מוצגות 30 תגובות – 151 עד 180 (מתוך 180 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • inbarmargolin
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

To: gets, All, YFEFFER, zeahaco, gpmagnus, dphil, the_avanguard, אייל, 700wannabe, shimonh, בוסטון72, Irene Orleansky, Psychodude, Itair, asaf_sagy, oferva, yaniv1975, Alonm, epony, yoavsch

Thanks, is there someone that want to sell it?

yaron1
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

To: Irene Orleansky

שלום,

שאלה לגבי GMAT Prep: עד כמה הציונים שהתוכנה נותנת משקפים את היכולת ב-GMAT האמיתי?

ירון.

orrach
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

To: yaron1

מהניסיון שלי – משקפים בהחלט.

קיבלתי 710 בראשון, 720 בשני, ו730 במבחן

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

גם מנסיוני ה-GMATPrep נותן את האינדיקציה הכי טובה לציון הבחינה בפועל (שלא לאמר שהוא גם הכי דומה לבחינה האמיתית מבחינת ממשק המשתמש ורמת וסוג השאלות).

savioni
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

רבים טוענים שה- GMAT-PREP משקף, אך אצלי זה לא היה כך.

עשיתי מבחן הראשון כחודש לפני המבחן וקיבלתי 690.

בשבוע שלפני המבחן חזרתי עליו וקיבלתי 760.

כמו כן עשיתי את המבחן השני פעמיים בשבוע הזה וקיבלתי 670 ו-750.

במבחן עצמו קיבלתי 760 עם אותה התפלגות ציונים כמו שקיבלתי בחזרה על המבחן הראשון. זה גם היה הציון הגבוה ביותר שקיבלתי בבית.

מהתרשמות שלי עם נבחנים אחרים, בדרך-כלל מצליחים להגיע למקסימום ולעיתים אף להתעלות עליו בזמן המבחן האמיתי, ולכן את הציונים ב-Gmatprep יש לקחת בערבון מוגבל.

epony
    חבר

To: savioni, yaron1

savioni,

לא טענתי שה-GMATPrep משקף את הציון בפועל באופן אבסולוטי, אלא שהוא עושה זאת באופן יחסי יותר טוב מכל סימולטור אחר.

יתר על כן, המסקנות שלך בעייתיות במידה מסויימת מכיוון שחזרת על אותן בחינות פעמיים, מה שדי מוציא את העוקץ מכל נושא מובהקות הניבוי. לא זו אף זו, מן הסתם קשה מאוד להשיג ניבוי מדוייק במקרה שלך, היות וציונים שמעל 760 נמצאים ממש על קצה זנב התפלגות הציונים – אם תסתכל בטופס הציון הרשמי שלך, תראה שכלל לא ניתן להבדיל באופן מובהק סטטיסטית בין הציונים בטווח 760-800 והם כולם "נחשבים" כאחוזון 99.

בכל אופן, למען הסר ספק, ה-GMATPrep אינו כלי ניבוי לציון ה-GMAT הסופי של נבחן כלשהו, אך ניתן לקבל ממנו קריאת כיוון טובה למדי לגבי נקודות חוזק וחולשה, וכתוצר של כך, גם לגבי הציון הסופי.

gili4u
    חבר
    מספר הפוסטים: 78

To: All

בעיקרון כל מי שפגשתי סיפר כי הציון בבחינה היה כמו בסימולציה (וזה העיקר).

אצלי, לעומת זאת, קיבלתי 730 ו-740 (בד"כ 49,40-42) בסימולציות (עם 760 ו-780 בסיבובים שני ושלישי, 49-50,40-42).

במבחן האמיתי קיבלתי 49,34-680.

המסקנה היא לדעתי להשתמש בזה כאינדיקצית ייחוס טובה, כמו שאיפוני ציין, אבל לא לסמוך על זה ….

גילי.

savioni
    חבר

To: epony, yaron1

אני מסכים איתך שה- GMATPrep אכן כלי החיזוי הטוב ביותר לנקודות חוזק/חולשה שלך וכן מסמלץ את השאלות ברמה הקרובה ביותר לזו של המבחן האמיתי מאחר וזו התוכנה של החברה שכותבת את המבחן.

מה שניסיתי לומר זה שרמת הריכוז והמוכנות הנפשית במבחנים הביתיים ובמבחן האמיתי שונים לגמרי ומשפיעים בסופו של דבר על הציון.

ומאחר ובאים למבחן עם רמת ריכוז גבוהה ובונים את המוכנות הנפשית הרבה לפני, מצליחים להגיע לתוצאות טובות יותר מהתוצאות שבסימולציות הביתיות. כך זה היה אצלי לפחות.

