Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון: לחברים בלבד

מוצגות 50 תגובות – 151 עד 200 (מתוך 994 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: yarona

שלום ירונה,

בברקלי יש סטודנט בשנה שנייה בשם רועי צ'יזיק וסטודנטית בשנה ראשונה בשם אורי ויינשטין. לשניהם יש ילדים ובשיחותי איתם הם סיפרו לי כמה נעים לגדל את הילדים באווירה של ברקלי.

באתר של IIMBA מופיע המייל של רועי. שניהם מאד נחמדים ואני משוכנע שיישמחו לעזור לכם.

בהצלחה,

Greenfeld

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

To: yarona, All

An article from BW, stressing how conscious B-schools are of the family that comes along with the applicant:

———————————————————————————————

MARCH 14, 2005

PERSONAL BUSINESS

MBA Family Values
    B-schools find it pays to make students' partners — and kids — feel welcome

Craig Mitchell knew exactly what he was looking for in a business school: a curriculum that would make possible a career change from accountant and business-software consultant to investment banking, a placement office that had good relationships with Wall Street firms, and a community where his wife and three daughters would be comfortable and welcome. After the 35-year-old Castle Rock (Colo.) resident narrowed his choices to seven or eight schools that would best serve his career, thoughts of his family's happiness whittled the list further. His final choice: University of North Carolina at Chapel Hill's Kenan-Flagler Business

School. "Chapel Hill is an ideal environment for a family," says Mitchell. "You can live close to the B-school; the town is very family-oriented. And [then] when we got here, the families at the school completely embraced us."

Mitchell is one of a growing number of MBA students who head to campus with a spouse or a significant other — and, increasingly, a family — in tow. Unlike students in, say, medical and law schools, who usually attend just after graduating from college, most MBA candidates have five years of work experience and enter business school at about 27 years old. Given that, the number of MBA students coming to campus with a family is topping 40% at some B-schools, up from 25% or less a decade ago.

While a single person who is giving up a full-time job and plunking down upwards of $80,000 for two years of tuition — not to mention the cost of living expenses and lost salary — can easily devote endless hours to studying, adjusting to a new locale, and living the dorm life for two years, MBA students with families face a far different set of challenges. Living without a paycheck and racking up debt when you've got kids and a spouse is hard enough. But family life suffers when you're being a slave to an irregular class schedule, odd-hours study groups, extracurricular activities — from case competitions and consulting projects to a myriad of career-focused or community-oriented clubs — plus a time-consuming internship and job search. And, B-school administrators say, a student worried about a partner's or child's well-being doesn't get the most out of the program.

Family concerns have "played a greater and greater role in the decision-making process for applicants in the last few years," says David Capodilupo, executive director of the MBA program at Massachusetts Institute of Technology's Sloan School of Business. Schools have moved to provide more programs and services to make the transition — and the two years — easier for everyone. Most boast a partners' club that organizes events, socials, and support for spouses. Many schools offer job counseling for partners as well as a slew of activities for them and the kids that coincide with a student's orientation schedule. And some B-schools — helped by their students — have gone above and beyond to cater to family members.

The savviest schools anticipate the needs of partners from the first campus visit — before a prospective student has even been accepted. That was the case for Margaret Arthurs, whose husband, Ian, is a first-year MBA student at Dartmouth's Tuck School of Business. When the Arthurs arrived for Ian's campus tour and interview, the admissions staff invited Margaret along — a gesture the other schools didn't make. After her husband was accepted, Margaret got what the school calls a "smile-and-dial" call from a group of second-year partners offering to answer any questions she might have about the school. The Arthurs were already leaning toward Tuck, but the call confirmed what the couple believed — that Margaret would feel as welcome at the school as Ian would. When the Arthurs arrived on campus, Margaret took advantage of an uncommon perk among top schools: a marriage counselor who holds weekly sessions for spouses where they can hash out their adjustment problems and talk through the challenges of being a B-school partner.

Others, such as Columbia Business School, pay special attention to the families of international students, who often arrive not just in a new city but in a new country. While their spouse-students get a built-in network of classmates and courses, the husbands and wives may find themselves without working papers and with minimal English-language skills. Early on, Columbia helps such families with housing and relocation. To ease the language barrier, the B-school offers free language classes through Berlitz.

