Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה חדשות GMAT מקידום

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 103 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • gileyal
    חבר
    מספר הפוסטים: 279

To: All

הי מורן,

ככלל ציון הג'י מט תקף לחמש שנים וממה שאני ראיתי, רוב האוניברסיטאות מכירות בציון כל עוד הוא תקף. כמובן, כדאי לבדוק עם כל אוניברסיטה בנפרד.

חפשי בגוגל GMAT Score Valid + שם בית הספר.

ShiraR24
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

שלום,

רציתי לדעת האם נעשה איזשהו שינוי במבחן GMAT מלפני שנה (2008) לעכשיו? האם יש נושאים מסוימים שמומלץ לשים עליהם יותר דגש?

תודה,
    שירה

Avi
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

To: moran k

גם אני ראיתי ברוב בתי הספר שהציון תקף לחמש שנים. כדאי לבדוק את התאריכים המדויקים כדי לוודא כמה זמן עבר בין תאריך המבחן לדדליין שבו מגישים.
    MichalJ
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

Hey all

Business Week published a nice article about getting a low GMAT score (what to do next..)

For those of you who weren't too happy seeing how the test went, take a look-

http://bx.businessweek.com/mba-admissions/view?url=http%3A%2F%2Fbit.ly%2F4Cu0mL

MichalJ
    חבר
    מספר הפוסטים: 17
    mawolf
    חבר
    מספר הפוסטים: 37

וכדי שלא תצטרכו להיעזר בכאלה כתבות מבאסות…נפתחה הזדמנות אחרונה לסיים ג'ימאט לסבב האחרון ל-2010 במועדון 700 שייפתח בינואר וייאפשר לגשת לבחינה עוד במרץ

בהצלחה,

אסף – קידום ג'ימאט

mawolf
    חבר

חדש בקידום! קורס ג'ימאט לחלק המילולי בלבד! מרגיש שהכמותי קטן עליך? רוצה ללמוד רק את החלק המילולי המאתגר במיוחד שבו גם האמריקאים מוציאים ציונים נמוכים מאשר בכמותי? בקורס המילולי שלנו ישנו שילוב מנצח בין התאמה לקהל הישראלי (קידום מכינה לבחינה מאז תחילת שנות ה-90, עוד כשהבחינה הייתה בחינת נייר ועפרון, 80% מהשוק) לבין השיטות המנצחות של קפלן (חברת ההשכלה הפרטית הגדולה בעולם, המלמדת לבחינה בעשרות מדינות) ובין חומרי הלימוד הייחודיים של קידום (היחידה שחוקרת את הבחינה במחלקת מחקר ופיתוח) הכוללים תשובות בעברית לבין חומרי הלימוד המנצחים של קפלן, הכוללים בחינות אדפטיביות ממוחשבות וחומר תרגול ממוחשב ואדפטיבי רב. אל תחמיצו את ההזדמנות להגיע לציון המקסימאלי שלכם! בהצלחה!!
    mawolf
    חבר

למי שעוד חושב ללמוד בארץ: אוניברסיטת ת"א הודיעה בצעד חריג כי היא מאפשרת הגשת ציוני ג'ימאט למועמדים עד לסוף חודש אפריל! מקומות אחרונים בקורסים הרלוונטיים. קידום ג'ימאט

mawolf
    חבר

To: mawolf

קורס חדש בעולם הג'ימאט – אקספרס! זול, מהיר, ממוקד. למי שחושב שהוא לא צריך קורס…ייפתח באמצע מרץ בעזריאלי
    mawolf
    חבר

הנחה מיוחדת לנרשמים לקורסי קידום ג'ימאט הנפתחים באפריל, בת"א ובירושלים, נוסף על כל הנחה אחרת, של 300 ש"ח. מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל

mawolf
    חבר

ביום חמישי, ה-10.06, ייערך בסניף ת"א, הנמצא בקניון עזריאלי בקומה 3, בשעה 19:30 כנס בינלאומי בנושא:
    HARVARD MBA program

הכנס נערך בשיתוף עם ARINGO , חברת ה-APPLICATION המובילה בישראל, ואליו יגיעו נציגים ובוגרים מ-HARVARD ויספרו על הלימודים, הקבלה והחיים באחד מבתי הספר הטובים בעולם למנהל עסקים.

