Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 218 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

To: אייל

אייל,

האם האנשים ששלחו לך מיילים שהלכו לך לאיבוד קיבלו חזרה איזו הודעת שגיאה? אם ככה אז אל דאגה. אם הם לא קיבלו – אז אפילו יש סבירות די גבוהה שפיספסת משהו….

תנסה ליצור קשר עם בזק שיחזירו לך את הזימון חזרה!!

רגע… עכשיו שאני חושב על זה…. לימך!!! מה איתך? את לא יכולה לסדר פה משהו? דברי שם עם החברה שיחזירו לאייל שלנו את הזימון לראיון :)

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

To: Itair

זהו שלא. אלו ששלחו לי הודעות שלא הגיעו לא קיבלו הודעת שגיאה. יותר מזה, אני שלחתי לעצמי משהו מתיבה אחרת שלעולם לא הגיע.

שאלתי את בזק והם אמרו שזאת אפשרות קיימת – ואין להם דרך לשחזר הודעות שהלכו לאיבוד.

העניין הוא שאם אני אשלח מייל לביה"ס הם בטח יחשבו שאני סתם נודניק ואם היה לי איזשהו סיכוי זה בטוח יהרוס. סתם מוסיף איזה ספק קטן ומעצבן.

odedp
    חבר
    מספר הפוסטים: 61

היי אייל,

אם אתה יודע בוודאות שהייתה לך בעיה עם קבלת מיילים, שלח להם הודעה כבר עכשיו ואל תחכה לדקה ה-90 שבה תהיה כבר בבעיה עם הראיון.

הרי יתכנו שלושה מצבים:

1. הם אכן שלחו לך זימון לראיון – שיחקת אותה. הם ישלחו לך זימון חדש ושום נזק לא נגרם.

2. הם לא שלחו לך זימון לראיון אבל מתכוונים לשלוח בהמשך – נראה לך שבגלל שהערת את תשומת ליבם לבעייה שהייתה לך במייל, הם יתחרטו? נו, באמת. מקסימום הם יזכרו איזה תותח אתה ואיך הם שכחו לזמן אותך לראיון (סיכוי טוב למלגת פיצוי).

3. הם לא שלחו לך זימון לראיון וגם לא מתכוונים לשלוח – מי צריך אותם בכלל. גם ככה לא ממש רצית להתקבל אליהם :-)

שלח את המייל גבר. מה כבר יכול לקרות.

odedp
    חבר

עוד רעיון:

בד"כ כשאתה מוזמן לראיון גם הסטטוס שלך משתנה ל-"הוזמן לראיון".

אם הסטטוס לא השתנה – כנראה לא הוזמנת (ראה סעיף 3).

אתה יכול לשאול אחרים שקיבלו זימון, האם הסטטוס שלהם השתנה.

אייל
    חבר

To: odedp

בביה"ס הנ"ל – שנראה לי שכבר מספיק להסתתר – Stanford – ממה שהבנתי לא משתנה הסטטוס – זה בדיוק הבעיה.

זה ברור לי שהסיכוי לקבל ראיון מהם הוא גם ככה די נמוך, אבל חכמים ממני בענייני סיכויי קבלה אמרו לי שיש סיכוי סביר+. לכן חבל לי שיפול על עניין טכני.

אני אשמח לשמוע מאלו שקיבלו זימון – אם היה זכר להזמנה בעוד מקום חוץ ממייל.

smiley
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

הי אייל, אצלי לפחות לא השתנה הסטטוס..

לדעתי אם יש סיכוי כלשהו שפיספת את המייל, אז בהחלט כדאי לשלוח להם מייל שיציג את הבעייה.. אני בטוח שכל עוד תציג את זה בצורה מנומסת, זה לא יכעיס אף אחד.. בסה"כ שאלה..

בהצלחה :)

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

To: Itair

לימך?! לימץ' קוקי, לימץ'…

ואני עובדת בבזק, שזה עדיין לא בזק בינלאומי (נכון, זה בקבוצה, אבל עדיין מנוהל בנפרד), אבל הבדיקה שהציעו כאן טובה מאוד, פשוט לשאול אנשים אחרים ששלחו מייל באותה תקופה מה הם קיבלו ולפי זה להחליט מה יכול להיות שקרה :)

Bבזק – בכל עתיד שתבחר :) => זה כולל גם את ה-MBA

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

שאל בני ונען… או במילים אחרות: לך על זה!

