מוצגות 39 תגובות – 1 עד 39 (מתוך 39 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • ronnie11
    חבר
    מספר הפוסטים: 25
    שלום לכולם,
    שמי רון ואני סטודנט שנה ראשונה ב – MSB. אשמח לענות על שאלות בנוגע לבי"ס/וושינגטון DC .
    rash733
    חבר
    מספר הפוסטים: 274

To: ronnie11

נדמה לי שקראתי באתר שלהם שהם איכשהו קשורים למסדר הישועים

ויש תפילות יום א' וכד'

כלומר בי"ס של הכנסיה

http://explore.georgetown.edu/documents/?documentID=736

עד כמה זה באמת נכון משפיע וכד'

שאלה מתבקשת אצל מי שקרא את צופן דה וינצ'י ומלאכים ושדים

רן

ronnie11
    חבר

To: All

הי רן,
    בית הספר הוא קתולי. נראה לי באמת שיש משהו ביום ראשון, מצד שני – מי נמצא בבית הספר ביום ראשון?…

בכל כיתה, הסבו את תשומת ליבי כי אני לא כ"כ מייחס לזה חשיבות, יש גם סמל כל שהוא לנצרות.

ועם זאת, לפחות לי, אין לזה שום משמעות. בתוכנית עצמה, ובכלל בוושינגטון יש קהילה יהודית מאד חזקה. יש גם מרצים יהודים וכו'.
    התוכנית עצמה כמובן לא מחייבת שום דבר ואני אישית לא מרגיש "שונה".

מקווה שזה עזר,

רון

y.c
    חבר
    מספר הפוסטים: 20

הי רן

האם זה נכון כי בג'ורגטאון יש צורך בתואר ראשון של 4 שנים, והאם תואר ראשון "ישראלי" בן 3 שנים יספיק?

תודה

y.c.

y.c
    חבר

To: y.c

התכוונתי בשאלה לרון כמובן…
    ronnie11
    חבר

Y.C.
    זה רון, לא רן… :)

שאלה מעולה. גם אני התחבטתי רבות בשאלה הזו, עד שביקרתי בבי"ס. הדרישה ל – 4 שנים היא של ביה"ס עצמו, לכל התוכניות לתואר שני. יחד עם זאת, לכל תוכנית, ובכלל זה כמובן גם ל – MBA, יש חופש להגדיר האם הם מקבלים חריגים או לא לדרישה זו.

אני למשל, עשיתי את התואר הראשון שלי בשנתיים (תוכנית מואצת), אך עדיין הצלחתי להסביר בחיבורים את הסוגיה. (התחייחסתי לזה ללא קשר לדרישה של ביה"ס, אלא כי זה היה משהו קריטי באפליקיישן שלי).

זהו ניסיוני הפרטי. אם תחליט להגיש לג'ורג'טאון ולא תמצא תשובה עדכנית יותר, שלח לי מייל ואני אנסה לברר האם הדרישה הזו עדיין קיימת, ומידה וכן, האם המדיניות השתנתה או לא.

רון

y.c
    חבר

הי רון

תודה על תשובתך

האם אפשר לקבל את כתובת המייל שלך?

תודה

y.c.

ronnie11
    חבר

בבקשה,
    r m 4 8 7 # g e o r g e t o w n . e d u

(מה שלא עושים בשביל להמנע מכל הדואר זבל שסורק את הפורומים השונים…)

R

rash733
    חבר

רוני האם יש לך זמן פנוי

להשיב על מספר שאלות בנוגע לג'ורג'טאון ?

תודה

רן

ronnie11
    חבר

למי שמתעניין, התחלתי לכתוב על בית הספר באתר BusinessWeek.com

שוב, לשאלות אל תהססו לפנות.

