מוצגות 15 תגובות – 51 עד 65 (מתוך 65 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Malinger
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

To: All

Guy,

We have no classes on the 13th as it is an open day

email me at mbachances at- malinger.com
    I am not sure if I will be around, but will be happy to meet if I am.

Eyal

Malinger
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

גל,

אנחנו מסיימים ללמוד באמצע מאי, כך שבאמצע יוני כבר לא ייתקימו לימודים.

עם זאת, ביקור בקמפוס שלנו ושל התואר הראשון הוא חוויה לא רעה, כך שאם אתה ממילא בבוסטון שווה לקפוץ לבקר.

אם חלק מהסטודנטים ישראלים יבלו את הקיץ שלהם בעבודה בבוסטון ייתכן שתוכל לפגוש, אבל מוקדם לדעת.

אייל

ehudger
    חבר
    מספר הפוסטים: 73

לכל המעוניינים בהרווארד,

שאלות החיבורים של השנה פורסמו, ניתן לראות אותם פה:

http://www.hbs.edu/mba/admissions/writtenapplication.html

בהצלחה,

אהוד

גלעד
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

חברים,

היום הוא תאריך ההודעה של הסיבוב הראשון בהרוורד. ועדת הקבלה מגבשת את רשימת ההמתנה, ונערכת לסיבוב השני.
    בנוסף, הדקאן בהרוורד עומד להתחלף.
    חשבתי שכדאי שאעלה את זה כאן למקרה שחלק לא מודעים לזה.
    ראו:

http://www.aringo.co.il/HebrewSite/Updates.htm

בהצלחה לכולם!

גלעד דובובסקי
    אחראי מחקר – דרישות פורמליות
    ארינגו

omerabin
    חבר
    מספר הפוסטים: 47

בהמשך לדיונים הסוערים פה על גיל, תוהה בעניין בעצמי: הבנתי מהרבה יותר מגורם אחד שמעל גיל 28 יש בעייתיות ומעל גיל 30 קבלה להארוורד בחזקת פלא…. עובדה די מצערת ואפילו מרגיזה

השאלה היא כיצד זה פועל בכיוון ההפוך? אני כיום בן 23 וכשאגיש את האפליקיישן (לתחילת לימודים ב-2011) אהיה בן 24. האם זה גיל צעיר מדי? כלומר האם הרגישות של הארוורד לגיל היא דו-צדדית והם פשוט מאוד מפוקסים על שכבת הגיל של 26-28?

האם יש לי סיבה לדאגה והאם יש לייחד מקום לדעתכם בחיבורים לנושא הגיל כדי לענות על ה"נורה האדומה" שעשוי להדליק גיל צעיר כזה, גם בהנחה שקורות החיים יחסים מרשימים?

תודה מראש על כל מענה!

pita_monster
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

Hi,

I would like to research the available tuition assistance opportunities HBS offers (and financial assistance programs that work with HBS students). Since I have duel citizenship, I'd be interesting to learn about assistance programs targeted not only towards Israelis, but also Americans as well. I'd appreciate any relevant references.

Thanks in advance!

-Amit 

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

הי,

אני מתעניין בלימודים בהארוורד 2012, רציתי לשאול מה הדגשים שכדאי לי להדגיש באפליקיישן.
    האם העובדה שאח של חברה שלי בוגר HBS. איך אפשר למנף את זה?

תודה.
    דן.

Yakov F
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: omerabin

omerabin, אני בדיוק באותו גיל כמוך, ואצלי דווקא נוצר הרושם שהרווארד מוטים לגילאים צעירים יוצר, לאו דווקא טווח מסוים. בזמן האחרון הם התחילו תכניות כמו 2+2 שמאפשרות לאנשים להתחיל את ה- MBA ישר אחרי תואר ראשון, אז יש מצב ש 23-24 זה בדיוק מה שצריך. ואולי אני סתם אופטימי. בכל מקרה, מישהו יודע על תכניות אחרות בהן יש בשנים האחרונות העדפה לחבר'ה צעירים שאין להם מושג מהחיים, כמוני למשל?

