מוצגות 50 תגובות – 1,151 עד 1,200 (מתוך 2,158 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • moranm
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד

merav
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

כרטיס החבר עודכן

merav
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

כרטיס החבר עודכן

skydiver
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

כרטיס החבר עודכן

JamesBond
    חבר
    מספר הפוסטים: 5
    שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    בוגר קמברידג' מחזור 2008-2009

תום
    חבר
    מספר הפוסטים: 35
    שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך
    שלום, שמי תום ואני בן 30 מתל אביב.
    אני מתחיל להתעניין באפשרון של MBA בחו"ל בתחום של יזמות ויעוץ טכנולוגי.
    בזמני הפנוי אני רוכב על אופניים, צולל, וגולש סנובורד שכשיש שלג בסביבה :-)

היום אני עובד באלביט בתפקיד מהנדס תוכנה בתחום התקשורת.
    העבודה הקודמת שלי היתה באותו תחום בחברה אחרת והסתיימה בפיטורים נרחבים בחברה עקב סגירת הפרוייקט שעבדתי עליו.

למדתי הנדסת תקשורת בבן גוריון וסיימתי בממוצע 81.

ציון ה- GMAT שלי הוא 730. 47 בכמותי, 44 במילולי ו 4.5 בחיבורים.

בצבא הייתי בחיל מודיעין בתפקיד טכני.

בשלב זה אני מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל בתחום של ייעוץ טכנולוגי, יזמות ואסטרטגיה. התחלתי להתעניין קצת בתכניות מתאימות כמו Columbia ו Stanford, אבל אני עדיין בשלבים ראשוניים ומחפש מידע.

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי לגבי בתי ספר מתאימים שכדאי להתחיל להתעניין בהם, איך נראים הלימודים ןהחיים בקמפוס, זה יעזור מאוד.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

תום

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: orior

שלום אורי,

לגבי INSEAD, אני מכיר אישית אנשים שהתקבלו עם 640 ב-GMAT ואף למטה מכך. למעשה, רק בשבוע שעבר ריאיינתי מועמד די חזק לביה"ס עם ציון 660 (וציון כמותי מתחת לאחוזון 70).

יחד עם זאת, לעניות דעתי אם תגישי מועמדות ל-INSEAD ב-R3 (מועד אחרון להגשה: 10/2/2010) עם ציון GMAT משופר, הסיכויים שלך להתקבל יהיו יותר גבוהים מאשר עם תגישי ב-R2 (מועד אחרון להגשה: 2/12/2009) עם הציון הנוכחי. בכל מקרה לא הייתי ממליץ על הגשה ב-R4 מכיוון שהסיכויים להתקבל מהסיבוב הזה משמעותית יותר נמוכים לעומת הסיבובים שלפניו, בלי קשר ל-GMAT.

בהצלחה!

ForumSystem
    חבר
    מספר הפוסטים: 151

הבלתי נשכחות – עדכון דו-שבועי

הבלתי נשכחות
    מקום 1:
    ההודעה של boazcn שקיבלה 21 !Cool
    "

רשמים מביקור בסטנפורד:כבר בכניסה לאוניברסיטה מקבלים את האפקט של אחד ממוסדות הלימוד הוותיקים בארה…"

מקום 2:
    ההודעה של ZoharK שקיבלה 18 !Cool
    "

מה בין f1 ל-j1 – סיכום
    לאחר שחזרתי מביקור בבתי הספר והקשבתי להרצאות של מנהלי ה-financial ai…"

מקום 3:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 16 !Cool
    "שלום חברים,
    כבר לפני כמה שבועות חזרתי מסבב אוניברסיטאות בארה"ב. לקח לי קצת זמן להתאושש ולהתאפס חזר…"
    מקום 4:
    ההודעה של tomerco שקיבלה 15 !Cool
    "p> שמנו תומר ועמית, ובדומה לכם גם אנחנו מתחילים לארוז את חפצינו לקראת חווית ה-
    מקום 5:
    ההודעה של idanva שקיבלה 15 !Cool
    "אתה יכול להרגיע אותה שזה בגללי.
    נרשמתי ללימודי מדעי המחשב ב2000- תעשיית ההייטק קרסה.
    התחתנתי ב 11 …"
    מקום 6:
    ההודעה של Itair שקיבלה 13 !Cool
    "
    אני מוכרח לומר שמאז שנכנסתי לכל התהליך של ה mba אני נתקל שוב ושוב בדיון הכל כך ילדותי ולא ענ…"
    מקום 7:
    ההודעה של אייל שקיבלה 12 !Cool
    "

i’ll bite …. epony, i’m willing to take on the role of devil’s advocate: ye…"

מקום 8:
    ההודעה של idanva שקיבלה 11 !Cool
    "טוב, התלבטתי רבות האם להגיב ולבסוף החלטתי שכן.
    למי שלא מכיר את הסיפור שלי, אני בן 33 בקרוב, נשוי+2 …"
    מקום 9:
    ההודעה של nyaniv שקיבלה 10 !Cool
    "מנקסטר,
    אני מאמין, מניסיוני שלי, שהעובדה שיש לך אזרחות כפולה עשויה לסייע בהשגת מילגות ובעבודה לאחר …"
    מקום 10:
    ההודעה של avim שקיבלה 10 !Cool
    "כשחברה שלך שואלת אותך מה הסיכוי שתצאו לסרט עם חברים ביום שישי ואתה עונה לה "בהנחה של המלצו…"
    מקום 11:
    ההודעה של yaniv1975 שקיבלה 10 !Cool
    "אהלן,
    משעשע לקראו את הדיון המעניין בנוגע לאיזה בית ספר עדיף על סמך מצגת פאוור-פוינט וביקור באוניברס…"
    מקום 12:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 9 !Cool
    "כמו שהבטחתי, 2 אוניברסיטאות בשבוע, והפעם: ucla וברקלי.
    ucla:
    מכיוון שזה היה בית הספר הראשון …"
    מקום 13:
    ההודעה של Limch שקיבלה 9 !Cool
    "e from my experience of actually going to hbs (because getting in is just the first step, i know it …"
    מקום 14:
    ההודעה של rash733 שקיבלה 9 !Cool
    "שיגרת יום

7:00 השקמה ריצה למחשב לבדוק אימייל אולי יש הזמנה לראיון מבית ספר ד'
    7:01 אין חדש למעט …"

מקום 15:
    ההודעה של Or.R שקיבלה 8 !Cool
    "בדארדן אתה לא תתבקש לבצע כל התחייבות או לשלם את פיקדון שכר הלימוד לפני שתועמד לך חבילת סיוע/מימון שת…"
    מקום 16:
    ההודעה של avim שקיבלה 8 !Cool
    "מברידג', דיוק, מלבורן ו- ie. דברים מעניינים שנאמרו במהלך הסמינר ללא כל סדר מסוים:

