Home פורומים Admissions Chat system forum גיבוי 2

מוצגות 12 תגובות – 551 עד 562 (מתוך 562 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • shaniiiiii
    חבר
    מספר הפוסטים: 4
    שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    שלום אני שני בת 29 מרמת גן. אוהבת ספורט – ריצה, אופניים, חדר כושר, ספרים, מוסיקה.

אני מהנדסת תוכנה/תקשורת

למדתי הנדסת מערכות תקשורת באוניברסיטת בן גוריון

ניגשת ל-GMAT עוד חודש-חודש וחצי אחרי שלמדתי לבד ועכשיו אני מתחזקת בשיעורים של GMAT מילולי ב-TOPPERP

בצבא הייתי מפעילת מחשב

אני מתכננת להגיש מועמדות לבית ספר לעסקים של מלבורן וקיימברידג' לספטמבר 2012.

אשמח למידע על מלבורן וקיימברידג', תהליך ההרשמה, עזרה בהרשמה והחיים החברתיים והתרבותיים שם.

מקווה לצבור כמה שיותר ידע בשביל תהליך הקבלה שלי

אז בהצלחה לכולם,

shaniiiiii

Rumsion
    חבר
    מספר הפוסטים: 2
    שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    ך

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

ם.

Rumsion
    חבר
    כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך

היום אני עובד ב…       בתפקיד
    וגם מתעסק ב

למדתי…       סיימתי בממוצע

ציון ה- GMAT שלי:    / עוד לא עשיתי GMAT, עושה בחודש… / עושה כרגע קורס GMAT ב… / לומד לבד…

בצבא הייתי ב…       בתפקיד

או: אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של…
    או: כבר הגשתי בקשות לתוכניות ה-MBA של…
    או: אני בוגר של…
    או: אני כרגע עובד על ה-GMAT…

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה
    או: מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

Rumsion

harvard
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: matanzin

Hi Matan,

It sounds like you are a very worthy candidate for Pepperdine, Temple & UC David (as you can see here: http://www.forbes.com/lists/2011/95/best-business-schools-11_rank.html)

As a Harvard MBA honors graduate, most if not all of the foreigners who learned with me had real entrepreneurship experience. We prefer students who take the hard path in life, and not the easy one.
    You seem exactly like someone who's taking the easy way out. Maybe you should even consider studying in Israel or Bangladesh.

Furthermore, while a 94 average seems high, if you aren't doing any sort of voluntarily work, I assume that who ever interviews you will think you're a anti-social psychopath.

Last, but not least – only fags try to apply to MBA's with a GRE and not GMAT.

Best of luck,
    you sound like a really nice guy,
    Mr. Harvard

P.S. When are we going to the Roza?

KeithH
    חבר

וגם מתעסק ב

ציון ה- GMAT שלי:    / עוד לא עשיתי GMAT, עושה בחודש… / עושה כרגע קורס GMAT ב… / לומד לבד…

אז בהצלחה לכולם,

KeithH

KeithH
    חבר

וגם מתעסק ב

אז בהצלחה לכולם,

KeithH

CGoldensun
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: aringo

Any intricate couple of chandelier jewelry can easily tripped a great attire about it really is have got, and also sometimes any elegant beverage band is the simply glitz you should attract consciousness. Picking and also investing in the proper little louis vuitton purses for sale can be quite a tough stage for a number of men and women. Just in case you carry out the proper study and have any powerful familiarity with the would like, picking in which outstanding band, necklace around your neck or perhaps earring can be less difficult.

Shoes or boots can probably function as shoes or boots best to be able to folks today which pick without doubt entirely practically nothing in short supply of picked well worth seems. Inserting about shoes or boots, you might be jogging inside of with the leading regarding craze. There are numerous kinds of women's shoes or boots. Elegant shoes or boots, exactly like tory burch clutches, are usually really imperative that you merely many women nevertheless they must Tory Burch apartments about profit by simply no implies pick kinds more than ease and comfort.

