מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 295 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

To: EdithBerda

תודה.

EdithBerda
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: kassifo

De Nada…….

Hope to see you there.

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

To: Eze_Nyc

Feel free to write me at shimon at amobee.com

I can send you some stuff and tell you few things I learned.

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

To: EdithBerda, All

Edith,
    Please stop posting spam in this forum!
    I reported this unethical behavior to Business Week’s B-School Ranking editor and he informed me that he dropped your school ranking by 2 points.
    Additional unauthorized posting will result in revoking your MBA status in Israel.
    kassifo
    חבר

To: m_shahar

I was a little nicer than you are (that rarely happens…)
    m_shahar
    חבר

To: All

"kol hakavod letsahal techi medinat Israel!"
    4 out of the 6 Israelis in MIT Sloan’s MBA class of 2007 got a full time offer from McKinsey and Company! (The other two are not taking the consulting route)

Congratulations!

This is another indicator of the strong positive Israeli momentum in the top MBA programs and in the top companies in the US.

Keep on the good work! You rock!

JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

If I understood you correctly this number is really 4 out of 4 (interested) – very impressive.

Congratulations to you all and good luck with your new jobs.

AZ

zalexis
    חבר
    מספר הפוסטים: 16

To: All, yaniv1975, mayab, tabash

Hello, ALL.

This message is directed firstly to all the MIT students from the forum.

I am applying for the second round this year (10 Jan).

I know I am running out of time but I still want to visit the school before the application date. Unfortunately, the earliest I can get there is around 07-09 Jan. It's very tight schedule but I believe that it's better to see once than to hear1000 times. I also aware of the fact that it's winter vacation but I found out that the admissions office is open.

Can you give me advice how to exploit this visit the best for my application and even more importantly for myself ?

Alex Zaretsky

yaniv1975
    חבר
    מספר הפוסטים: 46

שלום אלכס
    אני אהיה בבוסטון בתקופה שציינת, אשמח להפגש.
    However…
    שים לב שלדעתי הביקור שלך יהיה די מבוזבז – אין שיעורים ואין סטודנטים. לראות איך הבי"ס נראה אפשר בתמונה, (בינינו – לא ככ מרשים… הבניין החדש בבניה ויהיה גמור רק ב2010) ולדבר אם אחד מאיתנו אפשר גם בטלפון. כך שאם אין לך תוכניות לדבר עם אחד העובדים במשרד הקבלה תשקול שוב את נחיצות הביקור.
    אפשר ליצור איתי קשר באימייל:
    יניב שטרודל סלואן וכו

בהצלחה באפליקיישן בכל מקרה
    יניב

m_shahar
    חבר

I agree 100%.

In my opinion, the big value in visiting a school is "feeling" the school's
    atmosphere. Unfortunately, during January school is pretty much dead and
    there is no atmosphere to feel.
    In addition, admission usually won't meet prospective students.

So unless you really want to see the facilities and the studentfamily
    housing I would recommend not to come.

zalexis
    חבר

To: m_shahar, yaniv1975

Good point.
    This is a response I received from the admissions office.

Dear Alex,
    Thank you for your email. The admissions office will be open Mon-Fri during January. We might be on reduced hours, so please give us a call before you stop by (617) 258-5434. Since there are no lectures in the month of January, we can at least offer you MIT Sloan materials and information on a self-guided tour of the school.
    Thank you,
    Meagan Wilson
    MBA Admissions
    MIT Sloan School of Management

It sounds to me, like: "You can come but we can only give you a hardcopy of a brochure which you could have downloaded from the Internet."

What do you think? Can you translate for me this "politically correct" answer to "plain simple"?

Alex

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: zalexis

zalexis,

Basically, you're right… However, as I visited a few campuses in Europe during the off-season, I wouldn't cancel my visit to MIT just because there won't be any classes.

I truly believe you can greatly benefit from walking around campus, getting to know some of staff personally, and, if the Israeli students can accommodate it, walk around campus (and around town) with an Israeli "tour guide" ;-)

All in all, I wouldn't consider MIT's admissions office as dismissing, but more as a reality check, i.e. FYI visiting the school during the off-season may not be all that it can be if you visited at a busier time of the year…

Enjoy your trip!

ofek
    חבר
    מספר הפוסטים: 121

To: zalexis

Hi Alex,

I visited Sloan 2 years ago around mid-december, just missing their "ambassador program". So you won't have anyone to take you for a tour of the campus and you won't be able to talk to anyone of the admissions (only borchures to take home..). But the Israeli students were extremely helpfull and I organized myself a "Sloan tour" which included attending some lectures and speaking with students, which was very helpfull in getting a feel of Sloan.

