Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה סטודנטים מדארדן – נא להיכנס

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • asher567
    חבר
    מספר הפוסטים: 7
    אהלן חברים,
    אני מנהל קמפיינים ב"שתיל", "נון פרופיט" ישראלי מהגדולים במדינה שפועל לשינוי חברתי וכלכלי, ואף נחשב לגוף הרשמי שמייעץ מטעם ישראל לאו"ם בנושאים חברתיים/כלכליים.

הקמפיין הנוכחי והגדול מכולם שיוצא לדרך בימים אלה עוסק בסיוע לממשלה לפתח את דרום הארץ שהוזנח מאז קום המדינה, ולחזק את הקשר בין היהודים והבדואים והערבים שחיים זה לצד זה.אני רוצה לבדוק איתכם אופציה מעניינת לשת"פ עם דארדן בנושא פרויקט ייעוץ בישראל.

כידוע לכם, לאחרונה נכנסה ממשלה חדשה לתפקיד ועימה גם שר חדש לטיפוח הנגב והגליל (סילבן שלום) שאנחנו עובדים איתו באופן צמוד. יש לנו קשרים עמוקים בלובי הפוליטי שבאמצעותם אנחנו מקדמים חקיקה רלונטית וממקורות פנימיים שלנו עולה שבתכלס לאף אחד שם אין מושג איך אפשר לקדם את דרום המדינה ולחזק את הכלכלה בפריפריה.

יצא לי לעיין בברושור של דארדן וראיתי שיש כל מיני פרויקטים של ייעוץ DBP שמספר סטודנטים נותנים ייעוץ לחברות וגם קראתי על פרויקט של פיטר רודריגז עם סטודנטים שסייעו לחברות בניקראגווה.

הרעיון שלי הוא שבאמצעות תיווך שלכם, הסטודנטים הישראלים, נארגן פרויקט ייעוץ רציני שיחקור לעומק את הכלכלה הדרומית שלנו ויתן המלצות כיצד לפתח את הנגב מבחינה כלכלית לטווח ארוך תוך התמודדות עם כל המשתנים הייחודיים של הנגב.

בסוף הפרויקט, ימסרו הסטודנטים לשר באופן אישי את הדו"ח שלהם והמרכז לשינוי מדיניות יפקח על התהליך ועל הוצאתו לפועל.

יש פה הזדמנות יפה לדארדן ולסטודנטים לעבוד לראשונה על פרויקט רשמי עבור פיתוח כלכלי של מדינה ולא רק חברה שמסקנותיה ייושמו בפועל.

נשמע לכם כמו משהו שאתם יכולים לקדם ?
    שתיל

ooeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: All

התשובה היא כן. מאד מעוניינים.

אני אעביר את זה בין שאר הסטודנטים
    תוכל גם לכתוב לי ל
    [email protected]

asher567
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

danutz
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

היי,
    נכנסתי במקרה ומצאתי לנכון לתרום נקודה נוספת למחשבה:
    קראתי/שמעתי איפשהו שבזמנו הסניף הישראלי של חברת מקינזי עבד על פרויקט ייעוץ לממשלת ישראל בנושא פיתוח הנגב. אני לא כל כך זוכר מה קרה עם זה (נדמה לי משהו לגבי זה שהמסקנות והממצאים הוגשו לאריאל שרון, אבל בדיוק אז הוא חלה והוחלף). נראה לי שזו סוגיה שכדאי לבדוק בהקשר הזה.

בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה,

דניאל

omerutah
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

To: asher567

סתם מסקרנות – למה דווקא דארדן?

הרי בכל בית ספר כמעט שאני מכיר יש פרויקטי ייעוץ כאלה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.