Home פורומים Admissions Chat system forum גיבוי 2

מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 562 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • אמנון
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    שמ אמנון בן 25 (וחצי) סטודנט לפילוסופיה ומנהל עסקים בירושלים, במקור מראשון לציון. מכור להאטריק (www.hattrick.org(

היום אני לא עובד ומתפרנס בעיקר מהשקעה בבורסה בעבר הייתי עובד בשביל מעצבת אירועים פרטית.

אני לומד מנהל עסקים ופילוסופיה אסיים בשאיפה בממוצע 88~ כרגע 85~

לא עשיתי עדיין GMAT מתכנן לעשות בקיץ הקרוב

בצבא התגייסתי לקורס טיס ומסלול ארוך ומלא תלאות הביא אותי להיות סמ"פ מפקדה בגדוד תותחנים

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא: מה הם המאפיינים המייחדים כל תכנית ותכנית ואיך לנצל את העובדות הללו בכתיבת המאמרים וההמלצות.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 50 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

אמנון

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

To: nirh30

בנט קרביץ. הוא מס' 1 – הצליח להכניס אותי לדיוק

רוני

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: nirh30

יש לי תובנות בנושא לגבי עורכים שונים. עם חלקם אני עובד ביום-יום בעבודתי.

אתה מוזמן לשלוח מייל.

[email protected]

killer
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    שלום לכולם
    אני מוטי בן 31 נשוי וגר בקירבת ירושלים,כרגע אני בשלבי סיום של תואר MBA מהאוניברסיטה העברית ומעוניין ללמוד תואר שלישי בהנדסת תעשייה וניהול ו/ואו מנהל עסקים בהתמחות/יישום של – חקר ביצועים.

עובד כמרצה למתמטיקה ופיסיקה במכינה הקד"א.

למדתי תארים ראשונים
    בהנדסת מחשבים
    הנדסת תעשייה וניהול

מתכוון לעשות את ה- GRE

אני מתכונן לפנות לתוכניות המתאימות שנה הבאה

אחת השאלות שיש לי בנושא הלימודים בחו"ל היא:
    איך עברה/עוברת התאקלמות בסביבה המקומית?
    המלצות מסוימות של סטודנטים שלומדים/למדו באוניברסיטאות באר"הב בתחום החקר ביצועים ו/או ההנדסה.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום בכל מה שאפשר

ובכל מקרה מעוניין באינפורמציה ו/או סיוע בתהליך הקבלה מסטודנטים שהתקבלו .

אז בהצלחה לכולם, ויום טוב

מוטי

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: goal1, All

כל הכבוד ובהצלחה לכל מי שקיבל זימון ל-MIT!! לפני כמה שבועות פרסמתי פה כמה עצות + שאלות לגבי הראיון שלהם. לא אהיה זמין בשבוע הקרוב אז אני ממליץ למי שרוצה להתכונן ברצינות לעבור על זה. גם שלחתי ל-accepted.com תיאור די מפורט של הראיון, אתם מוזמנים להסתכל שם.

tomerc
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

אני בן 25 , סטודנט שנה ד' באוניברסיטת בן גוריון

משרת פיתוח

סטודנט שנה ד' , הנדסת מערכות תקשורת באוניברסיטת בן גוריון

עדיין לא עשיתי

חיל מודיעין

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה ואפילו יותר

אז בהצלחה לכולם,

tomerc

rahav
    חבר

שלום לכולם, לעונג רב לי להיות חלק מפורום נכבד זה,ראשית כול כמה דברים כלליים: שמי רהב הנני בן 27 ומסיים לימודי משפטים כרגע הנני עובד בפירמה בתחום הביטוח המסחרי ובמרדף בלתי פוסק אחר קריירה הולמת,חלום חיי הוא ללמוד ב-IVY LEAGUE
    וכולי תקווה שחלומות נועדו להתגשם לכולנו.

הנני כרגע עובד כמתמחה בפירמה אשר עוסקת בביטוח מסחרי,בנוסף עבדתי כרכז משפטים באגודה ומאחוריי פעילות ענפה בפעולות התנדבות.אחריי הצבא הרמתי עסק שהפך במהרה לעסק משפחתי משגשג ובשנים הקשות שעברו עלינו ניהלתי משרד נדל"ן, כמו כן בשנים 2000-1 עבדתי בהייטק כמנהל רשת והנני בוגר MCSE.

