מוצגות 26 תגובות – 401 עד 426 (מתוך 426 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Danielm
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: Ilan_g

היי,

אני מתחיל ללמוד ב-2011 אבל התקבלתי לתוכנית של שנה שעברה, אז אנסה לעזור.

ההנחיות בשנה שעברה היו: Please complete all of the essay questions beginning your answer below each question and giving word counts for each answer. נראה קצת פחות תקיף מההנחיות שיש לך.

מה שכן, אני חרגתי כמעט בכל חיבור, אבל לא יותר מ-5% בערך.

דניאל.

Ilan_g
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

To: JTyrrell

תודה.

אמנם זה לא בהכרח אומר שיפסיקו לקרוא אחרי X המילים שהוגדרו, אך נראה שלפחות בהנחיות הם מעט החמירו.

אילן

dvasht
    חבר
    מספר הפוסטים: 138

To: All, Ilan_g

אילן וכולם-

מעולם לא כתבתי חיבורים ל- LBS, אבל באופן כללי דעתי האישית היא שאין לחרוג ממגבלת המילים, אפילו לא במילה אחת. האם באמת ה-10% זה מה שיעשה את החיבור שלך חיבור מנצח (מעניין מה היה קורה אם מגבלת המילים המקורית הייתה 110% מהמגבלה הנוכחית)? האם באמת זה מה שייגרום לך להתקבל? האם התועלת עולה על העלות? התועלת מעוד כמה מילים היא שולית. שב עוד כמה שעות וכתוב משהו יותר מתומצת. העלות עלולה להיות עצומה. מה יקרה אם תיפול על קורא קפדן שיאמר לעצמו "אם הבחור לא מסוגל לעמוד במגבלה/משימה פשוטה, מה זה אומר עליו"? איך אתה נראה ביחס למועמד שכן עמד במגבלת המילים?? האם באמת שווה לקחת את הסיכון?

שיהיה לך בהצלחה עם חיבורים מפוצצים!! (במגבלת המילים…)

תומר

kit
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

הי אילן,

מקווה שעדיין רלוונטי. אני חרגתי בכ-10% בכמה וכמה מאמרים, וההוראות היו זהות (אני בתוכנית של 2011).

כמו כן, באחד המאמרים, שכחתי לעשות קופי פייסט לפסקה האחרונה מהטיוטה הסופית, ולכן לא עניתי על חלק מהשאלה.

המסקנה שלי היא, שהחיבורים צריכים להיות טובים, אבל עוד מילה או פחות מילה כנראה לא יעשו את ההבדל. הרבה יותר חשוב שתבנה סיפור הגיוני, שמבוסס על שאיפות וציפיות שקשורות לנסיון שלך, וכמובן ליכולת של הבי"ס לתרום לך להגיע לשם.

בהצלחה!

ניצן

Ilan_g
    חבר

To: All

הי ניצן,

תודה על הפידבק. בשעה טובה מאוד הוגשו החיבורים, האפליקיישן ל-LBS.

בסופו של דבר אני לפחות בחלק מהחיבורים עמדתי סביב המגבלה ובחלקם חרגתי במעט (לא יותר מכלל האצבע של ה-10%, אפילו קצת פחות).

כמו שציינת, התפיסה שלי היא גם שהתוכן הוא המהות וכעת נותר לי רק לקוות שבכך עשיתי את העבודה כמו שצריך (או לפחות שכך יעריכו זאת נציגי האדמישן שיקראו את האפליקיישן :))

הסיפור על השמטת הפסקה האחרונה, שסיפרת לי עליו גם בטלפון, הוא מעולה. מעניין מה חשב לעצמו מי שקרא את האפליקיישן ופתאום נקטע לו החיבור. בכל מקרה, זה אולי יתרון של מספר החיבורים הגדול יחסית של LBS שמאפשר לצייר תמונה מספיק מקיפה של המועמד גם אם הושמטה פסקה מסויימת.

אילן

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: All, dvasht, Ilan_g

מנסיוני האישי (שכולל את נסיונם של לא מעט מועמדים אחרים, הן כאלה שעזרתי להם להתקבל, והן כאלה שריאיינתי ל-INSEAD…), עושה רושם שאין כל נזק שחריגה ממכסת המילים במטרה להגיש חיבורים טובים ככל האפשר, מאשר לתת למגבלה טכנית מינורית להכתיב לך את האפליקיישן. אני אישית חרגתי בכ-10% מהמכסה בכל החיבורים שהגשתי גם ל-INSEAD וגם ל-LBS, והתקבלתי לשניהם…
    יתר על כן, ראיתי חיבורים שחרגו מהמכסה בלמעלה מ-50% ועדיין המועמד זכה לזימון לראיון. ראיתי גם חיבורים שהיו קצרים מהמגבלה בעשרות אחוזים ועדיין המועמד קיבל זימון לראיון.

