מוצגות 50 תגובות – 201 עד 250 (מתוך 343 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • nivster
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

To: All

קיבלתי זימון לראיון הבוקר :)
    orna
    חבר
    מספר הפוסטים: 4
    skydiver
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

INSEAD Job Essay 2: "Please give us a full description of your career since graduating from university….

Should I mention Army experience as an officer if it is meaningful for me?

Regards,

guywt82
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

To: nivster

nivster ,

האם ניתן לפנות אליך במייל?

nivster
    חבר

גיא – בכיף – המייל שלי הוא nivster at gmail dot com

לימור – אני קיבלתי את שמות ופרטי המראיינים יומיים אחרי ההודעה על הראיון. ביקשו שאקבע איתם עצמאית אבל שבכל מקרה הראיונות יסתיימו עד העשרים בנובמבר.

limorze
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

תודה ובהצלחה
    Fogel
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

הי לימור וניב,
    מזל טוב על הההודעות!

אפשר ליצור אתכם קשר במייל?

טל

kit
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

To: skydiver

Skydiver,

You can mention any information that you think will support your application in this essay.

As an overall tip, try to convey leadership skills and team work abilities, as well as international experience.

I did a map of all the points I wanted to deliver and matched them with my experience.

I tried to put one or maximum two points in each essay.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: skydiver

skydiver,

Military experience is as relevant as full time experience.

All the best!

nivster
    חבר

טל – בכיף – nivster at gmail
    limorze
    חבר
    epony
    חבר

Hi all,

I'm attending an INSEAD MBA information session and master class (with Horacio Falcao, one of the best professors in the history of the establishment!) in London later today, as part of the alumni panel.
    It's a little weird to be attending such an event as the "expert alumnus", but I think that this forum helped me a lot with answering questions ;-)

Anyway, I will post any interesting insights that I pick up later on…

epony
    חבר

Well, the session had quite an impressive attendance (100+ candidates, give or take a dozen or two ;-) and we all enjoyed a "Master Class" in negotiations from Prof. Horacio Falcao (highly recommended – some people go to the Singapore campus for the sole purpose of taking his class!!)

I fielded quite a few questions from INSEAD MBA hopefuls. As usual, quite a bit of those revolved around the GMAT, but there were some more interesting questions too

Here's a collection of information that apparently is very important for applicants:

• Last year's average GMAT score for INSEAD admits was 704.
    • 80% of the MBA class falls within the 650-750 range.
    • You should aim for a score that is above the 70th percentile in both the Quantitative (45+) and the Verbal (34+) sections of the test.
    • DON'T PANIC! THE GMAT IS ONLY 1 PART OF THE APPLICATION!

That's it for now, but I might come back to edit this post with additional info if and when I recall it (yes, there was wine there ;-)

guywt82
    חבר

To: epony

היי,

שאלה טכנית קצת- אינסאד דורשים עותק מקורי של כל המסמכים הרלוונטים של התואר הראשון. מכיוון שלא ניתן לסרוק/לפקסס, ולפי הניסיון שלכם, הפיתרון כאן הוא fedex/ups? או שהשירות של דואר ישראל מספיק טוב?

gal523
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

הי לכולם,
    שאלה קטנה – האם אינסאד מאפשרת מעבר בין תוכנית ספטמבר לתוכנית ינואר? כלומר – אם הגשת לתוכנית ספטמבר והתקבלת, אך אתה מעוניין להתחיל ללמוד בתוכנית ינואר (4 חודשים לאחר מכן) – האם הדבר מקובל אפשרי?

בתודה מראש..

gal523
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

To: gal523

הי,

ושאלה נוספת – במקרה של מועמדים אשר הניסיון התעסוקתי שלהם הוא לפני התואר הראשון ואשר מגישים את האפליקיישן ישר אחריו – כיצד יש להתייחס לנקודה בחיבור המקצועי הראשון והשני? האם מותר כאן לתאר את התפקיד האחרון ואת התפתחות הקריירה לפני התואר, (למרות שהם מבקשים אחרי..)? האם צריך להסביר את הנקודה הזאת ספציפית בחיבור הנוסף או האם זה ברור מאיליו שמועמד אשר הרקע התעסוקתי שלו הוא מלפני התואר יתייחס לחיבור באופן הזה?

בתודה מראש…

epony
    חבר

To: guywt82

guywt82,

מנסיוני האישי (והמלצתי על כך כאן בעבר), הכי טוב ללכת על פתרון ה-EMS של דואר ישראלי.

