מוצגות 50 תגובות – 201 עד 250 (מתוך 426 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: All

קודם כל, מזל טוב!!!
    בתור מי שהולכת ללבוש גלימה שורה וכובע מרובע בעוד חמישה ימים, אני רק יכולה להגיד לך שאני מקנאה בך מאד מאד.

לגבי המלגות – אין לי בשורות…
    החיסרון היחיד בלהתקבל ללימודים בסיבוב 4 הוא שאינך זכאי למלגות.

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: dalit

וואו דלית, ממש סופה של תקופה – מברוכ!!

מצב שאת מגיעה לארץ בחודש הקרוב? אני בטוח שהרבה אנשים ישמחו לפגוש את האגדה פנים אל פנים…

dalit
    חבר

אגדה? הגזמת לגמרי!!!

אבל כן, אני מגיעה באוגוסט (צריכה להציג את הדרדס למשפחה המורחבת). אני בהחלט אשמח להפגש עם כל מי שרוצה לשמוע קצת פרטים על LBS.

אכן סופה של תקופה. כנראה אחת המעניינות, ההפכפכות (לטובה), והלא צפויות בחיי (מי חשב שבסוף השנתיים אלה מה שיעניין אותי זה בנאדם ששוקל כמו לפטופ ואסימון…).

סניף, סניף….

epony
    חבר

To: nirn

Nir,

I'm pretty sure LBS has some kind of loan scheme through HSBC that while not being a scholarship, can definitely ease your way to financing your LBS MBA.

Dalit/Gil, can you elaborate (or correct me if I'm wrong)?

P.S. here's some information I found on the LBS website regarding lonas:

• Israel

The First National Bank of Israel and Bank Hapoalim will allow student to apply for educational loans to study in the UK.

You can also try the Bank Leumi for loan support

• The HSBC Bank – London Business School loan scheme

Who's eligible? You can apply for this exclusive loan if you have accepted an offer of a place on the School's full-time MBA, full-time or part-time Masters in Finance, or Sloan Fellowship programmes, you do not have to be a UK national or resident already but you must live in the UK for at least the duration of your studies at London Business School.

How much can I borrow? The maximum HSBC allow students to apply for is £50,000. You can apply for is the cost of all programme tuition fees and, for full time students only, living costs for each year of your programme of up to the greater of £10,000 or two thirds of the net salary you earned in the 12 months before you started your course.

The decision to approve or decline your loan application, and the amount of any loan agreed, is entirely at the discretion of HSBC Bank. HSBC make the decision to lend mainly on the pre School salary and other financial commitments.

How much will it cost? Interest is variable over the duration of the loan and is 2.75% above the HSBC Bank sterling base rate (which was increased to 5.50% on 20th June 2007). Therefore the interest rate stands at 8.25% as of 20th June 2007. Details of changes in the HSBC sterling base rate will appear on the bank s website and in its branches. You will be given a written quotation and detailed terms and conditions before you confirm your acceptance of a loan. Any successful application will also have to pay an HSBC-London Business School administration fee of 1% of the successful loan amount.

What is the repayment period? The normal repayment period is seven years, although there are no penalties for early repayment. The repayments normally start six months after completion of the course.

Full information on the HSBC-London Business School Loan Scheme PDF – 6MB)

Once you have paid your commitment fee, you can print off the application form by entering the School's internal website, Portal, and you will find the application form available in the pre-arrival information.

dalit
    חבר

To: epony

I know that the HSBC loan sceme is out there but I don't have any more info… I didn't take this path.

D.

dalit
    חבר

To: Hai

shoot me an email

dtalmor . mba2007 @ london.edu

(I am out of town till July 15th)

austinpowers_2
    חבר
    מספר הפוסטים: 57

To: Hai

Hi Hai (couldn't resist)…

I will be around school – shoot me an email to [email protected]

austinpowers_2
    חבר
    מספר הפוסטים: 57

To: nirn, epony, dalit

Mabruc.

