מוצגות 50 תגובות – 301 עד 350 (מתוך 426 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • euro2010
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: All

שלום חבר'ה,

עוד שאלה בנוגע לאפליקיישן.
    כמה מקפידים על מגבלת המילים? מכיון שהם מבקשים לציין את מספר המילים מתחת לחיבור זה ממש צורם בעין לעבור אפילו במילה אחת את המגבלה אבל בחיבור של 200 מילים קשה שלא לחרוג.
    האם מותר לחרוג במספר מילים או שזה יכול לפסול את הבקשה? אם מותר, בכמה מילים אפשר לחרוג?

תודה

aletzu
    חבר
    מספר הפוסטים: 105

הי euro2010,

כמובן שכל מה שנגיד כאן הוא לא התשובה הרשמית, אבל בעיקרון לא ראיתי שעושים בעיות אם חורגים ב-10 אחוז ממכסת המילים.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: euro2010

euro2010,

אני חרגתי פחות או יותר בכל החיבורים שכתבתי ל-LBS ב-5-10% וזה לא הפריע להם לקבל אותי ;-)

לא הייתי עובר את ה-10%, אבל חריגה קלה מהמכסה היא בהחלט לגיטימית…

בהצלחה!

beeric2004
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

היי

אני עומד להתחיל את תהליך האפליקיישן ללונדון ביזנס סקול

רציתי בבקשה לדעת האם ידוע למישהו על קיומן של העדפות מסורתיות אלו ואחרות של ועדות הקבלה בהקשר של אפיון הממליץ:

מבחינת הטרייד אוף המוכר לכל מועסק שבין נושא משרה בכיר עם היכרות שטחית יותר לבין מנהל ישיר עם היכרות מעמיקה

תודה רבה מראש

beeric2004

aletzu
    חבר

הי באאריק,
    לדעתי בכל בתי הספר יעדיפו מנהל ישיר עם היכרות מעמיקה על פני מישהו עם כותרת מפוצצת שאין לו מושג מי אתה ופשוט הצלחת להגיע אליו בשביל שיחתום על ההמלצה. בנוסף יש גם את שאלת האמינות. המלצה היא מסמך באורך טיפוסי של 3-5 עמודים. צריך הסבר ממש טוב איך זה שמישהו בדרגה כזו גבוהה השקיע כל כך הרבה זמן בשביל לכתוב את ההמלצה שלך. בתי הספר, לעניות דעתי, מעדיפים לראות מי אתה באמת, לשמוע דוגמאות מהעבודה שלך, לראות איך אתה חושב ואיך אתה מתנהל מול אנשים ומכשולים. בהצלחה!
    terner83
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום לכולם,

שמי דן וב-7 באוקטובר אני מתכוון להגיש אפליקיישן ל- LBS

אשמח אם קיימים סטודנטים או בוגרים שניתן ליצור קשר איתם ולשאול שאלות על ביה"ס, נהלי קבלה והקורסים המוצעים.

בתודה,

דן

aletzu
    חבר

הי דן,
    יש פה המון ישראלים שיוכלו לענות לך על השאלות. תוכל ליצור איתי קשר [email protected], ואני אוכל לנסות לענות לך או לכוון אותך למישהו שידע.
    eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

To: aletzu

שלום לכולם!

במהלך החודש הקרוב עלי לקבוע נסיעת עבודה ללונדון, וחשבתי לשלב ביקור בקמפוסי היעד שלי:

Cambridge, Oxford, LBS

אני מתוכנן לנחות בלונדון ב-30-31/10 ולהמריא לישראל ב-3/11. את סוף השבוע חשבתי להקדיש לקמפוסים מחוץ ללונדון, כלומר אוקספורד וקיימברידג', ואת ימי השבוע ל-LBS ואולי לבדוק אפשרות אלטרנטיבית לMBA ב-LSE.

אשמח לכל עזרה או הכוונה, וכמובן אשמח לדעת האם מישהו מהלומדים / בוגרים נמצא בסביבה.

תודה רבה מראש!

