Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה התקבלת? אנא עדכן

מוצגות 50 תגובות – 501 עד 550 (מתוך 847 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • JoeCool
    חבר
    מספר הפוסטים: 267

To: aringo

Gilam,

Kol Hakavod on your response.

I want to make it clear that (and I think I speak on behalf of everyone here) your important and informative posts are indeed a treasure of valuable information, and the above discussion should not diminsh from all the help you have given (for free) to the many applicants who have come through here over the years.

Accepting and understanding the many valid points that were raised above, will have a stronger value and will have been worth while if it indeeed helps you to improve your services.

Good Luck,

Aaron

P.S. – For clarifications sake, I am not affiliated with Aringo asI did not work with Aringo. Actually I was turned down twice.

ilanvag
    חבר
    מספר הפוסטים: 157

To: paz, All

היי פז,

קודם כל, אני מנהל עסק שמתמחה בתקשורת שיווקית לחברות היי-טק, וחלק גדול ממה שאנחנו עושים עבור לקוחותינו זה ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור. אז במלים אחרות, גם אני יחצ"ן (איך שאני שונא את הביטוי הזה… למשל, אף אחד לא יודע להסביר מאיפה הגיעה האות "נ" בסוף…). ולכן, אין לי שום בעיה עם כך שאתה שוכר יחצ"ן (כדבריך) על מנת שישווק אותך טוב יותר. אם המטרה מושגת, וכל עוד שומרים על הכללים – כלומר העורך באמת רק עורך, ולא כותב את הכל במקומך – אז מה הבעיה?

אז למה כן כדאי לעבוד עם עורך מקצועי?

בוא נתחיל עם גילוי נאות: כאמור, אני עצמי יועץ תקשורת שיווקית, חי ונושם שיווק מזה קרוב ל-15 שנים, מתוכן מנהל חברה בבעלותי מזה 10 שנים. אני מייעץ לחברות היי-טק כל התקופה הזו, עובד כל הזמן מול ארה"ב, ורוב הזמן בשפה האנגלית. אני דובר אנגלית רהוטה, כותב ועורך מאמרים וכתבות באנגלית מזה שנים ארוכות, ולא מעט ממה שכתבתי כבר התפרסם במקומות שונים ברחבי העולם (לא תחת שמי…).

החיבורים שלי היו טובים אפילו לפני העבודה עם היועץ שאיתו עבדתי, ואחת הסיבות שבחרתי באותו יועץ ספציפי היא שרציתי את הטוב ביותר שאני יכול להשיג, גם מבחינת סגנון ואישיות (שמתאימים לי), אבל גם מבחינת יכולת וכשרון כתיבה מוכחים ("מוכחים", קרי הרבה מאמרים וספרים באנגלית שהאדם כתב, ואנגלית זה הנושא שהוא עוסק בו ביום-יום, מעבר לייעוץ לסטודנטים). לאחר העבודה איתו, אני יכול לומר לך שהיה הבדל של שמיים וארץ מבחינת איכות, בין מה שכתבתי קודם לכן, לבין התוצאה הסופית.
    מעבר לזה, מה שעורך טוב נותן לכם זה לא רק עריכה, אלא גם ראייה ביקורתית על מה שכתבתם, משהו שאדם שאינו מנוסה בתחום לא יוכל לעשות. מישהו שלא מכיר את עולם ה-MBA והדרישות שלו, גם אם הוא אמריקני מלידה ומומחה בכתיבה – ספק אם יוכל לתת את אותה רמת שירות. צריך להכיר את הניואנסים, מה מותר לכתוב ומה אסור, מהם הדגשים בכל אוניברסיטה/תוכנית, ועוד ועוד. אל תסמכו על מישהו שלא מכיר את התחום, שיעבור על החיבורים שלכם וייתן חוות דעת – ובטח אל תסמכו על הורים או על חברים… (הכוונה היא לחברים ולהורים שלא עברו את המסלול הזה בעצמם… ).
    מקווה שזה הבהיר ועוזר קצת.
    אילן
    idanva
    חבר
    מספר הפוסטים: 119

To: All

עכשיו כשהוסרה הצנזורה, אשמח לשמוע רשמים מאנשים שעבדו עם:

בנט, רייצ'ל, ג'רמי, ארינגו או כל גורם אחר.

