה… אמרת להם שב-official רשום גם וגם ושאלת מה לבחור אז אם ענו "תרשום מה שב-official…?" תשובת הרווארדית מעניינת

בכל מקרה, מבדיקה מאוד מעמיקה, הם מתכוונים שאתה צריך לרשום את מה שהם לצורך העניין יקבלו אם הם יפנו לאונ' ת"א וישאלו "מתי אייל סיים רשמית את לימודיו".

אני למשל ביררתי בבר אילן, ושם זה התאריך שבו העניקו לי את התואר (כלומר לא מתי שסיימתי את חובותיי אלא מתי שקיבלתי תעודה ביד) ולכן זה מה שרשמתי.

ולכן התשובה הנכונה לכולנו היא לבדוק מול המוסד בו למדנו מהו התאריך הרשמי המופיע ברישומיהם בו סיימנו את לימודינו או לצורך העניין פשוט לשאול במפורש: "אם הרווארד יפנו אליכם וישאלו מתי סיימתי מה תענו?", נשמע מטופש, אבל כנראה שזו הדרך לענות על זה נכונה בלי להסתבך עם הבדיקות הקפדניות של הרווארד (במידה כמובן שנתקבל ויחליטו לבדוק אותנו בכלל…)

בהצלחה :)

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

To: All

היי,

מישהו יודע איך ניתן לבדוק האם ה-CV נכנס בתקן הדף האמריקאי של 8.5 * 11 אינץ' (התקן שונה מ-A4)?

ניסיתי להגדיר בוורד את ה-PAGE SETUP אבל לא מצאתי את ההגדרה המתאימה.

אני שואל כי אמרו לי שלא מספיק להכין CV עם 50 שורות אלא ששורות אלו חייבות להיכנס בדף אמריקאי אחד (בעל המידות לעיל).

תודה.

Limch
    חבר

To: shimonh

שמעון, אם אתה שואל למטרת האפליקיישן, אז בכל אלו שאני הגשתי והיה צריך קורות חיים מעלים אותם כמסמך word והם הופכים לעמוד סטנדרטי אחד כפי שהעלת אותם, מה ה-adcom עושים עם זה אח"כ ועל איזה גודל עמוד הם ידפיסו את זה אם בכלל זה אין לי מושג ואני לא יודעת כמה זמן משנה כבר… למשל בתוכניות שעובדות עם applyyourself זה הופך בסופו של דבר לדף PDF כחלק מכל האפליקיישן אז בכלל אין משמעות לגודל, PDF זה אותו דבר בישראל ובאמריקה :) . שים לב שבחלק מבתי הספר ניתן להגיש קו"ח של שני עמודים ואילו באחרים דורשים עמוד אחד.

בהצלחה :)

shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

עוד דבר שצריך לשים לב אליו הוא שבחלק מבתי הספר (לדוגמה קלוג) חשוב להקפיד על רווח מתאים בראשית (של אינצ' אחד לפחות) ועם כל השאר הם יסתדרו.

מנסיון אחר עם אמריקאים בתחום, (השגרירות), הם יודעים שלא בכל מקום בעולם יש את הדפים בגדלים שהם רגילים אליהם והם מסתדרים יופי עם דף A4.

שי

shimonh
    חבר

To: shaysp, Limch

תודה רבה!

אם אני מבין נכון – כתוב 50 שורות בפונט וברווחים הנדרשים וזהו. :)

Laker
    חבר
    מספר הפוסטים: 60

אייל,

קצת קשה להבין משהו מהתשובה שלהם…

האם מכאן משתמע שיש להכניס את הצבא ב-Post undergraduate degree?! ממש לא ברור.

נראה לי שמשתמע מהתשובה שהם כן רוצים שנרשום את הצבא בקטע של אחרי התואר, למרות שזה כמובן לפני.

למישהו יש פתרון חד משמעי לכך?

אייל
    חבר

To: Laker

Laker,

אכן התשובה שלהם קצת מעורפלת. אני מניח שכן מדובר על post graduation experience מפני שהאופציה האחרת היא על part time postion וזה בטוח לא. ממה שאני מבין Harvard (במיוחד) מחשיבה את הנסיון הצבאי, אז יחד עם התשובה הזאת אני נוטה לקבל את אופציית הpost graduate .