מקום 17:
    ההודעה של JohnnyCash שקיבלה 8 !Cool
    "
    mit

הביקור התחיל בפגישה עם נציגה מהאדמישנס, היינו 7 אנשים ולמדנו קצת על האפשר…"

מקום 18:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 8 !Cool
    "

מקווה שעבר על כולם צום קל. לרגל חג האסיף רציתי לאחל אסיף מוצלח של בקשות, שנה גשומה ופוריה …"

מקום 19:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 7 !Cool
    "מהדורה חגיגית לראש השנה :)
    כי ככה זה כשאין עיתון ביום שישי הולכים לקרוא פורומים
    והפעם: שיקגו …"
    מקום 20:
    ההודעה של epony שקיבלה 7 !Cool
    "אני מוכן להרים את הכפפה ולתרום סיפור ראשון:
    אחת מהדילמות הגדולות של אלה שמתקבלים ל-insead קשורה לנו…"
    מקום 21:
    "אז ככה:

מקום 22:
    ההודעה של eyan שקיבלה 7 !Cool
    "רבותיי,
    תנו לי לעזור ולהרגיע מעט את הרוחות.
    השנה, איך שזה נראה בינתיים, בודדים הם האנשים שיגיעו&n…"
    מקום 23:
    ההודעה של Yoni1492 שקיבלה 7 !Cool
    "כשיש לך למעלה מ- 10 מעריצים… שיט, עוד 2 למניאק……"
    מקום 24:
    ההודעה של njosephy שקיבלה 7 !Cool
    "hello all,
    i took the gmat exam 4 days ago and scored 770 (q46’ v49). this was my second take …"
    מקום 25:
    ההודעה של assafwand שקיבלה 7 !Cool
    "hi all
    for all the people who got in and all of those who are applying now
    we wrote several years …"
    מקום 26:
    ההודעה של avim שקיבלה 7 !Cool
    "שלום לכולם,
    הרגע חזרתי ממרכז הבחינות ואני עדיין בעננים – הוצאתי 760 בג'ימאט! החלוקה הייתה 49 במתמטי…"
    מקום 27:
    ההודעה של whisky שקיבלה 6 !Cool
    "הי יוסי,

mba עם ילדים ומשפחה הוא חויה שונה. זו חויה מאתגרת: כלכלית, חברתית, זוגית ולעיתים גם נפשי…"

מקום 28:
    "הרשו לי להוסיף מעט אינפורמציה.
    המידע מבוסס על ניסיוני האישי (יכול להיות שעבדו עלי ), אני סט…"
    מקום 29:
    ההודעה של danbarak שקיבלה 6 !Cool
    "כשבזמן הסקס עם אשתך אתה צועק בטעות "lbs_hopeful"…"
    מקום 30:
    ההודעה של epony שקיבלה 6 !Cool
    "

חוני,
    תן לי לנסות לענות לך, אבל קח את דעתי השטחית משהו בערבון מוגבל, וחכה לתשובה הרצינית יותר…"

מקום 31:
    "

אהלן יוסי,
    כמה תשובות מנסיון אישי (אני נשוי בלי ילדים…):
    0. אנחנו עדים בשבועות האחרוני…"

מקום 32:
    ההודעה של dalit שקיבלה 6 !Cool
    "i would recommend packing a bag and travel to india / south america / wherevr!
    you will have e…"
    מקום 33:
    ההודעה של אייל שקיבלה 6 !Cool
    "

think chicago gsb is a "finance only" school? think again! &nb…"

מקום 34:
    ההודעה של Limch שקיבלה 5 !Cool
    "לגבי החישובים – יש לי להציע שני לינקים בשיטת "עשה זאת בעצמך"
    תהנו :)
    http://www.careerjournal…"
    מקום 35:
    ההודעה של yaniv1975 שקיבלה 5 !Cool
    "אהלן
    שיר קצר ומשעשע שפורסם אצלנו ב mit, מתייחס לכל המחפשים קריירה בבנקאות – i-banking

an ode to …"

מקום 36:
    ההודעה של droren שקיבלה 5 !Cool
    "כל הכבוד לישראלים ברוס! איזה יופי של מידע ואינטרקציה עם בוגרים, סטודנטים ומועמדים עתידיים.

…"

מקום 37:
    ההודעה של Slovo שקיבלה 5 !Cool
    "

הי, רגע לפני שהקיץ מתחיל, היה חשוב לי לעדכן בקצרה על נושא תעסוקת הקיץ. אני זוכר היטב כמה הי…"

מקום 38:
    ההודעה של shimonh שקיבלה 5 !Cool
    "

עדכון:

• מקום 39:
    ההודעה של ariel13 שקיבלה 5 !Cool
    "idan,
    sometimes even the greatest universities make mistakes…
    i'm sure that in the next few days…"
    מקום 40:
    ההודעה של asaf_sagy שקיבלה 5 !Cool
    "ן אחד רעה את עדרו בקרבת דרך שוממה. לפתע, הופיע משום מקום רכב יוקרתי ונעצר לידו בחריקת בלמים. נהג הרכ…"
    "התקבלתי!"
    מקום 1:
    ההודעה של oferva שקיבלה 34 !Cool
    "

22.30, שדה התעופה בפרנקפורט. עוד כמה דקות המטוס ממריא בחזרה לארץ. כבר 5 שעות לא בדקתי מיילים…"

מקום 2:
    ההודעה של tomerco שקיבלה 22 !Cool
    "hi,
    got a call from stanford today. i got in!!!
    good luck to everyone else in the process!
    &…"
    מקום 3:
    ההודעה של idanva שקיבלה 22 !Cool
    "

just got the mail from ross,
    i'm in!!!!!!!!!!!!!!!!
    they called my home number at 19:…"

מקום 4:
    ההודעה של avim שקיבלה 17 !Cool
    "חברים יקרים,

אני שמח לבשר שהתקבלתי לתוכנית ה- mba של iese !!!!
    פעימות לב מטורפ…"

מקום 5:
    ההודעה של danbarak שקיבלה 17 !Cool
    "just got the call from chicago. i'm in!!!…"
    מקום 6:
    ההודעה של amitk שקיבלה 16 !Cool
    "בשעה טובה אני שמח לפתוח את עונת הקבלות של סיבוב שני!
    אחרי תקופה ארוכה (מאוד) ומייגעת של מתח וצפיות…"
    מקום 7:
    ההודעה של nerorord שקיבלה 16 !Cool
    "guys,
    i got admitted to stanford!!!!
    good luck to everyone :)
    dror. …"
    מקום 8:
    ההודעה של Ohad Shperling שקיבלה 16 !Cool
    "hi,
    i got admitted to wharton, kellogg and mit in the second round.
    i would be happy to …"
    מקום 9:
    ההודעה של gileyal שקיבלה 16 !Cool
    "בוקר טוב לכולם,

אני שמח לבשר שהתקבלתי לקלוג!