THE DECIDING DETAIL
    A few schools go out of their way to cater to children, too. Northwestern University's Kellogg School of Management is known as a place where students, faculty, and administrators are unusually close. Katie Bard, a mother of two girls under the age of 4, says Kellogg's brochure helped sell her — and her husband — on the idea of uprooting the family from Austin, Tex. "Of the five or six brochures we got from Top 10 schools, Kellogg's was the only one that featured photos of families," says Bard.

She adds that the reality lived up to the billing. At most schools, partners' clubs sponsor kids' activities, but at Kellogg children have their own club funded by the students' activities fee. Kellogg Kids holds twice-weekly play groups and offers a music class and a crafts class one afternoon each week. Parents trade babysitting duties, and Kellogg Kids even takes field trips to places like the zoo and holds bagel breakfasts for families and students. The club tries to lend extra support to international families; Bard, a past co-chair of Kellogg Kids, says about half the members are from outside the U.S.

Another twist on B-schools' nurturing of candidates' families: encouraging interaction among children, partners, and students — and not just at holiday parties or special events. UNC student Craig Mitchell and his wife Wendy launched Friday Night Families at Kenan-Flagler, held two or three times per month. Kids get playtime with, say, crafts activities, and parent-students and their spouses have an opportunity to mingle. The get-togethers allow married students to enjoy more of the social interaction that single students have always had. In the beginning, Friday Night Families was informal — a pot-luck dinner held at someone's house. Now the B-school's partner club provides some money to help pay for the food and supplies for the gatherings.

Juggling the pressures of B-school can make for a stressful two years for any student. Add a spouse, partner, or children, and it can be like juggling atop a high wire. Finding a school that makes the family experience as rich as the MBA program can make all the difference.

By Jennifer Merritt

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

To: yarona, All

Besides the surrounding community, all B-schools give some attention to the families that go along with their students. Some do it better, some don't. I think it would be best to ask current students about these issues. You can usually get some contact email addresses from the school's site. In general you should know that all schools understand how important it is for a spouse that comes along to feel comfortable and to ease his/her transition. For example, besides many social events he/she is also allowed to take classes (usually for free), and they even help the spouse with job opportunities.

Some links regarding the universities you were interested in:

UCLA Joint Venture (a spouse is usually referred to as a JV) club: http://www.anderson.ucla.edu/zone/clubs/jointventure/

Berkley partners club: http://groups.haas.berkeley.edu/partnersclub/

Stanford: http://www.gsb.stanford.edu/mba/living/students/famparts.html

Duke: http://mbaa.fuqua.duke.edu/partners/

sharona
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:

שמי מיכל, בת 25, גרה באזור חיפה. .

היום אני עובדת בחברה גדולה במשרת סטודנט.

לומדת הנדסת תעשיה ונהול בטכניון

עדיין לא עשיתי GMAT.

בצבא שירתי כקצינת ניהול

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

sharona

yarona
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: greenfeld

תודה רבה

ירונה

yarona
    חבר

To: eladho

תודה רבה

ירונה

ihalpert
    חבר
    מספר הפוסטים: 93

To: dmasika

דודי,

תהיה בקשר באימייל ל ihalpert@netvision.net.il

אשתדל לעזור.

אני מתחיל ללמוד בוורטון בספטמבר

DNH
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    אני בן 28, גר בתל אביב, עו"ד וכלכלן שעובד כיועץ כלכלי

היום אני עובד בחברת יעוץ פיננסי-ניהולי כיועץ כלכלי ב- Project Finance
    שאלה בעיקר עסקאות BOT עם צורת מימון מיוחדת שמשמשת בעיקר למימון תשתיות ו/או מיזמים גדולים.

למדתי משפטים וכלכלה באוניברסיטת תל אביב סיימתי בממוצע 85 בכלכלה ו76 במשפטים.

ציון ה- GMAT שלי:  הוא 600, 48 בכמותי ואיום ונורא באנגלית. עשיתי את המבחן לפני שלוש וחצי שנים, ומאז אני מקווה שהאנגלית שלי השתפרה (עבדתי על חוזים באנגלית) ומתכוון לעשות מבחן נוסף בחודשים הקרובים.

