מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 150 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • guy130
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: All

Hi,

My name is Guy. Like the Yuvals before me, my wife and I hope to visit Stern during passover (currently it looks like we will be there on April 17th-20th)

– I would love to meet and chat with some of the Israeli students, do any of you have the time for this?
    – Is there anything/anyone to see on a Friday, or should I come on Monday?
    – If I want to visit a class, do I have to pre-schedule it with addmissions?

Thank you!
    Guy

gal523
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

To: guy130

Hello everyone,

I am planning on being in NY around early – mid June, Is there a point in visiting the university then? will there be any Israeli students still around during that time period?

thank you very much in advance,

Gal

feigin
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

To: gal523

Hey guys
    I am now in the process of trying to figure out to which schools I want to apply. I am currently employed in the hi-tech industry and my goal is to return to this industry after the MBA. Do you think NYU will help me reach this goal?

Thanks in advance,
    Eli.
    gal523
    חבר

Hey..

I'm applying to the 2010 class – I am planning on visiting Stern next week (either the 13th ,14th or 15th) – will you guys be available to meet during these dates?

thanks,

Gal

[email protected]

pellegam
    חבר
    מספר הפוסטים: 20

שלום,

אנו קבוצה של סטודנטים בחו"ל שעושים מחקר קצר על שימוש בשירותים מקצועיים בתהליך הקבלה. מאד נודה על עזרה במילוי שאלון קצר ביותר :
    http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=cDBCWnNrOE5tMi1admg3Z0VpYV9EVXc6MA..

תודה ובהצלחה בתהליך

gal523
    חבר

Hey..

I'm applying to the 2010 class – I am planning on visiting Stern next week – on the 18th – will you guys be available to meet during these dates?

thanks,

Gal

[email protected]

Yoni1492
    חבר
    מספר הפוסטים: 67

שלום חברים,

שמי יוני ובימים אלה אני מתכונן למעבר לניו יורק, להתחיל את לימודיי ב- NYU Stern בסתיו הקרוב.

אשמח לעזור, גם עתה, וכמובן במהלך תקופת הלימודים (וגם אח"כ… :), לכל מי שמתעניין בהגשת אפליקיישן לבית הספר.

יוני

Yair
    חבר
    מספר הפוסטים: 59

שלום,

אני מגיע לניו יורק בין ה-2 ל-9 לאוקטובר, ומתכנן לבקר בקמפוס מתישהו במהלך השבוע הזה. בדקתי קצת באתר וראיתי שרשום שיהיה ניתן לבקר בשיעורים החל מתחילת אוקטובר (ולהירשם לביקור מסוף ספטמבר), אבל אין תאריכים מדוייקים. מישהו מהסטודנטים במקרה יודע מתי זה בדיוק יוצא?

בנוסף אני מעוניין לדעת אם יש תאריך מסויים בשבוע שבו אני נמצא שכדאי להגיע דווקא בו (בגלל אירוע מיוחד כלשהו או כל סיבה אחרת). בלי קשר אני אשמח להיפגש עם סטודנטים ישראלים בזמן הביקור שלי.

תודה מראש,
    יאיר

Yoni1492
    חבר

Yair hi,
    Shoot me an email to yoniargaman at gmail
    eliron_e
    חבר
    מספר הפוסטים: 23

To: Yoni1492

שלום לכולם,

במסגרת עבודתי אשהה בניו יורק בסוף השבוע האחרון של אוקטובר (נוחת רק בחמישי 29/10 בלילה ועוזב בשבת 31/10 בערב).

כפי שניתן לראות בפרופיל שלי, הרקע שלי הוא מתחום התעשייה (כלכלה וניתוח עסקי), נונ-פרופיט ומודיעין. מעוניין להמשיך במסלול ניהול כללי, לאו דווקא בתחום ספציפי.

לאור קוצר הזמן (וגם לאור העובדה כי העדיפות הראשונה שלי היא בתי ספר באירופה), אני מתכנן לעשות את הביקור באמת על קצה המזלג, עם שעתיים-שלוש בכל אחת מהתוכניות.

