Home פורומים Admissions Chat system forum הכנה ל GMAT – איך ?

מוצגות 23 תגובות – 1 עד 23 (מתוך 23 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • michael.ivgy
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

In reply to stan from February 20 2004 on 02:36

היי

את הקורס הכי טוב בארץ היום, וזאת לא קלישאה ריקה מתוכן, מעבירים במיטב. שני המורים איירין לאנגלית וצחי למתמטיקה, בעלי ניסיון רב בהוראה ויש להם ידע עצום על המבחן. עבורי הם פשוט עושים את ההבדל

מומלץ בחום!

ניתן ליצור קשר עם איירין (שהיא גם מנהלת בית הספר) ב:

mailto:[email protected]

או טלפון 6423555

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

In reply to romar from February 16 2004 on 11:53

גם אני לומד במיטב (יותר נכון כבר סיימתי את הקורס ועכשיו אני ממש לפני המבחן) ואני יכול לומר בצורה חד משמעית שחבל לכולם על הזמן אף מכון לא מתקרב לרמה של מיטב בהכנה לשני החלקים, הכמותי והמילולי

סיים איתי עוד בחור שלמד לפני כן בפרינסטון, והוא אומר שאין בכלל מה להשוות (ופרינסטון אמורים כביכול להיות הכי טובים)

אם אתם שואלים מה כל כך טוב במיטב, אז התשובה היא פשוטה: אף אחד לא מלמד את מה שהם מלמדים. בעצם אף אחד לא מלמד את החומר שצריך ללמד למבחן, במיוחד בכל מה שקשור לחלק המילולי. מעבר לכך מדובר בקורס קטן מאד (כארבעה תלמידים בלבד) ובשני מורים מעולים עם נסיון של שנים בתחום (בניגוד למכונים אחרים שנותנים לאיזה סטודנט שהוציא ציון גבוה ללמד). כמו-כן, מיטב מאפשרים למי שלא הוציא ציון מספק במבחן לעשות השלמות לקראת המבחן השני ללא תוספת תשלום. אני אישית התחלתי עם ציון באיזור ה- 500 ועכשיו אני עומד על מעל 700

בנוסף, כל מי שמכיר את מיטב (ולצערי לא הרבה מכירים) רק מחלק מחמאות

חבר'ה זו עצה לכולם, אתם יכולים לחסוך את הזמן בחיפושים אחרי המכון שיכין אותכם לג'ימאט, תירשמו למיטב בלב שקט. אפשר להירשם לקורס מלא או לקורס חלקי, כמותי או מילולי

כל מי שיש לו שאלה בענין ורוצה לדעת יותר, מוזמן להתקשר אלי 676739-068 או לכתוב לי

[email protected]

בהצלחה

רוני

lolo
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

Hi,

What is the best way to get prepared for the GMAT. Is it better to do one pilot/test independently and then start studing … ?

Thanks

omri
    חבר
    מספר הפוסטים: 66

In reply to lolo from March 03 2004 on 16:34

Try the Cracking series of Princeton, it is really good . also try Kaplan. Princeton has a great online stuff but I am not sure it is open to students who are not studying there.

If you want courses, I think High Q has a good one and also PrincetonReview but make sure to have it in Tel-Aviv and not in Beer Sheva because the center in Tel-Aviv has the ebst teachers.

Omer

Legolas
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

I took the GMAT, and from my experience it is better not to take the test un-prepared. It's really hard and expensive ($200). If you wanna see how it looks you should try the ETS PowerPrep… If it's too hard for you (it'll probably be) take a course.

The most important thing in taking a course is your teachers so make sure you have the best in the field.

Are you from Israel?? Zachi Goldman is one of the most famous and best math teachers here. I think he teaches in Meitav.. Don't let anyone pressure you too much cause the courses are expansive and hard so make sure you're taking the right one.