הכניסה הינה חופשית לכולכם, אבל מחייבת הרשמה מראש שכן מספר המקומות מוגבל.
    נתראה
    mawolf
    חבר

בשבוע הבא ייפתח בקידום "מועדון 700",

קורס מועדון 700 של קידום הינו קורס המיועד לתלמידים מצטיינים המעוניינים להתקבל לפקולטות המובילות בעולם, ולכיתה יכולים להיכנס רק מי שעמדו במבחן דיאגנוסטי טרם פתיחת הקורס או שכבר קיבלו למעלה מ-600 בג'ימאט.

הלימודים בקורס הנם בדרגת קושי גבוהה ביותר, אינטנסיבי יותר ומביא לתוצאות גבוהות במיוחד

ברוב המוחלט של המקרים, מדובר בכיתות קטנות (בשל תנאי הקבלה) היוצרות נבחרת מנצחת של תלמידים. ממוצע הציונים במועדון 700 הוא כמובן מעל 700…

לפרטים נוספים: 1800-80-5000

http://gmat.kidum.com/www/course5.asp.

economics
    חבר
    מספר הפוסטים: 135

כמה שאלות בנוגע לקידום –

אני נרשמתי לקורס ג'ימאט ועלו לי כמה שאלות.כרגע יש 19 אנשים בכיתה.זה לא יותר מדי(בהנחה שזה עוד עשוי לעלות?

המוקדנית לא אמרה לי כלום על המועדון 700.האם אני לומד בכיתה של המועדון 700 או לא?איך ניתן לדעת?

לא קיבלתי הנחה מזה שאני לקוח מלא-מלא של ארינגו,כי אני לוקח את המילולי בלבד.נראה לי קצת לא סביר 3400 רק למילולי..וזה עוד אחרי הנחה.

Silent_Thunder
    חבר
    מספר הפוסטים: 16

To: economics

הי גבר,

אני יודע שמועדון 700 הקרוב בעזריאלי נפתח ב-2 ליולי. מועדון 700 מלא עולה 5750 ש"ח או משהו באיזור.

המחיר עליו דברת דוקא כן מסתדר כיוון שהתשלום על חצי קורס אינו שווה לחצי תשלום מהקורס המלא.

דבר שני, האם נתנו לך לבצע מבחן פתיחה בסניף בעזריאלי? קורס ה-700 מתקיים רק שם. כל האנשים

שנגשים לקורס מחוייבים בביצוע בחינת כניסה – ע"מ לדעת האם אתה עומד בקריטריונים של הכיתה.

לסיכום: מחיר נראה בסדר (גם אחרי הנחה של 20%), אם בצעת מבחן בסניף אז אתה ב-700 כנראה, ובכל מקרה

תתקשר שוב ל- 1800-80-5000 ותבקש שיבררו לך.

בהצלחה גבר,

Silent_Thunder

economics
    חבר

To: Silent_Thunder

תודה רבה על התשובות

הקורס שלי מתחיל ב6.6

קורס מלא אחרי הנחה של ארינגו+הנחת מזומן זה 4200 ש"ח וקורס מילולי אחרי הנחות 3400

אני לא מתמקד ב1000 לפה או לשם אבל אם אפשר פחות אז למה לא

האם יש לדעתך הבדל בין מה שאקבל בקורס הרגיל שכנראה אותו אני הולך לעשות לבין זה של ה700?

Silent_Thunder
    חבר

To: All, economics

אז ככה,

מועדון ה-700 נבדל במספר דברים:

1. אתה רשום אוטומטית לכל סדנאות ה-Kidum Application שכוללות בין השאר סדנאת חו"ל וסדנאת TOEFL (כל אחד אחר צריך לשלם).

2. אתה מקבל את ספר ה-800 של KAPLAN – אחד הספרים הטובים בשוק (אולי אפשר להשיג אותו באינטרנט או מיד שנייה, אני לא יודע…)

3. האנשים איתך בכיתה בערך באותה הרמה כך שהשיעור די רץ ללא שאלות מיותרות – כך אפשר לעבור על יותר דוגמאות ולרדת לנקודות יותר בעיתיות.

