Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון: התקבלת? אנא עדכן

מוצגות 50 תגובות – 601 עד 650 (מתוך 979 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: m_shahar

פופאי זה אחלה דמות, חוץ מהחיבה שלו לאנורקטיות… ההרואין שיק של אוליב לא בהכרח עובר את הדרישות של ברקלי…

אני כמובן כתבתי על אנואר סאדאת. אין כמו לספר לשמאלניים מברקלי שקיבלתי השראה ממנהיג ערבי שמת עבור עולם טוב יותר, ושהוא מזכיר לך את המנהיג השחור מרתין לותר קינג שמת מאותה סיבה… כושי וערבי באותו החיבור כנראה מבטיחים קבלה לאוניברסיטה זו

greenfeld
    חבר

אגב, אינני מנסה לתפעל את רשימות ההמתנה. מה שיהיה יהיה…

kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

To: All

מזל טוב למתקבלים החדשים ל-MIT!

תרגישו חופשי ליצור קשר איתי או עם כל אחד מהישראלים האחרים פה.

[email protected]

shoshy
    חבר
    מספר הפוסטים: 141

אוהו… איזה לילה עבר על כוחותינו…

מזל טוב לכל המתקבלים!

דלית, איך היה בסקי??

ddoorroonn
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום לכולם,

קודם כל מזל טוב.

אני עושה כרגע קורס GMAT ומעניין אותי לדעתמה הציון שלכם ועד כמה זה חשוב בקבלה לטופ 10

m_shahar, ihalpert, dalit, greenfeld, zefko, kassifo ושאר החברה- אשמח אם תוכלו לשתף בנתון זה

תודה

greenfeld
    חבר

To: ddoorroonn

שלום דורון,

האוניברסיטאות מפרסמות טווח ציונים בו נופלים 70%-80% מהסטודנטים. הציון הנמוך בטווח זה הוא בערך 670, ומקובל לומר שציון זה מספיק על-מנת להתקבל לכל אחד מבתי הספר.

ציון ה-GMAT הוא כמובן רק חלק מהתהליך. לעתים הוא מאזן נתונים פחות מושכים… לדוגמא: יש מועמדים עם ציוני תואר ראשון נמוכים באופן יחסי, ואז יתכן והם ירצו להשתדל יותר (כלומר לעשות את הבחינה יותר מפעם אחת) כדי להראות יכולות אנלטיות חזקות. רק צריך לזכור כי רוב בתי הספר מבקשים לציין כמה פעמים עשית את הבחינה.

ישנם בתי-ספר שהשמועה אומרת שהם אוהבים להתהדר בסטודנטים עם ציון גבוה במיוחד, לעומת זאת עד לא מזמן HBS היה בית-הספר היחידי שלא חייב מועמדים לגשת לבחינה.

יש אנשים שאומרים שחשוב שהסיפרה 7 תופיע בהתחלה (700+) כי זה מושך את העין… אני לא יודע ונדמה לי שהכל ניחושים (גם אם ניחושים מושכלים). בכל מקרה, תשקיע בלימוד לבחינה, תתרכז ותוציא 790 (כי יש יותר מידי בתי-ספר שנהנים לספר שהם דחו מועמדים עם 800).

מחזיקים לך אצבעות.

****אזהרה****

ODRP עלול להפחידך עם דרישות ה-GMAT הגבוהות של אוניברסיטת ריגה… אל תילחץ יש אנשים שהצליחו להתקבל לשם גם עם 700 בלבד.

ihalpert
    חבר
    מספר הפוסטים: 93

To: greenfeld

אגב ריגה,

אם אתה רווק בלי חברה – יכול להיות שדווקא ריגה היא בחירה לא רעה, אם כי, זה מותנה בחיבה מיוחדת לבלונדות. מצד שני הלימודים קריעה,אז אולי בכל זאת שווה לך לשקול ללכת ל HBS

בחירה קשה.

