Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 2: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 33 תגובות – 1,851 עד 1,883 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

To: Laker, All, Limch

Limch – Thanks for the links.

Laker – I agree that a good U.S. school is starting to mean more here in Israel. I think this is due in part to the fact that many of the up and coming senior managers have U.S. experience themselves whether through educational or work experiences abroad.

However, nothing is more important then experience. A good couple/few years of substantial experience will go a long way, not just towards covering your debt, but also to showing that your MBA helped you get a good job and that you have had real hands on experience in the real world. We all know people who went to the best programs but were lousy at their job. Succesful experience proves you are more then just grades…

Good luck to us all,

AZ

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

To: All

מישהו יודע האם יש צורך שגליון הציונים יגיע לבי"ס לפני מועד הדדליין במקרים שבהם האפליקיישן דורש אך ורק שליחה של גליון ציונים (בלי הגשה ידנית באתר או משהו דומה)?

תודה.

JoeCool
    חבר

To: Itair

For most of these schools there are explicit instructions stating that the mailed in portions of the application must be stamped before the deadline – meaning you need to get to the doar and have the package stamped for sending by the deadline.

The actual arrival is not important.

AZ

Itair
    חבר

To: JoeCool

Sounds strange…. why should they care about the when I mailed it? What is important is when they get it no?

Thanks anyway….

JoeCool
    חבר

They want to know that you have done all you can to meet their deadline.

They must have a deadline else people will keep sending them pieces of applications (which is also why they ask you to state if and what you are sending seperately).

However, they understand you cannot control the mail. May I remind you that some of the applicants are from very remote places.

Therefore they put the responsibility on you to get the package to the mail by the application date. The piece of mail must have a stamped date of "sent" prior to the deadline to be considered in a specific round.

Makes some sense, no?

Itair
    חבר

To: JoeCool

Gotcha. Thanks.
    Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

איתי,

אני ממליצה לך בחום לשלוח ב-EMS, כך אתה גם מקבל אישור באינטרנט שהחומר הגיע ליעדו ובאירופה אתה אפילו מקבל אינדיקציה שמית, כלומר למי נמסרה המעטפה. קצת יקר אבל שווה לחסוך דאגות וספקולציות… (ומגיע תוך 3 ימי עסקים)

Itair
    חבר

To: Limch

כמה כזה דבר עולה בערך?

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159
    Itair
    חבר

To: shimonh

תודה!

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

אין בעד מה ושיהיה בהצלחה…

dudy
    חבר
    מספר הפוסטים: 88

New Economist rankings:

U http://www.which-mba.com/U

Limch
    חבר

אם זכרוני אינו מטעני, כ-89 ש"ח לאירופה וכ-58 ש"ח לארה"ב, כן, קצת יקר בשביל דואר (אפשר לשלוח סתם ככה בכמה שקלים ורוב הסיכויים שזה יגיע מתישהו אבל לך תדע וזה גם די מתגמד לעומת כל שאר ההוצאות בתחום…)

לרוב סניפי הדואר יש מעטפה גדולה כסופה חסינה לכל פגעי הטבע :) לתוכה אפשר להכניס את כל הניירת (אני שלחתי ככה את שתי המעטפות החתומות של הבוסים שלי עם ההמלצות ל-LBS וגם את גליונות הציונים שלי)

באמצעות הקוד שעל העותק שאתה מקבל אתה יכול להיכנס לאינטרנט ולראות בכל זמן איפה המעטפה שלך נמצאת (עדיין בארץ, בדרך לחו"ל, בסניף בחו"ל, נמסרה… כפי שאתה רואה עקבתי בקפידה אחרי הדואר שלי ;) )

Itair
    חבר

To: Limch

סחטיין לימור, ידעתי שיש על מי לסמוך פה…

קבלי פירגון :)

איתי.

Limch
    חבר

בכיף יקירי, העיקר שתשלח ושתסיים את שלב האפליקיישן, מאוד נחמד להיות אחרי

UPA
    חבר
    מספר הפוסטים: 42

אולי ישמע מוזר- אבל אולי אתם מכירים מישהו שנרשם למפגש של STANFORD מחר ולא מגיע? ידיד שלי פתאום החליט שהוא רוצה ללכת, ואין מקומות דרך האתר…

itayle7
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

גם אני נמצא בבעיה הזו. ניסיתי להרשם לפני מספר ימים ולא נשארו מקומות.

אולי למישהו יש פתרון?

