Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה עדכוני Top MBA מאתר ארינגו

מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 1,023 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Gilad D
    חבר
    מספר הפוסטים: 1131
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל ל- MBA) IE).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-25/3/2010, 10:23

Gilad D
    חבר
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל לשיקגו (MBA).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-27/3/2010, 11:40

Gilad D
    חבר
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל ל- MBA) LBS).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-27/3/2010, 12:05

Gilad D
    חבר
    GMAC תאפשר לבתי ספר למנהל עסקים להציע למועמדים להיבחן בבחינת ה- GMAT בחינם

GMAC יצרה תוכנית חדשה המיועדת למועמדים ללימודי מנהל עסקים שעבורם דמי בחינת ה- GMAT גבוהים מדי. התוכנית מאפשרת לבתי ספר למנהל עסקים להגיש בכל שנה 10 בקשות לויתור על דמי הבחינה, אותן יוכלו בתי הספר להציע למועמדים שלא יכולים לשלם את דמי הבחינה בסך $250.
    GMAC מעודדת את בתי הספר להציע את ההנחות הללו כחלק ממלגות על בסיס צורך ותוכניות לסיוע כלכלי. בתי הספר יוכלו גם להשתמש בהנחות כדי לגייס מועמדים ממדינות או איזורים פחות מפותחים.
    חשוב לציין כי GMAC לא נותנת הנחות כאלו למועמדים באופן ישיר, אלא רק דרך בתי הספר.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-27/03/2010, 23:20
    הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה)
    הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה)

Gilad D
    חבר
    גידול במספר מרכזי הבחינות של ה- GMAT בעולם

מספר מרכזי בחינות ה- GMAT בעולם עבר את ה-500, בתגובה לעליה בביקוש לבחינת ה- GMAT.
    ב- 2009 נבחנו יותר מ-267,000 בבחינת ה- GMAT ברחבי העולם. מדובר בשיא של כל הזמנים, שקשור לעליה בביקוש ללימודי מנהל עסקים. חשוב לציין כי אוכלוסיית הנבחנים הופכת למגוונת יותר (51% מהנבחנים ב-2009 לא היו אזרחי ארה"ב), כאשר עיקר הגידול נרשם בסין ובהודו.
    מאז 2006 נרשם גידול של יותר מ- 25% במספר מרכזי הבחינות בעולם.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-28/03/2010, 12:35

Gilad D
    חבר
    בוגרי MBA מארה"ב מעדיפים לחפש קריירה באסיה

בעוד שבעבר בוגרי MBA מארה"ב העדיפו לחפש קריירה בארה"ב עם סיום לימודיהם, כתבה שפורסמה בביזנסויק מדווחת כי לאחרונה השתנתה מעט המגמה, ויותר בוגרים מעדיפים לפנות מזרחה ולחפש קריירה באסיה.
    בחמש השנים האחרונות עלה מספר בוגרי ה- MBA של כמה מהתוכניות המובילות בארה"ב שהלכו לעבוד באסיה מ-5% ליותר מ- 10%, ונראה שמדובר במגמה של ממש, ולא רק בתגובה למשבר הכלכלי שמורגש בארה"ב.
    גורם נוסף לכך הוא שהצעות העבודה שמקבלים בוגרי ה- MBA מחברות באסיה הפכו לתחרותיות בהשוואה להצעות העבודה מארה"ב. כיום חברות מאסיה מגיעות לגייס בקמפוסים בארה"ב הרבה יותר מבעבר, ומפתות את הסטודנטים לבוא לעבוד בשווקים המתפתחים ולצבור נסיון בינ"ל.
    לדוגמא, חברת סמסונג הקוריאנית החתימה בשנה שעברה 50 עובדים שאינם קוריאנים בעלי MBA מעשר התוכניות המובילות בארה"ב (16 מהם מקלוג).
    חשוב לציין כי לא מדובר רק באמריקאים שמחפשים עבודה מעבר לים, אלא גם בסטודנטים זרים שבניגוד לעבר כבר לא שואפים להישאר לעבוד בארה"ב אלא חוזרים למולדתם לאחר סיום הלימודים.
    בארה"ב כבר נשמעים קולות מודאגים מבריחת המוחות…

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-29/03/2010, 09:35

Gilad D
    חבר
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל לסטנפורד (MBA).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-31/3/2010, 15:22

Gilad D
    חבר
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל ל- MBA) NYU).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-31/3/2010, 15:24

Gilad D
    חבר
    קלוג מוצאת דקאן חדש

לאחר שהדקאן הקודם, דיפאק ג'יין, עזב בספטמבר 2009, מילא את התפקיד באופן זמני סוניל צ'ופרה.
    כעת נודע כי סאלי בלאונט, שהיתה סגנית הדקאן בסטרן, תתמנה לתפקיד הדקאן בקלוג בתחילת יולי.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-1/4/2010, 10:35