אייל

Laker
    חבר

אייל,

אני נוטה להסכים איתך. למעשה, נראה לי שזה מה שהם ניסו לרמוז לך בתשובה הקצרה שלהם, מבלי ממש להגיד את זה.

טוב, נקווה שלא יהיו עוד הרבה חידות כאלה בהמשך…

בהצלחה!

אוריאל
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

תודה רבה, רק מה עם הפרינסטון רוויו, : שם מפרסמים בתי-ספר אחרים לגמרי..?

אוריאל

Limch
    חבר

To: אוריאל

אוריאל היקר, אני מחזירה אותך לשורה עם הכוכביות בסוף ההודעה שלי:

*** אני בקטע של דיסקליימרים היום אז אני רק אזכיר ש – דירוגים זה משהו כללי, יחסי, לא סופי, שלא צריך להסתמך על זה, שזה לא תורה מסיני, שזה רק כלי עזר ולא שום דבר אחר… זהו :)

אתה תראה עוד המון דירוגים עם המון בתי ספר שעל חלקם מעולם לא שמעת ולחלקם לעולם לא תרצה ללכת גם. כמו שאמרתי זה רק כדי לתת מושג כללי אילו מבתי הספר שאתה חושב עליהם אכן מתבלטים בתחומים שאתה מתעניין בהם. בסוף השבוע הבא צפוי להתפרסם הדירוג של ביזנס וויק, כדאי להתעדכן גם שם… וכמו שאמרתי גם בהודעה אחרת שלי – הפורומים של ביזנס וויק ממכרים ומומלצים בחום :)

sergeysl
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

היי,

רציתי לשאול, עד כמה פוחתים סיכויי הקבלה בסבב שני לעומת סבב ראשון (או ED בקולומביה)? סיבה להתלבטות הינה שיפור אפשרי של GMAT וחיבורים יותר טובים.

אז אני מנסה להבין מה ה-trade off

תודה

סרגיי

ly-cbs
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

To: sergeysl

Hi Sergey,

I am a second year student at Columbia Business School.

The majority of admission offers are made in the second round. Last year more Israelis were admitted in the second round than in the first one but the year before that very few Israelis were admitted in the second round. I think that the overall admissions rate is marginally higher in the Early Decision Round.

It is best to submit an application when you feel that it is a good presentation of your case for admission. If you feel that your current GMAT score will not truly reflect your potential for academic excellence then retake the exam and submit your application later. If time constraints prevent you from showcasing your strengths and achievements then spend some more time on these. However, if you project only minor improvements (GMAT and essays) then you should weigh it against the likelihood that the school will have already admitted an Israeli with a similar background. You should also take into account Columbia’s rolling admissions process – you can submit before the second round deadline.

Good luck!
    Lior
    sergeysl
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: ly-cbs

ליאור,

תודה רבה על התשובה המפורטת.

חג שמח,

סרגיי

Laker
    חבר

לימור היקרה,

יש לי עוד שאלה בקשר לטפסים…

למה הכוונה ב-TWE תחת החלק של ה-toefl?

האם הכוונה לציון בחיבורים או שאולי צריך להשאיר זאת ריק?

תודה מראש!

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

TWA זה הציון בחיבור.

Limch
    חבר

TWE Scores

• The TWE score is reported on a scale of 1 to 6.
    • The score is printed in a separate box on the TOEFL score report and is not added to the TOEFL score.

בנוסף, ה-ETS מתייחס למינוח הזה כשני מבחנים נפרדים, Test of English as a Foreign LanguageTM (TOEFL®), Test of Written EnglishTM (TWE®)

יש בתי ספר שכן מבקשים את זה ויש כאלו שלא… זה גם לא שדה חובה אז לשיקולך אם להכניס את הציון או לא (בכל מקרה הם מקבלים את זה מ-ETS)

Laker
    חבר

אחלה, תודה איתי ולימור!