אלי
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

To: ihalpert, All

חבר'ה

רואים שאינכם מודעים לכך שלישראל ישנן שש עבודות (לא פחות) להגיש עד לתחילת החודש הבא על מנת שיוכל להתייצב לוורטון בשנה הבאה.

מכיוון שישראל הוא הזקן היחיד מלבדי שאני מכיר שהולך לוורטו, לא הייתי רוצה לראות אותך נשאר כאן, אבקש מכולם, לעזוב אותו במנוחה בחודש הקרוב.

ישראל גם ממך אני נאלץ לבקש להתנזר מעט ולהתרכז בעבודות הארורות.

ihalpert
    חבר

To: אלי

ספר לי על זה…נראה לי שזה הדבר היחידי שאני חושב עליו – מן הסתם מקטר על זה לכל מי שאיכשהוא יוצא לו לדבר איתי :-)

אבל תשמע – צריך מדי פעם לרפרש את העיניים מה word.

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: shoshy

קשה, קשה…

היה חם!!!

dalit
    חבר

אני לגמרי מסכימה עם מה ש-g כתב.

גם אני חשבתי שהרף שמאפשר לךך לישון בשקט הוא 670. לכן אחרי המבחן הראשון נגשתי שוב במטרה לשפר. התוצאה היתה אותה תוצאה: 650, ומסתבר שזה הספיק לי בדיוק.

שוב, חשוב מאד לזכור שזה רק חלק קטן מאד ממכלול הרבה יותר רחב של שיקולים.

אגב, כשעשיתי את הקורס, רוב הכיתה היתה בעניין של לימודים בחול. מכיוון שהפכנו לחברים טובים והקורס היה לא משהו, רוב הציונים היו באזור ה-640-650. אני הייתי היחידה שהמשיכה בתכנית המקורית והגישה אפליקיישן. כל השאר הרימו ידיים מראש והיום מבלים במסדרונות רקאנאטי ואוכלים את עצמם על זה שהם לא ניסו לפחות…

ddoorroonn
    חבר

תודה רבה..

אבל חוץ מדלית אף אחד לא ענה לי

אני אשמח לקבל נתונים יותר ספציפיים

(ציוני GMAT)

תודה!

ihalpert
    חבר

קורס בקידום. 720 – בסה"כ .

יחד עם זאת, אני חייב להגיד שהחיבורים שלי היו ככה ככה או אפילו פחות, בידיעה, ולכן ההצלחה היתה בעייתית משהוא (רק אחת מ 5 קיבלה אותי) – כמובן שזה בסדר גמור בסה"כ, כי במקרה הזה פגיעה אחת זה כל מה שצריך, ועדיין אני חושב שכדאי לך לשים את הדגש בחיבורים יותר אפילו מאשר בגימט.

בהצלחה

greenfeld
    חבר

700.

חיבורים טובים לדעתי (כעורך דין נדמה לי שאני לא רע בלXיין את המוח). בינתיים התקבלתי לשני בתי-ספר ובשניים האחרים אני על ה-WL.

אבל… מטרות קריירה בעייתיות ובלתי אמריקניות בעליל

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

היי דורון (או שמא דדווררווןן), לדעתי ה-GMAT הארור הוא הדבר הכי פחות חשוב, לפחות ב-top10 (בחלק מבתי הספר מתחת ל-top 20 עצם הסינון הוא לפי ה-GMAT ואז זה שונה).

אז נכון, שאם יש לך GMAT 420 רצוי שתגיש לכל מקרה App גם לאוניברסיטת ריגה; ונכון, שאם קיבלת רק 1.5 במבחן של החיבורים אז כדאי שתבדוק אם המקלדת לא היתה בטעות על מצב של עברית. אבל לא צריך להיות מדען אטום או מהמשפחה של ענבל גבריאלי כדי להתקבל עם ציון נמוך כביכול כמו 600. תשקיע את הזמן בחיבורים, בהמלצות, במחקר לעומק של בית-ספר: למה אתה רוצה ללמוד שם? איך זה מסתדר עם שעשית ב-5 השנים האחרונות ועם מה שאתה רוצה לעשות ב-5 השנים הבאות? אם מחר אני מודיע לך שהתקבלת לבית-הספר, איך תתרום מעצמך ליתר הסטודנטים (מהניסיון בעבודה, התנדבות, הערכים שבהם אתה מאמין, הדברים שלמדת)?