Gilad D
    חבר
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל לסטנפורד (MBA).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-1/4/2010, 11:09

Gilad D
    חבר
    עדכון מהרוורד לקראת תאריך ההחלטה של סיבוב 2

לקראת תאריך ההחלטה של הסיבוב השני שיחול בשבוע הבא, עדכנה ועדת הקבלה של הרוורד כי היא צפויה למסור את כל ההודעות בשעות הצהריים של ה- 6.4. המועמדים יקבלו אימייל המודיע להם כי ניתן לראות את ההחלטה לגביהם אונליין. לא ימסרו הודעות טלפוניות.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-2/4/2010, 11:35

Gilad D
    חבר

הדקאן של רוס יפרוש ב-2011

הדקאן של ביה"ס למנהל עסקים רוס באוניברסיטת מישיגן, בוב דולן, הודיע כי הוא מתכנן לפרוש מתפקידו בתום כהונתו בקיץ 2011.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-5/4/2010, 12:35

Gilad D
    חבר

ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל לקורנל (MBA).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-7/4/2010, 12:09

Gilad D
    חבר

ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל למישיגן (MBA).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-8/4/2010, 09:08

Gilad D
    חבר

ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל לאוקספורד (MBA).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-8/4/2010, 09:10

Gilad D
    חבר

פחות בוגרי הרוורד יחתמו על שבועת ה-MBA השנה

הפיננשל טיימס מדווח כי סקר שנערך בספטמבר 2009 גילה כי 59% מבוגרי מחזור 2010 לא מתכוונים לחתום על השבועה השנה. השבועה נוסחה ע"י בוגרי 2009 בעקבות השם הרע שיצא לבוגרי MBA, שנתפסים כאנוכיים וחסרי אתיקה, ויש התולים בהם את האשם למשבר הכלכלי העולמי. ב-2009 חתמו כ-60% מהבוגרים על השבועה.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-9/4/2010, 11:15

Gilad D
    חבר

מתקבלי 2010: יותר מארינגו

עם היוודע תוצאות הסיבוב השני, קיבלו הישראלים לקוחות ארינגו עד כה 75 הודעות קבלה לתוכניות 2010 – מספר שיא מבין החברות הישראליות.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-9/4/2010, 11:20

Gilad D
    חבר
    סטודנטים ל-MBA בארה"ב מתקשים למצוא התמחויות

למרות ההתאוששות הכלכלית, כתבה בביזנסויק מדווחת כי זו עלולה להיות שנה קשה לסטודנטים שמנסים למצוא התמחות לקיץ. רבים מבתי הספר המובילים למנהל עסקים בארה"ב מדווחים כי חלה התייצבות בשכירת מתמחים והמצב השנה קצת יותר טוב מבשנה שעברה, אך עדיין הרבה פחות טוב משהיה לפני המשבר הכלכלי.
    בתקופה הזו של השנה מחפשים הסטודנטים חברות בהן יתמחו בקיץ. התמחות כזו יכולה לסלול עבורם את הדרך למציאת עבודה לאחר התואר, ומאפשרת לחברה המעסיקה לבחון אותם לתקופה קצרה ולראות כיצד הם מתמודדים.
    משרדי התעסוקה של בתי הספר נאלצים לעבוד קשה כדי לסייע לסטודנטים למצוא התמחות, ובהשוואה לעבר הם נאלצים כיום להתפשר על משרות פחות טובות או כאלה שלא בהכרח מתאימות לשאיפות העתידיות שלהם. בנוסף נאלצים הסטודנטים להשתמש בדרכים רבות יותר כדי למצוא תעסוקה, ולנצל קשרים עסקיים וחבריים ורשתות בוגרים.
    כדי להתמודד עם המצב הקשה מציעים בתי הספר לסטודנטים לעשות את הצעד הראשון, ולנסות לזהות פתרון אפשרי לבעיה של החברה כדי לשכנע אותה לשכור אותם להתמחות של 8-10 שבועות כדי ליישם את הפתרון. עליהם להתאמץ להראות את הערך שלהם לחברה כדי לזכות בתפקיד.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-15/04/2010, 10:30
    הכניסו אותי לעניינים
    (פונה בעוד יותר משנה)

Gilad D
    חבר
    פורסמו דירוגי התוכניות של Harvard :US News ו- Stanford חולקות את המקום הראשון בארה"ב