4. קידום נותנים לך גישה למספר מקורות של תרגול נוסף אותם ניתן לקבל רק בתשלום – במידה ולקחת קורס רגיל.

5. בלי לפגוע או להעליב אף מדריך GMAT – לדעתי לקורס ה-700 מציבים רק את המדריכים הוותיקים ביותר והמנוסים ביותר ע"מ שיביאו אותך לאותה קידומת.

בהצלחה,

Silent_Thunder

Silent_Thunder
    חבר

To: All, economics

דבר נוסף,

אם אתה מתחיל ב-6.6 את הקורס כדאי לברר מתי הוא נגמר. קורס רגיל עורך כחודשיים וקצת, מכאן שאם אתה הולך על קורס רגיל מלא סיום הקורס יהיה בשבוע האחרון של אוגוסט – מה ששם אותך מאוד קרוב עם בחינות ה-GMAT וה-TOEFL חודש לפני סגירת ה-Round One.

כלומר כל החודש האחרון לפני הבחינה עצמה צריך להיות מוקדש ל-GMAT טהור ללא הפרעות של Applications. שים-לב שאתה ממקבל את ההכנה גם לכמותי !!

בהצלחה,

Silent_Thunder

economics
    חבר

תודה רבה על כל התשובות!!

לגבי הספר של קפלן והסטודנטים בכיתה זה סביל מבחינתי

אבל לגבי התרגול הנוסף קצת הופתעתי,חבל שלא אמרו לי שיש עוד תרגול שלא נותנים לי או משהו כזה

למעשה היא לא אמרה כלום על ה700 בכלל..רק שיש קורס ב6.6

איך בכלל אפשר לדעת אם יש תרגול נוסף שלא נותנים לי?

לגבי הדד ליין של הג'ימאט אני מודע לזה אבל זו האופציה היחידה שיש לי.

Roman
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

mawolf היקר,

1. האם הכוונה ב"חופשית כולכם" לכל קוראי הפורום, או לתלמידי קידום בלבד?
    2. כיצד נרשמים?

רומן

Ross
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

למכירה ערכת הכנה לGMAT של קידום ו-Princeton הכוללת שני ספרים:
    The Princeton Review – Manual for the GMAT (הספר הלבן)
    GMAT REVIEW – The official guide for GMAT review, 11th Edition (הספר הכתום)

מחיר מצחיק של 150 ש"ח
    ג'מייל billmondei

mawolf
    חבר

To: Ross

חדש! ערכת עשה זאת בעצמך, הכוללת את מבחני קפלן (אדפטיביים, מלאים המובילים בשוק), מאגר של אלף שאלות כמותיות ומילוליות לתרגול עצמאי מבית קפלן וכן מאגר של מאות שאלות נוספות לחלק הכמותי עם פתרונות בעברית למי שרוצה ללמוד לבד. אל תתפשרו על ספרים, הבחינה היא ממוחשבת וגם התרגול חייב להיות ממוחשב…פרטים נוספים: 1800805000, קידום-ג'ימט
    economics
    חבר

כמה עולה הערכה?
    mawolf
    חבר

990 שח, כוללת הרשאה לאתר קפלן שעולה לבדו אלף דולר (!) בגישה פרטית ישירה לחברת קפלן…ועוד הרבה דברים אחרים כאמור
    economics
    חבר

היי

אני לקוח ארינגו וגם מתכוון להשתמש בשירותיה של קידום

אבל מכיוון שאני גר רחוק לא תהיה לי אפשרות להגיע לכל השיעורים,

האם הערכה כוללת את כל התרגולים והמבחנים(האדפטיביים בין היתר) שקידום מציעה במסגרת הקורס שלה?

mawolf
    חבר

בהחלט, אבל במקרה כזה מומלץ לרכוש את קורס האונליין שבו אפשר ללמוד מכל מקום בכל מקום…פרטים אצלנו
    economics
    חבר

אהלן

כמה עולה קורס האונליין?

בנוסף האם בבחינת הג'ימאט צריך לבוא עם דרכון או מספיקה ת.ז?

