Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון: לחברים בלבד

מוצגות 50 תגובות – 651 עד 700 (מתוך 994 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

To: spiderman

ברוך הבא!

לפני כחודשיים התחלתי קורס במיטב בן 3 חודשים.

האמת שהגעתי עם די הרבה ציפיות לקורס הזה ודי התאכזבתי.

החלק הכמותי שם לטעמי לא כל כך קולע לסגנון הבחינה, ובזה לדעתי נמדד בי"ס שמלמד לבחינות כמו פסיכומטרי ו – GMAT. מיותר לציין שמי שמגיע מתחום פחות ריאלי, החלק הכמותי עבורו ממש קריטי.

לגבי החלק המילולי – מעבירה אותו בחורה בשם איירין שהיא ממש חזקה בתחום הזה. היא נותנת דגש מאוד חזק על נושא ה – Grammer שהוא מאוד חשוב ואף הכרחי להצלחה בחלק של ה – sentence correction. על פי רוב, זהו החלק שבו ניתן להגיע לשיפור הכי משמעותי ולכן חשוב מאוד ללמוד במקום ששם על כך דגש רב.

הייתי ממליץ לך להתייעץ עם אנשים שעברו קורסים במקומות אחרים לפני שאתה נרשם.

בהצלחה!

איתי.

Itair
    חבר

כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

בהצלחה.

כשתסיים עם המבחן אתה מוזמן לשוחח איתי. מקווה שאוכל לסייע לך. יש לנו רקע דומה: הייתי עורך דין כארבע שנים ואף אני למדתי בתל-אביב. מסיים כעת שנה ראשונה בקולומביה.

פעם נוספת – בהצלחה

spiderman
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

To: Itair

הי איתי

תודה על התשובה

אודה לך באם תוכל ליצור עימי קשר

[email protected]

אבי

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

היי spiderman,

אני עושה את אותו קורס עם איתי ודי חולק על הערכה שלו. מבחינת המתמטיקה, צורת התרגול די סטנדרטית. מי שיש לו יכולת טובה (שנינו מהנדסים) לא ירגיש המון תרומה מהבחינה הזאת. אבל קורס GMAT לטעמי לא נמדד ברמת המתמטיקה שלו (שאני די משוכנע שמאד דומה בכל הביה"ס).הקורסים נמדדים ברמת לימוד האנגלית, שזה הקושי המרכזי למי שמתכוון לעשות את הבחינה המלאה. בעניין הזה יש הסכמה, איירין היא אלופת ה-sentence correction.

בשאר הדברים (reading comprehension, critical reasoning) זה קצת יותר עניין של רמת האנגלית שבאת איתה לקורס. אפשר לשפר כמובן אבל יש יותר משקל ליכולת הראשונית.

רוב האנשים שסיימו במיטב (אנחנו עדיין לא…) היו מרוצים אם זה עוזר …

my two cents

אייל

spiderman
    חבר

To: אייל

היי אייל

תודה על התגובה

שורה תחתונה אתה סבור שתקבל את הציון שאתה צריך ???

אבי

rann
    חבר
    מספר הפוסטים: 11

היי ספיידרמן

סיימתי לפני כחודש קורס מלא בקידום. הציון שלי הוא 680, כאשר לא הרגשתי שאני משתפר משמעותית בחלק הכמותי. לעומת זאת הייתי מרוצה מאוד מהשיפור בחלק המילולי בעיקר בתיקון משפטים (לדעתי אי אפשר ממש להשתפר בהבנת הנקרא ובהיגיון, אבל זה משהו אחר).

בסך הכל קידום חשפו אותי להמון סוגי שאלות, שאלות שבאמת הופיעו אחר כך בבחינה. נקודה חשובה מאוד היא לקחת קורס של פעם בשבוע, לא יותר מזה ולא פחות מזה. בשביל מי שעובד במשרה מלאה, פעם בשבוע זה קשה, אבל פעמיים בשבוע מוציא מהרצף.

בהצלחה.

רן.

אייל
    חבר

תשמע, נביא אני לא … אז רק אם בשביל עין רעה, נראה לי שאמתין עד המבחן עם הערכות למינהם.

Laker
    חבר
    מספר הפוסטים: 60

To: rann

היי רן,

האם המבחן היה קשר יותר ממה שציפית? יש הרבה שמועות על המבחן החדש…

עד כמה ה-SC היה מרכזי בחלק המילולי?

ושאלה אחרונה – מדוע אתה חושב שפעמיים בשבוע לא טוב?