אני חושב שרוב האנשים פה יעידו שהדלתא של עוד שבוע-שבועיים עבודה על החיבורים גדול לאין ערוך מעוד 30 או 60 נקודות ב-GMAT.

anati3
    חבר

מה זה אומר מטרות קריירה בעייתיות ובלתי אמריקניות בעליל?

אני פשוט אחרי בחינת הג'ימאט בה הוצאתי ציון גבוה יחסית (770) ושוקלת את המשך צעדי. החשש שלי הוא שעל אף הנתונים המספריים הגבוהים, הקריירה שלי ומטרותי העתידיות עלולות להוות בעייה עבור האמריקנים

niryelinek
    חבר
    מספר הפוסטים: 15

To: odrp

הי אסף

כפי שאתה כבר יודע התקבלתי ל

BABSON

לתוכנית השנה.

זאת הייתה אחת המפבוריטיות שלי ובייחוד אחרי בחינה מעמקיה של התוכנית, המלגה שקיבלתי, העבודה שאישתי קיבלה בבוסטון והאופי היזמי שלי החלטתי ללכת על זה

שיקגו העבירו את האפליקשן שלי לסיבוב השלישי – אני עדיין חושב שיש לי סיכוי טוב אך אני מאמין כי הדברים הסתדרו באופן הנכון (עניין של אנרגיות והרגשה פנימית)

רציתי להודות לך על פני דפי הפורום…

על כל העזרה, זמן והשקעה – נדהמתי מהרצון האמיתי והטוב שלך לעזור!!!

מגיע לבוסטון במאי – וביתי הוא ביתך

בטוח שניפגש לאורך הדרך…

בהצלחה לכולכם חברים

greenfeld
    חבר

To: anati3

אתה מוזמן ליצור עימי קשר ונשוחח על כך:

.03-7109191

"הוצאתי ציון גבוה יחסית (770)". מהו ציון גבוה באופן לא יחסי? אתה תמיד נוקט בגישת האנדרסטייטמנט?

niryelinek
    חבר

הי עודד

מתי מתכון להגיע לבוסטון?

greenfeld
    חבר

To: niryelinek

ניר היקר,

אתה כתבת פעם אחת לאסף וכיתבת את ODRP, ופעם כתבת ל-ODRP אך כיתבת אותי…

אני לא נוסע לבוסטון.

1. קר שם מידי.

2. ODRP הולך להתגורר שם (סיבה מספקת)

niryelinek
    חבר

עמך הסליחה

לאן אתה הולך סתם מסקרנות?

greenfeld
    חבר

אני הולך הבית. נמאס לי…

טרם החלטתי כי טרם קיבלתי תשובות מקולומביה ווורטון. ל-YALE וברקלי כבר התקבלתי.

ליבי נוטה לאחד מבתי הספר אבל אני עוד לא מעסיק עצמי בבחירה. נמתין לסוף החודש.

niryelinek
    חבר

צרות טובות

אפילו למדתי להשיב לאדם הנכון…

בהצלחה

greenfeld
    חבר

אכן ואכן!

odrp
    חבר

שָיִּט, דווקא קיוויתי שיהיה עו"ד ישראלי כלשהו בסביבה.

greenfeld
    חבר

תגיד לי… אתה חושב שאתה בבוסטון?!

באיזה שפה אתה משתמש בפורום אליטיסטי זה?!

אם היינו בריגה לא היית מעיז להוציא מהפה את המילה הזאת!

