מוצגות 39 תגובות – 51 עד 89 (מתוך 89 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 21

To: All

מצטער – לא שמתי לב…

מה שכן, אני יכול להגיד שהיות ונסעתי לחו"ל באוקטובר הגשתי את האפליקיישן מאד מוקדם – ב-19 בספטמבר, כך שאם עוברים עליהם לפי סדר ההגעה כנראה שאני בין הראשונים.

JR13
    חבר
    מספר הפוסטים: 52

To: abiel

גם אתה קיבלת אתמול את המייל מברקלי לגבי תהליך הקבלה שעדיין נמשך ?

nivster
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

אני קיבלתי, גם בפורום של businessweek קיבלו הרבה. זה נראה לי מייל סטנדרטי שנשלח לכל מי שנרשם בסיבוב הראשון ועוד לא קיבל זימון לראיון.
    אלמוני
    לא פעיל

אני קיבלתי גם את המייל הכללי על התהליך, יומיים אחרי ההזמנה לראיון, כך שנראה לי שזה מייל שקיבל כל מי שהגיש.
    nivster
    חבר

אז בוודאי ובוודאי שמדובר במייל כללי וחסר משמעות בכל הנוגע לסיכויי הקבלה אם לא טרחו אפילו לסנן ולשלוח אותו רק לאלה שטרם קיבלו זימון.
    goldberg
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

הי אסף,

גם אני קיבלתי זימון לראיון בברקלי בתחילת דצמבר (R1).

הלכתי לראיון ומאז אני ממתין לעדכון מהם. האם אתה קיבלת תשובה? אני יודע שה deadline הוא ה 27 והייתי שמח לדעת מה הסטטוס שלך מולם.

תודה,

איתמר.

אלמוני
    לא פעיל

To: goldberg

הי,

גם אני ממתין ל-27.

לא קיבלתי שום דבר בינתיים, מלבד ענייני מסמכים וכו'.

JR13
    חבר

Just received the call from Haas!!!! I'm in!!!!!!
    goldberg
    חבר

גם אני קיבלתי הערב עדכון שהתקבלתי.

אשמח להיות בקשר בהמשך עם אלו מכם שיחליטו ללמוד בברקלי

בהצלחה

איתמר

Mephisto
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

מזל טוב לכל המתקבלים!! כל הכבוד, עושה רושם שזה בהחלט הייתה שנה קשה בברקלי.

אשמח להיות בקשר עם כל מי שהתקבל (אני התקבלתי שנה שעברה ועשיתי defer).

[email protected]

אלמוני
    לא פעיל

אכן שנה קשה, ולי גם שבוע קשה מאז ה-27, אבל אחרי המתנה מורטת עצבים קיבלתי אתמול את השיחה המיוחלת מברקלי!!

JR13
    חבר

איתמר,
    החלטת סופית על ברקלי או שאתה מתלבט ?
    JR13
    חבר

abiel,
    אני מבין שהתקבלת ל LBS ולברקלי. מה הכיוון ?
    אלמוני
    לא פעיל

הי, אני הולך ל-LBS, זה היה האופציה המועדפת שלי מלכתחילה, מכמה וכמה סיבות (אשמח לפרט אם תרצה).

skydiver
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

אסף,
    בשם מרואייני R2, אני מקווה שהודעת כבר לברקלי…
    אומנם רשמית אין מכסה של ישראלים, אבל בפועל יש לדברים האלה השפעה

תהנה בלונדון!

סקיי

JR13
    חבר

Abiel,
    אפשר להתייעץ איתך לגבי התהליך ששעברת עם ברקלי (מ WL לקבלה) ?

תודה,
    NJ13

אלמוני
    לא פעיל

To: JR13

הייתי שמח, אבל זה היה ההיפך – ב-LBS עברתי מ-WL לקבלה, בברקלי התקבלתי בסיבוב הראשון.

אני יכול לספר מה עשיתי כדי להגדיל סיכויים ב-LBS – לא עשיתי המון אבל ייתכן וזה עזר. נראה לי שזה יכול להתאים גם לברקלי, אבל כמובן כדאי לבדוק גם עם סטודנטים נוכחיים, או עם המראיין שלך:

1. שלחתי לאחר הודעת ה-WL מייל בו אני חוזר ומצהיר על ביה"ס כאופציה המועדפת שלי ועל כך שנפגשתי לאחרונה עם מספר סטודנטים מביה"ס שרק חיזקו את התחושה שזהו המקום בשבילי, כך שאחכה ככל שאוכל לתשובה מהם. בנוסף, הבעתי נכונות להגיע לראיון נוסף בלונדון עם מישהו מוועדת הקבלה (כמובן, לנסוע לברקלי זה קצת יותר יקר…). הם הודו לי אך לא הזמינו לראיון נוסף (אם כי כתבו שבמידה ואהיה בלונדון, ייתכן ויהיה להם זמן להיפגש איתי…).