Itair
    חבר

To: itayle7

נראה לי שאם פשוט תבואו אף אחד לא יגיד לכם לא להכנס… (קצת ישראליות לא תזיק לפני שאתם נוסעים לסטנפורד)

nettak
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

הי,
    האם יש כאן (או שמישהו מכיר) סטודנטים/בוגרים ישראלים מ-HAAS (ברקלי)? אני מעוניינת ליצור קשר.

תודה!

smiley
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

מישהו יודע מי מעביר את הערב.. ומה בתוכנית

Limch
    חבר

To: smiley

מפגש עם נציגה רשמית של תוכנית ה MBA

ומהאתר של סטנפורד:

Each year, MBA Admissions Officers host general Information Sessions worldwide. These sessions feature an overview of the MBA Program and admission process. A panel of alumni also share their thoughts on their MBA experiences.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: nettak

אני מכיר מישהו שסיים את Haas לפני 8 שנים בערך.

אני צריך רק לוודא שהוא פתוח לפניות, אז צרפי כתובת מייל או טלפון אם את מעוניינת…

nettak
    חבר

תודה!
    האימייל שלי הוא שם המשתמש שלי כאן ב-gmail.com.

epony
    חבר

To: nettak

OK, אני אדבר איתו מחר ואני מניח שהוא ייצור איתך קשר בקרוב אם אין לו בעיה עם זה (מצד אחד הוא מאוד ידידותי ומאוד אוהב לדבר על Haas, מצד שני הוא בדיוק קיבל קידום, אישתו בהריון והוא באמצע שיפוץ של בית, אז אני לא יודע כמה זמן פנוי יש לו…)

nettak
    חבר

מעולה, תודה רבה. אני אסתפק גם בכמה שאלות במייל אם אין לו זמן.

Itair
    חבר

To: AmitM

אין MBA בפרינסטון….

the_s_man
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

אהלן,
    לא הייתי קורא לזה מדע מדויק – אבל 4-5 בשנה בשנתיים האחרונות בסטנפורד (לפני כן היו בין אפס לשניים) ובהנחה פרועה כמות דומה בהארווארד.
    אין מיכסת ישראלים קבועה, אבל זה הסדר גודל המדובר.
    מקווה שעזר,
    S
    epony
    חבר

AmitM,

הנתונים הבאים נלקחו מאתר האינטרנט של Aringo (אני ממליץ עליו בחום אם אתה מעוניין לקבל תמונה ברורה יותר לגבי MBA בחו"ל: http://www.aringo.co.il):

Harvard: כ-150 ישראלים הגישו מועמדות בשנתיים האחרונות – 16 התקבלו.

Stanford: כ-95 ישראלים הגישו מועמדות בשנתיים האחרונות – 13 התקבלו.

Wharton: כ-115 ישראלים הגישו מועמדות בשנתיים האחרונות – 30 התקבלו.

Kelogg: כ-90 ישראלים הגישו מועמדות בשנתיים האחרונות – 20 התקבלו.

יש לציין שכ-50 מתוך כ-80 המתקבלים לעיל נעזרו בשירותי הייעוץ של ארינגו – אני מציין זאת כעובדה סטטיסטית בלבד, ולא כפרסום לארינגו!

Kelsi2
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

תסתכל כאן, יש להם מספר של הישראלים שהתקבלו לכל תוכנית, גם אני חדש ובדיוק אתמול ראיתי את זה:

http://www.aringo.co.il/HebrewSite/Results.htm

Limch
    חבר

בשביל לקבל פרופורציה נכונה לגבי הנתונים של ארינגו צריך גם לקחת בחשבון את העובדה שחלק מהאנשים הגישו והתקבלו ליותר מבית ספר אחד, ושלא כל מי שהתקבל אכן קיבל את ההצעה והלך ללמוד שם (יחי ההבדל הקטן בין התקבלו לנרשמו)

הנתון הכללי שאני מכירה מכל הכנסים והמידע המסתובב ברשת הוא שבשנה ממוצעת כ-70 ישראלים סה"כ נוסעים לעשות MBA בחו"ל.

Tenzing
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

Hi all,

I am selling my OG (the previous edition, 10th or 11th if not mistaken)

Please contact me at [email protected]

Thanks and good luck

sfiliba
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

To: shimonh

היי שימעון, אפשר לקבל את המייל שלך – שלומי

Tamar Cohen
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: gbiron

Hello Gur,

I would like to obtain your email so that I can send you something. Could you please contact me at tocohen@netvision.net.il? Thanks a lot, Tamar Cohen

מוצגות 33 תגובות – 1,851 עד 1,883 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.