מוצגות 12 תגובות – 251 עד 262 (מתוך 262 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • udin
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: epony

Isn't there a difference between Tier 1 / HSMP from within and form outside the UK?
    I thought they closed down the outside option completely.
    LiorB
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

To: All

בנושא הויזות – יש חשיבות לנושא של אזרחות באחת ממדינות האיחוד האירופי? או שזה בכלל לא קשור?
    epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

To: LiorB

ליאור,

אם יש לך אזרחות במדינה החברה באיחוד האירופי, אתה זכאי באופן אוטומטי לגור ולעבוד בכל מדינות האיחוד האירופי, למעט מקרים חריגים מסויימים הנוגעים למחזיקי דרכונים של מדינות מזרח אירופה שהצטרפו לאיחוד האירופי ב-2004 ו-2007: פולין, הונגריה, צ'כיה, אסטוניה, לטביה, ליטא, סלובקיה, סלובניה, בולגריה ורומניה. על שתי האחרונות יש מגבלות מעט יותר מחמירות בכל הנוגע לעבודה באנגליה, אבל למיטב ידיעתי זה אמור להשפיע על "מהגרים" עם MBA…

פרטים נוספים: http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/workingintheuk/eea

בהצלחה!

אור

epony
    חבר

To: udin

Udi,

I think you're referring to something that I wrote several months ago. The folks at the UK Border Agency have been working hard during this time to introduce more changes to the Tier 1 and Tier 2 visa policies…

Anyway, they closed the Tier 1 (general) option for new appllications from both abroad and within the UK as of 5 April. Essentially, from now, if you wish to apply for a working visa based on your MBA diploma and professional skills, you will have to be sponsored by a company and submit a Tier 2 visa application (which most companies over the past couple of years have been trying to avoid).

Hopefully, this transition will wake employers up and get them to accept Tier 2-eligible applicants instead of insisting on Tier 1-eligible applicants (who no longer exist).
    Personally, I don't see why Tier 2-eligible applicants have been shunned by so many employers in the UK over the past few years – most companies outsource the visa application work to a legal services firm anyway, and the cost of obtaining this work permit is negligible when one takes into account the overall cost of selecting and relocating an international candidate…

You can find more info here and here.

All the best!

Or

Ice
    חבר
    מספר הפוסטים: 30

שלום לכולם.
    אני שוקל להגיש לבתי ספר אירופאים השנה.
    הכיוון שלי הוא בתי ספר עפ אוריינטציה יזמית וקשר הדוק עם תעשיית ה finance והVC/PE בפרט.
    אילו בתי ספר עונים על הקריטריון הנ"ל?

אני אשמח לשוחח עם סטודנטים/בוגרים אשר נמצאים/היו שם.

epony
    חבר

To: Ice

שלום,

INSEAD במידה רבה עונה על כל הקריטריונים שלך:

מלבד INSEAD, בהחלט ראוי לציין גם את LBS שיושב בלונדון, אחד המרכזים הפיננסיים הגדולים באירופה ובכלל (וכפועל יוצא של כך יש שם לא מעט אקשן סביב VC/PE), את IE שמציע תכנית מקיפה ליזמים בשם Venture Lab ואת IESE (שגם להם מרכז מחקר בתחום היזמות) כמובילים בתחום היזמות באירופה. בנוסף הייתי בודק גם את אוקספורד וקיימברידג', אשר נמצאים שניהם בצמוד לקריות מחקר טכנולוגי ואקדמי, חממות טכנולוגיות וריכוז גבוה של סטארטאפים…

Ice
    חבר

To: epony

היי epony,
    ממה שראיתי לגבי תוכניות של בתי ספר אירופיים, זה שרובם נותנים תוכנית של שנה אחת.
    בתור מי שמגיע לא מעולם הפיננסים, אלא מעולם הטכנולוגיה, החשש שלי הוא ששנת לימודים אחת (כמו של קיימברידג', אוקספורד ואינסייד) לא מספיקה על מנת לעשות את המעבר לעולם ה VC/PE.