R

rash733
    חבר

ראיון לויזה
    שעת בוקר מוקדמת
    שלב הראיון
    מול נציגת השגרירות האמריקאית לחלוטין
    שלום
    טפסים בבקשה
    איזו ויזה ? סטודנט
    איפה אתה הולך ללמוד
    ג'ורג'טאון !
    גם אני למדתי בג'ורג'טאון תואר שני במשפטים
    אני גם עו"ד
    NEXT

טוב שיש רשת בוגרים מסועפת

gileyal
    חבר
    מספר הפוסטים: 279

טוב לדעת שגם עורכי דין אמריקאים בורחים מהמקצוע – כדי להיות קונסול:)
    rash733
    חבר

לא באמת קשור ל GT
    אבל טיפ שקיבלתי מרון סטודנט ב GT (כבוד)
    לגבי אתר

http://www.priceline.com

אפשר אם מוכנים "לקחת סיכון" לסגור חדר במלון ב שליש מחיר
    ובמלונות מצויינים
    רלבנטי למי שצריך מלון כמוני עד לסגירה על דירה

אני מניח שהמון אנשים יודעים על האתר הזה אבל אני לא ידעתי למרות שמידי פעם אני טס לחו"ל

Or.R
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

To: rash733

I found that Hotwire has better prices.

Just so you’ll know, there is away to mitigate the “risk” of ordering from Hotwire or Priceline – a forum dedicated to those retailers.
    face=Calibri color=#800080 http://www.betterbidding.com/
    This forum has users reporting which hotel/rentals/packages they received for each bid.

The main issue with buying night/rentals from Priceline or Hotwire is that you will be checking in under a weird account. This will mean no freebies, you can expect to pay for all extras from Internet access to parking. If you are heading to a big city with a car and plan on using the hotel’s business services or wifi it would sometimes be cheaper to join the hotel chain’s club and get a “pre-pay” discount. when renting cars through Hotwire / Priceline you can expect to pay more for LDW/CDW and sometimes pay more for the navigation aid.
    rash733
    חבר

כן וגם מה שאור אמר
    razia
    חבר
    מספר הפוסטים: 70

To: Or.R, All, rash733

Isn't the price in Priceline depends on how much you bid? and if so can't you bid as low as you want (in reason of course) and below the price point of Hotwire?

rash733
    חבר

יש כאן ריכוז של המלצות לגבי ההצעות בפרייס לין

http://www.bidontravel.com

ובקצרה התשובה היא כן

Or.R
    חבר

To: razia, rash733

The “name your price” system in Priceline usually contains similar deals from the same vendors as Hotwire – these vendors are trying to dump inventory.

It’s a marketing psychology thing, when bidding up, the “market price” will generally end up higher than under fixed price or bidding down situations. You can read Daniel Kahneman’s work on bidding and pricing.

Priceline has price brackets for the hotels before you start bidding, if you are below a certain threshold they will say – “no deal” and if you’re higher – you will have a deal. Naturally, after failing for under pricing, if interested, people will shoot higher and get the deal at a higher point than the minimum closing price.
    People see value in “winning” a bid therefore their utility function includes the product/service AND WINNING THE DEAL. Therefore, they are willing to pay a higher price. Priceline knows that and uses this to their advantage.

So, most of the times, deals will be cheaper on Hotwire.
    Check it’s always worth it to check on multiple sites, always run a search on Kayak.
    razia
    חבר
    מספר הפוסטים: 70

To: Or.R

But if you know what the Hotwire price (or other low prices) is, can't you limit your bidding to this amount? (there's no bidding cost)
    Or.R
    חבר

To: razia

In Hotwire you don’t know which hotel you are getting until after you pay and the deal is non refundable.
    Most people are not aware of specific forums that contain the information on what hotels are a part of each deal in Hotwire so you have a situation of asymmetry of information. People simply get screwed…
    It was shown the most customers act irrationally (meaning take lower value deals) in a way that is, more often than not, very predictable. (There is a book on this subject – Predictably irrational)
    Why are companies offering so many rebates? A considerable part of the consumers don’t send their rebate fillings for a million and one reasons.
    There are many sites that offer 30 day lowest price guarantee, who many people take advantage of that? and they can even use a price tracking and alert site for that. face=Calibrihttp://www.pricepinx.com/