בצבא הייתי במודיעין שדה, פיקדתי על צוות של 6 אנשים.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל, מאוד מבולבל מכמות החומר האדירה ולא כל כך מוצא את עצמי.
    אני בודק את הדרישות של INSEAD (יש לי אזרחות אירופאית) וכמובן את האופציות ללימודים בארה"ב (יש לי דודים עם יחידת דיור פנויה במיאמי אבל אני חושש שאין שם תוכנית MBA ברמה ששווה את ההוצאה)

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:
    1. איך מתפקסים על אוניברסיטאות ספציפיות?
    2. איך מתחילים לבנות אפליקיישין?
    3. מה ריאלי לגבי עם הנתונים הנ"ל?
    4. מה הסיכוי להשאר בלי עבודה בארה"ב לאחר סיום התואר?

אשתדל לעקוב אחר הפורום ובמידה ואוכל לעזור למישהו אשמח לעשות זאת

תודה מראש ובהצלחה לכולם,

DNH

sysy
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

30, תל אביב, קצין בצבא

היום אני עובד בצבא בתפקיד מפקד

למדתי בטכניון סיימתי בממוצע 87

ציון ה- GMAT שלי: 710

אז בהצלחה לכולם,

sysy

ayelletbig
    חבר

To: gbiron

Hi,

Thanks for the answer. I have visited columbia and NYU campuses last week, and it all looks great. I talked tom Dalit, and she said you have a few tips for getting a J1 visa. Sponsors, etc. Can you please tell ot write me to [email protected]?

Thanks a bunch!!!

Ayelet

ayelletbig
    חבר

To: yarona

הי ירונה,

את גם מתכוונת ללמוד, או שאת רוצה לעבוד?

אם את מתכוונת לעבוד, הבנתי שבעלך צריך לקבל ויזת

J1

אני גם מנסה לברר איך אפשר לקבל כזאת ויזה

איילת

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 10

היום אני עובד כסטג'ר במשרד עו"ד

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי בצנחנים

אז בהצלחה לכולם,

adi1251

mshvartz
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד

yarona
    חבר

To: ayelletbig

הי איילת

אני מתעתדת לעבוד, אני מלמדת מחול ותנועה, אולי אעשיר את עצמי בקורסים רלוונטים למקצועי.

אודה לך אם תוכלי לשתף אותי בממצאיך לגבי הויזה הדרושה לעבודה.

ירונה

ukosem
    חבר

שמי עמית בן 30 משוהם
    תחביבים:
    קריאה, רכיבה על אופניים,

היום אני עובד בחברת יעוץ בתפקיד מנהל תחום BI
    וגם מתעסק ביועוץ אסטרטגי.

למדתי במכללה למנהל כלכלה ומ"מ

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי בקצין בח"א

אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

ukosem

eyal tal
    חבר

שלום
    אני בן 35 נשוי ואב לשני ילדים קטנים וחמודים.
    לאור חסך גדול בלימודים בתיכון (אני בעל בגרות "ים תיכונית") השלמתי את הבגרות לאחר הצבא ולמדתי משפטיםבאוניברסיטה וכן.. אני מתכוון להמשיך הלאה ללימדים אקדמיים כמה שאוכל עד הפנסיה

כיום אני עם תואר רשון במשפטים משנת 1998

היום אני עובד במשרד עורכי דין משלי בחיפה ובשעות הפנאי מבלה עם החברים והאופניים בהרים שבסביבה

למדתי באוניברסיטת מנצ'סטר- השלוחה בישראל סיימתי בממוצע 8.1

ציון ה- GMAT שלי: עוד לא עשיתי GMAT,

בצבא הייתי בחיל רגלים בתפקיד חובש וחובש פלוגתי

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

eyal tal

danwa
    חבר

בן 35, גר בבית זית.

היום אני עובד כעצמאי – ומייעץ לחברות בענייני שיווק ופיתוח עסקי. כמו כן, בתהליך הקמת מיזם.

