Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה עברת 700? תרום טיפ!

מוצגות 50 תגובות – 151 עד 200 (מתוך 332 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Slovo
    חבר
    מספר הפוסטים: 96

To: All

הי דני,

תשובה זריזה, במיוחד מכיוון שכדאי לקחת את הדיון לפורום אחר – ללא ספק הפורום הנוכחי פחות מתאים –

למרות שאני רק בשנה הראשונה, יש לי מספר תובנות על תהליך מציאת העבודה. הלקח העיקרי הוא שלמרות שבתי הספר מאוד מעוניינים בהשכלה שלך, הם אפילו יותר מעוניינים שתמצא עבודה. לכל בתי הספר בשורה הראשונה יש מערכת מאוד משומנת של השמת בוגרים, שמתחילה כמעט בחודש הראשון של הלימודים, הכוללת תהליך מאוד מוגדר ומדוייק, החל מפגישת חברות ומעסיקים עתידיים, וכלה בהפסקת הלימודים לשבוע לטובת ראיונות עבודה. מאוד חשוב לבתי הספר לשמור על סטטיסטיקה מאוד יפה של השמת בוגרים לעבודה, לכן אין ספק שתקבל את העזרה הנדרשת למציאת העבודה. כל השאר יהיה תלוי בך, אבל כמישהו שהשקיע וישקיע בקבלה ל MBA, אין ספק שגם תצליח להשקיע בתהליך חיפוש העבודה – ותמצא את העבודה שתרצה.

מקווה שעזרתי,
    טל.

dannymigdal
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

To: Slovo, All

הי טל,

תודה על התשובה.
    ההודעה התפרסמה בפורום הזה בגלל טעות שלי בהקלדה. פרסמתי אותה בפורום "לחברים בלבד" where it belongs מיד לאחר מכן.

האם אוכל להתייעץ איתך בהמשך הדרך בקשר לוורטון? (אני כמעט בטוח שאגיש לשם).

Cheers

דני

Slovo
    חבר
    מספר הפוסטים: 96

הי דני,

אין בעיה, שלח את האימייל שלך ואעביר לך את הפרטים שלי.

(אהה, וסחתיין על האופטימיות סביב ההגעה לוורטון, נשמח לראות אותך פה באיזור )

טל

dannymigdal
    חבר

To: Slovo

הי טל

[email protected]

BTW, אני אמנם אופטימי מטבעי, אך רשמתי שכמעט בטוח אגיש לשם

Thanks

דני

tomerco
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

To: dannymigdal

כתשובה לשאלתך:

1. אני עשיתי קורס GMAT אך ורק בקידום, ולפי דעתי הכל תלוי ביכולת שלך לעבוד לבד. אם יש לך "טוסיק" אז הקורס פחות הכרחי. תשיג ספרים, חוברות עבודה ותעבוד לפי הקצב של הקורס. אני התקבלתי למועדון 700 אבל לא הלכתי אליו בגלל שהזמנים לא הסתדרו לי, ההבדל המשמעותי לפי דעתי הוא היחס לגבי הציון המומלץ. בקורס הרגיל מכוננים אותך להוציא יותר מ600 וזהו ,וזה קצת משפיע על השאיפות שלך.

2. לגבי TOEFL חבל על הקורס אם עשית GMAT. כך שבועיים הפסקה אחרי ה GMAT ותעשה את הTOEFL. זה באמת הרבה יותר פשוט.

בהצלחה

תומר

dannymigdal
    חבר

To: tomerco

תודה!

Tammy Ninyo
    חבר
    מספר הפוסטים: 42

To: tomerco, dannymigdal

לא נכון שבקורס מלא רגיל בקידום מכוונים תלמידים לציון של 600 פלוס בלבד. מכוונים כל תלמיד להוציא את הציון הגבוה ביותר שהוא מסוגל לו ולהצלחה מירבית בבחינה.

תלמידים רבים בקורסים מלאים מקבלים ציון גבוה מ-700. איכות ההכנה בקורס מלא רגיל אינה נופלת מזו של קורס מועדון 700.

בברכה,

תמי ניניו

עורכת אתר קידום GMAT/TOEFL

tomerco
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

To: Tammy Ninyo

הי תמי,

קודם כל אני מצטער אם פגעתי, זאת לא היתה הכוונה. ההרגשה שלי היתה (קצת קשה להתווכח עם רגשות :-)) שהקורס לא מדרבן אותך להוציא ציונים מאוד מאוד מאוד גבוהים.

לדוגמא: קרו מספר מקרים ששאלות קשות התקבלו בסימפטיה יתרה, בסגנון של "לא נורא, זה שאלות של 40 במילולי או לסירוגין 50 בכמותי".

לפי דעתי, זה חסרון ושווה לשפר אותו.

אני אסיים בנימה אופטימית ופייסנית שבה אני חושב שלבסוף אי אפשר לצפות מאף קורסמדריכים שיביאו אותך ל700 בעצמם. הכלים להגיע ל700+ בהחלט נמצאים בקורס (של קידום לפחות), זה בעיקר שאלה של דרבון עצמי אם אתה רוצה להשתמש בהם או לא. לא כולם באותו מחזור קורס מצפים להתקבל ל Ivy league , ולכן השאיפות שונות וקשה למדריך להתאים את עצמו אישית לכל אחד.

מקווה שפייסתי,

Gal Sivan
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

שלום שמי גל ואני חבר די ותיק אבל לא הייתי פעיל כל-כך באתר. כל עוד התעסקתי בGMAT הייתי פעיל יותר באתרים אחרים. אני מצטער על האיחור, עברתי את המבחן לפני כחודשיים, אבל אני עדין חושב שיש כמה טיפים טובים בעדות שכבר פרסמתי באתר אחר. הסיפור הוא באנגלית. הוצאתי 750, 50 בחשבון ו40 בוורבאלי. אני מאוד רוצה להודות לחברי הטוב יואב שנתן לי המון תמיכה והדרכה במהלך הדרך, וגם לחברי תומר שהשתתף בפרויקט. יש לי המון טיפים ואני אשמח לעזור לכל מי שתפנה/יפנה אלי. יש גם ספרים לתת ואחד למכור. לא עשיתי קורס. ובכן, סיפור המעשה מגיע בהודעה הבאה כדי שלא יתבלגנו הכיוונים. בהצלחה לכולם! ושוב, אשמח לענות ולעזור בכל שאלה בשמחה ובהרחבה.