דרך-אגב, חזרה על המבחן לא בהכרח "מוציאה את העוקץ" מנושא הניבוי מאחר ובחזרה על המבחן ישנם הרבה שאלות חדשות.

SleepingIn
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

אני מציע לא להתפתות לציוני המפתים שמקבלים ב-GMAT PREP, במיוחד לא במבחנים החוזרים. במבחנים הראשונים קיבלתי ציונים באזור ה-650-670. כבר בסיבוב השני של המבחנים, כמה ימים לאחר מכן, קיבלתי 720-760. החל מהסיבוב השלישי לא ירדתי מ-770.
    כמות השאלות החוזרות גדלה משמעותית ממבחן למבחן. בשיא זכורות לי 17 חוזרות בכמותי.
    במבחן עצמו לא הייתה לי אף שאלה חוזרת ומעט תבניות חוזרות. בסופו של דבר קיבלתי 700: 38V ו-47Q. הטעות העיקרית שלי היא שהתעכבתי על שא' 8 בכמותי כמעט 10 דק' בגלל טעות חישוב.
    לסיכום, כדאי לתרגל מבחנים נוספים לפני ה-PREP, ולגשת אל שתי הסימולציות לראשונה מספר ימים לפני המבחן. אין צורך לדאוג מרמת השאלות, כל מי שעושה קורס עובר שאלות יותר קשות במהלכו. לכן עדיף לשמור את הסימולציות ע"מ לקבל אינדיקציה יותר קרובה למציאות.

Jonathan99
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

To: inbarmargolin

Inmbarmargolin,

I have GMAT material that I can sell you. (Official Guides and Manhattan GMAT Prep books)

Call me if you're interested 0542020152.

tulkin
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: Jonathan99

מוכר את ספרי הGMAT שברשותי:

official guide 11th edition – verbal review

official guide 11the edition – quantitative review

gmat800 – kaplan

150 שח או להצעה הגבוהה

אנא פנו אלי באימייל: [email protected]

העצות והטיפים בחינם פה באתר או ב http://www.gmatclub.com/phpbb/index.php

nirn
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: tulkin

מוכר את ספר ה- GMAT שברשותי.

The Official Guide for GMAT Review (11th Edition) +CD

מצב כמעט כמו חדש (השתמשתי בו רק שבוע).

חצי מחיר.

ניתן ליצור קשר ב: [email protected]

ניר.

yaron1
    חבר

חומר GMAT כחדש למכירה מיידית:

GMAT review – the official guide – 11th edition
    Manual for the GMAT – The Princeton Review

יש גם חומרי קריאה ותרגול נוספים ברמה גבוהה.

לפנות לירון 09-7-666-972 בשעות הערב בלבד.

asafsado
    חבר
    מספר הפוסטים: 20

אשמח לעזרה במציאת הקודים של האוניברסיטאות הבאות לשליחת הציונים בבחינה:

וורטון, הרווארד, MIT, ייל ומישיגן.

סריקה יסודית של האתרים לא עוזרת לי כ"כ.

תודה.

yaron1
    חבר

To: asafsado

Try searching with MBA ADMISSION GMAT CODE and the school name.
    Here's what I have in your list. Look for "code" there.

MIT: http://mitsloan.mit.edu/mba/admissions/applicationinstructions.php
    Wharton: http://www.wharton.upenn.edu/mba/welcome/next/checklist.cfm

Yaron.

asafsado
    חבר

. I tried that, it works only in some of the schools.

Thanks for the answer.

asafsado
    חבר

To: asafsado

אני אענה לעצמי ואשתף אתכם בלינק שמצאתי, עם הקודים לכל התכניות וחלון חיפוש שהופך את הכל לפשוט יותר.

http://www.mba.com/NR/rdonlyres/39BC607F-9576-4454-ACE9-40FFB358A2CC/0/GMATProgramCodes070607.pdf

בהצלחה

May_be
    חבר
    מספר הפוסטים: 34

To: tulkin

מחפשת לקנות חומר לחלק המילולי של ה gmat,

כגון ה – official guide 11th edition – verbal review, או כל חומר שווה אחר :)

תודה,

מיה

[email protected]

asafsado
    חבר

To: May_be

אהלן.

האם מישהו יודע מה ההתייחסות לציון על החיבורים?

האם צריך רק לעבור את המינימום, או שגם כאן יש משמעות לאחוזון?

תודה.

Roy Ben-Ami
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

לעבור את המינימום.

