מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 265 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • ליאור יוגב
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: All

This is the place to ask about Columbia GSB.
    Current students will be happy to answer.
    Welcome!

CHAPNICK
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

To: ליאור יוגב

so how do i get in?

my name is yaron b.a. in political science from ben gurion university' gpa-3.5, gmat 690 do u think it's enough?

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: CHAPNICK

ירון היקר,

ליאור, יואב ואנוכי עסוקים בימים אלה בהתארגנות בדירות שלנו לקראת שנת הלימודים המתחילה בעוד פחות מ-20 ימים. אגב, את הדירות המסובסדות מארגנת האוניברסיטה.

הנתונים שלך מספיקים במובן זה שהם מתאימים לטווח הממוצע של GPA ו-GMAT, אך בכך לא די. ציונים אלה הם אך ורק שני חלקים מתוך כחמישה (ממוצע ציונים, GMAT, המלצות, חיבורים וקורות חיים).

אנחנו בתחושה חזקה מאד כי לאחר שאתה מתאים מבחינת טווח הציונים (ואמנם אתה מתאים) הרי שלחיבורים יש, כנראה, את המשקל העז ביותר. הם מספרים על הקריירה שלך, על השאיפות שלך, על אופיך, ועל "התאמתך", לכאורה, לבית הספר. בשל כך יש ליתן להם תשומת לב מירבית.

אתה מוזמן להמשיך ולפנות אלינו בשאלות ספציפיות. המון בהצלחה.

G

CHAPNICK
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

תודה על התשובה חבר'ה!

רציתי לדעת {אם אפשר, כמובן}, מה היו הנתונים שלכם בקבלה?

ועד כמה חשוב משקל הרקע התעסוקתי?

תודה רבה!!

greenfeld
    חבר

To: CHAPNICK

הרקע התעסוקתי חשוב מאד… אתה צריך להסביר מהיכן אתה מגיע ולאיפה אתה הולך, ומדוע MBA בקולומביה הוא השביל האידיאלי עבורך על מנת להגיע מעברך (הרקע התעסוקתי שלך, בין היתר) לעתידך (הקריירה העתידית שלך).

את הרקע שלי אתה מכיר…

שבוע טוב

goal1
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

To: greenfeld

Greenfeld

How is New York ? I arrived 2 days ago

Send me an email to [email protected]

Udi

greenfeld
    חבר

To: goal1

ניו-יורק מדהימה.

אנחנו בעיקר עסוקים בימים אלה בבדיקת סצינת המסיבות.

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: greenfeld, goal1

רחמים…

יאללה, שיהיה בהצלחה!!!

goal1
    חבר

To: dalit

בהצלחה דלית!!

לא מסוכן שם בלונדון?

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: goal1

מכיון שהדירה שלנו נמצאת מטר מהמסגד המרכזי, יש לנו שמירה צמודה עכשיו.

כיף חיים!!

R-Ronen
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

שלום וברכות למתקבלים.

התחלתי לאחרונה להתעניין בלימודי MBA, ובעבורי ניו יורק היא האופציה המועדפת, אני מאמין שאין צורך להסביר מדוע…

רציתי לשאול האם רקע תעסוקתי של מספר שנים בהיי-טק בחצי משרה, תוך כדי הלימודים ורקע פיקודי מהצבא מספקים את קולומביה. להערכתי מבחינת ציונים לא תהיה לי בעיה (טפו-טפו-טפו).

אודה לכם אם תוכלו לחדד, ואולי לתת דוגמה של "למועמד יש סיפור מעניין/מיוחד" או "המועמד מתאים לרוח ביה"ס" וכו'.

האם המידע שיש באתרים השונים של בתי הספר אמור להספיק לי כדי שאוכל להגיד לי מדוע בית-ספר ספציפי מתאים לי?

תודה רבה!

רונן

ly-cbs
    חבר

To: R-Ronen

רונן,

שמי ליאור ואני מתחיל ללמוד בקולומביה בשבוע הבא.

יש לנו רקע דומה מבחינת נסיון עבודה ולימודים אז אין לך מה לדאוג מבחינה זו.

