מוצגות 50 תגובות – 351 עד 400 (מתוך 426 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • aletzu
    חבר
    מספר הפוסטים: 105

To: All

יחס מיוחד ליוצאי צבא בלונדון ביזנס סקול:
    http://mba.london.edu/military/
    aletzu
    חבר

לונדון ביזנס סקול שוב במקום הראשון

http://rankings.ft.com/businessschoolrankings/global-mba-rankings

LP 2010 MBA
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

האם היחס גם אוהד לצה"ל או זהה לאווירה הכללית בבריטניה המבקרת את פעילות צה"ל?

תודה

aletzu
    חבר

לא יצא לי אישית להתקל ביחס בלתי אוהד עד כה.. מצד שני הנושא לא עולה יותר מדי במסדרונות הבי"ס
    epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: LP 2010 MBA

מנסיוני האישי (כולל שאלות ספציפיות ל-LBS על כך), היחס לשירות הצבאי הוא קונקרטי ומתמקד בבגרות שהוא מקנה למשרתים, נסיון ניהולי/פיקודי וכיו"ב אין התייחסות ביקורתית בכלל… מצד שני, לא הייתי נכנס לפרטים שנויים במחלוקת כמו כמה "איקסים" היו לי על הקת, או איזה תשתיות אזרחיות בלבנון לזרתי עבור מפציצי חה"א (מש"קי ב"ש במילואים: כל הכתוב כאן הוא פרי מוחי הקודח ולא קשור בשום אופן שהוא למציאות. בהצדעה!)

בקיצור, כל עוד תתמקד בפרטים הקונקרטיים שיכולים לתרום למועמדות שלך (כגון מנהיגות, עבודת צוות וכד') ולא משנה באיזה בי"ס (חוץ מאולי סטנפורד וברקלי בארה"ב), לא צריכה לעובדת שירותך דווקא בצה"ל (ולא בצבא אחר) להיות שום השפעה שלילית על המועמדות שלך, אלא להיפך!

נ.ב. רוב בתיה"ס המובילים מעניקים התייחסות מיוחדת ליוצאי שירות צבאי – כמעט בכל מחזור של INSEAD בשנים האחרונות יש יותר מישראלי אחד עם רקע צבאי מהותי (קצינים, חובלים, טייסים וכו'…)

בהצלחה!

אור

LP 2010 MBA
    חבר

על הכיפאק

תודה ותזהר עם הלייזרים אה…

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 21

לאחר בילוי מהנה של חודשיים ברשימת ההמתנה התקבלתי ל-LBS!!!

אשמח ליצור קשר עם שאר המתקבלים למחזור הקרוב.

אסף.

LP 2010 MBA
    חבר

מזל טוב

באיזה סיבוב נכנסת?
    אם אפשר לשאול, עם איזה ציון ג'ימאט (מילולי/כמותי) הגשת?

תודה 

אלמוני
    לא פעיל

תודה!

הייתי ברשימת המתנה מסיבוב ראשון, כך שזה למעשה בין הסיבובים (תאריך ההודעה לסיבוב שני הוא בסוף מרץ).

הג'ימאט שלי הוא 720 (48 כמותי, 41 מילולי).

aletzu
    חבר

אסף, המון מזל טוב!
    תכתוב לי אם אתה לא מצליח להשיג את שאר החבר'ה מהמחזור שלך
    Uri1
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

אהלן אסף,

ברוך הבא, אני גם במחזור שלך.
    אתה מוזמן ליצור קשר במייל uri.meirovich
    בג'ימייל

Ori
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

To: abiel

מזל טוב וברוך הבא!!!

אתה מוזמן ליצור איתי קשר ב- lederman.ori בג'ימייל

kit
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

עוד קצת חומר לאפליקיישן, או סתם טעימה לחבר'ה שבאים שנה הבאה:

ארוע השנה ב- LBS – פורום עם אברם גרנט על מנהיגות, הובלת צוותים בינלאומיים וניהול קבוצה/עסקים במשבר.

http://grantlbs.eventbrite.com/

כל הכרטיסים אזלו תוך 20 דקות (לאולם הכי גדול בבי"ס), וסטודנטים מכל העולם מתרגשים מאוד לקראת הארוע.