למדתי בקריה האקדמית ממוצע 80
    MCSE

שמעתי מילים טובות על gmax אבל עדיין לא התחלתי.

מש"ק כח אדם במטכ"ל.
    מש"ק אבטחה על תקן קצין ניהול וארגון יחידתי.

כרגע הנני נמצא בשלב הטרום ושוקל להכין עצמי ל-GMAT

אשמח לתרום לפורום איכותי זה בכול מידת האפשר.

TAKE CARE a GOOD LUCK

RAHAV

dudie
    חבר
    מספר הפוסטים: 49

אני בן 28 ועומד להתחתן בקיץ הקרוב. בימים אלה אני מתגורר במבשרת ציון, עובד בתחום ההי-טק, ומתכנן להתחיל לימודי MBA בקיץ הבא (2006) בארה"ב.

היום אני עובד בחברת הי-טק צעירה בתחומי ייעוץ ותכנון מערכות אבטחת מידע.
    בנוסף, אני מסיים בימים אלה קורס להכשרת מאמנים (coaching), ואני מקווה לעסוק בתחום בעתיד.

למדתי תואר ראשון פיזיקה ומדעי המחשב בירושלים.

עשיתי GMAT לפני כחודשיים, ציון ה- GMAT שלי: 750

בצבא שירתתי 5 שנים ביחידה 8200.

בשלב זה אני עומד לעשות TOEFL, ומתחיל לעבוד על קורות חיים, תוכניות לעתיד ושאר דברים שאצטרך בתהליך ההרשמה.

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי:
    האם השתמשתם בשירותים כלשהם לכתיבת אפליקציות (ארינגו, פולברייט, איזה עוד?)
    מה הם תרמו לכם?
    האם אתם מרוצים?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

דודי

Batman
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: Gilam

היי גילעם,

שמי בועז ואני שוקל ברצינות לימודים בתכנית מובילה בארה"ב. לצורך זה, פניתי ל"ארינגו" ונוצר קשר ראשוני (עם טלי קורן ואלעד גור). בטרם "אצלול" לתהליך התובעני, הייתי רוצה לשמוע את דעתך על סיכויי הקבלה שלי; מה שמטריד אותי הוא היעדר ניסיון תעסוקתי –

על קצה המזלג (קורות החיים המלאים שלי מצויים אצל 'ארינגו') – שירתתי בצבא 6 שנים, מתוכם כ-3 שנים בקבע (1997-2000). לאחר מכן פניתי ללימודי המשפטים והתקשורת באוניברסיטת תל-אביב (את שני התארים סיימתי בהצטיינות, במהלך השנים הוכרתי מספר פעמים כמצטיין דיקאן וכמצטיין רקטור). במהלך הלימודים הייתי עוזר מחקר, חבר כתב העת של הפקולטה, עוזר של נשיא בית המשפט העליון בדימוס, חבר קליניקה משפטית ועוד…….עם סיום הלימודים התמחתי במשך שנה במשרד עורכי-דין מסחרי ולאחרונה הוסמכתי כעורך דין.

היייתי שמח לקבל את דעתך לפני שאני ממשיך את התהליך עם טלי קורן.

תודה רבה !

בועז

scheindl
    חבר

גימלאית צעירה גם ברוח ,
    (פרישה מוקדמת)הממשיכה עיסוקים
    קודמים של הוראה לנשים בשני תחומים:
    פנימיות התורה,שעורי התעמלות מרקע
    של ריקוד בעבר.

טרם שפרשתי עסקתי בניהול אדמניסטרטיב
    של מח'יוקרתית בבית חולים במרכז הארץ

תיכון + בעיקר קורסים במכללה למינהל שנגעו לתפקידי
    והשתלמויות רבות בתחומים שציינתי
    על עיסוקי לעיל.

בשלב זה איני מתכוננת להרשם לאוניב.
    מתעניינת בנושאי רוח גם מההיבט
    המדעי, עד כמה שתהא ידי מגעת ללמוד
    ולהבין.