2. סטודנט בביה"ס שהכרתי דרך חברים משותפים ועזר לי מאד בתהליך שלח עבורי מייל המלצה חם לועדת הקבלה (ושוב הזדמנות להודות ל-KIT)

3. לאחר שהתקבלתי לברקלי שלחתי מייל נוסף שבו הסברתי ש-LBS הוא עדיין עדיפות מס' 1 עבורי, אבל בקרוב אצטרך להחזיר תשובה לברקלי ואיני רוצה להישאר קרח מכאן ומכאן, ולכן אעריך מאד אם יוכלו לדון במועמדות שלי בהקדם האפשרי (כמובן, צריך להיזהר בניסוח כדי שזה לא יישמע כדרישה).

אסף.

JR13
    חבר

לפי ההודעה שלך, הבנתי שבמועד ההחלטה הסופית של ברקלי הועברת ל WL ואז התקבלת – לא ?

אני שואל כי אשתי קיבלה WL ביום ההודעה הסופית עם זימון לראיון

אלמוני
    לא פעיל

To: JR13

אז זו היתה אי הבנה: פשוט קיבלתי את הודעת הקבלה 5 ימים אחרי הדדליין. לא ברור לי למה, אבל זה לא שעברתי ל-WL.

JR13
    חבר

אתה רוצה להגיד שבדדליין של סיבוב ראשון לא קיבלת שום תשובה מהאדקום ??

איך הם הסבירו לך את זה?

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

abiel,

אכפת לך לפרט למה בחרת את LBS על פני ברקלי? אני חושב שזה יעזור מאוד לאנשים להבין איך אפשר להשוות תכלס בין שתי תכניות…

אור

אלמוני
    לא פעיל

To: epony

בשמחה.

היו לי כמה שיקולים עיקריים בבחירת התוכנית (לאו דווקא לפי סדר חשיבות), ולפיהן בחרתי ב-LBS על פני ברקלי (ומישיגן):

1. בי"ס שהוא טופ 20 עולמי (או 10 אמריקאי) – כולן ענו על התנאי.

2. מקום שיהיה חוויה תרבותית מעבר לאוניברסיטה (מבחינתי האישית זה אמר עדיפות לאירופה, ועדיפות לערים גדולות) – כאן יש יתרון משמעותי ללונדון, גם לי ועוד יותר לאישתי (ולכן גם לא הגשתי לאינסיאד).

3. חוויה סטודנטיאלית חברתית בינלאומית – בצד הזה היה חשוב לי מצד אחד בי"ס עם קהילה חמה ומצד שני אחוז סטודנטים בינלאומיים גבוה – כאן ל-LBS (כמו כל תוכנית אירופאית) יתרון משמעותי על האוניברסיטאות בארה"ב. מבחינה חברתית, מישיגן היה המקום שבו הכי התרשמתי מהאווירה החמה, וזה גם הגיוני לאור אופי העיר, אבל גם בברקלי ו-LBS התרשמתי מהאווירה.

4. מקום שבו יהיה קל לאישתי למצוא עבודה או להמשיך ללמוד – באנגליה מקבלים ויזת עבודה אוטומטית, וגם מערכת החינוך דומה יותר לארץ: אישתי מגיעה עם תואר שני בפסיכולוגיה שלא עוזר ממש בארה"ב (שם אין MA בהרבה תחומים) אבל כן בעל משמעות בבריטניה.

5. Brand ורשת בוגרים שיהיו שווים גם בארץ, היות ואני ככל הנראה אחזור לאחר תקופה עבודה קצרה: להבנתי מבחינת מותג ברקלי מאד חזק כמותג כללי, אבל LBS די חזק כמותג MBA וגם הולך ומתחזק, ויש לו יתרון מבחינת רשת הבוגרים.

6. פחות חשוב לי אבל מאד חשוב לאישתי – קרבה לארץ, מקום שבו יוכלו לבוא לבקר אותנו. כאן היתרון של לונדון ברור.

בסופו של דבר – הדברים שהכריעו את הכף עבורי היו הדברים שמעבר ללימודים עצמם. ההנחה שלי (על סמך התרשמות אישית, שיחות עם סטודנטים וגם עם המראיינים שלי) שהתוכניות דומות בסופו של דבר, ושבכולן הרמה גבוהה מאד. לכן לי היה חשוב השיקולים הפרקטיים של בת הזוג, והחוויה הבינלאומית שמעבר.

בנוסף, היתה לי העדפה לאירופה על פני ארה"ב – אבל השיקולים הפרקטיים פסלו עבורי את רוב התוכניות האירופאיות והשאירו בעיקר את LBS. הכוונה בעיקר לאפשרות של בת הזוג לעבוד/ללמוד + העובדה שאני מחליף קריירה ולכן עדיפה תוכנית שמכילה בתוכה התמחות, ולא תוכנית של שנה.