The particular shoes or boots may well are slightly pricey nevertheless, you can easily acquire the particular Toms Shoes or boots promotion program code to have these about wonderful special discounts. You can even go shopping the particular toms cords coming from different actual store boot retailers about the usa, nevertheless the finest as well as the handiest solution to acquire toms shoes or boots is always to go shopping these coming from a great On the web. The complete notion of setting up a small business around the base regarding sociable entrepreneurship has been ignited from the fantastic selling regarding Toms shoes or boots.

That in addition engages the particular sensory actions crucial that you antithesis and also flexibility. Although barefoot, the particular body structure operates to be able to confess floors and also move forward your equilibrium. Several joggers mirror in which cheap vibram five fingers to be able to working may be thus activate, it really is totally modified coming from approved working, ablaze fat bristles hands can easily finest supply nervousness so that it can easily show up enough almost all action in the course of working, which usually one of many grow body structure and also loosen up human beings.

You are going to without doubt manage to increase the odds and also prospective to own extremely head inside the picked place. And also although you may certainly are a housewife, any mommy in the home, or perhaps pupil, they're merely best for almost everything form of females. point toe pumps are usually continually up to date with all the newest versions today one of the most modern day shoes or boots. This can be a location you could get the many related buy types is merely the particular aspect necessary to full the attire.

Mainly because oakley Spectacles Sun shades are usually undoubtedly significantly productive, the significance selection also amounts to fit this kind of tailor made tag fog up connected with they. Many individuals pick this kind of tailor made Imitation oakley glasses, simply because they that is amazing reveal and also well worth establish the particular java top quality. Although it is undoubtedly poor. You don't need to pay off greatly raise the payment regarding some type of sunglass.

In case you are searching for a classy reward presenting the manager, or even a mature, or even a enterprise relate, Tissot features a fantastic number of timepieces together with beautiful models and also splendid poise. Carson, Craze Floral, Traditions Vintage as well as the newest tissot prs are usually a number of the super-stylish observe designs you could pick being a reward. About additionally the aforementioned noted breaks, Tissot in addition has recently been picked since established moment keeper regarding excellent sporting activities satisfies, helping to make simply no bargain inside excellent and also advancement.

Other possible causes Tiffany and also business jewelry are really respectable since will be the stringent specifications the corporation makes use of any time picking the particular gold and silver and also jewels due to its diamond. tiffany cuff links makes use of the top gemstones, jewels and also gold and silver available. Exactly like excellent factors are necessary to make the top food items, the top components are expected to be able to create the top diamond.

The primary layout regarding shoes or boots will be alpargata, largely learned inside Argentina. Yet TOMS got the particular Alpargata in the direction of future stage. Essentially the most helpful aspect concerning toms botas will likely function as fact that when an individual retailer from their website, an individual not simply have a boot of one's alternative nevertheless, you add inside the amazingly commendable sociable result in which usually makes you truly sense excellent.

Gucci hand bags highlighted together with most of the consideration and also really like. The particular group of the particular Gucci hand bags are typical great and also fit to your toes, such as gucci bags, gucci glenohumeral joint hand bags, gucci belt hand bags, gucci tote bags, gucci vacation hand bags, gucci messenger hand bags, gucci briefcase, Gucci notebook situations etc! An individual totally can actually enjoy the particular pleasure suggest with the living as soon as you bring our own Gucci hand bags.

That will old-fashioned function supplies anyone with each other using your man or woman inside look related for you to a pair of leading advice while starting your exploring handbag similar in close proximity to builders. This type of tory burch clutches on sale, totally different hues in addition for you to variations. monitor can be more effective for you to all along with all ladies handbag is commonly distinct with each other using specially exciting.

aringoadmin
    חבר
    מספר הפוסטים: 183

To: aringo

שלום גילעם,

אני בן 26, סטודנט שנה ג' לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון ושוקל להמשיך בסיום הלימודים לתואר MBA באחת התוכניות המובילות בארה"ב.