סיימתי לימודי MBA בשנת 2004 בבית הספר HEC בפריז.
    בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

בצבא הייתי מ"פ בגבעתי

מטרתי לספר על בית הספר HEC בפריז כאופציה מצוינת ללימודי MBA בחו"ל. בית הספר אינו מוכר בארץ, אולם יותר ויותר ישראלים שומעים עליו ונרשמים אליו. בדירוגים האחרונים העולמיים הוא תופס מקום מכובד בין בתי הספר האירופיים – בין 4-7 ברשימת בתי הספר הלא אמריקאיים.
    אשמח לענות על שאלות בנוגע לבית הספר, התכנית שהוא מציג, תהליכי הקבלה, לעמוד על יתרונות התכנית ולעזור לכל מי שמעוניין לשמוע פרטים כלשהם על האופציה הזו.

אז בהצלחה לכולם,

danwa

ofekino
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום לכולם, אני אופק, בן 25, מסיים תואר ראשון בכלכלה וניהול באונ'
    ת"א (ראיתי שיש פה כבר כמה נציגים…)
    אני חי, לומד ומנסה לעסוק בשיווק. אני שואף להיות מנהל שיווק ובעתיד
    היותר רחוק להקים ולהוביל עסק עצמאי.
    אני אדם שנהנה ללמוד וגם טוב בזה, אז המסקנה הטבעית היא שכדאי לעשות
    MBA במקום שבו אפשר ללמוד ולהתפתח הכי טוב, וזה באונ' מובילה בארה"ב
    אז אחרי הרבה התלבטויות, אני כאן להתחיל את התהליך..
    שיהיה לכולם בהצלחה!

היום אני עובד בתור מנהל לקוח במוקד המכירות העסקי של בזק בינלאומי
    בנוסף אני רכז ההדרכה במוקד, אחראי על הכשרת כל הנציגים החדשים
    בתחומי הדרכת מכירות, הדרכה טכנית וגם סוג של מש"ק ת"ש…
    יש לי נסיון של בערך 3 שנים במכירות וקידום מכירות.

סמסטר אחרון של תואר ראשון בכלכלה וניהול באונ' ת"א, ממוצע 91
    שנה ראשונה למדתי באונ' הפתוחה, ממוצע 94 ומצטיין נשיא (האוניברסיטה,
    לא המדינה)

GMAT עוד לא עשיתי, כאן גם כדי לברר איפה ומתי כדאי לעשות

בצבא הייתי בחיל תותחנים, מש"ק אופרטיבי בוגר קורס מ"כים.

שלב איסוף מידע לקראת תחילת בניית תיק הקבלה
    לשנת הלימודים ספטמבר 2006

מהם התוכניות המובילות בארה"ב לנושא שיווק ואסטרטגיה?
    והאם הם מובילים גם בנושא יזמות עסקית?
    האם הם שמים יותר או פחות דגש על נסיון ניהולי ביחס לתוכניות אחרות
    וביחס לקריטריונים אחרים בתהליך הקבלה?

כרגע אני עושה צעדים ראשונים של איסוף מידע,
    אבל בתור אחד שלא יושב מהצד אני בוודאי אנסה לתרום מהידע שאאסוף
    לרווחת כולם,
    אחרי הכל כולנו פה באותה סירה, נכון?

אז המון הצלחה לכולם,כל הכבוד לכם על האומץ והנכונות להקריב חיי
    נוחות בארץ..

ofekino
    אופק

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

To: ofekino

Hi Ofek,

would be happy to help you

I think it would be best if your either shoot me an email to [email protected] or call me to 312 909 9967

Assaf

eliyered
    חבר

גר במרכז
    אוהב ספורט ,הסטוריה,ובירה

כיום אני עובד כמהנדס תוכנה
    בחברת תוכנה בתל אביב
    נסיון 3 שנים

הנדסת מחשבים ומתמטיקה בעברית בירושלים
    ממוצע 92 – מצטיין

ציון GMAT 640
    51 במתמטיקה

קצין מפקד צוות ביחמ"מ

או: אני כרגע עובד על ה-GMAT…

האם תוכלו להמליץ לי על תוכניות שמתאימות להשגים שלי

רוצה לקבל כמה שיותר מידע ולהכיר כמה שיותר חברה
    אחלה יום לכולם

אז בהצלחה לכולם,

eliko

eliyered
    חבר

To: All

היי לכולם

אני מתעניין בנוגע לתוכניות לימודים במקומות הבאים

CORNELL

UCLA

NYU

MIT

אני מעוניין בעזרה לגבי סיכויי קבלה ו המלצות על עוד תוכניות.