I do not know much about HSBC loan. Did not go that path either. I know however that many do take that loan, so if I learnt anything about 'free markets' – is that this is a good sign that there is something worth while there …

My common sense tells me – Planning to work in Europe (UK) – take a loan in GBP. Planning to work in Israel – take the loan in Shekel. Unless there is some exceptional offer..

About costs- look at it this way – you should be able to make money in summer and if you want to – there are always projects around to do in parallel during the 2nd year.

About scholarships – you snooze you lose… not much for 4th rounders… Google "scholarship jewish uk"- You are bound to find a few hundred GBP.

Anywaym the MBA is an investment in yourself. If you are up to it – join us !

sharon.duchin
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

הי דלית

קודם כל- אני חייבת לציין שאני מלאת התפעלות על הפורום הפעיל שאת מנהלת פה ביד רמה. נראה לי שאת בדיוק מי שחיפשתי בהתלבטויות ה-MBA שלי

אז ככה: בת 27, בהריון מתקדם, מתכננת להתחיל ב- 2008, רוצה לעבוד אחרי התואר בשיווק, עדיף ניהול מותג.

חקרתי די הרבה לגבי LBS, והשאלה העיקרית שלי הן לגבי ה"אחרי" , כלומר- עבודה

האם ידוע לך מה הסיכוי למצוא עבודה באנגליה בתחום שהוא לא קונסלטינג או בנקינג למי שהוא נטול אזרחות אירופאית/ אמריקאית?

זה שיקול מרכזי בהחלטה שלי לגבי בית הספר.

המון המון תודה,

שרון

dalit
    חבר

קודם כל בשעה טובה ושיעבור בקלות!!!

הסיכוי הוא גבוה מאד. שליש מהבוגרים מוצאים את עצמם במה שנקרא ה"תעשיה" (כלומר, לא יעוץ ולא בנק) בכל רחבי העולם. בתור בוגרת הבי"ס את זכאית להשאר לעבוד באנגליה עפ"י סכימת ה-HSMP שאחרי כמה שנים (לא יודעת אם זה 2 או 5) מקנה לך אזרחות בריטית. אם זה השיקול המרכזי, אז זה לחלוטין נון-אישיו במקרה של LBS.

אם יש לך שאלות נוספות, תשאלי בכיף!

בהצלחה.

דלית

sharon.duchin
    חבר

הי דלית,

ראשית- תודה על תשובתך, נושא העבודה לאחר התואר מאוד חשוב עבורי ומהווה חלק מהותי מההחלטה שלי לאן להירשם. אני מעוניינת להתמקד בשיווק ובניהול מותג בפרט, .לכן האפשרות לעבוד בתחום היא קריטריון מרכזי בהחלטה שלי מבחינת האפליקיישן..

יש לי עוד די הרבה שאלות – מצטערת על "ההפצצה" , אני ממש אשמח אם תוכלי לענות אפילו על חלק מהן.

איך היית מתארת את האווירה בביה"ס ואת האנשים? האם בשל העובדה שמדובר 1. באוניברסיטה הממוקמת בעיר גדולה נוצרים לדעתך קשרים פחות חזקים בין הסטודנטים?

2. על מה כדאי לדעתך לשים דגש בכתיבת החיבורים? יש משהו שמאפיין את ביה"ס וחשוב להתמקד בו או להתייחס אליו במיוחד?

3. האם יוקר המחיה בלונדון היסטרי כמו בניו יורק? (אנחנו נהיה זוג + תינוקת) והאם לביה"ס יש מסגרות תומכות לבני זוג ולילדים?

עד כמה מקבלים מביה"ס עזרה במציאת עבודה לאחר התואר? האם יש "שירותי 4. קריירה" מעבר למה שכתוב באתר?

5. האם יש הרבה סטודנטים שמקבלים מלגה?

6. האם לדעתך לביה"ס יש BRAND NAME חזק בארץ? ארגון בוגרים וכדומה?

המון המון תודה!

שרון

dalit
    חבר

ok… let's start… sorry I am writing in english, it is easier for me at the moment.