פרטים נוספים אפשר למצוא כאן: http://www.israelpost.co.il/emssys2.nsf/EMS?ReadForm&L=HE.

בהצלחה!

epony
    חבר

To: gal523

gal523,

כעיקרון, INSEAD מבדילה לחלוטין בין שני מחזורי הלימודים בכל שנה (ינואר וספטמבר), ולכן ביה:ס אינו מאפשר מעבר ממחזור למחזור. יחד עם זאת, אם יש לך סיבה ממש טובה לדחיה בהתחלת הלימודים (סיבה רפואית למשל), שווה להתייעץ עם ביה"ס.

באשר לנושא חיבורי הקריירה – אתה צריך לפרט לגבי התפקיד האחרון שעשית. במקרה שלך, מדובר כאמור על התפקיד האחרון ועל הקריירה בכלל לפני התואר הראשון. הייתי מציין זאת בתוך החיבור אבל בהחלט יש מקום לכתוב על כך בחיבור האופציונלי, היות ומדובר במקרה די חריג – לרוב המועמדים יש נסיון מקצועי של לפחות שנתיים-שלוש אחרי התואר הראשון – זאת גם שאלה שהייתי מפנה לגילעם בדיון הרלוונטי בפורום זה…

בהצלחה!

תום
    חבר
    מספר הפוסטים: 35

שלום.

מישהו יכול להסביר לי איך מגישים ל INSEAD את כל הדברים שהם רוצים באפליקיישן? יש שם בסוף הטופס שלהם checklist, אבל אני לא מבין איפה להעלות את המסמכים שהם רוצים (למשל תמונה וציונים) ואני גם לא מצליח לחתום על הטופס.

ה FAQ שלהם רחוק מלעזור. מישהו כבר נתקל ופתר את הבעיות האלו?

תודה.

feigin
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

שלום,

את התמונה אתה מעלה אחרי שעשית Submit למערכת ונשלח אליך קישור למערכת ההגשות שלהם (שהיא מלאה באגים אגב אבל עובדת)

את גליונות הציונים לצערי אתה צריך לשלוח בדואר רגיל – יעני Fedex.

תום
    חבר

To: feigin

אוקיי. תודה.

אני אמור לשלוח עם חותמת שזה נשלח לפני הדדליין, או שזה צריך להגיע בדדליין?

יש עוד משהו שצריך לשלוח? צריך לצרף לזה איזה מכתב? איפה מוצאים את הכתובת?

feigin
    חבר

בסוף ה-PDF יש את הטקסט הזה:

Mail your additional documents to:
    INSEAD, MBA Admissions Office, Boulevard de Constance, F-77305 Fontainebleau Cedex, France
    Direct Fax: 33 (0)1 60 72 44 46, E-mail: [email protected]

צריך לשלוח גם את תעודת סיום התואר עצמה, והכל כמובן גם מתורגם

אבל תכלס רשום לך הכל בעמוד האחרון של הPDF.

בכיף

תום
    חבר

באמת רשום. כנראה שאני כבר לא מסוגל להתמודד עם פחות מ 250 מילים על ההישג הגדול ביותר שלי :-)

תודה

guywt82
    חבר

אהלן,

מצטרף לשאלות על הPDF. בחלק של Activity and Interest רשום:

Please list, in order of importance to you, any extra-curricular activities in which you are/have been involved (i.e. sports, politics, performing (arts, associations, club memberships, hobbies, community activities, etc

האם זה נראה רק עם לא כל 5 השורות מלאות? כלומר האם עדיף לרשום סתם על תחביב עם חברים כדי למלא את המקום מאשר לשאיר אותו ריק? סתם לדוגמא- אני מניח שלשחק עם חברים כדורגל בכל יום שישי זה נשמע קצת אידיוטי (תלוי איך מציגים גם)… מה דעתכם?

ואותה שאלה גם לגבי :List any distinctions, honours and awards achieved in your extra curricular activities.

האם זה נראה רע אם זה נשאר ריק?

גיא

תום
    חבר

שיחקתי כדורגל עם חברים ביום שישי = Led an ammature soccer team of 7 players and 3 occasional ones for 3 years…

feigin
    חבר

לדעתי אתה צריך לחפור טוב בדברים שעשית ולמצוא דברים שכן עשית ואולי במבט ראשון אתה לא מייחס להם חשיבות.

לא לשכוך מילואים אגב.