אתמול בלילה ביקשו שאשלח סריקה של ציון הטופל הרשמי…"

מקום 10:
    ההודעה של lauriy שקיבלה 16 !Cool
    "hi all,
    got the call from booth today – soooo excited!!!
    :-)
    good luck to all…."
    epony
    חבר

To: תום

אם אירופה מעניינת אותך, אז שווה להסתכל על INSEAD, שידוע כבי"ס חזק מאוד בתחום היזמות והאסטרטגיה – שניים מהמגייסים הכי גדולים בקמפוס ב-2008 היו סמסונג (לתכנית ייעוץ אסטרטגי פנימית של החברה) ונוקיה (לתכנית למנהלים צעירים).

בארה"ב הייתי מסתכל מעבר לבתיה"ס שכבר ציינת גם על Babson, שנחשב למספר אחד בתחום היזמות. עוד בתי"ס שנחשבים חזקים במיוחד בתחום הטכנולוגיה הם Carnegie Mellon ו-UT Austin. בנוסף לאלה, תמיד כדאי לשקול את Harvard ו-Wharton, שני בתי"ס שידועים בכך שיוצאים מהם הרבה מאוד יזמים. דווקא את Columbia הייתי מוריד מהרשימה, כי למיטב ידיעתי הוא מזוהה יותר עם פיננסים מאשר עם טכנולוגיה ויזמות.

בהצלחה!

jamesonn
    חבר
    מספר הפוסטים: 18
    בן 30, במקור מרמת השרון, נשוי טרי לאמריקאית מבוסטון, מתכוון ללמוד MBA בכיתה של 2012, אוהב ספורט, טיולים ואמנות. שולט בהרבה שפות.

מהנדס מחשבים. עבדתי בצבא גם בתחום.יש לי כשבע שנות נסיון

למדתי מדעי המחשב והיסטוריה- סיימתי בהצטיינות את שני התארים (מדמ"ח 85, היסטוריה 90)

770 – 50 מתמטיקה ו-44 אנגלית

בצבא הייתי בחמ"ן תלפיות

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של Duke, Chicago, Berkely ואולי עוד כמה

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:
    אני מחפש סטודנטים ישראלים מהשנים האחרונות שלמדו MBA ב-Duke וב-Berkley וישמחו לענות על שאלות בקשר לבתי הספר הללו.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום מנסיוני וללמוד מאחרים

אז בהצלחה לכולם,

jamesonn

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 124

To: All

jamesonn,

I cannot provide info about the programs you mentioned, but would have been interested to learn more about your school selection process. Given your profile and stats, I think you might be missing some great options.

Good luck,
    Aaron

jamesonn
    חבר

שלום לאהרון ולכולם,

שמי עודד ואני בתחילת התהליך של ההרשמה לבתי ספר למנהל עסקים. האמת היא שעוד לא החלטתי על כל בתי הספר שאני מעוניין להגיש אליהם בקשה, אבל כרגע, הרשימה נראית משהו כמו: שיקגו, מישיגן, דיוק, ברקלי, דרדן וגורג'טאון. אני עדיין נוטה לשינויים והרשימה לא סופית.

אני נמצא כרגע בארה"ב (אני נשוי לאמריקנית ואנחנו כרגע באופן זמני בבוסטון, אבל רואים את עתידנו בישראל). אנחנו לא מעוניינים להישאר בארה"ב אחרי התואר ליותר מדי זמן, ועל כן, השיקול הכספי הוא לצערי מרכזי בהחלטה לאיזה בתי ספר להגיש בקשה. ניתנה עדיפות די משמעותית לבתי ספר בהם יש סיכוי יותר גבוה לקבל מלגות חלקיות/מלאות וכן איזורים בהם המחייה לא כל כך יקרה. חוץ מזה, אנחנו לא רוצים לגור בבוסטון או בניו-יורק, על אף שהתרשמתי ביותר מביקורי בMIT (מומלץ לאחרים!). בנוסף לשיקול הכלכלי, השיקול המרכזי הוא כמובן איכות התוכנית ואפשרויות התעסוקה אחרי התואר. שיקולים נוספים: אפשרויות תעסוקה לאשתי בזמן התואר, גודל העיר, אנשים שאנחנו כבר מכירים באיזור (למשל DC) ומזג אוויר.

על מנת להתרשם ממגוון תוכניות רלוונטיות, אני מתכנן ביקור בקמפוסים:

• בדיוק (Fuqua) בחמישי לאוקטובר 2009
    • באוניברסיטת ויג'יניה (Darden) בשישי לאוקטובר.
    • בג'ורג'טאון בשביעי/שמיני לאוקטובר.

אני עוד לא בטוח לגבי ביקור בשיקגו ובמישיגן, אבל כנראה שאבקר שם בהמשך. כנראה לא אגיע לביקור בברקלי.

בכל אופן, אשמח מאד לשמוע מחברים בפורום שלומדים בתוכניות אלו. אם מישהו ממכם נמצא בתאריכים הללו, אני מאד אעריך אם תוכלו להקדיש לי מזמנכם ולהיפגש איתי במהלך הביקור. אשמח אם תיצרו איתי קשר באימייל או דרך האתר (odedonn ב- gmail.com)

המון תודה רבה ושנה טובה לכולנו (ובהצלחה באפליקשיין…)

Or.R
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

אתה מוזמן לפנות אלי בנוגע לביקור בדארדן

rothschildo10
    —@—
    Darden.Virginia.edu

או לשאר הישראלים
    הישראלים בדארדן

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 124

עודד,

ללא ספק, רשימה די נכבדת של אילוצים שמועמסים על בחירת בתי הספר. אם אתה פתוח להצעות בעניין התנאים, הייתי מקדיש קצת מחקר לגבי ה-ROI של התכניות השונות; יכול להיות שתשנה את דעתך. חבל ש-MIT לא מתאפשר כיוון שהוא בהחלט עונה על התנאים האחרים. הייתי שוקל גם את וורטון בהנחה שמלגות חלקיות רלוונטיות.

בהצלחה,
    אהרון

תום
    חבר
    מספר הפוסטים: 35

תודה רבה על המידע.
    לא חשבתי על אירופה עד עכשיו אבל כיוון שאני בשלבים מאוד ראשוניים של כל הסיפור אני אשמח אם תוכל לספר לי עוד על INSEAD.