אין

מבקשת ללמוד נושאים ע"י הארתם
    ופירסומם , להיו עם היד על הדופק

כנ"ל

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום
    ולהיזון as well

אשמח להתעדכן ולשמוע מכם דברים
    מעניינים

scheindl

rkaiser
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

To: All

שלום לכולם,

אני אשמח לקצת המלצות מהניסיון של כולם,

מישהו יודע על חברה או יועץ פרטי חוץ מארינגו שיכולים לעזור בכתיבת קורות חיים מפורטים ובכלל בחיבורים וכו'

אם כן אנא שתפו, אם מדובר על חוויה אישית אני אשמח לשמוע התרשמות.

תודה רבה רבה

רונה

Yasmin
    חבר
    מספר הפוסטים: 63

To: bilgrai

Hi bilgrai –

You can check this link http://www.gsb.stanford.edu/pmp/ There is ton of information there as well as FAQ.

You can also email the program with specific questions to [email protected]

Personally, I am not involved with the PMP but if these resources can not answer your questions you can email me more specific questions to [email protected] or post them here and I will try to refer you to someone who will know the answers.

Yasmin

Yasmin
    חבר

To: eladho

Hi Eladho –

None of the Israelis in my class (2006) is enrolled in this joint degree.

You can check this link on the school's site http://www.gsb.stanford.edu/mba/learning/special_interests/joint_degrees.html

You can either post here (to benefit all) or email me more specific questions and i will try to get answers from non Israeli students who are enrolled in the program and forward their to you/ post them here.

Good luck

Yasmin

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

To: savi1

אהלן אבי. ברוך הבאה למשפחה ענקית שחזקה בכמותית וחלשה במילולית, וזה נכון לכולם, אפילו לאמריקאים. שוק ה- GMAT מוכוון או ללימודים בארץ, ואז בד"כ מספיק רק החלק הכמותי, או לחו"ל- ואז צריך את המבחן השלם. בקיצור- מתוך כוחות השוק, אף אחד מהמכונים לא נותן פיתרון ממוקד רק בתחום המילולי.

אני עושה עכשיו קורס בקידום, ומאוד מרוצה מהצד המילולי. המדריכה היא תמי ניניו. ממה ששמעתי, גם איירין של מיטב, מעולה בחלק המילולי. לגבי GMAX, חברים שלמדו היו מרוצים, אבל אני לא עד כדי כך בקיא כדי לנקוב בשמות מרצים ששווה/חובה ללמוד אצלהם.

אני ממליץ לך לבחור באופציה ששמה דגש על המרצה של החלק המילולי, ושתהיה נוחה לך מבחינת זמנים ומיקום. ככה אני בחרתי…

שיהיה בהצלחה,

אלעד.

eliko
    חבר
    מספר הפוסטים: 203

To: gbiron

היי גור,

שמי אלי ואני מתכנן להגיש מועמדות למספר בתי ספר הקיץ.

עשיתי GMAT בGMAX וקיבלתי 690.

קיבלתי מהם המלצה לעבוד על חיבורים עם תמר.

ראיתי אותך מופיע כאחד הממליצים בטפסים שהיא חילקה וההייתי שמח לקבל עוד פידבק.

אם בא לך לתת באופן יותר אישי אז המייל שלי הוא:

[email protected]

אשמח לקבל ממך פידבק משום שאני ממש קרוב להחלטה.

תודה

אלי

eliko
    חבר

אבי,

אני יכול להמליץ על GMAX

שיפרתי שם את הציון המילולי שלי (בעצם הכפלתי אות)

זה יכול גם להפתיע אבל גם בכמותי אפשר להשתפר – קורס יכול להביא אותך למקסימום

ההבדל בין 49 ל 51 או 50 הוא גדול מאד.

אני זוקף ל GMAX את ההצלחה שלי בכמותי (מבחן מושלם) וממליץ על שי בהב כמורה – הוא היה מעולה

מבחינת המילולי מומלץ ללמוד אצל ליאנה בעלת המכון

אני מניח ללא קשר לפי מה ששמעתי שגם מיטב מאד טובים

בהצלחה בכל,

אליקו

kless1974
    חבר
    מספר הפוסטים: 31

אני מרוצה מ GMAX כי הכיתות קטנות והמורים טובים מאוד.

yishayk
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

האם מישהו בחן את קורס ה-GMAT במיטב יחסית לזה של GMAX?