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

לימור, נראה לי שאת בכיוון הלא נכון. נראה לי שאת צריכה להקים בכיף חברת ייעוץ… עזבי MBA….ויסלח לי גלעם :)

(או אולי בשביל זה את רוצה MBA )

Limch
    חבר

To: Itair

All in good time, Itai

(You just read right through me, eh? )

kerenz
    חבר
    מספר הפוסטים: 74

שאלה קצרה- איך מעבירים את ציוני התואר הראשון ותעודות הצטיינות למינהן? מספיק לסרוק או ששווה לשלוח בדואר?
    תודה, קרן.

shimonh
    חבר

To: kerenz

לגבי הציונים:

זה תלוי בביה"ס. MIT, למשל, מאפשרים לך לסרוק או למלא בעצמך את הציונים (SELF REPORTED TRANSCRIPT). ברקלי, מנגד, מבקשים לשלוח אליהם בדואר במעטפה חתומה (SEALED) את גליון הציונים ותעודת התואר בשפת המקור ובאנגלית (כמובן, חתומים וכו').

הנחיות אלו נמצאות בד"כ ב-APPLICATION INSTRUCTIONS של כל בית ספר שאני ממש ממליץ לקרוא טוב טוב.

כדאי לשים לב ולמהר כי ישנם בתי ספר שמבקשים שיגיע לא רק בדואר אלא גם שיגיע אליהם לפני הדדליין (אם כי אני לא בטוח כמה קשיחה הבקשה האחרונה).

בהצלחה!

Limch
    חבר

היי קרן

אני לא יודעת לאן את מגישה אבל בד"כ הדרישה היא לאחת משתי אפשרויות: שליחה בדואר (ואז את חייבת לשלוח בדואר העתקים מקוריים שאת מקבלת מהאוניברסיטה במעטפה חתומה בד"כ, וזה צריך להגיע ליעדו עד הדדליין של האפליקיישן) או דיווח עצמי דרך האפליקיישן (בד"כ באמצעות קובץ אקסל שהאוניברסיטה מאפשרת לך להוריד מהאתר).

אני אישית הגשתי ל-2 תוכניות בארה"ב שאצלן האפליקיישן הוא באמצעות applyyourself ושם היה קובץ אקסל לדיווח עצמי, ול-2 תוכניות באירופה שאצלן הדרישה היא לשלוח העתקים מקוריים (מתורגמים לאנגלית כמובן) מהאוניברסיטה במעטפה חתומה.

כל אוניברסיטה מפרסמת את הדרישה שלה בעניין הזה באתר, בחלק שמסביר את תנאי הקבלה ותהליך האפליקיישן, ממליצה לך לבדוק מהי הדרישה של כל תוכנית אליה את מגישה. בהצלחה :)

אגב – לגבי תעודות הצטיינות ממש אין לי מושג, למיטב ידיעתי לא אמורים לשלוח אותן כחלק מדרישות האפליקיישן, זה יכול להוות משהו נוסף שאת שולחת לחיזוק המועמדות שלך אבל כעיקרון מספיק לדווח מילולית על הצטיינויות למיניהן בחלק המתאים באפליקיישן.

Limch
    חבר

וואו שמעון, if I hadn't known better הייתי מוכנה להישבע שאנחנו מעתיקים את התשובה מאותה המחברת

kerenz
    חבר

לימור, המון תודה
    אני מגישה לקלוג ולוורטון. קיבלתי העתקים מקוריים מהאוניברסיטה אבל ישירות אלי. מה שאת אומרת זה שגם אם זה העתקים מקוריים, האוניברסיטה היא זו שצריכה לשלוח? אם כן, אני ממש בבעיה. הדד-ליין לוורטון הוא בעוד 5 ימים L. האמת שלא מצאתי דרישה ברורה כזו באתר שלהם. מישהו יודע?

Limch
    חבר

אני לא מגישה לא לשם ולא לשם אבל בגלל שאני צריכה הפוגה מזה שאני עובדת על מסמכי קונספט לעבודה במהלך הסופ"ש החלטתי להיכנס לאתרים ולבדוק בשבילך:

וורטון – לפי מה שרשום אמור להיות קובץ באפליקיישן שלהם שמאפשר לך לדווח באופן עצמאי ואת הציונים המקוריים הם ידרשו רק כשתתקבלי (כש! לא אם! :) )

קלוג – אני לא יכולה לעשות לך קופי-פייסט מתוך ה-PDF עם ההסברים אבל ממה שהבנתי צריך לשלוח להם את זה בדואר, תסתכלי בעמוד 6 למטה. http://www.kellogg.northwestern.edu/admissions/images/Kellogg_FT_App_2007-081.pdf

עוד טיפ קטן – אם את צריכה לשלוח משהו בדואר אני ממליצה על EMS שזה עם שליח ואת מקבלת אישור באינטרנט שזה הגיע.