מה עם בתי הספר בחוף המערבי? אני אשמח לעוד מידע עליהם.

epony
    חבר

בחוף המערבי הייתי מתמקד בסטנפורד, ברקלי, UCLA ו-USC, שנחשבים כולם למובילים בתחום הטכנולוגיה והיזמות…

לגבי INSEAD, מדובר באחת התכניות המובילות בעולם, עם קמפוסים בסינגפור ובצרפת (ואפשרות ללמוד בשניהם, כמו גם ב-Wharton), והתמקדות בניהול כללי, אסטרטגיה ויזמות. זוהי כנראה תכנית ה-MBA הכי קצרה בעולם: 10 חודשים בלבד!
    עוד פרט שמבדיל את INSEAD מתכניות רבות אחרות (ועל אחת כמה וכמה אלה האמריקאיות) הוא שזו כנראה התכנית עם הפרופיל הכי בינ"ל הן מבחינת סטודנטים והן מבחינת מרצים.
    עוד פרטים תוכל למצוא ב-http://www.insead.edu

בכל אופן, אני ממליץ לך לעשות קצת מחקר על בתיה"ס הנ"ל (וגם על אלה מאתמול), לנסות להבין מה טוב לך אישית ולהתחיל לתעדף את התכניות לפי הקריטריונים האישיים שלך. מבחינת דירוג בתיה"ס (או במילים אחרות, כמה קשה להתקבל), אפשר לשים את Harvard, Stanford, Wharton, MIT ו-INSEAD בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר; אחריהם נמצאים Berkeley, UCLA ו-Carnegie Mellon; ובסוף Babson, USC ו-UT Austin. לאחרונים הייתי מוסיף גם את UNC

בהצלחה!

dvasht
    חבר
    מספר הפוסטים: 138

היי תום,

בהמשך להודעתו של epony הייתי מוסיף שהמרכיב הכי חשוב בהחלטה האם ללמוד בארופה או בארה"ב הוא איפה אתה רוצה לעבוד אחרי התואר. אני לא אומר שאין דוגמאות לאנשים שלמדו בארה"ב והלכו לעבוד בארופה (לרוב בלונדון) ולהיפך, אבל זה יותר קשה. אני חושב שהדבר יהיה נכון על אחת כמה וכמה בתחום היזמות שהוא תחום שדורש הרבה נטוורקינג מקומי.

לגבי UNC-KFBS:

1. התוכנית נחשבת חזקה מאוד בתחום היזמות (סוגרת את העשירייה הראשונה בכמה דירוגים של יזמות).

2. "אזור המשולש" Research Triangle Park שמורכב משלוש אוניברסיטאות- UNC, DUKE, NC STATE, הוא אזור מחקר עצום שמושך אליו המון יזמים וחברות צעירות.

3. לתוכנית יש התמחות ביזמות במסגרת ה-MBA ומרכז ללימודי יזמות.

http://www.kenan-flagler.unc.edu/Programs/MBA/concentration/entrepreneurial/index.cfm/,

4. וזו דוגמא לקורס של שנה שלמה ליזמים שרוצים להקים עסק:

Launching the Venture

Launching the Venture (LTV) is a four-part series of courses designed to teach, empower and inspire entrepreneurial teams at UNC to launch commercial businesses and social ventures. Teams may be comprised of any mixture of faculty, staff, post-doc, graduate and/or undergraduate students. Courses combine lectures, workshops, guest speakers and hands-on expert coaching and mentoring. The program has helped launch more than 100 commercial and nonprofit ventures since inception.

The LTV series is made up of four half-semester classes beginning in the fall and running through the academic year. Each mod-length course may be taken for 1.5 credit hours or as a non-credit seminar series (no tuition). Enrollment is by permission of the instructor or by application (see below). Sessions take place Monday evenings, 5-8 p.m., in the McColl building of the business school with free parking in the business deck. The four Launching the Venture courses are:

LTV I – Opportunity Recognition and Team Building

Mod I: Early Fall Semester

LTV I is an optional introductory course open to all students, staff and faculty at UNC. The course has two main objectives. The primary goal is to present a general overview of the field of entrepreneurship, in particular the skills necessary to determine whether an idea can become a true entrepreneurial opportunity. The second objective is to help individuals assemble an entrepreneurial team for the rest of the Launching the Venture series. This first course will include lectures, guest speakers, workshops and networking sessions for team building.

LTV I is not a prerequisite for LTV II – Feasibility. Students who have already taken an entry level entrepreneurship course at UNC* are discouraged from enrolling in the course, but are welcome to attend networking sessions to assemble a team to apply for the next phase of Launching the Venture. MBA and MAC students will be available at networking sessions to join teams for LTV II as “consultants.”

color=#0066ccRegister here for Launching the Venture I: Opportunity Recognition and Team Building

*Entry level entrepreneurship courses at UNC include: ECON 325 Introduction to Entrepreneurship; MBA 835 Introduction to Entrepreneurship; MBA 846J Business Plan Analysis; BUSI 701 Artistic Entrepreneurship; any Graduate Certificate in Entrepreneurship class.

LTV II – Feasibility

Mod II: Late Fall Semester

Teams are admitted into the Feasibility phase through a competitive application process. Generally about half of the teams that apply are admitted. The criteria for admission are: quality of idea, anticipated size and impact of venture, team’s commitment to launch, team breadth and progress to date. Teams must include at least two people and may involve non-UNC members. All team members are expected to attend all class sessions.

In this phase of Launching the Venture, teams explore the feasibility of the opportunity from a market perspective. One of the most valuable aspects of this course is that each team will be assigned at least one expert coach. Coaches will be experienced entrepreneurs and business professionals who have a strong understanding of the entrepreneurial process and the industry for which the team has an idea. The coaches will work with each team to determine its individual goals, and then monitor and assist the team’s progress toward its goals.

At the end of this phase, teams present the feasibility analysis of the idea to instructors, coaches and industry professionals who determine which teams should continue in the next phase of the course. Generally about half of the teams move forward to the third phase, Business Planning.

To enroll in LTV II – Feasibility, teams must complete the color=#0066cconline Launch Application, due October 1.

LTV III – Business Planning

Mod III: Early Spring Semester

In the Business Planning phase, teams work through the analytics to “build-up” the business model and plan for the venture, developing a marketing and sales strategy, and implementation and management plans, building on their earlier target marketing work in the feasibility phase. Each venture team works in cohorts with a panel of expert entrepreneurial coaches who provide feedback on a series of staged deliverables in lab sessions during which teams work on various aspects of their business plans.

At the end of this phase, a preliminary business plan is presented to instructors, coaches and industry professionals who decide if the team should go to the fourth phase, Financing.

LTV IV – Financing

Mod IV: Late Spring Semester

Only the select few entrepreneurial teams seriously pursuing financing to launch their venture in the very near future will be included in this final phase of Launching the Venture. Teams learn about the sources of funding for new ventures, development of pro forma projections and exit options, expectations of potential investors and how to approach them. Teams will have the opportunity to pitch their venture to potential investors.

שיהיה בהצלחה!