נתונים לגביי:

ציון GMAT 640-

51 במתמטיקה

מהנדס תוכנה ומתמטיקאי ממוצע 92

קצין ומפקד צוות בצבא

3 שנות נסיון עבודה

תודה לכל מי שמסייע

אליקו

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

To: eliyered

You first need to ask yourself what you want to do with an MBA? what are your career goals?

Only after answering these questions, you'd be able to close on your school target list. While top schools are similar in terms of the quality of education, they differ in the type of industries that recruit.

For instance, if you want I-banking there's one set of schools vs. marketing with another set of schools.

eliyered
    חבר

To: danteleman2002

hi tal,

I am interested in 2 major fields: financing and technology.I am looking for a school that can help me in developing my skills in both these fields.

my main problem now is my GMAT .I am not sure whether to apply.I took 2 tests and my best score was 640 with 51 in math and 23 in verbal.i will be glad to get any advice in this matter.thanks for your quick response.

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

כרטיס החבר עודכן

zefko
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

כרטיס החבר עודכן

ofek
    חבר
    מספר הפוסטים: 121

כרטיס החבר עודכן

ofek
    חבר
    מספר הפוסטים: 121

To: ofekino

שלום אופק,

קודם כל אח'לה שם…

מהפרסומים שאני מכיר התוכניות המובילות בנושא שיווק בארה"ב הן קלוג ושיקאגו. אבל זו כמובן סתם הכללה גורפת, וכדאי לך לעשות קצת מחקר מעמיק בתחומי העניין הספציפיים שמעניינים אותך. מהרושם האישי שלי וורטון בהחלט חזקה בתחום של יזמות ואסטרטגיה, ובתחום היזמות ניתן לציין בהחלט את Sloan ואת סטנטפורד.

חשבת גם על תוכנית באירופה: INSEAD, LBS?

העניין של הדגש על הנסיון הניהולי משתנה מתוכנית לתוכנית. מהנסיון האישי שלי נראה לי שגם קלוג (בתוכנית של השנה), גם Sloan וגם וורטון שמות דגש משמעותי על הנסיון הניהולי. שוב כל הנ"ל הוא סובייקטיבי לחלוטין, אשמח לענות לך ביתר פירוט על שאלות נוספות: [email protected]

dudy
    חבר
    מספר הפוסטים: 88

To: ukosem

Hi Amit,

My name is Dudy and I'll be going to Tuck next year.

I am also an Air Force officer, so if you have questions on how to "leverage" it please feel free to contact me.

Good luck!

kfir
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

בן 28,מתגורר בתל-אביב

היום אני עובד במשרד רו"ח

למדתי כלכלה וחשבונאות סיימתי בממוצע 87

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי במודיעין

כמה זמן לפני תחילת הלימודים מומלץ להתחיל בתהליך?
    איך מתחילים את התהליך?

אקבל ואשתף מידע עם חברי האתר, והענה בשמחה למתעניינים חדשים

בהצלחה בלימודים ולא לשכוח את הארץ!

kfir

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: kfir

היי כפיר, בהנחה שהלימודים מתחילים בספטמבר כל שנה, הסיבוב הראשון של ההרשמה מסתיים כבר באוקטובר-נובמבר שנה קודם לכן. תהליך כתיבת החיבורים, איסוף ההמלצות וביצוע מבחן ה-GMAT מצריכים הרבה זמן. רוב האנשים מוצאים שאם מתחילים באזור מרץ-מאי (18 חודשים לפני תחילת הלימודים) הלחץ מועט יותר.

בנוגע לשאלה "איך מתחילים את התהליך", אני ממליץ בחום לעבור על 2500 ההודעות ב-Any Israeli Applicants. לאחריהן תהיה לך תמונה די טובה של התהליך, כיצד מתחילים אותו וכן הלאה. גם באתר של ארינגו תוכל למצוא סקירה מסודרת של התהליך.

dimdim
    חבר
    מספר הפוסטים: 16

To: All

מנסיון של האנשים בפורום.

האם מומלץ לעשות קורס הכנה ואם כן היכן?