ישנם סיפורים כאלו ואחרים של מועמדים: תנסה לחשוב אם יש לך נסיון/רקע שיוכל לייחד אותך בעבור מישהו שקורא מאות תיקים של מועמדים וכולם נראים מאוד נחמדים, יפים וחכמים על גבי הנייר. כמו-כן, וודא שיש לך הסבר מצוין ללמה אתה צריך MBA בשלב זה בקריירה שלך. ובנוסף חשוב מאוד להראות התלהבות ובקיאות בתוכנית הרלוונטית. ולמה היא הכי מתאימה לך.

המידע באתרי בתי הספר הוא מקום מצוין להתחיל בו. לאחר שתרכוש ידע על בתי הספר שמעניינים אותך צור קשר עם סטודנטים ובוגרים של אותם בתי ספר. אם מתאפשר לך גם לבקר בבתי הספר אז לדעתי זה מומלץ (לא הכרחי).

אם אתה מעוניין שאצור איתך קשר אז תשאיר כאן את האימייל שלך ואשמח לענות על שאלות יותר ספציפיות.

R-Ronen
    חבר

To: ly-cbs

הי ותודה על התשובה.

אני אהיה בקרוב בניו יורק (תחילת ספטמבר). האם לדעתך ש עדיין אפרות לתאם את הביקור עם האוניברסיטה? האם בכלל צריך?

האי מייל שלי הוא:

ronenr at cs dot technion dot ac dot il

אשמח לשמוע ממך

greenfeld
    חבר

To: R-Ronen, All

ביקור בקולומביה

שלום רונן וכולם,

ספטמבר זה כנראה עיתוי לא רע לבוא לביקור. בעוד שבוע אנחנו (תלמידי השנה הראשונה) נתחיל ללמוד ואז נוכל לתפור עבורכם את הטיימינג המוצלח ביותר לבקר. דהיינו, יום שבוא כולנו לומדים, יש שיעורים מעניינים וכו'.

לקולומביה יש סשיינים מסודרים לביקור. לא צריך להודיע מראש. פשוט באים, נרשמים ומתחילים את הסיור.

בעוד כשבוע וחצי נוכל לומר באיזה יום בדיוק אנחנו ממליצים לבוא לבקר. תבואו עם שאלות מסודרות מצידכם, כאלה שיעזרו לכם להכיר את בית-הספר בצורה מוצלחת ככל האפשר. כדאי שתכינו את עצמכם באמצעות קריאה על בית הספר באתר האינטרנט. כמו כן אנחנו ממליצים בחום כי תיכנסו ללינק שליאור ציין בהודעה הבאה לפני שאתם מתכננים את הביקור.

אנו מצידנו (וזאת הבטחה) נעשה ככל שביכולתינו להנעים את ביקורכם ולהפוך אותו ליעיל ככל האפשר.

להתראות בקולומביה,

אהד

ly-cbs
    חבר

If you consider visiting CBS check out the following: http://www0.gsb.columbia.edu/mba/admissions/visit. I would recommend the Host Program in particular as it lets you sit in on several classes and really get to know some current students which may come in handy during the application process and possibly afterwards.

Lior

R-Ronen
    חבר

אני רואה שיש להם מפגש ב 7 בספטמבר – בדיוק כשאני גם בעיר וגם יכול לבוא… איזה קטע!

שימשיך להיות לי מזל כזה…

אגב, אם בין הקוראים ישנם עוד מועמדים שמתכוונים להגיע למפגש הזה, אשמח לשמוע על כך.

Ethan
    חבר

Dear Ohad,

My name is Eitan and I am applying to Columbia's Early Desicion round.

I'll be in N.Y on Sept. 18-Oct. 8.

I've already got registered to the Hosting Program and I intend to visit a few classes.

Is there a way I can contact you and visit you while there?

Thanks a lot,

Eitan

ayalon3
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

היי ליאור

שמי ניר ואני שוקד בימים אלה על האפליקיישן לקולומביה (early decision).

כחלק מרציונל ה'למה קולומביה' בחיבור המטרות, אני מנסה לברר קצת על הקורסים – מה נחשב מעניין/מועיל/אטרקטיבי במיוחד וכיו"ב.

האם תוכל להמליץ מנסיונך?

