מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Itai Rikovitch
    חבר
    מספר הפוסטים: 5
    היי
    אני מתעניין בטאק לשנה הבאה, ראיתי שניתן להתראיין רק בקמפוס ו"מומלץ" – גם למעמדים בינ"ל – להגיע לקמפוס לביקור לפני הדד ליין

אשמח לשמוע עד כמה הראיון בטאק לפני הדד ליין קריטי לקבלה? אם טאק הוא בעדיפות גבוהה אצלי.
    האם טאק מתחשבים בעובדה שטיסה בינ"ל לארה"ב בשביל ראיון היא מאמץ מורכב מאוד?
    תודה
    איתי

djbenami
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

To: Itai Rikovitch

היי איתי
    לפי המחקר שערכתי על הבית ספר, אם לא תבקר בבית הספר זה לא יחושב לרעתך. בית הספר מבין שלמועמדים מרחוק קשה להגיע.
    עם זאת, אכן מומלץ להגיע לשם מהרבה בחינות.

קח בחשבון את הנקודות הבאות:
    1. תוכל לבקר במקום, להכיר עוד אנשים ולרשום על כך באפליקיישן.
    2. למרות מה שבית הספר מצהיר, ההרגשה היא שיש יתרון כלשהו למי שנוסע לבקר שם. שים לב אבל שזה יתרון רק ב"משבצת" של המחויבות שלך ולא מפצה על ציון ג'ימאט נמוך או חוסר בניסיון התעסוקתי. מחויבות אפשר להראות גם בדרכים אחרות…
    3. ההוצאות במהלך התואר מגיעות לכ-180K$+/-. ההוצאה על סיבוב בתי ספר בארה"ב היא זעירה לצד זו. האם אתה הולך להוציא סכום כזה על בית ספר לפני שתבקר בו ותראה שהוא באמת מתאים לך?

אישית ביקרתי שם, ולטעמי המקום מדהים – מאוד אהבתי. אבל אני יכול לראות שהמקום לא מתאים לכל אחד. יש כאלו שלא יאהבו את הקור או את המרחק מהעיר והבידוד ובאמת קשה לדעת בלי לבקר שם.

לגבי מה שרשמת על ראיון אחרי הדד-ליין, אם תגיש מועמדות ב-Early Action (שנה הבאה – לא הבנתי אם אתה מתעניין להתחיל בשנה הבאה או להגיש בשנה הבאה), אתה יכול להגיע לראיון ביוזמה אישית גם קצת אחרי הדד ליין (לפי האתר).

בהצלחה
    דניאל

counsilliery
    חבר
    מספר הפוסטים: 35

בתור בוגר של התכנית הנהדרת האת, רק רציתי להגיד שאני מסכים עם מה שקודמי אמר.

Itai Rikovitch
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: djbenami

היי דניאל
    אני מגיש השבוע (לדד ליין של ינואר) ומקווה להתחיל ללמוד בשנה הבאה (אוג 2013)
    אני מקווה לארגן זמן פנוי ולטוס לטאק לצורך ראיון – יש זמן עד סוף החודש…
    מקווה שזה יעזור לתהליך הקבלה שלי
    תודה על הטיפ בכל מקרה
    איתי
    djbenami
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

אולי כל מה שאגיד כבר ידוע לך אבל לא יזיק לומר זאת:

הראיון בקמפוס הוא מאוד Casual והשאלות הן Fair play לגמרי…
    לדעתי כדאי להתמקד בלמה ב-א-מ-ת טאק היא התאמה בשבילך ומה אתה יכול לתרום ל-Community.
    לסוף הראיון, תכין שאלות אינטיליגנטיות ואמיתיות שלא יכלת למצוא את התשובה להן בקלות באינטרנט.

אשמח לספר לך עוד אם תרצה (למרות שבוגרים של התוכנית יהיו מקור מידע הרבה יותר מעמיק ואמין.) הדוא"ל שלי הוא danielbenamis את ג'ימייל נקודה קום. אגב, אני גם מועמד ל-2013 וכרגע אני ב-WL.

המון בהצלחה!
    דניאל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.