תומר

dvasht
    חבר

To: jamesonn

היי jamesonn,

מהסתכלות על הנתונים היבשים שלך עושה רושם שתהיה מועמד למלגה משמעותית ב- UNC Kenan Flagler Business School. בית הספר נדיב מאוד עם מלגות יכולת (והיותך ישראלי עם אזרחות אמריקאית לא תזיק…) ויש לא מעט מלגות מלאות שכוללות הוצאות מחייה:

http://www.kenan-flagler.unc.edu/programs/MBA/Tuition/Fellowships.cfm

בנוסף, צ'אפל היל נחשבת לעיר עם איכות חיים גבוהה מאוד ועלויות מחייה שכמובן נמוכות משמעותית בהשוואה לערים מרכזיות בארה"ב. מבחינת תעסוקה לאשתך באזור- אנחנו ממוקמים ב-Research Triangle Park שיוצר אפשרויות תעסוקה רבות, ו-20 דקות מראלי שהיא עיר דיי גדולה וצומחת (400 אלף תושבים).

בהצלחה!

תומר

ForumSystem
    חבר

התותחים – עדכון דו-שבועי

המפורסמים

מקום החבר הודעות מתחילת השנה
    1 epony 181
    2 rash733 111
    3 gileyal 95
    4 aringo a 77
    5 aringo 53
    6 dvasht 48
    7 KatzA09 42
    8 nyaniv 41
    9 ehudger 37
    10 gal523 33
    11 aletzu 33
    12 dantonov 25
    13 idanva 24
    14 ForumSystem 22
    15 dakar 22
    16 omerutah 22
    17 Aaron 21
    18 בתאל 21
    19 Yair 21
    20 Yoni1492 20
    21 kit 19
    22 Jeff 19
    23 feigin 18
    24 pellegam 17
    25 אייל 17
    26 ic09 16
    27 razia 16
    28 skydiver 15
    29 Roy Ben-Ami 15
    30 yossipollak 14

הנערצים

28

מקום החבר מעריצים מתחילת שנה שעברה
    1 epony 153
    2 rash733 126
    3 gileyal 120
    4 idanva 110
    5 avim 74
    6 LBS_hopeful 69
    7 Or.R 61
    8 omerutah 60
    9 Yoni1492 51
    10 School Boy 50
    11 gili4u 48
    12 nyaniv 44
    13 kit 43
    14 oferva 41
    15 aletzu 40
    16 tomerco 40
    17 daniel.bar 39
    18 nerorord 37
    19 Jeff 37
    20 dvasht 36
    21 אייל 36
    22 Ohad Shperling 33
    23 danbarak 33
    24 ariel13 31
    25 eyan 28
    26 SleepingIn
    27 Aaron 26
    28 whisky 25
    29 Zahi 22
    30 counsilliery 22

המפרגנים

מקום החבר פירגונים מתחילת שנה שעברה
    1 epony 220
    2 idanva 167
    3 rash733 107
    4 gileyal 100
    5 leprechaun 86
    6 LBS_hopeful 81
    7 razia 75
    8 nir.ofry 59
    9 avim 56
    10 dvasht 55
    11 gets 47
    12 aletzu 45
    13 asafsado 42
    14 ariel13 41
    15 אדיר 40
    16 Jeff 39
    17 counsilliery 36
    18 kit 33
    19 whisky 33
    20 lauriy 32
    21 YV 30
    22 saarc 29
    23 אייל 29
    24 Yoni1492 28
    25 nyaniv 27
    26 maayanpi 27
    27 eyan 24
    28 y.c 23
    29 itai 22
    30 gili4u 20
    jamesonn
    חבר

כרטיס החבר עודכן

YV
    חבר

כרטיס החבר עודכן

jamesonn
    חבר

To: dvasht

הי תומר,

תודה רבה על התגובה – האמת שאני שוקל מאד ברצינות את KFBS.

אני אשמח מאד לשמוע פרטים על התוכנית ב-UNC ממך באופן אישי. זה נראה שאני אגיש מועמדות רק לבתי ספר שבאיזור שלך: UNC, Duke, UVA ואולי לשיקגו (כנראה לא). בקיצור, אם יש לך זמן לדבר על החוויה שלך, אני מאד אעריך את זה.

אני זמין בטלפון 617-232-7454 ובאימייל odedo[email protected]

אם זה בסדר מצידך, תשלח לי בבקשה את האימייל שלך ו/או הטלפון שלך ומתי נוח לך שאני איצור איתך קשר.

המון תודה רבה,

עודד

dvasht
    חבר

היי עודד, שלחתי לך הודעה לאימייל.
    jamesonn
    חבר

כרטיס החבר עודכן

maayanpi
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

עודד,

אם אתה מעוניין לשמוע עוד על התוכנית בשיקגו, תרגיש חופשי לשלוח לי מייל ל[email protected] ונוכל לשוחח בטלפון.

מעין
    shpitznet
    חבר
    מספר הפוסטים: 1
    בת 28,עוברת לחו"ל (כנראה לארה"ב) בעוד כשנה לפוסט-דוק של בעלי. כיוון שהמקום אליו נעבור עוד לא ידוע אני לא מכוונת את עצמי לאוניברסיטה מסויימת עדיין אלא רוצה להתחיל את התהליך הדרוש על מנת להתקבל ל- MBA.

היום אני עובדת באלביט בתפקיד אינטגרטורית (מנהלת צוות של 4 מהנדסי מערכת ובודקים).
    מנהלת צוות באלביט זה כ-5 שנים, סה"כ 8 שנים בחברה.

למדתי הנדסה ביו-רפואית בטכניון סיימתי בממוצע 90.1.

עוד לא עשיתי GMAT או TOEFL.

בצבא הייתי ביחידת מזל"טים בתפקיד מדריכת סימולטורים.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל.

בשלב זה מתעניינת לגבי הדרך המומלצת להתכונן/לגשת למבחני TOEFL ו-GMAT- מה לעשות קודם, האם ואיפה לקחת קורס וכד'.

בשלב זה מקווה להעזר בפורום ובעתיד אוכל לעזור לאחרים.

אז בהצלחה לכולם,

shpitznet

gerberey
    חבר
    מספר הפוסטים: 3
    בן 23 מכפר סבא. בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים מאוניברסיטת בן גוריון. התגייסתי לצבא בתור עתודאי אקדמאי והשתחררתי אחרי שנה מסיבות אישיות. ממש השתחררתי לאחרונה (אוגוסט 2009) ואני עכשיו מנסה לשפר את הג'ימאט למעל 700 ובמקביל עובד עם ארינגו.

אני כרגע לא עובד.

בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים מאוניברסיטת בן גוריון עם ממוצע 82 (בדיוק החציון של המחלקה)

ציון ה- GMAT שלי:    650 ועשיתי זאת בזמן הצבא ולמדתי אליו כשהייתי בגדוד ולכן לא למדתי הכי טוב. עכשיו מנסה לשפר באמצעות קורס בקידום כדי להשיג ציון מעל 700.