1.one might compare LBS to a NYC school (S/C( but I think there is a huge different in terms of the social environment. a few of my class mates who where there on exchange confirmed this.
    unlike in the US school (NYC especially) where people are more or less from the neighberhood and have a full oife outside of school. In the case of LBS, most of he students are new to london (only 9% brits) and therefore are looking to make new friendships. the social aspct in LBS is very very strong. Partners used to laugh at us that when ever we go out to a club it's a huge group of ±50 people :-)

2. leadership, teamwork, and international experience or exposure

3. yes. we are here with a newborn and it is expensive. However, one advantage of being in the UK w/ a baby is that you have loads of activities which are free or almost free, and this is great. Childcare on the other hand is VERY expensive.

4. CS is great. they have a new director, which is one of the best things that happend to LBS, especially if you are interested in industry. very very helpful, from day one, untill you sign your first full time offer.

5. yes. they also try to give one to an Israeli every year. there is also the scholarship of the british council, which is very competitive but possible. check it out and notice that you can apply to this one even before you know whether you got into the school.

6. we are working on it… more and more young alumni are going back to Israel into key positions and help raising the brand.

Hezi
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

To: Kniajer

Hi Yaron,

I'm leaving in London for the last two years and working as a Finance Director in one of the companies here in London. I'm interesting in joining the EMBA program and I would like to know in your opinion what is the added value for an accountant that finishes the program.

Thanks

Hezi

Hezi
    חבר

Hi Dalit,

I'm leaving and working in London for the last two years as a Finance Director with Management Consultancy Company.
    Any idea if there is a chance to join the EMBA program without a GMAT?

Thanks,
    Hezi
    dalit
    חבר

I have no clue. I suggest you contact the EMBA program office.

Sorry,
    Dalit

geva
    חבר

Hi All,

I'm intending to Visit LBS in October, (I'll be in London starting 26th of September to 01st of October) is there a way or possibility to get a "guided" tour or to meet with current students to ask some Q's and just hang out with them, get into classes and so on?

I'll be glad to get in touch with some students?

10X in advance

geva

Idan_Rubin
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

Hi Geva,

My name is Idan Rubin and I’m LBS MBA2010. I’ll be happy to show you around and to introduce you to some of the students.
    Please publish your e-mail in order for me to contact you in person.
    Kind regards,

Idan Rubin

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

Chevening Scholarships for study in the UK – apply now !

We are now accepting applications for the Chevening Scholarship scheme for the academic year 2009/2010.

U/UU face=Verdana Chevening Scholarships/U are prestigious awards which enable Israeli students to study for post graduate degrees at UK universities. They are funded by the Foreign and Commonwealth Office and managed by the British Council.

All fields of study are considered, but priority is given to subject areas related to politics and government, conflict prevention, economic and regional development, law and human rights, environment, media, business and economics, information technology and applied science

Applications can ONLY be made online through the U/UU face=Verdana Foreign and Commonwealth Office electronic online application system e-Chevening/U.

U/UU face=Verdana Guidance Notes/U for applicants are available on our U/UU face=Verdana website/U

The deadline for applications is 12 December 2008 and late or incomplete applications will not be accepted by the online system. Short-listed candidates will be invited to interview in January/February 2009. Due to the number of applicants we can not discuss individual applications.

Please forward this email to friends or colleagues who meet the BU/UU face=Arial selection criteria/U/B and may be interested in studying in the UK

Claire Levy
    Information and Scholarship Manager
    U/UU/UU face=Arial color=#808080 [email protected]/U
    Creating opportunity for people worldwide
    http://www.britishcouncil.org/WBRisrael

aletzu
    חבר
    מספר הפוסטים: 105

שלום לכולם,

עשיתי שנה שעברה TOEFL PBT, כשבאתי להגיש את האפליקיישן גיליתי ש-LBS דורשים IBT. מישהו נתקל בבעיה דומה? איך התמודדתם? אם יש לי TOEFL 653 וציון חיבור 5.5, האם עדין ידרשו ממני לעשות TOEFL מחדש?

LBS_MBA 2009
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: aletzu

הי, אם הציון עדיין בתוקף, עצתי היא לכתוב אימייל לועדת הקבלה להציג את המצב ולשאול אם הם יקבלו את הציון במקום IBT.