תודה,

L

rann
    חבר

To: Laker

היי

בסך הכל המבחן תאם את הציפיות שלי. החלק הכמותי היה קצת יותר קשה מהציפיות, למרות שהציון שלי היה נמוך ממה שקיבלתי בדרך כלל בסימולציות. אם אני זוכר נכון, אז היו בערך 15 שאלות SC, ארבעה קטעי קריאה (13-14 שאלות) והיתר CR. המבחן היה הכי קרוב מבחינת קושי, וסגנון שאלות למבחנים שיש באתר MBA.COM .

לי באופן אישי היה קשה לעמוד בכל שיעורי הבית והתרגולים בקורס של פעם בשבוע. אם הייתי מנסה לעשות פעמיים בשבוע זה היה בלתי אפשרי. אם לא עובדים משרה מלאה יכול להיות שזה אפשרי, אבל אני חושב שלוקח קצת זמן להיכנס ללימודים. בנוסף, לקח לי בערך חודש להתרגל מחדש לעובדה שאני תלמיד(הפעם האחרונה היתה לפני 4 שנים בערך.)

מקווה שעזרתי.

רן.

yaronferrara
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    שלום לכולם אני ירון, אני בן 26 ולא מזמן סיימתי את לימודי באוניברסיטה.

היום אני משמש כיועץ למערכת הבטחון.

למדתי באוניברסיטה העברית וסיימתי עם ממוצע 82

כרגע אני לומד לבד למבחן ה-GMAT

בצבא שירתתי כקצין בחיל המודיעין.
    אני כרגע עובד על ה-GMAT שלי

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

yaronferrara

Laker
    חבר
    מספר הפוסטים: 60

To: rann

תודה רבה. בהחלט עזרת.

אגב, כמה שעות תרגול נניח הקדשת מדי שבוע?

האם חילקת את הזמן שווה בשווה בין הכמותי למילולי?

שוב תודה,

Laker

rann
    חבר

To: Laker

לצערי, לא היו לי שעות לימודים מסודרות. היו שבועות לחוצים יותר מבחינת עבודה ושבועות לחוצים פחות. השתלדתי לשבת 6-7 שעות בשבוע (כולל סופ"ש) אבל זה לא תמיד הצליח. לקראת סוף הקורס, כשהתחלתי לעשות בחינות ולגלות את נקודות החולשה שלי, עבדתי יותר על המילולי מאשר על הכמותי, כי הייתי יותר חלש בזה. השקעתי בעיקר בתיקון משפטים, כי מהר מאוד הבנתי שאני לא מצליח לשפר את השאר וזה עניין של שאלה/קטע נתונים.

בהצלחה.

רן

Itair
    חבר

כרטיס החבר עודכן

Itair
    חבר

כרטיס החבר עודכן

אייל
    חבר

To: All

שלום לכולם,

אשמח אם מישהו ידע לומר משהו על יתרונות MBA מאוניברסיטה מובילה בארה"ב לגבי עבודה בארץ. ברור לי שהיתרון בללמוד בארה"ב הוא לעבוד שם אח"כ (כל הדלתות שהתואר רשת הבוגרים פותחים) אבל תהיתי אם לתואר עצמו(לא לנסיון העבודה שרכשת בחו"ל) יש ערך מוסף משלו בארץ.

כמו כן, עד כמה קיימות רשתות בוגרים של האוניברסיטאות בארץ? אני יודע שבארץ יש הרבה בוגרים של INSEAD,Harvard ו -Wharton, האם רשת הבוגרים פעילה בעזרה תמיכה לבוגרים כמו בחו"ל? מה עם אוניברסיטאות אחרות?

תודה,

אייל

אייל
    חבר

כרטיס החבר עודכן

Ld_Carn
    חבר

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    כאן אפשר לדבר על גילך, מקום מגורים, תוכניות, תחביבים, רקע שלך
    מגורים: ראשל"צ
    תוכניות: כנראה קרנגי מלון לא סגורה
    רקע: הנדסת תעשיה וניהול – מערכות מידע

מספר שנים מנהלת פרויקטים ומנתחת מערכות מידע

רקע: הנדסת תעשיה וניהול – מערכות מידע
    ממוצע 80

GMAT עושה אוטוטו

טכנאית אלקטרוניקה

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל
    או: אני כרגע עובד על ה-GMAT…

אם יש מועמדים שסיימו בקרנגי ויכולים להעיר על האוניברסיטה

היום בתור צופה בעתיד כשאצבור יותר ידע וניסיון בתחום אשמח לתרום.