Gal Sivan
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

To: shaolin007

Hi all,

Gave my GMAT two days ago. Since I wasn't such an avid participant in the site, I figured I should at least recount my experiences. I was dreaming of being able to post something like this.

General

I startred two months before the test. Since I work full-time, I only had time to study after or before work. I usually go to work at 8 and leave at 5 or 5:30 pm. Get home by bus in about an hour, and sit down. I did a LOT of studying during my bus rides to and back from work (a lot of the 1000's were done on the bus). Everyday at home I would study for 3 hours, which about three weeks before the test increased to 5 hours a day. Now that was really extreme for me, because it was just work-study-work no friends, no bars and not all the other things I like to do…

Study Materials

OG11, Verbal review and Quant review. I recommend very warmly the Manhattan SC guide as well. It's fantastic. It utilizes OG11 and verbal review questions as exercises, andit categorizes them beautifully into clear subjects. This is in addition to its own exercises. From ST I did the sets, available on esnips.com (search for the tag "gmat"). Never touched Kaplan or anything else, because I believe their questiuons are too hard, just lowering your motivation. Another thing is that nobody here on this site recommends them. Even though the Manhattan book comes along with 6 online aaptive tests and 3 online non-adaptive tests, after completing one test and getting a 650 I figured the Manhattan tests may be too hard and are unnecessary.

In the first 2-3 weeks I finished all of the OG material and the extra review books. Along the way I marked all of the questions I got wrong, and if they were hard, or whether I had any careless mistakes, etc. I came back to the conceptually hard ones one day before the exam. Next I moved on to doing sets. I did about 10 of those. During this time I also did all the quant questions appearing regularly on the ST VIP sections. A VIP membership is a must, because it gives access to all those beautiful quant questions and a lot of great advice from many people. The verbal practice questions I don't recommend as much. The CR flash guide was really helpful for me. Also during the next month I started doing the verbal of OG10, to see if there were any questions that didn't appear on the OG11 and the review. I strongly reccommend repeating the OG material over and over, because it is most representative of the real test questions.

During the last week I started becoming very anxious with the test, and I just couldn't concentrate let alone force myself to sit down and study at the same volume of the previous month and a half. I managed to study a bit though, mainly from OG10.

I recommend doing the 1000's docs, evenn though I didn't have too much to do much of them. Did maybe a 100 Q's from each.

Another thing I noticed was that it was best for me to encompass all subjects every day. If I didn't do math for two days I would stumble the next set I tried to do.

D Day

OK, here I have some tips. Don't know about other test centers, but I took a bit of achance but it was worth. Since I didn't want people typing their AWA's during my Q section, I arrived to the test center not 30, but 7 minutes before my exam time, because when you get there early they just force you into the test. The woman was a little angry, so I just nodded and went on . I got into the room, and I hear people typing like crazy, typing and typing. So I lingered on the disclaimer screen which is not timed, for another 15 minutes, until she told me, hey man you HAVE to start the test NOW! I nodded again, took a couple more minutes ad started. By this time I suppose everybody was half way through their second AWA, and little by little the room became very quet, just the mouse clicks and…. MY TYPING . Obviously by the time I got to the real part of the test I had peace and quiet.

Another big tip that helped me, the more I got close to the test the more I felt my heartbeats accelerate. I took some time, even inside the test center to meditate. I took large breaths of air, closed my eyes and imagined that I am connected to some divine being, and that they would make sure everything will be fine, the questions easy and that I would be knowledgeable. I did this in sets of about 3-5 minutes each. This helped me relax and build up my confidence. I really recommend this. Just meditate.

One last suggestion: practice mock tests only if you have timing trouble. If you don't then I am not sure it is such a great usage of your time, because it's better to complete as maany questions you can get your hands on which resemble OG questions.

The test itself was easier than I had expected. Doing the sets I almost always had trouble finishing them on time, but on the test everything seemed so easy and flowing. I finished both sections 5–7 minutes ahead of time.

I guess this is all I have at the moment. If anybody wants any more specifics, don't hesitate to contact me.

Thanks a lot to all the ST community, it provided me with the best material and test experiences ever!

GOOD LUCK!!!!!

Jonathan99
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

Uhm… Shaolin, why didn't you just ask for foam ear plugs? They give them out for free!
    jhammer
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

ברכות על הציון הגבוה. מוזר, אני גם קיבלתי 50 בכמותי ו-40 במילולי אבל הציון היה 740. לא נורא…

אני דווקא כן ממליץ לעשות כמה בחינות סימולציה לפני המבחן, גם לאנשים שאין להם בעיית זמנים. הסיבה היא שמומלץ לסיים את המבחן בדיוק בזמן (טוב, כמה דקות לפני סיום הפרק זה גם בסדר). כדי להגיע לזמן אופטימלי צריך קצת להתאמן. בהתחלה הייתי מסיים פרקים 10 דקות ואפילו יותר לפני הזמן ואז היו גם טעויות, שהובילו לשאלות יותר קלות שפתרתי יותר מהר. אם מסיימים בדיוק בזמן זה אומר שקיבלתם בדיוק את הרמה המגיעה לכם. אם סיימתם לפני הזמן זה אומר שהיה לכם קל מדי – הרי המבחן הוא אדפטיבי, והציון נקבע בין היתר לפי הרמה של השאלה האחרונה (לא כדאי שהיא תהיה קלה מדי). במבחן האמיתי סיימתי דקה לפני הזמן, הזעתי קשות (גם בחלק הכמותי למרות שבדרך כלל אין לי בעיה עם זה), וחשבתי דווקא שלא הלך טוב כי השאלות היו כל כך קשות. מזל שרואים את הציון ישר…

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: jhammer, shaolin007

גל, מברוק על הציון, אבל אני חייב להסכים עם jhammer בכל הנוגע לבחינות סימולציה… לדעתי זה הכרחי להתרגל ללחץ הזמן של הבחינה – מבחינתי, לפחות, מאוד יכול להיות שזה הדבר הכי חשוב בהכנה לבחינה!!