כפי שהבנתי, סוף השבוע אינו זמן מוצלח מבחינת סשנים מודרכים בשתי התוכניות הרלוונטיות (NYU, Columbia), אך תהיתי אם מישהו מהסטודנטים הישראלים יהיה בסביבה לסיבוב קצר ואולי אף צפיה בשיעור?

תודה רבה מראש,

אלירון

Yoni1492
    חבר

Eliron hi, classes take part on Monday to Thursday. Fridays are usually devoted to career development. Personally speaking, I will be taking part in the JP Morgan case competition that weekend and will not be in school. However, if you have questions or are in need of any other type of help – please feel free to reach out to me through the email address above. Yoni
    leerone
    חבר

שלום,

אני מתכננת להגיש מועמדות ל-2011 ורוצה לבוא לבקר מתישהו השנה.

יש לי נסיעה מתוכננת לארה"ב בספטמבר 2010 אבל הבנתי שזה לא זמן טוב כיוון שהסמסטר רק מתחיל.

מתי מומלץ לבוא לבקר?

leerone
    חבר

הי,

אני מתכננת להגיש מועמדות ל-NYU בספטמבר 2010 ורציתי לדעת אם מישהו יכול להרחיב קצת לגבי החיבור ה-3, שהוא לא ממש חיבור בעצם.

תודה

לירון

גלעד
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

חברים,

יש סימנים שבסטרן החליטו לשנות כיוון, ולהיפתח לעוד תחומים חוץ מתחום המימון המסורתי שלהם. זאת מאחר וביה"ס ובוגריו נפגעו מהמשבר הכלכלי האחרון, עקב התלות במגזר בנקאות ההשקעות. חשבתי שכדאי שאעלה את זה כאן למקרה שחלק לא מודעים לזה, ראו:

http://www.aringo.co.il/HebrewSite/Updates.htm

מקווה שזה עוזר… בהצלחה לכולם.

גלעד דובובסקי

אחראי מחקר – דרישות פורמליות

ארינגו

alon10
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

הי,

אני חדש פה בפורום ורציתי לדעת מה אתם יודעים לגבי ההתייחסות של האוניברסיטאות ל-Reapplicants? זה משפר את הסיכויים או להפך?

danny_l
    חבר

To: alon10

זה מאוד תלוי באיזו אוניברסיטה אתה מתעניין.

וורטון, קלוג ושיקגו אוהבים reapplicants ולעומת זאת הרוורד וסטנפורד ידועים ככאלה שלא אוהבים reapplicants..

עד כמה שידוע לי רוב בתי הספר רואים בזה יתרון או שלפחות זה לא מקטין את הסיכויים.

בהצלחה!

omerabin
    חבר
    מספר הפוסטים: 47

שלום לכולם,

אני שוקל להגיש אפליקיישן גם לסטרן ל-2011 וקצת מוטרד מעלויות המחייה בניו יורק

מישהו מהסטודנטים או הבוגרים מוכן אולי לתת איזושהי הערכה גסה באשר להבדלים בעלויות בין המחייה בערים אחרות (בוסטון, שיקאגו) לבין מחיה במנהטן שנדרשת לאור לימודים ב

NYU?

תודה רבה!

amirco
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

Anyone knows an NYU EMBA graduate?

I would like to get tips on the interview, my interview is on Monday…

Thanks

Amir

Yair
    חבר

הערב אחרי סדר קצר כרגיל מצאתי כמה דקות להתעדכן על מיילים וגיליתי לשמחתי הרבה שהתקבלתי ל-NYU!!!
    הקינוחים בליל הסדר מעולם לא היו כל כך טעימים… :)

אשמח ליצור קשר עם אנשים נוספים שהתקבלו – כתובת האימייל שלי היא yairto[email protected].