יכול להיות שאני טועה ?

epony
    חבר

לעניות דעתי, אתה טועה… המצב היחיד שבו מומלץ באופן חד-משמעי לעשות התמחות קיץ הוא אם מעוניינים להיכנס לתחום בנקאות השקעות. לכל תחום אחר, כולל תחומים אחרים בעולם הפיננסים אין צורך מהותי בהתמחות קיץ.

יחד עם זאת, אם אתה מעוניין באפשרות "לטעום" מהתחום דרך התמחות קיץ, אתה יכול להגיש מועמדות למחזור ינואר של INSEAD, המאפשר לשלב לימודים של שנה בלבד יחד עם התמחות קיץ המובנית לתוך תכנית הלימודים…

בהצלחה!

אור

נ.ב. שווה לזכור שמרבית האנשים הפעילים בתחום ה-VC לא באים בכלל מרקע של פיננסים, אלא מרקע של טכנולוגיה ויזמות. מה שכן, לא מעט אנשים ב-PE כן באים מרקע חזק של פיננסים.

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 21

הי ICE וכל שאר המתעניינים ביזמות ו-PE/VC,

London Business School הוא היום אחד המקומות הראשונים (אם לא הראשון) שאתם צריכים לשקול.

בכל הנוגע ליזמות/VC –
    – ב-LBS יש מבחר קורסים גדול מאד שמכסה כמעט את כל מה שיזם עתידי (או משקיע VC) צריך לדעת, והמבחר רק גדל. בקיץ אפשר במקום התמחות לעשות – Entrepreneurship Summer School בו אתה עובד על רעיון במשך הקיץ בסיוע של הפרופסורים ובסיומו מציג את הרעיון בפני פאנל משקיעים
    – חלק גדול מהמרצים בתחום בעלי ניסיון מעשי בהקמת סטרט-אפים ועבודה ב-VC (כולל מרצה ישראלי מעולה בשם גרי דושניצקי).
    – השנה הוקם בביה"ס The Deloitte Institute of Innovation and Entrepreneurship עם תרומה חסרת תקדים של חברת דלויט לקידום התחום ב-LBS.
    – מועדון היזמות הוא אחד הגדולים בקמפוס עם מאות חברים, ול-Speakers Series שלו מגיעים בכירי היזמים וחברות ה-VC באירופה.

בכל הנוגע ל-PE/VC – המיקום של לונדון הוא מנצח כמובן, וכיום מדובר באחד התחומים החזקים בקמפוס, אם לא החזק שבהם. לא מעט סטודנטים מתמחים בחברות PE/VC בקיץ, גם כאלו ללא רקע פיננסי. הסיבה העיקרית לכך שחברות PE מגייסות יותר ויותר ב-LBS הוא איכות הסטודנטים שמתעניינים בתחום: השנה קבוצת LBS ניצחה בתחרות ה-PE האירופית את כל בתי הספר המובילים, וזכתה גם בגמר העולמי בארה"ב, לפני הרווארד, וורטון וקולומביה.

בהצלחה!

abiel

Ice
    חבר

To: abiel

היי abiel,
    LBS הינה אחת מהאפשרויות שאני בוחן כרגע.
    אשמח לדבר איתך על LBS.
    איך אפשר ליצור איתך קשר ?
    אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 21

בכיף – אתה מוזמן לשלוח לי מייל ל[email protected]
    Shirley
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

שלום לכולם

אני פה במטרה שתוכלו לסייע לי לקבלת מידע על תהליך קבלת ויזת בן זוג לבריטניה ומציאת עבודה בבריטניה.
    בן זוגי חי ועובד שם (יליד אנגליה, לא יהודי)
    בינתיים, עשיתי את מבחן ה TOEIC, ממתינה לתוצאות..

אודה לקבלת כל מידע שהוא על תהליך קבלת הויזה והראיון בשגרירות.

תודה!

שירלישלום לכולם

מוצגות 12 תגובות – 251 עד 262 (מתוך 262 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.