מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 262 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Undisclosed Member
    חבר
    מספר הפוסטים: 48

FOR INFORMATION ABOUT ONE YEAR M.B.A. PROGRAM IN PARIS, PLEASE CONTACT RACHEL AT

[email protected]

casper
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

שלום לכולם,

אני מתעניין באפשרות להירשם לבית הספר למנהל עסקים ברוטרדאם.

אשמח לקבל כל פיסת מידע רלוונטית.

תודה

עידו

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

עידו,

מהתרשמות שטחית שלי, בי"ס איכותי בדרג השני באירופה, ואם תשים לב לדוחות ההשמה תראה שהם חזקים בעיקר ביבשת עצמה. משתנה החלטה חשוב בהתאם לאיפה אתה רוצה לעבוד.

איצ'יבן

casper
    חבר

קודם כל, תודה.

ברמת העיקרון אני שואף לעבוד באירופה. אם מדובר בדרג שני, מה הוא הדרג השני? כמה בתי ספר נמצאים בדרג הראשון לדעתך?

תודה

עידו

IchiBan
    חבר

אם אתה מכוון לבריטניה אולי כדאי ללכת ללמוד שם, יהיה יותר קל מבחינת שם וגם חיפוש עבודה. אם ליבשת, RSM יכול להיות טוב. אחת הבעיות בחיפוש עבודה ביבשת היא שאם אין לך עוד שפה פרט לאנגלית אתה עלול להיות מוגבל יחסית באפשרויות שלך.

לגבי דרג ראשון, לא נראה לי שיש ויכוח שאינסאד, LBS, IMD הם הטובים ביותר ביבשת ובין הטובים בעולם…

איצ'יבן

טלtal
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום, אני מעוניינת ללמוד תואר שני באוקספורד. במידה ויש לכם מידע על תקופת לימוד (מנהל עסקים) ומהם תנאי הקבלה אודה מאוד

שיהיה יום טוב

IchiBan
    חבר

טל,

התוכנית אינה התמחותית ואורכת שנה. יש כ-170 תלמידים בכל מחזור )ספט' בלבד).

תנאי הקבלה רק מעט פחות נוקשים מאשר LBS, INSEAD, משום שהתוכנית חדשה ומנסה להשתווק באגרסיביות.

האתר שלהם מצוין, וכדאי מאוד גם לקרוא את הבלוג של מרטין לויד )שכבר סיים ללמוד) ב- http://www.mba-experience.com.

איצ'יבן

עומר
    חבר
    מספר הפוסטים: 49

In reply to IchiBan from October 27 2003

I never though anything could be worse than Stanford essay 1, but man was I wrong.

This is Oxford essay 2: Which recent development, world event, or book has most influenced your thinking and why? (maximum 2000 words)

2000 words for crying out loud, this is reason enough not to apply.

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

עומר,

אולי זאת כוונתם, לסנן את אלו שלא מגיעים לאיזור ה- 2,000 מילים. בהחלט מעורר חלחלה.

אתה בכיוון שלא אנגליה ?

gbiron
    חבר

כמובן התכוונתי,

אתה בכיוון של אנגליה ?

עומר
    חבר

לא, אני ארה"ב בלבד

IchiBan
    חבר

עומר,

תמיד אפשר לסקור את תולדות הבנים למשפחת שרון, זה יביא אותך עד כדי הסתכנות בחריגה מהמכסה המותרת…

איצ'יבן

עומר
    חבר

כן אבל כל עוד זה לא בית ספר בהאיטי, אני לא כ"כ יודע איך אפשר להוציא משהו חיובי מהסיפור הזה

avia
    חבר

אילו אוניברסיטאות באנגליה מומלצות ללימודי ביטוח ו/ או מנע"ס?

מהם תנאי הקבלה?

IchiBan
    חבר

ביטוח – אין לי מושג מי מומלץ.

לגבי מנע"ס, יש את LBS, ואחריה ללא סדר מסוים את אוקספורד, קיימברידג', קרנפילד, מנצ'סטר ועוד רבות.

באתרים של המוסדות יש מידע מקיף מאוד על תנאי הקבלה.

