Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה חדשות GMAT מקידום

מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 103 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • michaelm1475
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

שלום לכל המועמדים ללימודי ה-MBA בחו"ל.

כחברה המובילה בישראל בתחום ההכנה לבחינת ה-GMAT, קידום GMAT החליטה לפתוח כאן דיון, אשר במסגרתו אנו נשמח לחלוק איתכם את הניסיון העשיר שצברנו בכ-10 השנים האחרונות בתחום ההכנה לבחינת ה-GMAT בישראל.

על בסיס ניסיונם של עשרות המדריכים שלנו ועל בסיס המידע והפידבקים שאנחנו מקבלים מאלפי תלמידים הלומדים בקורסי קידום GMAT במהלך כל שנה – יש לנו את הידע והמומחיות, אותם נשמח להעביר לכם במסגרת הפורום.

בין הישראלים המתחילים את לימודיהם בכל אחד מעשרת בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם, יש כמה בוגרים של קידום GMAT. קידום שמה לה למטרה להתמקד בתוצאות, ללמוד את הבחינה, לפתח מיומנויות ההדרכה ולהביא את התלמידים למימוש המלא של הפוטנציאל שלהם.

אנו משקיעים זמן, משאבים ומאמצים רבים בעבודת המודיעין והמו"פ שלנו וכתוצאה יכולים לתרום המון לאיסוף המידע וההכנה שלכם לבחינת ה-GMAT.
    נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ושאלה ולסייע לכם בכל דבר הנמצא בתחום המומחיות שלנו.

בהצלחה במסע הארוך והקשה ל-MBA בחו"ל.

מיכאל מגקוב
    מנהל קידום GMAT

gmat.kidum.com

דוד
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: michaelm1475

שלום, אני שוקל ללמוד באירופה או בארה"ב ותהיתי איפה יותר קל להשיג מילגת שכ"ל או מילגת קיום כי זה גורם חשוב. במיוחד בבתי ספר נחשבים כמו אינסאד, לונדון ביזנס סקול, וורטון, הרווארד וקולומביה.

תודה

michaelm1475
    חבר

To: דוד

דוד שלום,

שאלה טובה, אך אני חושב שהדיון של ארינגו הוא הדיון הרלוונטי לנושא המלגות והסיכויים ("שאל את ארינגו").

בכל אופן, לא נראה לי שהתשובה לשאלתך תהיה חד משמעית, או שיש בכלל תשובה. לפי ניסיונם של מועמדים ומתקבלים רבים, נושא המלגה נבחן באופן אישי על ידי בתי הספר וגופים אחרים המעניקים מלגות. לכן, הסיכוי לקבל מלגה זו או אחרת יהיה קשור להישגיך, אופן שבו תציג את ההישגים וכמובן – המקום אליו תתקבל.

בכל אופן, כדאי לך לפנות בעניין זה לארינגו.

בהצלחה,

KIDUM GMAT

gmat.kidum.com

porata
    חבר
    מספר הפוסטים: 50

Hi there Michael,

I wanted to know what is the improvement students show, during your course, on the verbal part of the gmat?

Do you think it is possible to improve your language skills in a short three months period? (hope i dont sound rude!)

Can u see a certain correlation between the gmat and psych exams?

Thanks alot,

Assaf.

michaelm1475
    חבר

To: porata

Hi Assaf,

Regarding the improvement in the verbal section: We are generally trying not to state any facts about our students' scores or improvement (on the actual GMAT) since it can only be based on the students' reports, which sometimes could be statistically biased. However, our observation shows that the KIDUM GMAT students improve their verbal score (on the full-size practice tests) by 50%-55%, for example: from 20 to 30, 26 to 37-38. The success is based, inter alia, on the student's starting level and his/her ability and willingness to invest a lot of time and efforts in class and at home.

Regarding the language skills improvement: You can improve your language skills in 3 months. Not your vocabulary, not your communicative ability (at least not much), but you can improve skills such as speed of reading and knowledge of specific subjects like the ones we teach. We recommend to students to spend 30 minutes a day reading on the Internet business or scientific magazines, like Business Week, The Economist, American Scientist and Popular science. They should not look up specific words they don't know but rather focus on understanding the general idea and building up comprehension from the context. (Those are only a couple of methods and approaches we teach during the KIDUM GMAT course).