האם אפשר לשלם בעזרת כרטיס אשראי של מישהו אחר שגר במקום אחר?

mawolf
    חבר

יי, הקורס עולה 2490 ש"ח, צריך דרכון ואפשר לשלם גם עם אשראי של מישהו אחר. נשמח לשמוע ממך!
    economics
    חבר

מה נותנים בקורס הזה שלא ניתן ללמוד מהחומר של המבחנים אוןליין, ואיך זה בהשוואה לקורס הרגיל?

אגב עם אשראי של מישהו אחר הם שואלים שאלות או מבקשים פרטי זיהוי או שברגע ששולם באנטרנט אין עם זה בעיה?

mawolf
    חבר

לגבי האשראי לדעתי צריך רק ת.ז./מספר דרכון, אבל אני באמת לא זוכר. בניגוד לחומרי לימוד, זה ממש קורס. עוברים על כ-ל נושא בבחינה, לומדים אותו יחד עם המדריך, אפשר לשאול שאלות תוך כדי וכדומה, זה בדיוק כמו שיעור בכיתה – רק בלי להגיע לכיתה פיזית…
    economics
    חבר

שלום שוב,

אז בעצתך קניתי את ערכת הלימוד. כשרציתי לקנות קיבלתי שירות מעולה. נראה לי שכדאי לפנות אליך כאן כדי לקבל עזרה בנושא שלהלן:

יש לי בעיה עם הפאוור פרפ –

יש אותיות מוזרות

j k " d 0

זה במבחן של הכמותי. בלתי אפשרי להבין מה הכוונה וכנראה שזה באג שאולי מופיע רק אצלי, אבל הוא מופיע ולא מאפשר לעשות את המבחן האדפטיבי בפאוור פרפ.

אם תוכל לעזור – אשמח.

mawolf
    חבר

היי, הפאוורפרפ היא תוכנת מקור של GMAC אבל מלפני מספר שנים ולכן בהפעלה על מערכות הפעלה חדישות (ויסטה ואילך) היא לפעמים עושה בעיות. נסה להפעיל במצב אימות או בוא לכיתת המחשבים שלנו. לפרטים נוספים פנה אלינו טלפונית, בהצלחה
    economics
    חבר

אין לי ויסטה וזה בכל זאת לא עובד אצלי

חבל

אנא ראה הדיון בפורום חברים לגבי היעילות של קפלן מבחינת החומר המילולי – אומרים שם שזה לא מספיק משקף את הרמה במבחן.

אני מקווה שלא כך הם פני הדברים. אנא התייחסותך.

mawolf
    חבר

היי, אין לנו שליטה על מה שישראלים יכולים לומר או לכתוב. קפלן היא החברה הגדולה בעולם בלימודי ג'ימט, עם עשרות אלפי תלמידים בשנה בלמעלה מ-60 מדינות. לומר שהחומר שלהם אינו משקף את הבחינה זה משעשע במקרה הטוב, וגובל בהוצאת דיבה במקרה הרע. כך או כך, אנו מאמינים שהבחינה בודקת יכולת חשיבה ולכן יש חשיבות גם ללימוד בקורס שיאפשר לנצל את החומר בצורה החכמה והמיטבית, לשיקולך. בארה"ב, אגב, קפלן מחזירה את הכסף לכל לקוח שטוען לאחר הבחינה שהוא לא מרוצה. אם החומר לא היה מספיק משקף את הבחינה כנראה שהם היו פושטים רגל ובטח לא היחידה הצומחת ביותר בקבוצת הוושינגטון פוסט…הסר דאגה מלבך, מי שנמצא בידיים של קפלן נמצא בידיים הכי טובות בעולם.
    economics
    חבר

היי אסף

אני לא מחפש החזר כסף אלא ציון גבוה בג'ימאט:)

השאלה שלי באה ממקום של מי שאינו יודע ולא התנסה עדיין בבחינת הג'ימאט, שהיא מאוד מכריעה. מאחר ובגדול הייתי רוצה לדעת שאם אני משיג ציון מסוים בקפלן(750-790) אז אשיג בגדול 30-40 נקודות פחות במקרה הרע, אני שואל את מה שאני שואל בייחוד לאור זאת שאנשים מנוסים אמרו אחרת.