גם אם הם רוצים להעביר את כולם ל- IBT, ברמה הפרטנית, אני מניחה שהם יגידו שזה בסדר. לא רואה סיבה שהם יתעקשו אם יש לך ציון בתוקף מלפני שנה.

בכל מקרה, שווה לנסות. תכתוב אימייל קצר שמסביר שיש לך ציון בתוקף, ולא תספיק לגשת שוב לפני מועד האפליקיישן ולכן אתה מבקש לדעת אם אתה יכול להגיש את הציון הנוכחי.

בהצלחה!

aletzu
    חבר

To: LBS_MBA 2009

התקשרתי לשם והם אמרו לי לכתוב מתי אני ניגש ל-IBT

אני רק תוהה עד כמה הם יתעקשו באמת כשינתחו את האפליקיישן שלי והאם יש סיכוי שישנו אתל דעתם…

dvasht
    חבר
    מספר הפוסטים: 138

To: ofirr

This ranking was published at the begining of 2008.
    shablul
    חבר
    מספר הפוסטים: 13

To: austinpowers_2, All, ofirr

היי,

אני די בתחילת הדרך, בשלבי התעניינות ושאילת שאלות, ועד עכשיו הייתי רק בהאזנה לפורומים כאן באתר.

בכל מקרה, אני מגיע ב- 25.11 ללונדון לשבוע, וחשבתי שזו יכולה להיות הזדמנות טובה בשבילי לבקר בקמפוס של LBS .

ראיתי באתר הרשמי של בית הספר שאפשר להרשם לסיור בבית הספר, אבל הייתי גם רוצה להכנס לאיזה שיעור ולספוג…

מישהו כאן יכול להדריך אותי איך עושים את זה?

בכל מקרה אני אשמח גם לכל עצה לגבי הביקור, מה כדאי, מה לא, מה לראות, עם מי לדבר, וכל דבר שיוכל להעביר לי

את חווית הלימודים.

תודה,

רועי.

שלי
    חבר

שלום, אני מנסה להתקבל ל – LBS ואשמח לקבל מייל או טלפון של סטונטים או בוגרים כדי ליצור קשר.

תודה מראש – שלומית

eytankab
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: שלי

Hi Shlomit,

I will be happy to help – you can email me at ekabilou.mba2010@london.edu

Cheers,

Eytan

dalit
    חבר

To: eytankab

Hey everyone,

I've been bad in responding to applicants emails lately, and I am sorry about that. Things are busy 18 months out of b-school… I encourage you to get in touch with current students and other alumni as well.

I will attend the Kidum event on Dec 30th and will be happy to answer any questions face to face.

Cheers,

Dalit

londonit
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

Hi All,

I went to an information session of LBS last Wednesday and would like to recommend it to everyone who has the chance to get there.

The school looks very nice, a few minutes walk in the COLD from the tube station (that's if you know where you're going to:))

There was some short introduction with 2 nice girls talking about the main ideas of the school, strengths and main courses learned in the MBA.

Then, there was a pretty large forum of about 10 students and alumni who standed on the "stage" and answered questions. The session was stopped at some point and moved to another room where we could talk directly to the students and alumni and ask any question we wanted to. You could then approach the person out of the forum that was most relevant to your background or career.

All the people were very nice, there were light refreshments and drinks served – very nice (wine, soft drinks, chips, nuts, fruites), and the atmosphere was good and cooperative.

I got out with a lot of my questions answered (few more ideas for my essays:)) and a few names of students I can now email for more questions.

I heard that the drop-in sessions are good as well, but didn't try that (if you're in London but no information session event, you may want to try it).

They also have an option to drop in some class to see how it is, sounds cool, I may try that..

I'd be happy to answer any related questions you think I may be able to help with..

Cheers,

Londonit.

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

To: eytankab

Current MBA Students Get-together in Tel Aviv on the 27th!