Regarding the correlation between the GMAT and psychometric tests: There definitely is a correlation, but mostly in the quantitative section. Those who score 700+ on the psych test, usually score high in the quantitative section, BUT only in case they thoroughly inspect the extra-psychometric parts (like descriptive statistics), new question types (like Data Sufficiency), the test's dynamics and its adaptive model. Unfortunately, I have witnessed too many self-confident test takers, who were shocked by their low GMAT score, after underestimating the differences between the two tests. I always recommend our prospective students to take a full-length practice test in order to evaluate his/her level.

I hope I have answered (at least partly) your questions. I would be happy to further assist you. Feel free to email me ( color=#0000ff [email protected]) or contact us through our website ( color=#0000ff gmat.kidum.com).

Best of luck with the GMAT and the applications.

Michael

KIDUM GMAT

porata
    חבר
    מספר הפוסטים: 50

Michael,

Thanks alot!!!!

Just by the way my question was answered and the amount of effort made by you, the subliminal question about where i might do the gmat course is answered.

again thanks,

i will be in touch,

p.s. if i want to take my gmat at around july, when should i begin the course?

michaelm1475
    חבר

To: porata

Assaf,

It depends on your personal schedule. If you're emloyed full-time – in order to be ready in July, I think you should start studying in April.

If you have more time – 2 months should be enough, but I'd say – don't take unnecessary chances. Start early.

Good luck,

Michael.

KIDUM GMAT

gmat.kidum.com

ocarmeli
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

מיכאל שלום,

נרשמתי בקידום לקורס GMAT בשנה בעברה (לקורס שהסתיים בינואר 2004, מס' לקוח 001071245 ), אך עד היום טרם עשיתי את הבחינה.

אומנם נכחתי בכל שיעורי הקורס, אולם עקב לחץ בעבודה לא הצלחתי ללמוד כראוי (לעשות שעורי בית, לעשות מבחנים ולשלוח חיבורים למדריכה המילולית) והחלטתי בזמנו לדחות את המבחן למועד פחות לחוץ מבחינתי, שהגיע בימים אלו.

אני מעוניין לעשות את הבחינה בחודשיים הקרובים, ולשם כך ואני זקוק לעזרתכם האדיבה.

אודה אם תוכלו להודיע לי על עדכונים חשובים שהיו בשנה האחרונה בנוגע לבחינה, בנוגע לספרים (ברשותי הספר הכחול – מהדורה 7 והספר של ה – ETS מהדורה 10), בנוגע לדיסק התרגול למחשב ובנוגע לדף שעורי הבית לקורס.

כן, אודה אם תאשר לי לשלוח לתמי ניניו (שהייתה המדריכה המילולית בקורס) חיבורים. אציין כי, במהלך הקורס לא שלחתי חיבורים וכאשר דיברתי עם תמי על האפשרות שלא אעשה את הבחינה בסמוך למועד סיום הקורס, היא אישרה לי לשלוח לה את החיבורים גם במועד מאוחר יותר.

באם הינך ממליץ לי לבוא לפגישת עדכון במשרדי קידום, אשמח לעשות זאת.

לעזרתך אודה,

גדעון כרמלי

michaelm1475
    חבר

To: ocarmeli

גדעון שלום,

נשמח לעזור לך בכל דבר. מעבר לספרים, נוכל להעמיד לרשותך עדכוני "מודיעין" טריים, סוגים חדשים של שאלות בבחינת ה-GMAT ועדכונים נוספים.

אנא צור עמנו קשר באמצעות 1800-80-5000 כך שנוכל לטפל בבקשתך ביעילות.

בברכה,
    מיכאל.

דוד
    חבר

שלום גדעון,

אני עדיין מחכה לחיבורים…

תמי

ocarmeli
    חבר

תמי שלום,

תודה רבה על המייל ועל הסכמתך לבדוק את החיבורים למרות שהקורס הסתיים זה מכבר.