אשמח אם תוכל לעזור לי בנוגע לכמה שאלות:
    1. ככלל – האם תואר M.D ברפואה, הוא רקע אקדמי טוב מבחינת סיכויי קבלה ל-MBA? ברור לי שיש לו יתרון כיוון שהוא ייחודי יחסית, אבל מנגד הוא מחייב אותי הרשמה רק בגיל יחסית מאוחר (29-30) וכן הצגת ניסיון תעסוקתי דל בשל הלימודים הארוכים. איך אתה רואה את היתרונות מול החסרונות?
    על פי ניסיון העבר, להערכתי הרקע שלך יהווה יתרון משמעותי בתהליך הקבלה, במיוחד אם תוכל להציג ציונים גבוהים או הישגים אחרים במסגרת הלימודים. לגבי הגיל, להערכתי פנייה בגיל 29-30 תפגע במועמדותך, אם בכלל, במידה קטנה עד זניחה. על פי ניסיוננו, מועמדים עם רקע דומה לשלך התקבלו לתוכניות מובילות גם בגיל מבוגר יותר.
    לגבי ניסיון עבודה, ככל שהניסיון התעסוקתי שלך קטן יותר מ-3 שנים, כך קשה יותר, אם כי לא בלתי אפשרי, להתקבל. שים לב שניסיון צבאי נחשב כניסיון תעסוקתי לכל דבר. כמו כן, משער שבמסגרת התואר תצבור ניסיון מעשי שגם יכול להיחשב כניסיון תעסוקתי. על בסיס המידע שאתה מספק בהמשך, אני מעריך שמועמדותך לא תיפגע בהיבט זה.

הרקע שלי:
    1. רקע אקדמי: לימודי רפואה באוניברסיטת בן-גוריון. ממוצע נוכחי – 86.5 (לא ידוע לי מיקום בכיתה). כיוון שיש עוד כ-3 שנים לתואר, הממוצע יכול להשתנות די משמעותית לטוב או לרע – זאת בהנחה שהם יסתכלו על ממוצע כל התואר ולא על ממוצע התואר הראשון שאקבל עוד כמה חודשים במדעי הרפואה. (האם אכן כך הדבר?)
    באפליקיישן תתבקש לדווח את הממוצע של כל תואר בנפרד, וסביר שהמשקל הגבוה ביותר ינתן ללימודי התואר הראשון דווקא, כאשר המשך הלימודים עצמם יחזק את מועמדותך עוד יותר (וכמובן, אם תסיים גם את כל התואר בהצטיינות, הדבר יהווה חיזוק נוסף).

2. קיימת אפשרות שעד סיום הלימודים אשלים גם תואר שני בהנדסה ביו-רפואית מהטכניון, האם אתה רואה בתואר כזה יתרון, בהתחשב בכך שאולי ביצוע עוד תואר במקביל יוריד לי מעט את הממוצע?
    אני נייטרלי כאן. להערכתי סביר שהתואר הנוסף יחזק את מועמדותך במידה קטנה, אך ממוצע נמוך יותר יפגע במועמדותך (במידה קטנה עד בינונית, תלוי עד כמה זה יוריד את הממוצע). בכל מקרה, תחום הלימודים שלך יהווה חוזקה משמעותית גם ללא התואר הנוסף.