We are holding this event for all 1st and 2nd year Israeli MBA students from all International programs on December 27th.
    If you are a current student and have not received the official email with all the details – please shoot me an email and I'll get back to you with all the info you need :)

See ya!
    Limor – [email protected]

aletzu
    חבר

זה נכון שאנחנו "לא מסתכלים על הדירוגים" אבל בכל זאת… LBS במקום ראשון ב-FT יחד עם WHARTON :

http://rankings.ft.com/businessschoolrankings/global-mba-rankings/P/DIV

mika
    חבר

Hi Dalit,

I'm not sure if you remember me, we met at the MBA forum on December 30th (I was with another guy when we spoke).

I wandered if I could sned you a question in a more personal form about LBS.

Thank you in advance,

Mika

aletzu
    חבר

To: mika

מיקה, אם דלית לא תענה לך, אוכל לקשר אותך עם בוגרים אחרים, או לנסות לעזור לך בעצמי. בהצלחה!

[email protected]

aletzu
    חבר

Here's a great opportunity to have a look at the dayily life of students at the London Business School:

http://mbablog.london.edu/

kit
    חבר
    מספר הפוסטים: 82

איך מטפלים בפיצול אישיות? (או בפיצול אזרחות).

יש לי גם אזרחות גרמנית. עם איזה אזרחות עדיף לי לדעתכם לגשת לויזה וללימודים כשהשיקולים הינם:

1. ויזה (לימודים ועבודה – גם לאחר הלימודים).

2. מיסים (אפשרות להנחה?)

3. ביטוח בריאות.

4. ביטוח לאומי.

5. מלגות.

תודה!

epony
    חבר

To: kit

טוב, אף אחד לא מרים את הכפפה, אז אני אנסה לעזור…

לעניות דעתי, עדיף דווקא להפעיל את האזרחות הישראלית למטרות שהייה/לימודים. תנאי הוויזה לסטודנטים באנגליה מאוד טובים (למשל: אישור עבודה אוטומטי לבני זוג), ונראה לי שיש יותר סיכוי ל-"הנחות" בתור מישהו שלא בא מתוך ה-EU. רוב המלגות מנוהלות בנפרד מביה"ס למיטב ידיעתי, כך שאתה יכול לגשת גם לכאלה שמיועדות לבעלי אזרחות גרמנית.

בכל מקרה, לא צריכה להיות לך בעיה להפעיל את הדרכון האירופאי מתי שתרצה…

kit
    חבר

To: epony

תודה על הרמת הכפפה!

Darwin
    חבר

אני הולך לעשות משהו חריג בפורום ולחלוק על איפוני
    לעניות דעתי, אין שום יתרון להשתמש בדרכון הישראלי (ויש מספר חסרונות).
    ויזה – עדיף לך להיות תחת הכללים של ההסכמים האירופאים ולא חוקי ההגירה של בריטניה (ויזת סטודנט) שניתנים בקלות יחסית לשינוי. ולראיה, בגלל המצב הכלכלי בריטניה משנה מעכשיו את הדרישות האקדמיות של ויזת Tier-1 (מה שהיה בעבר HSMP) ודורשת תואר מאסטר ומעלה (כך שלא ניתן להגיש במהלך לימודי MBA אלא רק לאחר סיומם). עם דרכון גרמני אין לך שום בעיה לעבוד. בנוסף, כאזרח גרמני, אינך נדרש כלל לויזה במהלך הלימודים או אחריהם. ויזת סטודנט (לישראלי) עולה כמה מאות שקלים ומחייבת ראיון בקונסוליה הבריטית. גם מבחינת האשרה לבן/בת-זוג, בשתי האפשרויות מותר לעבוד (רק שתחת הדרכון הגרמני האישור ניתן בחינם).
    בנוסף, אם אתה מתכוון להשאר באנגליה לעבוד אחר הלימודים, סביר שתשתמש בדרכון הגרמני למצוא עבודה אז יותר פשוט להתחיל איתו כבר בלימודים.
    מיסים / ביטוח לאומי וכו' – למדינת ישראל לא איכפת עם איזה אזרחות אתה חי בחו"ל. החובות שלך כישראלי לא משתנות. לממשלת הוד מלכותה גם לא ממש משנה. כל עוד אתה תושב הממלכה, אתה מחויב במיסים, ביטוחים וכו'.
    מלגות – אין קשר בין הדרכון בו נכנסת לאנגליה ולמלגות. אם אתה אתה מחזיק באזרחות שמאפשרת הגשה למילגה, אתה יכול להגיש.
    מקווה שעזרתי.
    kit
    חבר

To: Kite

קודם כל, תודה על התשובה המושקעת ועל התעוזה לחלוק על איפוני… :)

מה המשמעות של ויזת Tier-1?