בסופו של יום, זאת לא שאלה מציקה או טורדנית, אלא תהיה לגיטימית לאור סיטואציה חריגה – לא כל יום אתה מגלה שכתובת המייל האמינה שלך עושה הצגות של פרימדונה, ואני לא הייתי מהסס פעמיים לפני שהייתי שולח מייל (אולי אפילו כדאי להתקשר, זה יכול לחדד את הבעייתיות במייל) כדי להתריע בפני סטנפורד על "המצב".

אני לא רואה שום דרך שבה זה יכול להזיק לך במקרה שטרם נתקבלה החלטה בעניינך, כי לעניות דעתי בהחלט יש פה סוגיה לגיטימית. בקיצור, צור קשר עם סטנפורד ודווח על הבעיה, כי כמו שאומרים בצבא: יש ספק – אין ספק!

בכל מקרה, אני בטוח שכולם כאן מחזיקים לך אצבעות…

אייל
    חבר

To: epony

תודה על העצה!!!

JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

Send them an e-mail and better now than later.

All it shows is your genuine interest in the school and you are not violating policy as you had a legitimate e-mail problem. Maybe you can even get some kind of official "error" e-mail from Bezeq confirming the problem and supposting your case.

AZ

אייל
    חבר

To: All

לכל מי שהגיש לChicago בסיבוב הראשון:

הם התחילו להתקשר – בינתיים שמעתי רק על כאלו בארה"ב שקיבלו את השיחה המיוחלת.

הייתי חייב לשתף במידע (שלא רק אני אמרוט שערות מהראש )

בהצלחה לכולם!!!

אייל

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 124

היי אייל,

אני מרים את הכפפה… גם אני מורט שערות.

Psycho

Limch
    חבר

To: Psychodude, אייל

שיהיה לשניכם המון בהצלחה!

מחזיקה לכם אצבעות :)

אייל
    חבר

To: Limch

תודה לימיצ' :-)

Psycho – שיהיה בהצלחה ( מה זה משנה עוד כמה שערות על הראש…)

אייל

Limch
    חבר

אני לא חושבת שאני אצליח להירדם בקרוב אז אני בינתיים אתכם, מחכה לשמוע בשורות טובות, ומוכנה להשאיל קצת שיער למי שחסר לו

odedp
    חבר

התקבלתי לשיקגו … … איזה אושר !!!

broadreach
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

מזל טוב!!!

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

מזל טוב, עודד!

הישגים מרשימים!

Limch
    חבר

כל הכבוד!!!

epony
    חבר

כ ב ו ד ! ! !

odedp
    חבר

To: epony, shimonh, Limch, broadreach

תודה רבה לכל המברכים.

קשה להאמין שכבר עברה שנה מהתקופה שהחבר'ה מהמחזור הקודם הכריזו פה בפורום על הקבלה שלהם. איך הזמן טס כשנהנים

המון הצלחה לכולם.

ilanvag
    חבר
    מספר הפוסטים: 157

מזל טוב עודד !

shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

מזל טוב!!!

JoeCool
    חבר

Dear All,

I hope you are enjoying this week off, as no decisions or interview invites are being sent out this week. It should give everyone some time to re-charge their batteries and calm down a bit.

Although I do feel calmer this week, I too still check my e-mail several times a day hoping and waiting for good news. I guess it is just out of habit.

Good luck to us all, and may 2007 be a year full of good news and great new experiences for us all.

AZ

Limch
    חבר

Hi all,

I'm on my vacation in France, currently at a friend's house in Nancy, we just came here from Paris.

I visited Fontainebleau & INSEAD a few days ago – it is AMAZING. The full story + pictures to those of you who asked and for those of you who haven't but are interested – when I return this upcoming weekend :)

Glad to read the good news around the forum, congrats to all the admits!

Bonsoir,

Limor.

shimonh
    חבר

Hi sfiliba (I couldn't reply in the original thread).

My email is shimon at amobee.com

broadreach
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

לימור

תעשי חיים בנאנסי. נשמח לקבל את הדו"ח המלא מאינסיאד כשתחזרי.

broadreach

shimonh
    חבר

To: shimonh

Shlomi, what is your email? (I didn't get yours).