אשמח לשמוע ממך. המייל שלי (של המסנג'ר ובכלל) הינו:

ayalo[email protected]

ly-cbs
    חבר

To: ayalon3

Nir and all who are interested in CBS:
    I am a 1st-year student so I’ve just recently started the MBA.
    However, for popular courses information you can take a look at: color=#0000ffhttp://www0.gsb.columbia.edu/mba/academics/electives .
    Look at the most popular courses and also check out the course catalog where you’d be able to get a brief description of all currently offered courses.
    Perhaps you’d want to consider linking the courses (or professors) that you find intriguing to your career goals.
    Good luck!
    Lior

yonis
    חבר
    מספר הפוסטים: 73

Has anyone sent an application to Columbia yet?

Did anyone who sent an application already recieved any feedback from the school?

Thanks.

HDM
    חבר

היי,

אני מעונינתן ללמוד באוניברסיטת קולומביה במחזור שמתחיל ב- 2007.

בסוף אוקטובר אהיה בניו יורק ואני מאוד מעוניינת לבקר בקולומביה.

אשמח מאוד אם תוכל לעזור לי ולהמליץ לי מתי לבוא (אני אהיה שבוע בעיר).

שנה טובה,

HDM

greenfeld
    חבר

הייתי ממליץ לבקר ביום חמישי ה-27 בחודש. ימי חמישי הם בדרך כלל הזדמנות טובה לשמוע שיעורים ואחר-כך ליהנות מה Happy-Hour המפורסמת של Columbia Business School. חוץ מזה, מדובר בסוף השבוע של האלווין. וזה אומר שנדאג לך לכניסה למסיבה של בית-הספר באחד המועדונים היותר מוצלחים בעיר…

חוץ מזה, בדרך כלל אין העדפה ספציפית של יום. גם ליאור וגם אני מפנים אנשים לאתר של קולומביה. יש שם פרטים על אפשרויות הביקור.
    אנחנו כאן לרשותך. בפורום יש את המיילים הפרטיים של ליאור ושלי. נשמח מאד לארח אותך ולענות על כל שאלותיך.
    שנה טובה,
    אהד

yoni1978
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

אוהד היי,

שמי יוני ארגמן ואני מאמין שיש לנו חברים משותפים (לירון לב ואמיר שפיצר, למשל,. אני גם מכיר את סיוון איינשטיין). בכל מקרה, התחלתי לא מזמן את תהליך כתיבת האפליקיישן. בשל עבודתי כעו"ד עסקי בפישר, בכר, חן, אני צופה שהתהליך לא יסתיים בקרוב… (כמו בגורניצקי, גם אצלנו השעות הן אינסופיות…). השאלה שלי היא זאת- מתי מסתיים מועד ההגשה לקבלה למחזור שמתחיל בסתיו 2006? האם עצם העובדה שבקשתי מוגשת באיחור ותחת לחץ עלולה לפגוע באיזשהו אופן בסיכויי הקבלה שלי? האם הצטרפות למסלול המואץ שמתחיל בחודש ינואר ונמשך שנה וחצי (מסלול שלא כולל התמחות) יהיה, בהכרח, פחות טוב מבחינתי (אני לא חוזר לעסק משפחתי ואף אחד לא משלם על לימודיי…)? הם אתה מכיר פרופ' ישראלי בשם רן קיבץ המרצה באוניברסיטה? האמת, גם על סצינת המסיבות יש לי לא מעט שאלות, אבל נשאיר משהו לפעם הבאה…

תודה מראש,

יוני ארגמן

greenfeld
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>השארתי לך במייל את הפרטים שלי כולל דוא"ל ומספר סלולרי.
    תתקשר ונדבר באריכות על שאלותיך.

בהצלחה

ocarmeli
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

ocarmeli
    חבר

אוהד שלום,

שמי גדעון ואני מעוניין להצטרף לאלה שגוזלים מזמנך היקר בניו יורק ומדברים איתך בטלפון על תהליך הקבלה לקולומביה.

תודה.

greenfeld
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All
    <hr></p>הי גדעון. אתה כמובן מוזמן לעשות זאת. אתה גם מוזמן לשלוח לי מייל ולספר לי לאילו אוניברסיטאות אתה מעוניין להגיש, מה שאיפות הקריירה שלך וכו'.
    בוא ננסה לדבר מיום שלישי והילך שכן יש לי שני מבחנים בתחילת השבוע (אני מנסה להיות רציני…בוא נראה אם זה יצליח).
    בהצלחה…

ocarmeli
    חבר

אוהד,

תודה רבה על התשובה המהירה. אני אנסה להתקשר מיום שלישי ואספר לך את "סיפור" חיי ו"שאיפותיי המקצועיות". אני מניח שיהיו לך עצות טובות בשבילי.