מר עודד, מה בנוגע לאיזה מפגש של כל החבר'ה שנוסעים לארה"ב?! אולי נארגן משהו באמצע מאי…

odrp
    חבר

Look again.

אם זה באמצע מאי אז בכיף, אפשר לקבוע ליד הפסל של סן חואן בשדרה המרכזית בבואנוס איירס.

dalit
    חבר

To: greenfeld, odrp

רק ארה"ב?

אם אתם מקבלים גם ארופאים, אז אפשר ביוני בגווטמלה.

עודד מתי אתה נוסע?

greenfeld
    חבר

To: dalit

את התקבל לדיוק נכון? אז זה ארה"ב לגמרי… גם אם בחרת אחרת!

odrp
    חבר

To: dalit

אני חושב שאפשר שנארגן מפגש של כל מי שבא לו לבוא,

שבוע הבא – יום רביעי, 13/4/2005, שעה 21:00

בפאב נורמלי, נניח ב"אינגה" בהרצליה (רח' גלגלי הפלדה)

מה את אומרת? את דואגת לדווח לכולם?

robertok
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

To: anati3

Anati3

I would generally say that if you want to be a film director or a civil volunteer in Afghanistan it would probably be difficult in the U.S… yet I might be wrong.

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

Hi Doooorrrroooon,
    See what aringo has to say about it, I believe it's true:
    My 2 cents:
    It is important.
    In some universities (MIT, Stanford) more then others.
    The whole damn MBA acceptance process requires allot of freakin energies and at the end of the day when you are sitting
    infront of your mailbox waiting for answers you keep wondering if you could have done better.
    So take your time, start early, do the GMAT the best you can do it, leave time to do it again if you screwed up.
    Aim for 700+.
    If you didn't get it and you feel that the grade you got is the best you can do – remember that at the end of the day it's just another parameters.
    But important one (remember it's the only "real" objective parameter the universities can judge you by).
    Additional advice: GO FOR ROUND 1. From the stats it looks like Israelis have better chance of admittance at that round.
    Shahar (710).
    ODED: Inga it is.

m_shahar
    חבר

היי,

אני מעוניין למכור את התנ"ך של ריצרד מונטק: "איך להתקבל לתוכניות מנע"ס המובילות בעולם".

בנוסף אני מציע למכירה את הספר של קפלן ללימודים לגימאט כולל תקליטור.

אני גם יכול להוסיף בחינם למעוניינים קלסר שמכיל מידע רלוונטי לגבי תוכניות מנע"ס (שאותו צילמתי מהספר של ביזנס וויק ומאד ספר אחד) – מאד מאד עוזר בתהליך ההרשמה.

לפרטים :

M.RAHAHS שטרודל MOC.LIAMG

————————————————————————

אם קורא את ההודעה הזאת מנהל פורום:

אולי תפתח ערוץ שבו יהיה אפשר להציע חומר משומש לאמביאיי?

m_shahar
    חבר

מעוד ספר אחד

m_shahar
    חבר

היי,

אני מעוניין למכור את התנ"ך של ריצרד מונטק: "איך להתקבל לתוכניות מנע"ס המובילות בעולם".

בנוסף אני מציע למכירה את הספר של קפלן ללימודים לגימאט כולל תקליטור.

אני גם יכול להוסיף בחינם למעוניינים קלסר שמכיל מידע רלוונטי לגבי תוכניות מנע"ס (שאותו צילמתי מהספר של ביזנס וויק ומאד ספר אחד) – מאד מאד עוזר בתהליך ההרשמה.

לפרטים :

SHAHAR.M שטרודל GMAIL.COM

————————————————————————

אם קורא את ההודעה הזאת מנהל פורום:

אולי תפתח ערוץ שבו יהיה אפשר להציע חומר משומש לאמביאיי?

shoshy
    חבר

m_shahar

שכחת לפרסם את ההודעה שלך ב Threads הבאים

Ask Irene: GMAT

Ask Elad about Darden

Cornell: Ask Yinnon

Ask about Stanford

ואולי בעוד איזה 6-7 לפחות

m_shahar
    חבר

To: shoshy

כמעט גם פרסמתי בפורומים של ביזנס וויק ובפורומים של MBA INDIA (INFO ZEE)

מה שעבד למאוריציוס פיקו בטח גם יעבוד בשבילי.