Hope this helps,

Amir

Lir
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

Hi,

Does anyone know whether MIT gives answer before the 29/1, their official answer date?

Thanks.

zalexis
    חבר

To: yaniv1975

Hi, Yaniv.

Thanks for the invitation.

After thorough consideration I decided to come anyway.

Can we talk off-line via e-mail?

kassifo
    חבר

To: Lir

No, only on that day.
    yaniv1975
    חבר

I gave you my email in my previous message
    it is my first name at the regular email of sloan
    yaniv1975
    חבר

רבים שואלים אותי על תוכנית ה E&I אשר מוצעת בMIT Sloan לסטודנטים אשר מתעניינים ביזמות.
    כמשתתף בתוכנית, אספר קצת על התוכנית ועל ההתרשמות שלי ממנה
    כפי שציינתי, השנה פתחה SLOAN תוכנית חדשה אשר מתמקדת ביזמות אשר נקראת E&I – Entrepreneurship and innovation בהנהגתו של פרופסור אד רוברטס (שהוא יהודי דרך אגב). הרעיון של התוכנית הוא לחשוף את הסטודנטים לעולם של חברות הסטרט-אפים, ליזמים מצליחים, לחברות ההון סיכון, ולאפשרויות העומדות בפניהם בתוך הבית ספר ובעתיד.
    בכל שבוע הכיתה נפגשת להרצאה ומיד אח"כ ארוחת ערב. בהרצאות בדרך כלל לומדים על התהליך של פתיחת חברה, מגמות בעולם היזמות, גיוס הון וכדומה. בארוחות הערב בדרך כלל מגיע יזם/מנהל/איש הון סיכון ומספר לנו את הסיפור האישי שלו. ההרצאות מעניינות, והסיפורים האישיים מדהימים ומרתקים. דרך אגב, הארוחות מוגשת במלון הסמוך או במסעדת הסגל ע"י מלצרים עם פפיון… פינוק מטורף על חשבון הברון. עוד דבר נחמד – אין שום מטלות, שיעורי בית וכו – רק לבוא ולהקשיב.
    בסוף הסימסטר יש טיול לעמק הסיליקון בקליפורניה (על חשבוננו… טיסה+מלון) ובה מבקרים במשך שבוע בחברות סטארט אפ שונות, נפגשים עם חברות הון סיכון, ונחשפים לעולם הדינמי של חברות הסטארט אפ בעמק. זה הזדמנות מצוינת ליצור קשרים, להכיר, לחפש עבודה ובעיקר – להבין איך עובד התהליך של הקמת חברה.
    התרשמותי מהתוכנית:
    1. MIT Sloan הוא ה-מקום לכל מי שמתעניין ביזמות. מעבר לכביש יש את הבי"ס הטכנולוגי הטוב בעולם, ואפשרויות השת"פ בין תלמידי סלואן למהנדסים ולממציאים הם אינסופיים. למרות שאפשר להחשף לכל המידע גם ללא השתתפות בתוכנית, התוכנית עוזרת מאוד להבין את התהליך ואת המסגרת. באנגלית זה נשמע יותר טוב: Intro to The Eco-System של עולם היזמות ב MIT.
    2. התוכנית היא דרך נפלאה ליצור קשרים, להחשף לעשרות חברות, יזמים ואנשי הון סיכון, בין אם זה לצרכי הקמת חברה או לצורך מציאת עבודה.
    3. המסגרת החברתית כייפית והכיתה מגובשת יחסית, כיון שיש משהו מאחד בכך שיש מכנה משותף לכל הקבוצה. הכיתה הגדילה משמעותית את ההיכרות שלי עם השכבה, שכן יש 50 איש בכיתה.
    4. הזדמנות פז לפגוש עשרות יזמים, לשמוע על ההצלחות, הכשלונות, הזמנים הקשים ועל האתגרים. פשוט מרתק.
    5. הטיול לעמק הסיליקון היה מדהים! חוויה תרבותית/עסקית נהדרת. גם אני וגם ישי מרגישים כך.
    6. האוכל… הפינוק… שחיתות שמחממת את הלב…