US News פרסם את דירוג תוכניות ה- MBA המובילות בארה"ב לשנת 2010. במסגרת הדירוג נסקרו 426 תוכניות MBA בארה"ב, ושוקללו פרמטרים שונים כגון איכות התוכניות והצלחת בוגריהן בשוק העבודה. למרות כמה תנודות פנימיות, העשיריה המובילה כמעט ולא השתנתה לעומת השנה שעברה:

1-2: Harvard, Stanford
    3: MIT
    4: Kellogg
    5-6: Chicago, Wharton
    7-8: Berkeley, Tuck
    9-10: Columbia, NYU

בנוסף פרסם ה- US News את דירוגי התוכניות הטובות בארה"ב לפי תחומים שונים. להלן כמה מהדירוגים הבולטים:
    בתחום החשבונאות: Texas.
    בתחום היזמות: Babson.
    בתחום המימון: Wharton.
    בתחום מערכות מידע: MIT.
    בתחום הניהול הכללי: Harvard.
    בתחום השיווק: Kellogg.
    בתחום ניהול מלכ"רים: Yale.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-19/04/2010, 10:03

Gilad D
    חבר
    הדקאן של קרנגי-מלון יפרוש מתפקידו בשנה הבאה

בהמשך למגמה האחרונה בבתי הספר למנהל עסקים בארה"ב, גם קנת' דאן, הדקאן של ביה"ס למנהל עסקים Tepper באוניברסיטת קרנגי-מלון, הודיע כי יפרוש מתפקידו ב-2011. הוא מכהן בתפקיד מאז 2002.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-21/4/2010, 09:19

Gilad D
    חבר

ברכות!
    שני לקוחות ארינגו נוספים התקבלו ל- MBA) Berkeley).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב- 25/04/2010, 00:09

Gilad D
    חבר

מפגש עם מתקבלים ובוגרים, טיפים לתהליך הקבלה וקוקטייל נטוורקינג ביום רביעי הבא

חברים,
    מסיבת הנטוורקינג של ARINGO כבר כאן – הזדמנות יוצאת דופן ללמוד מפי בוגרים ומתקבלים על התכניות המובילות, לקבל המון מידע חיוני ולהרחיב את רשת ה-MBA שלכם כבר מעכשיו.

…So let the networking begin

מתי? ביום רביעי הבא (ה-5 למאי) בשעה 19:30 ב-הילדה, רחוב שונצינו 11 תל אביב

בתכנית: 
    • טיפים לתהליך הקבלה (ע"י גילעם לוי, מנכ"ל ארינגו)
    • מסיבת קוקטייל עם עשרות מתקבלים, בוגרים, מועמדים ויועצי ARINGO
    • בר חופשי ומתאבנים

להשתתפות באירוע לחצו כאן

אתם מוזמנים להעביר הזמנה זו למתענייני MBA נוספים
    נתראה בקרוב,
    צוות ARINGO

Gilad D
    חבר
    ברכות! לקוח ארינגו נוסף התקבל ל-MBA) Harvard).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-29/4/10, 23:05

Gilad D
    חבר

ברכות!
    לקוח ארינגו נוסף התקבל ל-MBA) INSEAD).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-29/4/10, 23:08

Gilad D
    חבר

מבחן ה-TOEIC מגיע לישראל

מעכשיו ניתן להיבחן במבחן ה-(TOEIC (Test of English for International Communication גם בישראל. המבחן מקובל כתחליף לבחינת ה-TOEFL ע"י חלק מבתי הספר למנהל עסקים, ביניהם INSEAD ו-IESE.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-29/4/10, 23:09

Gilad D
    חבר

INSEAD מפרסם את הדדליינס למחזורים הקרובים

INSEAD פרסם את הדדליינס לשלושת המחזורים הקרובים של תוכנית ה-MBA:
    דדליינס לתוכנית שמתחילה בינואר 2011:
    סיבוב 1 – 10 במרץ 2010
    סיבוב 2 – 9 ביוני 2010
    סיבוב 3 – 28 ביולי 2010

דדליינס לתוכנית שמתחילה בספטמבר 2011:
    סיבוב 1 – 29 בספטמבר 2010
    סיבוב 2 – 1 בדצמבר 2010
    סיבוב 3 – 9 במרץ 2011

דדליינס לתוכנית שמתחילה בינואר 2012:
    סיבוב 1 – 30 במרץ 2011
    סיבוב 2 – 15 ביוני 2011
    סיבוב 3 – 3 באוגוסט 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-2/5/2010, 18:07

Gilad D
    חבר
    רוס פרסמו את הדדליינס ל-2011

Michigan (רוס) פרסמו את הדדליינס ל-2011:
    סיבוב 1 – 25 באוקטובר 2010
    סיבוב 2 – 5 בינואר 2011
    סיבוב 3 – 1 במרץ 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-7/5/2010, 10:42