וורטון:

Transcripts

Transcripts of all academic work completed at the baccalaureate/undergraduate level and beyond, whether or not for credit or a degree, are required. Grades or marks may be self-reported on our online transcript template, with official documents required upon admissions and matriculation.

kerenz
    חבר

וואוו!!!!!
    המון תודה. את משהו!

shimonh
    חבר

לגבי קלוג: את יכולה לתת לאוניברסיטה לחתום את המעטפה ולשלוח בעצמך בדרך המהירה כמו שלימור המליצה.

אל תשלחי במעטפה לא חתומה ע"י האוניברסיטה ולדעתי אל תתני לאוניברסיטה לשלוח בעצמה.

Limch
    חבר

קרן רק שימי לב שהם לא דורשים שהאוניברסיטה תשלח להם את זה הם רק דורשים שהמעטפה שבתוכה המסמכים הרשמיים תהיה חתומה ע"י האוניברסיטה. את המעטפה הזאת אני הכנסתי לתוך מעטפה נוספת ואותה שלחתי בעצמי לחו"ל. עדיף לשלוח לבד מאשר להסתמך על האונ'…

שמחתי לעזור

shimonh
    חבר

באמת אותה מחברת ;)

Limch
    חבר

משהו מוזר שקראתי, לא שאני חושבת שכל סעיף פה נכון ו/או לא נכון אבל הנה רשימת ה-"איך תדע שאתה צפוי לא להתקבל"… בנימה יותר אופטימית אפשר לקחת את זה לכיוון – ממה להיזהר באפליקיישן כדי להעלות את סיכויי הקבלה (תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה אנשים…)

אפילו יש להם דיסקליימר…

Adcom's Red Flags who gets dinged from MBA Admissions

"Send not to ask for whom the ding bell tolls"

It tolls for YOU*if:

You intend changing your career direction or your primary industry

You have no hard evidence of leadership experience

You are under 24 or older than 30 at the time of application (for a full-time MBA);or under 30 or over 45 (for an executive MBA)

You are currently or have been previously self-employed; or there have been breaks in your career.

Your background is very common: e.g. banking, consulting

Your background is unusual, and/or low in business experience

You have no volunteer or community service experience

You are applying to a foreign country

You come from a high applicant country – US, India, China, etc.

You are or have been unemployed in the last three years

You have been with your present company for under a year, or you have been employed by 3 or more companies

Your undergraduate academic record, GPA or equivalent, is sketchy

You have not been promoted in your job (or your previous job)

You do not have referees who will praise you unconditionally

Your GMAT is below 680 (for a top-20 program)

You are underpaid considering your level of seniority and responsibility.

You are not sure what you want to do with your MBA

You have no clear team experience, or don't know your team player profile

You have an arts or social studies background (hello, you're a "poet")

You were dinged last year from any business school

You have another Masters degree, or a PhD

You don't have some math or stats in your background

You are short of international or intercultural contact experience

You don't think you have any weaknesses (wake up and get one fast!)

You are short of active writing experience and the last time you wrote an essay was at college.

*Rejection letter. (With apologies to John Donne, 1572-1631).

None of these problems are fatal. Everyone has weak points in their application. Strong applicants manage them correctly.

There's no formula for this. It depends on how you play the cards you have, to reframe the situation.

AyeletA
    חבר

מישהו יכול לתת הערכה כמה זמן לוקח להכין כ – 3 applications ?

אייל
    חבר

To: AyeletA

איילת,

זה הכל תלוי בלאן את מגישה ומה האיכות שאת מנסה להגיע אליה. אני מגיש 3 applications לסיבוב הראשון ויצא לי לעבוד עליהם בערך 3 חודשים (מיולי). יש לציין שאני השקעתי המון מאמץ ואני באמת מכוון גבוה. אפשר לחפף ולעשות את זה הרבה יותר מהר אבל אם את באמת רצינית זה שווה את המאמץ. לדעתי ההבדל של להתקבל או לא להתקבל תלוי במידה רבה באיכות החיבורים. יצא לי לראות אנשים עם נתונים מדהימים שלא התקבלו לכלום וכאלו שהתקבלו להכל עם נתונים קצת פחות טובים – הכל תלוי בביצוע.