Good luck tomorrow!

kerenz
    חבר
    מספר הפוסטים: 74

לימור, איפה את??? את לא יודעת כמה אנשים תהו אתמול, ב- MBA Event , מי מסתתרת מאחורי השם

Limch
    חבר

To: kerenz

מקווה שלא התאמצתם יותר מדי, אני בדיוק שתיתי את האספרסו האחרון שלי בשארל-דה-גול :)

חבל שפספסתי, דווקא הייתי שמחה לראות כמה מהפרצופים כאן בפורום

Limch
    חבר

אוקיי, אז כמובטח: סיכום הביקור שלי בפונטנבלו ואינסאד:

יצרתי קשר עם נועה שלומדת כרגע באינסאד. הגעתי ברכבת מפריז, ממש זריז, 40 דקות ואחלה נוף בדרך. נועה אספה אותי ולקחה אותי לסיבוב בעיר, בעיניי פונטנבלו מקסימה, משהו בין עיר לעיירה, מאוד שקט ורגוע ובעיקר מקושט מאוד יפה לכריסמס (fake snow and everything). הגענו לבית ספר, הביקור שלי היה בזמן חופשה אז היה די ריק, אז יכול להיות שבמצב אחר היה נוצר לי רושם אחר. בכל מקרה הכל נראה מאוד קומפקטי וחמים, בבניין של ה-MBA יש כיתה גדולה שאמורה להכיל את כל המחזור ועוד חדרים קטנים יותר לכיתות המחולקות של המחזור, ברחבי הבניין יש הרבה מאוד ספייס ללימודים בקבוצות, cubicles נוחים עם שולחנות, לוחות, מחשב, אינטרנט, גישה למדפסות, אזור לוקרים ובקיצור כל מה שצריך כדי ללמוד. יש אזור גדול מאוד במרכז שהוא מעיין לאונג' שבו יש ספות, קפה ונוף לחצר, בקומה מעל יש פוד-קורט כזה כמו של קניונים (יש בחירה מאוד רחבה) וזו אמורה להיות הארוחה הכי משתלמת שאפשר להשיג. הרושם הכללי שלי מהבי"ס די דומה לרושם שלי מהאזור כולו: קטן ואינטימי, מאוד חברותי ונינוח. במהלך הסיבוב בבי"ס פגשנו את שותפה של נועה שבמקרה הייתה שם, אסייתית מאוד נחמדה אז קשקשתי גם איתה קצת. משם המשכנו חזרה לעיר, נועה וחבר שלה אלעד (שגם לומד באינסאד) הזמינו אותי לארוחת צהריים (מה שהיה קצת קשה כי בצהריים כמעט כל המקומות סגורים, חיים טוב בצרפת אנשים…) וזו הייתה הזדמנות לשמוע קצת מהם על החוויה ועל התוכניות שלהם בהמשך.

עוד כמה דברים כלליים: חלק מהאנשים גרים בעיר עצמה, קרוב מאוד לבי"ס, וחלק גרים בכפרים מסביב ומחזיקים רכב. נראה שהאופציה של להחזיק רכב נוחה יותר כי ככה קל יותר להגיע ממקום למקום וגם לחברים שגרים רחוק יותר. יש אנשים שנוסעים בתדירות של פעם בשבוע לפריז ויש כאלו שנמצאים בפונטנבלו כבר 4 חודשים ועוד לא יצאו לפריז אפילו פעם אחת, אז כל האפשרויות פתוחות. רוב האנשים עושים "החלפות" בין הקמפוסים לאחר 4 חודשים ואז עושים החלפה קומפלט כולל החלפת דירות. אמנם פריז מאוד קרובה אבל בכל זאת, מי שמחליט לבוא לפונטנבלו צריך להיות מוכן לעובדה שזה מקום קטן ושקט ואני מכירה כמה אנשים שהיו מתחרפנים שם (וכמה שהיו נהנים שם בטירוף).

סה"כ – היה ביקור ממש מעולה, מאוד התרשמתי מהמקום ומהאנשים שהיו שם, ולמי שמעוניין בתמונות מהביקור מוזמן לכתוב לי ל: limch ב- netvision net il ואני אשלח לו (חבל שאי אפשר להעלות כאן קבצים).

