Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה קורס GMAT – דילמה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • naama-s
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

היי,

אני מעוניינת להרשם לקורס GMAT החל ממרץ הקרוב.

אני מתלבטת בין שתי אופציות : קורס 700 של קידום או קורס במיטב (בהתבסס על המלצות הפורום עד כה).

העניין הוא שרוב הממליצים התייחסו למדריכים שכבר לא מלמדים במקום (כמו תמי ניניו או איירין) ולכן תהיתי האם יש למישהו המלצה מהחודשים האחרונים לגבי איזה קורס עדיף ואילו מדריכים עדיפים.

תודה !

נעמה.

Zahi
    חבר
    מספר הפוסטים: 38

To: naama-s

היי נעמה

אני לא ממליץ על אף אחד מהם. כפי שהזכרת זה האנשים שמלמדים ולא הקורס ולכן אני ממליץ לך בחום ליצור קשר עם איירין (מילולי) וצחי (כמותי). אין מה להשוות לא ברמה של הלימוד ולא בהיקף החומר.אז נכון שזה לא קורס רשמי בהכרח ואין לי מושג איפה שניהם עומדים נכון לעכשיו, אבל למיטב ידיעתי שניהם ממשיכים להיות פעילים באופן פרטי וזו תהיה ההשקעה הכי טובה שעשית בכל התהליך הזה.

בהצלחה,

צחי.

skydiver
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

To: All

אני עשיתי לאחרונה קורס במיטב עם המדריכים יניב מילולי ואבי כמותי. הייתי מרוצה מאוד משניהם ומחומרי הלימוד.
    שווה מאוד לברר כמה אנשים יש בקורס, לדוגמא בקורס שלי היו 4 במילולי ו6 בכמותי, כך שזה בהחלט תרם. אם היו נניח 15 בכל כיתה אז כנראה מידת שביעות הרצון שלי הייתה יורדת.
    כמו כן ראי הודעה קודמת שלי:
    http://www.mbachances.co.il/forum/display_topic_threads_one.asp?ForumID=1&Thread_id=27190&TopicID=490&PagePosition=1

בברכה ובהצלחה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.