Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ביקור בקמפוסים בניו-יורק

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

שלום לכולם,

במסגרת עבודתי אשהה בניו יורק בסוף השבוע האחרון של אוקטובר.

האמת לאמיתה היא שהעדיפות הראשונה שלי היא בתי ספר באירופה, אבל אמרתי לעצמי שאם אני כבר בעיר,

למה לא לבדוק את האופציות האחרות…

כפי שניתן לראות בפרופיל שלי, הרקע שלי הוא מתחום התעשייה (כלכלה וניתוח עסקי), נונ-פרופיט ומודיעין.

מעוניין להמשיך במסלול ניהול כללי, לאו דווקא בתחום ספציפי.

שתי שאלות שעולות מהפתיח:

אם יש לי זמן מוגבל (לכל היותר שני קמפוסים לבקר בהם), ובהינתן המידע המועט שנתתי, אילו תוכניות עשויות יותר להתאים?

האם יש מישהו שזמין בתאריכים הללו (שישי-שבת) ויכול לפנות לי מעט מזמנו?

תודה רבה מראש,

אלירון

Yair
    חבר
    מספר הפוסטים: 59

To: eliron_e

היי אלירון,

למיטב ידיעתי יש בעיר ניו יורק רק 2 אוניברסיטאות למנהל עסקים (לפחות מה-Top 30). בסטייט ניו יורק יש גם את קורנל שנמצאת באיתקה במרחק של בערך 4 שעות נסיעה, ובמרחק של 4 שעות נסיעה נמצאות גם האוניברסיטאות בקיימברידג' – MIT והארוורד.

בגלל שציינת שיש לך רק סוף שבוע, בהנחה סבירה שתעדיף לא לצאת מניו יורק זה משאיר לך את קולומביה ו-NYU. אם תחליט שאתה מעוניין לבקר בהן ותרצה טיפים לתיאום הביקור, אני אשמח לעזור לך (ביקרתי בשתיהן לפני כשבוע וחצי). אני כבר יכול להגיד לך שאם אתה מספיק להגיע לניו יורק ביום חמישי אז כדאי לך לנסות להירשם ל-Information session שמתקיים בקולומביה בימי חמישי בין 12:30 ל-14:00 (וגם בימי שני).

בהצלחה!

eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

To: Yair

יאיר,

תודה רבה על התגובה.

אני מסכים שרק השתיים שציינת רלוונטיות.

אני אמור לנחות בניו יורק רק בחמישי בלילה, כך שזה מוציא מכלל אפשרות את הסשן בקולומביה.

ברור לי שסוף שבוע הוא זמן פחות מוצלח לביקור, אבל אנסה להוציא את המכסימום ממה שיש.

כיצד ניתן ליצור איתך קשר?

Yair
    חבר
    מספר הפוסטים: 59

To: eliron_e

היי,

המייל שלי הוא yairto[email protected].

כמו שכתבתי אני אשמח לעזור! (גם עם טיפים לביקור בעיר עצמה למקרה שתרצה :)

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.