הבנתי ששני המכונים מכוונים ללימודי MBA בחו"ל.

yishayk
    חבר

To: rl_7

מוטי,

תוכל להסביר קצת מה בדקת בסקר שוק שעשית שהביא אותך לכזו תשובה נחרצת?

בדקת גם את GMAX וקידום?

תודה,

ישי

avirot
    חבר

Please Visit my HomePage at http://www.LinkedIn.com and connect to my Network (with up to – 800 members):

https://www.linkedin.com/e/fpf/1076299/

היום אני עובד ב…       בתפקיד
    וגם מתעסק ב

למדתי…       סיימתי בממוצע

ציון ה- GMAT שלי:    / עוד לא עשיתי GMAT, עושה בחודש… / עושה כרגע קורס GMAT ב… / לומד לבד…

בצבא הייתי ב…       בתפקיד

או: אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של…
    או: כבר הגשתי בקשות לתוכניות ה-MBA של…
    או: אני בוגר של…
    או: אני כרגע עובד על ה-GMAT…

אז בהצלחה לכולם,

avirot

dkalmar
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

Invitation to the MIT MBA– Information meeting

Hi Everyone,
    Just before we head to Boston, we would like to invite you to attend an information session on Thursday 21/7, 20:30 at The Coffee Bean coffee shop in Hertzelia Pituach (Arie Shenker St. 14, http://rest.co.il/RestsSites/RestCard.asp?RID=457 )

The meeting is an opportunity for prospective students to learn about our experiences so far regarding the school, the MBA program, and especially the application process.

Looking forward to seeing all of you,
    The Israeli Students of the MIT MBA Class of 2007

Please RSVP to:
    Danny:
    dkalmar SHTRUDEL sloan.mit.edu

Shahar:
    shahar SHTRUDEL sloan.mit.edu

Guests
    חבר
    מספר הפוסטים: 59

שמי בנט ואני מרצה באוניברסיטה לשפה וספרות אנגלית ותרבות אמריקנית. בעל ניסיון רב בכתיבה, פרסום מאמרים ושני ספרים (כולם, כמובן, באנגלית).
    בשבע השנים האחרונות עבדתי בהנחייה אישית עם מאות מועמדים לתכניות ה-MBA המובילות עם אחוזי הצלחה גבוהים מאד.
    אני מאמין בגישה אישית לכל מועמד. ביחד, בעבודה אישית משותפת (Face to Face) המסייעת למועמדים להבין את יכולותיהם ואיכותיהם בצורה הטובה ביותר. מלבד עבודה על עריכת החיבורים אני מייעץ בנוגע לאסטרטגיית הגשת המועמדות, בחירת בתי-הספר והכנה לראיונות.
    אני מאמין שכל מועמד צריך להיות מיוצג באופן אשר ידגיש בפני וועדות הקבלה את ייחודיותו והאיכויות האישיות הספציפיות שלו.
    טל': 03-6412539 0577241446
    דוא"ל:[email protected]

אז בהצלחה לכולם,

Dr. Bennett Kravitz

eliko
    חבר

To: tver

Hi tver,

I would be happy to point some thought.

Applying to the top10 programs costs a lot of money:

application fee, visiting the universities,interviews in the states,help with the essays,and the application fees (and also the gmat and tofel costs for each test 250+140)

If you are scerious with applying I believe that 800$ for the course are not a high cost in copmarison to the overall payment and I can truely say that for most applicants the course helps receiving a 50 point higher score then that which they would have score by going alone.

The course also makes life easier in a very difficult period of studying so hard(all materials are orgenized and it is easy to study)

I would say that for more than 95% of the people ,it is my opinion that the course worths the cost and time.

By the way : I took the course in GMAX and scored 690.