Gilad D
    חבר
    וורטון פרסמו את הדדליינס ל-2011

להלן הדדליינס של Wharton ל-2011:
    סיבוב 1 – 4 באוקטובר 2010
    סיבוב 2 – 4 בינואר 2011
    סיבוב 3 – 3 במרץ 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-9/5/2010, 10:17

Gilad D
    חבר

MIT: ראש ועדת הקבלה נותן טיפים לישראלים

בשיחה של יועצי ארינגו עם ראש ועדת הקבלה של MIT Sloan, רוד גרסיה, עלו כמה נקודות מעניינות וטיפים לתהליך הקבלה:

קודם כל, ביה"ס מחפש גיוון בקרב המועמדים והסטודנטים, לכן אין פרופיל אידאלי של מועמד. התכונות החשובות הנדרשות ממועמד הן יכולת לבנות מערכות יחסים עסקיות לטווח ארוך, והיכולת להציב מטרות ולהשיג אותן. בנוסף, ביה"ס פתוח למועמדים שמחפשים לשנות קריירה ומעודד מועמדים ששומרים על ראש פתוח ומנצלים את לימודי ה-MBA לבדיקת כיוונים חדשים.

דבר נוסף שיכול לעזור למועמד הוא לבקר בקמפוס ולהתייחס לכך באפליקיישן שלו כדי להסביר איך הוא מרגיש ביחס לביה"ס.
    לגבי המאפיין היחודי באפליקיישן של MIT, ה- cover letter, מספר רוד שהוא נועד בין השאר כדי לבדוק את איכויות הכתיבה העסקית של המועמד.

לגבי הראיונות, מייעץ רוד לא לבוא מוכן מדי אלא להתנהג בספונטניות ולהראות למראיין מי אתה באמת.
    לסיום, מחמיא רוד לסטודנטים הישראלים ב-Sloan שיוצרים קהילה של ממש בביה"ס ומייצגים את המדינה בצורה מרשימה.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-13/5/2010, 9:17

Gilad D
    חבר
    בהרוורד קיבלו מעל 9500 אפליקיישנס ל-2010

ביה"ס למנהל עסקים של Harvard קיבל מעל ל-9500 אפליקיישנס של מועמדים ל-2010, לא כולל את התוכנית 2+2. זוהי הכמות השניה בהיסטוריה של ביה"ס (השיא היה ב-2004 – 10382 אפליקיישנס!), שמעידה על התחרות הקשה על כל מקום בתוכנית.
    בימים אלה ביה"ס שולח הודעות על קבלה או כניסה לרשימת ההמתנה למגישי הסיבוב השלישי.
    מסתבר שבהרוורד לא נחים לרגע, ומתכננים לפרסם דדליינס, שאלות חיבורים והמלצות ל-2011 כבר בשבוע הקרוב. תתכוננו…

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-16/5/2010, 14:34

Gilad D
    חבר

קולומביה פרסמו את שאלות החיבורים לינואר וספטמבר 2011

Columbia פתחו את האפליקיישן לינואר וספטמבר 2011. שאלות החיבורים השתנו קצת לעומת שנים קודמות:

Essay 1
    What are your short-term and long-term post-MBA goals? How will Columbia Business School help you achieve these goals?

Essay 2
    Please tell us about yourself and your personal interests. The goal of this essay is to get a sense of who you are, rather than what you have achieved professionally.

Optional Essay
    Is there any further information that you wish to provide to the Admissions Committee? Please use this space to provide an explanation of any areas of concern in your academic record or your personal history.

Reapplication Essay
    How have you enhanced your candidacy since your previous application? Please detail your progress since you last applied and reiterate your short-term and long-term goals. Explain how the tools of the Columbia Business School will help you to meet your goals and how you plan to participate in the Columbia community

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-18/5/2010, 11:59

Gilad D
    חבר

הרוורד פרסמו דדליינס ושאלות חיבורים והמלצות ל-2011

Harvard פרסמו דדליינס ושאלות חיבורים והמלצות לתוכנית ה-MBA שמתחילה בספטמבר 2011. האפליקיישן המלא צפוי להיפתח ביוני.