איצ'יבן

Trinity
    חבר

שלום לכולם,

אני עברתי לצרפת, ואני מחפשת מידע לגבי אוניברסיטאות פה…

אני מעוניינת ללמוד מחשבים, אבל אני מפחדת שזה יהיה מאוד קשה כי אני לא מדברת כל כך טוב צרפתית…

אני גרה בליון והייתי רוצה לקבל מידע על אוניברסיטאות בסביבה…

אני חיפשתי לדעת אם יש אוניברסיטה כאן שמיועדת לאמריקאים, או סתם לדוברי אנגלית וממה שהבנתי – אין כאן…

אם למישהו יש מידע לתת לי, אני אודה לו מאוד.

תודה

טרין

[email protected]

מיכל
    חבר

שלום לכולם אני מעוניינת ללמוד מינהל עסקים -תואר שני בלונדון. אשמח לקבל המלצות לגבי אוניברסיטאות לגבי תנאי קבלה וכל אינפורמציה רלוונטית.

אם יש מישהו שלומד שם אשמח לקבל מידע. בנוסף אם מישהו יודע איפה ניתן ללמוד אנגלית בארץ ברמה אקדמית

תודה מיכל [email protected]

מיכל
    חבר

In reply to IchiBan from October 27 2003

הי איציבן

הבנתי מתשובותיך שיש לך ידע בנושא תואר שני באנגליה

אני מעוניינת ללמוד תואר שני בלונדון -מנהל עסקים

אשמח לכל מידע רלוונטי תודה מיכל

IchiBan
    חבר

In reply to מיכל from November 15 2003

הי מיכל,

המקום המשובח ביותר בבריטניה הוא ללא ספק LBS , שנמשך שנתיים והוא מאוד פופולרי בקרב ישראלים.

יש המון תוכניות של שנה אחת ברמות שונות, אלה שאני סימנתי כאפשרות הם אוקספורד וקיימברידג', לא ברמה של LBS, INSEAD, IMD או האמריקאים הגדולים, אבל מתקדמים משנה לשנה.

לינקים שימושיים:

http://www.london.edu/mba; http://www.jims.cam.ac.uk; http://www.sbs.ox.ac.uk; http://www.mba-experience.com/

אלמוני
    לא פעיל

In reply to casper from October 23 2003

עידו שלום,

תפנה לפרופסור נחום ביגר – ראש בית הספר למנהל עסקים באונ' חיפה – הוא מרצה גם באוניברסיטת רוטרדם. הוא אדם חביב ולפי דעתי יהיה מוכן לענות על השאלות.

gbiron
    חבר

In reply to maroni from December 09 2003

כמו כל דבר בחיים, זה תלוי, לדעתי נקודת המוצא שלך דרושה בחינה נוספת. השאלה הראשונה, לטעמי שאתה צריך לשאול את עצמך היא במה אתה רוצה לעסוק לאחר התואר ומשם לגזור לאחור, ברור ששאלה נוספת היא היכן אתה רוצה לעסוק.

אם התשובה לשאלה השניה היא שאתה מעוניין לחפש תעסוקה באירופה, אני חושב שרוב האנשים יסכימו שתואר מאינסייד, לונדון, IMD וכנראה גם IESE, הוא מקור לא פחות רק (אם לא טוב יותר במקרים מסוימים) מתואר מהאוניברסיטאות המובילות בארה"ב.

הסיבה לכך היא שמדובר בבתי ספר שחיים בתוך המדינות והערים וקשרו קשרים חזקים עם החברות שנמצאות שם.

אגב, אני לא חושב שהעובדה שאתה אוהב ספרדית צריכה לקבוע היכן תלמד, ישנם מספר בתי ספר שמצפים מהבוגרים שלהם שעד סוף הלימודים ידעו שפה אחת נוספת פרט לשפת האם שלהם עד גמר הלימודים (לונדון לדוגמא) ובתי ספר אחרים בהם אתה יכול לקחת שיעורים כללים בשפות בבתי הספר השונים של האוניברסיטה (הרוורד – אני חושב).

בכל מקרה בהצלחה,

gbiron
    חבר

In reply to מיכל from November 15 2003

מיכל,

אשמח לענות על שאלותייך, חקרתי מעט את התחום, אבל תהיי יותר ספציפית.