אלירון

aletzu
    חבר

הי אלירון,

שלח לי מייל כשאתה מגיע. [email protected]

טיסה נעימה :)

epony
    חבר

To: eliron_e

אלירון,

LSE לא מציע תכנית MBA – ראה עוד פרטים כאן: https://lfylive.lse.ac.uk/lfy/tc/enquiries/enquiry.html?a=4&q=549&searchString

אם אתה מעוניין בתכניות MBA אחרות באנגליה, כדאי להעיף מבט ב-Lancaster, Cranfield, Manchester, Warwick ו-Imperial College.
    לכולם שם טוב מאוד בתוך אנגליה (מה שמתבטא באחוזי השמה מאוד גבוהים לאחר התואר), ו-Imperial College די מוכר גם מחוץ לאנגליה בזכות היותו אחד מבתיה"ס המובילים באירופה בתחום המדעים ("ה-MIT של אירופה"…)
    אם הדגש הוא על קרבה ללונדון, אז רק Imperial (במרכז לונדון) ו-Cranfield (בערך שעה ברכבת מלונדון) רלוונטיים מכל הנ"ל.

למותר לציין שאף אחד מהם לא "מככב" בדירוגים – FT שם את כולם בין מקום 25 ל-40 בעולם…

aletzu
    חבר
    pdima
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

אלירון,

LSE אמנם אינו מציע תכנית MBA, אך במקום זאת הוא מציע את אחת מהתכניות המובילות לתואר שני במנהל עסקים (עם מגוון התמחויות אפשריות).
    מדובר בתואר שרבים מהמעסיקים (בבריטניה לפחות) מתייחסים אליו בדומה ל-MBA ומגייסים ממנו ישירות.

ממליץ לבדוק.

דימה

eliron_e
    חבר

To: pdima

תודה לכל המגיבים.

בינתיים הנסיעה שלי נדחתה לאחרי ה-12 בנובמבר. כשיהיו לי תאריכים סגורים אבדוק איתכם, בתקווה שתוכלו לפנות עבורי קצת מזמנכם.

כמו כן, אני מבין מאוקספורד שאין הרבה טעם להגיע בסופי שבוע משום שלא מתקיימים שיעורים וכמעט אין עם מי לדבר מהגורמים הרשמיים. מאידך, אני מניח שבסופי שבוע הסטודנטים עצמם יהיו פחות עסוקים.

בהתחשב בשיקולים האלה, אולי בכל זאת אעשה את הנסיעות באמצע השבוע. אשמח לתגובות.

Danielm
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

לאחר שכבר הגשתי את האפליקיישן ל-LBS גיליתי שעשיתי טעות. אשמח לדעת מה דעתכם לגבי העניין.

בכל החיבורים עמדתי בדרישות מגבלת המילים, פחות או יותר (לא חרגתי ביותר מ-5%-6 באף אחד מחמשת החיבורים הראשונים).

פתאום שמתי לב שבחיבור האופציונאלי כתבתי בערך 400 מילים (הדרישה, מסתבר, הייתה ל-300). אני משוכנע שהתוכן בחיבור טוב ולא חושב שהייתי יכול לערוך אותו טוב יותר, אבל אני לא בטוח איך יקבלו את זה בוועדת הקבלה.

נראה לכם שזה יכול לפגוע בסיכויים שלי?

תודה.

aletzu
    חבר

קשה לומר… לדעתי במקרה הגרוע הם יפסיקו לקרוא אחרי 300 מילים, וכל התוכן שעובר את המגבלה לא יחשב… אבל זה נראה לי יותר מדי מוגזם. הייתי מהמר על זה שזו לא תהיה בעיה… אבל זה ניחוש. בכל מקרה נראה לי שיש לזה השלכה מאוד קטנה על הסיכויים להתקבל.
    Danielm
    חבר

To: dvasht, All

ובכל זאת אשמח לקבל התייחסות ממי שעבר תהליך דומה.

milk
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם,

הגשתי מועמדות לLBS בסיבוב ראשון (לפני שבועיים). ואני קצת בערפל לגבי תהליך הקבלה:

כמה אנשים קוראים/בוקדים/משפיעים על האפליקשיין, מה ההשפעה של הראיון (ובכלל כמה מקבלים ראיונות, וכמה מתקבלים מתוכם).