האם בת הזוג צריכה לחדש את הויזה המאפשרת לה עבודה מדי חצי שנה, או שהויזה מונפקת לשנתיים?

ולגבי מיסים – האם יש זכויות כלשהן שניתן לקבל (ולא רק לשלם) – שאזרחי בריטניה זכאים אליהם (נניח דמי אבטלה, קצבאות למיניהם וכו')? ברור לי שעם אזרחות ישראלית זה לא אפשרי, השאלה היא אם יש יתרון לאזרחות הגרמנית (או כל אזרחות של האיחוד לצורך העניין)?

Darwin
    חבר

ןיזת Tier-1 מאפשרת לשהות ולעבוד בבריטניה ללא תלות במעסיק (להבדיל מויזת ספונסר שקשורה במעסיק ספציפי). היא מבוססת נקודות (צריך להגיע לסף מסוים שמורכב מהשכלה, הכנסה, גיל ועוד) והיא הויזה המרכזית בה משתמשים אנשים מחוץ לאיחוד כדי שיוכלו לעבוד בבריטניה. לא רלוונטי לאזרחי האיחוד.
    לגבי בת הזוג – אני מניח שאתה שואל על בת-זוג של אזרח האיחוד. בקונסוליה בארץ היא תקבל ויזה לשישה חודשים שאותה יש להאריך (בעצם להגיש בקשה לויזה חדשה) כשאתם בבריטניה (ואז היא ניתנת לחמש שנים).
    אזרחות האיחוד מאפשרת לקבל קיצבת ילדים. שאר ההטבות (אבטלה, תשלום מוזל לאוניברסיטה – לא כולל ביה"ס למנהל עסקים… וכו') מחייבות תושבות אירופאית (ולא רק אזרחות) מספר שנים לפני כן.
    kit
    חבר

תודה על התשובה המפורטת. למדתי הרבה מאוד.

מבחינת בת הזוג, האם יש הבדל בין ויזה כבת זוג של אזרח האיחוד לבין ויזה כבת זוג של סטודנט?

ובמידה ואני נכנס עם הויזה הישראלית, וארצה להשתמש בעתיד באזרחות הגרמנית, אז כל מה שאני אצטרך זה לצאת מהמדינה ולחזור עם הדרכון הגרמני. נכון? נניח סופ"ש בברצלונה, יכול לעשות את העבודה…

epony
    חבר

To: Kite, kit

אין צורך להפגין "תעוזה" – אני שמח שהצלחתי להוציא מידע קצת יותר מהימן לשאלה של kit ;-)

יחד עם זאת, כמה הבהרות:

• שינוי מבנה אישורי העבודה בבריטניה אושרר טרם פרוץ המשבר הכלכלי ולמעשה מטרתו היא לפשט את המנגנונים הקיימים, שהופרדו לאישורי שהיה ואישורי עבודה והלכו והסתבכו עם השנים. בכל אופן, השינוי כבר בתוקף כזה או אחר כמעט שנה, כך שאין טעם להשוות את השיטה החדשה לשיטה הקודמת בכל מקרה.
    • אני ממש לא בטוח שבת זוג של אזרח גרמני מקבלת אישור שהיה ועבודה אוטומטי באנגליה (בהחלט סביר בעיני שזה יהיה תלוי במעמדה מול הרשויות הגרמניות, כך שייתכן והיא תצטרך להוציא דרכון גרמני בעצמה). לעומת זאת, בת זוג של בעל ויזת סטודנט "זוכה" לאישורים הנ"ל באופן אוטומטי (יחסית).

בכל מקרה, כפי שכבר אמרתי , למיטב ידיעתי אין שום בעיה בשליפת הדרכון האירופאי בכל רגע נתון כתחליף לוויזת סטודנט בכל מקרה של בעיה.