דדליינס:
    סיבוב 1 – 1 באוקטובר 2010
    סיבוב 2 – 11 בינואר 2011
    סיבוב 3 – הדדליין עדיין לא נקבע…

שאלות החיבורים השתנו קצת לעומת שנים קודמות:

* What are your three most substantial accomplishments and why do you view them as such? (600-word limit)

* What have you learned from a mistake? (400-word limit)

* Please respond to two of the following (400-word limit each):

1. What would you like the MBA Admissions Board to know about your undergraduate academic experience?

2. What is your career vision and why is this choice meaningful to you?

3. Tell us about a time in your professional experience when you were frustrated or disappointed.

4. When you join the HBS Class of 2013, how will you introduce yourself to your new classmates?

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-20/5/2010, 17:50

Gilad D
    חבר

דדליינס של סטנפורד ל-2011

Stanford פרסמו את הדדליינס לתוכנית ה-MBA שמתחילה ב-2011:

סיבוב 1 – 6 באוקטובר 2010
    סיבוב 2 – 6 בינואר 2011
    סיבוב 3 – 6 באפריל 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-23/5/2010, 16:14

Gilad D
    חבר

פורסמו שאלות החיבורים של דיוק ל-2011

Duke פרסמו את שאלות החיבורים לספטמבר 2011:

1. Describe your vision for your career and your inspiration for pursuing this career path.

2. How will your background, values, and non-work activities enhance the experience of other Duke MBA students and add value to Fuqua's diverse culture?

3. Why Duke? (If you are interested in a specific concentration, joint degree, clubs or activities, please discuss how you would contribute to these in this essay.)

Optional Essay (not required)
    If you feel there are extenuating circumstances of which the Admissions Committee should be aware, please explain them here (e.g., unexplained gaps in work, choice of recommenders, inconsistent or questionable academic performance, significant weakness in your application).

Re-applicant Essay
    All re-applicants are required to complete the Re-applicant Essay. Please limit your response to two pages. Write an essay describing how you are now a stronger candidate for admission compared to the application you submitted the previous year.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-24/5/2010, 11:31

Gilad D
    חבר
    נתוני שכר של בוגרי MBA

סקר של בלומברג ביזנסויק מוצא כי בוגרי 45 תוכניות Top-MBA בארה"ב צפויים להרויח כ- 2.5 מיליון דולר (שכר בסיס+בונוסים) בממוצע לאורך קריירה של 20 שנה, כאשר בוגרי התוכניות המובילות ישתכרו אפילו יותר.
    המובילים כמובן הם בוגרי Harvard, שצפויים להרויח כ-3.86 מיליון דולר לאורך הקריירה. במקום השני בוגרי Wharton, עם רווח צפוי של 3.49 מיליון דולר, ואחריהם בוגרי Columbia עם 3.34 מיליון דולר.
    ממצא נוסף מהמחקר הוא שהמשבר הכלכלי פגע קצת במשכורות של בוגרי ה-MBA, ומשכורות הבוגרים הטריים השנה נמוכות בכ-3% לעומת 2009. עוד מגלה המחקר כי להתחלה של קריירה עם משכורת בסיס נמוכה יכולה להיות השפעה ארוכת-טווח על המשך הקריירה.
    ישנם הבדלים בין בוגרי בתי הספר השונים גם באחוז הגידול של השכר לאורך הקריירה, אך בממוצע צפויים בוגרי ה-MBA לגידול של כ-75% בשכרם לאורך 20 שנה.
    כמובן שיש חשיבות רבה לתחום ההתמחות של ביה"ס, שמשפיע על התעשיות בהן ישתלבו בוגריו ולפיכך על השכר שהם צפויים להרויח.
    הנתונים שנאספו לא כוללים אופציות ומניות, והם אינם עוקבים אחר אותם בוגרים לאורך זמן אלא אחר בוגרים שונים בנקודות זמן שונות בקריירה, אך הם בכל זאת מספקים מושג כללי ואפשרויות להשוואה בין בוגרי בתי הספר השונים.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-27/5/2010, 11:15

Gilad D
    חבר
    ברכות! 2 לקוחות ארינגו נוספים התקבלו ל-MBA) INSEAD).

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב- 28/5/2010, 11:58

Gilad D
    חבר
    עליה בפופולריות של מבחן ה-GRE

ה-U.S. News and World Report מדווח שמבחן ה-GRE צובר פופולריות, כאשר יותר ויותר בתי ספר למנהל עסקים מקבלים אותו כתחליף ל-GMAT.
    סטנפורד היה ביה"ס הראשון שקיבל את מבחן ה-GRE, וכיום הוא מקובל ע"י יותר מ-300 בתי ספר למנהל עסקים, ביניהם Harvard, Stanford, MIT, Tuck, NYU, Yale, Darden, Duke.
    במהלך 6 השנים האחרונות נרשמה עליה בכמות הנבחנים ב-GMAT וב-GRE, אולם בעוד למבחן ה-GMAT ניגשים כ-270,000 נבחנים מדי שנה, 600,000 עושים את מבחן ה- GRE.
    מבחינת בתי הספר, הסכמתם לקבל את ה-GRE מאפשרת להם להרחיב ולגוון את מאגר המועמדים שלהם. מבחינת המועמדים, היתרונות של מבחן ה-GRE הם עלותו הנמוכה בכ-110$ לעומת ה-GMAT והעובדה כי החלק המתמטי בו נחשב קל יותר לעומת ה-GMAT ולכן עדיף עבור מועמדים עם כישורים כמותיים חלשים יותר.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-30/5/2010, 11:25

Gilad D
    חבר
    מה חדש בשוק העבודה לבוגרי MBA?