אני אתחיל לשלוח את חיבורים בשבוע הבא. )כמה חיבורים אפשר לשלוח ובאיזו תדירות (אני מתכוון לעשות את הבחינה בסוף מרץ

גדעון

דוד
    חבר

אין הגבלה עקרונית על מספר החיבורים שאתה יכול לשלוח, אבל לא יותר מאחד כל פעם. שלח לי חיבור, אחרי שאבדוק אותו ואחזיר לך קרא את ההוראות שלי ורק אז כתוב את החיבור הבא, כדי הלשיג מקסימום שיפור. לוקח לי עד שבוע לבדוק חיבור, כך שככל שתתחיל לשלוח אותם מוקדם יותר, אספיק לבדוק יותר חיבורים. אני מציעה שתתחיל מחיבור argument כי הוא קל יותר לכתיבה (הרבה מהנכתב מעתיקים מהטיעון) ורק אחרי 2-3 כאלה תתחיל להתאמן על כתיבת חיבורי דיעה.

תמי

ocarmeli
    חבר

תמי שלום,

לאיזה מייל לשלוח את החיבורים?

גדעון

ocarmeli
    חבר

מיכאל שלום,

כאמור במיילים הקודמים ששלחתי לך עשיתי קורס בקידום לפני שנה, אולם, בשל אילוצים שונים, אני עושה את הבחינה רק בימים הקרובים

בהתאם לאמור במייל ששלחת לי, יצרתי קשר טלפוני עם מחלקת הג'ימט מסרתי להם את המייל שלי לצורך קבלת עדכונים, אבל עד היום לא קבלתי עדכוני מודיעין.

היות ומועד הבחינה קרב ובא, אודה עם תוכל לעזור לי לקבל עדכוני מודיעין .

תודה מראש

גדעון

תמי ניניו
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: All

שלום לכולם,

אשמח לענות על שאלות לגבי בחינת ה-GMAT מטעם קידום GMAT.

בברכה,

תמי ניניו

Yuval1
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: תמי ניניו

שלום תמי,

האם ישנה אפשרות לרכוש את ספרי ההכנה של קידום ל-GMAT מבלי להירשם לקורס עצמו?

תמי ניניו
    חבר

To: Yuval1

שלום,

התשובה שלילית. רק תלמידי הקורסים שלנו מקבלים את חומרי הלימוד של קידום GMAT.מעבר לכך, בספר הקורס אין מפתח תשובות כך שללא הקורס ערכו ההכנתי פחות.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

תמי ניניו
    חבר

שלום לכולם,

כידוע לכם, בחינת ה-GMAT עתידה להשתנות בינואר 2006.

ב-20/10 ייפתח בקידום GMAT קורס ה-GMAT האחרון שיסתיים לפני מועד השינוי,

וקידום GMAT יוצאת במבצע מיוחד לנרשמים לקורס זה.

הקורס ייפתח ב- 20/10 ויתקיים בימי ב' וה' במרכז עזריאלי בת"א.

הרשמו בהקדם מספר המקומות מוגבל.

פרטים על המבצע, מידע נוסף והרשמה בטל' 1-800-80-5000

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

אבי
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

למכירה ספרי הכנה ל-GMAT כחדשים (ללא סימונים בכלל): 1.The Official Guide, מהדורה 10 2. Cracking the GMAT, Princeton Review, מהדורת 2005 (כולל CD עם 4 CAT) 3.Kaplan GMAT, מהדורת 2005 (כולל CD עם 4 CAT) מחיר מבוקש על שלושתם יחד: 450 ש"ח לפנות למייל:[email protected]

savi1
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

Hi Tami,
    In that question I think that there is no correct answer. They claim that E is the right answer. “as well” is not redundancy?

Most recovering heroin addicts seek to be free of drug dependency and others’ prejudicial treatments as well.

1. As the original.
    2. Both of drug dependency and also prejudicial treatments.
    3. Both of drug dependency and also from prejudicial treatments.
    4. Both of drug dependency but also from prejudicial treatments.
    5. Both of drug dependency and of prejudicial treatments as well.