אנא השתדלו לציין יתרונות חסרונות, שיטות ותמחור וכל מידע שיכול לעזור

תודה

ShaiE
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

To: idanva

עידן,
    Get a life…
    מספיק, די, נמאס נמאס נמאס
    שי
    Causa Sui
    חבר
    מספר הפוסטים: 27

To: ShaiE

שי

אתה בטוח שהמילה נמאס מתאימה לכאן?

מה כל כך מפריע לך שמישהו לוקח יוזמה ומנסה, בכוחות משותפים עם אחרים, לעשות קצת סדר בשוק המסתורי של עורכי האפליקיישן

כפי שראית, רבים וטובים הביעו התעניינות, ואם לשפוט לפי הייסורים שבתגובה שלך אתה ביניהם

בכל מקרה, שיהיה לך (ולכולנו) בהצלחה בתהליך

עידן יישר כוח

שחר

אדיר
    חבר
    מספר הפוסטים: 20

יש לי שאלה לגבי בחירת עורך מקצועי.

אכן, בחירת העורך עצמו ולא רק המותג זה דבר שחשוב מאוד לשים לב אליו.
    האם יש כלים (לפחות איכותניים) שניתן באמצעותם לברר שקיבלנו עורך טוב ולא חתול בשק בעל יכולות שיווקיות טובות (בעיקר שיווקיות כלפי המותג ולא כלפי האפליקיישן שלך)? אני מדגיש – השאלה שלי היא לגבי העורך עצמו ולא בהכרח לגבי המותג העומד מאחוריו. אשמח לקבל תשובה עניינית ממבינים.

תודה,

אדיר

ציטוט:

בחירת עורך מקצועי. הדבר הכי גרוע שאתם יכולים לעשות, זה להסתמך על המלצות של אחרים. כולל ההמלצה שלי. מה כן עושים? תשתדלו להיפגש עם כמה עורכים לפגישות היכרות, ותראו עם מי יש לכם כימיה/קליק, ועם מי נראה שיהיה לכם כיף לעבוד, מעניין, ושהוא בראש שלכם. הסיבה שבחרתי ביועץ שאיתו עבדתי היא שיש לו חוש הומור מדהים, מעט ציני, והוא אדם מאוד חריף ומהיר מחשבה, דברים שהתאימו לי מאוד, והפכו את העבודה איתו לחוויה. עם עורכים אחרים שפגשתי לא הייתה לי כימיה, כי חלקם נראו לי "יבשים" מדי. זו הבחירה שלי, לא בטוח שזה יתאים לכם. בסופו של דבר, רק לאחר פגישה עם האנשים תוכלו להסיק מסקנות.

gili4u
    חבר
    מספר הפוסטים: 78

היי חברים,
    אני מאוד אשמח לשוחח עם מועמדים שהתקבלו (והולכים) לסטנפורד ולברקלי ….

תודה,

גילי.

smiley
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

תרגיש חופשי ליצור קשר ב: [email protected]

dvasht
    חבר
    מספר הפוסטים: 138

To: ilanvag

אילן שלום,

קודם כל רציתי לאחל לך המון בהצלחה בבוסטון.

אני שוקל לנסות להתקבל לבייבסון ורציתי לדעת האם אוכל ליצור עמך קשר על מנת לדלות פרטים אודות בייבסון. הראיון שלך לבייבסון נערך בארץ?

בברכה,

תומר

ilanvag
    חבר

To: dvasht

היי תומר,

אין ראיונות לבאבסון בארץ – אפשר או להתראיין בקמפוס, או להתראיין בטלפון, כפי שאני עשיתי.

מעבר לזה, אשמח לעזור בכל מה שאני יכול; ובמה שלא אדע לעזור, אפנה אותך לחבר שלי, שמתחיל עכשיו שנה שנייה בבאבסון.

צור אתי קשר ל-ilanvag בג'ימייל קום.

master20
    חבר

To: all

גילי, דרך אגב, הם עכשיו הם פרסמו את התוצאות של ישראלים ל-2007… http://www.aringo.co.il/hebrewsite/results.htm

שיר
    חבר

רציתי לדעת אם למישהו יש איזשהו מידע על ההבדל באיכות בין MBA של שנתיים ל MBA של שנה?