בהצלחה לכל אלו שעדיין מחכים לתשובות,
    יאיר

Ella
    חבר
    מספר הפוסטים: 26

מזל טוב יאיר!
    הגשתי סיבוב שני והיום קיבלתי waitlist offer ללא ראיון. עכשיו צריכה לחשוב מה עושים עם זה…:)
    Yair
    חבר

To: Ella

Hi Ella,

First of all, having been offered a place on the waitlist is not a bad thing at all in my opinion.

Second, the most important tip I can give you is not to lose hope. I was also waitlisted without an interview, and then received an interview invitation, was interviewed and finally was accepted in a two weeks period.
    Another tip is to try strengthen your application in one or more of the ways mentioned in the waitlist offer letter (e.g improving the GMAT, sending a letter that shows your commitment to being a part of the program, etc).
    If you have any questions I'll be more than happy to help.
    Yair
    תום
    חבר
    מספר הפוסטים: 35

To: Yair, Ella

יאיר, מזל טוב. שמח לשמוע שהתקבלת.

אלה, תעבדי חזק על ה waitlist campaign ואל תתייאשי. אני יודע עד כה על 5 בנים שהתקבלו ל NYU אז יכול להיות שזה נותן לך איזשהו יתרון.

Ella
    חבר

To: תום

תודה תום :)
    אני מניחה שמי שהתקבלו עד כה הם מסיבוב ראשון (אלו שאני יודעת עליהם בכל אופן- כן אודי, זה כולל אותך:) ) ואם חלקם יבחרו שלא להגיע לNYU אז אולי "יתפנה" לי מקום… בינתיים אני שוקלת אם לטרוח ולשפר את הג'ימט, שהוא נקודת החולשה המרכזית של האפליקיישן שלי (690)
    בהצלחה לכולם
    אלה
    Yair
    חבר

To: Ella, תום

Tom – thanks!

Ella – I think that one advantage of retaking the GMAT is that it can strengthen your application even if you don't significantly improve your score, since it might show the admissions committee how important it is for you to be accepted to Stern. In case you eventually decide to retake the GMAT, don't forget to notify the school about it in advance.

If you need any help with the waitlist campaign or anything else let me know.

Yair

Ella
    חבר

To: Yair

Yair- thanks, i'd love to hear your take on the wait list. could you email me your number? [email protected]
    danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

הי,

אני מתעניין בלימודים בNYU 2012, רציתי לשאול מה הדגשים שכדאי לי להדגיש באפליקיישן.
    האם היכרות עם אנשים שלמדו שם עוזרת? אני גם מכיר באופן אישי מספר מרצים שם, איך אפשר למנף את זה?

תודה.
    דן.

Yair
    חבר

To: danraveh

היי דן,

מעבר למה שדיברנו בע"פ, טיפ חשוב שאני יכול לתת לך הוא לערוך מחקר מעמיק על האוניברסיטה ולהביא אותו לידי ביטוי באפליקיישן – איך NYU יכולה לתרום להתפתחות הקריירה שלך? איך אתה יכול לתרום לה בחזרה? ולמה דווקא NYU ולא אוניברסיטאות אחרות? בנוסף, הייתי ממליץ לשים דגש חזק על עבודת צוות.

לגבי השאלה השנייה שלך, אפשר בהחלט למנף היכרות עם אנשים שלמדו באוניברסיטה ומרצים שמלמדים בה, אבל חשוב להתמקד יותר במה הקשר איתם לימד אותך על האוניברסיטה ולא בעצם קיום הקשר עצמו. בדרך כלל זה יראה לועדת הקבלה שאתה מאוד רציני בנוגע לאוניברסיטה ושערכת עליה מחקר יסודי.

בהצלחה!

danraveh
    חבר

הי יאיר,
    המון תודה.

איך אתה ממליץ לי ללמוד על האוניברסיטה? חוץ מהאתר, והפורום הנוכחי?
    אני מתכנן לעשות סיור בקמפוס בשנת הלימודים.
    איך אתה אספת מידע?

