Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה הבאת 48 כמותי? אנא עדכן איך!

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • treves1
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

מישהו עם 48+ יכול בבקשה לתת לי קצת כיוון? תודה….!

treves1
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: ilan

תודה אילן!

asaf_sagy
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

To: treves1

בהמשך להודעתו של אילן – שים לב לדבר אחד.

האתר מתעדכן כל הזמן. לא תצליח בחיים לכסות את כל החומר שיש שם לכן, כדאי לך לפתור ביום שלפני המבחן את כל עדכוני המודיעין מהשבוע האחרון. כמעט בטוח שתראה 7-10 שאלות שכבר פתרת במבחן.

בהצלחה.

UPA
    חבר
    מספר הפוסטים: 42

נרשמתי לאתר, אבל משום מה לא מצאתי איפה נרשמים לפורומים המוגבלים.. אולי בגלל שהשעה מאוחרת, אבל פשוט לא מצאתי. תוכל לעזור?

ilan
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: UPA

כפי שאני זוכר צריך להרשם ל- VIP בעבור 20 דולר .

UPA
    חבר

השאלה לא כמה עולה, אלא איך נרשמים. לא ראיתי שום מקום בו ניתן להרשם כ VIP , וגם שמעתי שהם חסמו את האפשרות. מוכר לכם?

asaf_sagy
    חבר

To: All

בצער גדול קראתי עכשיו שהם סגרו את ה- VIP section שלהם.

http://www.scoretop.com/forum/forum_posts.asp?TID=12066&PN=1

זה הפסד ע-נ-ק לכל מי שניגש למבחן.

אולי מישהו מכיר מקור אחר באותה רמה?

UPA
    חבר

To: asaf_sagy

זה באמת נורא…

קראתי גם שהם סגרו את זה לנרשמים חדשים, אך נראה כי משתמשים קיימים יכולים להנות מהשירות. זה נכון?

asaf_sagy
    חבר

To: UPA

Read what stone (scoretop founder) says about that:

"We will fullfil the obligations on providing current VIP members with A&E service except A&E for GMAT Sets, where even we downloaded them from other websites, but now realized they could be copy-righted material."

Better send him an E-mail. That will clarify everything.

I also suggest looking for other resources such as realtestonline, testmagic etc.

Good luck!

shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

To: asaf_sagy

היה צפוי שזה יקרה,

אותו דבר קרה גם למכוני הפסיכומטרי בארץ. הדבר חייב אותם לבצע שינויים בשאלות שהם מציגים לתלמידים. גם ספרי ה GMAT נוקטים בשיטה דומה. בחלק הכמותי זו לא בעיה יותר מידי גדולה אבל בחלק המילולי של ה GMAT זה מוציא את כל העוקץ מהשאלה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחהת

שי

alkabir
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

שאלה לאילן ולשאר המשתמשים באתר שהמלצתם עליו.

מה זה אומר לשבת עליו חודש?

מה בדיוק פתרתם שם בכמותי ולאן נכנסתם?

Rov
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

To: alkabir

היי

הוצאתי 49 בכמותי (סך הכל 730).

לפי דעתי זה חלק שלא אמור להיות קשה מידי למי שלמד מדעים מדויקים או הנדסה. במקרה כזה לפי דעתי צריך להיסתמל על יכולות החישוב שלכם ולא להיתשתמש ביותר מידי שיטות. פשוט לתרגל הרבה.

בנוגע ליתר האנשים כן כדאי לישם את כל השיטות שמלמדים בקורסים השונים ואז זה יכול לחסוך המון זמן למי שמחשב לאט או שהפתרון לא קופץ לו לראש.

אם יש עוד שאלות אשמח לענות

ShiraR24
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

אני עשיתי את ה-GMAT פעמיים. פעם ראשונה הוצאתי 49 בכמותי ופעם שנייה 50. יש לי רקע מתמטי והעצה הכי טובה בעיניי היא לתרגל המון. קניתי 3 ספרים + עשיתי קורס בו מקבלים 3 ספרים + היו לי מספר תוכנות מחשב. תירגלתי המון המון.

בכמותי זה בהחלט עזר לי (במבחן פתיחה של הקרוס קיבלתי 37), במילולי לא מספיק (אמנם במבחן פתיחה קיבלתי 16 ובGMAT השני 33 והשיפור מצוין אך עדיין זה לא מספיק טוב לציון הסופי…)

השיטות של הקורס לכמותי לא כל כך עזרו לי אלא ידע חזק בסיסי במתמטיקה הוא המפתח

mbamba
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

שלום לכולם, אני הוצאתי 50 בכמותי, וההמלצות שלי הן:

כמו שכולם אומרים, חשוב לתרגל המון, עד שמכירים את סוגי התרגילים השונים.

בשבועיים לפני המבחן חשוב לתרגל המון מתוך המבחנים שבאתר הGMAT, העקרון של התרגילים באתר דומה לתרגילים האמיתיים, מה שהקל את ההתמודדות עם המבחן האמיתי. מעבר לכך, אני וחברים נוספים שניגשו לGMAT, אספנו שאלות קשות יותר מהמבחנים שבאתר בפרט, אבל גם ממבחנים נוספים, והעברנו אותם בנינו. מה שיצר יכולת התמודדות טובה עם שאלות קשות במיוחד.

טיפ נוסף, חברה שלי פתרה את המבחן, וכשהיא עמדה לסמן את התשובה לשאלה האחרונה נגמר הזמן, היא לא הספיקה…לכן אני ממליצה שכשאתם מגיעים לשאלה האחרונה, קודם כל סמנו את התשובה, ורק לאחר מכן תתחילו לפתור אותה.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: noga

בנוגע לטיפ האחרון, זה לא מספיק לסמן את התשובה, צריך גם לאשרר אותה אחרת היא לא נקלטת במערכת.

מה שכן, הדבר הכי חשוב ב-GMAT זה לענות על כל השאלות במסגרת הזמן הנתונה, גם אם זה אומר שאת הדקה-שתיים האחרונות של כל חלק "שורפים" על סימון ואישרור תשובות מבלי באמת לפתור אותן…

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.