כרגיל, אשמח לענות לשאלות, הפרטים שלי בהודעות קודמות בפורום
    יניב

yaniv1975
    חבר

שלום לכולם
    אני מארגן ביקור בארץ של 40 סטודנטים מ MIT Sloan בשבוע האחרון של מרץ, וחשבתי לארגן מפגש של הסטודנטים המבקרים עם ישראלים שמעוניין להגיש מועמדות לשנה הבאה.
    תוכלו לפגוש אותי ואת יובל, שנינו סטודנטים שנה א, ותוכלו להתמנגל עם סטונטים אחרים מכל העולם וללמוד מהם על הבית ספר שלנו.
    אשמח לקבל אינדיקציה לגבי רמת העניין שיש למי ממשתתפי הפורום במפגש הנ"ל.
    תודה
    יניב

SB
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

נשמע מעולה, אני משוכנע שארצה להשתתף..

yanivd
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

כמובן שאשמח להגיע, תודה

yaniv1975
    חבר

yaniv1975
    חבר

The Art of Entrepreneurship- The E&I Program
    BY JEFF SABADOS

Entrepreneurship is an art with an uncertain faith in science. It’s about finding an opportunity, networking with people, and dealing with the emotional ups and downs of an unpredictable venture. Some people would argue the riskiest career a Sloan student can take is entrepreneurship. This path places a lot of faith in other people and research that is often labeled “impossible”. Because there is high uncertainty that the research doesn’t succeed, an entrepreneur can be left holding the bag without much to show for it but a lot of hard work. As a participant in M.I.T. Sloan’s inaugural Entrepreneurship & Innovation (E&I) program, I was fortunate enough to be surrounded by individuals that wanted to take this risk. More importantly, the E&I program has exposed us early in our MBA education the numerous resources and leaders throughout the M.I.T. venture eco-system that can help us overcome the impossible. And for the next three semesters, we look forward to bringing these resources to the rest of the school.
    Fortunately all of the entrepreneurship resources of M.I.T. are available for anyone outside of the E&I program. As I look back at my own experience as co-founder of Avanti, it was critical to have the guidance and help of the E-Center, Deshpande Center and M.I.T. $100k that allowed me to pursue this innovation. Since Avanti’s inception in i-teams, for the past two years I have been told numerous times that what Professor Donald Sadoway is trying to do is impossible, and if it wasn’t for the continued support of Ken Zolot, Ken Morse and Ed Roberts, we would have never gotten to where we are. That said, we still have a long way to go. But if we can give Professor Donald Sadoway the resources he needs, his research might become the biggest metallurgical discovery in 100 years and ultimately positively change the world.
    From 3Com to Stericoat, M.I.T. is the world’s incubator of today’s incredible ideas and M.I.T. Sloan is the world’s incubator of tomorrow’s great entrepreneurs. The E&I program brings these two together. A study by BankBoston Economic Development “MIT:The Impact of Innovation” found that MIT graduates and faculty had founded 4,000 companies, employing 1.1 million people and generated $232 billion in worldwide sales. According to the study, about 150 new MIT-related companies, from cancer-related cures to energy, are founded each year. Interesting enough, the E&I program is also a huge attraction for future students. Over one out of four new Sloan applicants applied to the E&I program. As time goes on, the most important benefit of being in the E&I program will ultimately be its reputation. In the future, this new program will become a resource for start-ups and Venture Capital. In five years, companies and firms will be able to reach into a university and find the best innovators and entrepreneurs. But it will take a lot of hard work and commitment to make this a reality; and a lot of suit-wearing in the Valley to build a great reputation.
    Unfortunately our Wednesday night E&I introduction class is over, and we are now faced balancing our entrepreneurship aspirations with getting a job. There will be no special classes, dinners or speakers to attend and our most difficult task will be trying to stay together as a group. I hope that other students will dive into the entrepreneurship rollercoaster with us and take a risk to make this world a better place. Because the hardest part of the Art of Entrepreneurship is taking a risk…and as we all know, our world needs all the help it can get.

m_shahar
    חבר

Yaniv,

At this rate you will need your own forum…

jhammer
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

התקבלתי ל-MIT. תודה שחר על העזרה.
    אני כרגע עוד צריך לעכל את זה אבל בטח יהיו לי מלא שאלות.
    תודה לכולם, ובהצלחה.
    יריב
    m_shahar
    חבר

מזל טוב לכל המתקבלים החדשים!