דרך אגב, זה שאתה עושה סטים תחת מגבלת זמן לא מכריח אותך לענות על פחות שאלות – כל מה שאתה צריך לעשות כשנגמר הזמן זה לבדוק את התשובות, לסמן איפה טעית, לאפס את הטיימר ולהתחיל עוד סט…

בכל אופן, אני מניח שלכל אחד יש את הגישה שלו, אבל אני מרגיש שהגישה שלך עלולה להיות מעט מסוכנת למרבית אוכלוסיית הנבחנים – לא כל אחד יכול לבחור בגישה שאומרת: "אני אגיע למבחן ברגע האחרון, אמשוך זמן כדי להתחיל כמה שיותר מאוחר, ואז אני אעשה מדיטציה ואתחבר עם ישות קוסמית כדי להירגע" – אני לא מעביר ביקורת על הגישה, אני רק אומר שלדעתי היא לא מאוד מקובלת ולכן לא תתאים למרבית האנשים…

טוב, הרגת מפלצת אחת – עכשיו מגיע הבוס הגדול: חיבורים והמלצות (ועם קצת מזל גם ראיונות) – שיהיה המון בהצלחה!!!

elad86
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: jhammer

jhammer

האם עשית את הקורס מועדון 700 בקידום או את הקורס הרגיל?

מה דעתך על הקורס והאם יש לך טיפים ספציפיים לאנשים שלוקחים קורס?

חומר נוסף ו/או אתרים בהם נעזרת במהלך הקורס

תודה רבה מראש,

אלעד

jhammer
    חבר

To: elad86

לקחתי קורס קידום מלא (לא היה עדיין את הקורס מועדון 700 כשעשיתי כך שאיני יכול לחוות עליו דעה).
    אני מניח שעל החלק הכמותי הייתי מסוגל להשתלט לבד, אבל בחלק המילולי בחיים לא הייתי מצליח להגיע לרמה הנדרשת לבד. הקורס היה טוב ואני ממליץ עליו.
    אם אתה מתלבט לגבי קורס, מה שאני ממליץ לעשות זה להוריד את תוכנת GMATPrep מהאתר של http://www.mba.com – זה חינם אבל צריך להירשם. יש שם שני מבחנים שמאד משקפים את המבחן האמיתי – תעשה אחד מהם בבית. תדלג על החלק של החיבורים כרגע, ותעשה את הפרק הכמותי והמילולי. תקפיד על הזמנים. בפרק הכמותי יש 37 שאלות ובמילולי 41 שאלות (לכל פרק 75 דקות). לכל שאלה 5 תשובות. לא ניתן לחזור אחורה לשאלות, ואם ענית נכון אז השאלה הבאה תהיה קשה יותר (מודל אדפטיבי – זה קצת יותר מסובך ממה שכתבתי כאן, אבל בתור התחלה זה בסדר). אתה יכול לקרוא על סוגי השאלות לפני המבחן באתר http://www.mba.com/mba/TaketheGMAT .
    תראה איזה ציון תקבל – אם אתה רחוק מ-700 אני ממליץ לעשות קורס. אם אתה מעל 600 אז זה כבר תלוי בך (אם אתה מסוגל ללמוד לבד, אם אתה מרגיש טוב עם החומר וכו'). בחלק המילולי, במיוחד בתיקון משפטים, ניתן לשפר באופן משמעותי (בקורס מלמדים את זה ממש טוב). בכל אופן קח בחשבון שכל מבחן עולה 250$, הקורס עולה כמה אלפי שקלים – אפשר לעשות את ה-GMAT כמה פעמים ועדיין זה ייצא זול מהקורס (אבל אתה לא רוצה לעשות יותר מדי פעמים – האוניברסיטאות רואות את כל הציונים שלך).
    אם יש עוד שאלות אשמח לענות. אני לא ידעתי את כל זה לפני הקורס. במבחן פתיחה במסגרת הקורס הוצאתי משהו כמו 46 בכמותי ו-23 במילולי (משהו כמו 600). הקורס עזר לי בסופו של דבר.
    לגבי הקורס עצמו – אל תדאג. החברה מקידום יודעים בדיוק מה לעשות וייתנו לך את כל הטיפים. רק תעשה את כל השיעורים ותתאמן על חיבורים ויהיה בסדר.
    elad86
    חבר

jhammer

תודה רבה על תשובתך

אני נרשמתי לקורס מלא בקידום מתחיל שבוע הבא. עדיתי מבחן סימולציה מהאתר של MBA.COM הוצאתי 650- אבל בכל זאת אני חושב שאני צריך שיפור בחלק המילולי בעיקר.

האם במהלך הקורס הרגשת צורך להיעזר בעוד חומרי עזר ו/או אתרים?

ראיתי פה בביקורות שהספרים של "קפלן", אותם מקבלים בקידום, הם ברמה די גבוהה, מורידים מוטיבציה ולא משקפים את המבחן האם לפי דעתך זה נכון?

האם הצוות בקידום משקיע מאמצים גם בעזרה בכתיבת החיבורים?

אני ממש ממש מודה לך על העזרה…..

אלעד

jhammer
    חבר

To: elad86

בזמנו קיבלנו את הספר של BARRONS (לא משהו) ואת הספר של ETS.

הספר של ETS מצויין (למעשה לא צריך יותר מזה), ובדיוק ברמה הנדרשת (לדעתי).