אבל אם אין שום דבר כזה אז לא לרשום דברים איזוטריים מדי כמו קורא ספרים.

epony
    חבר

גיא,

אפשר להשאיר שורות ריקות – לאחרונה ריאיינתי שני מועמדים מאוד חזקים לביה"ס עם שורות ריקות בחלק הזה. אחד מהם כבר התקבל, והשנייה בדרך.

כאמור בטקסט של ה-"שאלה", מה שחשוב הוא שאלה פעילויות שחשובות לך אישית, כך שלעניות דעתי הן יכולות להיות איזוטריות, כל עוד הן חשובות לך באמת.
    למשל, אם אתה בקטע של טרקים, במקום לכתוב "Travel", "Hiking" או "Backpacking", תנסה לחפש את הזווית ההישגית של התחביב: "Climbed 3 of the world's 10 tallest mountains" – כאמור, אפילו משחקי כדורגל עם חברים בשישי אפשר להפוך להישג ניהולי מהמדרגה הראשונה (זה אפילו מופיע לי ב-CV עד היום ;-)

לגבי Distinctions וכד', מומלץ להיצמד למציאות, ולא להמציא תעודות ופרסים שונים, אבל גם כאן כל הבעת הוקרה תופסת – אל תמעיט מערך הדברים שעשית, גם אם הם נראים איזוטריים לך באופן אישי (לדוג' פרס ראשון-שלישי בכל אירוע, אפילו אם הוא מצומצם…)

בהצלחה!

תום
    חבר

הצילו.

הגשתי אתמול את האפליקיישן. כשלחצתי submit קיבלתי הודעת שגיאה שחלק מהשדות לא נקראו.
    הלכתי לוודא שהטופס בסדר ובינתיים קיבלתי קבלה באימייל ושילמתי.

מה עושים כדי לוודא שהכל בסדר עם האפליקיישן?

ehudger
    חבר
    מספר הפוסטים: 73

To: תום

היי תום,

קודם כל תנשום :)

מהנסיון שלי עם כל מיני טעויות כאלה ואחרות, מייל פשוט לבית ספר שמספר את הסיפור ומוודא שהכל התקבל כראוי יסגור לך את הפינה ויתן לך מנוחה…

אל תדאג, אלפי מועמדים, מערכת מכוונת, הם בטוח כבר נתקלו באי אלו בעיות כאלה וישמחו לעזור.

בהצלחה,

אהוד

feigin
    חבר

גם לי היו המון בעיות, זה בסדר – הם רגילים לזה.
    בזמנו שלכתי מייל מנומס לadmissions וקיבלתי תשובה שהכל נקלט בהצלחה, ואפילו שלחו לי את התמונה שלי שהעליתי כדי להוכיח לי שבאמת הכל התקבל בהצלחה.

המערכת שלהם על הפנים, אבל האנשים מאד נחמדים.

תום
    חבר

אכן עשיתי את מה שהמלצתם כבר היום בבוקר, אבל עוד לא קיבלתי תשובה.

אני אקווה לטוב :-)

yossipollak
    חבר
    מספר הפוסטים: 38

הי איפוני,

אני נרשם לאינסאד בפברואר. אני רוצה לשלוח כבר את גליון הציונים, יש לי מעטפה חתומה מהאוניברסיטה – ואני לא בטוח איך לשלוח אותה – טכנית: פשוט להכניס למעטפה חיצונית עם הכתובת של אינסאד? (והם כבר יצרפו להרשמה האלקטרונית שאגיש מאוחר יותר, או שצריך לצרף דף הסבר מסיום?)
    באתר של אינסאד לא מצאתי הסברים…

תודה רבה,
    יוסי

epony
    חבר

To: yossipollak

Yossi,

I found the explanation under "Supporting Documents" here: http://mba.insead.edu/admissions/application_checklist.cfm

You just need to send the transcripts to:

INSEAD
    MBA Admissions Office
    Boulevard de Constance
    77305 Fontainebleau
    France

For sending, I recommend EMS: http://www.israelpost.co.il/emssys2.nsf/EMS?ReadForm&L=HE
    This service enables you to guarantee that the package will be signed for upon receipt, as well as track it online and make sure that it gets there within 3 business days.