3. ציון פסיכומטרי: 746

4. שירות צבאי: בוגר פרויקט חמ"ן שחקים (תלפיות). שירות 4 שנים ביחידה 8200 (קבע, לא קצונה). שלוש שנים שירות בבסיס בדרום הארץ בתפקיד ליבה של היחידה שכלל ריכוז וניהול איסוף מודיעין זירתי, פיתוח וליווי פרויקטים מודיעיניים וטכנולוגיים, הדרכת חיילים חדשים בבסיס, ניהול קשר עם גורמי צבא ומודיעין. בנוסף, ביצוע משמרות מודיעיניות הכוללות ניהול (לא פיקוד) של כ-40 חיילים במערך האיסוף, אחריות על תוצרים מודיעיניים, ניהול משאבים טכנולוגיים, קבלת החלטות תחת לחץ וקשר עם מגוון רחב של גורמים בכירים. קבלת פרס מצטיין מרחב דרום. הערכה אישית של ראמ"ן מספר פעמים על פעילות מודיעינית (לא משהו שניתן להראות). כמו כן, תפקיד של שנה במפקדת היחידה במרכז הארץ, שכלל הקמת דסק מודיעיני חדש, הגדרת יעדים אסטרטגיים, ניהול פרויקטים מודיעיניים, פיתוח כלים מודיעיניים וטכניים, ריכוז הידע המודיעיני בתחום וריכוז הקשר עם שותפי תפקיד ועוד. בתור חייל בשירות קבע קיבלתי בשאלון סוציומטרי את הציון הכי גבוה ביחידה 8200 (ציון 100).

5. ניסיון של כמה חודשים כמהנדס QA בחברה בינ"ל המפתחת תוכנה לעריכה והפקה של מדיה דיגיטלית עבור חברות טלוויזיה ורדיו.

6. פעילות חברתית – מדריך השכבה הבוגרת בתנועת נוער במשך שנתיים (בנאלי או בעל ערך?) במידה ומדובר בניסיון שלאחר התיכון, הדבר יחזק את מועמדותך. במידה ומדובר בתקופת התיכון זה פחות משמעותי, אבל יתכן שתוכל להזכיר זאת באחד החיבורים ולקבל כמה "נקודות" על כך בכל זאת. הדרכת חניכים, פעילות חינוכית והתנדבותית. במסגרת התנועה יזמתי פעילות התנדבותית של חלוקת מזון למשפחות נזקקות בת"א. בהמשך, התנדבתי כ-4-5 שנים על בסיס שבועי בליווי של משפחה נזקקת, שכלל תמיכה נפשית, אספקת מזון ובגדים וקישור לגורמים סוציאליים ומשפטיים סביב בעיות כלכליות. כיום לצערי, לא מתנדב על בסיס קבוע, מקווה לעשות זאת בהמשך.

7. דברים נוספים: עוסק במוזיקה כתחביב – יוצר, מקליט ומופיע מדי פעם כגיטריסט. כותב בוויקיפדיה העברית, כותב ומתרגם ערכים בתחומי מדע, מוזיקה ועוד (לא כמות גדולה של ערכים).

אשמח אם תוכל להעריך את סיכויי הקבלה שלי ל-Harvard Stanford, MIT, Wharton, Columbia, Duke.
    בהנחה של חיבורים והמלצות חזקים, סיום התואר בממוצע 85 (ולא בהצטיינות), פנייה בגיל 30, וציון GMAT של 700, תהיה להערכתי מועמד חזק עם פוטנציאל למלגה משמעותית ב-דיוק, בין תחרותי לחזק ב-MIT, קולומביה ו-וורטון (קרוב יותר לחזק ב-MIT), תחרותי ב-סטנפורד, ובין תחרותי לסטרצ' (קרוב יותר לתחרותי) ב-הרווארד.