ומה הריבית הכי טובה שאפשר למצוא להלוואות ל MBA בבריטניה

תודה

שיר

Jonathan99
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

I just read the series of controversial postings about using a commercial company fo help with essays. I wrote my essays by myself in the car while driving from Tel Aviv to Eilat. It took another morning by the poolside to polish them. But writing English essays is my strength.

On the other hand, I spent lots of money on math tutors for the GMAT. I am spending more now on studying stats before schools starts.

There's nothing wrong with spending money if it helps you acheive your goals.

austinpowers_2
    חבר
    מספר הפוסטים: 57

To: שיר

Shir,

I did not investigate the loans industry, but I know that most MBA students in London Business School take the MBA loans offered by HSBC. I heard it is not as attractive as loand in the US, but again, I have not researched at all.

About comparing a 1yr to a 2yr program – I would say the key difference is the internship and the ability to do a career change. I posted in the past my view of copmating London and INSEAD – it can give you some clue.

Good luck with the trip

ronnie11
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

To: Jonathan99

היי יונתן,

אפשר ליצור איתך קשר לגבי השיעורים הפרטיים שלקחת לחלק הכמותי של ה – GMAT?

רוני

nirn
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

Hi,

I have been accepted to the 3 major European schools and would like to get as much scholarships from them as possible.

In the acceptance email they have not granted me any. Does anyone know what is the best tactic to try to negotiate scholarships from them ? What is the optimal way ?

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: nirn

Nir,

First of all, congrats on making it into some of the best business schools in the world!

Second, assuming you were accepted in R4, most schools won't have any kind of scholarship available for you (sorry!)

That said, I'm afraid that the scholarship thing is extremely difficult no matter what your situation is when it comes to European b-schools!

While scholarships are usually a dead-end to Israelis admitted to a European b-school, there are several loan schemes that can definitely assist you in financing your MBA. For example, if you contact Gilles Cohen-Coudar from the INSEAD Israeli alumni association (contact details can be found here), he would be able to facilitate a very competitive loan offer that will help finance your INSEAD MBA.

Furthermore, I suggest you contact the schools that admitted you and ask for more information – they're usually the best resource for financing alternatives.

Good luck!

razia
    חבר
    מספר הפוסטים: 70

To: idanva

I saw your remark regarding you working on your application with Raichel, and I would like to know whether I can get in touch with you concerning this matter – the research you have done before choosing whom to work with, personal opinion and etc.

If you don't mind sharing this precious information my e-mail is:

razia @ rsl.co.il

Jonathan99
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

To: ronnie11

Ronnie,

I didn't take a class. I hired a math student from Tel Aviv University for 90-100 NIS per hour. The hardest part is finding a math teacher in Israeli who is comfortable teaching GMAT math in English.

If you want a class take the GMAX class.

gili4u
    חבר

מישהו מכיר את
    Prof. Gráinne Fitzsimons

??

ronnie11
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

To: Jonathan99

יונתן,

תודה על התגובה.

כן, הבנתי את זה מההודעה שלך.

עשיתי כבר את המבחן פעם אחת וקיבלתי ציון מאכזב.

חשבתי לקחת כמה שיעורים פרטיים לפני המבחן הנוסף "לפצות" על פער ביכולת להשקיע את אותה כמות זמן שהשקעתי לפני המבחן הראשון – בכל זאת יש הגבלה לכמות ימי החופש שאפשר לקחת בשביל המבחן…

תודה מראש,

רוני

idanva
    חבר
    מספר הפוסטים: 119
    ilanvag
    חבר

To: gili4u

גילי,

חיפוש מהיר בגוגל על השם שהבאת הביא שתי נשים, האחת מוגדרת כפרופסור לשיווק בסטנפורד, והשנייה פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת ווטרלו שבאונטריו קנדה – אלא שזו בדיוק אותה אישה, לפי התמונה ולפי קורות החיים שלה.

אז השאלה היא – מה בדיוק אתה מחפש? מה אתה רוצה לדעת עליה?