אם אתה יכול להחזיר לי מייל עם מספר הטלפון שלך, זה יכול לעזור.

בהצלחה במבחנים (זה אף פעם לא מזיק לנסות להיות רציני…הרבה בחורות אמרו לי לנסות להיות רציני…, אחת הצליחה…).

גדעון

greenfeld
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All
    <hr></p>הטלפון שלי הוא
    646-660-5808

הבנתי שזה הצליח לה כשאתה נהיית רציני, השאלה האמיתית זה האם הצליח לך כשהפכת רציני…

ocarmeli
    חבר

הצליח לי לא פחות משהצליח לה, מזל שהתעקשה שאהיה רציני.

נדבר ביום שלישי. שוב בהצלחה בבחינות.

גדעון.

greenfeld
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>לגדעון (ולכל מי שמתאמץ בימים אלה בכתיבת החיבורים),
    שמחתי לשוחח איתך. ההליך קשה ומייגע. אין קיצורי דרך. חשוב לזכור את זה. לא כדי להוריד את המורל אלא בכדי לדעת שצריך להתאמץ עוד קצת, עוד יותר, בשביל להגיע למטרה.
    המון בהצלחה.

Infowell
    חבר
    מספר הפוסטים: 71

אהלן,

קודם כל תודה על הזמן שאתה משקיע בלעזור לאנשים כאן.

שתי שאלות ברשותך.

1. אשמח אם תוכל לפרט על אופציות הדיור שיש לסטודנט ישראלי בקולומביה. כגון, האם קשה/קל למצוא דיור? יש/אין סיבסוד מצד האוניברסיטה? האם הדיור הוא עם שותפים/בלי שותפים? יש/אין מגורים בקמפוס? בכמה היית מעריך את ההוצאה החודשית על דיור? וכו'
    2. למיטב ידיעתך, האם קולומביה היא high-tech friendly? אני אסביר למה אני מתכוון – ידוע שתחום ההתמחות של קולומביה זה finance ולכן מעומדים נוטים להדגיש בחיבורים כיצד התמחות זו עומדת בקנה אחד עם מטרותיהם בטווח הקצר והארוך. אני לעומת זאת, בא מעולם ההיי-טק ורואה עצמי ממשיך שם גם אחרי MBA (product manager בטווח הקצר) אבל לא בתחום הfinance (יותר כיוון של marketing וgeneral management-). מה אתה חושב? עם שאיפות כמו שלי יש לי סיכוי בקולומביה למרות שהיא יותר finance oriented?
    greenfeld
    חבר

To: Infowell, ly-cbs

אפשרויות הדיור לסטודנטים בקולומביה:

שאלה מצויינת.

הדיור לסטודנטים הזרים בקולומביה הוא מעולה. כל סטודנט זר מקבל זכאות לדירה בבעלות האוניברסיטה. לקולומביה יש עשרות בניינים בבעלותה בטווח של עשר דקות הליכה ברגל.

תעריפים לאדם (שכבר כוללים חשמל, מים, גז וכו'):

דירות שלושה חדרים (לשני שותפים): 650-820 דולר לחודש.

סטודיו: 880-1,150 דולר לחודש.

חדר שינה+סלון: 1,100-1500.

אילו מחירים יותר זולים אפילו ממקומות שנחשבים הרבה יותר זולים מניו-יורק.

בהצלחה בתהליך

ly-cbs
    חבר

To: All, Infowell

Infowell and people considering Columbia Business School:

Columbia Business School’s MBA Class of 2007 Profile:
    face=Times New Roman color=#800080 http://www1.gsb.columbia.edu/admissions/Columbia_September_2005_Class_Profile.pdf
    As you may notice 13% of the class comes from a technological work-experience background – very close to other top represented industries: Consulting 14%, Financial Services 17%, Investment banking 15%. Don’t let Columbia’s reputation for finance deter you from applying. As for post MBA employment, tech companies come to campus and recruit Columbia MBAs. Intel, Google, Lucent, Yahoo, Samsung, Symantec, and Microsoft, to name a few, hired CBS people for summer internships this past summer. That said, other schools may serve as a better stepping stone for such a career.