JoeCool
    חבר

Shahar,

Thanks for getting me on the path to MIT.

I am in and in the E & I program which I was very excited about.

I too will gladly enjoy your assistance in the enrollment process and hope to be as helpful to future generations.

AZ

JoeCool
    חבר

To: m_shahar, yaniv1975

Do you know how many Israeli's were accepted to MIT in the R1?
    yanivd
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

To: jhammer

Hi Yariv,

First of all, congratulations for making it to MIT.

I'm just starting to walk on the stiff road you successfully finished. I'll be happy to get the recent tips on preliminary preparations, application and interview tips (I guess the last too will come in handy later on…). any chance we can take this offline?

Thanks,
    Yaniv

jhammer
    חבר

To: yanivd

אני אשמח לענות לכל שאלה.
    j1hammer at hotmail dot com
    ronrh200
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

hi,

a. how does MIT convert Israeli B.A. grades into GPA? (I finished Law and International affairs in Hebrew U with 86)

b. Chances of application with this data: GPA (as stated) , GMAT 690 (Q 48 V 36), Airforce pilot (finished flight academy with excellence ), two command positions in operational squadrons, age 31

thanks

m_shahar
    חבר

היי,

כל הכבוד שוב לישראלים שהתקבלו!

תנחומי לאלו שלא – דיברתי עם רוד מיד אחרי הראיונות והוא אמר לי שכל הישראלים שהוא ראיין היו מאד מרשימים ושתיהיה לו בחירה מאד קשה. אז אם לא התקבלתם, זה היה ממש על חודו של קול.

בכל מקרה, לאלו שהתקבלו מצפה משימה קשה לעמוד בסטנדרטים של הישראלים שנמצאים היום בסלואן.

כל (!) הישראלים בסלואן הם תותחים חבל הזמן, למעשה הם יותר מתותחים, הם הנהגים של התותחים! הישראלים מאד בולטים בשכבה, מסנג'רים את האדמיניסטריישן, מכפכפים את המרצים, ועושים וודג'יס לחננות משאר אמאייטי… בקיצור שולתים!!!111

וברצינות, כפי שכבר אמרתי יש מומנטום של ישראלים בסלואן (בעקבות העבודה הקשה וההצלחות של הישראלים בשנים הקודמות) כרגע יש 11 ישראלים בסלואן (בשתי השנים של האמביאיי) ובשנה הבאה זה כנראה יהיה יותר.

בהצלחה.

שחר

נ.ב. אם למישהו יש התלבטויות או שאלות בקשר לבית הספר תרגישו חופשי להפנות אלינו שאלות באימייל או בפורום (למעשה שאלות בפורום עדיפות כי אז התשובות זמינות לכולם)

yaniv1975
    חבר

שלום
    לא הצלחתי להבין מי זה בדיוק, אבל אני כנראה שנה מעלייך, קורס 133…
    קראתי את שאלותיך בפורום, ויש לי תשובות וכמה הערות שאני מקווה שיעזרו לך
    קודם כל הרשה לי למקד אותך: הרקע שלך הופך אותך למועמד לטופ 5, ואין לך שום צורך להתפשר. יש להם נסיון מצויין עם יוצאי חיל האוויר. אם תרצה אני יכול לקשר אותך עם המון יוצאי החיל שלמדו בתוכניות שונות כאן בארה"ב.
    לגבי הגי-מאט/ציוני תואר:
    מה שיפה בתהליך הקבלה לאונברסיטאות כאן הוא שהציון הוא רק חלק ממכלול הקבלה (בערך כמו הנוסחה בגיבוש…). אני לדוגמה התקבלתי עם גי מט 670 ועם ציון תואר נמוך יחסית אבל מצד שני היה לי את הרקע הצבאי, הקמת עסק עצמאי (ליזארד – ועכשיו אתה יודע מי אני…) המלצות מצויינות ופעילות קהילתית.
    לגבי הגיל:
    אני בן 31 כעת, נשוי פלוס תינוקת – ואני קצת יותר מבוגר מהממוצע שהוא 27.9. טל מהטייסת שלי למד בוורטון אחרי שסיים התמחות בתור עו"ד – כמוך, בגיל דומה. יש רבים בגיל שלך, ואין שום בעיה עם זה. מבחינת מציאת עבודה – אין שום בעיה, ואם אתה בעניין של להקים/להצטרף לסטארט אפ אז זה אפילו יתרון.
    אם תרצה להמשיך את השיחה הזו offline שלח לי מייל ל
    yaniv נקודה סלואן נקודה mit נקודה edu