התועלת מעוד פסקה בחיבור של 400 מילה יכולה להיות מהותית. חיבורים קצרים יותר (250 מילה, דף אחד וכד') לפעמים מרוויחים אפילו יותר מרק עוד כמה מילים. ככל שאתה עורך את החיבור יותר, אתה מאבד יותר מעצמך בחיבור, בפרט אם אתה נעזר במישהו אחר כדי לערוך את החיבורים כך שיעמדו במגבלות המילים.
    תכניות MBA יענישו אותך נמרצות אם יופיעו יותר מדי שגיאות כתיב בחיבורים שלך, או אם הם יקבלו את התחושה שהחיבורים ששלחת להם נכתבו במקור עבור בי"ס אחר, אבל אלא אם המגבלה על המילים נאכפת בעת כתיבת החיבורים (כמו שעושים IE ו-IMD למשל, שפשוט לא נותנים לך לכתוב יותר ממספר מסויים של תווים לכל חיבור באפליקיישן האלקטרוני שלהם), אין שום סיבה שלא לחרוג בכמה מילים מהמכסה אם הדבר ישפר את החיבורים שלך.

בסופו של דבר, "מה אם" זוהי מגבלה עצומה על האפיליקיישן על כל חלקיו ומרכיביו, ויש לנו כמועמדים נטייה להיתלות בכל נתון שנראה אובייקטיבי על פניו על-מנת לנווט בסיטואציה המאוד מלחיצה של הגשת מועמדות לתכנית MBA מובילה. בין אם זה ציון ה-GMAT (בדיעבד כנראה קריטי למועמדות הממוצעת כמו ציון ה-TOEFL, כלומר בסופו של יום צריך "רק" לעבור איזשהו רף, אבל אנשים נכנסים מזה ללחץ אטומי – זה לא כמו הפסיכומטרי שנכנס לנוסחה מתימטית מדוייקת יחד עם ציוני הבגרות שלך על מנת לקבוע האם תתקבל ללימודי תואר כזה או אחר!), ובין אם זו מגבלת המילים המומלצת.

בשורה התחתונה, השיקול הכי חשוב הוא שתעביר לביה"ס את המסר שאתה מועמד ראוי ללימודי MBA. זה לא באמת משנה כמה מילים זה לוקח, או מה האחוזון שלך ב-AWA. מה שחשוב זאת החבילה הכוללת והאם היא מעבירה את המסר הזה באופן האופטימלי. זהו קריטריון איכותי, לא כמותי, ושום מספר שקשור איכשהו לאפליקיישן (מגבלת מילים, ציון כזה או אחר, ואפילו התאריך האחרון להגשת המועמדות!) לא צריך להשפיע עליך בשום אופן שהוא ולהסיט אותך מהמטרה האולטימטיבית של הכברת המסר הנ"ל בצורה הכי טובה שאתה יכול!!!

בהצלחה!

אור

Ilan_g
    חבר

מילים כדורבנות ויופי של ניתוח של עניין מגבלות המילים למיניהן.

תודה על הוספת הזוית גם מנקודת המבט של מי שמראיין וקורא את החיבורים.

אילן

nivo
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

שלום,
    אני מתעניין בתחילת לימודים בספטמבר 2012. מעבר לנתונים הבסיסיים של כל התהליך, אני מנסה לקבל מושג על האווירה בשיעורים, איכות השיעורים, מידת העומס וכדומה. אשמח לדבר עם בוגר של תוכנית ה FULL TIME ב LBS (או סטודנט נוכחי) כדי
    לקבל קצת תשובות…

תודה מראש!

ניב

DaniShovevani
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

שלום חברים!

לשמחתי הרבה התקבלתי לראיון ב-LBS! אשמח לעשות כמה ראיונות דמה עם מועמדים אחרים שמעוניינים! אנא כתבו לי.