Bottom line, knowledge is power but with awareness it is even better

rash733
    חבר

אין ספק שמחקר שוק מקיף הוא עניין חשוב
    ושוב מאחר וניתן לבחור את מס' הכוכבים ואת האיזור המשוער ניתן לדעת "בקירוב" מה העלות שניתן לצפות לה בתנאים בהם מתבצעת ההזמנה (תאריך עונה וכיוב').
    בכל זאת לדעתי כן ניתן להגיע לתוצאות טובות (על סמך מדגם מיצג של 1)
    האם אילו התוצאות המיטביות ??? לא נראה לי שניתן לדעת באופן מוחלט כי תמיד בטח יש איזה סוכן נסיעות בנפאל עם מלון זול יותר או איזה אתר נידח עם פחות 1 $
    המדד להשוואה לדעתי הוא אתרי השוואת מחירים באינטרנט וסוכני נסיעות בארץ…
    חוצמזה אל תשכחו שיש כאן את אלמנט ההימור שמוסיף לכיף שבעניין

Avi
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

כן, במיוחד לישראלים. אנחנו לא פראיירים!
    rash733
    חבר

לג'ורגטאון MSB יש אתר אינטרנט חדש וסקסי
    דרך אגב אני כותב את זה מהבניין החדש ב WIRELESS חינם (לא כולל שכ"ל ושונות )

http://msb.georgetown.edu/

rash733
    חבר

תרומה וסיוע לקהילה הם חלק מהמאפיינים המובהקים של ג'ורגטאון- MSB

במסגרת ימי האורינטציה ביצענו יום של שירות לקהילה חלק בחרו ללכת לסייע בהכנת בתי ספר לשנת הלימודים חלק בחרו ללכת להכין חבילות מזון לצבא ארה"ב !!! וחלק (בינהם גם אני) לסייע בתחזוקה של פארק רוק קריק פארק ענק שכולל ביצורים מזמן מלחמת האזרחים.מעבר לחוויה של לפגוש שומרי פארק כמו בסרטים לשמוע על ההיסטוריה של המקום היה נחמד לתרום לשמירה על האקולוגיה המקומית

היום התחלנו את ה Opening residency

3 ימים של למידה והתנסות בניתוח קייס על חברות הסלולר המובילות בעולם שייתקימו בבית מלון מרשים בושינגטון ובסופם תחרות בשיפוט של מנהלים בחברות ונציגי חברות יעוץ שונות כל זאת עוד לפני שבכלל התחילה שנת הלימודים באופן רישמי

rash733
    חבר

מצורף הלינק לעצות של קלי וילסון מאדמישנס של ה -MSB
    להגשת מועמדות

http://www.youtube.com/watch?v=ExmZyoEUPyk&NR=1

shoch
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

שלום לכולם,

רציתי לדעת, האם ג'ורג'טאון מציעה תוכנית הלוואות לסטונדטים ל-MBA?

תודה,
    שחר

rash733
    חבר

To: shoch

היי שחר

למעשה נכון לעכשיו אין פורמלית תוכנית של הלוואות מה שיש

זו תוכנית של מילגות שמאפשרת לביה"ס גמישות בסיוע לסטודנטים שלא יכולים לממן את עצמם ממקורות חיצוניים

מאחר ונושא ההלוואות הוא נושא חשוב בשיקולים של מועמדים זרים שלגביהם יש ב MSB

ג'ורג'טאון דגש רב יותר מאשר בי"ס אחרים

אנחנו בהחלט מתכוונים לנסות לקדם את העניין אצל האמשינס והדיקן

רן

shoch
    חבר
    מספר הפוסטים: 18
    היי רן,

קצת מאכזב לאור העובדה ש-MSB ובעיקר ג'ורג'טאון נחשב לבית ספר מוביל. אתה יודע אולי האם המלגות הם על בסיס הישגים או צורך?

תודה,
    שחר

rash733
    חבר

גם וגם
    rash733
    חבר

מכתב דיקן תוכנית הMBA
    בעקבות השתתפות ביה"ס בתוכנית GE LIVE
    Students,

I wanted to extend a heartfelt thanks to the many, many students who attended today's "GE Live" event. This live event, featuring Jeff Immelt (Chairman and CEO) and Keith Sherin (Vice Chairman and CFO), was broadcast across several business schools simultaneously. Other business schools participating in the live simulcast included Notre Dame (host), INSEAD, IESE, Dartmouth, Duke, and Indiana University.

