מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Ice
    חבר
    מספר הפוסטים: 30
    היי.

בתקופה האחרונה קיבלתי החלטה לגביי לימודי MBA בחו"ל.
    מה שתמיד עניין אותי זה יזמות, ובשנתיים האחרונות עסקתי בתחום באופן פעיל ואף בשנה האחרונה במשרה מלאה.
    על הרקע שלי אוכל לפרט בהמשך, אז לא זה העיקר.

כאשר התחלתי לחקור את עולם הMBA בהקשר של יזמות, השם babson college, תמיד הופיע ולרוב בדירוגים מאוד גבוהים ואף ראשונים.
    מצד שני, הבית ספר הנ"ל אינו מדורג בtop10 או אפילו ב top25, מה שמעלה את השאלה מה כל כך מיוחד בו ?

אשמח לשמוע מפי אנשים שעשו כבר את התחקיר הנ"ל שאני נמצא בעיצומו או אפילו מאלו שלומדים שם או הגישו מועמדותהתקבלו.

droren
    חבר
    מספר הפוסטים: 42

To: Ice

הי ICE,
    אכן מדובר בביה"ס מאוד מיוחד בנוף ה MBA והוא אכן מדורג מספר 1 כבר 17 שנה ברציפות בתחום של יזמות.
    בכול מקרה, אני מתחיל ללמוד בבית הספר בשנה הקרובה (כיתה 2012) ואשמח כמובן לעזור לך ולענות על שאלות!
    תרגיש חופשי לפנות אלי ומשם נדבר טלפונית.

[email protected]
    דרור

razia
    חבר
    מספר הפוסטים: 70

Hi ICE,
    I would encourage you to check out UNC as well if you're interested in Entrepreneurship
    You can find more information about the program at this post:

http://www.mbachances.co.il/forum/defaultmail.asp?ForumID=1&Thread_id=25416&TopicID=934&single=yes

Cheers
    Razi

Ice
    חבר
    מספר הפוסטים: 30

To: razia

hey razi,
    what is the added value of UNC in comparison to babson?
    in contrast to babson, it's not listed in the top10 for entrepreneurship and not in the general ranking.
    does it have a unique program that you are familiar with?
    or in other words, what makes it stand out from the crowd?
    razia
    חבר
    מספר הפוסטים: 70

ICE,

First, let me say that I have no intention to disrespect or demean any other program.

To your point:
    There are many different rankings that rank based on discipline, many of them do mention UNC as a top program for entrepreneurship, the difference between UNC and Babson is that UNC is considered a top 20 program (meaning it's strong in other disciplines as well).
    You can learn more about entrepreneurship at UNC at this page:
    http://www.kenan-flagler.unc.edu/Programs/MBA/concentration/entrepreneurial/index.cfm

I would be more than happy to share and discuss more about UNC and doing MBA in the US offline
    My email is:
    [email protected]

Happy Passover,
    Razi

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

Ice,

למקרה שאתה שוקל גם את אירופה בתור יעד ל-MBA, אני ממליץ בחום לחקור גם את INSEAD, שנחשב לחזק מאוד בתחום היזמות – הנה כמה נתונים מעניינים שמוכיחים זאת:

• למעלה מ-50% מבוגרי ביה"ס פונים לתחום היזמות במהלך הקריירה שלהם!
    • INSEAD מציע 19 קורסי בחירה בתחום היזמות – יותר ממספר קורסי הבחירה המוצעים בכל תחום אחר (שיווק, מימון, אסטרטגיה וכיו"ב)!
    • 80% מהסטודנטים עושים לפחות קורס אחד בתחום היזמות!

כל הנתונים הנ"ל אומתו גם ע"י Forbes בכתבה משנה שעברה שכותרתה: INSEAD: Entrepreneur U.

שווה בדיקה לעניות דעתי ;-)

בהצלחה!

אור

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.