הספר של קפלן אני לא מכיר.

אל תילחץ ואל תאבד מוטיבציה, עם 650 במבחן פתיחה פשוט תעשה את השיעורי בית שהם נותנים (תנסה להפנים את הטריקים) ותוציא לדעתי מעל 700 בקלות (כמובן שצריך להשקיע).

לגבי חיבורים, הם נותנים שבלונות כך שכל החיבורים נראים אותו דבר ורק ממלאים את החסר בהתאם לחיבור שקיבלת (מעולה). יש רשימה של מאות נושאים בספר של ETS. אתה יכול לשלוח למדריכה חיבור אחד כל שבוע, והיא בודקת אותו ומחזירה הערות. אני שלחתי לה משהו כמו 6 חיבורים, היא נתנה הערות (למעשה היא ירדה עלי קשות ) ובסוף קיבלתי 5 בחיבורים. אולי זה יפתיע אותך אבל אני היחיד בקורס ששלחתי לה חיבורים. אף אחד אחר לא שלח לה אפילו חיבור אחד.

שורה תחתונה – הצוות של קידום משקיע. אתה צריך להשקיע יותר…

elad86
    חבר

תודה רבה על התמיכה והעזרה,

אני מקווה שיהיה בסדר- אני מוכן להשקעה ואתן את כל כולי.

אגב מה לגבייך, ראיתי לפי הפרטים שאתה רוצה להתחיל בספטמבר 2007

לאיזה בית ספר אתה בסופו של דבר הולך?

בכל אופן אני מאחל לך הצלחה רבה :-)

תודה רבה,

אלעד

Or.R
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

אתם מכירים את הימים האלה שאתם חושבים שעדיף לא לצאת בהם מהבית? ימים שבסופם כל מה שנשאר להגיד זה SHIT HAPPENS?
    עכשיו תתארו שאתם צריכים לעשות GMAT ביום כזה.

לא, לא עברתי 700, אבל לפעמים כדאי ללמוד מניסיון של אחרים.

שבוע לפני שהתחלתי את הקורס GMAT (עשיתי במיטב) בחנתי את עצמי בGMATPREP כדי לראות איפה אני עומד ועמדתי על 45 כמותי 26 מילולי וסה"כ 590. מאחר ואני מגיע מלימודים כמותיים ובפסיכומטרי היה לי 150 בכמותי (=> ציון מקסימלי) הבנתי שאני צריך להתרכז בחלק המילולי.
    יצאתי לחופש שבועיים לפני הבחינה, שהיתה אתמול ביום חמישי, ובמהלך הלימודים המרוכזים עשיתי את הGMATPREP שוב שבוע לפני המבחן קיבלתי Q51 V36 730 ושלושה ימים לפני Q50 V37 720.

הייתי רשום למבחן בשעה 16:30 ויום המבחן היה מה שנקרא SHIT HAPPENS. בבוקר אני מתעורר ורוצה לקפוץ למכולת ורואה שמישהו דפק את האוטו שלי בחנייה בלי להשאיר פתק עם פרטים או משהו בסגנון. אחה"צ נסעתי לכיוון המשרדים של פירסון ברמת-גן וחניתי ליד הקניון. בדרך לבניין של פירסון אני משום מה מרגיש שנפלו לי המפתחות של הרכב, אני מביט סביבי ולא רואה את המפתחות ומניח שהם ככל הנראה בתיק. כאשר אני מכניס את כל הדברים שלי ללוקר בפירסון אני מחפש את המפתחות ולא מוצא אותם, לא מוצא אותם ואומר לעצמי "מקסימום נעלתי אותם באוטו".

אני מתחיל את המבחן ומקבל נושאים דביליים במיוחד לכתוב עליהם וכל הזמן אני חושב "אי אפשר לשים פתק עם פרטים על האוטו" ו-"איפה המפתחות האלה". לאחר מכן בעשר דקות הפסקה אני מנסה להתעלם מכל הבלגן, להירגע קצת והופ נגמר הזמן וצריך לחזור לחדר הבחינה.
    הכמותי מתחיל אם שאלת DS פשוטה יחסית וממשיך כמצופה. לקראת סוף העשיריה הראשונה אני מרגיש שהשאלות נשארות פשוטות יחסית ומשהו פה לא בסדר. בתוך העשיריה השנייה אני כבר מבין שמשהו ממש לא בסדר כי השאלות מממש אבל ממש לא רציניות. כשהגעתי לעשיריה האחרונה כבר היה ברור לי מעבר לכל ספק שהחלק הכמותי הלך פארש כי השאלות היה תת רמה. את החלק הכמותי סיימתי שנשארו לי עוד 22 דקות וארבעים שניות. עכשיו אני כבר הייתי בטוח שהחלק הכמותי התפקשש לי לחלוטין.

בעשר הדקות של ההפסקה הייתי רציתי לבטל את המבחן וללכת הביתה. אבל משום מה חזרתי למבחן.

המילולי היה כמו שציפיתי חוץ מזה שהיו המון המון שאלות CR ומעט מאוד SC נראה לי שהיו פי 2 שאלות CR מאשר שאלות SC. סיימתי את המבחן עם בערך שתי דקות על השעון.

עכשיו מתחיל השעון של ה-10 דקות של הבחירה של בין למחוק את הציון לבין לראות את הציון. אני רוצה לבטל את הציון אבל משום מה לא לוחץ על הביטול בדקה השמינית אני מחליט – "שילמתי 250$ ואני רוצה לראות כמה קיבלתי".

כמה שניות המתנה ואז כתוב על המסך.
    Q44
    V37
    660

מצד אחד, חשבתי שאני אקבל משהו באיזור ה-30 בכמותי. מצד שני, אני לא מבין איך יכול להיות שלפני 3 חודשים שעוד לא ראיתי שום שאלת GMAT יצא לי בסימולציה 45 ובמבחן עצמו 44.

טוב, להיבחן פעם נוספת.

