Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה להגיש בסיבוב 3 או לחכות לשנה הבאה?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • gil7
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

שלום לכולם,

רציתי לשתף אתכם בהתלבטות של סוף ינואר…
    אתם חושבים שכדאי להגיש בסיבוב 3, או שהסיכויים כל כך נמוכים ועדיף כבר לחכות לשנה הבאה ולהגיש בסיבוב 1?
    אני מניח שזה תלוי בסוג התוכנית, כי שמעתי שבתוכניות הטובות צריך להיות באמת מועמד מדהים כדי להתקבל בסיבוב מאוחר, ואני לא כזה :)
    אני מניח שיש לי מספיק זמן להרים אפליקיישן סביר, אבל אני חושש שהסיכויים הנמוכים לא שוים את זה ועדיף כבר לחכות. אשמח לשמוע כל דעה או פידבק של חבר'ה מנוסים יותר.

תודה מראש!

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: gil7

גיל,

זה תלוי (בין השאר) בתכנית, בחוזק המועמדות שלך ובנתוני הקבלה עד כה.

בכל מקרה, אם יש לך את האפשרות, תמיד עדיף להגיש בסיבוב ראשון מאשר בסיבוב שלישי.

אתה מוזמן לפרט יותר לגבי המועמדות שלך והתכניות בהם אתה מעוניין, שיקלו על מתן פידבק קצת יותר מדוייק…

בהצלחה!

אור

Dudu
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: All

לאן אתה רוצה להגיש?
    נראה לי שעדיף לחכות, בעוד כמה חודשים המועמדות שלך יכולה להיות חזקה יותר, עם יותר נסיון תעסוקתי. אולי אפילו יתן לך זמן לשפר ג'ימאט.
    כל זה בהנחה שאתה לא מזדקן בצורה משמעותית :)
    OK
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

אני לא הייתי מחכה. בתי הספר לא אוהבים להודות בזה, אבל יש מגמה להצעיר את הכיתות – למרות שבהחלט אפשר להתקבל גם בגיל "מתקדם" (אני עצמי עברתי את ה- 30, ודי מזמן; טרם קיבלתי תשובות סופיות, אבל זומנתי ל- 3 רעיונות).

הסיבוב השלישי הוא לא מפחיד כמו שמנסים לצייר אותו, ולפי מה שקראתי, דווקא למועמדים בינלאומיים יש סיכוי לא רע להתקבל – כי לפעמים אתה יכול ליפול בדיוק על המשבצת שחסרה להם כדי "לעגל" את הכיתה.

תראה את הלינקים כאן – להפרכת כמה מיתוסים על ההגשה לסיבוב שלישי:

http://gmatclub.com/forum/critical-round-3-info-109298.html

בהצלחה. החיים עוברים, אל תחכה. תהליך הקבלה הוא לא מתמטי, רחוק מזה. אתה עשוי להיות מופתע לטובה, פשוט פזר את הסיכונים שלך ותגיש לכמה בתי ספר. בסופו של דבר, כל אחד מבתי הספר הטובים כול להביא אותך למקום שאתה רוצה להיות בו.

gil7
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

המון תודה לכל המשיבים, בהחלט נקודות טובות, אני אקח לתשומת ליבי.
    יש גם אופציה שלישית – גם וגם! אני יכול לנסות להספיק מה שאפשר עכשיו, ואם לא ילך לנסות שוב בשנה הבאה.
    epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: gil7

סבבה, רק קח בחשבון שהגשת מועמדות מחדש לאותו בי"ס בסיבוב הראשון בשנה הבאה אחרי שנדחית בסיבוב השלישי השנה היא ממש לא אותו הדבר כמו הגשת אפליקיישן בסיבוב הראשון בשנה הבאה בלי שום "היסטוריה"..!
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.