I wouldn't have done it alone (They are really strong in the Verbal part , and in math there is a teacher called Shay Babad who is amazing-I got 51 in math)

Regards,

eliko

moshes05
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

שלום רב,
    שמי משה שלם. מעוניין להתקבל לאחת מ-10 האוניברסיטאות הטובות ביותר בארה"ב – MBA. רוצה להתחיל בימים אלו בתהליך ה-application. מבקש להתייעץ לגבי לורי מנדל (חברת right4u) – האם מישהו שמע עליה ?
    האם מישהו יודע על חברות נוספות /אנשים נוספים איכותיים העוסקים בתחום ? מחירים ?
    תודה רבה .

linbal
    חבר

ענבל, 26, ירושלים, עורכת דין

למדתי…       סיימתי בממוצע

ציון ה- GMAT שלי:    / עוד לא עשיתי GMAT, עושה בחודש… / עושה כרגע קורס GMAT ב… / לומד לבד…

בצבא הייתי ב…       בתפקיד

או: אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של…
    או: כבר הגשתי בקשות לתוכניות ה-MBA של…
    או: אני בוגר של…
    או: אני כרגע עובד על ה-GMAT…

או: מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

linbal

Dr. Bennett Kravitz
    חבר

שמי בנט ואני מרצה באוניברסיטה לשפה וספרות אנגלית ותרבות אמריקנית. בעל ניסיון רב בכתיבה, פרסום מאמרים ושני ספרים (כולם, כמובן, באנגלית).
    בשבע השנים האחרונות עבדתי בהנחייה אישית עם מאות מועמדים לתכניות ה-MBA המובילות עם אחוזי הצלחה גבוהים מאד.
    אני מאמין בגישה אישית לכל מועמד. ביחד, בעבודה אישית משותפת (Face to Face) המסייעת למועמדים להבין את יכולותיהם ואיכותיהם בצורה הטובה ביותר. מלבד עבודה על עריכת החיבורים אני מייעץ בנוגע לאסטרטגיית הגשת המועמדות, בחירת בתי-הספר והכנה לראיונות.
    אני מאמין שכל מועמד צריך להיות מיוצג באופן אשר ידגיש בפני וועדות הקבלה את ייחודיותו והאיכויות האישיות הספציפיות שלו.
    טל': 03-6412539 0577241446
    דוא"ל:[email protected]

אז בהצלחה לכולם,

Dr. Bennett Kravitz

nana
    חבר

מישהו שמע על שירותי האדיטורים של בית הספר האמריקאי?

ראיתי אותם בנט והתקשרתי אליהם והם מציעים שירותי אדיטורים ב 100 ש"ח לא כולל מע"מ

זה יכול לחסוך לי קצת לא מעט כסף. אבל לפני כן רציתי לדעת עם מישהו עבד איתם בעבר? ואיך הם?

Yasmin
    חבר

To: Slovo

Feel free to email me with specific questions to my GSB email [email protected] .edu

I recommend reading through the GSB web site first so you can come up with better questions that don't have answers online.

I think questions with general interest should be posted here. Otherwise email me.

Yasmin

mayah
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

To: niryelinek

Nir,

YA HANTARISH.

Applied to Chicago and didn't contact me? e-mail me: [email protected]

Moshe.

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>איתן היקר
    1. בטח
    2. בכיף

צור קשר ונדאג לך לקבלת פנים קולומבינית ראויה

ogreenfeld07 @ gsb.columbia.edu

vardina
    חבר

קוראים לי ורד ואני לומדת מחקר רפואי הצטרפתי לאתר כדי לברר פרטים על מבחן טופל שברצוני לעשות כדי להגיש מועמדות ללימודים באנגליה לתואר שני.

מלבד היותי סטודנטית אני מדריכה בחדר כושר בת"א

אני סיימתי שנה שנייה לתואר במחקר רפואי

עוד לא עשיתי GMAT ואני גם לא אצטרך במידה ואחליט לנסות להתקבל ללימודים בארהב אני אצטרך לעשות GRE

בצבא הייתי בחיל אויר בתפקיד של פקידת מבצעים

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה במידה ויהיה לי את המידע הרלוונטי בשמחה כרגע אני עוד מגששת באפלה

אז בהצלחה לכולם,

vardina

efrat6316
    חבר

עורכת מצלמת

תואר ראשון צילום, בהצטיינות.