אז בהצלחה לכולם,

Ld_Carn

guylevit
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

To: Ld_Carn

Ld_Carn,

I am a new admit of CMU and can give you some info and conect you to some students and alumni.

Contact me directly at [email protected]

Guy

Eyal_G
    חבר

Age 34 with a nice family :).

I work in a high tech company as Electrical Engineer

I graduated from Ben Gurion university

study GMAT alone, if I don't make it on the first time will take the course.

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

Eyal_G

privateEye
    חבר

אני בן 25, ומתכנן ללמוד MBA עם התמחות ב-IT בשנת 2007.
    אני: סימפטי, ספונטני, רגיש…

היום אני עובד בצבא, בתפקיד מהנדס תוכנה

למדתי הנדסת חשמל ומדעי המחשב באוניברסיטת ת"א.
    סיימתי בממוצע 84.

ציון ה- GMAT שלי: 740

בצבא הייתי במודיעין, בתפקיד מהנדס תוכנה (אני עדיין שם…)

אני מתכונן לפנות לתוכניות בארה"ב בלבד, ההחלטה הסופית לאן – עוד לא נפלה.

האם יש מישהו שהתקבל לתוכנית MBA מובילה עם ניסיון תעסוקתי של פחות מ-4 שנים במקצוע?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום ברגע שאסיים את התהליך (כי רק אז יש הצלחה מוכחת). עד-אז, אהיה מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים, ומגיבים בשעת הצורך…

אז בהצלחה לכולם,

privateEye

eliko
    חבר
    מספר הפוסטים: 203

To: privateEye

Hi,

I was accepted to UCLA Anderson with 2.5 years of full time experience.

As all components of an application – work experience is one aspect.

The more experience you have (especially managerial experience) the stronger that component is.

However, a high GMAT like yours with good grades and strongs essays balance that and you can get accepted to every strong school you want.

Good luck

eliko

robertok
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

כרטיס החבר עודכן

Itair
    חבר

שלום לכולם,

הייתי רוצה לקבל חוות דעת מבעלי נסיון שכבר כתבו אפליקיישן האם מומלץ להתחיל לכתוב קודם את האפליקיישן לבית ספר שאליו הסיכויים להתקבל יותר גבוהים.

אני מניח שאחרי האפליקיישן הראשון צוברים הרבה נסיון שאותו כדאי לנצל כאשר כותבים לבתי ספר עם הסיכויים היותר נמוכים.

תודה רבה,

איתי.

greenfeld
    חבר

איתי היקר,

למרות שהחיבורים שלך ילכו וישתפרו עם הזמן יש חשיבות רבה יותר לעיתוי ההגשה.

כלומר, יש בתי ספר אליהם יותר חשוב להגיש בסיבוב ראשון או בסיבוב מוקדם אם אתה יודע שהם הבחירה הראשונה שלך – קולומביה וטאק הן דוגמאות בולטות. גם וורטון במידה מסוימת. לכן שקול היטב לאיזה בתי ספר אתה רוצה להגיש קודם.

במידה רבה למרות שהאפליקיישן שלך לבית ספר מסוים יכול להיות מוצלח יותר אם תגיש אותו לאחר שכבר הגשת לבתי ספר אחרים, הרי שסיכויך להתקבל עשויים להיות נמוכים יותר מכיוון שהגשת בסיבוב הגשה מאוחר יותר.

אם אני לא מובן בדברי אתה יותר ממוזמן ליצור עימי קשר.

בהצלחה,

אהד

Itair
    חבר

To: greenfeld

אוהד,

תודה רבה על תשובתך.

למען האמת אני מתכוון להגיש לכל האוניברסיטאות בסיבוב הראשון. מהי כעת המלצתך? האם להתחיל עם הבתי ספר עם הסיכויי היותר טוב קודם על מנת לרכוש נסיון?

אני מבין שאתה הולך לקולומביה. האם יש איזושהי סיבה מסויימת? למען האמת זאת גם העדיפות הראשונה שלי…

האם לדעתך יש טעם להעזר במרצה שאני מכיר שמרצה בקולומביה? (מרצה שאני מכיר מלימודי האקדמאים). אציין שההכרות איננה מעמיקה במיוחד – ולכן המלצה מלאה אני מסופק שהוא יכתוב לי (ובצדק – אני לא חושב שהוא מכיר אותי מספיק ובטח שלא בפן הניהולי). האם יש איזושהי דרך שאני יכול להעזר בכך לצורך האפליקיישן לקולומביה?