הערה נוספת: לפני הגשת האפליקיישנים לא נסעתי לראות שום בי"ס, למעשה השבוע האחרון בצרפת היה החופשה הראשונה שלי מזה כמעט שנה וחצי (בגלל עומס בעבודה ועוד כמה סיבות). אני חושבת שיש לביקור הרבה ערך מוסף בעיקר במקומות כאלו, כי עיר זו עיר זו עיר… אבל במקומות קטנים חשוב ללכת לראות אם זה מתאים לך ואיך ה-fit שלך לא רק לתוכנית אלא גם לסביבה.

JoeCool
    חבר

Well, – That's it. I'm Done. Literally.

Despite a crazy couple of weeks at work and at home (family affairs) I managed to get both second round applications in on time.

Now it is a waiting and hopefully an interviewing game. I really don't know if I could be more stressed out, even if I was before an interview!

I need a vacation. – Maybe some place nice in France, right Limch?

Good luck to us all and may we all hear good news soon,

AZ

epony
    חבר

To: JoeCool

JoeCool,

As a recent INSEAD alumnus told me a few weeks ago: It's not over when you click "Submit" – that's only the beginning.

So, grab a seat and join your fellow 2nd rounders in the nail biting (I got my apps. in last week, and it was also a 90th minute thing…) – Hopefully, we've still got a lot ahead of us!

Anyway, congrats for completing phase 1 in what's shaping up to be the adventure of a lifetime

Sk
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

אני מחפשת מלגות לMBA בארה"ב חוץ מהמלגות שבתי הספר נותנים. אין איזה ארגון יהודים או נשים או משהו שרוצה לתמוך ביהודיה טובה כמוני?

וברצינות, איך מוצאים מלגות? שמעתם על מישהו שקיבל מלגה שלא דרך האוניברסיטה?

JoeCool
    חבר

To: epony

Thanks man.

Though for me these second round applications were just the final addition to my MBA efforts after submitting several applications in round 1.

I like your attitude. Stay positive.

Good luck to us all and keep the faith people.

AZ

anatshi
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

To: Sk

הי sk,

בעקרון, הדעה הרווחת היא שככל שאתה עולה בדרוג של בית הספר יותר ויותר קשה לקבל מלגה. בשנה שעברה, שיקגו יצאה מן הכלל הזה כשהיא חילקה3 מלגות מלאות לישראלים!. בנוסף, עם הקבלה, היו מקרים שאנשים קיבלו מלגה חלקית נחמדה ביותר .

כשאני התקבלתי בשנה שעברה, קיבלתי הביתה רשימה של כל המלגות שקשורות (וגם כאלה שלא קשורות ישירות) לבי"ס הספציפי ואפשר לעבור על הרשימה ולהגיש למה שרלוונטי (יהודים, נשים, מצטיינים, מנהיגים, מתעניינים בתחום ספציפי וכו).

את גם יכולה לנסות בגוגל לכתוב scholarships ותגיעי לכמה דטה-בייסים שמכילים מלגות שונות. לא ניסיתי.

כל זה טוב ויפה אבל אני עדיין מעריכה שהסיכויים למלגה הם נמוכים. אבל צריך לזכור שלחלק גדול מהאנשים אין את הסכומים האלה בבנק . הבי"ס יודע את זה ונותן הלוואות בתנאים טובים וזה גם ברור לכולם שהMBA יאפשר לך להחזיר את ההלוואה הזו בזמן סביר

בדיוק לפני שבועיים בעלי ואני (שנינו לומדים בוורטון) הענקנו אחר כבוד לבי"ס 44 אלף דולר בלחיצת כפתור קטנה . אני לא אגיד לך שזה לא כאב, אבל אנחנו יודעים שמדובר בהשקעה לטווח ארוך ולכן הרגענו את עצמינו ומיד יצאנו לחופשת סקי של 3 ימים בלייק טאהו – כי מה שלא הורג מחשל

עוד כמה דברים קטנים שכדאי לדעת: בהתמחות בקיץ בין השנה הראשונה לשניה סטודנט ממוצע מרוויח כ20 אלף דולר, ובשנה השניה ניתן לעבוד כTA ולהרוויח עוד כמה אלפי דולרים

על המשכורות שאחרי התואר כתבו פה כבר הרבה…

שיהיה בהצלחה לך ולבעלך

וכמובן- מזל טוב לכל המתקבלים החדשים, ובהצלחה למגישים בסיבוב השני!!!