בשלב זה אני רק מתענינת באפשרות של MBA בחו"ל

מעוניינת בהמלצות לגבי מוסד אקדמי מומלץ ללימודי קולנוע או אמנות באנגלית, אירופה או ארהב. האם לימודי תואר שני באירופה ניתנים חינם למי שברשותו אזרחות אירופאית?

אז בהצלחה לכולם,

efrat636

lbs_student
    חבר

To: am12

Hi Alon,

We are at present trying to arrange a new date for an informational in Israel. Unfortunately due to unforeseen circumstances we had to postpone our arranged informational.

We are now looking at returning to Israel after the Haggim (early November) to hold this event.

In the meantime I am in Israel at present, so please feel free to email me if you would like to meet and discuss any questions you have about London Business School. (I leave on the 24th).

regards

Simone

ssasson.mba2006@london.edu

msarfaty
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

שלום לכולם,

למי שעוד לא מכיר – שמי משה צרפתי ואני סטודנט שנה שניה ב Chicago GSB. מאחר ועונת ה applications תופסת עכשיו תאוצה רציתי להציע עזרה בכל שאלה שקשורה לבית הספר והתכנית.

האימייל שלי הוא: color=#[email protected]/SPAN והטלפון (לא להתקמצן) הוא: (312) 479-4503.

כמו-כן, בית הספר השיק לאחרונה פורום שכל מטרתו לעזור לכם להכיר אותו ולעשות את תהליך הקבלה שלכם קל (ומוצלח) יותר: color=#800080http://www.chicagogsb.edu/fulltime/forums/SPAN/SPAN/SPAN//SPAN

משה.

keren dolev
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

בת 21 מרחובות

היום אני עובדת כמלצרית ועושה קורס ברמנים

אין

עוד לא עשיתי ,GMAT

בצבא הייתי קצינה

אני מעוניינת ללמוד כלכלה ומינהל עסקים בניו זילנד- אין לי מושג מה עלי לעשות

מחפשת עזרה

אז בהצלחה לכולם,

keren dolev

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>שלום לכולם,

שמי אופיר, התחלתי את הלימודים השנה -2005 ואשמח לענות על השאלות שלכם בנוגע ל LBS והמלגה של הקונסוליה הבריטית.
    [email protected]

בהצלחה !!

asafr
    חבר

To: eshinar

מעוניין לעשות קורס GMAT, אבל מתלבט איפה…

האם מישהו יודע להמליץ על בחירה בין קידום GMAX ומיטב? באיזו חברה נותנים דגשים על נושאים מסוימים וכיוב'?

תודה ,

אסף

lior11
    חבר

שלום לכולם, גיל 30…

היום אני לא עובד מסיבה רפואית… בעבר ראש צוות בחברת הייטק

מתמטיקה מדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, סיימתי ממוצע נמוך מ80

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי בתותחנים בתפקיד קרבי

אודה למי מהחברים הותיקים שיוכל ללחוץ reply ולענות לי: אני מתעניים בMBA באוניברסיטות בחוף המערבי… הבעייה שלי זה הציונים של התואר שלי בעיקר…

עדיין לא יודע – נראה

אז בהצלחה לכולם,

lior11

yishayk
    חבר

אפשר להתווכח על ההבדלים בין המורים בבתי הספר ל-GMAT – גם בתוך בית הספר יש כמה מורים עם שיטות שונות שלא בטוח שתתחבר אליהם. השיטה הטובה ביותר היא פשוט ללכת לשיעור ניסיון וככה גם להתרשם מהמקום ומהאנשים – שיעור אחד במיטב ואחד ב-GMAX, והלכתי על GMAX.

אחת הנקודות החזקות ביותר של GMAX היא המחויבות של בית הספר ושל המנהלת, ליאנה, באופן אישי. זהו בית ספר מאוד קטן ומשפחתי, ואתה מקבל תמיכה והדרכה אישית ככל שתבקש (כמובן, לא תבקש – לא תקבל).

אני המשכתי להיעזר ב-GMAX חודשיים אחרי סיום הקורס ואחרי שהוצאתי 620 במבחן הראשון. ישבתי בביה"ס למרתון שבו כמעט כל יום הייתי יושב עם ליאנה ומנתח את השגיאות שלי. במוצ"ש שלפני המבחן השני עוד התייעצתי בסלולרי עם המדריכה לאנגלית שרק חזרה מחו"ל באותו יום – אבל הבהירה לי שאתקשר בכל שאלה.