בהצלחה
    יניב

jhammer
    חבר

To: ronrh200

hi ronrh200,
    I am not the right person to answer your important questions.
    I suggest that you post your question in Gilam's thread, (ask Aringo…) .
    Sorry
    Yariv
    Roy Ben-Ami
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

הי שחר.

מה קורה?

טוב באמת שהעמדת כזה רף גבוה של ציפיות (לא מלחיץ בכלל :) )

בכל מקרה, אני אחד מהמתקבלים ותאמת יש לי טונה של שאלות שאני מאוד אשמח להפנות אליך.

אישית, עד עכשיו הכל היה קצת באוויר ועכשיו עם הקבלה זה מקבל תפנית ממשית ביותר :)

אז הנה חלק מהשאלות שאני מקווה שתוכל לעזור לי:

1) מנסיונך ב-MIT ומהכרותך את שאר הסטונדטים, האם יש סיכוי כלשהו בכלל למלגה או לעזרה כספית כלשהי (לא כולל הלוואות)?

2) אני רווק, ורציתי לשמוע ממך איפה כדאי לגור? בקמפוס? מחוצה לו? ראיתי שבתוך הקמפוס די קשה לקבל דירה וגם אז זה רק לשנה (לרווקים) ולא ממשיכים אוטומטית. יש לך המלצות? איפה הכי טוב מחוץ לקמפוס?

3) אם אני ארצה לשכור דירה מחוץ לקמפוס, ראיתי שאפשר להגיע לארצות הברית רק חודש לפני תחילת הלימודים (בגלל ויזת הסטודנט). איך אפשר לשכור ככה דירה בכלל?

4) באוניברסיטות אחרות יש קורסים בקיץ כדי לרענן קצת מתמטיקה וכו… לפי מה שהבנתי אין כזה קורס ב-MIT (חוץ משבוע בהתחלה). מנסיונך האישי, האם כדאי לעבור על חומר כלשהו לפני תחילת הלימודים ואם כן אז איך ועל מה?

אני יודע שאני קצת מפציץ אותך בשאלות ואתה בטח גם ככה עסוק, אז תודה מראש על הזמן וההשקעה.

רועי

jhammer
    חבר

To: Yuval1

10 ישראלים התקבלו
    Yuval1
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

ואוו!!! זה מספר מדהים! אני לא זוכר אי פעם שקיבלו כל כך הרבה ישראלים בסיבוב אחד ב-MIT.

עושה רושם שלחבר'ה מסיבוב השני כמעט ואין סיכוי להתקבל…

jhammer
    חבר

To: Yuval1

לא הייתי קופץ למסקנות…

Roy Ben-Ami
    חבר

נכון…

תזכור שכנראה לא כל העשרה ילכו בסוף (להרבה יש הצעות ממקומות אחרים גם כן).

ולדעתי בסיבוב שני יקבלו עוד כמה ישראלים (למרות שכנראה פחות מעשר).

m_shahar
    חבר

To: Roy Ben-Ami

היי רועי,

מזל טוב וכל הכבוד!

לשאלותיך:

1) MIT כמעט ולא מעניק מלגות לסטודנטים. המלגה העיקרית שרלוונטית לישראלים היא מלגת המנהיגות של מקינזי (מעניקים 4 מלגות של 15 אלף דולר כ"א) – בשנתיים האחרונות מספר ישראלים הגיעו לסיבוב הגמר של המלגה הזו וישראלי אחד זכה בה. בנוסף על פי המדיניות של סלואן מאד קל לסטודנטים מה-MBA להיות מתרגלים (כמעט כל מי שרוצה להיות מתרגל הופך למתרגל, ואחוזים גדולים מהסטודנטים מתרגלים קורסים לMBA ולUNDERGRADS). למתרגלים מורידים בין שליש לשלושת רבע משכר הלימוד בסמסטר וסטודנטים רבים מתרגלים מספר קורסים.