ענת

Limch
    חבר

לכל מי שלא ראה את ההודעה בפורום "התקבלת?…" אני שמה אותה גם כאן:

********************************************************************************

epony, אני אומרת The more – The merrier, הגיע הזמן לארגן איזה ערב פורום בלי קשר ל-כן או לא מתקבלים, חוץ מזה – זה בטוח יעשה לך קארמה טובה לסיבוב שני אם תבלה קצת עם מתקבלים של סיבוב ראשון

אני מציעה – מוצ"ש הבא, אזור המרכז, מי שמעוניין שישלח לי מייל כדי שנדע כמה אנשים אמורים להגיע, אני אנסה לחשוב על מקומות שיש לידם הרבה חניה (המלצות יתקבלו בחום)

limch @ netvision net il

לימור.

********************************************************************************

Limch
    חבר

עדכון לגבי ערב פורום:

יום: שבת, 20.1.07 או 01/20/07, תלוי מאיזה צד של העולם אתם מסתכלים

שעה: 21:00 או 9PM, מה שנוח לכם

מיקום: רמת החייל (מקום ספציפי: יהיה מחר, כרגע הטלפון בתפוס אינסופי במקום שרצינו)

בבקשה להודיע לי במייל מי שמעוניין להגיע, על מנת שנדאג שיהיה מקום לכולם!

limch @ netvision net il

Limch
    חבר

הודעה רשמית מעודכנת וסופית לגבי ערב פורום:

מתי? מוצ"ש 20.1.07

שעה? 21:00

איפה? Milly's , ראול ולנברג 24, רמת החייל

מי בא?

איציק, ניסן, דרור, אור, קרן, אילן, עודד, אייל, אמיר ואני

לא סופי: מיכל, עידן, יריב, אהרון

אם יש שינויים/עדכונים/תוספות בבקשה תודיעו לי!

מצפה לראותכם!!!

limch @ netvision net il

epony
    חבר

To: Limch, All

עוד פרטים על Milly's אפשר למצוא ב:

http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=8369

מקווה לראות את כולם בשבת!

yaniv1975
    חבר
    מספר הפוסטים: 46

שלום לכולם
    אני מארגן ביקור בארץ של 40 סטודנטים מ MIT Sloan בשבוע האחרון של מרץ, וחשבתי לארגן מפגש של הסטודנטים המבקרים עם ישראלים שמעוניין להגיש מועמדות לשנה הבאה.
    תוכלו לפגוש אותי ואת יובל, שנינו סטודנטים שנה א, ותוכלו להתמנגל עם סטונטים אחרים מכל העולם וללמוד מהם על הבית ספר שלנו.
    אשמח לקבל אינדיקציה לגבי רמת העניין שיש למי ממשתתפי הפורום במפגש הנ"ל.
    תודה
    יניב

Limch
    חבר

לפני כמה ימים שאל אותי מישהו במייל מה היו השלבים שעברתי בדרך של כל התהליך הזה, חשבתי לשתף את כולם בתשובה שלי, אולי זה יעזור לכמה אנשים בתחילת דרכם להבין מה קורה בשנה הזאת:

1. שלב ההכחשה (מי צריך בכלל MBA בחו"ל? איזה בזבוז של זמן, אני בכלל עושה GMAT מלא כדי לקבל פטור באנגלית בת"א)
    2. שלב הסקרנות (הוצאתי ציון טוב ב-GMAT, אולי כדאי לבדוק את העסק הזה של MBA בחו"ל)
    3. שלב הגילוי (פשששש, מעניין, לא רע, נחמד פה בכנסים האלו של כל התוכניות, כמה אנשים מוזרים יש פה, מה יש להם לכולם?)
    4. שלב הביסוס (מה ה-fit שלי, איפה אני הייתי רוצה ללמוד, למה, מה אני רוצה לעשות עוד 5 שנים, איך אני אגיע לשם, האם בכלל MBA בחו"ל זה התשובה)
    5. שלב ההחלטה (הולכים על זה, מתחילים להיערך לתהליך האפליקיישן)
    6. שלב הלוגיסטיקה (להחליט עם/בלי ייעוץ, כמה אפליקיישנים אני רוצה להספיק לסיבוב ראשון, מתי צריך להתחיל, מתי להערך לנושא הממליצים)
    7. שלב הביצוע (אני החלטתי על – עם ייעוץ, 4 אפליקיישנים בסיבוב ראשון, התחלתי במרץ 2006 לקראת לימודים בספטמבר 2007, עם הממליצים התחלתי לדבר באזור מאי 2006)
    8. שלב הייאוש (כמה פעמים אפשר לכתוב מה אני רוצה לעשות שאני אהיה גדולה ולמה אצלכם ולמה בכלל ומי אמר למי ובאיזה הקשר… די כבר, אין לי חיים יש לי רק אפליקיישנים!!!)
    9. שלב ההתפכחות (הגיע הזמן ללחוץ על ה-Submit ולשגר את האפליקיישנים לדרכם!)
    10. שלב ההמתנה (מחכים להזמנה לראיון, מתראיינים, מחכים להחלטה הסופית…)
    and then – הפתעה!!! מכתבי קבלה!!! אני מניחה שיש עוד כמה שלבים אבל אני חווה אותם ברגעים אלו ממש אז אני עוד לא יודעת לספר עליהם :)
    ronnie11
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