לקראת סיום שנת הלימודים, מפרסם ה- Economist מאמר הסוקר את המצב בשוק העבודה עבור בוגרי MBA.
    למרות שהמצב בשוק העבודה השתפר לעומת השנה שעברה, המצב עדיין לא מזהיר כפי שהיה לפני מספר שנים, והחברות המגייסות משנות את מדיניות הגיוס שלהן. בעוד שבעבר היו החברות מתנפלות על בוגרי ה-MBA ומגייסות כמויות גדולות של בוגרים מוכשרים, לפעמים אף ללא יעוד למשרה מסויימת, כיום החברות משנות גישה ומגייסות בוגרים רק למשרות הפתוחות אצלן.
    המשמעות עבור הבוגרים היא שהצטיינות בתואר כבר לא מבטיחה עבודה, מאחר והחברות כיום מאוד מתעניינות גם בכישורים הספציפיים ובנסיון העבר של המועמד, מה שיוצר תחרות קשה יותר, גם מצידם של מועמדים מוכשרים ללא MBA. בנוסף, הגישה הזו של החברות מקשה על בוגרי MBA לשנות קריירה.
    הבדל נוסף הוא בסוג החברות המגייסות: בעבר התבצע רוב הגיוס של בוגרי MBA ע"י חברות יעוץ ומימון, אך אלו נפגעו קשה מהמשבר הכלכלי וכיום הגיוס של חברות מימון פחת משמעותית. סיבה זו גורמת לבוגרי MBA לחפש תעסוקה אצל חברות אחרות, פחות ידועות וזוהרות, ואפילו לפנות לכיוונים עצמאיים של יזמות.
    המסקנה היא שבוגרי MBA יאלצו השנה לגלות יותר סבלנות וגמישות בחיפוש אחר עבודה.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-2/6/2010, 08:06

Gilad D
    חבר

UCLA MBA Essays for the Entering 2011 Class:

FIRST-TIME APPLICANT ESSAY QUESTIONS

REQUIRED ESSAYS
    Please be introspective and authentic in your responses. Content is more important than style of delivery. We value the opportunity to learn about your life experiences, aspirations, and goals.

1. What event or life experience has had the greatest influence in shaping your character and why? (750 words)

2. Describe your short-term and long-term career goals. What is your motivation for pursuing an MBA now and how will UCLA Anderson help you to achieve your goals? (750 words)

OPTIONAL ESSAYS
    The following essays are strictly optional. These essays are for individuals who would like to provide additional information. No preference is given in the evaluation process to applicants who submit optional essays.

1. You may respond to the following question via written essay, audio or video clip: What is something people will find surprising about you?

2. Are there any extenuating circumstances in your profile about which the Admissions Committee should be aware? (250 words)

REAPPLICANT ESSAY QUESTIONS

REQUIRED ESSAY
    Reapplicants who applied for the entering Fall 2009 or 2010 class are required to complete the following essay. Please be introspective and authentic in your response. Content is more important than style of delivery. We value the opportunity to learn more about your aspirations and goals.

1. Please describe your career progress since you last applied and ways in which you have enhanced your candidacy. Include updates on short-term and long-term career goals, as well as your continued interest in UCLA Anderson. (750 words)

OPTIONAL ESSAYS
    The following essays are strictly optional. These essays are for individuals who would like to provide additional information. No preference is given in the evaluation process to applicants who submit optional essays.

1. You may respond to the following question via written essay, audio or video clip: What is something people will find surprising about you?
    2. Are there any extenuating circumstances in your profile about which the Admissions Committee should be aware? (250 words)

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-7/6/2010, 13:45
    (
    הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד יותר משנה
    (
    הכניסו אותי לעניינים (פונה בעוד פחות משנה

Gilad D
    חבר
    Stanford Essay Questions for 2011:

Essay 1: What matters most to you, and why?

Essay 2: What are your career aspirations? What do you need to learn at Stanford to achieve them?

Essay 3: Answer two of the four questions below. Tell us not only what you did but also how you did it. What was the outcome? How did people respond? Only describe experiences that have occurred during the last three years.