בצבא הייתי סגן מפקד מחלקת קשר בגדוד תותחנים 427 (מיתר)

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של Tuck, USC, NYU, Carnegie Mellon, Oxford and ESADE

אני גם כרגע עובד על ה-GMAT…

כרגע אין לי שאלה ספציפית

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים. אבל אשמח לעזור לאחרים אם אוכל.

אז בהצלחה לכולם,

אייל גרבר.

אלעד ד
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

כרטיס החבר עודכן

ehudger
    חבר
    מספר הפוסטים: 73

שלום לכולם,

לכל העומלים ללא לאות על האפליקיישנים, ולאלה שסתם סקרנים ללמוד על העולם המדהים הזה שנקרא MBA בחול, רציתי לאחל לכם גמר חתימה טובה ולצמים, צום קל.

זה אוטוטו נגמר (שלב ההגשה, לפחות לי :))

בהצלחה,
    אהוד

ForumSystem
    חבר

הבלתי נשכחות – עדכון דו-שבועי

הבלתי נשכחות
    מקום 1:
    ההודעה של boazcn שקיבלה 21 !Cool
    "

רשמים מביקור בסטנפורד:כבר בכניסה לאוניברסיטה מקבלים את האפקט של אחד ממוסדות הלימוד הוותיקים בארה…"

מקום 2:
    ההודעה של ZoharK שקיבלה 18 !Cool
    "

מה בין f1 ל-j1 – סיכום
    לאחר שחזרתי מביקור בבתי הספר והקשבתי להרצאות של מנהלי ה-financial ai…"

מקום 3:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 16 !Cool
    "שלום חברים,
    כבר לפני כמה שבועות חזרתי מסבב אוניברסיטאות בארה"ב. לקח לי קצת זמן להתאושש ולהתאפס חזר…"
    מקום 4:
    ההודעה של tomerco שקיבלה 15 !Cool
    "p> שמנו תומר ועמית, ובדומה לכם גם אנחנו מתחילים לארוז את חפצינו לקראת חווית ה-
    מקום 5:
    ההודעה של idanva שקיבלה 15 !Cool
    "אתה יכול להרגיע אותה שזה בגללי.
    נרשמתי ללימודי מדעי המחשב ב2000- תעשיית ההייטק קרסה.
    התחתנתי ב 11 …"
    מקום 6:
    ההודעה של Itair שקיבלה 13 !Cool
    "
    אני מוכרח לומר שמאז שנכנסתי לכל התהליך של ה mba אני נתקל שוב ושוב בדיון הכל כך ילדותי ולא ענ…"
    מקום 7:
    ההודעה של אייל שקיבלה 12 !Cool
    "

i’ll bite …. epony, i’m willing to take on the role of devil’s advocate: ye…"

מקום 8:
    ההודעה של idanva שקיבלה 11 !Cool
    "טוב, התלבטתי רבות האם להגיב ולבסוף החלטתי שכן.
    למי שלא מכיר את הסיפור שלי, אני בן 33 בקרוב, נשוי+2 …"
    מקום 9:
    ההודעה של nyaniv שקיבלה 10 !Cool
    "מנקסטר,
    אני מאמין, מניסיוני שלי, שהעובדה שיש לך אזרחות כפולה עשויה לסייע בהשגת מילגות ובעבודה לאחר …"
    מקום 10:
    ההודעה של avim שקיבלה 10 !Cool
    "כשחברה שלך שואלת אותך מה הסיכוי שתצאו לסרט עם חברים ביום שישי ואתה עונה לה "בהנחה של המלצו…"
    מקום 11:
    ההודעה של yaniv1975 שקיבלה 10 !Cool
    "אהלן,
    משעשע לקראו את הדיון המעניין בנוגע לאיזה בית ספר עדיף על סמך מצגת פאוור-פוינט וביקור באוניברס…"
    מקום 12:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 9 !Cool
    "כמו שהבטחתי, 2 אוניברסיטאות בשבוע, והפעם: ucla וברקלי.
    ucla:
    מכיוון שזה היה בית הספר הראשון …"
    מקום 13:
    ההודעה של Limch שקיבלה 9 !Cool
    "e from my experience of actually going to hbs (because getting in is just the first step, i know it …"
    מקום 14:
    ההודעה של rash733 שקיבלה 9 !Cool
    "שיגרת יום

7:00 השקמה ריצה למחשב לבדוק אימייל אולי יש הזמנה לראיון מבית ספר ד'
    7:01 אין חדש למעט …"

מקום 15:
    ההודעה של Or.R שקיבלה 8 !Cool
    "בדארדן אתה לא תתבקש לבצע כל התחייבות או לשלם את פיקדון שכר הלימוד לפני שתועמד לך חבילת סיוע/מימון שת…"
    מקום 16:
    ההודעה של avim שקיבלה 8 !Cool
    "מברידג', דיוק, מלבורן ו- ie. דברים מעניינים שנאמרו במהלך הסמינר ללא כל סדר מסוים:

מקום 17:
    ההודעה של JohnnyCash שקיבלה 8 !Cool
    "
    mit

הביקור התחיל בפגישה עם נציגה מהאדמישנס, היינו 7 אנשים ולמדנו קצת על האפשר…"

מקום 18:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 8 !Cool
    "

מקווה שעבר על כולם צום קל. לרגל חג האסיף רציתי לאחל אסיף מוצלח של בקשות, שנה גשומה ופוריה …"

מקום 19:
    ההודעה של School Boy שקיבלה 7 !Cool
    "מהדורה חגיגית לראש השנה :)
    כי ככה זה כשאין עיתון ביום שישי הולכים לקרוא פורומים
    והפעם: שיקגו …"
    מקום 20:
    "אני מוכן להרים את הכפפה ולתרום סיפור ראשון:
    אחת מהדילמות הגדולות של אלה שמתקבלים ל-insead קשורה לנו…"
    מקום 21:
    "אז ככה:

מקום 22:
    ההודעה של eyan שקיבלה 7 !Cool
    "רבותיי,
    תנו לי לעזור ולהרגיע מעט את הרוחות.
    השנה, איך שזה נראה בינתיים, בודדים הם האנשים שיגיעו&n…"
    מקום 23:
    ההודעה של njosephy שקיבלה 7 !Cool
    "hello all,
    i took the gmat exam 4 days ago and scored 770 (q46’ v49). this was my second take …"
    מקום 24:
    ההודעה של Yoni1492 שקיבלה 7 !Cool
    "כשיש לך למעלה מ- 10 מעריצים… שיט, עוד 2 למניאק……"
    מקום 25:
    ההודעה של assafwand שקיבלה 7 !Cool
    "hi all
    for all the people who got in and all of those who are applying now
    we wrote several years …"
    מקום 26:
    ההודעה של avim שקיבלה 7 !Cool
    "שלום לכולם,
    הרגע חזרתי ממרכז הבחינות ואני עדיין בעננים – הוצאתי 760 בג'ימאט! החלוקה הייתה 49 במתמטי…"
    מקום 27:
    "הי יוסי,

mba עם ילדים ומשפחה הוא חויה שונה. זו חויה מאתגרת: כלכלית, חברתית, זוגית ולעיתים גם נפשי…"