תודה,
    דן.

Yair
    חבר

To: danraveh

האתר של בית הספר זו דרך מצויינת להתחיל. אתה יכול לקרוא שם בין השאר על קורסים שמעניינים אותך ועל חברות ספציפיות שמגיעות לגייס ומתחברות לקריירה שלך אחרי התואר. בנוסף, כל שנה יש בארץ כנס או שניים בהשתתפות נציגים של בית הספר, בין אם אלה אדמישנס או סטודנטים ובוגרים.

לגבי ביקור בבית הספר, זו לדעתי אולי הדרך הכי טובה ללמוד עליו (תוך כדי יצירת קשר עם סטודנטים שגם יוכלו לספק לך מידע) ולהבין אם הוא מתאים לך בכלל. בנוסף לסיור עצמו, תוכל ללמוד על בית הספר מנציגים של ועדת הקבלה, וגם להצטרף לשיעור או שניים (את הכל כמובן רצוי לארגן מראש).

danraveh
    חבר

אני אתחיל מהאתר.
    אני בהחלט יעשה ביקור בארה"ב לפני שאגיש את האפלייקישן, אני גם מקבל את העצה שלך להגיע בזמן
    הלימודים, ולעשות סיור רשמי.
    מקווה שאוכל גם לפגוש אותך.

דן.

friday
    חבר

Hi,

I've started the application for NYU Stern. I'll be in New York for a few days during succot (22th – 28th September).

I will gladly meet any current students or alumni for a chat in order to learn as much as possible about the school and the application process. If any of you could meet me during my visit (22.9 – 28.9), I would be more than pleased.

Thanks

David

Yair
    חבר

To: davidw

Hi David,

Shoot me an email to yairto[email protected]. I'll be happy to show you around and help you with the application process as much as I can.

Good luck,
    Yair

friday
    חבר

Thanks Yair,

I'll send you an e-mail closer to the date.

Cheers

David

תום
    חבר
    מספר הפוסטים: 35

sure. I'd be happy to meet up
    Contact me at tom dot wolfstein at gmail dot com closer to when you arrive to remind me.
    If you need any help before, don't hesitate to contact me.
    friday
    חבר

To: תום

Thanks Tom
    friday
    חבר

All,

I have a question regarding the NYU interview. I have heard different things about the location of the interview. Would be glad if someone could clarify the issue for me:

Is it true that only round 1 applicants are interviewed in Israel by NYU alumni, and that 2nd and 3rd applicants are required to travel to London or NY?

Thanks

David

Yair
    חבר

Hi David,

Nearly all interviews are conducted by admissions officers in person. Therefore, most invited applicants from all rounds (including Round 1) are required to arrive in New York.

Having said that, you can request for an off campus interview, and as far as I know Round 1 applicants have priority consideration for such interviews (which for Israelis are conducted in London if I'm not mistaken).

Hope this helps,
    Yair

Yair
    חבר

שלום לכולם,

למי שעוד לא נתקל בי פה בפורום, קוראים לי יאיר ואני מתחיל ללמוד בסוף החודש ב-NYU Stern.

אשמח לענות על שאלות ולעזור במה שאוכל לכל מי ששוקל להגיש אפליקיישן לבית הספר השנה (או בעתיד היותר רחוק…).

בהצלחה!
    יאיר

guyms
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

שלום לכולם

אני חושב לפנות השנה לכמה מהתוכניות המובילות בארה"ב, בינהם סטרן.

אשמח לדבר עם סטודנטים בהווה ובעבר על הרושם שלהם מבית הספר.

תודה רבה

גיא

Yair
    חבר

To: guyms

היי גיא,

החל מהיום אני יכול להגיד שאני רשמית סטודנט בסטרן :)
    אתה מוזמן לשלוח לי אימייל ל-yairto[email protected] ואני אשמח לעזור.