• Option A: Tell us about a time when you built or developed a team whose performance exceeded expectations.
    • Option B: Tell us about a time when you made a lasting impact on your organization.
    • Option C: Tell us about a time when you generated support from others for an idea or initiative.
    • Option D: Tell us about a time when you went beyond what was defined, established, or expected
    Additional Information

If there is any other information that is critical for us to know and is not captured elsewhere, please include it. Examples of pertinent additional information include:
    • Extenuating circumstances affecting academic or work performance
    • Explanation of why you do not have a Letter of Reference from your current direct supervisor or peer
    • Explanation of criminal conviction, criminal charges sustained against you in a juvenile proceeding, and/or court-supervised probation
    • Explanation of academic suspension or expulsion
    • Any other information that you did not have sufficient space to complete in another section of the application (please begin the information in the appropriate section)
    • Additional work experience that cannot fit into the space provided
    • Additional information about your academic experience (e.g., independent research) not noted elsewhere
    Essay Length

Your answers for all of the essay questions cannot exceed 1,800 words.
    You have your own story to tell, so please allocate the 1,800 words among all of the essays in the way that is most effective for you. We provide some guidelines below as a starting point, but you should feel comfortable to write as much or as little as you like on any essay question, as long as you do not exceed 1,800 words total.

* Essay 1: 750 words
    * Essay 2: 450 words
    * Essay 3: 300 words each

Formatting

* Use a 12-point font, double spaced
    * Recommended fonts are Arial, Courier, and Times New Roman
    * Indicate which essay question you are answering at the beginning of each essay
    * Number all pages
    * Upload all four essays as one document
    * Preview the uploaded document to ensure that the formatting is true to the original
    * Save a copy of your essays

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-11/6/2010, 09:45
    (
    (

Gilad D
    חבר
    דדליינס של שיקגו ל-2011

Chicago פרסמו את הדדליינס לתוכנית ה-MBA שמתחילה ב-2011:

סיבוב 1 – 13 באוקטובר, 2010
    סיבוב 2 – 5 בינואר, 2011
    סיבוב 3 – 13 באפריל, 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-13/6/2010, 10:01

Gilad D
    חבר
    דדליינס של ברקלי ל-2011

Berkeley פרסמו את הדדליינס לתוכנית ה-MBA שמתחילה ב-2011:

סיבוב 1 – 13 באוקטובר, 2010
    סיבוב 2 – 2 בדצמבר, 2010
    סיבוב 3 – 20 בינואר, 2011
    סיבוב 4 – 16 במרץ, 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-14/6/2010, 8:45

Gilad D
    חבר
    LBS Essay Questions for 2011

LBS published the essay questions for the MBA program that starts on August 2011:

Question 1 (750 words)

Give us a brief assessment of your career progress to date.
    In what role do you see yourself working in immediately after graduation and what is your longer term career vision?
    How will your past and present experiences help you to achieve this?
    How will the London Business School MBA Programme contribute to this goal?
    Why is this the right time for you to pursue an MBA?

Question 2 (300 words)

Give a specific example of when you have had to test your leadership and team working skills. Given this experience what role will you play in a first year study group?

Question 3 (300 words)

Student involvement is an extremely important part of the London Business School MBA experience and this is reflected in the character of students on campus. Please describe how you will contribute to student clubs and the community and why?

Question 4 (300 words)

London Business School offers a truly global and diverse experience. Describe any significant experiences outside of your home country or culture. What did you gain and how will your experience contribute to London Business School?

Please choose ONE of the following options.

Question 5a (150 words)

You have decided to stand for the role of Student Association President. Announcing your campaign to the London Business School community for the first time, please describe your manifesto.

OR

Question 5b (150 words)

What is your most substantial achievement to date and why?

Question 6 (300 words)
    (This question is optional)

Is there any other information that you believe would help the MBA Admissions Committee when considering your application?

Question 7 (300 words)
    (This question is for re-applicants only)

How has your candidacy for the London Business School MBA improved since your last application? Have your views of London Business School or the MBA programme changed since you last applied?

Question 8

Please provide a CV/Resume. This CV must only be one page in length. If you have any significant gaps in your employment history, please tell us why on a separate sheet.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-15/6/2010, 9:41
    (
    (
    MBA essay examples

Gilad D
    חבר
    עדכונים ומאמרים חדשים באתר ארינגו

חברים,
    הוספנו באתר ארינגו את כלי הערכת הסיכויים שלנו (הלינק השני מלמעלה בתפריט הימני), שפותח ע"י צוות המחקר של ארינגו ומאפשר למועמד לקבל אינדיקציה לסיכוייו להתקבל לתוכניות ה-MBA השונות על בסיס הנתונים האישיים שלו.
    בנוסף, בעמוד "עוד על MBA בטופ-10" הוספנו שלושה מאמרים:
    קצת על המלצות אקסטרא
    קצת על Support Emails
    קצת על שליחת העתקי מסמכים מרשימים
    קריאה מהנה!