All the best!

yossipollak
    חבר

Thanks Epony,

I saw this page, I am just concerned about what to include in the envelope, other than the transcripts.
    I guess I will not include anything else…

Yossi

eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

Hi everyone,

Reading through INSEAD's website, I could not find a course that relates to sustainable development and sustainability as a business opportunity. Does any of you know of such programme or course?

thanks

epony
    חבר

To: eliron_e

Relevant courses are (from http://mba.insead.edu/academics/electives.cfm):

• Environmental Management in Global Economy
    • Explorations in Social Entrepreneurship
    • Managing for Corporate Responsibility & Ethics

In addition, INSEAD operates a Sustainability Research Group: http://www.insead.edu/facultyresearch/centres/isic/sustainability/

Apart from the pure academics, INSEAD is very active via extra-curricular initiatives focused on Sustainability, Corporate Social Responsibility and Social Entrepreneurship – needless to say, students form a critical part of all of these initiatives, and even run several of them… Check out the following:

You may also be interested to read about INSEAD's Environment Initiative: http://www.insead.edu/discover_insead/environment_policy/index.cfm

I hope this information will answer your questions…

All the best!

eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

Indeed. Thanks so much.
    תום
    חבר

מישהו יודע אם אפשר להחליף את הקמפוס שאני מעוניין בו אם כבר הגשתי את האפליקיישן?

אם אפשר, איך עושים את זה?

yuvalski
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

שלום לכולם

יש לי שאלה לגבי המלצות צבא מול עבודה

שירתתי בסדיר ביחידה מובחרת והשתחררתי בדרגת סמ"ר. אני משרת גם היום במילואים באותה היחידה עם אותם האנשים

הבנתי שלאינסיאד ניסיון רב עם ישראלים בעלי רקע צבאי ואמרו לי שהמלצה ממפקד בצבא, אפילו ממקד היחידה (יחידה קטנה) היא המלצה חלשה. בעיקר כאשר המומלץ אינו קצין.

האם זה נכון? האם ישנה עדיפות להמלצה נוספת מהעבודה?

תודה רבה!

מה יותר חזק ומשמעותי לבחירה בהמלצה שניה (מתוך הנחה של המלצות דומות מבחינת תוכן), המלצה של מפקד

epony
    חבר

תום,

זה חריג אבל אפשרי – אני אפילו מכיר מישהו ששינה את הקמפוס שבו הוא מעוניין ממש כמה שבועות לפני תחילת הלימודים…

כעיקרון, אתה יכול לכתוב על כך לביה"ס כבר עכשיו ולשאול אם זה אפשרי.
    אני אישית הייתי ממליץ לחכות עם זה עד אחרי הקבלה לביה"ס – גם ככה זה לא פקטור בתהליך הקבלה…

בהצלחה!

אור

yossipollak
    חבר

שאלה לגבי ה- PDF:
    ב- ESSAYS, יש ספירת מילים אוטומטית שהופכת לאדומה כשעוברים את המיכסה; האם זה אומר שלא כדאי לעבור את המיכסה אפילו במילה? (הבנתי שבשאר האוניברסיטאות לגיטימי לעבור את המכסה בעד 10%).

תודה,
    יוסי

nivster
    חבר

התקבלתי
    guywt82
    חבר

מזל טוב!

Fogel
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

מזל טוב!!!

nivster
    חבר

תודה לכולם :)
    epony
    חבר

יוסי,

למרות שהכיתוב עובר לאדום, אין שום מניעה מחריגה של עד 10% בחיבורים – אני אישית חרגתי בכ-10% מהמכסה בכמעט כל החיבורים… למעשה, ראיתי גם חיבורים של אנשים שהתקבלו למרות שחרגו גם ב-40%(!) מעבר למכסת המילים, אבל לא הייתי לוקח מהם דוגמה..!

בהצלחה!

אור

guywt82
    חבר

To: limorze

מזל טוב!.

תגידו, האם יש נתונים כבר על כמה ישראלים התקבלו במחזור הראשון של ספטמבר 2010?

epony
    חבר

גיא,

מהנתונים שלי, 8 ישראלים כבר התקבלו למחזור ספטמבר 2010…
    קח רק בחשבון שאלה נתונים מאוד מוקדמים, והמספר הזה רחוק מלהיות סופי.

בהצלחה!

אור

limorze
    חבר

היי,

רציתי לקבל פרטים על הקמפוס בסינגפור, מכיר בוגרים ישרלאים שלמדו שם?

איך אפשר ליצור קשר?

תודה

epony
    חבר

כתבה שהתפרסמה בדה-מרקר היום – שווה להתעלם מהכותרת ה-"סנסציונית" ולקרוא קצת על INSEAD

מוצגות 50 תגובות – 201 עד 250 (מתוך 343 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.