תודה רבה!

איתי.

greenfeld
    חבר

היום סיימתי את שנת הלימודים הראשונה בקולומביה.

אתה מאד מוזמן ליצור עימי קשר באופן אישי.

למה קולומביה? מאד פשוט…אם אתה רוצה לעבוד בוול-סטריט בכל תפקיד שהוא…זה בית הספר הכי מוצלח! ללא תחרות! האפשרות להפגש עם כמות בלתי עצומה של בנקאים למיניהם מאפשרת לך – ישראלי, ללא אישור עבודה, אשר משנה את הקריירה שלו, למצוא עבודה באופן הקל ביותר.

שוק העבודה הפיננסי הגדול בעולם נמצא במרחק של נסיעה ברכבת התחתית. לכן יש לנו יותר הצעות בתחום הזה מלכל בית ספר אחר. פשוט.

ידעתי שאני רוצה לעבוד בעולם הפיננסי ולכן קולומביה הועדפה על פני שאר בתי הספר. לדוגמא, התלבטתי בין וורטון לקולומביה. אני משוכנע ב 100% שוורטון הוא בית ספר מעולה. יש לי חברים רבים שלמדו שם. אבל אני הייתי צריך נגישות לקיים פגישות לא פורמאליות עם בנקאים רבים בשביל להיות מועמד מתאים ותחרותי לעבודה. קיימתי כארבעים פגישות כאלה בשלושה חודשים. רק כי זה קל כשאתה לומד בניו יורק. חוץ מזה אני איש שזקוק לבילויים…

בפילדלפיה האפשרויות האלה מוגבלות.

כל מה שאמרתי יכול להיות תקף גם לשיקגו, הארוורד או שאר מקומות שאליהם לא הגשתי אבל כמובן שיש לי הערכה רבה כלפיהם.

אני משוכנע שאם תעשיית ההי-טק הייתה הקריירה המועדפת עלי הייתי מגיש לסטנפורד או הולך לברקלי. מכיוון שידעתי שאני לא מעוניין לחיות בחוף המערבי (עקב המרחק הרב, כי מבחינת מזג האוויר אין מה להשוות) אין טעם ללכת לבתי הספר האלה למרות שהם מעולים.

וכך אפשר להמשיך הלאה בדוגמאות.

לדעתי, אין דבר כזה "בית הספר הטוב ביותר", יש בית הספר הטוב ביותר לך ולמטרות שלך בעתיד.

קולומביה זה בית ספר מעולה עבורי כי אני רוצה קריירה בתחום הפיננסי. זה גם מה שאעשה בהתמחות בקיץ הזה. זה בית ספר מעולה גם לנדל"ן ולעבודה בתחום של יזמות ונון-פרופיט. גם לייעוץ זה בית ספר מעולה. אבל אני משוכנע שבתחומים אחרים יש בתי ספר מוצלחים יותר.

porata
    חבר
    מספר הפוסטים: 50

היי אוהד,

האם אתה יכול לעדכן לגבי ה- INTERNSHIP שלך? ותהליך החיפוש המתלווה לכך…

תודה,

אסף.

greenfeld
    חבר

To: porata

צור עימי קשר באופן אישי

Itair
    חבר

אוהד,

מעבר לבתי ספר שציינת, לאילו בתי ספר מה – TOP20 כדאי להגיש אם מה שמעניין אותי הוא להשתלב בהיי טק אחרי הלימודים (חוץ מ – MIT, ברקלי וסטנפורד כמובן)?

ובאופן יותר כללי, האם יש אנשים שהולכים ללמוד בבית ספר שמתמחה במשהו מסויים ובסוף הולכים לעבוד בתחום אחר לגמרי? האם זה ממש חסר טעם? (למשל מי שרוצה לעבוד בהיי טק והולך ללמוד בקולומביה)

שוב תודה על התשובות המפורטות!

איתי.

greenfeld
    חבר

אינני בקיא בתחום זה.

קולומביה היא תמיד בחירה קלה כי לכל החברות יש נציגות בניו יורק.

האורווד זה גם בחירה פשוטה. כי יש להם שם טוב.

אני מזמין אותך ליצור קשר עם ליאור יוגב. הוא איש הי טק לשעבר שלומד איתי. גבר לעניין שבקיא ברזי התעשייה.

המייל שלו הוא: [email protected]

Itair
    חבר

תודה רבה!

austinpowers_2
    חבר
    מספר הפוסטים: 57

עידכנתי את כרטיס החבר שלי. הכרטיס המעודכן:

התקבלתי לתוכניות ה-MBA של London business school, INSEAD.