ודבר אחרון – חשוב להגיד שאין לי כיוון קריירה סגור כרגע. אם הייתי מוכוון הייטק ככל הנראה הייתי בוחר בברקלי (ומרוויח גם את מזג האוויר), אם הייתי מוכוון פיננסים זה היה מחזק את לונדון.

אסף.

Sharas
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

Hi all,

I am considering applying to the MBA program at Berkeley and would be very happy to talk with a student there.

Thanks,

Sharon

EladG
    חבר

To: Sharas

Hi Sharon,

I am currently a second year student at Berkeley and would be more than happy to chat.

you can email me at elad.ganot AT mba.berkeley.edu

talk soon!
    Elad

Sharas
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

Hi Elad,

I just tried to send you an email, but got a message saying the the email address was invalid. I used [email protected]

Anyway, I am flying to the states this Friday and will be arriving to San Francisco on Tue night, April 20th. I will be visiting the campus the next day. I would be happy to meet you and your friends there :-). If you have time, maybe we can even go out for a drink in the evening :-)

Thanks,

Sharon

EladG
    חבר

To: Sharas

Sorry for the typo. it's elad_ganot :-)
    guyms
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

שלום לכולם

אני חושב לפנות השנה לכמה מהתוכניות המובילות בארה"ב, בינהם ברקלי.

אשמח לדבר עם סטודנטים בהווה ובעבר על הרושם שלהם מבית הספר.

תודה רבה

גיא

skydiver
    חבר

To: guyms

Hi,

I am a first year student at the Berkeley MBA program. My gmail is eranarkin, feel free to contact me.

Cheers,

Sky

tomerb
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

היי,

אני מתכנן להגיש מועמדות לברקלי ב2011.
    הייתי ב MBA FAIR שהיה בת"א, ודיברתי עם כמה תלמידים/בוגרים של ברקלי, לצערי אני לא זוכר את שמותיהם והייתי שמח לציין בחיבורים שלי.

למישהו יש מושג מי היה שם בכנס?

תודה
    תומר

skydiver
    חבר

To: tomerb

היי,
    אני הייתי באחד הימים בכנס ביולי. אתה מוזמן לדבר איתי אם יש לך שאלות.
    בהצלחה!
    סקיי
    Ella
    חבר
    מספר הפוסטים: 26

Coffee chat in tel Aviv- Jan. 6th

Meet up with current Berkeley MBA students for a coffee chat gathering. This session is your opportunity to ask questions about the Berkeley MBA experience and will be very informal.
    Grab your favorite café drink and look for Berkeley-Haas students with either a Berkeley MBA table sign or wearing Cal accessories.
    follow this link to register
    http://mba.berkeley.edu/admissions/coffeedates.html

skydiver
    חבר

Hi,

A good resource to learn more about Berkeley MBA program is our dean's twitter:
    http://twitter.com/RichLyons

Enjoy,

Sky

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

To: All, skydiver

הי,

אני מתכנן ללמוד ב-2012 בארה"ב ושוקל את ברקלי.
    אני מגיע מרקע פיננסי (Private Equity) ומתכוון להמשיך לכיוון של Investment Banking או PE.

אשמח לשמוע על התוכניות מימון / פיננס של הבי"ס. האם יש פה סטודנטים או בוגרים מהתחום הפיננסי?

תודה רבה,

דן.

skydiver
    חבר

To: danraveh

Hi Dan,

If you would like to do tech, media & telecom or life sciences i-banking in the bay area, Berkeley is great. PE might be a longer term goal. Feel free to reach me at gmail. My user is eranarkin.

Cheers,

Sky

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

To: skydiver

Thank you.

I will try to reach you by mail.

Dan.

Avi
    חבר

Kancho
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

Hey everyone,

I'm considering to apply to Haas in the coming round.

In their requirements page, they write "Graduates of recognized academic institutions outside the United States should have completed degree programs representing a minimum of 16 years of schooling".

I have a bachelors degree in Business Management & Int. Relations from Hebrew U, which is only 3 years of study. Thus, in summary I have 15 years of schooling.

Does anyone know how admissions might treat a situation of this kind?

czed
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

אהלן,

כחלק מביקור במספר אוניברסיטאות בארה"ב, אני מתכוון להגיע לביקור בסן פרנסיסקו ב – 27-28 בספטמבר. אשמח ליצור קשר עם סטודנטים ב- Haas כדי להפוך את היום הזה לפרודוקטיבי ככל האפשר.

תודה מראש.

djbenami
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

אהלן,

אני מקווה להגיש מועמדות לברקלי לספטמבר 2013 ואשמח לשוחח עם בוגרים או סטודנטים נוכחיים.

אני מעוניין בעיקר לשמוע על התרבות, החוויה וטיפוח היזמים.

המון תודה!

מוצגות 39 תגובות – 51 עד 89 (מתוך 89 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.