והכי חשוב…האם כולם מקבלים באותו יום זימון לראיון (והודעה על קבלה)? והאם זה ביום הדד ליין שהם מפרסמים באתר, או שזה יוצא קצת קודם?

ואם מקבלים מלגה מהבית ספר (אם זה סביר), מתי הם מודיעים?

תודה!

kit
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

הי,
    קודם כל בהצלחה!
    אני אנסה לענות על חלק מהשאלות:
    התאריכים המדוייקים לכל שלב נמצאים באתר של הביס.
    בעקרון התשובות מגיעות בהתאם לתאריך היעד. אני קיבלתי את ההודעה על הראיון יום לפני התאריך הסופי, ואת הודעת הקבלה באחת בלילה באיחור של יום אחרי 48 שעות מורטות עצבים.

יש כמה סוגי מלגות. על חלק מודיעים בשבוע הראשון שאחרי הודעת הקבלה ועל ביתר מודיעים ביוני.
    יש מלגה של כ12,000 פאונד ששמורה כל שנה לישראלי.
    יש גם את המלגה של הקונסוליה הבריטית שעכשיו הזמן להגיש אותה – אפשר להגיש וגם צריך להגיש עוד לפני שהתקבלת.

בהצלחה!

epony
    חבר

To: JTyrrell

האמת היא שאם כבר הגשת את האפליקיישן, אין הרבה מה לעשות…
    לעניות דעתי הסיכון לאפליקיישן נמוך מאוד היות ומדובר בחיבור האופציונלי.

אי לכך, יש לך שתי אופציות לטיפול בעניין:

1) לא לעשות שום דבר נוסף בנידון – מה שהיה, היה, והכי טוב יהיה פשוט לקוות שאף אחד לא ישים לב…

2) להרים טלפון לבי"ס, להסביר את כל העניין, ולהציע להם להחליף את החיבור המקורי שלך בחיבור חדש (שכבר הכנת, ליתר ביטחון) שעומד במכסת המילים (שלא יותר מ299 מילים אפילו, רק כדי לצאת בסדר ב-100%).
    אם אתה באמת רוצה לבחור בדרך הזאת, כדאי גם שתציע מיוזמתך לדחות את האפליקיישן שלך לסיבוב הבא – כדי להראות שאתה לוקח יוזמה ואחריות עד הסוף, ולא רק נוקט באיזשהו צעד אפולוגטי כדי לכסת"ח על פאשלה.

אני אישית ממש לא חושב שזה "פאול" קריטי, אבל אני לא יכול להמליץ לך על אחת מהאפשרויות האלה כי בסופו של דבר זו ההחלטה שלך – "לאמץ" את הסיכון, או להתמודד איתו.

בהצלחה!

נ.ב. שווה לשאול את גילעם – אולי הוא נתקל בסיטואציה כזאת בעבר…

shimriw
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: milk

Regarding the application

I assume 1 person reads the basic application and decides if you are a good MBA candidate or not (age experience, aspirations, GMAT ETC.)

Then there is someone else who checks your application in depth. Reads all your assays ETC. they can either pass you on, or reject you (or encourage you to submit your application again if they think you are talented but young)

IF you pass the above you will be invited to an interview (in Israel, by an alumnus).

I don't know, the exact numbers that pass each stage but for the sake of the discussion, let's say half drop at each stage (inc. the interview)

Each stage puts you in the next stage, so I would say the interview is critical (but naturally, you need to make it to that stage)

Good luck!

kit
    חבר

To: JTyrrell

לעניין החיבור החורג.

לדעתי זה לא סוף העולם.

הייתי במצב די דומה – שבוע לפני ההודעה על הראיונות גיליתי שב- copy-paste הסופי שכחתי להוסיף חלק שלם לחיבור מספר 4. למרות הבהלה הראשונית, החלטתי לא לעשות דבר.