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-17/6/2010, 9:46

Gilad D
    חבר
    דדליינס של MIT ל-2011

MIT פרסמו את הדדליינס לתוכנית ה-MBA שמתחילה ב-2011:

סיבוב 1 – 26 באוקטובר, 2010
    סיבוב 2 – 4 בינואר, 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-18/6/2010, 14:35

Gilad D
    חבר

הרצאות חדשות באתר ארינגו

חברים,

עדכון קצר:

העלינו לאתר ארינגו שתי הרצאות של גילעם לוי, המנהל האקדמי של ארינגו.

הראשונה בנושא תהליך הקבלה:

http://www.aringo.co.il/HebrewSite/lecture1.htm

והשניה בנושא חיבורי ההרשמה:

http://www.aringo.co.il/HebrewSite/lecture2.htm

צפיה מהנה!

צוות ארינגו

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-20/6/2010, 20:38

Gilad D
    חבר

Kellogg Essay Topics for 2011

Kellogg 2011 Application Essay Questions – 1Y, 2Y & MMM questions:

Essay #1
    a) MBA Program applicants – Briefly assess your career progress to date. Elaborate on your future career plans and your motivation for pursuing an MBA. (600 word limit)

b) MMM Program applicants – Briefly assess your career progress to date. How does the MMM Program meet your educational needs and career goals? (600 word limit).

Essay #2
    Describe your key leadership experiences and evaluate what leadership areas you hope to develop through your MBA experiences (600 word limit).

Essay #3
    Assume you are evaluating your application from the perspective of a student member of the Kellogg Admissions Committee. Why would you and your peers select you for admission, and what impact would you make as a member of the Kellogg community? (600 word limit).

Essay #4
    Complete one of the following three questions or statements. (400 word limit)
    Re-applicants have the option to answer a question from this grouping, but this is not required.

a) Describe an instance where you encountered resistance in a professional team setting. How did you address the situation?
    b) People may be surprised to learn that I…..
    c) The best mistake I ever made was…….

Required essay for re-applicants only – Since your previous application, what steps have you taken to strengthen your candidacy? (400 word limit)

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-21/6/2010, 12:41
    (הכניסו אותי לעניינים
    (פונה בעוד יותר משנה
    (
    MBA essay examples

Gilad D
    חבר
    דדליינס של אוקספורד ל-2011

Oxford פרסמו את הדדליינס לתוכנית ה-MBA שמתחילה ב-2011:

סיבוב 1 – 8 באוקטובר, 2010
    סיבוב 2 – 14 בינואר, 2011
    סיבוב 3 – 1 באפריל, 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-22/6/2010, 10:21

Gilad D
    חבר
    ראש ועדת הקבלה של קלוג נותנת טיפים לתהליך הקבלה

בשיחה של יועצי ארינגו עם בת' פריי, ראש ועדת הקבלה של קלוג, עלו כמה טיפים לתהליך הקבלה:
    באופן כללי, קלוג מחפשים מועמדים מעניינים בעלי מימדים רבים, שיצליחו להציג את עצמם באפליקיישן בצורה אמיתית ומעניינת, להסביר את מטרותיהם ומדוע הם רוצים MBA. על המועמד להיות בטוח בעצמו אבל לא שחצן, להיות אותנטי ולדבר לא רק מהראש אלא גם מהלב.
    פריי מדגישה שאין פרופיל אידאלי של מועמד, וכי ביה"ס אינו משנה את הרכב הסטודנטים בהתאם למגמות בשוק העבודה.
    מבחינת ההמלצות, יש לבחור ממליצים איכותיים שיכולים לתת חוות דעת יסודית על המועמד, כאלה שלא יסתפקו רק באמירות כלליות אלא יתנו גם דוגמאות ספציפיות.
    מבחינת ראיונות הקבלה, פריי ממליצה למועמדים להכיר את עצמם היטב, לספר בצורה ברורה מאוד על מטרותיהם, להראות שהם מכירים את ביה"ס ואף לשאול שאלות.
    לגבי השירות של מועמדים ישראלים בצה"ל, אומרת פריי שזה נחשב כנסיון מקצועי לכל דבר, ושועדת הקבלה מעריכה מועמדים שמשרתים את ארצם.

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-27/6/2010, 9:22

Gilad D
    חבר

דדליינס של קיימברידג' ל-2011

Cambridge פרסמו את הדדליינס לתוכנית ה-MBA שמתחילה ב-2011:

סיבוב 1 – 4 באוקטובר, 2010
    סיבוב 2 – 6 בדצמבר, 2010
    סיבוב 3 – 10 בינואר, 2011
    סיבוב 4 – 14 במרץ, 2011
    סיבוב 5 – 16 במאי, 2011

נכתב ע"י גלעד דובובסקי ב-28/6/2010, 19:27

מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 1,023 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.