אייל

AyeletA
    חבר

תודה אייל :)

anatshi
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

This is funny… and I hope people are not taking this too seriously.

Some of the "red flags" are not weaknesses, and there are other weaknesses which are not listed. Just be aware of yours, explain them, and be yourself. Adcoms are genuinely looking for nice people with potential. Above all, I believe, they appreciate honesty and sincerity.

anatshi
    חבר

To: AyeletA

The first one usually takes longer. The others are much easier.

My view about essays is that they are like good wine: they get better and better with time (but 3 months is the minimum).

Anat

Limch
    חבר

To: anatshi

ענת גם אני מקווה שאנשים לא לוקחים את זה ברצינות, או לפחות לוקחים את זה בפרופורציות הנכונות. מצד אחד חשוב לדעת מה גרם לאנשים לא להתקבל, מצד שני צריך לדעת שכל דבר כזה עם התייחסות והסבר מתאים יכול להפוך מ-concern ללא ובמקרים מסוימים אפילו למשהו ייחודי ושונה בצורה חיובית…

Laker
    חבר

בהחלט,, אני מסכים.

חלק מהחולשות שמצויינות כאן, בהחלט עשויות לשמש דווקא כנקודות חזקות במידה והן מוצגות כמו שצריך. לכן, אין לייחס לכך חשיבות יתרה.

L

אייל
    חבר

אני דווקא מסכים עם רוח הדברים שברשימה. אני לא אומר שחייבים לעמוד בכל הקריטריונים כדי להתקבל וברור שכל מקרה לגופו; אבל יש משהו ברשימה הנ"ל.

האמריקאים, עם כל זה שהם אומרים שהם פתוחים לגיוון, הם מאד מקובעים לגבי איך שהם חושבים שדברים צריכים להראות.

אייל

Limch
    חבר

מזל שיש גם את אירופה

anatshi
    חבר

To: Laker, Limch, אייל

נראה לי שכולנו אומרים בערך את אותו דבר, רק במילים אחרות אבל לסיכום:

לא נראה לי שמישהו לא התקבל כי הוא מעל גיל 30 או מתחת ל24, ולא נראה לי שמישהו לא התקבל רק כי יש לו תואר מתקדם, או רק כי יש לו גימת נמוך או כי הוא לא ראה עולם.

כל אחד מאיתנו הוא מכלול של תכונות (טובות יותר או פחות) – ומה שועדות הקבלה בודקות הם את אותו מכלול

לכן מה שאני חושבת שהכי חשוב באפליקיישן הוא להציג מי אתם, מה עשיתם עד היום ומה אתם רוצים לעשות בעתיד. תראו את כל מי שאתם, בעבודה, בצבא, בלימודים,בזמן החופשי, ותסבירו מה אתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים- ואיך MBA יכול לעזור לכם להשיג את המטרה הזו.

בהצלחה!

נב- אחחח הלילות ללא שינה בתקופת האפליקיישן- אני כמעט מתגעגת

Limch
    חבר

ענת יקירתי – נשבעת לך, את מדמיינת, את לא באמת מתגעגעת לזה (אפילו לא כמעט)

anatshi
    חבר

חכי חכי שתגיעי לביזנס סקול… ימי האפליקיישן יראו כמו נופש בבהאמאס

Limch
    חבר

אני באמת מחכה

Limch
    חבר

אגב מחכה, יש לי תחושה שאין פה מספיק בנות בפורום, או לחילופין – שאין פה מספיק בנות שמגישות אפליקיישנים השנה…

איפה אתן?!

(לא שיש לי משהו נגד הגברים… כולם פה באמת אחלה)

AyeletA
    חבר

לימורי ?! סליחה ?! מה אני צנצנת ? ( נכון שאני לא פעילה כמוך אבל לשמחתי את מספקת לי תשובות בעיקר באופליין… )

:)

מוצגות 50 תגובות – 1,751 עד 1,800 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.