יצא טוב בסוף…

ואגב, בכל החיבורים האחרים חרגתי בכ- 10%.

מכיוון שזה גם החיבור האופציונלי, אז אני חושב שזה עוד פחות נורא.

שיהיה בהצלחה!

oferfami
    חבר

הי kit

תוכל בבקשה לתת קצת פרטים לגבי המלגה של הקונסוליה הבריטית?

אם יש לך גם לינק זה יהיה מעולה.

תודה!

kit
    חבר

To: oferfami

המלגה נקראת Chevening Scholarship, ועד כמה שידוע לי היא בגובה של 20,000 פאונד, למרות שיתכן מאוד שהיא קוצצה ל-12,000.

המלגה ניתנת בכל שנה למספר ישראלים.

צריך להגיש טפסים און ליין הכוללים קורות חיים, 2 ממליצים, חיבור או שניים, וגם כמה תשובות לשאלות קצרות. יש דגש על פעילות התנדבותית ותרומה לקהילה.

אם תעבור את הסינון הראשוני תגיע לראיון שמתקיים בת"א וכולל מספר נציגים מהקונסוליה. בראיון תצטרך להרחיב על למה דווקא אתה, מה יצא לבריטניה מזה שתלמד, ובעיקר איך תתרום לישראל אח"כ.

השמועות אומרות שיש יתרון בולט לבעלי זיקה, קשר ונסיון עם בני מיעוטים.

שנה שעברה התאריך האחרון היה באמצע דצמבר.

הנה קישור למלגה ולטופס למילוי:

http://www.britishcouncil.org/israel-learning-scholarships-chevening.htm

https://www.chevening.fco.gov.uk/CheveningApplications/Modules/PUBLICUser/CA_Register.aspx

בהצלחה!

ניצן.

oferfami
    חבר

To: kit

תודה רבה :)
    kit
    חבר

Just a short glimpse of what MBA is all about…

Halloween Party at LBS.

color=#800080 face=Calibrihttp://www.youtube.com/watch?v=uTRg1e6KKNc

aletzu
    חבר

מי שלא ראה את KIT בתחפושת לא יודע פחד אמיתי מהו…
    אני עדין רועד כל פעם שאני עובר ליד
    talvaltal
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

שלום לכולם,

אני מעוניין להתחיל בעתיד הקרוב את הליך ההרשמה לתואר שני ומתלבט בין מספר תוכניות כאשר אחת מהן היא
    הMBA שלLBS.

אני מעוניין להתחיל את לימודי בסוף 2010/תחילת 2011. אבל אני אעבור את הג'י מט רק בתחילת ינואר 2010 ולכן בספק שאוכל להספיק להכין את כל החומרים הדרושים עד לתום סיבוב ההרשמה השני ב6 לינואר. האם כדאי לי בכלל לנסות להגיש מועמדות תחת לחץ לסבב שני (הבנתי שהסיכויים להתקבל נמוכים יותר אחרי הסבב הראשון) או שכדאי לחכות לסבב השלישי או אפילו לכיתה שנפתחת בסוף 2011?

האם וכמה באמת משפיע הסבב בו נרשמים על סיכויי הקבלה?

aletzu
    חבר

הי טל,
    לא אמור להיות שום הבדל בין הסיבוב הראשון לשני. הסיבוב השלישי יותר קשה והרביעי עוד יותר קשה, אבל לא חסר אנשים שמתקבלים בסיבובים האלו. אם אתה יכול להגיש בסיבוב השני, כדאי להתאמץ, אבל אם זה עלול לפגוע לך בGMAT אז עדיף לחכות לשלישי.
    nivster
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

קיבלתי זימון לראיון לפני שעה במייל :)
    talvaltal
    חבר

תודה רבה. נראה לי שאני אלך על הסיבוב השלישי למרות שהסיכוי יותר נמוך. גם אם הסיכויים יורדים כתוצאה מהגשה אחרי הסיבוב השני הם בטח יורדים הרבה יותר כתוצאה מהגשת אפליקיישן חלש בגלל לחץ זמן.

kit
    חבר

To: talvaltal

לדעתי ה GMAT פחות חשוב. הממוצע של השנה שלנו הוא 700.