מקום 28:
    "הרשו לי להוסיף מעט אינפורמציה.
    המידע מבוסס על ניסיוני האישי (יכול להיות שעבדו עלי ), אני סט…"
    מקום 29:
    ההודעה של danbarak שקיבלה 6 !Cool
    "כשבזמן הסקס עם אשתך אתה צועק בטעות "lbs_hopeful"…"
    מקום 30:
    "

חוני,
    תן לי לנסות לענות לך, אבל קח את דעתי השטחית משהו בערבון מוגבל, וחכה לתשובה הרצינית יותר…"

מקום 31:
    "

אהלן יוסי,
    כמה תשובות מנסיון אישי (אני נשוי בלי ילדים…):
    0. אנחנו עדים בשבועות האחרוני…"

מקום 32:
    ההודעה של dalit שקיבלה 6 !Cool
    "i would recommend packing a bag and travel to india / south america / wherevr!
    you will have e…"
    מקום 33:
    ההודעה של אייל שקיבלה 6 !Cool
    "

think chicago gsb is a "finance only" school? think again! &nb…"

מקום 34:
    ההודעה של Limch שקיבלה 5 !Cool
    "לגבי החישובים – יש לי להציע שני לינקים בשיטת "עשה זאת בעצמך"
    תהנו :)
    http://www.careerjournal…"
    מקום 35:
    ההודעה של yaniv1975 שקיבלה 5 !Cool
    "אהלן
    שיר קצר ומשעשע שפורסם אצלנו ב mit, מתייחס לכל המחפשים קריירה בבנקאות – i-banking

an ode to …"

מקום 36:
    ההודעה של droren שקיבלה 5 !Cool
    "כל הכבוד לישראלים ברוס! איזה יופי של מידע ואינטרקציה עם בוגרים, סטודנטים ומועמדים עתידיים.

…"

מקום 37:
    ההודעה של Slovo שקיבלה 5 !Cool
    "

הי, רגע לפני שהקיץ מתחיל, היה חשוב לי לעדכן בקצרה על נושא תעסוקת הקיץ. אני זוכר היטב כמה הי…"

מקום 38:
    ההודעה של shimonh שקיבלה 5 !Cool
    "

עדכון:

• מקום 39:
    ההודעה של ariel13 שקיבלה 5 !Cool
    "idan,
    sometimes even the greatest universities make mistakes…
    i'm sure that in the next few days…"
    מקום 40:
    ההודעה של asaf_sagy שקיבלה 5 !Cool
    "ן אחד רעה את עדרו בקרבת דרך שוממה. לפתע, הופיע משום מקום רכב יוקרתי ונעצר לידו בחריקת בלמים. נהג הרכ…"
    "התקבלתי!"
    מקום 1:
    ההודעה של oferva שקיבלה 34 !Cool
    "

22.30, שדה התעופה בפרנקפורט. עוד כמה דקות המטוס ממריא בחזרה לארץ. כבר 5 שעות לא בדקתי מיילים…"

מקום 2:
    ההודעה של tomerco שקיבלה 22 !Cool
    "hi,
    got a call from stanford today. i got in!!!
    good luck to everyone else in the process!
    &…"
    מקום 3:
    ההודעה של idanva שקיבלה 22 !Cool
    "

just got the mail from ross,
    i'm in!!!!!!!!!!!!!!!!
    they called my home number at 19:…"

מקום 4:
    ההודעה של avim שקיבלה 17 !Cool
    "חברים יקרים,

אני שמח לבשר שהתקבלתי לתוכנית ה- mba של iese !!!!
    פעימות לב מטורפ…"

מקום 5:
    ההודעה של danbarak שקיבלה 17 !Cool
    "just got the call from chicago. i'm in!!!…"
    מקום 6:
    ההודעה של amitk שקיבלה 16 !Cool
    "בשעה טובה אני שמח לפתוח את עונת הקבלות של סיבוב שני!
    אחרי תקופה ארוכה (מאוד) ומייגעת של מתח וצפיות…"
    מקום 7:
    ההודעה של nerorord שקיבלה 16 !Cool
    "guys,
    i got admitted to stanford!!!!
    good luck to everyone :)
    dror. …"
    מקום 8:
    ההודעה של Ohad Shperling שקיבלה 16 !Cool
    "hi,
    i got admitted to wharton, kellogg and mit in the second round.
    i would be happy to …"
    מקום 9:
    ההודעה של gileyal שקיבלה 16 !Cool
    "בוקר טוב לכולם,

אני שמח לבשר שהתקבלתי לקלוג!

אתמול בלילה ביקשו שאשלח סריקה של ציון הטופל הרשמי…"

מקום 10:
    ההודעה של lauriy שקיבלה 16 !Cool
    "hi all,
    got the call from booth today – soooo excited!!!
    :-)
    good luck to all…."
    danterner83
    חבר
    מספר הפוסטים: 2
    בן 26, גר בתל אביב

היום אני עובד בתחום מימון מובנה ופרויקטים במידרוג      בתפקיד אנליסט פרויקטים ומימון מובנה
    וגם מתעסק מתנדב בעמותה

למדתי.כלכלה באוניברסיטת תל אביב      סיימתי בממוצע

ציון ה- GMAT שלי:  740 

בצבא הייתי ביחידת מורן      בתפקיד מפקד צוות ולוחם

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל
    או: אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA שלLBS, Ross, Chicago, Yale
    א

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

danterner83

Or.R
    חבר

כרטיס החבר עודכן

eyalits
    חבר
    אני רווק בן 30 וכרגע סטודנט שנה ראשונה ברוס.

בעבר עבדתי כמהנדס חשמל בענף הבנייה.

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת תל אביב

בית הספר למכ"ים ומקצועות החי"ר

אני תלמיד שנה ראשונה ברוס

אז בהצלחה לכולם,

eyalits

ehudger
    חבר

שלום לכולם,

בתור מי שחווה השבוע את הראיון הראשון שלו ועכשיו נמצא בשלב המתסכל של לבדוק את מצב האפליקיישן שלו בממוצע פעם ב 5 דקות, רציתי לשמוע קצת על חוויות של סטודנטים ובוגרים מהתקופה הזו.