עכשיו מה למדתי מזה?
    א. להנפיק מחדש מפתח מקודד עם אימובלייזר ושלט עולה יותר ממבחן GMAT!!!
    ב. SHIT HAPPENS ואין הרבה מה לעשות כאשר הוא קורה.
    ג. מרווח הטעות במבחן מאוד מאוד מצומצם.
    ד. אפשר להרוס לחלוטין מבחן עקב חוסר ריכוז בדקות הראשונות
    ה. את עשר השאלות הראשונות צריך לבדוק ולבדוק שוב ואז עוד הפעם לבדוק. ולפני שמאשרים את הבחירה צריך עוד פעם לבדוק.
    ו. אלמנט "יום המבחן" לא ניתן לשיחזור בשום סימולציה או תרגול אחר.

epony
    חבר

To: Or.R

גבר,

אכן חווייה לא קלה ותודה רבה מאוד שאתה משתף אותנו בה!!!

בינינו, חוץ מכמה אלפי שקלים בודדים, לא קרה שום דבר… נצל את החודש הקרוב לעבודה על המילולי (ועל השאלות החמות הכי עדכניות בכמותי) , וגש שוב לבחינה, עם המון שקט נפשי, ריכוז, והידיעה המוחלטת שקארמה שואפת לשיווי משקל, כך שביום הבחינה הבא יש סיכוי סביר שתמצא חניה מעולה ושטר של 100 ש"ח על הרצפה (אני הייתי ממלא לוטו על הדרך, אבל אולי כדאי לשמור קצת מהמזל הטוב הזה לבחינה עצמה, סתם ליתר ביטחון…)

מה שהכי חשוב, זה שעכשיו אתה יודע ממקור ראשון למה כ"כ חשוב לשים חצי מהזמן של הבחינה (ו-120% ריכוז) על השליש הראשון של השאלות (בדיוק אתמול סיפר לי חבר שהוא טעה ב-9 השאלות האחרונות של אחת הסימולציות ב-GMATPREP ועדיין קיבל 51 בכמותי!)

שיהיה המון בהצלחה בבחינה החוזרת, ואל דאגה – יש לך את זה!!

crocop
    חבר

To: Or.R

לא נורא, מצבך טוב :-) אם אתה ב 35+ במילולי אז זה מעולה

הכי חשוב ב GMAT זה השאלות הראשונות

אפשר לעשות ניסויים שונים עם GMATPREP, אם לדוגמא אם ענית על ה 32 שאלות הראשונות נכון וטעית ב 5 האחרונות אתה יכול לקבל 50-51 אבל אם טעית רק ב3 שאלות בכל המבחן אבל הם היו בשאלות 1-10 אתה אפילו לא תגיע ל 50 … מבחן אכזרי!

EyalKl
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

Hello all,

I started to think about mba in the last month, and I saw from the school statistics that without an 700 plus grade it is very difficult to get in ( unless you are some kind of a superstar).

I have a few years before I am planing to apply (I am at the army now), so I wanted to consult with the experinced pepole here what are the best ways to study for the test alone and get 700 plus? should I take the gmat now or wait till I am closer to the time I aplly?

also I will be happy to hear some tips on how to succed on the verbal section? (is reading lot of books in english will help? or it is a different kind of knowladge at the gmat?)

thank you very much

Eyal

Danimmm
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

מתחיל ללמוד לבחינת הGMAT.

ספרים – יש. מוטיבציה – יש. זמן – נארגן.

מה הבעיה ? החלק המילולי, בהנחה שאין לי שום בעיה בחלק הכמותי ( 50+ ) ואני צריך להשקיע בו כ10-15 אחוז מהזמן רק כדי לעבור על סוגי השאלות הנשאלות. והחלק החלש באמת אצלי הוא האנגלית (30 פלוס מינוס). כיצד הייתם ממליצים להתכונן ?

האנגלית בפסיכומטרי הייתה 128 ( אפילו פתור לא הוצאתי ).

ולצערי הקורסים על פי מה שראיתי ושמעתי מתעסקים בעיקר בחלק הכמותי, אני נוטה לוותר בשלב זה על הרשמה לקורס. זמן לא חסר ואני שוקל להבחן רק לקראת אוקטובר. המטרה היא סדר גודל של 35-40 במילולי.

טיפים, עצות, מחברות טריקים … יתקבלו בברכה.

דניאל.

epony
    חבר

To: Danimmm

מה אני אגיד לך… אני התכוננתי כמעט אך ורק לחלק המילולי, ואת זה עשיתי בעיקר מהספר של איירין אורלאנסקי (רכזת GMAT מילולי במכללת מיטב).

לדעתי הכי טוב שתלך למיטב, קידום (ואולי גם לקטנים יותר: GMAX, פרינסטון וכו'…), ותציג בפניהם את הקייס שלך – אולי יהיה להם פיתרון יצירתי בשבילך (קורס תיגבור באנגלית בלבד, דיל על הספרים באנגלית, וכיו"ב…)

בכל אופן, מומלץ להימנע משאננות בכל הנוגע לחלק הכמותי (למרות שרוב הישראלים מוצאים שהוא באמת לא כזה נורא אם מתרגלים מספיק תחת לחץ הזמן של המבחן). המלצה אישית שלי: תעשה את המבחן הראשון ב-GMATPrep לפני שאתה ניגש לבתיה"ס השונים, כדי לדעת פחות או יותר איפה אתה עומד בכל חלקי הבחינה.

המלצה אחרונה לסיום: ללכת לעמוד הראשון של דיון זה ולקרוא את כל ההודעות – אפשר למצוא ככה לא מעט טיפים!

שיהיה בהצלחה!!

mdmdmd63
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: yaroni

היי
    רציתי לשאול האם יש לך טיפ להגיע לציון 700.
    כמה זמן להשקיע, באילו תחומים במיוחד וכן מאילו ספרים רצוי ללמוד??
    תודה!!!

קצת רקע:

אני משפטן ולא התעסקתי עם מתמטיקה שנים.