חוץ מזה לפחות אני לא תוקע בדיחות על ריגה

odrp
    חבר

To: m_shahar, shoshy

sho – מגניב, אני נוהג?

m_shahar – מה זה העליהום עלי ביומיים האחרונים בפורום??? אני מפסיק עם הניסיון הנואל לשעשע פה את החבר'ה ומשאיר את זה טו יור בדי, מאוריציוס פיקו. (אני מקווה שאתה מביא אותו איתך?) נ.ב., תודיע לחברים לעתיד לספסל הלימודים שלך שמי שרוצה להצטרף לאינגה בשבוע הבא שיבוא, נראה לי שאנשים לא ממש נכנסים כבר לפורום וממילא ההודעה הזו תלך לאיבוד בים הג'יבריש פה.

boazcn
    חבר

אנשים, נסעתי ל-DAK II ב-KELLOGG (אמא שלי אמרה לי שאני טס לארה"ב בתדירות שהיא באה לבקר אותי בת"א). הלימודים מתחילים ביוני , אז בקרוב מתחיל הבלאגן של ההלוואות והויזה – אבל הכל שווה את זה.

ברכות לכל המתקבלים ומקווה להפגש בקרוב.

greenfeld
    חבר

התקבלתי לקולומביה הלילה.

תזכירו לי בבקשה מי מהחברים בפורום כבר יודע שהוא נוסע לקולומביה…

אינגה? סגור? אחלה מקום אבל תמיד ניתן לארגן בר שגם אפשר לשבת בו הרבה אנשים (סאלונה לדוגמא, עוזי באך כדוגמא נוספת)

dalit
    חבר

רק תחליטו ואני אודיע לכולם.

mayab
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

הי אוהד,

מזל טוב!!!!

אז יש החלטה לאן אתה הולך?

shoshy
    חבר

מזל טוב!!!!!

כל הכבוד!!!!!

גאים בך

נ.ב אז לאן אתה נוסע?

greenfeld
    חבר

To: shoshy, All

תודה שושי. טרם החלטתי.

הייתי שמח אם החברים בפורום היו עוזרים לי. אודה לכל אחד מכם אם יעוץ לי ויעביר לי את המדרג שלו בין שלושת בתי-הספר לגביהם אני צריך להחליט (דירוג + נימוק בבקשה).

Columbia, Yale, Berkeley

dalit
    חבר

טוב:

בהנחה שתהיה סטודנט בעל אמצעים דלים, יהיה לך קשה להנות מכל מה שלניו יורק יש להציע.

לכן – סן פרנסיסקו. העיר, השמש, הבנות.

מצד שני, אם אתה מסתכל על שיקולים קרים כמו מוניטין ודירוגים וקירבה לוול סטריט – קולומביה לוקחת

zefko
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

from my humble experience I think that your decision should be based on what you want to do after the MBA.
    If you want to go to Wall Street then Columbia is the right place for you.
    If NGOs are your thing go to Yale.
    my personal ranking: 1. Columbia 2. Berkeley 3. Yale. However that is the ranking for me and not for you.
    anyway, all the three are great schools and I you cannot go wrong with any of them.
    hope I helped a little.
    zefko

odrp
    חבר

To: dalit, greenfeld

גרינפלד, עוזי באך עדיף אבל אין חנייה בגרוש. נראה לי שאינגה ב-21:00 יהיה די ריק אז לא תהיה בעיה לאכלס 10-15 (למרות שממילא סביר שכֻּלם יבריזו רק אתה ואני נגיע בסוף). אז אינגה?

m_shahar
    חבר

היי גרינפלד,

מזל טוב על הקבלה שיחקת אותה!