Hadar
    חבר

הי,

אני נמצאת בשלב של בחירת בתי ספר והרווארד הוא אחד המובילים מבחינתי. אני אשמח אשמח לדבר עם סטודנטים כדי לקבל את הזוית האישית של חווית הלימודים בתוכנית ובבית הספר בכלל.

תודה

הדר

IdoSh
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

אהלן,

כחלק מביקור במספר אוניברסיטאות בארה"ב, אני מתכוון להגיע לביקור בהרווארד ב – 14 באוקטובר. אשמח ליצור קשר עם סטודנטים ב-HBS להיסגר על כל מיני פרטים לוגיסטיים ולהפוך את היום הזה לפרודוקטיבי ככל האפשר.

תודה.

meagain
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

מה זה Cross Registration?
    http://www.hbs.edu/mba/registrar/crossregistration/

תודה,

gil7
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

לינק לראיון ב-WSJ של Dee Leopold על תהליך הקבלה בהרוורד:
    http://online.wsj.com/article/SB10001424052970203833004577251490098811270.html

בין השאר היא אומרת שהחיבורים לא כל כך חשובים כמו שחושבים!

Avi
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

To: meagain

אם זה עוד רלבנטי, הנה הסבר מויקיפדיה:

Cross-registration in United States higher education is a system allowing students at one university, college, or faculty within a university to take individual courses for credit at another institution or faculty, typically in the same region.

Cross-registration gives students access to a wider variety of subject matter at a certain logistical cost: travel time, inconsistent academic calendars, etc. It is governed by the home institution's regulations, which typically require that a similar course not be offered by the home institution, that the student not take too many outside courses, that certain basic types of courses be taken at the home institution, etc.

Among institutions, cross-registration is governed by agreements – bilateral or regional (often consortia). Money may or may not flow between the institutions to compensate for the difference between inbound and outbound cross-registrants. Cross-registration allows universities in a region to focus on their area of specialization at the cost of not having direct control of their students' academic experience.

czed
    חבר

אהלן,

כחלק מביקור במספר אוניברסיטאות בארה"ב, אני מתכוון להגיע לביקור בבוסטון ב – 8-9 באוקטובר. אשמח ליצור קשר עם סטודנטים ב- HBS כדי להפוך את היום הזה לפרודוקטיבי ככל האפשר.

תודה מראש.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

במקרה שעוד יש אנשים שגולשים לאתר הזה (ואני חייב להודות שגם אני כבר באמת הרבה זמן לא קפצתי לביקור…), אז הנה "חשיפה סנסציונית" של ניו יורק טיימס על המתרחש מאחורי הקלעים ב-HBS

http://www.nytimes.com/2013/09/08/education/harvard-case-study-gender-equity.html?pagewanted=all&_r=1&

אשמח לשמוע מסטודנטים ובוגרים של HBS הכצעקתה…

אותי אישית כבוגר INSEAD הכתבה די שיעשעה – בעיקר בכל הנוגע ל-Section X של העשירים והמעושרים.
    תכל'ס, יש לא מעט סטודנטים מפוצצים גם ב-INSEAD, אבל לא היו להם קליקות סודיות (למיטב ידיעתי), וככל שאני מאמץ את זכרוני, אני לא מצליח לחשוב על מקרים של הטרדה מינית או התנהגות בוטה.
    מה שכן, אני משוכנע שגם אצלנו היו מקרים של סטודנטים שהגיעו עם הנגאובר נוראי לבחינה

מה דעתכם? מדוייק או מוגזם? לגיטימי או מביך? רלוונטי למועמדים או חסר משמעות?

אור

מוצגות 15 תגובות – 51 עד 65 (מתוך 65 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.