Columbia University Housing:
    As Ohad already mentioned, the different types of accommodations differ in price range. Most shared apartments cost $700-800 a month, a studio $900 and a one-bedroom $1100. There are furnished and unfurnished apartments. The Columbia main campus neighborhood is a great place to live – very collegial in terms of population, stores and restaurants and bars. It is a safe neighborhood to walk around at night, like most of Manhattan nowadays. For more information please refer to the following link: face=Times New Roman color=#800080 http://www.columbia.edu/cu/ire/

Hope that helps,
    Lior

ocarmeli
    חבר

אוהד,

אתה ממש לא בסדר שהקדמת אותי במייל לאחר השיחה, אמא שלי (הפולניה) היתה מאוד כועסת עלי על חוסר נימוס מצידי.

בכל מקרה, תודה רבה על השיחה הארוכה והמפורטת אני מאוד מעריך את העזרה שלך ותסלח לי אם אטריד אותך פעמים נוספות בהמשך התהליך.

שוב תודה

גדעון

osnat_z
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

שלום ליאור,

הייתי לפני כחודש בכנס בוגרים ומועמדים לקולומביה בישראל.

הייתי רוצה להתחיל ללמוד ב- 2006.

אודה לך מאוד אם תוכל להשאיר לי את האי-מייל שלך.

בברכה,

אוסנת

netzon
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

שלום,

אני מעוניין להתחיל ללמוד בספטמבר 2006. עדיין לא הגשתי את האפליקיישן וכנראה אעשה זאת בסיבוב השני. רציתי לדעת אם מניסיונכם הדבר אפשרי בתקופת זמן קצרה זו (כנראה אוכל להשקיע חלק ניכר מזמני באפליקיישן). האם הסיכויים שלי קטנים משמעותית אם אגיש את האפליקיישן בסיבוב השני?

קצת עליי:

אני בן 28, עו"ד – למדתי באוניברסיטה העברית – ממוצע: 85.

עיקר הניסיון התעסוקתי שלי הוא צבאי. שירתתי בצבא כ-4.5 שנים. במהלך השירות פיקדתי על חיילים במסגרות קורסיות – תחילה כמפקד קורס האחראי על כ-20 חניכים ולבסוף כראש מדור – בתפקיד זה היו תחת פיקודי כ-100 חיילים.

ציון ה-gmat שלי – 750 (עשיתי ביום חמישי האחרון).

דווקא לא מתעניין בתוכנית בעלת אופי מימוני אלא יותר לכיוון של general management ו-marketing.

תודה מראש על התייחסותכם.

ly-cbs
    חבר

To: netzon

Hello netzon,

My name is Lior and I am a first year MBA student at Columbia Business School.

I will assume your question is with regard to CBS. When you say second round – do you mean the Regular Decision Round or a later round? First, bear in mind that international students should complete their application by March 1st, if I am not mistaken ( color=#800080 http://www0.gsb.columbia.edu/mba/admissions/options). Ideally, if you submit a quality application, explaining your need for an MBA from CBS (!!!), you should be able to get in no matter the round in which you apply. You should, however, be aware that diversity is taken into account when filling in the MBA class puzzle. Since the school uses rolling admissions and since they would have probably offered admission to several Israelis in ED you may have a harder time gaining admission the further down the line you apply.

Regarding your GM and Marketing interest please refer to my post from October 30th. As long as you do a good job explaining your reasons for an MBA it doesn’t matter if you do not wish to become a financier. As for the academic program: the school allows you to concentrate on specific management fields during your second year of studies but you are not required to concentrate in anything! We have a pretty good Marketing faculty and the associated students club is also very dominant at school. I would be happy to refer you to others who are more knowledgeable in this arena.

If you (or others) have specific questions about the academic program, career services, student lifestyle, or just anything related to CBS, feel free to email me at face=Times New Roman color=#0000ff [email protected] and I will do my best to assist where I can or at least refer you to someone who may have the answers.