אני חושב שאם תפרט קצת יותר, אולי מישהו פה יוכל לעזור לך…

gili4u
    חבר

זו אותה אחת. היא עורכת אם אתה מבין למה אני מתכוון :)
    פשוט מחפש מישהו שעבד איתה …

גילי.

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

שלום לכולם,

לאלו שעוברים לחו"ל הקיץ: אני מתאר לעצמי שחלק מכם צריך לקנות מזוודות (בד"כ גדולות).

אני קניתי מזוודות דרך אמא שלי שעובדת בחנות תיקים (וכמובן קיבלתי הנחה ). ידידי אסף (שהולך ללמוד איתי בשיקאגו) הציע שאבדוק אם אפשר לארגן הנחה במקרה של רכישה קבוצתית – ולפרסם בפורום.

אז ככה, אמא שלי בדקה עם הבוס שלה וקיבלה את ההצעה הבאה:

מזוודות מסוג PURE ב-10% הנחה מעבר להנחה הנוכחית (כרגע הם במבצע של 20% הנחה) ==> בסה"כ 30% הנחה מהמחיר המלא.

התנאי – צריך לפחות קניה של 16 מזוודות, ומכל סט שמזמינים צריך שיקנו את הג'אמבו.

המחירים לפני הנחה (של 30%):

ג'אמבו – 775 ₪

גדולה – 700 ₪

בינונית – 525 ₪

קטנה – 325 ₪

המזוודות באות בצבעים – שחור/כתום/בורדו/ירוק זית/כחול/סגול

אם מישהו מעוניין, שישלח לי מייל ל – [email protected]

אייל

נ.ב.

לי (או לאמא שלי) לא יוצא מזה כלום אם תהיתם (חוץ מכאב ראש )

shimonh
    חבר
    מספר הפוסטים: 159

To: אייל

Eyal, time for your revenge!
    Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

To: אייל

יאלי היקר,

מצטער להרוס את החגיגה, אבל אנחנו קנינו שתי מזוודות – אחת ג'מבו (אחרי שפיצצנו אותה ב 35 קילו עוד הצלחנו לדחוף שם שמיכת פוך + שתי כריות בשקית וואקום (!!!)) ב 299 ש"ח באיכות מעולה ומקומבנת היטב (אפילו נראית סבבה) + מזוודה יותר סולידית עם מיטב הפיצ'רים באיכות מעולה ב 250 ש"ח. המקום – חנות תיקים בגרנד קניון (ככה זה בחיפה אתה יודע….)

מומלץ בחום.

איתי.

אייל
    חבר

To: Itair

רמי היקר,

מכיר את האמרה: Frankly my dear, I don't give a damn

האמת, לא ממש בדקתי מחירים של מקומות אחרים, אבל אמא שלי (אני נשמע כמו ילד קטן הא ) שכנעה אותי שאלו מזוודות באיכות מאד גבוהה (מקביל לסמסונייט) והמחיר מאד זול לאיכות הנ"ל.

אני ממש לא מנסה לדחוף את המזוודות, סתם מנסה להיות נחמד (היית מאמין ? )

אייל
    חבר

To: shimonh

אין מה להשוות…

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 124

To: אייל, All

סליחה על ההשחזה, אבל 20% הנחה שעליהם יש עוד 10% ממש לא יוצאים 30%.

ביום טוב זה שווה 28%… וחבר'ה משיקאגו – אתם הולכים למקדש של הפיננסים, לא?

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

To: Psychodude

Just a "veteran" tip – buy "Body bags" – they are the biggest things you guys can bring to the plane, and will not take any space in your apartments when you land (storage is always an issue) and they cost ~ 150 NIS

Just my 2 cents

A

smiley
    חבר
    מספר הפוסטים: 51

איפה קונים כאלו שקיות?

Itair
    חבר

To: smiley

אני קניתי אותן סתם באיזה דוכן בקניון. לא משהו מסודר. יש להם אתר אבל אין בו יותר מידי…. (בלשון המעטה. כמו המקום שנשאר בשקית אחרי שאתה מוציא את האוויר בערך…)

http://www.5765.co.il/

אני לא בטוח אבל נראה לי שאפשר גם להתקשר אליהם 5765*.

בהצלחה.