Thank you.

Avi.

תמי ניניו
    חבר

To: savi1

Hi,

You're right abut the redundancy in E. The correct use of 'both' in the GMAT is 'both x and y'. There is no correct answer, and the question is not a worthwhile practice question.

Where is this question taken from? You should only solve questions from reputable writers (e.g., Official Guide, POWERPREP, GMATPrep, Kaplan, etc.). Otherwise, you'll get a very wrong impression of the Sentence Correction rules and ETS way of thinking.

Tammy Ninyo

Kidum GMAT

savi1
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

Hi Tami,

Thank you for your answer. I took the question from upstart raisings.

Thank you.

Avi

yoavsch
    חבר

שלום תמי,

אני מתכוון לעשות את המבחן בקרוב, ואני מתלבט אם כדאי לי להתאמץ ולעשות אותו במתכונת הישנה.

מה הולך להשתנות במבחן עצמו החל מינואר ? האם זה יהיה מבחן חדש לגמרי או שבהתחלה המבחנים עצמם יהיו דומים מאוד לאלו של ETS ?

תודה,

יואב.

Tammy Ninyo
    חבר
    מספר הפוסטים: 42

To: yoavsch

שלום,

תוכן הבחינה וסוגי השאלות אינם עתידים להשתנות בקרוב. מה שישתנה החל מינואר הוא הממשק של הבחינה, נהלי ההרשמה, מועדי ושעות הבחינה, מיקומה והחלפת דפי הטיוטא בלוחות מחיקים.

עד היום, כתב ETS את הבחינה. מינואר הבחינה תיכתב ע"י ACT.

עד היום, הבחינה הועברה ע"י Thomson Prometric. מינואר הבחינה תועבר ע"י Pearson VUE.

ניתן לראות כיצד תיראה הבחינה החדשה ע"י הורדת תוכנת GMATPrep מהאתר הרשמי (http://www.mba.com). בתוכנה זו יש גם שאלות עדכניות יותר מהבחינה, למעשה השאלות העדכניות ביותר שיש (אם כי גם הן שאלות שכבר יצאו מהבחינה).

כל חמרי ההכנה שקיימים כיום תקפים להכנה לבחינה גם אחרי ינואר.

בברכה,

תמי ניניו

קידום GMAT

Tammy Ninyo
    חבר

כנס Israel MBA Forum

ביום חמישי, 29 בדצמבר 2005, בין השעות 16:00-22:00, יתקיים במרכז הכנסים במגדלי עזריאלי בתל אביב כנס Israel MBA Forum, הכנס הבינלאומי לימודי מנהל עסקים.

הכנס נערך זו השנה השנייה. בשנה שעברה הגיעו לכנס, שאורגן ע"י חברת קידום ועיתון The Marker, כ-700 מתעניינים בלימודי MBA בארץ ובחו"ל. השנה, מארגנים את הכנס חברת קידום ועיתון גלובס.

מטרות הכנס

· מתן מענה רחב וממצה לכלל המתעניינים בתחום לימודי תואר שני במנהל עסקים.

· מתן במה לאוניברסיטאות ומוסדות לימוד מהארץ ומהעולם להצגת תכניות ה–MBA

· קידום תחום הלימודים המתקדמים, שער הכניסה לעולם העסקים.

· חשיפת הישגים של בוגרי תוכניות MBA מהארץ ומהעולם.

כמו בשנה שעברה, אף השנה יכלול הכנס הרצאות ודוכנים של כל הגופים האקדמיים המרכזיים בעלי תוכניות לימודים לתואר שני במנהל עסקים בארץ ובעולם. בנוסף יתקיימו הרצאות של אנשי עסקים, בוגרי MBA, עיתונאי עסקים וסדנאות על מבחן ה-GMAT ועל Application ל- MBA בחו"ל.

ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום אולם מחייבת הרשמה מראש. כתובת אתר הכנס, בו מתבצעת ההרשמה היא: color=#800080http://www.mbaforum.co.il/SPAN/SPAN/SPAN/SPAN/SPAN//SPAN

סיכום הכנס הקודם, Israel MBA Forum 2004, הכולל קליפים, גלריית תמונות, רשימת משתתפים ולו"ז של הכנס ניתן למצוא כאן:

color=#800080 http://www.e-dologic.co.il/kidum/GMAT/sicum/?Ref=MBAForum/SPAN

נשמח לראותכם בין באי הכנס!

לתגובות, שילחו מייל ל- color=#[email protected]/SPAN

בברכה,
    תמי ניניו
    עורכת אתר קידום GMAT

Tammy Ninyo
    חבר

חדש בקידום GMAT – 700 CLUB
    בתחילת פברואר יושק קורס ייחודי בקידום GMAT – 700 CLUB.
    הקורס מיועד לתלמידים בעלי פוטנציאל גבוה ששואפים לציון גבוה במיוחד בבחינת ה-GMAT על מנת להתקבל לאחת מתכניות ה-MBA המובילות בארה"ב או באירופה.
    בקורס יושם דגש על דרכי ההתמודדות עם שאלות קשות במיוחד וכתיבת חיבורים באופן רציף. התלמידים יקבלו, בנוסף לחומר הלימוד הרגיל, חומר תרגול נוסף ברמה גבוהה במיוחד. כמו כן, מובנית בתוך הקורס סדנת חו"ל עם מר גילעם לוי מ-Kidum Application, המיועדת לתלמידי הקורס בלבד.

הקורס יתקיים במתכונת של שני שיעורים בשבוע בתל אביב.

את הקורס ילמדו הדר בן נון, מנהלת התחום הכמותי, ותמי ניניו, מנהלת התחום המילולי.

תנאי הקבלה לקורס הם עמידה באחד מהקריטריונים הבאים:

• ציון 650 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית
    • ציון 600 ומעלה בבחינת ה-GMAT
    • ביצוע מבחן פתיחה בכיתת המחשבים בסניף קידום וציון 40 ומעלה בפרק הכמותי ו-25 ומעלה בפרק המילולי

פרטים נוספים על הקורס ניתן לקבל בשירות הלקוחות בטל` 1-800-80-5000.

לתגובות, שילחו דוא"ל color=#0000ffל[email protected]/SPAN
    או היכנסו לפורום אתר קידום GMAT: color=#800080http://gmat.kidum.com/www/forum.asp/SPAN

droren
    חבר

To: Tammy Ninyo

האם מומלץ לעשות את מבחן ה GMAT

לפני מבחן ה TOFEL?

Tammy Ninyo
    חבר

To: droren

שלום,

אני חושבת שכדאי להתכונן לבחינת ה-GMAT לפני שמתכוננים ל-TOEFL. הרבה מהידע שנדרש ב-TOEFL לומדים בקורס ההכנה ל-GMAT. אחרי ההכנה ל-GMAT, ההכנה המשלימה שנדרשת ל-TOEFL היא מזערית.

לאיזו מהבחינות לגשת קודם? זה לא ממש משנה. בחינת TOEFL בוחנת ידע גרידא. היא אינה בחינה פסיכומטרית. היא מועברת בבית הספנות בת"א. בחינת ה-GMAT בודקת כישורים. היא בחינה פסיכומטרית ומועברת בר"ג.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

http://gmat.kidum,.com

droren
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>תודה על המענה
    שאלה נוספת :
    אני מתכנן ללמוד בשנת 2009
    לכמה זמן תקף ציון מבחן ה GMAT ומבחן ה TOFEL

תודה
    דרור.

Tammy Ninyo
    חבר

To: droren

GMAT – לפחות 5 שנים.

TOEFL – שנתיים.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

belik1
    חבר

For Sale:

1. Princeton Review 2005 + CD (80 NIS)
    2. How to get into top MBA Programs (80 NIS)

Avi 052-8382332

Tammy Ninyo
    חבר

שלום לכולם,

קידום GMAT יוצאת במבצע לנרשמים לקורס GMAT מלא – 400 ש"ח הנחה.

המבצע בתוקף מהיום ועד ל-1/2/06.