בהצלחה!

kit
    חבר

To: epony, Kite

אחרי קריאה מאומצת של המידע באתר הויזות הרשמי של בריטניה – http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoapply/infs/inf18eeaswissnationals#Top

הגעתי למסקנה הבאה לגבי בת הזוג של הסטודנט:

יש צורך להגיש בקשה (ללא עלות) לאישור עבור בני המשפחה של בעל האזרחות. האישור נקרא – EEA family permit.

לאחר קבלת האישור, ניתן לעבוד (לשני בני הזוג) באופן מלא ללא הגבלת זמן.

Darwin
    חבר

תשובות (יצא ארוך):
    מבחינת בת הזוג, האם יש הבדל בין ויזה כבת זוג של אזרח האיחוד לבין ויזה כבת זוג של סטודנט?
    << אין ממש הבדל (מלבד העלות). ההבדל היחיד הוא שעם ויזת בת-זוג של סטודנט, יש סיכוי גדול יותר שמעסיקים יחששו להעסיק כשלא ברור מה הסטטוס לאחר הלימודים (למרות ששנתיים הן בדרך כלל אופק ארוך מספיק למעסיקים. אם בן-הזוג מחפש עבודה כשנשארת שנה לסוף הויזה, זו יכולה להוות בעיה). החיסרון עם ויזת בן-זוג אירופאי היא שהמשרד הפנים האנגלי לא עומד בעומס מה שיוצר עיכוב של חצי-שנה עד שנה במתן הארכות לויזה (הארכה לחמש שנים). זה לא מונע מבן-הזוג לעבוד כי עצם הגשת הבקשה שומרת על הזכות לעבוד אבל זה מצב שלא כל המעסיקים יודעים איך להתמודד איתו כי הם לא מכירים את החוקים (כאמור, אין שום מגבלה לעבוד כל עוד מחכים לויזה חדשה).

ובמידה ואני נכנס עם הויזה הישראלית, וארצה להשתמש בעתיד באזרחות הגרמנית, אז כל מה שאני אצטרך זה לצאת מהמדינה ולחזור עם הדרכון הגרמני. נכון? נניח סופ"ש בברצלונה, יכול לעשות את העבודה…
    << ההבדל היחיד הוא שבן-הזוג עלול לאבד את הזכות לויזה שלו אם אתה כבר לא על ויזת סטודנט (ישראלי). לגבי השימוש בדרכון הגרמני, למטרות תעסוקה מספיק להציג את הדרכון. לא מחתימים דרכונים באירופה כך שתוכל לשלוף את הדרכון בכל רגע נתון.

* שינוי מבנה אישורי העבודה בבריטניה אושרר טרם פרוץ המשבר הכלכלי ולמעשה מטרתו היא לפשט את המנגנונים הקיימים, שהופרדו לאישורי שהיה ואישורי עבודה והלכו והסתבכו עם השנים. בכל אופן, השינוי כבר בתוקף כזה או אחר כמעט שנה, כך שאין טעם להשוות את השיטה החדשה לשיטה הקודמת בכל מקרה.
    << שינוי מבנה הויזות אכן התרחש לפני כשנה. אני התיחסתי להקשחת הדרישות שפורסמה לפני כחודש ושתכנס לתוקף באפריל.
    הדרישה לתואר שניהיא בפירוש הגבהת הרף בשל המצב הכלכלי.
    ראה
    פרסום]פרסום[/URL]

* אני ממש לא בטוח שבת זוג של אזרח גרמני מקבלת אישור שהיה ועבודה אוטומטי באנגליה (בהחלט סביר בעיני שזה יהיה תלוי במעמדה מול הרשויות הגרמניות, כך שייתכן והיא תצטרך להוציא דרכון גרמני בעצמה). לעומת זאת, בת זוג של בעל ויזת סטודנט "זוכה" לאישורים הנ"ל באופן אוטומטי (יחסית).
    << בן-זוג של אזרח אירופאי זכאי בכל אירופה לאישור שהיה ועבודה (וההגדרה של בן-זוג על פי האיחוד הרבה יותר ליברלית ורחבה מזו של בריטניה). זו הסיבה שלדעתי עדיף להיות תחת הסכמי האיחוד ולא חוקי בריטניה. זו גם הסיבה שלדוגמא בצרפת בן-זוג של אזרח אירופאי רשאי לעבוד אך בן-זוג של סטודנט לא רשאי (תחת החוקים הצרפתים).