אוקי אמשיך בדרך שלי ללמוד ואני מבטיח לדווח אחרי המבחן.

תודה

IdoSh
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

economics, בתור תלמיד לשעבר בקידום (ואין בליבי ולו חצי דבר רע לומר עליהם – הם מקצוענים), לדעתי החומר של kaplan שהם מחלקים אינו משקף את רמת הבחינה.
    ודוק, באחד הדיונים בפורום הזה (נראה לי ב'איך לעבור 700, תן טיפ'. או משהו בסגנון, אבל אל תתפוס אותי במילה) מספר מישהו על כך שהוציא 53 בכמותי ו-51 באנגלית, גם עבדך הנאמן הגיע למספרים דומים (בכמותי). מיותר לציין שאלו מספרים דמיוניים. לא קיימים. (אולי כדאי להיות זהיר יותר – אני לא שמעתי על אף אחד שהצליח לעבור את ה-51 בכמותי, או את 48 במילולי). והנה – בסימולציות של קפלן ישנם כאלה (והם יותר מבודדים) שמצליחים להוציא ציונים בלתי אפשריים.
    אני מניח שניתן להסביר את זה ביותר מדרך אחת – נראה לי שאעדיף להשאיר את זה לאנשים עם אינטרסים.
    לדעתי, כמו שאחרים רמזו לפני (מי יותר ומי פחות), ואשתדל לכתוב זאת בצורה העדינה ביותר – החומר לא טוב.
    אז מה כן טוב?
    המוצרים של החברה של החברה שמעבירה את המבחן (עשיתי את המבחן לפני כמה חודשים, אבל נראה לי שקוראים להם gmac) – הO.G וה- gmatprep. הם הכי טובים, זה ברור.
    מעבר לכך, לאחר שהתייאשתי מהסימולציות של קפלן, רכשתי את הסימולציות באתר של manhattan. יש להם פיקשושים (ובפיקשושים כוונתי בדגשים שונים מאלו שאני התרשמתי שהם נכונים מה-o.g), אבל בגדול הם טובים מאוד. הכמותי שלהם ממש טוב ומספק אומדן די מייצג לציון בבחינה (שים לב שהניסיון האישי שלי די דל, אולם מספר לא זניח של אנשים שהתייעצתי איתם לפני שרכשתי היללו ושיבחו), וגם המילולי. אם כי במידה נמוכה יותר. עם זאת, המבחנים שלהם ברמה הרבה יותר טובה מאלו של kaplan.
    זו דעתי האישית בנושא – אני פתוח לתביעות דיבה (הידע המשפטי שלי דל – ובכל זאת, נדמה לי שהגנת 'אמת דיברתי' עדיין עומדת).
    economics
    חבר

טוב מסתבר שלמעט הבחור מקידום דעתם של כל האנשים כאן היא שציון גבוה בסימולציות של קפלן לא מבטיח ציון פלוס מינוס באותה רמה במבחן.

אני אעבור לתרגל גם מחומרים אחרים, ומקווה שבשבועיים שנותרו לי לקראת הבחינה אתאים את עצמי לנדרש

Ice
    חבר
    מספר הפוסטים: 30

אם בנבואות עסקינן, יש ברשת סימולטור תוצאות שמשכלל את כל המבחנים למינהם.
    http://gmatclub.com/gmat-score-calculator/
    שווה להעיף מבט, אולי זה יתן לך תמונת מצב ברורה יותר.
    אני אישית לא הייתי מסתמך על תוצאה של מבחן סימולציה מחברה אחת, אלא עושה עוד מספר סימולציות ממקורות שונים.

מקווה שזה עזר לך.