הרבה יותר חשובים החיבורים וההמלצות. אם אתה יכול להגיע לתוצרים טובים עד סוף הסיבוב השני אז תעשה את זה.

אם לא, תנסה לברר כמה אנשים התקבלו בסיבוב הראשון, ואם אפשר גם השני, לפני שאתה מגיש לסיבוב שלישי. אם התקבלו הרבה ישראלים, אז הסיכוי עוד יותר נמוך בסיבוב השלישי.

goidelg
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

שלום חברים,

כמה מכם נעזרו בארינגו?

הבנתי מהאתר שלהם שנדרש ליווי של כ60 שעות. זו עלות מצטברת של 30 אלף ש"ח רק על שירותי הייעוץ. האם זה סביר? הכרחי?

אשמח לטיפים!

גבריאל

aletzu
    חבר

nivster, אם אתה צריך MOCK INTERVIEW אל תתבייש
    aletzu
    חבר

הי גבריאל,

סליחה מראש על התשובה המעצבנת אבל – זה תלוי. יש אנשים שעשו את זה לבד ויש כאלה שנעזרו ביועצים. אני לא עבדתי עם ארינגו, אבל יכול להמליץ בחום על עורכים אחרים. זה גם תלוי לכמה בתי ספר אתה מגיש. אם היועצת שאני מכיר, בית ספר ראשון לוקח בערך 5 שעות להכין במחיר של 250 דולר לשעה. משם זה אמור לרדת אקספוננציאלית, אבל זה תלוי עד כמה הנושאים של החיבורים דומים. אגב היועצים יעזרו לך להכין לא רק את החיבורים – קורות חיים, שאלות פתוחות בטופס האפליקיישן ועוד ועוד.

טיפ – החיבורים מאוד חשובים. תשקיע בהם (בחוכמה).

kit
    חבר

To: goidelg, aletzu

הי גבריאל,

אני מצטרף לתשובה של aletzu.

זה אכן תלוי בך.

אני כתבתי את החיבורים לבד, השקעתי בזה המון המון שעות במשך כמעט 3 חודשים, קיבלתי הערות מכל מיני אנשים שאני סומך עליהם,

ובסוף שלחתי לבדיקה ושדרוג של הליטושים האחרונים בארינגו.

העלויות הן נמוכות בהרבה, אבל מצד שני אני השקעתי הרבה יותר זמן.

גם לדעתי החיבורים הם החלק הכי חשוב באפליקיישן. אחרי הכל, לכולם יש GMAT גבוה, ציונים טובים, וכו'… השאלה עכשיו היא איך אתה מוכר את עצמך הכי טוב.

בהצלחה!

talvaltal
    חבר

שלום לכולם,

אני עובד עכשיו על חיבור הקבלה לLBS בנוגע להשתתפות והובלה בקבוצות.

הדילמה שלי היא האם לתת דוגמאות ממקום אחד בלבד (namely הצבא) שמספק לי לא מעט דוגמאות מרשימות בנושא, או שרצוי לתת דוגמאות מתחומים שונים בחיי לדוגמא לספר על היותי חלק מקבוצה בצבא ועל תקופה בה הובלתי צוות בחברה בחו"ל?

הבקשה בחיבור היא גם להגיד באיזה תפקיד נראה לך שתשמש בקבוצת הלימוד של השנה הראשונה. האם השאלה הזו אמורפית או שיש להם איזה הסבר על הנושא איפשהו באתר ותפקידים מוגדרים לחברי קבוצות הלימוד.

ולקינוח. יש את החיבור הנדרש לגבי באיזה מועדון סטודנטים או פעילות חברתית בקמפוס אתה מאמין שתיקח חלק ולמה. יש למישהו איזה הכוונה בנושא. איפה אפשר למצוא באתר את מועדוני הסטודנטים הקיימים או מידע על פעילויות חברתיות?