בהצלחה,
    יאיר

Yair
    חבר

NYU Stern Full-time MBA Presentation in Tel Aviv
    Hosted by Paula Steisel Goldfarb, Senior Director, MBA Admissions and Financial Aid

Wednesday, December 22, 2010
    7:00 p.m.
    Hilton Tel Aviv
    Independence Park
    Tel Aviv

Learn what makes NYU Stern unique and get tips for preparing a competitive application

Please register in advance online – http://w4.stern.nyu.edu/admissions/admissions_forms/fulltime/recruit/aswdb/index_events.html?TelAviv

Yair
    חבר

Life in business school – NYU Stern students on treks around the world last month during spring break 2011:
    http://www.youtube.com/watch?v=lWhrR-5Yfzw&feature=player_embedded
    Tal-Booth
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

שלום לכולם,
    שוקל להגיש מועמדות ל- Stern בקיץ הקרוב, אבל חושש שחיי החברה באוניברסיטה לא הכי טובים כיוון שלא מדובר באמת בקמפוס "סגור" (ניתן אולי להקביל לאוניברסיטת תל אביב לעומת בן גוריון).
    אשמח לשמוע מה דעתכם.
    טל
    Yair
    חבר

To: tal-k

היי טל,

אני סטודנט בסטרן בין שנה ראשונה לשנייה, ואני יכול להגיד לך מנסיון שזה ממש לא ככה, אם כבר להיפך. אני גם קצת חששתי מזה לפני שהתחלתי, אבל מהר מאוד הבנתי שזה בכלל לא הכיוןן – לא יודע אם זה בגלל האופי של האנשים או בגלל העיר (או גם וגם :), אבל אני חושב שיש כאן אחלה חיי חברה שלא יביישו גם ביחס לעיירות הקטנות עם הקמפוסים הסגורים. נכון שאין קמפוס "סגור", אבל רוב האנשים גרים בקרבה לבית ספר (בין 2 ל-15 דקות הליכה) והרוב גם זרים/במקור לא מניו יורק, ככה שההרגשה היא שכולם תמיד בסביבה ליציאות.

לא זכור לי אף סופ"ש מאז תחילת השנה שלא היו בו לפחות מסיבה אחת או שתיים כל לילה (ככה זה כשיש 400 איש במחזור עם 400 ימי הולדת…), יש הרבה יציאות גם באמצע השבוע, ולשמחתי זה נמשך גם בקיץ.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשלוח לי אימייל – yair.to[email protected].

בהצלחה.

IdoSh
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

אהלן,

כחלק מביקור במספר אוניברסיטאות בארה"ב, אני מתכוון להגיע לביקור ב- NYU ב – 18 (או 19) באוקטובר. אשמח ליצור קשר עם סטודנטים ב-Stern להיסגר על כל מיני פרטים לוגיסטיים ולהפוך את היום הזה לפרודוקטיבי ככל האפשר.

תודה.

Yair
    חבר

To: IdoSh

היי עידו,

אתה מוזמן ליצור קשר ב-yair.to[email protected]. אני אשמח לעזור.

shemesh
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

היי,
    מישהו קיבל זימון לראיון? לא שמעתי מהם כלום (לא כן ולא לא) וזה מתחיל להדאיג אותי..
    orenzweig
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

שלום לכולם,
    הגשתי בסיבוב שני, מחכה לתשובות…
    אני אהיה בניו יורק בין ה 17.2 וה 24.2 ואשמח להיפגש עם סטודנטים ב Stern.
    אורן.
    Schweb25
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

אהלן!

אני מתחיל בימים אלה את תהליך האפליקשיין לשנה הבאה בNYU ואשמח לדבר אם מישהו מהסטודנטים או בוגרי תוכנית ה-MBA של סטרן.

בכללי אשמח לשמוע על חוויות מבית הספר, למה בחרתם ללכת לתוכנית הזאת ספציפית ועוד ועוד

תודה מראש!

shimi2611
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

To: Schweb25

אם יש פה סטודנטים של NYU אני אשמח להתייעץ אתכם
מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 150 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.