Good Luck

phil
    חבר

You can download a free ETS test at gmac.com, but as far as I know, the results you get there are not realistic. I think it's better to practice with ETS tests, Kaplan books are also good in the math part. Anyway, I don't think it's a good idea to prepare for the test alone, especially for the English part.

Good luck!

Phil

dz108
    חבר
    מספר הפוסטים: 52

In reply to phil from March 04 2004 on 01:53

why not prepare alone?, I studied alone, and I know a couple of others who did. we all scored above schools average.

Start with the Kaplan program, then solve ETS 10th ed. book. you can add a couple of extra books for the diversification (Princeton, Arco)

Legolas
    חבר

In reply to dz108 from March═04═2004 on 03:47

In my opinion – the risk is too high… The test is very hard and eventhough there are some who got high scores just from studying by themselves, most people can't make it on their own..

Don't forget that GMAT scores in most universities are being kept in your personal file. It's not so great for an applicant to have two GMAT scores in his records. The first one might be 500 and that's laim!

Personally I think it is better to put the 3500 and get the professional help you can get in the preperation schools….

Good luck

Legolas

נסים
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

In reply to Legolas from March 04 2004 on 11:25

ETS gives a preperation CD when you register for the test, so ask one of your friends who took test for that CD.

The CD contains two adaptive tests which I recommend to take one of them in the beggining of the studies.

The score that you get should correlate with the real score you will get.

Don't !! review your answers since most of them are in the OG.
    The next step is to practice all the questions in the OG and then to take several ETS paper tests which can give you very good sense about your imoprovement.

Good Luck

Nissim

pooch
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

In reply to נסים from March 05 2004 on 12:48

Did someone take Kidum course?

Is it recommended

I'm_in
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

In reply to pooch from March 11 2004 on 21:05

The best in Israel. However, if you know how to study, did well in the psychometric and have self discipline I'd suggest you study alone.

Otherwise, KIDUM is your best option.

visum
    חבר

In reply to omri from March 11 2004 on 11:06

שלום! מישהו יודע אם יש קורסי הכנה של אחד המכונים הטובים ב אשדוד? ותגידו לי בבקשה כמה זמן נמשך הקורס (איני יכול לברר כי איני בארץ ואצתרך להתחיל ללמוד מיד עם חזרתי

תודה

I'm_in
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

In reply to visum from March 12 2004 on 21:23

The KIDUM course took about 2 months, and it's located in Azrieli center. I have no idea if there are any in Ashdod (seriously doubt it).

luck
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: pooch

שלום לכולם, האם משהו עשה קורס לאחרונה בפרינסטון או במיטב ויכול לתת את חוות דעתו ?

תודה

טלי

pooch
    חבר

To: All

אני עושה קורס בפרינסטון ריוויו ומאוד מרוצה (מדריכים מצויינים, ספרות מעולה, והכל מובנה ) :)

בהצלחה!

הדס
    חבר

To: luck

היי, LUCK.

אני אמורה להתחיל בקרוב קורס של GMAX. עד כמה שידוע לי, בתי הספר שהזכרת חדשים יחסית לGMAX שפועל כבר 10 שנים, ולדעתי זה משמעותי!!!

חוץ מזה, מבדיקה שעשיתי לפני שנרשמתי לקורס, של כל ביה"ס שמכינים למבחן, הם היו הכי רציניים (מבחינת חומרים, נסיון של מורים וכו' וכו'). לדעתי – שווה לך לבדוק לפני שאתה מחליט על קורס מסויים…

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

To: הדס

הדס

אני עשיתי בגמאקס את הקורס – ואני ממש ממש ממש לא ממליץ על הקורס!!!! אצלנו במחזור שניים עזבו באמצע הקרוס כי המרצה למתמטיקה היה נוראי. וגם היחס של המנהלת לא היה משהו כאשר אנשים התלוננו בנושא

לגבי החלק של האנגלית – הייתה מורה מעולה (אני לא זוכר את השם אבל היא הייתה רוסיה במקור שלימדה אנגלית) אבל ממה שהבנתי הקבוצה שלי הייתה הקבוצה האחרונה שלה ואח"כ היא עברה למקום אחר, אני חושב לפרינסטון

אישתי עשת אחרי את הקורס בקידום והיא הייתה הרבה יותר מרוצה בעיקר מהצד הכמותי שלהם שזה היה הצד החלש שלה

בהצלחה

עמית

Legolas
    חבר

To: egeg, הדס

עמית, האם אתה מתכוון לאירין?