Good Luck!
    Lior

hagruth
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: Infowell

שלום רב,

גם אני בא מרקע דומה לשלך. רציתי לדעת אם קבלת תשובה לשאלה 2

?

austinpowers_2
    חבר
    מספר הפוסטים: 57

To: ליאור יוגב, ly-cbs

Hi guys,

Not enough room to write how much I envy you for starting school in NYC this year. My primary plans are London, but I am also looking at Columbia.

I was wondering if you can give me an estimate about the chances in regular decision compared with the early decision.

Gil

ly-cbs
    חבר

To: austinpowers_2

Gil,

I believe that if you submit a good application (good stories, why mba, why now, why columbia) then you have a good chance. It's impossible to quantify. It would obviously depend slightly on the number and backgrounds of Israelis admitted in Early Decision. If you have more questions feel fee to email me at [email protected] .

Be'hatzlacha,

Lior

yonatan70
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

שלום לכולם.

האם מישהו פה בפורום יכול לומר לי האם ניתן לשלב בין שתי התמחויות ? אני הייתי מעוניין לשלב התמחות בנדל"ן + התמחות בייזום.

האם זה אפשרי בכלל ?

אחלה שבת לכולם,

yonatan

yonatan70
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

שלום לכולם.

האם מישהו פה בפורום יכול לומר לי האם ניתן לשלב בין שתי התמחויות ? אני הייתי מעוניין לשלב התמחות בנדל"ן + התמחות בייזום.

האם זה אפשרי בכלל ?

אחלה שבת לכולם,

yonatan

ly-cbs
    חבר

To: yonatan70

Yonatan,

It is common for students to concentrate on 2 fields. I am not sure whether RE and Entrepreneurship is a popular combination although my guess would be that it is. Please refer to http://www0.gsb.columbia.edu/mba/admissions/talk_student and contact students with interests that match yours to find out more about those. I would be glad to answer any other questions you have about the program and school.

Best of luck!

Lior

itai77
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>אני מגיע לניו-יורק בשבוע הבא לראיון ולביקור בקמפוס. אשמח להיפגש עם סטודנטים ישראליים במהלך הביקור. תודה.
    איתי

greenfeld
    חבר

Columbia Business School Reception
    On Saturday, May 20th Columbia Business School Class of 2007 will host a “Welcome Reception” for the admitted students of Class of 2008 and a Q&A session for anyone who is interested in the program.
    Where: Tel-Aviv
    When: May 20th, 2006; 20:00-22:00
    Who: Columbia alumni, Columbia current students (Israeli and Non-Israeli) and the admitted students of Class of 2008, AND YOU, or everyone else who is interested in Columbia Business School MBA program.
    A great opportunity to meet the people, ask questions and learn more about Columbia and the New-York experience.

rann
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

שלום לכולכם.

שמי רן, ואני מתכוון להירשם לקולומביה בסיבוב הראשון. אני נשוי + 1 ומעניין אותי לדעת מה הסידור לגבי זוגות נשואים וילדים. האם יש גן בקמפוס או בקרבתו? האם האוניברסיטה מסייעת בדיור למשפחות ?

תודה

רן.

ly-cbs
    חבר

שלום רן,

שמי ליאור והשבוע סיימתי שנה ראשונה בקולומביה.

בנוגע לדיור: זוגות עם ילדים זכאים לדירת 1/2 BR בסמוך לאוניברסיטה – לקולומביה יש כ-100 בנייני מגורים לסטודנטים לתארים מתקדמים וסגל בסביבת האוניברסיטה והמחירים נמוכים ביחס לניו-יורק, ובכלל ביחס לערים גדולות בארה"ב. לדוגמה, אני משלם 900$ לדירת סטודיו וחבר שלי מהכתה משלם 1500$ לדירת 1BR גדולה מאוד ומרוהטת.

ליאור

ly-cbs
    חבר

The Columbia Business School reception will be held this Saturday, May 20th 20:00-22:00 at Uzi Bach bar at Lilenblum 30 in Tel Aviv

Lior

JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

I posted this in the general forum but thought it might be better to post here to, in case someone missed it on the main board:

Out of curiosity, what happens to someone who submits to Columbia Early Decision round, but then, for any reason, decides not to attend Columbia? Are there any other repercussions other then losing the $5,000 deposit?

Please share your expereinces, thoughts and opinions.

Thanks.

מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 265 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.