אייל
    חבר

To: Psychodude

פסייכו,

הכוונה היא ל10% נוספים מהמחיר המלא לא מהמחיר שירד ממנו 20% ==> בסה"כ 30%. אם היה מדובר ב10% הנחה לאחר שהורידו כבר 20% אז היית צודק.

בוא תשאר עם המשפטים ותן למהנדסים להשאר עם המספרים

rocksrabbit
    חבר

כנ"ל כאן

297 ש"ח מזוודת טרול 32' אחרי 50% הנחה בריקושט, המזוודה באיכות טובה ובהחלט מספיקה אם היא משמשת כמזוודה שניה או שלישית.

הגודל 32' ואפשר בקלות להכניס בה יותר מ35 קילו, מנסיון. דרך אגב למה להכניס כ"כ הרבה שבכל מקרה חברת התעופה מגבילה ל 23/25 ק"ג למזוודה? נראה לי.

אם זה נכון אני ממליץ לקנות את ה28' ב250 שאליה ניתן להכניס מעל ל 25 ק"ג. אז זה די והותר.

איציק

rocksrabbit
    חבר

לגבי השקיות:

1. כמה עולה שקית?

2. האם משתמשים בשואב רגיל?

3. אם המשקל בכל מקרה נשאר אותו דבר, וההגבלה למזוודה מבחינת מקשל קיימת מה הערך המוסף?

תודה

rocksrabbit
    חבר

העברת כספים

לא יודע אם נשאל בעבר כאן בפורום, אבל לגבי העברת כספים (דולרים) מהחשבון בארץ לחו"ל:

1. מישהו מצא דרך זולה? הכי טוב שמצאתי כרגע לסכומים מעל 4000$ זה 40$ ב GMT בכפר סבא, מעבירים ישירות לבנק. כמובן שלזה צריך להוסיף עמלה של הבנק בארה"ב (איתם אפשר להתמקח).בבנק שלי (דיסקונט) רצו עמלה על העברת השקלים לדולרים (מה גם שבבנקים כמו שאתם יודעים שער ההמרה הוא נוראי) + עמלה על העברה בנקאית + אחוז מגובה העברה.

2. האם מישהו יודע להעריך/להגיד מהי העמלה הנגבית על ידי הבנק בארה"ב?

איציק

olks
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: rocksrabbit

עמלת העברת מט"ח יכולה להיות שונה בבנקים שונים – בארץ בד"כ ניתן למצוא את המידע על גובה העמלה באתר של הבנק (ואם יש לך קשרים בסניף – אפשר לקבל הטבה על התעריף הסטנדרתי)
    העמלה שגובה הבנק המקבל בארה"ב תלויה בהטבות שקיימות ללקוח ספציפי אליו אתה מעביר את הכסף בבנק שלו. לפי הנסיון שלי, אם אתה מעביר כסף לארגונים גדולים (כמו אוניברסיטה) ומשלם את כל עלויות ההעברה, העמלה של הצד המקבל תהיה בד"כ כ20$.
    אגב, באופן כללי בהעברות מט"ח לחו"ל בין חברות/אנשים פרטיים מקובל שכל צד ישלם את ההוצאות שלו (כמובן, יש מקרים ספציפיים בהם כל העלויות חלות על צד אחד –תלוי בסוג העסקה/סיכום מראש).

מקווה שזה עוזר
    אולגה

[email protected]

rocksrabbit
    חבר

To: olks

תודה

אני מעביר לעצמי ככה שאני אמור לשלם על שני הצדדים…:-)

epony
    חבר

איציק, בקשר לחלק מהשאלות ב-3 ההודעות האחרונות שלך…

– היתרון בשקיות ואקום הוא שאתה מצליח להכניס יותר פריטים (בגדים, מצעים וכו') בנפח נתון. סוגיית המשקל חשובה, אך לחלק מהאנשים היא פחות רלוונטית.