תודה ובהצלחה לכולם!

aletzu
    חבר
    מספר הפוסטים: 105

To: nivo

הי ניב,

אשמח לעזור במה שאוכל. צור איתי קשר באימייל[email protected]

אלכס

danterner
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: epony

שלום לכולם,
    London Business School מקיים ארוע, אשר בו יינתן הסבר על תכניות ה-MBA וה- MIF, וכן יתקיים פאנל של סטודנטים
    ובוגרים, אשר יחלקו את חוויותיהם מבית הספר ויענו על שאלות.
    הארוע יתקיים ביום רביעי ה-29.12.2010 בשעה 19:00 בסניף "קידום", קניון עזריאלי (קומה 3) בתל אביב.
    ניתן לאשר הגעה ב- [email protected]
    שאלות כלליות לגבי הארוע, או לגבי LBS, ניתן לשלוח אלי: [email protected]

לפרטים נוספים, ראו הזמנה בתחתית עמוד הפורום.

תודה,
    דן טרנר, MBA 2012

gil7
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

To: aletzu

לונדון ביזנס סקול שומר על המקום הראשון בעולם בדירוג השנתי של פייננשל טיימס! (ביחד עם וורטון)

הרוורד רק במקום 3. ומה זה כל בתי הספר ההודיים האלה?

guywt82
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

To: gil7

אהלן,

ברצוני להגיש מועמדות למועד ספטמבר 2012 וכחלק מההכנה לאפליקיישן אני מעוניין להגיע לביקור ב-LBS. יש לי אפשרות להגיע לביקור קצר בלונדון בתאריכים ה-27 וה-28 בפברואר, ורציתי לדעת האם אלו תאריכים טובים לביקור בביה"ס?

אם כן, אשמח להתקשר עם חלק מהישראלים הלומדים שם כדי להכיר ולהפיק את המירב מהביקור.

תודה

גיא

guywt82
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

To: gil7

אהלן,

ברצוני להגיש מועמדות למועד ספטמבר 2012 וכחלק מההכנה לאפליקיישן אני מעוניין להגיע לביקור ב-LBS. יש לי אפשרות להגיע לביקור קצר בלונדון בתאריכים ה-27 וה-28 בפברואר, ורציתי לדעת האם אלו תאריכים טובים לביקור בביה"ס?

אם כן, אשמח להתקשר עם חלק מהישראלים הלומדים שם כדי להכיר ולהפיק את המירב מהביקור.

תודה

גיא

Ori
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

To: guywt82

גיא,

אם אתה אכן מגיע ללונדון אתה מוזמן ליצור איתי קשר לתאם את הביקור ב: lederman.ori a t gmail

אורי

yifthahs
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

To: Ori

שלום לכולם,

אני אשמח אם החבר'ה בלונדון (בין אם בשנה הראשונה או השנייה) יכולו לחלוק את התובנות שלהם ושל בית הספר לקראת השינוי במדיניות הויזות. עד כמה באמת צריך לחשוש (הכוונה לישראלים ללא אזרחות אירופאית כמובן)?

תודה !

יפתח

danterner
    חבר

To: yifthahs

הי יפתח,
    התובנות של בית הספר כרגע יחסית מוגבלות. בית הספר נמצא במשא ומתן עם הממשלה והגורמים הרלוונטיים, יחד
    עם בתי ספר אחרים כדי לשמר סטטוס תעסוקתי מיוחד לבוגרים, אבל בינתיים אין עדכונים משמעותיים.
    בחודש-חודשיים הקרובים הרגולציה צפויה להתגבש ולבית הספר תהיה מדיניות מסודרת אל מול השינויים, אם יהיו.
    באופן כללי, ניתן לראות שחלק מהמעסיקים כבר מבקשים כדרישת קדם אישור עבודה בגאוגרפיות הרלוונטיות, אבל כרגע
    מדובר פחות על לונדון ויותר על היבשת.

דן

yifthahs
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

To: danterner

הי דן,

אתמול קיבלתי את ההצעה מלונדון ואני ממש מבסוט. כסטודנט נוכחי אני אשמח לקבל ממך קריאת כיוון לעלויות חודשיות לזוג. אני מניח שזה מאוד תלוי איפה גרים, מה אוכלים וכו' אבל בוא נניח משהו ממוצע …

תודה !