כמה זמן לקח לכם לקבל תשובה? כמה לחוצים הייתם? איך התמודדתם עם זה? (החנון ההייטקי שבי רוצה לכתוב משהו שיבדוק את זה בשבילי, אני לא סומך על מערכת ההתראות של בתי הספר, אני יודע זה נורא :))

תודה,

אהוד

epony
    חבר

To: ehudger

זה אולי יישמע מוזר, אבל משום מה הייתי הרבה פחות לחוץ אחרי הראיונות… פתאום נחתה עלי מין תחושה כזאת של "עשיתי כל מה שאפשר, נתתי את המקסימום, עכשיו מה שיהיה – יהיה!"

לא הזיק גם ש-INSEAD התקשרו אלי 4 ימים לפני הדדליין עם החדשות הטובות

בהצלחה!

inbal75
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

כרטיס החבר עודכן

Roy29_
    חבר
    בן 29, גר בכפר יונה, תוכניות, שירה (אופרה בעיקר)

היום אני עובד בחברת הרמוניק בתפקיד מהנדס חומרה

למדתי בטכניון הנדסת חשמל סיימתי בממוצע 91

עוד לא עשיתי GMAT, עושה בחודש ינואר או פברואר / עושה כרגע קורס GMAT במאסטרGMAT/ לומד לבד online

בצבא הייתי בחיל האוויר בתפקיד קצין תכנון קצונה ואקדמאים של חיל האוויר (סגן)

אני כרגע עובד על ה-GMAT ובוחר תוכניות שמעניינות אותי.

כרגע מעניין אותי לדעת על ההוואי של LBS INSEAD IMD ועוד מספר אוניברסיטאות בארצות הברית.

בנוסף אני מחפש מידע רלוונטי לאניברסיטאות שארצה לפנות אליהן בעתיד.

אז בהצלחה לכולם,

Roy29_

rash733
    חבר
    מספר הפוסטים: 274

השלב של ההמתנה לתשובות זה השלב הכי "רגשי" ומורט עצבים מאחר וכבר אין לך מה לעשות פרט ללחכות הימים של הדד ליין לתשובות הם פשוט טירוף מערכות שאצלי כלל הרבה מאוד בדיקות בפורום של ביזניס ויק לגבי תשובות שמתעדכנות שקיבלו מועמדים
    רצוי לעשות פשוט דברים אחרים ולמזלי עבדתי כך שלפחות חלק מהיום לא יכולתי לאבד את הראש לגמרי
    Jeff
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

כרטיס החבר עודכן

epony
    חבר

To: Roy29_

אשמח לדבר איתך על INSEAD: שים פה את המייל שלך ואני אצור קשר… ;-)
    ForumSystem
    חבר

התותחים – עדכון דו-שבועי

המפורסמים

מקום החבר הודעות מתחילת השנה
    1 epony 186
    2 rash733 117
    3 gileyal 96
    4 aringo a 80
    5 dvasht 53
    6 aringo 51
    7 KatzA09 45
    8 nyaniv 42
    9 ehudger 40
    10 aletzu 35
    11 gal523 34
    12 dantonov 25
    13 idanva 24
    14 ForumSystem 24
    15 omerutah 24
    16 Yair 23
    17 dakar 22
    18 Aaron 21
    19 בתאל 21
    20 Jeff 21
    21 Yoni1492 20
    22 kit 19
    23 feigin 18
    24 skydiver 17
    25 pellegam 17
    26 אייל 17
    27 ic09 16
    28 razia 16
    29 Roy Ben-Ami 15
    30 oferva 15

הנערצים

מקום החבר מעריצים מתחילת שנה שעברה
    1 epony 160
    2 rash733 128
    3 gileyal 121
    4 idanva 110
    5 avim 74
    6 LBS_hopeful 69
    7 Or.R 61
    8 omerutah 60
    9 Yoni1492 51
    10 School Boy 50
    11 gili4u 48
    12 nyaniv 47
    13 kit 43
    14 aletzu 42
    15 oferva 41
    16 tomerco 40
    17 daniel.bar 39
    18 dvasht 38
    19 nerorord 37
    20 Jeff 37
    21 אייל 36
    22 Ohad Shperling 33
    23 danbarak 33
    24 ariel13 31
    25 eyan 28
    26 SleepingIn 28
    27 whisky 27
    28 Aaron 26
    29 Zahi 22
    30 counsilliery 22

המפרגנים

מקום החבר פירגונים מתחילת שנה שעברה
    1 epony 223
    2 idanva 167
    3 rash733 107
    4 gileyal 100
    5 leprechaun 86
    6 LBS_hopeful 81
    7 razia 76
    8 nir.ofry 59
    9 avim 56
    10 dvasht 56
    11 gets 47
    12 aletzu 45
    13 asafsado 42
    14 ariel13 41
    15 אדיר 40
    16 Jeff 39
    17 counsilliery 36
    18 kit 33
    19 whisky 33
    20 lauriy 32
    21 YV 30
    22 nyaniv 29
    23 saarc 29
    24 אייל 29
    25 Yoni1492 28
    26 maayanpi 27
    27 ehudger 26
    28 eyan 24
    29 y.c 23
    30 itai 22
    Yonish
    חבר

כרטיס החבר עודכן

goamit
    חבר
    מספר הפוסטים: 3
    Ann Arbor, MI
    MBA2 at Ross School of Business
    University of Michigan

Operations and internal consulting background

Industrial Engineering & Management
    Technion

Connect with current Ross students in FB and LinkedIn, and follow us on Twitter:

http://www.facebook.com/pages/Ann-Arbor-MI/IsraelRoss/154283629347#/pages/Ann-Arbor-MI/IsraelRoss/154283629347

http://twitter.com/IsraelRoss

http://www.linkedin.com/groups?home=&gid=1795506&trk=anet_ug_hm

ehudger
    חבר

כרטיס החבר עודכן

avim
    חבר
    מספר הפוסטים: 48

כרטיס החבר עודכן

anath
    חבר
    שלום, אני בת 28, והתחלתי עכשיו את תהליך הקבלה של MBA, בהצלחה לכולם!

אני מהנדסת תוכנה באזור חיפה

למדתי בטכניון וסיימתי בהצטיינות דיקאן

עוד לא עשיתי gmat

בצבא הייתי קצינת קשר

אני לומדת לGMAT ומתחילה לעבוד על כתיבת החיבורים

אני מתעניינת בעיקר בבאוניברסיטאות באזור sillicon valley על מנת שתהיה אפשרות של rellocation לבעלי

אז בהצלחה לכולם,

anath

skydiver
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

כרטיס החבר עודכן

tomered
    חבר

Hey Ehud,
    I 've just been invited to interview for Columbia and I was hoping to ask you some questions about your experience.
    Is there any way I can contact you for some questions.
    thanks a bundle
    and good luck,
    Tomer
    ehudger
    חבר

To: tomered

Hey Tomer,

Feel free to email me at [email protected] and we can set something up.

Good luck,

Ehud

ehudger
    חבר

Sorry, I left the wrong email.
    The right one is [email protected]
מוצגות 50 תגובות – 1,151 עד 1,200 (מתוך 2,158 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.