Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה הבאת 35 מילולי? אנא עדכן איך!

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • treves1
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

שוב, רעיונות, פוינטרים, טיפים יתקבלו בברכה… מתחיל ללמוד ללא קורס…

תודה לכל המשיבים.

shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

To: treves1

אולי הטיפ הכי חשוב זה ללמוד

לא חסר חומר לימוד בחוץ, ממומלץ שתקרא את ההודעות בנושא של "עברת את ה700" יש שם הרבה מידע לגבי חומר לימוד ופורומים ייעודיים ללמידה ל GMAT.

בהצלחה

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

To: treves1

שני טיפים

1. לתכנן נכון את הזמן

2. להשתמש נכון במשאבים

הרחבה לגבי סעיף 2 => לפתוח שני שרשורים חדשים בנושא GMAT במקום להשתמש בזה שקוראים לו "עברת 700" שכנראה בלאו הכי מאוכלס ע"י האנשים שעברו 37 במילולי ו/או 48 בכמותי זה שימוש לא נכון במשאבים.

נקודה למחשבה.

שיהיה בהצלחה :)

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

To: Limch

אני שוקל לזרום עם אופנת פתיחת השירשורים ולפתוח שירשור: " עברת 200 בטופל? בחייאת תן טיפ"

ככה גם אני אוכל לרשום באפליקיישן שיש לי רקע ביזמות.

JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

To: asaf_sagy

Assaf,

The correct spelling is "Grammar".

In case anyone needs this word on the GMAT :)

AZ

asaf_sagy
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

To: JoeCool

Thanks, I've fixed that.
    Rov
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

To: asaf_sagy

שלום לכולם

הוצאתי 40 במילולי ואני לא דובר אנגלית. העצה הכי טובה שאני יכול לתת זה לתרגל, לתרגל ושוב לתרגל. במהלך הקורס שעשיתי הרגשתי שזה יהיה מאוד קשה להוציא ציון כי תמיד הייתי טועה בשאלות למרות שידעתי את הכללים. אבל לקראת סוף הקורס ואחרי המון תירגולים פתאום קלטתי שיש מבנה די ספציפי לכל סוג שאלה ורק התוכן משתנה. הטעויות כן אותן טעויות וכישיורד האסימון ( זה לוקח זמן אבל זה קורה) אתה פתאום מרגיש מה התשובה הנכונה בSC.

לגבי ה CR צריך פשוט לתרגל ולזכור שהיגיו בריא פותר את הרוב

לגבי הRC, הייתי ממלית להיתרגל לקרוא כתבות ממגזינים באנגלית כמו ה SCIENTIFIC AMERICAN זה ממש עוזר אם קוראים עיתונים מהסוג הזה לפני קורס הגימאט.

SleepingIn
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

To: All

שלום לכולם,

אני הוצאתי 38 במילולי, אינני דובר אנגלית ולאחרונה אף גיליתי שהמבטא שלי התדרדר בשנים האחרונות עקב חוסר שימוש.
    לפי דעתי ההסתכלות הטובה ביותר על החלק המילולי היא באמצעות תבניות, בצורה זו אפשר לקרב את המילולי לכמותי. השתדלו לזכור כמה שיותר חוקים ולתרגל עד אין קץ.
    קל להגיד אבל קשה לעשות. אצלי הייתה הפסקה של כמה חודשים בזמן הלמידה לGMAT וזה פגע משמעותית בציון. לפני ההפסקה הוצאתי 40 ביום בינוני. עדיף להמשיך בשיא הקצב עם צרגול אינטנסיבי חודש-חודשיים לאחר סיום הקורס.

בהצלחה.

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

To: SleepingIn

הי,

בזכות שיעורים פרטיים עם איירין שיפרתי באופן מהותי את הרמה של שאלות SC ושיפרתי ב-7 נקודות ל-35.
    מאוד ממליץ על לימודים איתה!

דן.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.