ניצן.

kit
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

הארוע היה הצלחה גדולה, הסטודנטים מאוד התרשמו מגרנט, ואולי אפילו נמצא רוכש עתידי ל Portsmouth… :)

בינתיים הנה הקישור לעמוד הבית באתר של המועדון הישראלי, ובו קישורים לסיקור הארוע בחדשות ערוץ 2 (מומלץ לצפות), ערוץ 10, ועיתונות.

הארוע גם סוקר ע"י כלי תקשורת בריטים – BBC, SKY, Guardian…

face=Calibrihttp://lbs-israel.campusgroups.com/web_blog_comment.aspx?id=479 

aletzu
    חבר

To: kit

כבר שמעתם על הלהקה של LBS?
    http://www.youtube.com/watch?v=I6YNj-XAWsU
    אלמוני
    לא פעיל

הי חברים,

אני מתחיל כרגע לבדוק את נושא המימון ל-LBS.

אם מישהו מהסטודנטים הנוכחיים או הבוגרים הטריים יחסית שבדק את נושא ההלוואות, כולל ההלוואה של HSBC ויוכל לשפוך אור על הכדאיות של ההלוואה הזו מול אופציות אחרות (אם יש בכלל), זה מאד יעזור.

תודה, אסף.

aletzu
    חבר

To: abiel

הי אסף,

אני בדקתי הלוואה של כלל ביטוח, הלוואה מהבנק ועוד מקורות מימון דומים, ושום דבר לא יכול היה להציע את התנאים של הלוואת הסטודנטים של HSBC. אתה יכול לקבל מקסימום של 40 אלף פאונד בפריים + 2.75 אחוז (לדעתי…). בכל מקרה, עדיף להוריד את ההלוואה כמה שאפשר ולחפש אופציות יצירתיות כמו… הורים, חברים, …. תתחשב גם במה שתוכל להרויח בזמן הלימודים, החזרי מס וקרנות השתלמות. מקווה שזה עונה…

friday
    חבר
    מספר הפוסטים: 26

Hi,

I've started the application for London Business School. I'll be in London for a few days during shavuot (18th – 22nd May).

I will be attending a drop in seesion. However, I will gladly meet any current students or alumni for a chat in order to learn as much as possible about the school and the application process. If any of you could meet me during my visit (18.5 – 22.5), I would be more than pleased.

Thanks

David

aletzu
    חבר

To: wdavidw

Hey David,
    Congratulations on starting with the process. Send me an email before you arrive, and I'll be glad to meet you and introduce you to the Israelis on campus.

[email protected]

Best of luck!
    Alex

friday
    חבר

To: aletzu

Thanks Alex,

I'll be sure to drop you a line prior to my arrival.

lily
    חבר

Hi David,
    I will be starting LBS in August.
    If meeting with Alex in London will not be sufficient for you, I will gladly meet with you in Israel and share my humble experience from the application process.

You can contact me at [email protected]
    Best,
    Leetal

Danielm
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

היי,

יש כאן מישהו מהסטודנטים שנמצא עכשיו בלונדון? אני כנראה מגיע לסופשבוע קצרצר וחשבתי לבקר בקמפוס.

אני התקבלתי לתוכנית שמתחילה באוגוסט 2011.

דניאל.

aletzu
    חבר

To: JTyrrell

הי דניאל,

מזל טוב על הקבלה!
    תוכל לשלוח לי מייל ל[email protected]

אלכס

friday
    חבר

All,

I was wondering if someone could elaborate on the type of information and networking sessions the Finance Club hosts in order to prepare LBS students for a career in finance, but also help them find a suitable route into that career.

Thanks

David

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

הי,

אני מתעניין בלימודים בLBS 2012, רציתי לשאול מה הדגשים שכדאי לי להדגיש באפליקיישן.
    האם היכרות טובה עם בוגר התוכנית יכולה לעזור לי?

תודה.
    דן.

aletzu
    חבר

הי דוד,

ה-Finance Club (שבראשו עומד השנה בחור ישראלי), מארגן מגוון רחב של ארועים וסדנאות שתוכל לקרוא עליהן כאן. אני הייתי, למשל, בסדנת הערכת שווי שניתנה על ידי נציגים של Credit Suisse וסדנת LBO ששתיהן היו מאוד מעניינות (ומובנות אפילו לאנשים כמוני בלי רקע פיננסי).