כיוון שיש לי עוד לא מעט זמן להתכונן לכך, אשמח אם תוכל לתת לי עצות לפעילויות שיעלו את סיכויי הקבלה שלי לתוכניות הנ"ל ויאפשרו לי קבלה בסבירות טובה.
    כמו שנכון ברוב המקרים, יהיה טוב לחזק את הקשר עם ממליצים פוטנציאליים, לחשוב על אפשרות לחדש את ההתנדבות שעשית בעבר (או להתחיל התנדבות חדשה עכשיו או בקרוב – אם תעשה זאת רק לקראת הגשת האפליקיישן זה
    עלול לפגוע אם זה ייראה "תפור" לצורך האפליקיישן), לבקר בקמפוסים אם יוצא לך, לצבור כמה שיותר הישגים ניהוליים והצטיינויות בעבודה, להמשיך לעקוב אחרי וללמוד מאתר זה, ללמוד עוד על התוכניות השונות ולהתמקד בכמה שמעניינות אותך במיוחד, לבנות היכרויות עם סטודנטים ובוגרים של תוכניות שאתה מתעניין בהן, לחשוב מהן מטרותיך המקצועיות בטווח הקצר והארוך לאחר הלימודים, לחשוב אם יש לך כרגע הזדמנות להקים משהו חדש שיצליח, להוציא GMAT טוב, לכתוב חיבורים, המלצות וקורות חיים כמה שיותר חזקים.
    ראה גם בעניין זה: http://www.aringo.co.il/HebrewSite/hTheProcess.htm

המון תודה
    בבקשה. בהצלחה!

צוות ארינגו
    (גילעם)

astronaut
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: All

הי,

מישהו קיבל לאחרונה זימון לראיון? איך הולכים הראיונות השנה- עדיין מראיינים בישראל? שמעתי שכמה תוכניות הפסיקו עם זה ולא נעזרות יותר בבוגרי התוכנית בתור מראיינים.

aringoadmin
    חבר
    האתר P&Q פרסם את הדירוג שלו לשנת 2012:
    http://poetsandquants.com/2012/12/07/the-top-100-u-s-mba-programs-of-2012/
    aringo
    חבר
    מספר הפוסטים: 1368

To: aringo a

שמתי לב כי באתר של סטנפורד יש הערה בנוגע לתואר הראשון.
    תנאי חובה: בוגר תואר ראשון, שלימודיו נמשכו כ – 4 שנים (דומה להודעה שמישהו פרסם בנוגע לברקלי).

Middle East: University degree requiring four years of study

http://www.gsb.stanford.edu/mba/admission/application_requirements.html

הייתי שמח להבהרה.

דבר נוסף, מה קורה במידה והתואר שלי הוא מהאוניברסיטה הפתוחה, מדובר בתואר ראשון בכלכלה (B.A) ולימודיי נמשכו כ – 6 שנים (במקביל לשירות הצבאי כחייל חובה).

איך ההתייחסות לתואר שקצת "נמרח" בשל נסיבות כאלה ואחרות.

שלום,
    רוב התוכניות האמריקאיות דורשות תואר ראשון של 4 שנים (כי כך נהוג בארה"ב) או תואר מקביל, וברובן ניתן להתקבל עם תואר ישראלי של 3 שנים (לקוחות רבים שלנו התקבלו בעבר עם תואר של 3 שנים). למען הסר ספק תמיד מומלץ לבדוק ישירות מול התוכנית אליה אתה פונה ולוודא שהינך עומד בדרישה.

האוניברסיטה הפתוחה בד"כ תיחשב פחות מאשר אוניברסיטאות אחרות בארץ אך, עדיין, בוגריה התקבלו לרוב התוכניות המובילות בארה"ב ובאירופה. מנסיוננו העובדה שהתואר הראשון "נמרח" על פני 6 שנים תשפיע על סיכוייך בצורה נמוכה עד זניחה, היות ויש לכך הסבר הגיוני וסביר (שירות צבאי מקביל). עדיין, זו עובדה שעדיף לא להדגיש.

מקווה שעזרתי. בהצלחה!

צוות ארינגו
    קארין
    03-9708829 (אפשר גם בשעות הערב)

aringoadmin
    חבר

To: All

איך יוצאים מרשימת ההמתנה?