יפתח

danterner
    חבר

To: yifthahs

הי יפתח,
    קודם כל, המון מזל טוב!
    האמת שיש לי קובץ אקסל עם עלויות משוערות (לא כזה עדכני, אבל אפשר לדבר על עלויות ספציפיות לאחר שתקרא אותו).
    אם תוכל לכתוב לי מייל ל- [email protected], אני אשלח לך אותו.
    בנוסף, אם אתה מעוניין אפשר לתפוס אותי בשבועיים הקרובים ב-0544336923 (אני בארץ) או לאחר מכן בסקייפ:
    dan.terner

שוב מזל טוב, ונדבר בקרוב,
    דן

roy99r
    חבר

היי,

אשמח לדעת יותר על מדיניות המלגות של LBS ועל הסיכויים לקבל מלגה?
    האם יש מידע כמה ישראלים מקבלים מלגה כל שנה?
    בנוסף, מה היא עלות המחייה המשוערת שם?

בנוסף, כנראה אגיע ללונדון בסוף ספטמבר (בערך בראש השנה) אשמח לעשות סיור במקום… האם יש טיפים?

תודה :)

Uri1
    חבר

To: roy99r

Hi roy,

In the class of 2012, if I am not mistaken, out of 11 Israelis, 2 recieved scholarships from the school and 1more recieved the Chevening Scholarship.

Regarding average living cost, I don't know as it's different from person to person. Rent is between 200-250 pounds per week, food is around 500-600 per month and other expenses are mainly social expenses but there are a lot of social events. I am sure I missed out on a lot of expenses but this is the jist of it.

About the school visit – I am sure you will be able to find Israelis to show you around. I will not be there but if you want to contact me I can forward you to other Israelis who are here. In addition you can sign up on the school website for a drop-in session on Fridays at 15:00 for a tour of the school and a talk with current students. Last – contact admissions and try to find out if you can arrange a visit to a lecture.

my email is uri.meirovich at gmail

Good luck,

Uri

P.S – you can use this link to register to our event in Tel Aviv at the Herods hotel on 22.9.11 at 18:00 – https://www.london.edu/register/do?actionId=154&advertCode=DP/1112/IS00 .

In the event you can get most of your questions answered.

roy99r
    חבר

To: Uri1

היי אורי

תודה רבה על המידע.
    נרשמתי לאירוע בתל אביב ואני בהחלט אבוא לשמוע על ביה"ס.
    בקשר לביקור תודה על העצה אני בהחלט אשקול להצטרף לסיור המודרך בביה"ס.

רועי

orenzweig
    חבר

שלום לכל הסטודנטים ו/או בוגרי LBS שקוראים את ההודעה הזאת,

אני אורן, מהנדס אלקטרוניקה ועתודאי לשעבר, בעל רקע בפיתוח ובניהול בצבא ובהייטק.
    אני נרשם ל LBS בינואר הקרוב ואשמח לדבר עם בוגרים או סטודנטים קיימים על חוויות מהלימודים, ובפרט על נושא המעבר עם בת זוג (אופציות חברתיות, תעסוקתיות, לימודיות וכו').
    אם מישהו מעוניין לתרום מהחוויות שלו, אשמח להמשיך שיחה בפרטי [email protected]

המון תודה !
    אורן

Danielm
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

תזכורת!!

מחר (יום חמישי, 13.9) יתקיים יום עיון של London Business School במלון שרתון בתל אביב בשעה 18:30, בנוכחות חמישה פאנליסטים מכובדים.

פרטים נוספים על האירוע והרשמה בכתובת:

http://lbstlv2012.eventbrite.com

aletzu
    חבר
    מספר הפוסטים: 105

אם אתם מחפשים תשובות לשאלות הקשורות בקבלה ללונדון ביזנס סקול אתם מוזמנים לדף הפייסבוק שהקמנו עבור מועמדים:

https://www.facebook.com/groups/168766926533688/

Gilad D
    חבר
    מספר הפוסטים: 1131

London Business School Information Session in Tel Aviv – 21.8.2014

We are delighted to invite you to the London Business School information session in Tel-Aviv, to find out more about our programmes and how they can impact your career.

The event will include a brief presentation, an alumni panel, Q&A and a networking reception with alumni and students.

Date: Thursday, August 21

Time: 19:30 – 22:00

Location: Dan Panorama hotel, Prof. Yehezkel Kaufmann St 10, Tel Aviv-Yafo

Register: https://www.eventbrite.co.uk/e/london-business-school-information-session-2014-tickets-12395905487

מוצגות 26 תגובות – 401 עד 426 (מתוך 426 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.