לפרטים נוספים והרשמה, התקשרו לשירות הלקוחות בטל` 5000-80-800-1 בין השעות 12:00-21:00.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

http://gmat.kidum.com

Tammy Ninyo
    חבר

שלום לכולם,

אני שמחה לבשר לכם שתוקף המבצע לנרשמים לקורס מלא בקידום GMAT הוארך בשבוע ונמצא בתוקף עד ל-8/2/06.

במסגרת המבצע, יזכו הנרשמים לקורס מלא להנחה בסך 400 ש"ח ממחיר הקורס.

פרטים על מועדי הקורסים הקרובים ניתן לקבל בשירות הלקוחות בטל' 1-800-80-5000 בשעות 12:00-21:00.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

RoiN
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

To: Tammy Ninyo

Tammy Shalom

I saw that question in Creck – i don't understand why the right answer is not in past (he had….)

thanks,

Question:
    He said that << he had a yearly turnout of $ 5,000 >> but he didn’t say how much of that was profit.

1. he had a yearly turnout of $ 5,000
    2. he has a yearly turnout of $ 5,000
    3. he had a yearly turnover of $ 5,000
    4. he has an yearly turnover of $ 5000
    5. he was having an yearly turnover of $ 5,000

Your Answer: C

Correct Answer: D

Explanation:
    To define the gross revenue of a business, we use the term 'turnover' and not 'turnout.' Thus, options A and B are out. Since 'yearly' begins with a vowel sound, 'an' has to precede it, not 'a'. '…has an yearly turnover…' is correct.

Hence (D) is the correct answer.

Tammy Ninyo
    חבר

To: aleverto

קראק צודקים בכך שהתשובה הנכונה משתמשת בהווה. מתואר מחזור שנתי, והזמן הנכון כדי לתאר פעולה מחזורית שחוזרת על עצמה בתדירות מסוימת הוא הווה פשוט. עם זאת, זו אינה שאלת GMAT טיפוסית. בבחינה, ניסיון ההטעיה הוא להתחיל משפט בעבר (הרבה פעמים כמו כאן, בדיבור עקיף), ואחרי הרבה שורות ומילים, להשתמש בהווה או בעתיד, ולקוות שהנבחן לא ישים לב לכך שההווה/עתיד שגוי בגלל המרחק הגדול בינו לבין העבר שבתחילת השאלה.

מסקנה: לא להניח אוטומטית שכל משפט שמתחיל בעבר ימשך בו. יש לשים לב לפעולה המתוארת ולבחור את הזמן המתאים לתיאור פעולה זו.

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

Hey all
    I stumbled across this question at Petersons and I think I missed something

In the data sufficiency section:
    Do doctors make more then lawyers and accountants?

1. An accountant’s average salary is 20 percent higher then that of a lawyer.
    2. An accountant’s average salary is 10 percent higher then that of a doctor.

They claim that the right answer is C, “this can be determined by using statements (1) and (2), which together give a comparison for all three professions.”
    I think that the right answer should be B because statement 2 alone gives enough information to determine that the answer is no.
    What do you think?

Tammy Ninyo
    חבר

קורס 700 Club – GMAT השני יוצא לדרך ב-8 במאי 2006!
    ב-8 במאי ייפתח בסניף קידום במרכז עזריאלי בתל אביב קורס 700 Club – GMAT נוסף, השני במספר. הקורס יתקיים בימי ב` וה` בין השעות 17:30-22:00.
    הקורס מיועד לתלמידים בעלי פוטנציאל גבוה ששואפים לציון גבוה במיוחד בבחינת ה-GMAT על מנת להתקבל לאחת מתכניות ה-MBA המובילות בארה"ב או באירופה.

בקורס מושם דגש על דרכי ההתמודדות עם שאלות קשות במיוחד וכתיבת חיבורים באופן רציף. כמו כן, מובנית בתוך הקורס סדנת חו"ל עם מר גילעם לוי מ-Kidum Application, המיועדת לתלמידי הקורס בלבד.
    קורס 700 Club – GMAT הראשון נפתח ב-6 בפברואר ועתיד להסתיים בסוף מרץ. את הקורס מדריכות הדר בן נון, מנהלת התחום הכמותי, ותמי ניניו, מנהלת התחום המילולי.