בחלק של ה קריטיקל ריסונינג אני קצת מתקשה, למרות שהבנתי שיש כללים.

מעוניין לדעת האם יש ספר שמכסה את כל הסוגיות הבעייתיות וכמה זמן רצוי ללמוד לבחינה זו???

תודה תודה

inbarmargolin
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

To: Spock

Hi GP,

Can you please send me also the link?

Thanks

inbarmargolin
    חבר

To: אייל

הי אייל,

איפה ניתן למצוא את ה –

RC/CR/SC 1000 Real GMAT Questions?

תודה

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

To: inbarmargolin

היי,

אני קיבלתי את השאלות בקורס שעשיתי (מיטב). אני יכול לשלוח לך את מה שיש לי (תשלחי לי מייל, הכתובת שלי הופיעה מספר פעמים בפורום) .

הערה – יכול להיות שיש כבר חומר יותר מעודכן, אני עשיתי את המבחן לפני שנה.

gili4u
    חבר
    מספר הפוסטים: 78

באתר
    http://www.scoretop.com

בפורומים של SC,CR,RC יש בהודעות הראשונות (מקובעות) לינק להורדת הקובץ, ובהודעה אחרת ריכוז הפניות להודעות עם "שיחות" על (כמעט) כל שאלה.

גילי.

inbarmargolin
    חבר

To: gili4u

נמצא תודה

האם הם אמינים? מתאימים למבחן של היום?

gili4u
    חבר

אלו שאלות אמיתיות (וישנות).

אין חומר יותר אמין (חוץ ממודיעין מהמבחן האמיתי), למרות שגם שאלות אלו אינן בדיוק כמו אלו המופיעות היום (מבחינת הדגשים הנבדקים).

דבר אחד חשוב, בדיונים של החבר'ה של השאלות, לפעמים, יש פנינים, אולם פעמים רבות יש אנשים שמדברים לא לעניין או מפליצים חוקים שאינם קיימים (שזה בסדר, אבל חייבים לקחת את הדברים בערבון מוגבל). שימי לב לתגובות של מי שעובד שם (מסומן כמדריך מילולי/עובד/מנהל פרוייקט) – לאלה יש קצת יותר נסיון.

גילי.

inbarmargolin
    חבר

לצערי אני צריכה לעשות עוד הפעם את ה

GMAT

איך לומדים לפעם השניה?

oferva
    חבר
    מספר הפוסטים: 48

To: inbarmargolin

הי ענבל,

לפי דעתי, את צריכה לבדוק עם עצמך מדוע לא הגעת לתוצאה אליה ציפית. אם מדובר בחוסר ידע כלשהו, או תרגול לא מספיק, את צריכה כמובן להשלים את פערי המידע. אבל מנסיון אישי, ומקרים נוספים עליהם שמעתי, לפעמים אתה מגיע מוכן לגמרי ובמבחן עצמו פשוט לא הולך. במקרה כזה, את מוכנה למבחן השני כבר עכשיו ולכן כדאי לקבוע אותו כמה שיותר מהר. מעבר לכך, אני לא יודע עם איזה חומרי לימוד עבדת, אבל כדאי שתדעי שקיימים ספרי official guides נפרדים לכמותי ולמילולי, והם עשויים להוות חומר תרגול יעיל לפני המבחן השני.

עופר.

orrach
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

שלום שלום

קיבלתי 730 עם איזון נחמד – 49 בכמותי ו41 במילולי.

טיפ מרכזי לבחינה עצמה – השאלות הראשונות בחלק הכמותי קשות הרבה יותר מהאחרונות ולוקחות יותר זמן. התוצאה היא שמתישהו בשאלה השביעית-שמינית יש תחושה שלא עומדים בקצב ואז מתחילים להאיץ. מכיוון שאי אפשר לחזור ולתקן גודל הסיכוי לטעויות לא הכרחיות. אפילו שזכרתי שזה המצב נלחצתי, עשיתי כמה שאלות במהירות ובסוף מצאתי את עצמי עם 18 דקות עודפות.

מי שהוזמן למועד צהריים ולא אוהב לעשות את הבחינה יחד עם אחרים – כדאי שיגיע שעה לפני המועד שנקבע. בדרך כלל יכניסו אתכם ותוכלו לעשות את הבחינה במרווח שבין מחזורים

אין לי הרבה טיפים לגבי הלימוד – למדתי לבד כך שאני לא יודע לגבי קורסים. למדתי גם בלי ספרים, רק בעזרת התוכנה של הGMAT שהיא מצוינת ואתרים שמצאתי בגוגל, פשוט על ידי חיפוש GMAT Verbal Tests, Critical Reasoning Tests, etc.

הקדשתי קצת זמן להכנת מילון מונחים לא מוכרים באנגלית (מומלץ לעבור על כל הסעיפים בחזרה המתמטית בתוכנה של הGMAT. הם מכסים את כל מה שצריך לדעת)

את מרבית הזמן הקדשתי לתיקון משפטים (גם כאן יש מספר אתרים טובים שנותנים טיפים מוצלחים). בסופו של דבר יש כמה טריקים שאפשר ללמוד די בקלות

ShirleyB
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: orrach

??0 (50 뮥? 嬩).

쮣?㠡򦸺 䧥�ᠩ�/P>

1. ?頠?G11 륬宠亸⩬魠䫮庩魠?? 駱麠쮡篠࡬ 䧬?鬥쩠Ḯ䠦䤠죲?䠹㠰姠ᱴ? 椠???쩭 짬?鬥쩮

2. ?頥?頠?hattan RC 妤 񢸠ॺ頬⮸頲젫젧巩 䠒C, 亸⩬魠ᱴ? 䭠ꠏG11 宺媠䭠OG Verbal Review 夭 췩�?幠魮

3. ?頱0 񨩭 ?oreTop. ?笷 䫮庩 䥠 ᣩ巠Ḯ?? 䮡篠大췠䮩쥬頷??﮼/P>

4. ?頹𩠮᧰頱鮥충餠(GMATPrep) ৣ ?촰頤710) 堧㠩宩魠촰頨640!!!). 죲?췠䮩쥬馮bsp;?饺?᧯ 򶮥 大췠䫮庩 椤.