לימור, ככה את מגלה סודות מקצועיים? ;)
    האמת שהתשובה שלך הייתה עשר אין שום סיבה לשמור אותה לעצמנו.
    נראה אם את יכולה לגלות מה אני עשיתי מאז השיחה שלנו ועד עכשיו, שאני רואה את ההודעה שלך (רמז מתחיל ב – 2003 וכולל איזה שלוש מאות דפי אינטרנט…)

לא עקבתי כ"כ, התקיים כבר סופ"ש המתקבלים ב – HBS?

רוני

Slovo
    חבר
    מספר הפוסטים: 96

Hi,

Recently people asked me about the resources they should use while trying to gather information on MBA in general and on specific schools. Here are some resources I found useful:

1. MBA Chances forum. Try to read ALL the groups and as far back as you can. Most of these groups hold valuable information that is very relevant to the different stages in the process..
    2. BusinessWeek MBA site ( http://www.businessweek.com/bschools/). It has plenty of information and very strong discussion boards.
    3. Schools’ sites, such as http://www.wharton.upenn.edu and others. This will give you information on the business schools programs along with the general information about admission process.
    4. Schools’ blogs and forums, in Wharton’s case – it is called S2S (Student to Student, http://s2s.wharton.upenn.edu/wh-wharton). There are answers to 95% of any applicant questions.
    5. A book named “How to get to the top MBA programs” ( http://www.amazon.com/How-Get-Into-Top-Programs/dp/0735203903/). This will give you the platform and knowledge of the application process, from how to pick the right school to how to send thank you letters in the end of the process.

It is important to try to gather as much information on the process before you begin, to be able to better focus your effort once you decide to start working on your applications.

Good luck,

Slovo

Limch
    חבר

To: ronnie11

היי רוני :) אני יכולה לנחש מה עשית, בעיקר כי זה גם מה שאני עשיתי לפני שנה וקצת

מקווה שנהנת מהקריאה, נראה לי שאפשר לכתוב פה ביוגרפיות של כמה אנשים מהפורום… ה-Admit Weekend הוא בסופ"ש הראשון של מרץ, 1-3, אני טסה לבוסטון כבר ב-22.2, החלטתי לעשות מזה קצת חופשה על הדרך :)

בכל מקרה, עכשיו כשסיימת את החלק המפרך של לראות מה אחרים עשו, הגיע הזמן להתחיל לעשות את זה בעצמך, ובל נשכח שמישהו הבטיח לי הזמנה לקפה…

ronnie11
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

לימור,

אל דאגה אין לי שום כוונה להתחמק מהקפה!

ה – 22 זה עוד מעט….

אכן נחמד לראות את התהליך של אנשים שאתה כבר יודע שהם התקבל: איזה שאלות הם שאלו, רמת הלחץ, הפורקן עם ההודעה על הקבלה… (הלוואי עלי).

נדבר בטלפון.

רוני

Roy Ben-Ami
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

למי שמעוניין, מצאתי מאמר לא רע משנת 2005 על בחירת בתי ספר ל-MBA.

הוא קצת מיושן (מאז גם שיקגו נכנסה כמספר אחד) אבל עדיין מעניין.

מיצטער מראש אם כבר הוא הופיע כאן בעבר

click here

JoeCool
    חבר

Limor,

When did you get your 5th star? 200 or 250?

I'm closing in…

AZ

Limch
    חבר

To: JoeCool

I think 200 :))

JoeCool
    חבר

19 more to go…

Thanks

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 218 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.