לי זה די ברור שאין כאן התלבטות – קולומביה.

עם כל הכבוד לייל ולברקלי (ויש כבוד), קולומביה היא רמה אחת מעל (בעשיריה פותחת, ויש אף אומרים בחמישיה פותחת בדרוג, נדמה לי גם שהיא IVY מה שפותח דלתות בהרבה מקומות).

אלא אם כן אתה חם על קריירה בטכנולוגיה (ונדמה לי שאתה לא), קולומביה תמקם אותך בעמדת פתיחה הרבה יותר טובה לכל משרה שתבחר. יש לה הרבה יותר משאבים (למעשה לברקלי יש ממש בעיות כלכליות כרגע) והיא נחשבת מאד אליטיסטית.

ולגבי מנהטן, אמנם עדיף לחיות בה עשיר. אבל גם כסטודנט עני מסכן וחולה (טפו טפו טפו) היא לוקחת. בכדי להגיע לעיר הקרובה מברקלי וייל אתה צריך לסוע לפחות חצי שעה. בקולומביה אתה בתוך מרכז העיניינים, כולל אופציה להרפתקאות מעניינות בהארלם הסמוכה.

אתה רוצה לגור בעיר שלא ישנה! ניו-יורק, ניו-יורק! אם אתה יכול להצליח שם, אתה יכול להצליח בכל מקום!

עודד: נראה לי שאינגה סבבה לצרכים שלנו.

m_shahar
    חבר

To: mayah

מיה,

פרסמת בפורום הזה מזמן לגבי אפשריות תעסוקה של בנות זוג,

אשמח ליצור עמך קשר ולשמוע עוד על העבודה שמצאת וכו'

תודה

שחר

shahar.m שטרודל gmail.com

greenfeld
    חבר

To: m_shahar, All, odrp, dalit, shoshy, zefko

דלית – עצתך פוגעת מאד לאישיותי. ברקלי מושכת אותי מכל מיני סיבות חיצוניות לבית-הספר. אני גולש ושייט, ושונא קור. המרחק מהקרובים לי והמרחק משוק העבודה הניו-יורקי גורמים לי לחשש. וול-סטריט לא מעניין אותי בשלב זה. קונסלטינג לתחום של ה-NPO דווקא כן. תודה על העזרה.

מר שחר – תודה על ששיתפת אותי. אני אדם אורבני לחלוטין. חולה ת"א. חושש קצת מכך שניו-יורק לרוב היא פחות מתל-אביב. מראש עצים… אם לך מתאים האינגה אז מי אני שיפתח את הפה…

שושי – אני חושב שאני מבין על איזה VIBES את מדברת. אם אני הולך לשם מבטיח לפעול לשינוי הויברציות, ככל שאלה קיימות. החבר'ה הישראלים שם נהנים בטירוף, ושלושה קולגות שלי סיימו השנה והיו מרוצים עד הגג (שניים במקינזי אחד ב-ML)

אחיו הקטן של איתן – תודה. נדמה לי שאפשר לסכם זאת שכמעט לכל משרה קולומביה מאפשרת נגישות קלה יותר. אבל, יש לזכור כי בבתי-הספר האחרים יש פחות תחרות.

אני מודה לכולכם. מכל הלב. נפגשים שבוע הבא.

מר עודד – אתה מ-HBS אז אתה מחליט. נכון?! מה שתגידו מתאים לי. פשוט כל מה שנזמין בעוזי באך יעלה במיוחד לנו רק חצי… קשרים נכונים בבארים הנכונים… אבל כנראה שאתם אנשים רציניים שאינם נותנים עיניהם בטיפה המרה. אנא, פרסם הודעה בצבע, בבולד וכו' אם פרטי המפגש. יש ליגת האלופות אבל באינגה יש מסכי TV.

מוצגות 50 תגובות – 601 עד 650 (מתוך 979 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.