התוצאה הסופית – 730 והרבה הרגשה טובה של אכפתיות ומחויבות.

בהצלחה לכל הנבחנים!

ישי

eyam
    חבר
    מספר הפוסטים: 47

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p><p align=left dir=ltr>Thought this might be of interest to applicants:

Prospective MBA students – please note:

GMAX invites you to the 2005 MBA conference. On the 22nd of November the school will be hosting a video conference question and answer session with the Head of Admissions at NYU Stern, and on the 1st of December, the Head of Admissions at Columbia will be joining us personally.

Alumni will be present to answer your queries, refreshments will be served, and you will have an opportunity to present yourselves personally to schools.

Make a good impression as students have been picked from the conference in the past, and get in touch soon to say if you’re coming as places are limited.

To sign up, call GMAX at: 03-6292520</p>

goal1
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

To: yonis

Yoni

I will be glad to help you.

Email me: [email protected]

Udi

goal1
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

To: porata

Sure, [email protected]

Good luck

Udi

noon
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

למי שעוד לא שמע….

IMG height=90 alt=Columbia University Home src= http://www.gsb.columbia.edu/Admissions/images/cu_seal.jpg&quot;>

IMG alt=Columbia Business School Home src= http://www0.gsb.columbia.edu/rtimages/logos/logo_gsb.gif&quot;>
    ?
    Columbia Business School Alumni and the Office of Admissions
    cordially invite you to an information
    session and reception.

Thursday, December 1, 2005 at 6:00pm

GMAX American Preparatory School
    32 Ben Yehuda Street
    Tel Aviv 63805
    Israel

Please take this opportunity to meet Assistant Director of Admissions Amanda Carlson and alumni who will share their experiences and the benefits of the Columbia Business School MBA.
    To RSVP for this event, please visit our website at
    face=Tahoma color=#0000ff http://www0.gsb.columbia.edu/mba/admissions/infosessions
    We look forward to seeing you there!
    fransis
    חבר
    מספר הפוסטים: 16

To: eliko

שלום , שמי דובי ואני הצטרפתי לפורום רק היום…אני קצת אבוד בשטף האינפורמציה האדיר פה אבל רציתי לשאול אותך מעט על נסיונך…האם אתה זומנת לראיונות לסבב ראשון?,לאילו מוסדות הגשת את האפליקציות, מהו ציון הגימט שעימו זומנת לראיון.

אני התחלתי את התהליך עם ארינגו לפני כשבועיים ואני מגיש מועמדות בינואר. אני מחפש בתי ספר שחזקים בהתמחויות של שיווק ומימון ששמים דגש על הצד המנהיגותי ועל ניסיון תעסוקתי יותר מאשר על הגימט (קיבלתי 640) האם יש לך רעיונות

תודה

דוביק

noon
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

Well, who is coming?

session and reception.

32 Ben Yehuda Street
    Tel Aviv 63805
    Israel

Hirsch11
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>הי בכרך
    לא ציפיתי לפחות ממך בכל הנוגע לתהליך קבלה ל- MBA לחו"ל.

מה מצאת בנוגע לקורסי GMAT? מי מומלץ ולמה? לי המליצו רק על GMAX, אולם יש לי קצת ספקות.

נשתמע,
    ג.

dudy
    חבר
    מספר הפוסטים: 88

To: fransis

Hi Dovi,

Not that I can replace Nahshon in any way, but I'm a first-year student at Tuck and if you'd like to discuss the school please feel free to contact me at:

[email protected]

Good luck,

Dudy

eyam
    חבר

To: greenfeld

With regards to Columbia, I recently received this:

session and reception.

32 Ben Yehuda Street
    Tel Aviv 63805
    Israel

eyam
    חבר

With regards to Columbia, I recently received this:

session and reception.

32 Ben Yehuda Street
    Tel Aviv 63805
    Israel

emardix
    חבר

To: fransis

Feel free to contact me at [email protected]

מוצגות 50 תגובות – 101 עד 150 (מתוך 562 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.