– לא מצאתי דרך מאוד זולה להעברת כספים (חבר'ה בחו"ל ממליצים על האתר http://www.xetrade.com, אבל אני לא יכול להמליץ עליו בעצמי). מה שכן, אני יכול להגיד לך שהבנק שלי (לאומי) מאוד הולך לקראתי בכל הנוגע לעמלות ושערי המרה, בפרט ברגע שאמרתי להם שאני שוקל לקחת את עסקי ההמרה שלי לבנק הדואר – אני לא זוכר בדיוק את המספרים אבל קיבלתי 50% הנחה על עמלות ההעברה (סיפור של בערך 20 יורו), והטבת שער של יותר מחצי אחוז…

נ.ב. מה דעתך על "קדימה כחולים" במקום "לכו כחולים" – נשמע יותר טוב לדעתי, לא?

epony
    חבר

אולגה,

היות ובמרבית המקרים מדובר בהעברות נטו, על העמלות מועמסות על המעביר – מה לעשות שמרבית בתיה"ס למנע"ס מעדיפים שהתלמידים ישלמו את שכר הלימוד במלואו, כולל כל העמלותל הנזקפות לחובתם כתוצאה מכך.

במילים אחרות, אם את צריכה למשל להעביר 30 אלף דולר לתשלום שכ"ל, ביה"ס יצפה לקבל את הסכום הזה נטו, כלומר שאת תשלמי את כל העמלות הכרוכות בהעברה הבנקאית.

rocksrabbit
    חבר

To: epony

תודה ePony

לצערי הבנק שלי לא ממש רצה ללכת לקראתי (כשהם רואים דולרים….), אבל אני חושב שהפתרון הסופי שלי טוב 60$ עמלה לשני הצדדים.

תודה על הטיפ לחתימה, מחקתי את השורה זה באמת נראה דבילי, כנראה שלא כל תרגום מאנגלית לעברית נשמע אותו דבר.

שוב תודה

olks
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: epony

epony,

במקרה של תשלום לאוניברסיטה אתה צודק – כמובן, אם מעבירים את התשלום של שכר לימוד מחשבון בארץ. רוב האנשים שאני מכירה יפתחו חשבון בחו"ל, ואז כל מה שאמרתי לגבי ההעברות מהארץ לא רלוונטי
    כמו שציינתי, צורת התשלום תלויה בסוג ההעברה ומבוצעת לפי תנאים מוסכמים מראש.
    העברות בו הצדדים מתחלקים בהוצאות יכולות להיות רלוונטיות במקרה ומדובר בתשלומים מסוג אחר (לדוגמא, תשלום עבור דירה)

אולגה

rocksrabbit
    חבר

מישהו כבר יודע להגיד לי כמה עולה חבילת שקיות?

איציק

Itair
    חבר

1. לא זוכר בדיוק את המחירים, בערך 15-20 ש"ח לשקית (תלוי כמה אתה קונה).

2. שואב רגיל זה בסדר.

3. מין הסתם המשקל נשאר אותו הדבר. החיסכון הוא רק במקום. אני למשל השתמשתי בשקיות על מנת לארוז שמיכת פוך זוגית + שתי כריות. ברור שהמשקל של כל זה לא כל כך משמעותי, אבל מבחינת מקום זה יכול להיות מאוד בעייתי. בעזרת השקית הגעתי למצב שהשמיכת פוך תופסת עכשיו בערך גובה של 2-3 סנטימטר ויכולה להכנס לכל מזוודה שכבר מלאה. זה יכול גם מאוד לעזור לאריזה של בגדי חורף (כמו סוודרים למשל) ש 80% מהנפח שלהם זה רק אויר.

בהצלחה.

rocksrabbit
    חבר

תודה רבה

אני בהחלט הולך לקנות כמה….

תשמור לנו על שמעון בבוסטון :-))

Itair
    חבר

משום מה נראה לי ששמעון ישמור עלינו יותר טוב מאשר אנחנו עליו…

אייל
    חבר

במיוחד עליך רמזון

asaf_sagy
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

To: אייל, Itair

ילי ורמזון,

אתם מוכנים להסביר את מהות כינויי החיבה האלו? אני קצת מודאג…

אייל
    חבר

To: asaf_sagy

קודם כל זה "יאלי" ….

השמות עוד מהתקופה שישנו באותו אגף בצבא….(אופס נשמע לא טוב )

אסף אל תדאג, עד סוף הלימודים נמצא גם לך שם חיבה.

מוצגות 50 תגובות – 501 עד 550 (מתוך 847 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.