שוב תודה מראש.

nivster
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

To: talvaltal

היי טל,

אופן כללי בכל החיבורים הייתי משתדל להשתמש בדוגמאות עדכניות מהשנתיים-שלוש האחרונות (לא יודע מה הגיל שלך אז יכול להיות שגם דוגמאות מהצבא יכולות להיחשב עדכניות אם השתחחרת לא מזמן) אלא אם הדוגמא ה"לא עדכנית" שאתה רוצה לתת היא באמת באמת מרשימה.

השאלה לגבי התפקיד נראית לי אמורפית. תפקידים לדוגמא יכולים להיות (כמובן בליווי הסברים ודוגמאות) – Leader, mediator, creative mind וכו'.

לגבי המועדונים – חיפוש קצר באתר (או בגוגל) יוביל אותך ללינק הבא –

http://www.london.edu/ourcommunity/students/studentclubsandactivities.html

בהצלחה.

talvaltal
    חבר

To: nivster

תודה רבה.
    shoch
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

שלום לכולם,

אני מתכנן לבקר ביום שישי הקרוב 20.11 ב-LBS ולהשתתף ב-Drop in Session. מעבר לכך, חברה משותפת, אירגנה לי פגישה עם דיוויד סימפסון.

אשמח לקבל כל המלצה בקשר לפגישה או לסיור המאורגן וכמו כן אשמח להיפגש עם מי שנמצא שם באותו יום.

תודה,
    שחר

aletzu
    חבר

הי שחר,

לשנה א' יש מבחן ביום שבת, ככה שנהיה קצת לחוצים, אבל ביום שבת או ראשון אפשר להפגש. האימייל שלי: [email protected].

ehudger
    חבר
    מספר הפוסטים: 73

לכל מגישי הסיבוב הראשון ב LBS,

בהצלחה בראיונות הפוקדים אתכם בימים אלה :)

kit
    חבר

MBA is not all about studies.

Not even about finding a job.

Sometime, it is just a reason to have fun.

Yesterday we had the annual Santa Pub Crawl – which means 470 LBS students dressed like Santa and go together to have fun in London – look on the people face in the streets. Everyone was shocked.

Don't worry, we also did an event for everyone on Rosh Hashana, and there is a party coming for Hanukah :)

Here is a great short clip, and maybe something to write about in your application:

http://www.youtube.com/user/LucaSimonazzi

Best,

Nitzan.

Ori
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

Anyone admitted yet ???
    Uri1
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

נשברת?
    aletzu
    חבר

שלום לכולם,

רצינו לנצל את הזמן שרבים מהסטודנטים נמצאים בארץ לחופשת מולדת כדי להפגש עם מועמדים ו/או אנשים ששוקלים להגיש ל-LBS. חשבנו שיהיה הכי נחמד להפגש איפשהו בת"א במקום לא רועש מדי לשיחה לא פורמלית ביום ראשון ב-6 בערב. מי שמעוניין/ת להגיע, מוזמן/ת לשלוח אלי מייל, עם כמה פרטים על עצמו/ה כדי שנוכל להתכונן בהתאם ולנסות להביא אנשים עם רקע דומה. המייל שלי הוא: [email protected]

אלכס

kit
    חבר

הי,

בהמשך להודעה של אלכס, בעיניי חלק מהחוויה של הלימודים היא גם בהיבט זוגי.

אתם מוזמנים להגיע עם בניבנות זוג, רק תעדכנו במייל את אלכס, כדי שגם אנחנו נגיע עם בנותבני זוג.

תודה,

ניצן.

eliron_e
    חבר

Hi everyone,

I will be staying in London between 24-29. January and would like to visit the LBS campus.

Is anyone around for a campus tour and a chat?

I am also interested to meet staff/students/alumni involved in the field of sustainable development and environmental business – I am not sure whether this is a strong field in LBS…

Danielm
    חבר

Any other LBS admitted students?

kit
    חבר

To: eliron_e

Hi Eliron,

Email me a few days before you arrive:

nitzanyudan ג'ימייל

Nitzan

eliron_e
    חבר

Thanks!
מוצגות 50 תגובות – 301 עד 350 (מתוך 426 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.