תנאי הקבלה לקורס הם עמידה באחד מהקריטריונים הבאים:

• ציון 650 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית עם פטור באנגלית.
    • ציון 600 ומעלה בבחינת ה-GMAT
    • ביצוע מבחן פתיחה בכיתת המחשבים בסניף קידום וקבלת ציון 40 ומעלה בפרק הכמותי ו-25 ומעלה בפרק המילולי

פרטים נוספים על הקורס ניתן לקבל בשירות הלקוחות בטל` 1-800-80-5000 או 03-6932285 בשעות 12:00-21:00.

לתגובות, שילחו דוא"ל color=#0000ffל[email protected]/SPAN

או היכנסו לפורום אתר קידום: color=#800080http://gmat.kidum.com/www/forum.asp/SPAN

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

Tammy Ninyo
    חבר

המבצע בתוקף עד ל-31/3/06.
    לפרטים על מועדי הקורסים השונים ולהרשמה, התקשרו לשירות הלקוחות בטל` 1-800-80-5000 או 03-6932285 (ישיר) בין השעות 12:00-21:00.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

Tammy Ninyo
    חבר

המבצע בתוקף עד ל-31/7/06.
    המבצע תקף לקורסים המלאים הרגילים בלבד ולא לקורסי Club 700.

לפרטים על מועדי הקורסים השונים ולהרשמה, התקשרו לשירות הלקוחות בטל` 1-800-80-5000 או 03-6932285 (ישיר) בין השעות 12:00-21:00. אם עונה משיבון, השאירו הודעה ויחזרו אליכם תוך 24 שעות.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT

בעז גרנות
    חבר
    מספר הפוסטים: 16

לכל מי שמתכוון לגשת בלי קורס, וגם לכל מי שניגש באופן כללי…

רצינו לשתף אתכם בחידושים ועדכונים לגבי הבחינה.
    והפעם: סקאלת הציונים החדשה ב GMAT

מתחילת שנת 2007 התחיל שינוי איטי בציוני הבחינה. זה התחיל בכך שהרגשנו (מתלמידינו) שיותר תלמידים מוצאים ציוני 49 ומעלה בכמותי.
    פתאום כמעט בכל כיתה שלנו היה תלמיד שעבר ל 50+.
    ואז תל אביב ביטלה את סף הקבלה האוטומטי שלה (49).

ואכן, סנוניות ראשונות היו לפני מספר חודשים כאשר תלמיד שלנו קיבל ציון מילולי של 49 (עד ינואר 2006 הציון המקסימלי האפשרי היה 46).

לפני כחודש התקבלו כבר הציונים החדשים – 52 בכמותי ובמילולי..

עד כמה זה משפיע? למי שרוצה ללמוד בארץ זה כמובן חשוב מאוד, אך דווקא למי שמעוניין ללמוד בחו"ל השינוי הנוכחי פחות משמעותי.
    כרגע הסקאלה הכוללת לא השתנתה – ולכן הקבלה מסתמכת עדיין על אותם ציונים מלאים.

מה יקרה בהמשך?
    האם הסקאלה תחזור לגירסת המקור – עד 60 בשני התחומים?
    כנראה שאת זה נדע רק בהמשך.

בעדכון הבא שלי: על מה כרגע יש דגש בבחינה בחלק הכמותי…

בעז גרנות
    חבר

הודעה מרעישה…

לכל אלו שמתכוונים ללמוד בארץ – ובאופן ספציפי באוניברסיטת תל אביב החל משנת הלימודים 2009…

אוניברסיטת תל אביב הודיעה לנו היום כי החל משנת הלימודים 2009 הקבלה תהיה על סמך ציון GMAT מלא – ולא על סמך ציון כמותי בלבד.
    הדבר ממשיך את המגמה שהחלה בביטול הקבלה האוטומטית עם ציון 49 עליה כתבתי בעדכון הקודם.