఩ ඩ鯠? 㥡?⬩? ୠ夬䠲?䩩?颲?? ઠ帷 򭠦�⭠ୠ?頮? OG ᰩ? 𩭠ꠤ?魠尶頬殰魮 ఩ 祹Ạ?񠬸๠?᧯ 椠䫩 繥ᮠ? 캸⬠両䠠ᬠ繥ᠬ乷鲠殯 ᬮ飤 鷤 ?巩�Ს壤 򬠤? 塴麥砹騺 ?䠤멠𥧤 쫭.

ଠ?堠�᩺ ອ 젠駩�񩩭 ?ᠰ⬩? !!!! ఩ 젠䶬纩 ḥᠤ?�ఢ쩺 ?詭 鹠뮤 ?? 綩 ଥ?頷5 㷥??乺㬺頬䶮㠬殰魩. ᮡ篠򶮥, 񩩮? 䴸?촰頤殯 (両䠡櫥??).

좡頤笷 䫮庩, 鹠? 촺鸺 笷 ?魮 쮸庠?頸??禷 򣩩?頡踩?룩 췶?魮 ?魠??頤?? 硸魠ॠᴥ?젓coreTop 룩 쬮壠੪ హ魠৸魠𩢹魠촺?줭 堩頠?褠䨥ᤠ쩮

詴 ৸寬 ଠ?嬠ଠ? ৸頲壠? ?魠岥㠱鮥충餮 椠젠𢮸! 椠? 鵦nbsp;宺鹮 ?堷??᧯ (򣠫? :)).

頬줠ঠᤶ짤 – ? ॺ頺)

amitk
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

עשיית את ה-GMAT במרץ האחרון וקיבלתי 730 (V39,Q50). במבחנים שעשיתי לפני המבחן האמיתי הציון שלי במילולי תמיד היה גבוה יותר מ-39 ובכמותי נמוך קצת יותר מ-50.

למדתי במיטב, המורים שם (צחי ואיירין) מעולים. אבל יש להם קצת בעיה עם חומר העזר ושיעורי הבית בחלק המילולי – פשוט אין מספיק חומר על כל נושא ולכן לא מתרגלים מספיק כל נושא בנפרד.

אני מציע למי שניגש לשמור את המבחנים הטובים (ה-GMAT PREP) לסוף, כי הם מאוד דומים למבחן הסופי, ולנסות לעשות אותם בצורה הכי דומה למבחן האמיתי (כולל שימוש בטוש מחיק במקום עט).

בסה"כ אם לומדים כמו שצריך וחוזרים על כל החוקים כל הזמן, המבחן לא נורא כ"כ.

בהצלחה לכולם!

tulkin
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: amitk

מוכר את ספרי הGMAT שברשותי:

official guide 11th edition – verbal review

official guide 11th edition – quantitative review

gmat800 – kaplan

150 ש"ח או להצעה הטובה ביותר.

אנא פנו אלי באימייל: [email protected]

gili4u
    חבר

If someone is looking for the famous Manhattan Sentence Correction GMAT Preparation Guide – I have one (new) + adaptive exams. Selling it at symbolic 150NIS. Please post here if needed by someone.
    אדיר
    חבר
    מספר הפוסטים: 20

היי tulkin,

ראיתי שכתבת שקיבלת ב- GMAT ציון של 780. אני מוריד את הכובע. כל הכבוד. איך עשית את זה? אשמח לשמוע טיפים של אלופים.

תודה,

אדיר.

tulkin
    חבר

To: אדיר

אין כזה דבר טיפ של אלופים. הטיפים צריכים להתאים לך. לעזור לך למנף את נקודות החוזק שלך במבחן ולהתגבר על נקודות החולשה. לכל אחד זה קצת אחרת.

לי הבעיה המרכזית היתה תכנון זמן בחלק המילולי. את עיקר התרגול שלי עשיתי תוך מודעות לעניין הזה עד שיצרתי לי תוכנית זמן למבחן. מרגע שעשיתי את זה הציון שלי במילולי קפץ מאזור ה35 לאסור ה 40 בבת אחת. אחר כך שיפרתי אותו עוד קצת.

האם זה רלוונטי לך? לא יודע… אולי הבעיות שלך הן בכלל בכמותי (עם תואר ראשון במתמטיקה, לי לא היו בעיות כאלה)….

הטיפ היחיד והאמיתי שאני יכול לתת זה: תנתח היטב ולעומק את נקודות החולשה והחוזקה שלך. מתוך הניתוח הזה תתכנן לך אסטרטגיית למידה. תפעל לפיה ותראה אם היא נותנת תוצאות (אם לא – אז היא כנראה לא היתה תוכנית טובה… נסה לנתח שוב את מצבך ולבנות תוכנית אחרת).

Guy k
    חבר

Hi Gili, I would like to have the Manhattan SC book. mail?

Guy

Guy k
    חבר

To: Jonathan99

Hi Jonathan, do you sell the Manhattan GMAT Math Study Guides ?

gili4u
    חבר

It's nowyouknowmymail be gmail nekuda com

nowyouknowmymail is the user

Gili.

Jonathan99
    חבר

Yes Guy I have the Manhattan GMAT math books. I can sell you them. They are in excellent condition with no markings. I work at Tsomet Raanana. We can arrange to meet anyday. Call me 0542020152

Jonathan

Jonathan99
    חבר

Guy, I'm having trouble with my cell phone so it might be easier to reach me at my work number 09-775-8817.

Jonathan

nirn
    חבר

הי,

אני קיבלתי 740 (Q50, V41). למדתי רק מה Official GMAT Review, שקיבלתי המלצות מאוד חמות לגביו. למדתי למבחן שבוע וגם אין לי אנגלית שפת אם ולא רקע במתמטיקה.

