Home פורומים Admissions Chat system forum ask gmax backup

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • GMAX
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

הי עידו,

כן, יש הצדקה לכך, במיוחד אם אתה שואף להתקבל לאוניברסיטה טובה.

GMAX קיים בארץ משנת 1994 והוא המכון היחיד המתמחה בהכנה לכל מבחני הכניסה של ה-ETS ולא רק ה-GMAT.

במחזור הנבחנים האחרון של GMAX בחודשים אוגוסט-נובמבר טווח הציונים נע בין 620 ל- 780, כאשר החציון הוא 680. הנתונים הסטטיסטיים המדוייקים יפורסמו במלואם בקרוב!

אני ממליצה לך ליצור עימנו קשר בקרוב, במס' הטלפון: 1-700-702-102.

בהצלחה!

תמר.

iddo
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

In reply to eshinar from November 24 2003

הי,

תודה רבה על התשובה (בהחלט נתת לי חומר למחשבה).

עידו

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

איזה דיון עקר. שלי יותר גדול וזהו!

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

In reply to IchiBan from November 27 2003

גדול איצ', אני כבר כתבתי הערה דומה והחלטתי שלא להתערב…. כנראה שאנשים לחוצים בהמתנה לזמנה לראיונות ומצאו דרך להוציא קיטור…

GMAX
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

היינו שמחים לנצל פורום זה לענות על שאלות הרלונטיות לגבי מבחני הקבלה: ,GMAT TOEFL.

אחרי הכל לשם כך נוצר הפורום הזה ע"י ה-IIMBA ולא על מנת "להוציא קיטור" בהאשמות הדדיות.

בברכה,

צוות GMAX.

yuvala
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

In reply to jenia_g from January 03 2004 on 20:37

very funny

ארנון
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

מה שנראה מוזר הוא שנתונים "סטטיסטיים" שמתבססים על דיווח עצמי גם של התלמידים עצמם וגם של המכון שהוא בעל אינטרס כלכלי מובהק מפורסמים כאמת אבסולוטית, הממוצע בארץ עומד על 510 בערך

מעבר לכך לגבי איכות ההכנה מדוע למכון שמתיימר להיות כל כך מקצועי אין חומרי לימוד משלו וכל הקורס מתבסס על ספר לימוד שכותב בעצמו שהוא מכיל שאלות עוד מלפני אוקטובר 1997

לגבי המדריכים האמריקאים אז שני המדריכים הכמותיים שאני מכיר למדו בכלל מתמטיקה בישראל

בכלל נראה לי לא רציני ולא מקצועי שאת חומרי הלימוד בקורס השאלתי ולא קיבלתי במחיר הקורס וחלק גדול מחומרי הלימוד שמשאילים ניתנים ללא רכישהמהחברות להן הוא שייך. גם המבחנים על דיסקטים שצריך להתקין בבית ולהחזיר וגם רוב הספרים והמבחנים שמקבלים מצולמים בכלל, ובאיכות ירודה

המבחנים בקורס הם מבחנים בנייר ועיפרון ולא מבחנים ממוחשבים ואולי היחס היה אישי אבל כל מה שקיבלתי יכלתי ללמוד בעצמי לבד

מוגש כחומר למחשבה למי שחושב להשקיע את מיטב כספו בקורס הכנה

YouKnoWho
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

In reply to ארנון from February 28 2004 on 23:02

I agree, I would have been better off without any prep course and probably so have you. However, I believe that KIDUM is a better choice in case one insists on a prep course – you get to keep the books (new books) and you get new software, which you can also keep. See also previous posts of other people here regarding the same subject.

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

To: msarfaty

היי

יש לי בעיה עם הקוד של ה CD של קידום, יש לך קוד שעובד ?

תודה מראש.

Davidss
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: avivi

עברתי קורס בהי-קיו. חרא של קורס. יש מדריכה שהיא אותה מדריכה למתמטיקה ולאנגלית . רמת הלימוד באנגלית – זועתית. רוב האנשים רוצים ללמוד בארץ והמורה וגם התלמידים גורמים לכך שכל הקורס ממוקד במתמטיקה.

כבר עדיף שלא תקחי קורס בכלל ! !

חבל על הכסף ! !

אני אישית לקחתי קורס בהי-קיו ואח"כ נאלצתי לקחת עוד קורס בג'ימקס

הם תותחים ! !

כל מי שרוצה ללמוד בחו"ל הולך ללמוד רק שם.

נקודה.

GMAX_
    חבר

To: All

חברי פורום יקרים,

שיחה זו מיועדת לשאלות שיש לכם אלינו. כיוון שהצטברו בה הודעות לא רלוונטיות ביקשנו, כבעלי שיחה זו, למחקן או להעבירן.
    בשיחה זו, אנא כתבו רק שאלות רלוונטיות אל GMAX ונשמח לעזור לכם.

תודה,

צוות GMAX

GMAX_
    חבר

אנו פותחים כאן שיחה חדשה לשאלות אלינו בנושא GMAT ו-TOEFL היות והשיחה הקודמת שפתחנו כללה הרבה הודעות שלא רלוונטיות לדיון.

נשמח לענות על שאלותיכם.

בברכה,

צוות GMAX

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.