ניתן להניח כי בהיותה האוניברסיטה המובילה בארץ, יתר האוניברסיטאות שמשתמשות בציון כמותי בלבד ילכו אחריה וידרשו ציון מלא גם הן (ובכך יצטרפו לטכניון ואוניברסיטת חיפה שדורשות ציון מלא כבר שנים).

כל מי שמתכוון להתחיל את לימודי בשנת הלימודים 2009 ואילך – יש להתחשב בכך במהלך הלימודים למבחן ה GMAT

בעז גרנות
    חבר

כנס ה- MBA הגדול של ישראל חוזר…
    ב 30/12 יערך כמיטב המסורת הכנס השנתי שעורכת קידום…
    פרטים נוספים בהמשך…
    rash733
    חבר
    מספר הפוסטים: 274

אוו טיזר
    אולי איזה פרהוויו אפשרי ?
    אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

To: rash733

בעז גרנות
    חבר

הכנס השנתי ללימודי תואר שני במנהל עסקים בארץ ובעולם 2009
    ההשתתפות אינה בתשלום אך מצריכה הרשמה מראש בלינק

כל תוכניות ה- MBA המובילות בישראל, בארה"ב ובאירופה. מפגש אישי עם דיקאנים, אנשי סגל, בוגרים וסטודנטים.
    פאנל בכירים מדברים על MBA
    מידע על תהליכי הרישום והקבלה לתוכניות ה- MBA בישראל ובחו"ל.

לפרטים נוספים:
    אתר הכנס

edin
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

הי לכולם,

שאלה לגבי שליחת ציוני הג'ימאט.

עשיתי את הגימאט באפריל 08 ורק בחודשים הקרובים אני אתחיל את תהליך הגשת האפליקיישנס. בזמנו ממש לא ידעתי לאן אגיש ולכן לא ניצלתי את האפשרות לשלוח את הציון לאוניברסיטאות מסויימות.

השאלה שלי היא האם עדיין אפשר לעשות זאת, ואם זה עדיין ללא תשלום? וכן, האם כדאי לעשות את זה כבר או האם מומלץ לעשות את זה באותו זמן שאני מגישה את האפליקיישן?

תודה!

עינב.

idanva
    חבר
    מספר הפוסטים: 119

To: edin

כרגע ניתן לעשות זאת רק באמצעות האתר וזה נעשה בתשלום.

מכיון שכל שליחה עולה כסף כדי לשלוח ברגע שיודאים בוודאות למי מגישים.

בהצלחה,

עידן

david75
    חבר

To: בעז גרנות

לכל מי שמתעניין בקידום

תדעו שלומדים שם 35 איש בכיתה כמו בפסיכומטרי למרות שאמרו לי שיהיו כיתות קטנות.

המורים מלמדים את החלק של האנגלית והם לא יודעים אנגלית שפת אם.

תדעו שיש עוד הרבה מקומות שלומדים פחות בכיתה והמורים דוברי אנגלית שפת אם והתוצאות בהתאם.

תעשו גוגל ותבדקו אופציות!!

lgavish
    חבר

To: david75

למכירה!

ספרי ההכנה לג'ימאט שמשמשים בקורס קידום 700. הספרים נקיים לחלוטין, במצב טוב וחיים בתל-אביב.

– ספר ההכנה הרשמי של ה-GMAC

– ספר לימוד של קפלן

– ספר לימוד קפלן 800

אנא פנו למייל lior.gavish בג'ימייל.

moran k
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

שלום לכולם.

אני מתעניינת בלימודים ל-MBA בארה"ב, אבל בתקופה הקרובה זה די ברור לי שזה לא עומד על הפרק (בואו נומר לפחות לא בשנתיים הקרובות, מכל מיני סיבות).

האם לדעתכם כדאי לי בכל זאת לגשת למבחן GMAT כבר עכשיו כדי להוריד את המטלה הזאת כבר מעכשיו, וגם כדי לקבל קנה מידה מה הציון שלי ולאן כדאי לי לכוון? האם יש משמעות לזה שהציון הוא ממבחן מלפני כמה שנים, או שכל עוד זה בטווח של 5 שנים זה לא משנה מתי עשיתי אותו?

מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 103 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.