2) אני הייתי ממליץ להגיש בקשה לגור במעונות. המגורים לרווקים הם באיכות גבוהה מאד (החסרון היחיד שהם רחוקים כרבע שעה הליכה מהקמפוס, אבל יש שאטל שנוסע באופן קבוע). היתרון הגדול הוא בלגור במעונות הוא החיבור ל"רווקייה" – הרווקים והרווקות מסלואן שגרים במעונות, נוהגים לחגוג מידי לילה ולהפר את שלוותם של אחראי המעונות. בהקשר זה יש לציין את הרווקים ההודים והפקיסטנים שיודעים שברגע שיסיימו את סלואן ישדכו להם איזה בחורה מבאנגלור ולכן מנסים עד כמה שאפשר לא לרדת מרמת אלכוהול 90 אחוז בדם ואת הרווקות הלטיניות שחיות בסרט וחושבות שהחיים זה מסיבה אחת גדולה.

3) יש המון אפשרויות לגור בקיימברידג' או בבוסטון ושוק הדירות מאד נזיל. אחרי שתשלם את מקדמת שכר הלימוד תוכל להצטרף לפורום המגורים באתר האינטרנט של הבית ספר שם תוכל ללמוד על כל הדירות בשוק, למצוא שותפים וגם להשכיר דירות ישירות של סטודנטים שעוזבים.

4) בעיקרון לא. יש המון סטודנטים בביה"ס שלא באים מרקע אנליטי (למשל ספרות, ארכיטקטורה, עריכת דין, שיווק, טלוויזיה וכו') תוכנית הלימודים בנויה בצורה הדרגתית יחסית (אך מהירה מאד) ויש מתרגלים וסטודנטים שמטרתם לעזור לסטודנטים מתקשים. הכי גרוע: תקבל B…. אם אתה ממש לחוץ אתה יכול לעבור על סטטיסטיקה והסתברות, חשבונאות וכלכלה.

בהצלחה!

jhammer
    חבר

ומה היית ממליץ לנשואים מבינינו שהתקבלו מבחינת מגורים, תעסוקה לבנות זוג, חיי חברה וכו'?

Roy Ben-Ami
    חבר

הי שחר!

המון תודה על התשובות ועל הזמן שהשקעת לענות עליהם.

אני שוב אגיד שאתה וחבריך מהווים אתגר קשה לישראלים שבאים אחריכם: גם בעזרה לישראלים חדשים להצטרף ל-MIT וגם ברמה הגבוהה שאתם מציבים בבית ספר עצמו.

טל התקשר אלי אתמול ועזר לי מאוד גם כן בכל השאלות שהיו לי (והוא די הרגיע אותי למעשה).

השתכנעתי לגבי המעונות וכנראה אני ארשם לאחד מהם (אולי לזה של הבנות בלבד ).

בכל מקרה, תודה רבה על העזרה ואני די בטוח שיהיו לי עוד שאלות בחודשים הבאים אז צפה להטרדות נוספות כאן בפורום.

רועי

m_shahar
    חבר

מגורים: מגורי משפחות Eastgate – צמוד לבית הספר ולרכבת התחתית

תעסוקה לבני הזוג: ויזת J

חיי חברה: אין מה לדאוג – יש המון, גם לבנות הזוג (אפילו יותר לבנות הזוג)

zivbaum
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

Hi Shahar
    What can my spouse do with a J visa?
    Tnx, Ziv
    jhammer
    חבר

שחר, תודה על התשובות.
    האם אתה (או מישהו אחר) יודע מי זכאי לויזה J, ומה הפרוצדורה?
    tabash
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

גם Westgate הוא אופציה לא רעה למגורים (בתור ותיק הנציגים שם). אמנם אתה משלם במרחק מבי"ס ומהרכבת אבל מרוויח בגודל הדירה.