תל אביבי בן 31.

מבחינת השתתפות בפורום:
    לסייע לשיתוף מידע בין חברי הפורום בעלי עניין בתוכניות דומות.
    לשתף ידע עם מועמדים בתחילת דרכם (מ"נסיוני הדל" ב-application).

היום אני עובד בחברת HIGH-TECH בתפקיד מנהל פיתוח.

למדתי הנדסה באוניברסיטת תל אביב. סיימתי בממוצע 85+

720

בצבא הייתי קצין בחיל המודיעין

בהצלחה לכולם,

austinpowers_2

odedp
    חבר
    מספר הפוסטים: 61

To: austinpowers_2

היי,

אני מתעניין ב-LBS ואשמח לשמוע ממך על התהליך ובמיוחד על הראיונות.

אם אתה מעדיף אתה מוזמן לשלוח לשלוח לי mail:

[email protected]

תודה,

עודד

katavdan
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

בת 28, גרה בתל אביב, כרגע לומדת לGMAT וחושבת על התואר בחו"ל

היום אני עובדת בקומברס בתפקיד מהנדסת תוכנה

מדעי המחשב וביולוגיה באוניברסיטת תל אביב

ציון ה- GMAT שלי: עוד לא עשיתי GMAT, עושה באחד במאי

בצבא הייתי קמבצ"ית בחיל האויר

אז בהצלחה לכולם,

katavdan

salmagor
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

בן 33, תושב תל אביב, נשוי+1.

היום אני עובד כמנהל פיתוח עסקי בחברה בתחום שירותי לוגיסטיקה פנים ארציים/ יבוא ויצוא.

ברשותי תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות במימון; סיימתי לפני כמה חודשים תואר שני במשפטים באוני' תל אביב בממוצע 87.

עוד לא עשיתי GMAT. מתכנן לגשת ביולי השנה. עושה כרגע קורס GMAT.

בצבא הייתי בחיל הים בתפקיד מפקד דבורה ומפקד סיירת דבורות. השתחררתי בדרגת סרן.

בשלב זה אני מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל ולומד ל-GMAT.

אודה למי מהחברים הוותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי בעיקר באילו מהאוניברסיטאות (ארה"ב, קנדה, אירופה) קיים סיכוי גדול יותר לקבל סיוע בשכר הלימוד, מאחר ואת הלימודים, לרבות המחייה, נממן ממקורות עצמיים.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום מהניסיון שייצבר במהלך הניסיון להתקבל ללימודי MBA.

תודה לכם.

ronenE
    חבר
    מספר הפוסטים: 14

To: salmagor

Hi,

From what I know, CMU usually offers many scholarships.

Anyways as a Navy guy to a Navy guy you are welcome to contact me if you have any questions. I am going to Haas next year, a well established Navy Junta.

ro[email protected]

Good luck,

Ronen

papillon
    חבר

אני בן 31 וגר בת"א בה גם נולדתי

אני עו"ד

למדתי לתואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים באוניברסיטה העברית וסיימתי בממוצע של 83

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי בגבעתי

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:
    היכן מומלץ ללמוד ל- GMAT?
    הבנתי שיש מי שמתמחים בכתיבת APPLICATIONS. מי המומלצים?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה
    או: מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

papillon

Itair
    חבר

שלום לכולם,

רציתי לדעת איזה תוכניות MBA קיימות (ארה"ב + אירופה) ב- TOP20 שאורכן בסביבות שנה. אני יודע שהתוכנית ב- INSEAD היא כזאת וגם בקלוג יש משהו מזורז. מישהו מכיר עוד?

תודה רבה!

איתי.

arielt
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

בן 28

מתרגל

משפטים ומנהל עסקים

עוד לא עשיתי GMAT

חיל הים

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של הרורד,קולומביה, שיקגו
    אני כרגע עובד על ה-GMAT

אז בהצלחה לכולם,

אריאל

ly-cbs
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

Itai,

Columbia has a 16-month program that starts in January. For more information: http://www0.gsb.columbia.edu/mba/admissions/january. If you have questions about this program feel free to email me at [email protected].

Lior

Itair
    חבר

To: ly-cbs

Thanks Lior!

I am currently only sniffing around. Thinkning serioudly about applying to Columbia (So I guess when time comes, I will contact you…)

BTW, are there alumni from Columbia who go to the high-tech industry after their studies?