מקווה שעזרתי, ואם לא אל תהסס לשאול או ליצור קשר ישירות ([email protected]).

אלכס

aletzu
    חבר

To: danraveh

אהלן דן,

הייתי ממליץ לשים דגש על היכרות טובה עם הבי"ס, עם המאפיינים המיוחדים שלו ועל היתרונות המיוחדים שהוא יכול להציע ספציפית עבורך. צריך לשים לב שהאפליקיישן שלך מספר סיפור מובנה ומקיף, שאיך שלא מסתכלים עליו צועק מהדף שאתה מועמד מעולה לבי"ס. היכרות עם בוגר התכנית יכולה לעזור במובן שתהיה לך הבנה יותר עמוקה של היתרונות שהבי"ס יכול להציע לך. בנוסף, עובדה שיצרת קשר עם בוגרים וסטודנטים, תהווה הוכחה (מסויימת) שתוכל לדבר עליה באפליקיישן, למחוייבות שלך כלפי הבי"ס. כמובן שכדאי לדבר לא רק על עצם ההיכרות אלא גם על תובנות משמעותיות שקיבלת ממנה.

מקווה שזה עזר

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

תודה. אשמח גם להיעזר בך במידת האפשר שאקדם את האפליקיישן שלי.
    אשמח לשמוע בהמשך פרטים יותר נקודתיים על הבי"ס ועל התוכנית.

ראיתי שאתה לומד עם אשתך. אני וחברה שלי רוצים ללמוד ביחד, אז אשמח לקבל גם תובנות בהיבט הזה.
    איך הצגתם את האפיקיישן כזוג. האם זה עזר לכם?

ndm1
    חבר
    מספר הפוסטים: 20

Hey everybody

I've started, or rather restarted, the application for LBS. I'm going to be in London next week, and I'm coming in for a drop-in session. Does anyone have any tips for it? I'd love to hear both from students and people who have been to one recently.

Thanks a lot
    Nadav

aletzu
    חבר

To: ndm1

הי נדב,

הסשן הוא בעיקר בשבילך כדי ללמוד יותר על הבית ספר ועל המסלולים שהוא מציע. מעבר לזה, אם תרצה לדבר עם ישראלים שלומדים פה, אתה מוזמן לשלוח אלי אימייל ל- [email protected].

בהצלחה!
    אלכס

eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

אהלן,

מישהו מכיר אנשי מ-LBS שהיו מעורבים ב-CleanTech Challenge או ב-Global Social Venture Competition?

כמו כן, האם אתם / מישהו שאתם מכירים לקח את הקורסים Financing the Entrepreneurial Business ,

Managing the Growing Business או קורסים אחרים שלדעתכם היו מוצלחים בתחומי מימון / יזמות?

תודה רבה ושבוע טוב!

אלירון

Ori
    חבר

To: eliron_e

To all those interested in learning more about London Business School's MBA program from alumni, current students or new students who are about to start their MBA in a month (yours truly), This is to remind you of the annual LBS info session event at Bank Hapoalim this Thursday (previously posted by Alex).

Event details:
    Date: July 15th , 18:30
    Venue:Bank Hapoalim
    First Floor, Building B, Rubenstein Towers
    11 Hanegev Street
    Tel Aviv
    More info and registration:
    http://www.london.edu/programmes/infoevents/do?progSelect=MBA

See you there,

Ori Lederman

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

Hi,

FEB and MGB are 2 of the best classes. FEB is a lot of work, as in most entr. classes.
    I felt that although I dont have even one entr. bone in my body these are the best classes to get a well rounded overview of all business aspects.

highly recommended.

as for GSVC, I can put you in touch with a friend who i think was one of the organizers in my year.

eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

To: dalit

Thanks so much!

How can I contact you?

My e-mail is: eliro[email protected]

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

dalit . talmor @ gmail . com
    selfish_gene
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: dalit

הי,

אני שוקל ללמוד ב-LBS ומגיע ללונדון לביקור של שבוע.
    מישהו מתנדב לעשות סיור קצר?