בכל מקרה – מומלץ לבקש Eastgate אבל אם קיבלתם Westgate זה לא סוף העולם (זה סוף העולם שמאלה)

טל

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

To: tabash

Westgate מתאים גם לזוגות + ילדים? כמה גדולה הדירה לעומת Eastgate ? עוד חדר או עוד מקום? יש הבדל במחיר?

ושאלה אחרונה ברשותך, מה זמן ההליכה/אופניים מהפקולטה לבנין המערבי?

תודה רבה,

שמעון.

tabash
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

To: shimonh

שמעון, קודם כל אם אתה שואל על Eastgate ו-Westgate מגיע לך מברוק על הקבלה ל-Sloan (אז – מברוק).

Westgate הוא מושלם לזוגות עם ילדים. יש בנין רב קומות אחד שמיועד לזוגות ללא ילדים ומקסימום זוגות עם תינוק (חדר שינה אחד אבל גם החדר וגם הסלון גדולים יותר מרוב הדירות ב-Eastgate) ומספר בניינים נמוכי קומה שבהם יש דירות גדולות יותר לזוגות עם ילדים יותר גדולים. הבניינים בנויים סביב גן משחקים וברב קומות יש אפילו גנון או משהו כזה.

ההבדלים במחירים הם של כ-50$ לרב קומות ואני מניח שכ-100$ יותר לדירות הגדולות (יניב / יובל – תרגישו חופשי להוסיף מנסיונכם בתור דיירי המקום) – בכל מקרה, ההלוואה של Citigroup מספיקה בהחלט.

לגבי נגישות ומרחק:

הליכה – 20-30 דקות. מסלול נפלא באביב/קיץ/סתיו (לאורך הנהר – מראה פנורמי של בוסטון) אבל לא רלוונטי כמעט בחורף (כפור אימים).

אופנים – 5 דקות דלת לדלת (ראה סעיף הליכה לגבי עונות השנה הרלוונטיות).

אוטובוס – יש אוטובוס של MIT שעושה הקפות מסביב לקמפוס ומסתובב כל 20 דקות כל היום. זוהי האופציה המועדפת בימי החורף העליזים שפוקדים אותנו לאחרונה.

לסיום, שוב ברכות ואם יש לך עוד שאלות אנחנו כאן לשירותך,

טל

m_shahar
    חבר

To: zivbaum, jhammer

מאחר ונושא הויזות הוא נושא בוער אצל כל מי שהתקבל ללימודים בארה"ב פתחתי שיחה נפרדת בנושא.

ראו תשובתי שם.

yaniv1975
    חבר

הי שמעון
    תוספות לגבי ווסטגייט:
    אני גר בדירות הגדולות למשפחות – מה שנקרא באמריקה 2 חדרי שינה, כלומר סלון פלוס שני חדרי שינה.
    להלן היתרונות:
    – דירה כייפית, מטבח ענק ונוח, נוף יפה של עצים והגן משחקים.

– חניה מול הדלת שזה לא טריוויאלי, באיסטגייט יש חניה מרכזית, ולא כיף לסחוב את הקניות הביתה בחורף.

– הקומפלקס כולו נחמד וכייפי, עם אווירה משפחתית, בניגוד לאיסטגייט שזה בניין מגעיל, עם לובי מזעזע, מעליות מסריחות ואני לא צוחק או משמיץ – זה ממש כך.

– המעבורת שטל הזכיר זה ממש שירות אמין, נוח ותמיד בזמן.

– יותר זול כאן בכ$100 – בגלל שהדירה קטנה יותר.

ועכשיו לחסרונות…
    – ווסטגייט זה חור באמצע שומקום… חייבים אוטו לכל מקום! אמנם אפשר לקחת את המעבורת (לאיסטגייט…) ומשם לתפוס סאבווי, אבל זה לא זה.

– צריך לקום חצי שעה יותר מוקדם מהחבר'ה באיסטגייט שגרים בנין ליד סלואן…

– הדירה למשפחות מעט קטנה יותר מאשר באיסטגייט. החדרי שינה די קטנים וצפופים. באיסטגייט לעומת זאת המטבח הוא בגודל של מטבח של יאכטה = פצפון.

ביי
    יניב

מוצגות 50 תגובות – 51 עד 100 (מתוך 295 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.