IchiBan
    חבר

In reply to maroni from December 09 2003

מרוני,

אין לי מושג בבתי"ס ספרדים, אף פעם לא חקרתי את הנושא. יש שם 2-3 מקומות איכותיים מאוד אך לא ברמה של 3 הגדולים האירופאים.

לגבי מציאת עבודה, אם יש לך דרכון ויש לך שפה אירופאית שלישית, אני ממש לא מבין מאיפה המסקנה שיותר קשה למצוא עבודה מאשר בארה"ב. כדאי גם לזכור שאם התואר הוא שנה אז ההלוואה קטנה בהרבה.

איצ'יבן

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

In reply to IchiBan from December 11 2003

איצ'י,

עד כמה קשה אבל למצא עבודה אחרי התואר בלי אזרחות ארופאית?

sharon_g
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

In reply to dalit from December 11 2003

מאוד קשה!! לעומת ארה"ב באירופה את לא מקבלת ויזה זמנית לשנה או שנתיים בסיום התואר והרבה חברות לא רוצות לגייס זרים כי זה עולה די הרבה כסף לסדר ויזה ויש מספיק כוח עבודה עם אזרחות אירופאית

IchiBan
    חבר

In reply to dalit from December 11 2003

מישהו שאני מעריך(בוגר לוזאן) אמר לי לא לבנות על עבודה באירופה – שפה, ויזות וכו'. אני מעריך שלמעט חברות בינלאומיות ובריטניה המצב לא פשוט. אבל בהתאם לתשואה, אל תשכחי שמשתני סיכון חשובים – כסף שהושקע, זמן אבוד – קטנים בחצי פלוס מינוס.

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

Another thing to remember is that most of the time the salaries are also lower and the whole compensation package is below American standard.

The big problem in Europe is that we, as Israelis, can basically work only in London (because of the lanaguage skills) recruiters would always prefer a German to work in Germany over an Israeli.

A

timegoesby
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

If you have 5 years of w/e and an MBA you will find it easier to get a visa in the UK than in the US. You can get a UK visa without a sponsoring company (huge flexibility) and your spouse can work as well (a huge plus vs. US). Check the UK HSMP (high skill migrant program)
    BTW: London is the second biggest finance center in the world.

IchiBan
    חבר

In reply to IchiBan from December 11 2003

חשוב לזכור גם משתני החלטה אחרים – כמה זמן וכסף את רוצה להשקיע, באיזה שלב את בקרירה והאם שנתיים יועילו לך בהחלט יותר מאשר שנה, וכו'

(אין לי אופצית עריכה אז כתבתי שוב)

maroni
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

In reply to gbiron from December 10 2003

gbiron – תודה על העיצה. כנראה אני אמשיך בקרוב להתלבט בין השניים.

תודה רבה.

shirazb
    חבר

Hi

I am looking for any kind of information (fees, accademic requirments…) about an Information Technology MBA studies in England.

thanks

mshabi
    חבר

ראשית אם מישהו יוכל למסור לי פרטים על

MBA

באיטליה: עלויות, אוניברסיטאות נחשבות וכו'

תודה

[email protected]

daniel moshe
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום.

אני מעוניין לקבל מידע על לימודי MBA בשוויץ. אני מסיים השנה תואר בהנדסת תעשיה וניהול ומעוניין ללמוד בציריך בשנה הבאה.

[email protected]

gbiron
    חבר

אני לא מתיימר להיות בר סמכה בעניין לימודים ב- IMD, אבל לעניות דעתי האם דורשים נסיון עבודה משמעותי, בעיקר לנוכח העובדה שמדובר בתוכנית אינטנסיבית של שנה.

אני ממליץ לך לבחון את דף השגרירים וליצור קשר עם הנציג שלהם (עוזי זונטג), בנוסף אני חושב שאחד הבוגרים שלהם פירסם כאן הודעה לא מכבר והשאיר אי-מייל (אשר אם איני טועה).

אתה מתחיל מעט מאוחר אם רצונך להתחיל לימודים בספטמבר הבא, נושא נוסף שדורש בחינה.

בכל מקרה בהצלחה.