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

To: Legolas, הדס

נראה לי שכן – היא הייתה מצויינת והעבירה מעולה את החומר

בכל מקרה ההמלצה שלי היא אם את הולכת לדאוג לא ללמוד את החלק הכמותי אצל מרצה בשם גו'ש כי לדעתי, ולדעת רוב האנשים שעשו איתי את הקורס, הוא היה מתחת לכל ביקורת

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

אני עשיתי פעם ראשונה את הקורס בקידום.

אח"כ עשיתי שוב, ולמדתי רק את החלק של האנגלית בGMAX.

התוצאות: שיפרתי את הכמותי וירדתי באנגלית.

אני יכולה להגיד בפרוש שהקורס של קידום טוב יותר. הן מבחינת החומרים (לא מתבססים על בחינות ישנות, אלא מתעדכנים כל הזמן), והן מבחינת הלימוד שנעשה בעברית. אין שום ערך מוסף לקורס שמועבר באנגלית. הבחינה היא לא בע"פ, אלא בכתב, ברמה גבוהה שגם המורים בשפצת הדיבור היומיומית לא מגיעים אליה. לכן לדעתי הלימוד באנגלית מיותר ויכול להוביל לטעויות.

הדס
    חבר

To: dalit

היי דלית.

תראי, נראה לי שכל העניין של הלימוד באנגלית הוא סובייקטיבי. אני מכירה כמה וכמה אנשים שעשו קורס – חלקם ב GMAX, חלקם במקומות אחרים. מאלו שעשו את הקורס ב GMAX שמעתי דברים טובים בעיקר, מהאחרים – לאו דוקא. מהם ומההתרשמות האישית שלי בעקבות שיעורי נסיון אני דוקא חושבת שלימוד בעברית הוא זה המיותר. המבחן, גם אם הוא בכתב, דורש אנגלית קצת יותר עמוקה מאשר רק "להבין את השאלה" – ואת זה אמרו לי אלה שכבר עשו אותו… מה שכן, צריך לבוא לקורס הזה עם רמה מסויימת של אנגלית, כי אחרת זה עלול להתפספס. אני התרשמתי שבכיתות ישנה רמה גבוהה של אנגלית, והתלמידים כאן רק ציינו את זה לטובה.

בקשר למורים – אני יודעת שאיירין וג'וש כבר לא עובדים שם, יש שם מורים אחרים (אז כנראה שאת ההערות על המורה למתמטיקה כן לקחו לתשומת לב…). הייתי בשיעור אנגלית ובשיעור מתמטיקה אחרי שדיברתי עם החברים שלי שעשו שם קורס, ואני יכולה להגיד שזה בעצם מה שסגר לי את ההחלטה להגיע דוקא לביה"ס הזה.

בכל מקרה, אני מתחילה שם את הקורס בקרוב, ואני אשמח לתת את ההתרשמות שלי ממנו תוך כדי!

בהצלחה לכולנו…

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

שיהיה לך בהצלחה. המון!!!

mbava
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: All

Books for sale:

1) The Official ETC Guide for Gmat Review (9th Ed), includes CD – 65 NIS

2) Kaplan TOEFL CBT W/CD-Rom, 2nd Edition – 120 NIS

Anybody interested can contact me on 053-416943 (Alex).

מוצגות 23 תגובות – 1 עד 23 (מתוך 23 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.