הדבר הכי חשוב זה להבין שיש אינסוף תרגילים שאפשר לפתור וגם אינסוף חומר ללמוד לכאורה. מה שחשוב להבין זה להתמקד בנקודות שחוזרות על עצמן במבחן ובהן לשלוט. קחו בחשבון שתמיד יהיו דברים שלא תצליחו, אבל זה לא הנקודה. אפשר לקבל ציון מצויין גם עם הרבה שגיאות. פשוט צריך לדעת להתמקד בדברים החשובים. אני בהחלט סובר שהספר הנ"ל עושה את זה ולא בכדי (הוא נכתב ע"י החברה שעושה את הבחינות בעצמה).

אגב, אני מוכר אותו (+CD) בחצי מחיר (עם מעט מאוד מירקורים, שגם הם לפי דעתי רק מוסיפים כי מדגישים את הדברים החשובים). מי שמעוניין שייצור איתי קשר כאן או ב- [email protected]).

בהצלחה לכולם ולא לקחת דברים קשה.
    ניר.

yta
    חבר

שלום לכולם,

עשיתי לפני 10 ימים את המבחן והוצאתי 740 (Q49, V41). לא לקחתי קורס, אבל כן לקחתי שלושה שבועות ברוטו חופש ולמדתי בבית. ראוי לציין שה-41 במילולי היה נמוך יחסית למה שקיבלתי מתרגול מבחנים בבית.

השתמשתי בחומרים הבאים:

ספרות:

OG11 – כמו שצויין כאן על ידי רבים וטובים לפני, מדובר בספר חובה. אמנם אף שאלה מהספר לא הופיעה בבחינה, אבל ההסברים טובים. בימים הראשונים של הלימוד פתרתי את כל השאלות בספר ויומיים לפני המבחן חזרתי על שאלות שטעיתי בהן או שהיו קשות במיוחד.

Kaplan800 – ספר נחמד, שעוזר לתת טיפים למי שאין לו מושג לקראת מה הוא הולך; למשל לימד אותי איך לפתור במהירות שאלות על ידי הצבת התשובות וכד'. אין הרבה תרגול, אבל מה שיש ברמה טובה.

חוץ מזה פתרתי כמה שיותר מבחנים ממוחשבים, ואלה מסקנותי:

GMATprep – הסימולציה הטובה ביותר; בוודאות לפתור יותר מפעם אחת בשביל לראות כמה שיותר שאלות ולשמור מבחן אחד ליום-יומיים לפני המבחן. אגב, אני הוצאתי באופן קבוע ציונים יותר גבוהים ב-Prep (770-780) מאשר הציון שקיבלתי בסופו של דבר.

Kaplan 2007 – תרגול טוב, למרות שהמבחנים לא יציבים ומצאתי שחלק מה-RC היה קשה ביותר באופן יחסי ללא פרופורציה. גם התרגול לא רע, ועוזר בתכנון זמן.

800Score – הרבה אומרים שאלה מבחנים קלים מדי, אבל ההסברים מצוינים, הממשק נוח, ובסופו של דבר הציון הסופי שלי תאם לציון הממוצע שלי בחמשת המבחנים אלה.

Princeton Review 2004 – לא ממליץ; ממשק לא נוח, לא מעט בעיות טכניות במבחנים (למשל שהשאלות RC על אותו קטע פזורות בכל מיני חלקים לאורך המבחן!); אולי גרסת ה-2007 טובה יותר, לא מכיר.

לגבי המבחן, אמנם הקדמתי בשעה ולכן מיד התחלתי את המבחן כמעט בודד בחדר, אבל אני מוכרח לציין בנימה חיובית שהרעש כלל לא היה פקטור בחוויה (ואני רגיש מאד בעניין הזה). אגב, ההפסקות בין החלקים הן 10 דקות ברוטו (ולא 5 כמו שהייתי בטוח).

באופן כללי, אני ממליץ לעבוד הרבה על ניהול זמן ולהקדיש יותר זמן ל-10 השאלות הראשונות של החלק הכמותי מאשר לכל חלק אחר במבחן. אני בזבזתי קרוב ל-5 דקות (!) על השאלה השניה בכמותי; השאלה לא היתה קשה במיוחד, אבל בגלל טעות נגררת קטנטנה הגעתי שוב ושוב לתשובה שלא הופיעה לי על המסך. בסוף נאלצתי לעשות ניחוש מושכל (שהיה נכון בסופו של דבר) והמשכתי הלאה וגם לא היה לי חסר זמן בסוף הפרק.

שיהיה בהצלחה לכולם!

Causa Sui
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

שלום לכולם

scoretop.com האם למישהו יש מושג היכן ניתן להשיג את הסטים של

לתרגול החלק הכמותי?

נדמה לי שמדובר ב 31 "מבחני נייר".

חוצמזה האם מישהו יכול להמליץ על

?באתר VIP חברות

תודה מראש וסליחה על הפורמט הקופצני

Causa Sui

gili4u
    חבר

כן, מומלץ ביותר. גישה ל-400 שאלות כמותיות קשות ובדיוק בסגנון השאלות המופיעות במבחן באותם תאריכים (כנראה שזה מודיעין בשינוי הסיפור בשאלה). למי שחלש בכמותי התרגול שם יכול להיות מעצבן (כי יש מעט שאלות קלות).

במילולי הם פחות חזקים (גם שאלות קשות).
    למילולי מומלץ תרגול Manhattan SC שמגיע עם תרגילים באינטרנט (מילולי מעולה ! כמותי חלש).

גילי.

Causa Sui
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

גילי

תודה רבה על התשובה המהירה

לקחתי לתשומת לבי

יש מצב שיש לך סטים של שאלות בכמותי מהאתר כדי שאוכל להתרשם מהשאלות?

Causa Sui

מוצגות 50 תגובות – 151 עד 200 (מתוך 332 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.