מוצגות 17 תגובות – 1 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • temkin4
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

מישהו כאן חושב אולי על MBA בארץ? אני מתלבט בין חיפה (עדיף לי מבחינת המיקום) לת"א. איזשהן דעות/עצות?

תודה,

אבי

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: temkin4

אני משער ש-99% מהמשתתפים חושבים על תואר בארץ כלא יותר מתכנית גיבוי.

בין שתי התכניות שאתה מציין להערכתי לת"א שם טוב בהרבה בתואר שני מנע"ס מלכל אוניברסיטה אחרת בארץ. גם בפלח השוק של EXEC MBA היא מובילה. אבל ככלל בארץ הדגש הוא על נסיון ופחות על איכות ההשכלה, במיוחד כאשר הפערים הם לא ענקיים.

אמנון
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

To: temkin4

קודם כל זה מופלא בעיני שהצלחת לפתוח דיון חדש…

שנית, הפורום הזה כל עניינו הוא MBA בחו"ל ולכן על הארץ חושבים רק אלה שלצערם הרבה לא הצליחו להתקבל…

אם כבר שאלה שהעסיקה אותי היום:

נניח שני מועמדים לתפקיד ניהול בחברת מימון גדולה לא בינלאומית (בארץ)

אחד עדה MBA בת"א והשני בקולומביה, לשניהם אין עדיין נסיון (נרשמו מיד לאחר התואר הראשון), האם זה ברור מאליו שיעדיפו את המועמד מקולומביה? אם כן/לא, למה?

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: אמנון

איך פותחים פה דיון חדש????

כבר שנתיים שאני לא מצליח :-)

lola
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: אמנון

אמנון שלום , ובכן אני לא בטוח בכלל שהחברה תעדיף את יוצא קולומביה וזו מיכיוון שהמנטליות העסקית בארץ שונה (לצערנו) מזו שבארצות הברית ולכן יש סיכוי כאשר מדובר בחברה ישראלית ללא אורינטציה בין לאומית שהחברה תראה בשני המעומדים "שווי ערך" ותעדיף את זה אשר יותר הרשים בראיון הספציפי" .

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: lola

עשית מעשה חכם כשכתבת את הנ"ל בשעה שהפורום יחסית נטוש… אחרת על התבטאות כזאת… ווי ווי ווי… =)

lola
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: IchiBan

כן אני יודע שאני עלול להיסכל באבנים בפורום בעקבות הערה שכזו , אבל כפי שנאמר כאן יותר מפעם אחת , לקחתי סיכון מחושב , עם אופציה לקבל בראש , אבל זה באמת מה שאני חושב ,מיותר לציין שאם אני הייתי הבוס המראיין אני הולך על יוצא קולומביה ללא ספק ,רק בשביל הסיפורים על ניו יורק סיטי…

manuzur
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

To: lola

כבוגר תל אביב וסטודנט בניו יורק – אני חייב לציין שהרמה האקדמית במוסות השונים היא לא שונה והידע האקדמי שמקבלים הוא די דומה… אני חושב שההבדל הוא מהדברים שמקבלים מסביב כולל הקשרים ובעיקר כולל ניסיון העבודה הבינלאומי אחרי התואר

רק לסוע ללמוד בארהב בלי לעבוד שם – לדעתי זה קצת בזבוז של ההשקעה

אמנון
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

To: manuzur

ויזה סטודנט מאפשרת לעבוד אחרי הלימודים?

מה צריך לעשות כדי להישאר שם אחרי התואר?

mba_il
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

מניסיון אישי בפורומים אחרים – אם אין אפשרות לפתוח נושא חדש, מבקשים מהמודרטור..

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: mba_il

רק בגלל יוזמה כזו הייתי מקבלת אותך לאחת מהטופ 10…

mba_il
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

To: dalit

זה כבר ברזומה :)

wgeller
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: All

Hello,

How are Israeli MBAs considered overseas? I know TAU has a good relationship with Wharton and now a program with Kellogg. What about the up & coming IDC program at the Recanati School of Business? I heard they dropped next year's program for lack of interest.

William

sms48
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום לכולם

רציתי לשאול איזה התמחויות "ראשית וגם משנית " הייתם ממליצים לי

אני מתחיל את התוכנית באוניבירסטה העברית בירושליים וחושב לקחת שיווק ומערכות מידע,אבל לא בטוח אם זאת בחירה נכונה בבקשה לעזור לי

YakirI
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: sms48

אם ההתלבטות שלך עדיין רלוונטית – מנסיוני, אם כבר התמחות בארץ, אז מערכות מידע זה התחום החזק יחסית. על שיווק, מנסיוני, הייתי מדלג.

יקיר

eliran
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

To: YakirI

יקיר לפיד?

danraveh
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

האם הוציאו דירוג חדש? זה מ-2008.
מוצגות 17 תגובות – 1 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.