mawolf
    חבר

To: Ice

לבחור מקידום קוראים אסף, נעים להכיר. כמדריך עבר מנוסה ונבחן מנוסה עוד יותר הרשה לי רגע לחזור לעניין הדידקטי: אל תלמד מבחינות ש"30 נק' פחות מזה יהיה הציון במבחן", תלמד מבחינות שישפרו אותך! לא חשוב אם זה קפלן או לא (הם יסתדרו גם בלעדיך, והרי קורס לא תעשה אז לי אין אינטרס כאן) חפש בחינה ש: א. השאלות שלה משקפות את מה שתראה בבחינה.(כלומר חברה גדולה מאוד עם מערכת מו"פ רצינית) ב. מערכת התחקור שלה היא איכותית ומאפשרת פילוח ברזולוציה הגבוהה ביותר (אפשרות לדעת כמה שניות היית בכל שאלה, האם שינית מתשובה אחת לאחרת, אפשרות לסמן שאלות כמעניינות במהלך המבחן כדי לזכור לחזור אליהן אח"כ, אפשרות לסמן מה היה ניחוש, יכולת פילוח נושאים לתתי נושאים ולבדיקה של אחוזי הצלחה לפי רמות קושי ולא רק נושאי משנה, וכדומה). המודל האדפטיבי הוא סודי כך שאין בחינה בעולם , למעט הג'ימטפרפ, שאתה יכול להסתמך עליה בנושאי ציון, אז חבל על כאב הלב והאשליה. העיקר מבחינה לבחינה זה לא הציון שתקבל (טעות נפוצה) אלא אחוז השיפור שתשיג עד לציון המקסימאלי שלך! ולגבי קפלן, כאמור עשרות אלפי תלמידים בעולם ימשיכו כנראה להצליח גם עם הסקפטיות של נכבדי הפורום, זה בסדר:)
    economics
    חבר

שלום אסף, נעים להכיר

אם להודות על האמת אחרי ההתכתבויות בפורום עשיתי סימולציה בג'ימאט פרפ וקיבלתי 750, אני מקווה שזה ישקף במשהו את המבחן האמיתי בעוד שבוע

נכון אכן ההסברים בסימולציות של קפלן מאוד עוזרים להבין את הנעשה

economics
    חבר

אגב במידת האפשר שאלה נוספת –

אשמח אם מישהו יודע לגבי הג'ימאט, האם צריך לדעת בעל פה את מקדמי ההמרה בין יחידות המדידה השונות(פוט, פיט, אינצ', מטר סנטימטר וכו') או שכמו בשאלות לתרגול המידע הרלוונטי מופיע בגוף השאלה?

תודה

mawolf
    חבר

אין צורך לדעת, קנה המידה יצויין בשאלה במקרים כאלה
    economics
    חבר

תודה רבה על העזרה
    economics
    חבר

שלום לכולם,

שאלה קטנה בנוגע לדיווח ציון הג'ימאט, הבנתי שביום הבחינה אני נשאל לני הבחינה למי אני רוצה לדווח את הציון. האם הדבר נכון או שאני צריך לבצע את זה לפני באיזה שהוא נוהל?

כמה שמות מותר לציין? האם צריך לזכור את השם המדויק של התוכנית?

לגבי כלי כתיבה הבנתי שהם מספקים טוש ולוח מחיק האם זה נכון?

תודה מראש.

economics
    חבר

שלום לכולם,

אני מתכנן לגשת לג'ימאט פעם נוספת, והייתי רוצה לקבל עצות בקשר לחומרים שכדאי לתרגל כדי לקפוץ רמה. כבר עשיתי את כל הריויו וקפלן, על כל התחקורים הרלוונטים.

בג'ימאט עצמו זה מרגיש לי אחרת, בקטע המילולי יותר

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

החומרים של מנהטן נחשבים מצויינים, ובפרט לתחום המילולי…
    economics
    חבר

תודה

מישהו מוכר אולי חומרים אלו?

shemesh
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

הכל מצויין באתר שלהם (כולל כל מיני סרטונים שמזכירים סרטי הסברה בתחילת טיסה):
    http://www.mba.com
    בהצלחה!
    economics
    חבר

תודה

אני מקווה שזה מה שיעשה אצלי את ההבדל

economics
    חבר

היי שמש,

האתר שכתבת הוא האתר הרשמי של הג'ימאט לא?

אתה מתכוון לאתר של מנהטן?

shemesh
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

עניתי לך לגבי כל השאלות הטכניות (כלי כתיבה ולוח מחיק, האם צריך לזכור את שמות האוניברסיטאות וכו').
    לגבי חומרי לימוד – http://gmatclub.com/forum/all-gmat-cat-practice-tests-links-prices-reviews-77460.html?fl=menu

מקווה שעזרתי

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 103 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.