לפני כמה חודשים פרסמנו כאן את הטיפים של ארינגו להתמודדות עם waitlist –
    מצב מוכר למועמדי MBA רבים בתקופה זו של השנה. לכל מי שנותר עם טעם של עוד
    (או נותר ברשימת ההמתנה), הנה כמה טיפים נוספים לקבלה דרך רשימת ההמתנה מ color=#0066cc">האתר Poets & Quants:

הבינו את מצבכם – במידה ואינכם נכנסים אוטומטית לרשימת ההמתנה אלא נדרשים
    לאשר את מקומכם בה, כדאי לקבל את ההצעה לרשימת ההמתנה גם אם אינכם בטוחים.
    תמיד תוכלו למשוך את מועמדותכם בעתיד.
    – בקשו פידבק – חלק מתוכניות
    ה-MBA, כגון קורנל, נותנות פידבק למועמדים שהוכנסו לרשימת ההמתנה ומסבירות
    להם מה הם יכולים לעשות כדי לשפר את סיכוייהם להתקבל. במידה והמכתב שקיבלתם
    מאשר שקיימת אפשרות כזו, נצלו אותה. במידה וניתנת הנחיה לא לבקש פידבק,
    כבדו זאת.
    – שלחו מכתב עדכון אחד לועדת הקבלה באימייל כ-3-4 שבועות לאחר
    שנכנסתם לרשימת ההמתנה ועדכנו אותם לגבי התפתחויות חיוביות שחלו אצלכם.
    – השיגו המלצה חדשה – במידה ובית הספר לא מבקש במפורש לא לשלוח המלצה חדשה, נסו להשיג המלצה נוספת ושלחו אותה כדי לשפר את מועמדותכם.
    – השיגו support letters שיטו את הכף לטובתכם.

הירשמו לקורסים נוספים בתחומים בהם ציוני התואר הראשון היו נמוכים (לדוגמא
    – חשבונאות, מיקרו כלכלה, אלגברה או סטטיסטיקה) כדי להראות לועדת הקבלה
    שיש לכם את היכולת האינטלקטואלית ואת המשמעת והמוטיבציה הנדרשת ללימודים
    בתוכנית ה-MBA.
    – עשו שוב את ה-GMAT ועדכנו את ועדת הקבלה במידה ושיפרתם
    את הציון. זה יכול לעזור במיוחד אם נכנסתם לרשימת ההמתנה בתוכנית תחרותית
    עם ציון GMAT נמוך יחסית (מתחת ל-680).
    – בקרו בקמפוס ונסו להיפגש עם
    ועדת הקבלה. מומלץ לעדכן אותם מראש על הביקור ולנסות לקבוע פגישה, אך כבר
    היו מקרים של מועמדים שקפצו בהפתעה ושיפרו את סיכוייהם באמצעות "מארב" לחבר
    ועדת הקבלה…
    – גם לאחר ששלחתם מכתב עדכון, המשיכו לשלוח אימיילים
    קצרים פעם ב-3 שבועות לועדת הקבלה או למנהל רשימת ההמתנה כדי להראות שאתם
    עדיין מעוניינים להתקבל ומוכנים לספק מידע נוסף.

לאחר שעשיתם כל מה שביכולתכם כדי להתקבל, הנה כמה עצות כלליות להתמודדות עם המצב באדיבות color=#0066cc">ועדת הקבלה של שיקגו:

לאחר הגשת האפליקיישן אין טעם להתעסק בעבר ולחשוב מה היה אפשר לעשות אחרת.
    מה שנעשה כבר נעשה וגורלכם כבר לא בידיכם. התמקדו בעתיד והמשיכו לחשוב על
    מטרות הקריירה שלכם ולתכנן את המשך החיים.
    – התכוננו למצב בו תתקבלו
    לתוכנית והתחילו לתכנן את המעבר לעיר או ארץ חדשה, אספו מידע ותכננו כיצד
    להתמודד עם העלויות הכרוכות בכך. תכננו כיצד לבשר למעסיק שלכם על עזיבתכם.
    – בנו את הנטוורק שלכם וטפחו את הקשרים עם אנשים שפגשתם במהלך מסע ה-MBA שלכם.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-17/4/2013, 11:26
    הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
    הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)

מוצגות 12 תגובות – 551 עד 562 (מתוך 562 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.