אם יש לך 4.5 ומעלה אתה בסדר…

4 זה כבר גבולי אבל נראה לי שרוב הבתי ספר לא יעשו בעיות.

yta
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

I wanted to share with you an excellent site I used during my studies – it covers all the necessary fundamental quantative subjects and more. I found it particularly helpful with work and rate problems – but you can pretty much find everything you need there. A great tool to brush up on those annoying math subjects we haven't used in years. Enjoy.

http://www.purplemath.com/modules/index.htm

sima
    חבר

To: Irene Orleansky

Will be glad to hear from your expertese what is the answer to this one?

How many 3 digit numbers (formed using the digits 1,2,3,4,5,6,7,8,9 and 0) are there which when turned upside down result in the same number ? Assume that the digit 1 looks the same even when turned upside down )

(1)10

(2)8

(3)12

(4)20

(5)18

thanks

Sima

Yuval.R
    חבר

To: sima

Hi Sima,

This gotta be one of thoughest questions I ever saw.

It took me a while to understand what they mean when they say "up side down".

Take a piece of paper and write the number 619 on it.

Now take the paper and TWIST it 180 degrees without lifting it from the table.

As you see, you still get the number 619.

You can use 1,6,8 and 9 as the digits on both ends of the number.

And you can use 1,8 and 0 as the digits in the middle of the number.

Giving a total of 12 different numbers.

You can not use 0 as the digit in the ends because it will not result in a 3-digits number (010 is a 2-digits number).

You can not put 6 or 9 in the middle because it will not result in the same number.

To sum it up, the numbers are: 619, 689, 609, 916, 986, 906, 111, 181, 101, 818, 888 and 808.

And the answer is 12.

Best of luck in the exam,

Yuval

sima
    חבר

To: Yuval.R

ואו, אני בדיוק רואה שענית לי והרגע שאלתי את זה שוב… ממש ממש ממש תודה. בחור חד אתה!

סימה

zeahava
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

הקורס המילולי של איירין מתחיל בעוד שבועיים.

liatportal
    חבר

היי,
    במידה ואני ניגשת למבחן GMAT באותו היום או יום לפני הגשת בקשה לאוניברסיטה, אני אקבל את הציון מיד אך את ציוני החיבורים אקבל רק שבועיים אחר כך.
    האם אמורה להיות עם זה בעיה? או שזה אמנם מצב לא אידיאלי אך קביל?

אשמח לקבל תשובה מבוססת.

ליאת

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

To: liatportal

זה קביל. ישנם מצבים פחות נוחים, למשל אנשים שטרם סיימו את התואר הראשון.
    את מגישה את הכל בלי הציון, או עם ציון חלקי. וברגע שיש לך את הציון המלא: את מעדכנת את ועדת הקבלה, ומעדכנת את האפליקיישן.

דוגמא אחרת: יש אנשים רבים שמשפרים את הגימט תוך כדי האפליקיישן, או משפרים דברים אחרים כאשר הם בסטנד-ביי.

epony
    חבר

ליאת,

אני עשיתי את ה-GMAT ביום של הדדליין של INSEAD, ושלחתי להם בפקס את הדו"ח שמקבלים בתום הבחינה (אחרי שווידאתי שאת הדו"ח הרשמי הם יקבלו ישירות מה-GMAC…)

למיטב ידיעתי, פחות או יותר כל בתיה"ס מסתפקים בדו"ח המיידי למטרת האפליקיישן (חלק נוקטים באותה גישה גם לגבי גליונות ציונים ומסתפקים בדיווח עצמי בזמן האפליקיישן וטורחים לוודא את הציונים בפועל רק אם את עוברת שלב ו/או מתקבלת…)

יחד עם זאת, חשוב לברר את הנושא באופן ספציפי מול כל בתיה"ס שאת מגישה אליהם רק כדי לא ליפול על טעות טכנית קטנה!

בהצלחה!

אור

liatportal
    חבר

To: epony

אור,
    תודה על הדיווח מהשטח…
    ומה לגבי Toefl?
    האם יש אפשרות להגיש את הציון אחרי או שאני חייבת ציון כלשהו בזמן הבקשה?

ליאת

KFIRC
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

היי ליאת
    אז ככה:
    מבחינת הגשת ציון GMAT- חשוב בעת הגשת האפליקציה שיהיה לך את הציון אך החיבורים קצת פחות חשובים למרות שאת צריכה ציון של 4 ומעלה אם אינני טועה. כאשר הועדה תדון באפליקציה שלך, הם כבר יעברו על הציון שלך דרך GMAC.
    לגבי TOEFL- אני חושב שאת חייבת ציון כלשהו בזמן הגשת האפליקציה.
    חלק מהאוניברסיטאות חשוב פחות הציון, לחלק יותר- אבל למיטב ניסיוני- את חייבת ציון בעת הגשת האפליקציה.
מוצגות 30 תגובות – 151 עד 180 (מתוך 180 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.