Thanks!

Itai.

ly-cbs
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

Itai,

There are indeed CBS graduates who go for high-tech marketing and finance positions. Last summer, for instance, people interned at Microsoft, Intel, Google, Yahoo and Lucent, just to name a few. Two people in my cluster will be doing marketing this summer for Google here in New York. I also have an American friend here who’s thinking of launching a new tech venture with an Israeli entrepreneur that he met at a presentation. If you have more questions on this then I’d be glad to connect you with people from the school’s technology and entrepreneurship clubs. I would think that Stanford and MIT will have higher percentages of graduates going into the tech industry but I guess that fewer people here at Columbia seek such positions.

Good luck with your sniffing.
    Lior
    ofri
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

Itai,

Cornell has an accelerated MBA program called TMO ("Twelve-Month Option") which surprisingly lasts 12 months (May till May).

The program is designed for students with advanced degrees (MSc or PhD) in quantitative fields.

http://www.johnson.cornell.edu/academic/tmo/index.html

Ofri.

Itair
    חבר

To: ofri

Thanks Ofri!

I though it was a program with the same requirements, but unfortunately I don't have 6 years of experience or a Msc (which is on the way actually – but I am not sure I will go with it till the end If I will be admitted to a MBA program)

Thanks again!

Itai.

Edith IE
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

כרטיס החבר עודכן

yinona
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

בן 29 מנתניה, נשוי באושר, מבלה לא מעט זמן על מגרשי כדורסל ובבריכות שחיה
    ובזמן הנוסף קורא לא מעט ספרים

במהלך 3 השנים האחרונות אני עובד בבנק הגדול במדינה בתחילה בקורסי העתודה הניהולית ולאחר סיום השלב הזה כשנתיים בתפקיד אנליסט אשראי באחד המטות האיזוריים ובשנה האחרונה הקמתי יחד עם המנהל שלי פעילות חדשה של פיתוח שוק משני להלוואות בנקאיות בחטיבה העסקית של הבנק.

למדתי תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון ( ממוצע 85 ) ואני על סף סיום MBA בהתמחות מימון בבן גוריון בממוצע של 90+

נבחנתי ב GMAT לאחר התואר הראשון למרות שלא נדרשתי לכך לשם הקבלה לאוניברסיטה והציון היה 48 בכמותי. אני מתעתד לעשות את הבחינה שוב לטובת ציון מלא שיאפשר קבלה לאוניברסיטאות בחו"ל.

בצבא שירתתי כקצין בחיל חינוך – מפקד קורס מדנ"ים

אני על סף סיום ה MBA ומתכוון לפנות לאוניברסיטאות המובילות בחו"ל להתקבל למסלול הדוקטורט.

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי: על תהליכי הקבלה לדוקטורט – והאם ישנם מוסדות עדיפים בתחום הדוקטורט במימון ?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום מידע שאשיג ולתרום מניסיוני האישי.

אז בהצלחה לכולם,

yinona

dannyweb
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

בן 30

לאחר השחרור מהצבא בשנה שעברה, חזרתי לעבוד בתור עו"ד במשרד מסחרי-פרטי

בוגר תארים במשפטים ובפילוסופיה בהצטיינות באוניברסיטת ת"א
    לאחר קבלת רישיון עו"ד חזרתי לשירות קבע נוסף של שנתיים.

ציון ה- GMAT שלי:  740

בתפקידי האחרון הייתי ראש מדור המונה כ-10-15 קצינים וחיילים בחיל המודיעין

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של סטנפורד, הרוורד ו-MIT

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:
    כיצד ניתן לשפר את סיכויי הקבלה לסטנפורד?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 12 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

דני

greenfeld
    חבר

Columbia Business School Reception
    On Saturday, May 20th Columbia Business School Class of 2007 will host a “Welcome Reception” for the admitted students of Class of 2008 and a Q&A session for anyone who is interested in the program.
    Where: Tel-Aviv
    When: May 20th, 2006; 20:00-22:00
    Who: Columbia alumni, Columbia current students (Israeli and Non-Israeli) and the admitted students of Class of 2008, AND YOU, or everyone else who is interested in Columbia Business School MBA program.
    A great opportunity to meet the people, ask questions and learn more about Columbia and the New-York experience.

To confirm participation and receive additional information please email Ohad Greenfeld [email protected]

kless1974
    חבר
    מספר הפוסטים: 31

כרטיס החבר עודכן

מוצגות 50 תגובות – 651 עד 700 (מתוך 994 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.