שנית: לגבי ספרים, מה הספר הממצה והטוב ביותר לפיצוח הגימאט, בהנחה שהיכולת שלי היא בין 650 ל 700

mayab
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

כרטיס החבר עודכן

mayab
    חבר

כרטיס החבר עודכן

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: mayab

מזל טוב!

mayab
    חבר

To: dalit

10x!!!

zeahaco
    חבר

היום אני עובדת במיטב בתפקיד יועצת קורסים

למדתי תואר 1 בניהול סיימתי בממוצע 85

בצבא הייתי בשריון בתפקיד מדריכת שריון

אז בהצלחה לכולם,

zeahaco

hasson4
    חבר

אני בן 51 ותמיד רציתי ללמוד MBA ןלעבוד בוול-סטריט, הגורל הוביל אותי אחרת,
    אני עובד בחברה גדולה ועומד לפני פרשת דרכים, אם אמצא תוכנית אטרקטיבית בלי הרבה בולשיט אחשוב על כך ברצינות

היום אני עובד בפיתוח תוכנה       בתפקיד מהנדס תוכנה
    וגם מתעסק ב בבורסה בעיקר בנסד"ק

למדתי תואר שני בהנדסת חשמל…       סיימתי בממוצע 83
    עבודת גמר ממוצע 85

ציון ה- GMAT שלי:   540 מ- 1989

בצבא הייתי ב-חיל הים  בתור מהנדס חוף בנושא מערכות נשק     בתפקיד רס"ן

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל מוכן להקדיש לזה שנה אחת לא יותר, עם התמחות בפיננסים
    בעבר נרשמתי ל-TEMPLE ישר לדוקטורט ולא התקבלתי

או: מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

hasson4

nusen
    חבר

שלום לכולם.
    אני בן 28, נשוי כשנה וחצי ומתגורר בהרצליה.

כיום אני עובד בחברת טקסס אינסטרומנטס בתור מהנדס אלקטרוניקה מזה כשנה.
    עוסק בתכנון אנלוגי ודיגיטלי של שבבים, ובבדיקות מערכתיות.
    לפני כן עבדתי בחברת נייס מערכות ותדיראן מערכות אלקטרוניקה. (בחברה האחרונה, בתור סטודנט).

את ההשכלה הפורמלית רכשתי באוניברסיטת ת"א.
    סיימתי בשנת 2003 את הפקולטה להנסדת חשמל ואלקטרוניקה בממוצע 85.

טרם עשיתי GMAT.

שירתתי כקצין שלישות ומיון בחיל הקשר.

אז בהצלחה לכולם,

nusen

ly-cbs
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

בן 28

היום אני עובד בהיי-טק

למדתי מדעי המחשב וניהול באוניברסיטת ת"א

בצבא הייתי קצין בחיל מודיעין

מתחיל ללמוד בקולומביה

אשמח לענות על שאלות

אז בהצלחה לכולם,

ליאור

goal1
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

כרטיס החבר עודכן

LPOW
    חבר
    מספר הפוסטים: 200

Finance in an industrial company

Economics

Air force

Lets go get them

LPOW

JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

אני מאד מעוניין ללמוד ל- MBA בחו"ל מכיוון שאני מאמין שהתוכניות שם יעזרו לי לפתח ולחזק את היכוןלות המנהיגותיות שלי, הרבה יותר מאשר התוכניות פה בארץ

היום אני עובד במשרד עורכי דין בירושלים      בתפקיד -מתמחה
    וגם מתעסק בחינוך בלתי פורמלי ותנועות נוער וגם בהתנדבות כנהג/חובש במגן דוד אדום

למדתי משפאטים וחטיבה במדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים      סיימתי בממוצע…. סביר

ציון ה- GMAT שלי: די טוב, אבל יכולתי יותר. עוד לא ניגשתי ל- TOEFL

בצבא הייתי בגבעתי      בתפקיד מש"ק

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של…האמת שאני כרגע אוסף מידע בכדי למצם את עצמי לכמה (5-6) בתי ספר אליהם אני רוצה לפנות, ואז אתחיל במלאכת הכתיבה.

אני נשוי+2 ולכן מחפש מקום לימודים שמתאים גם למשפחה שכזו, או מבחינת בית הספר עצמו או עקב מיקום הבית ספר והנגישות לקהילות יהודיות וחינוך יהודי.

אני אשמח לעזור למי שאוכל. אני באמת מאמין כי אנו צריכים לעזור אחד לשני בתהליך ארוך ומסובך של הקבלה, ולכן אשמח לעזור למי שאוכל.