דורון פלק
    חבר

אני אשמח לקבל מידע אודות לימודים בדנמרק והולנד ובכלל מדינות באירופה נוספות שלדעתכם שווה ללמוד בהם .

תודה דורון

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

הולנד יש כמה אוניברסיטאות מהמובילות באירופה והלימודים שם באנגלית

דנמרק לא נחשבת למובילה בתחום לימודי מנהל עסקים אבל שווה לך לבדוק את בתי הספר בשטוקהולם וגוטברג בשבדיה שמלמדים באנגלית ונחשבים ברמה מאוד גבוהה וכמו כן לבדוק את הבית הספר לכלכלה ומנהל עסקים בהלסינקי פינלנד. כל בתי הספר הללו מאפשרים לימודים באנגלית והם נחשבים למובילים במדינות שלהם

הבעיה שמחוץ למדינה או לאזור הם ללא ערך מוסף מאוד גדול ואם אתה לא אזרח אירופה קשה לך מאוד להשאר במדינה ולקבל אישור עבודה

orale
    חבר

מעוניינת לקבל מידע על לימודי MBA באוניברסיטת פונטיין-בלו המהוללת בצרפת

כל עזרה תתקבל בשמחה

IchiBan
    חבר

In reply to orale from January 12 2004 on 12:37

את מתכוונת לאינסאד (http://www.insead.edu) אשר נמצאת בפונטנבלו ובסינגפור.

בי"ס הטוב באירופה, לפחות לפי רשת בוגרים ורפיוטיישן. שנה פלוס מינוס, התחלה בספטמבר או ינואר, ללא התמחות למחזור ספטמבר (התמחות קצרה בלבד לינואר). מאוד קשה להתקבל אבל בכל מחזור יש שם לא מעט ישראלים. תלמידים לרוב יותר מנוסים ויותר מבוגרים מאשר בארה"ב.

הסתכלי על שיחה עם אביטל במסגרת משמאל.

udiro
    חבר

מעוניין לקבל מידע על על האוניברסיטאות IESE ו- ESADE בספרד.

הרשמה, איכות בתי הספר , עלות וכו…

בברכה

אודי

נסים
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

In reply to udiro from January 18 2004 on 18:00

הי אודי,

אני גם מתעניין ב IESE ולא מצליח להגיע לבוגרים ישראלים מבי"ס זה.

אתה מכיר כאלו?

נסים

dalit
    חבר

In reply to נסים from January 18 2004 on 22:39

אני בזמנו הצלחתי ליצור קשר עם סטודנטים ישראלים שם (לפני כשנה).

תנסה דרך משרד הקבלה.

נסים
    חבר

פניתי אליהם והם לא נתנו לי שמות רק אמרו לי להגיע לפגישה הבאה שיש להם באיזור מגוריי…..הכי קרוב היה במרוקו.

יש לך שמות של בוגרים/סטודנטים שלומדים שם?

אשמח אם תעבירי לי לכתובת [email protected]

תודה

נסים

casper
    חבר

In reply to udiro from January 18 2004 on 18:00

אני מכיר בחור נחמד בשם אוהד צפרירי, אולי תתקשר אליו?

dalit
    חבר

In reply to נסים from January 19 2004 on 11:33

כבר אין לי אותם… IESE היה בין האופציות המובילות שלי והוסר מהרשימה, וביחד איתו גם המידע שהיה לי…

נסים
    חבר

קספר,

תוכל לשלוח לי את המספר של אוהב צפרירי?

תודה

נסים

larryb
    חבר

interested in getting info on distance learning options…

alonbr
    חבר

מישהו ידוע האם דרכון בלגי יכול לעזור לגבי מימון של הלימודים באירופה (חוץ מעבודה)?

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

In reply to alonbr from February 06 2004 on 10:38

שווה לך לבדוק מול ממשלת בלגגיה – לראות אם יש מלגות לאזרחים שלהם

student2000
    חבר

Hello,

Did someone apply to York or Rotman?

I would like to know.

Thanks.

sabra
    חבר

אני ועוד שני חברים מתעניינים בלימודי MBA בסין. מישהו מכיר בוגר של CEIBS או HKUST או כל אוניברסיטה אחרת בסין/הונג קונג?

מוצגות 50 תגובות – 1 עד 50 (מתוך 262 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.