לאחר קבלת האישור, ניתן לעבוד (לשני בני הזוג) באופן מלא ללא הגבלת זמן.

<< אזרח אירופאי אינו נזקק כלל לאישור. לאחר קבלת האישור, ניתן גם לבן הזוג לעבוד באופן מלא (כאמור יהיה עליו להגיש בקשה להארכת הויזה כשתהיו בבריטניה).

נראה לי שאפשר לשנות את השם של הפורום – לפורום לענייני הגירה לבריטניה.
    חשוב לציין – אינני יועץ הגירה, כך שיש לקחת את דברי בערבון מוגבל.

kit
    חבר

To: Kite, epony

מהגרי בריטניה – התאחדו!!

יצאה אכן תשובה ארוכה, מושקעת וממצה. רב תודות!

dalit
    חבר

Hi,

as a student we both were on my visa (Israeli passport) and when graduated we switched to the Polish apssport my husband is carrying. so here are some insights:

as students, you would be better off with the Israeli passport (no nede to pay council tax for example…). if you stay on the israeli passport after graduation you need to go through the HSMP or what ever the new process is called.

After graduation I applied for EEA2 which is a residncy card for 5 years, based on being a married to an EU citizen. except for the fact it was (is) a very very lengthy process, it is pretty straight forwrad (although for Polish citizens there is an extra stage of one year on FMRS visa). When I started working I still didnt have the visa, but by showing marriage certificate and being in process in home office was good enough (and we are talking about a global well known IT company)

omerutah
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

אני יודע שזה אולי לא הפורום הכי מתאים לזה…אבל בהיעדר מקור טוב יותר אני אנסה להיעזר בחברי הפורום.

מישהו מכיר מסעדה טובה וקצת fancy באיזור הפיקדילי? אני נוסע לכנס גדול שם שבוע הבא ויש לי פגישות עם חברה אמריקאית ומשומה הם מניחים אולי שבגלל שאנחנו יותר קרובים גיאוגרפית, אנחנו גם מכירים יותר מסעדות טובות בלונדון ולכן גם צריכים להיות אלה שנזמין מקומות במסעדה….

ideas anyone?

epony
    חבר

To: omerutah

כמה Fancy אתה רוצה להיות? השמיים הם הגבול בלונדון…
    omerutah
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

שאלה טובה – משהו ברמת ה- 70-80$ לאדם נשמע הגיוני?
    epony
    חבר

To: dalit, kit, Kite

Ah, the sweet scent of vindication…

Disclaimer: I did not pay Dalit for her last post :-p

epony
    חבר

הגיוני, כן. Fancy, לא ממש (במושגי לונדון, 50 פאונד לבנאדם זה יפה, אבל לא המון לארוחת ערב)

בסופו של דבר, זה תלוי באנשים (וביין!). אני אישית מחבב מאוד את Maze Grill של גורדון רמזי (כל מסעדה שלו מומלצת כעיקרון, ויש מצב שהאמריקאים יכירו אותו מהטלוויזיה). היא יותר נינוחה (יעני, פחות רשמית) ומכינים שם את הסטייקים הכי טובים בעולם (רק אל תגיד את זה לאמריקאים ;-)

אם רוצים משהו קצת יותר רשמי, אפשר ללכת לצד השני של המסעדה: Maze.

יש עוד (בלי להגזים) עשרות אפשרויות – נסה לגלוש קצת באתרי המסעדות המקומיים: http://www.toptable.co.uk ו-http://www.squaremeal.co.uk.

בתיאבון!

dalit
    חבר

Best steak in London: Gaucho Grill. they have a branch in Picadilly (although best branch is in NW3)

nice bar: Cocoon

מוצגות 50 תגובות – 201 עד 250 (מתוך 426 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.