אז בהצלחה לכולם,
    ותודה מראש
    JoeCool

boazcn
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

To: JoeCool

לא שאני סובל מהבעיה הזאת אבל לדעתי כל בתי הספר מעניקים תמיכה לזוגות נשואים.

אתה יכול לבדוק בסטטיסטיקות של כל בית ספר כמה אחוז מהתלמידים נשואים ואם יש שם club יהודי (תוכל למצוא את כל המידע באתר של בית הספר)

אלמוני
    לא פעיל

אני בן 27, גר בת"א, מתכנן להגיש מועמדות ל-MBA בארה"ב לספטמבר 2006

היום אני עובד בחברת הייטק גדולה בארץ, בתפקיד של מחקר שוק ופיתוח אסטרטגיה

למדתי מדעי המחשב ומנהל עסקים וסיימתי בממוצע 91

ציון ה- GMAT שלי: 660 (50 במתמטיקה)

בצבא הייתי ראש צוות תוכנה במודיעין

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של הרווארד, קלוג, וורטון, סטנפורד, MIT, קולומביה, שיקאגו וINSEAD

אז בהצלחה לכולם,

ניצן

Batman
    חבר

שמי בועז, בן 29 מתל-אביב, עו"ד מזה כשבוע…., בעל שני תארים ראשונים – משפטים ותקשורת, מאוניברסיטת תל-אביב.

זה עתה נבחנתי והוסמכתי כעורך-דין, כך שכרגע אינני מועסק.
    שיררתי בקבע כשלוש שנים.

תואר ראשון במשפטים (תל-אביב) בהצטיינות – 87.63
    תואר ראשון בתקשורת (תל-אביב) בהצטיינות – 94

עושה כרגע קורס GMAT בקידום

בצבא הייתי קצין מודיעין בחיל-האוויר.

אז בהצלחה לכולם,

Batman

allon
    חבר

היום אני עובד בבנק לאומי כסוחר מט"ח

למדתי כלכלה בבן-גגוריון סיימתי בממוצע 80

ציון ה- GMAT שלי: 670

בצבא הייתי בשריון בתפקיד מ"מ ואח"כ קמב"ץ, במילואים אני קמב"ץ של חטיבת שריון.

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של האניברסטאות הגדולות.

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

allon

eliyered
    חבר

בן 28

מהנדס מחשבים

למדתיבעברית ממוצע 92 – הנדסת מחשבים

640

מפקד צוות קצין על 20 חילים

קורנל ,דרדן,קרנגי מלון,ברקלי,UCLA

אז בהצלחה לכולם,

ELIKO

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

To: inbalbr

Hi Inbal,

Why aren't you thinking of University of Chicago with its amazing faculty in Finance, also Wharton.

Assaf

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: inbalbr

ענבל היקרה,

בחודש אוגוסט הקרוב אתחיל (ביחד עם עוד 5 ישראלים) את לימודי ה-MBA באוניברסיטת קולומביה. ברור שאין לי עדיין תובנות של ותיק, אבל אם תרצי לשוחח על הליך הקבלה את יותר ממוזמנת (0545-939616).

בהצלחה,

אהד

eli_michael
    חבר

אני בן 27,
    תחביבים עקריים שלי הם ציור, ספורט וכמובן איך אפשר בלי – מחשבים

היום אני עובד באמדוקס בתפקיד – מהנדס תוכנה וראש צוות פיתוח

למדתי הנדסת מערכות מידע בטכניון סיימתי בממוצע 83

עוד לא עשיתי GMAT, לומד לבד, מקווה להשיג תוצאה טובה (מנסה לשלב כרגע עם העבודה)

בצבא הייתי במפח"ש (חיל הקשר) בתפקיד ראש צוות מחשוב, צוות של 4 חיילים

ואני כרגע עובד על ה-GMAT

מקווה ליטול חלק פעיל בפורום….מאחר ואני בתחילת דרכי אני מניח שתשמעו ממני רק שאלות כרגע :)….הייו סבלניים, מקווה שיבוא יום ואני אהיה מהצד השני ואוכל לענות על שאלות.

אז בהצלחה לכולם,

אלי

מוצגות 50 תגובות – 151 עד 200 (מתוך 994 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.