With the exception of the 300+ crowd gathered at the host school, the number of Georgetown attendees far surpassed that of other schools. While all other non-host schools broadcast from a classroom, we managed to fill the entire center section of Lohrfink Auditorium! Furthermore, our students clearly stood out as a result of your tremendous enthusiasm, professional dress and demeanor, and level of engagement. Treavor Hill (M10) and TJ Winter (M11) were both selected to ask a question on camera, and both came across as intelligent, articulate, and polished. When the camera panned the MSB audience, those of you in attendance appeared attentive and sharp. Without question, you made a very positive impression on GE leadership, and your fellow business school students at other institutions surely took note. Following the event, the on-site producer commented that you were the most impressive student bunch she'd worked with over her years producing "GE Live." Hoya Saxa!

I would like to acknowledge MBA Career Management and specifically Lily Badger, Assistant Director, for their efforts to make this wonderful event possible. And many thanks to Jason Sain, SGA president, for his efforts to generate enthusiasm for the event.

Brimming with pride,

Jett Pihakis
    Associate Dean for MBA Programs

rash733
    חבר

היום הרצה לנו המייסד של פנדורה רדיו האינטרנט
    מדובר בבחור שאומנם למד בסטנפורד אבל התחיל את הקרירה שלו בתור בייביסיטר ונגן בלהקה
    הדבר המעניין בהרצאה מעבר לעובדה שהמימון כולו נעשה באמצעות סכומים עצומים של משקיעים חיצוניים
    הוא שפרויקט הגנום של המוזיקה הוא למעשה עבודה של קידוד שירים אחד אחד במשך שנים על ידי מוזיקאים לפי 400 משתנים שונים

rash733
    חבר
    rash733
    חבר

טיפים לראיון מקלי וילסון

http://www.youtube.com/user/McDonoughSB#p/u/0/-g43L4b02zA

rash733
    חבר

תמונות מכנס של חברות ישראליות
    באוניברסיטת ג'ורג'טאון
    בהשתתפות סטודנטים מג'ורג'טאון דרדן ג'ורג וושינגטון וסמית'
    וחברות כגון רפאל התעשיה האווירת אלביט בבילון הנספח המסחרי בשגרירות ועוד

http://picasaweb.google.com/danberger/IsraelTrek2010?authkey=Gv1sRgCIangqioitvT7gE#

rash733
    חבר

אנשים לומדים MBA בחו"ל מסיבות שונות כ"א בנפרד ולעיתים יחד
    כאמצעי לשינוי קריירה
    כאמצעי להשגת משרת חלומות או סתם עבודה מכניסה יותר
    לתפוש בת זוג אמריקאית עשירה
    או סתם לעשות לעצמם חיים מעניינים
    אבל לפעמים ה-MBA באמת משמש הזדמנות להרחבת אופקים ולחוויות שבשום פנים ואופן לא תחווה בישראל
    היום התארח אצלנו סיר ריצ'רד ברנסון או כפי שהוא התעקש קיראו לי ריצ'רד
    ובהיותי מעריץ מושבע של ריצ'רד
    זה היה אחד מהרגעים שבהם הרגשתי שכל המאמץ באמת משתלם

rash733
    חבר

אני בחופשת מולדת
    ואני מארגן מפגש בפולברייט ת"א ביום שישי 30 ליולי בשעה 10:00
    ובו אני מתכוון לספר על ג'ורג'טאון בפרט ולימודי MBA בארה"ב בכלל מפרספקטיבה אישית
    ובעיקר לענות על שאלות
    בואו בהמוניכם
    rash733
    חבר

דרוגים באים ודרוגים הולכים

בדירוג של פרינסטון רוויו על בתי הספר הטובים לקריירה ג'ורג'טאון במקום רביעי

http://www.huffingtonpost.com/2010/10/15/the-best-business-schools_1_n_764480.html#slide_image

יש גם מאמר נחמד לגבי היותו של דיוק בית הספר שבו הפעילות המינית העניפה ביותר אבל כל אחד והמטרות שלו

rash733
    חבר

לכל מי שמתעניין בג'ורג'טאון

קצת מידע על מועדים על ביה"ס והמרצים
    אני בכיתת ה
    marketing research של פרופ' לוק
    ופשוט מדהים איך אפשר להעביר שיעור בנושא כזה בכיף

http://www.georgetownmeansbusiness.com/enews027/

shimi2611
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

יש פה סטודנטים של ג'ורג'טאון שאפשר להתייעץ איתם?
מוצגות 39 תגובות – 1 עד 39 (מתוך 39 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.