תודה,
    אריאל

aletzu
    חבר

To: selfish_gene

הי אריאל,

החלטה נבונה! :)
    שלח לי מייל ונארגן משהו.
    [email protected]

אלכס

DaniShovevani
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

שלום לכולם,
    אני מתכנן לבקר בלונדון בין ה-9/9 ל-14/9 ורוצה לקפוץ לביקור ב-LBS. אשמח להיפגש עם סטודנטים נוכחיים וגם לשמוע חוויות והמלצות מבוגרים!

תודה מראש!

aletzu
    חבר

To: DaniShovevani

הי מר שובבני,
    המייל שלי הוא [email protected]. אשמח לסדר לך פגישה שכזאת.

אלכס

Lovely Dana
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

הי כולם,

כמה שאלות:

• אני מתלבטת אם להגיש לסבב הראשון או השני. יש הבדל ביניהם מבחינת סיכויי קבלה? רק בשבוע הבא אסיים עם הג'ימט ואגש להתחיל את האפליקיישן.
    • מישהו כאן קיבל מלגה מהאוניברסיטה או בדרך אחרת ויכול לפרט מעט בנושא?
    • אם אני משפרת את הג'ימט אחרי שכבר הגשתי את האפליקיישן, יש דרך כלשהי לידע אותם? הם מתחשבים בזה?

המון תודה,

והמשך סופש נפלא

danterner
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: selfish_gene

שלום לכולם,

קוראים לי דן ואני סטודנט שנה א' בבי"ס (MBA)

למי שמתעניין בבי"ס, רוצה לשאול שאלות על תהליך הקבלה, או כל דבר אחר, אפשר לפנות אלי דרך הפורום או במייל

שנה טובה לכולם,

דן

Lovely Dana
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: danterner

הי דן,

אשמח אם תוכל לפרסם כאן את המייל שלך לשאלות, כי יש בעיה לשלוח דרך הפורום.

תודה,

דנה

shoch
    חבר
    מספר הפוסטים: 18
    בהמשך להודעתו של דן. גם אני אשמח לדבר עם מתעניינים. אני סטודנט במחזור MBA2012.
    אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה בקשר לבית הספר והתוכנית דרך הפורום או המייל (ssinvani אצל gmail).

חג שמח ושנה טובה,
    שחר

danterner
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: Lovely Dana

הי דנה,
    בשמחה, המייל שלי הוא dterner.mba2012@london.edu
    Ilan_g
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

הי כולם,

באפליקיישן של LBS נראה לכאורה שיש הקפדה יתרה על מגבלת המילים של החיבורים.

האם לאור העובדה שמציינים בצורה יותר מפורשת להיצמד למגבלה ואף יש צורך לציין את מספר המילים בכל חיבור, הכלל של חריגה של 10% עדיין תופס, או שעדיף להימנע מכך במקרה זה?

אילן

aletzu
    חבר

To: Ilan_g

הי אילן,

באפליקיישן שלי חרגתי כמעט בכל חיבור ב-10%, ולא הייתה עם זה שום בעיה. קשה לומר האם המדיניות שלהם השתנתה מאז, אבל אני מקווה שזה בכל זאת עוזר במשהו.

אלכס

Ilan_g
    חבר

הי אלכס,

כמו תמיד, תודה על הרצון לסייע.

באפליקיישן הנוכחי של LBS מצויין הציטוט הבא ביחס למגבלת המילים:

Please complete all of the essay questions beginning your answer below each question and giving word counts for each answer.
    Please do not write more than the specified word limit for each essay. Any extra words or essays may be disregarded.

בהתייחס להוראות אלו, האם אתה זוכר האם רוח הדברים הייתה דומה גם בתקופה שאתה עבדת על כך, או שאכן יש יותר הקפדה על מגבלת המילים ?

אילן

aletzu
    חבר

To: Ilan_g

הי אילן,

אני לא זוכר… סורי…
    אני אנסה לתפוס מישהו מ-2012 שיוכל אולי לתת עצה בנושא.

aletzu
    חבר

שאלתי מישהו מ-2012 והוא אומר שהוא כמעט ולא חרג ואם כן אז במספר בודד של מילים (עד 10).
    Ilan_g
    חבר

תודה.

אם כך, נראה לי שעדיף לעשות מאמץ אחרון וללכת על הצד הבטוח.

אין ברירה, צריך להתחיל "לקצץ בבשר החי".

מוצגות 50 תגובות – 351 עד 400 (מתוך 426 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.